Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.17. 16:48:34

pogbát talán akkor érné meg elhozni, ha még maradna 2 évet a juvéban és szemmel láthatóan menne neki szintlépés.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.17. 16:40:40

S.Agüero írta:Tök mindegy, még ha nem is válik be egyik sem, akkor is fölösleges egy Iniesta-Arda-Rakitic hármas mellé egy Pogba. 2 posztra 4 ilyen játékos felesleges, még akkor is, ha Iniesta már kiöregedőben lesz, úgysem lesz még jövőre stabil 4. számú középpályás.
Tehat akkor barhogy meg tudod magyarazni, csak hogy ne jojjon :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.17. 16:36:32

Tök mindegy, még ha nem is válik be egyik sem, akkor is fölösleges egy Iniesta-Arda-Rakitic hármas mellé egy Pogba. 2 posztra 4 ilyen játékos felesleges, még akkor is, ha Iniesta már kiöregedőben lesz, úgysem lesz még jövőre stabil 4. számú középpályás.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.17. 16:30:38

S.Agüero írta:
Raadasul az az igazi egyerintok, "tikitaka" jatek, amihez tenyleg ezek kellenenek, mar nem igazan jellemzo a csapatra.
Azért labdakihozatalban még mindig ott kell lenni ilyen téren. Meg ugye támadásban elöl egy jól védekező csapat ellen nem sok terület és idő van, fejben gyorsnak kell lenni.

Jövőre szerintem teljesen fölösleges lenne középpályást igazolni.
Iniesta, Arda, Rakitic hármas jövőre is alap lesz, mellé ott lesz Rafinha, Halilovic, Samper, Denis Suárez. Nincs az az Isten, hogy ebből a négy fiatalból egy ne váljon be.
Majd inkább 2 év múlva, addigra Iniesta már valószínűleg csere lesz/távozik, Arda pedig 31 éves lesz.
Mi az, hogy nincs az az Isten? Ki volt az utolsó ilyen fiatal, aki bevált? Igen, a 2008as garnitúra Busquets,Pique,Pedro... Azóta elég sok 4es pakk megfordult már a csapat körül, és egy sem vált be.

Samper es Halilovic mashol jatszanak, Rafinha meg sose fog bevalni.
Epp erre mondtam korabban, hogy nagyon konnyen a Milan sorsara lehet jutni, ha halogatjak a potlast, vagy tul nagy remenyeket fuznek az evek ota 0 alapembert ado utanpotlasban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.17. 16:26:20

Raadasul az az igazi egyerintok, "tikitaka" jatek, amihez tenyleg ezek kellenenek, mar nem igazan jellemzo a csapatra.
Azért labdakihozatalban még mindig ott kell lenni ilyen téren. Meg ugye támadásban elöl egy jól védekező csapat ellen nem sok terület és idő van, fejben gyorsnak kell lenni.

Jövőre szerintem teljesen fölösleges lenne középpályást igazolni.
Iniesta, Arda, Rakitic hármas jövőre is alap lesz, mellé ott lesz Rafinha, Halilovic, Samper, Denis Suárez. Nincs az az Isten, hogy ebből a négy fiatalból egy ne váljon be.
Majd inkább 2 év múlva, addigra Iniesta már valószínűleg csere lesz/távozik, Arda pedig 31 éves lesz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.17. 16:21:05

Akkor nekem mast jelent a "zsakbamacska" kifejezes. Mindig arrol beszelnek, hogy egy Del-Amerikai labdarugorol nem lehet megallapitani semmit mindaddig, ameddig Europaban nem teljesit, ragad meg,stb.
(Ennyi erovel, minden jatekos aki nem spanyo ligas, zsakbamacska...)

Pogba nem Del-Amerikai, de 22 eves korara egesz jol teljesitett a Juveban, stabil alapember.
Az, hogy a BL utolso 2-3 meccsen nem villogott, az egyreszt annak koszonheto, hogy elotte komolyabb serulese volt, masreszt nem is ott jatszott, ahol igazan jol tud.

Engem is zavar a 12 millios igeny, ami mondjuk media fogas is lehet, ez majd kiderul mennyiert irna ala. Azonban tovabbra is ugy gondolom, hogy nagy tehetseg a srac, ha van marketing erteke ha nincs, -ami sportszakmai szempontbol lenyegtelen, nem attol lesz hasznosabb tagja a csapatnak-, es ha fiatalitani akarjak a kp-t, o az egyik opcio.
A masik Verratti, akinek sokkal jobban orulnek, de meg csak hirbe se hoztak a Barcaval.

Az, hogy vedekezesben fegyelmezetlen, arra most mit mondjak? 2 eve Iniesta sem vedekezett szinte semmit, iden meg remekul latta el a vedekezest. Ezt siman meg lehet tanulni...

Az meg, hogy lassabb, mint a Barca jateka(ami alatt legtobben Messi-t ertik), O Istenem. Rakitic sem egy gyors jatekos, sem sebessegre, sem fejben, egyerintoket se vagja, megis eleg jol "ellebecolt" a csapatban....
Raadasul az az igazi egyerintok, "tikitaka" jatek, amihez tenyleg ezek kellenenek, mar nem igazan jellemzo a csapatra.
(Mondjuk Dani Alves BL döntőn nem nagyon tudta lefutni, halkan jegyzem meg)

Raadasul ha jon is, csak jovore jonne valoszinuleg, akkora mar Iniesta es Turan is 1evvel idosebbek lesznek.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.17. 16:17:33

S.Agüero írta:Azért sem szeretném, ha elhoznánk Pogbát, mert elég zsákbamacska, és ha nem válik be eléggé, akkor is ugyanúgy nyomatni kell a kezdőben, hiszen 80 milliós játékost nem lehet padra tenni.
Ezt már eggyel lejjebb sokkal bővebben kifejtettem. Annyit hozzátennék h nem vagyok benne biztos h nyomatnánk ha kell, ha nem. LE-nek vannak tökei. Ha nem megy neki, simán kirakja a kezdőből sztem, még ha Laporta ettől agyvérzést kap is.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.17. 16:05:47

Azért sem szeretném, ha elhoznánk Pogbát, mert elég zsákbamacska, és ha nem válik be eléggé, akkor is ugyanúgy nyomatni kell a kezdőben, hiszen 80 milliós játékost nem lehet padra tenni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.17. 15:47:40

A Neymarral való hasonlítgatás nagyjából helyénvaló, de azért annyit tegyünk hozzá, hogy Neymarral hihetetlen nagy mázlink volt. Hatalmas pénzt adott ki érte a klub és nagy a fizuja, az az igazság, hogy nem örültem különösen ilyen körülmények között a transzfernek. Nem gondoltam volna h Neymar beválik majd, főleg nem ennyire.
Tehát mielőtt valaki azzal védené a Pogba lehetséges idejövetelét h Neymar is hasonló eset volt, azért gondoljon bele, hogy Neymar az utóbbi évekből a kivétel, aki erősíti a szabályt: csak az utóbbi pár évben hány brazil szupertehetség volt: Keirrisson(minden idők legfiatalabb gólkirálya jelenleg csere egy brazil középcsapatban), Patotól még a brazilok is szabadulnának, Robinho talán csak a Realnál volt igazán jó, Thiago Silva bebizonyította, hogy csak a pénz érdekli, Adriano - no comment, David Luiz a világ legdrágább védőjeként azóta is Suarezzel álmodik, Coutinho se bizonyított még semmit, még lehetne sorolni. A tény, hogy Ronaldinho óta nem volt a braziloknak olyan szupertehetség, aki beváljon. Neymar zsákbamacska volt, de hihetetlen módon bevált. Meggyőződésem h a Messi-Ronaldo duopólium után Neymar lesz a világ legjobbja és lesz pár aranylabda is a vitrinben.

Pogbáról ugye azt írják sokan h nem zsákbamacska. Miért is nem az?
Vegyük a tényeket:
1. taktikailag fegyelmezett
2. erős, ahhoz képest egész fürge
3. játszott már a legmagasabb szinten

Kb ezek voltak a pozitívumok.
4. a klubhűséget nem ismeri, a 80 millió nem hosszútávú befektetés lenne, hanem csak páréves
5. a világ talán leglassabb bajnokságából a világ 2. leggyorsabbjába(a leggyorsabb talán a német) akar igazolni
6. egyáltalán nem ismeri azt a játékstílust, ami a Barcánál van

Nálam ez nagy zsákbamacska. Ardát pont ezért favorizáltam. Bizonyított a sokáig a világ legjobb kontracsapataként működő Atleticonál. Bármi legyen, Arda minimum közepes teljesítményt nyújt. Pogbával nem hiszem h pár éven belül lesz még egyszer akkora mázlink h beváljon.

Kicsit ellentmondásos lehet, hogy közben nincs különösebb bajom azzal, ha jön Gerson.
Kb ugyanakkora esélyt látok arra h a 2 beváljon. A különbség az h Pogba olyanok elé kerülne fizetésben, mint Masch, Pique, Rakitic, miközben Gerson aligha. Ha a brazil bukta lesz, hát istenem, kiadtunk 15 milliót, nem vált be, ez van. Ha Pogba nem válik be, akkor vagy lesz egy 80 milliós rekordfizetéses a padon vagy egy alulteljesítő a kezdőben.

Laportát akarom elnöknek, már sokszor kifejetettem h miért. "Szerencsére" Laporta szeret hülyeségeket ígérgetni, így remélem Pogba is hülyeség marad. A Juve neki ideális csapat. Maradjon csak ott.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.17. 15:28:35

Sanama írta:Csak Palesz általában azzal kampányol Pogba fizuja ellen, hogy ez megbontja a belső egységet, új arc, nem spanyol sokat keres.
Ezt a spanyol részt mondjuk nem tudom honnan szedted, max olyat mondtam, hogy nem tett semmit a klubért, vagy hogy rohadt nagy zsákba macska. Ehhez nem tudom hogy jön a spanyolozás. A fizetésével meg az a bajom, hogy így is a szűk elitben vagyunk fizetések terén, ha mostantól elkezdünk kezdő fizuknak 12 milliókat szórni, akkor majd megnézem, hogy hogy állunk anyagilag 5-10 év múlva - és igen, ez Laportával indult be, ezért is félek tőle, ha megint megválasztják. Gündogant 50-szer jobban akartam, mint Pogbát, de örülök, hogy nem adtunk neki 8 milliós fizetést, ugyanakkora vicc lett volna, mint Pogba 12 milliós fizuja. A franciának amúgy még a 8 egész elfogadható lenne, de mit tett le eddig, hogy 12-t érdemel? A Bl-ben döntőbe jutott úgy, hogy nem ő húzta a csapatát, majd a döntőben sem tudott kitűnni.. Én nem vitatom, hogy tehetséges, de komoly porondon - értsd olasz ligán kívül -, még nem villantott semmi olyat, amivel ennyit követelhetne.

És mielőtt mondod, igen, tudom, Neymar se érdemelt akkora fizetést, de nála azért sem kardoskodtam ellene, mert egy, hogy abba a csapatba rohadtul kellett már egy sztárkaliber, aki ki tud húzni minket a kakiból, kettő, hogy akkor még nem is volt tendencia ennyiért igazolgatni játékosokat - ami szintén nem tetszik -, ezért nem hittem, hogy ezen mostantól aggódni kell, három, amit veb is ír, hogy belőle bőven több bevételünk származik, mint Pogbából származna, négy, hogy nála láttam a helyét a csapatban, és azt is, hogy passzolna, Pogbánál nem, így nem támogatom..

Nem fogom hatszázadszor is kifejteni, hogy miért nem akarom őt, benne van a pénz is, a játéka is. Nem kell elfogadni, úgyse győzzük meg egymást róla, de engedtessen már meg nekem, hogy ne várjak tárt karokkal egy ilyen igazolást, aki ekkora anyagi vonzattal is járna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.17. 14:52:37

tudtad vagy nem, sajnos vagy nem, elég sanszos h ezért kap akkora fizetést amekkorát. olyan ez mint a ájfón meg a gucci (vagy bármi más) ott is a márkát fizeted meg. pogba nem brand, egyelőre egy tehetség, akinek mint mondtam van egy brutál jó ügynöke. azt szerintem te is belátod, hogy a jelenlegi tehetsége alapján közel sem érdemel meg annyi pénzt mint iniesta vagy neymar. ha itt akar focizni vállalja be a kevesebbet (ha bizonyít, 2 év múlva uis megkapja a duplát), ha meg a pénz kell neki, menjen a citybe.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.17. 14:21:20

visca el barca írta:
Sanama írta:Neymar is nagy fizuért írt alá, akkor nem háborogtál.
neymar fizetésében benne van a marketing érték is, ami jelenleg kb 10x-20x-30x akkora mint pogbáé és ez nagyon nem is fog változni. neymar egy brand, ami (ha a brazil tartja a színvonalat) még tovább fog nőni. pogba egyelőre attól "brandecske", hogy van egy marha jó ügynöke.
Tudtam, hogy valaki a marketinget fogja felhozni.
Csak Palesz általában azzal kampányol Pogba fizuja ellen, hogy ez megbontja a belső egységet, új arc, nem spanyol sokat keres. Ehhez semmi köze a marketingnek.

Tehát ha valaki 2 éve bizonyít abban a bajnokságban, ami a lehető legkevésbé hasonlít a spanyolra, az jobb, mint ha valaki kb 5 éve bizonyít az egyik legfőbb riválisunknál.
Értem én!
Ne forgasd ki a mondanivalómat, Turan és Pogba "bizonyítását" meg sem említettem. Ráadásul leírtam, hogy Turant jobb játékosnak tartom jelenleg.

Annyit írtam, hogy Pogba bizonyított 2 évet Olaszországban (BL döntőbe is csak eljutott), tehát nem akkora zsákbamacska, mint akármelyik túlhype-olt tehetség, aki Brazíliában bohóckodik.
Ennek következtében nyilván drágább, mint egy olyan 21-22 éves tehetség, aki még idáig sem jutott el.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.17. 14:13:48

Sanama írta: Vagyis én azt nem értem, hogy az egyik legnagyobb tehetségért, aki 2éve bizonyít a Juve-ban, 80 millió elfogadhatatlan, de egy 29éves csereemberért 41 teljesen oké, akiben van 3 jó év.
Tehát ha valaki 2 éve bizonyít abban a bajnokságban, ami a lehető legkevésbé hasonlít a spanyolra, az jobb, mint ha valaki kb 5 éve bizonyít az egyik legfőbb riválisunknál.
Értem én!

Az olasz bajnokság az én szememben olyan gyenge h hamarabb fogadok el valakit Brazíliából.
Az olasz bajnokság esetében sose tudom h most a rendes meccset vagy épp lassítást nézek. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.17. 13:51:47

Sanama írta:Neymar is nagy fizuért írt alá, akkor nem háborogtál.
neymar fizetésében benne van a marketing érték is, ami jelenleg kb 10x-20x-30x akkora mint pogbáé és ez nagyon nem is fog változni. neymar egy brand, ami (ha a brazil tartja a színvonalat) még tovább fog nőni. pogba egyelőre attól "brandecske", hogy van egy marha jó ügynöke.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.17. 13:04:27

Tévedtem valóban 80-at mondott. És mondom ezt úgy, hogy Pogba-t amúgy szívesen is látnám, Laporta-val ellentétben.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.17. 12:56:20

Amikor Pogba még mindig 12 milliós fizetést kér.. Mondjuk azt a logikát se értem, hogy ha valakit elhozunk drágán, akkor miért ne hozzuk a másikat még drágábban - ugyanarra a posztra.
Neymar is nagy fizuért írt alá, akkor nem háborogtál.

A logikai felvetésed meg helytelen.
Véleményem szerint Pogba azért ér többet, igen akár 2x annyit, mert 3 helyett van benne 7-9 jó év, és 2 éven belül jobb játékos lesz, mint Turan.

(Ráadásul rettentő nagy szükség van egy fiatal középpályásra jelenleg, mert máskülönben pár év múlva a Milan sorsára jut ha nem is a csapat, a középpálya mindenképp. Házon belül meg nincs minőségi megoldás.)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.17. 12:51:15

Sanama írta:Másrészt, az egész hőbörgés Pogba ára miatt ott vesztette értelmét
Amikor Pogba még mindig 12 milliós fizetést kér.. Mondjuk azt a logikát se értem, hogy ha valakit elhozunk drágán, akkor miért ne hozzuk a másikat még drágábban - ugyanarra a posztra.

u.i.: Barca igazolások topic, Petr linkje. Számomra az ugyan akkora probléma, amit ott leírtak, mint az ára és a fizetése - és az ügynöke.
Bob_Marley írta:Mindenki nyugodjon meg, megfogja nyerni. A kérdés az lesz, hogy ez jó lesz nekünk vagy sem? :D Szerintem rohadtul nem, de ez majd kiderül. Rögtön hozhatja majd Pogbát 100-ért mikor elmondta, hogy ennyiért nem hozza.
Nem vagyok benne biztos, de én is tartok tőle amúgy. Mondtam már sokszor, leginkább a Masia miatt hajlok most jobban felé, mint Bartoék felé, de amúgy Benedito, vagy inkább Freixa lenne nekem szimpatikus.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.17. 12:44:08

Bob_Marley írta:Mindenki nyugodjon meg, megfogja nyerni. A kérdés az lesz, hogy ez jó lesz nekünk vagy sem? :D Szerintem rohadtul nem, de ez majd kiderül. Rögtön hozhatja majd Pogbát 100-ért mikor elmondta, hogy ennyiért nem hozza.
Először is 80-at mondott, ha ki akarod figurázni, akkor helyes adatokkal tedd.

Másrészt, az egész hőbörgés Pogba ára miatt ott vesztette értelmét, amikor Turan 41 millió volt.
(Most direkt nem pl. Sterlinget mondom, mert Turan jött ide.)
Vagyis én azt nem értem, hogy az egyik legnagyobb tehetségért, aki 2éve bizonyít a Juve-ban, 80 millió elfogadhatatlan, de egy 29éves csereemberért 41 teljesen oké, akiben van 3 jó év.
(És akkor még ne is beszéljünk a Gerson(?) srácról, azt hiszem.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.17. 12:24:11

Mindenki nyugodjon meg, megfogja nyerni. A kérdés az lesz, hogy ez jó lesz nekünk vagy sem? :D Szerintem rohadtul nem, de ez majd kiderül. Rögtön hozhatja majd Pogbát 100-ért mikor elmondta, hogy ennyiért nem hozza.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.17. 12:10:39

ZBarca írta:Srácok hogy lesz a holnapi nap "menetrendje"? :) Hánykor derül ki, hogy ki nyert? Lesz valamilyen élő közvetítés az oldalon?

Előre is köszi! :)
ejfel utan varhato eredmeny.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.17. 12:02:39

palesz77 írta: Akkor úgy írom, hogy ha nyíltan támogatNA valakit, akkor az komoly előnyre tehetNE szert. :D

Laporta amúgy már ki is használat az alkalmat egy sejtelmes nyilatkozattal.. :D (vagy csak a média hozta ki ezt belőle)

"I have two very good Argentinian friends. One of them is from Rosario, the other one from Mendoza. They vote Laporta"

Bár most meg olyat olvasok, hogy lehet ma elutazik Gabonba egy stadion alapkövének letételéhez.. :lol:
Látod tudsz te figyelni a feltételes módra ha akarsz :lol: ( kéretik nem komolyan venni ;) )

Nagyon nagy hülyeség lenne tőle ha nyíltan támogatna valakit. Mondjuk az tuti , hogy akit ő támogatna az nyerné meg a választást .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.17. 11:48:50

Srácok hogy lesz a holnapi nap "menetrendje"? :) Hánykor derül ki, hogy ki nyert? Lesz valamilyen élő közvetítés az oldalon?

Előre is köszi! :)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.17. 11:32:44

Alfa írta:Ebbe a hírbe nincs semmi rendkívüli. Mivel socio elmegy szavazni , nem köteles megmondani , hogy mégis kire fog voksolni. Ez még véletlenül sem nyílt támogatás [-X .
Akkor úgy írom, hogy ha nyíltan támogatNA valakit, akkor az komoly előnyre tehetNE szert. :D

Laporta amúgy már ki is használat az alkalmat egy sejtelmes nyilatkozattal.. :D (vagy csak a média hozta ki ezt belőle)

"I have two very good Argentinian friends. One of them is from Rosario, the other one from Mendoza. They vote Laporta"

Bár most meg olyat olvasok, hogy lehet ma elutazik Gabonba egy stadion alapkövének letételéhez.. :lol:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.17. 11:23:11

palesz77 írta:Messi elméletileg tegnap megérkezett Barcelonába, hogy szombaton szavazzon. Érdekes.. :D Ha ő nyíltan támogat valakit, az tuti befutó lesz szerintem, bár sanszos, hogy csak valami spekuláció volt ez, és nem ezért érkezett.
Ebbe a hírbe nincs semmi rendkívüli. Mivel socio elmegy szavazni , nem köteles megmondani , hogy mégis kire fog voksolni. Ez még véletlenül sem nyílt támogatás [-X .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.17. 11:16:25

Messi elméletileg tegnap megérkezett Barcelonába, hogy szombaton szavazzon. Érdekes.. :D Ha ő nyíltan támogat valakit, az tuti befutó lesz szerintem, bár sanszos, hogy csak valami spekuláció volt ez, és nem ezért érkezett.
danianevem írta:És, ha Enrique meg a szakmai stáb kéri a francia szerződtetését?
Mondjuk akárki szóba került eddig, őket mindig Lucho kérte.. :lol: Ez most Pogbától független, de egy árva szó nem volt Ardáról egész évben, most elvileg ő volt Lucho kívánságlistájának az élén - sőt, csak ő szerepelt rajta! Nem emlékszem már, de Vermaelent is gondolom ő kérte külön, miután 1 éve nem is játszott. Meg Douglast, és most Gerson is az ő kérésére fog biztos érkezni.. :roll: Van egy olyan érzésem, hogy ilyen szempontból nem olyan tökös az emberünk sajnos.
Petr írta:Igazad van, részemről épp ez a dolog az - és az ilyen dolgai -, ami miatt nem látnám szívesen az elnöki székben. Állítása szerint tanult a hibáiból, de azért Pogbát elhozná. Amennyiben kamu szívesen látnám győztesként, de egyre esélyesebb, hogy nem az. Részemről csalódott vagyok.
Ezzel meg én is egyetértek. Egy az, hogy ennyi pénz a franciáért.. De ezt leírtuk már sokszor. Meg ez az ügynöki ténykedés se tetszik nekem, hogy csak Laport érkezése esetén jön. Ez nem a klubnak jó - ha jó -, hanem Laportának csak, Railoa nem lopja be magát a szívembe ezzel.. :D Bár tőle sok jót nem várok, micsoda hisztik lesznek meg fenyegetések itt egy-egy szerződéshosszabbításnál.. :roll: Amúgy Marotta sincs nagyon elragadtatva ettől a fajta kampányolástól ahogy olvastam..

Marotta (director Juventus): "Those who want to sign Pogba should talk to us, not to his agent. We've talked with Barça for months." [md]

szerk.:
According to Juventus sources, director Marotta didn't talk to "Mundo Deportivo" about Pogba last night. [sky]


Ez a Mundo is mekkora szennylap lett te jó isten. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.07.17. 12:02:46-kor.
Lezárt