Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.24. 13:21:06

mess2009 írta:
2020.10.24. 10:55:27
Pique még per-most is a védelem oszlopa, amúgy világklasszis szint a kora és a hiányosságai ellenére. a baj az hogy nincs szélső védelmünk, Pique pl. kifejezetten sokszor ment a széleken- kényszerből. kvázi, sokat vállal, (amúgy ez felróható hiba ként is) ellentétben pl. az agyon ajnározott hollandal a Liverpoolnál aki alig vállal fel kétes 1-1-eket ezt megfigyeltem. (a klasszisát elismerve)
Piqué a védelem vezére nálunk jelenleg (jobb híján). Nem egy jó vezér, de vezér. Sztem melléje kellene magát beverekednie Araújonak a kezdőbe erre a szezonra, ha valóban megüti a szintet. Lenglet lehet harmadik számú. Nyáron meg jöhetne Piqué helyére is majd egy tapasztalt védő irányítani minket hátul. Bár Piqué szerződéshosszabbítása nem ezt vetíti előre. Viszont még ha Piquével is tervezünk továbbra is a kezdőben, akkor is egy villámgyors bivaly kellene mellé, mert rendre besz.opja, ha valami villámgyors támadót kell tartania, ezeknek a szituknak egyszerűen nem szabadna őt kitennünk, és pont ilyenkor kellene egy Araújonak képbe jönnie.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.24. 11:47:14

mess2009 írta:
2020.10.24. 10:55:27
Lenglet - ha már szintekkel dobálózunk, a világbajnok Francia válogatott tagja.....és bőven megüti a mai un. "barcaszintet".
gyakorta elhangzik egy egy végzetes védő hiba kapcsán az ítélet...lassú, rajta ment el a meccs stb...holott a meccs valójában a be nem lőtt csatár ziccerek tömegén megy el többnyire, de ezek valamiért amolyan bocsánatos bűnök.
még csak annyit, hogy a másik holland (DeLight) szintén nagy renoméval bír nálunk de simán beleszürkült a Juve védelmébe.... szóval csak óvatosan a "szintekkel".
Lenglet annyira a francia világbajnok csapat tagja, amennyire Semedo meg Trincao az EB-győztes portugál csapaté. Utazókeretben se volt a csávó akkor még...
Az meg, hogy megüti a mai Barcaszintet sajnos igaz, de ez a szint nagyban köszönhető az Ő teljesítményének és annak, hogy alapkezdő. Én annyira nem bántanám, voltak jó meccsei, azt hiszem Setien alatt még feljebb is lépett, de a kezdőbe kevés. Araujo eddig nem azt bizonyította volna, hogy rosszabb lenne nála, fizikai adottságokban pedig egyértelműen jobb a franciánál.
A célnak annak kéne lennie, hogy ezt a mai Barcaszintet azért egy kicsit feljebb tornásszuk a jövőben, ehhez pedig szerintem Lenglet kevés.

De Ligt-ért pedig úgy néz ki, hogy utólag hálásak lehetünk, hogy nem ide jött, 75 misiért pláne. De Ő is baromi fiatal még, szintet léphet és 5 év múlva is bőven ráér elhozni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.10.24. 10:55:27

visca el barca írta:
2020.10.22. 12:11:30
Stegent leszamitva a masik 3 hosszabbitas vicc. Piquetol meg lenglettol legkesobb jovo nyaron el kell koszonni, egyik sem szint, lenglet soha nem is volt. De jongot se ertem, a gyerek itt van 1 eve, 3 jo meccset nem lattam tole, akkora alibi mint sr.
nem értek egyet.
Pique még per-most is a védelem oszlopa, amúgy világklasszis szint a kora és a hiányosságai ellenére. a baj az hogy nincs szélső védelmünk, Pique pl. kifejezetten sokszor ment a széleken- kényszerből. kvázi, sokat vállal, (amúgy ez felróható hiba ként is) ellentétben pl. az agyon ajnározott hollandal a Liverpoolnál aki alig vállal fel kétes 1-1-eket ezt megfigyeltem. (a klasszisát elismerve)
Lenglet - ha már szintekkel dobálózunk, a világbajnok Francia válogatott tagja.....és bőven megüti a mai un. "barcaszintet".
gyakorta elhangzik egy egy végzetes védő hiba kapcsán az ítélet...lassú, rajta ment el a meccs stb...holott a meccs valójában a be nem lőtt csatár ziccerek tömegén megy el többnyire, de ezek valamiért amolyan bocsánatos bűnök.
még csak annyit, hogy a másik holland (DeLight) szintén nagy renoméval bír nálunk de simán beleszürkült a Juve védelmébe.... szóval csak óvatosan a "szintekkel".
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.23. 13:25:09

Nem lesz ebből a szavazásból semmi. A vezetőség nem fogja kiírni, addig húzzák az időt, akár teljesen törvénytelen módon, hogy az egészségügyi helyzet nem teszi lehetővé a megtartását.
Nagyon úgy tűnik, hogy inkább egy évekig tartó bírósági ügyet vesznek a nyakukba, minthogy hajlandóak legyenek idő előtt felállni.
Nagyon kíváncsi leszek ezek után az új elnökség milyen csontvázakat talál majd a szerkényben...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.22. 19:56:31

gránit írta:
2020.10.22. 18:11:59
visca el barca írta:
2020.10.22. 12:11:30
De jongot se ertem, a gyerek itt van 1 eve, 3 jo meccset nem lattam tole, akkora alibi mint sr.
Ráadásul védekezni sem tud, annyira gyenge. Lepattan mindenkiről, a bajnokságban eddig három pontot buktunk már miatta négy meccsen.
Úgy hallottam 1 év Bayern-kölcsön segít az ilyen típusú problémákon :D

Szerintem nem vészes a srác, bár igaz, hogy Busquets mellett nem nehéz nem olyan rossznak tűnni. Viszont tényleg jó lenne hozni télen egy rendes szűrőt, vagy Pjanic-nak elkapni a fonalat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.10.22. 18:11:59

visca el barca írta:
2020.10.22. 12:11:30
De jongot se ertem, a gyerek itt van 1 eve, 3 jo meccset nem lattam tole, akkora alibi mint sr.
Ráadásul védekezni sem tud, annyira gyenge. Lepattan mindenkiről, a bajnokságban eddig három pontot buktunk már miatta négy meccsen.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.22. 12:11:30

Stegent leszamitva a masik 3 hosszabbitas vicc. Piquetol meg lenglettol legkesobb jovo nyaron el kell koszonni, egyik sem szint, lenglet soha nem is volt. De jongot se ertem, a gyerek itt van 1 eve, 3 jo meccset nem lattam tole, akkora alibi mint sr.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.22. 11:42:34

Jordi Cardoner (Barcelona vice president): "If the protocol to execute the vote of no confidence is approved, we will need a minimum of 15 days to organise the logistics. We simply cannot hold the vote before 15-16 November." [rac1]

Csak tudják még húzni az időt. :? Egészségügyi részről megvan az Oké, felőlük mehet a szavazás. Csak minél tovább húzzák, így ott is egyre több fertőzött lesz, lehetnek még szigorítások. Okosak ők meg kell hagyni, okosak... :roll:
Szóval miért volt olyan "sürgős" most ezeket nyélbe ütni?

A játékosok részéről:
Ha most tényleg összefogott a csapat és közös ügyvédi képviseleten keresztül tárgyalnak a klub vezetésével, akkor ez a húzás tényleg felér egy hátba szúrással a többiek felé, ráadásul pont nem ezektől a nevektől számítottam volna erre, mint Piqué és Stegen.
Illetve Frenkie de Jong egyáltalán hova hosszabbított? Most igazol még csak ide kb.

Megint megy itt a maszatolás a gazdasági oldalon. Nevetséges
Ha esetlegesen be is következik a bizalmatlansági szavazás és ott kijön hogy mennie kell a vezetőségnek, akkor így azért jobb lesz a gazdasági mutató, hogy valamit korrigálnak valamit a számokon. Piqué pl. a Sport szerint 50%-os, a többiek 30%-os fizucsökkentésbe mentek bele erre a teljes szezonra. Ami azért egy pár millás korrigálást már jelent abba a költségvetésbe amit vagy most vagy jövőre átadnak. Érzik is a vesztüket, azért kell most ezeket megcsinálni hirtelen, lehet 1 hónap múlva már itt se lesznek. Ahogy írtam az előbb...okosak. =D>
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.22. 11:06:46

https://www.eurobarca.hu/hirek/atigazol ... e-jonggal/
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2790915

Meg is érteném ha így lenne, bár ez egyelőre csak pletyka. Ezt bevallom őszintén nem is értem igazán, több szempontból sem. Az elnökség oldaláról:
- épp bizalmatlansági indítvány van velük szemben, könnyen lehet már az év végéig sem lesznek itt
- amúgy is hatalmas anyagi problémák vannak a klubnál
Szóval miért volt olyan "sürgős" most ezeket nyélbe ütni?

A játékosok részéről:
Ha most tényleg összefogott a csapat és közös ügyvédi képviseleten keresztül tárgyalnak a klub vezetésével, akkor ez a húzás tényleg felér egy hátba szúrással a többiek felé, ráadásul pont nem ezektől a nevektől számítottam volna erre, mint Piqué és Stegen.
Illetve Frenkie de Jong egyáltalán hova hosszabbított? Most igazol még csak ide kb.

Megint megy itt a maszatolás a gazdasági oldalon. Nevetséges
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.16. 11:23:18

bence0330 írta:
2020.10.15. 21:17:14
Szerintem a 30%-os csökkentésbe rövid távon a helyzet miatt aki nem megy bele, annak kívánom is, hogy menjen Isten hírével. Multimilliomosokról, forintban milliárdosokról beszélünk, ne röhögtessük már ki magunkat. Nem mondom, hogy kötelező mindenkinek Rashfordot utánozni, de azért ennyit meg lehet tenni a klubodért.
Egyetértek. Azzal a megkötéssel, hogy ezt a bődületes hiányt nem csak a vírus okozta, hanem a felelőtlen, sőt bűnös pénzügyi gazdálkodás! Ha már az alkalmazottakig bezárólag mindenkinek viselnie kell ezt a csökkentést, akkor a minimum az volna, hogy felelősségre vonják azokat, akiket mindez okozóként terhel. Nem csak ,,politikailag,, tehát nem csak hogy el kell zavarni Bartoékat, hanem büntetőjogilag is kell vizsgálódni...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.10.16. 09:09:11

davi10 írta:
2020.10.15. 16:56:59
Bármelyik játékos ezek után szólhat az idény végén, hogy vagy fizuemelés, vagy ingyen lépek?
Na ilyenkor örülhetünk, hogy nincs Raiola-kuncsaft a keretben, de Fati-val Mendes miatt lehet, hogy gond lesz.
én nem attól tartok elsősorban Fatival kapcsolatban, hogy Mendez rabolja majd a klubot, hanem hogy a gyerekben korán sincs annyi "graft" mint amit itt (és szerte a sajtóban) bele álmodtok. persze - bár ne legyen igazam.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.15. 21:17:14

Szerintem a 30%-os csökkentésbe rövid távon a helyzet miatt aki nem megy bele, annak kívánom is, hogy menjen Isten hírével. Multimilliomosokról, forintban milliárdosokról beszélünk, ne röhögtessük már ki magunkat. Nem mondom, hogy kötelező mindenkinek Rashfordot utánozni, de azért ennyit meg lehet tenni a klubodért.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.15. 19:33:08

Mondjuk ha ez igaz, és megtörténik, akkor a szezon végén valószínûleg zöld utat kap a klub az újjáépítéshez, mert a fél csapat dobbantani fog :D
Bár az is lehet, hogy pont a ballaszt fog maradni így...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.15. 16:56:59

Bármelyik játékos ezek után szólhat az idény végén, hogy vagy fizuemelés, vagy ingyen lépek?
Na ilyenkor örülhetünk, hogy nincs Raiola-kuncsaft a keretben, de Fati-val Mendes miatt lehet, hogy gond lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.10.15. 15:49:05

Az óriási adósság miatt a klub a fizetések 30%-os csökkentését helyezte kilátásba.
Emellett a football-espana.net arról ír, hogy a sportolók szerződése lehetővé teszi számukra, hogy bármilyen bércsökkenés esetén kilépjenek jelenlegi szerződésükből a 2020–2021-es idény végén, ami azt jelentené, hogy az a játékos is ingyen szerződtethetővé válhatna nyáron, akinek jelenleg még többéves szerződése van a Barcánál.
més que un club
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.12. 14:38:28

https://www.eurobarca.hu/hirek/hatter/2 ... gallomany/

Ezután azt hiszem kimondhatjuk nyíltan, hogy Bartomeu nem csak sportszakmai vonalon építette le a klubbot, hanem sikerült gazdaságilag is. (A presztízsről nem is beszélve...)
A cikk nagyszerűen összefoglalja az én véleményemet is. Hogy lehet ennyi hitelt összeszedni így, hogy még a stadion felépítés el sem kezdődött?
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.10.09. 14:57:15

Varatrix írta:
2020.10.09. 13:57:17
Rosell azért csücsült kettőt, ami az én lelkemet nyugtatja. Barto már csak utána takarít, pont olyan szélhámos könyvelő feje van.
Gondolom a köztörvényes arabokkal és négerekkel ült egy 8 fős cellában. :D Persze, bízzunk csak benne, a kis szemcsisnek is kiférne egy kis pihi. Mármint tízéves pihi is, ha úgy van, de nem szabad nagyravágyó lenni.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.10.09. 13:57:17

Rinku írta:
2020.10.09. 08:49:04
. De jól jegyezzétek meg, ilyen kaliberű bűnözők már nem mennek börtönbe. Kapnak 1-2 év felfüggesztettet, meg valami filléres fejmosást és megyünk tovább. Hányni lehet ettől, de a világ ilyen.
Rosell azért csücsült kettőt, ami az én lelkemet nyugtatja. Barto már csak utána takarít, pont olyan szélhámos könyvelő feje van.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.10.09. 10:01:27

drobika írta:
2020.10.09. 09:51:28
A könyvelés egy érdekes tudomány. Képes a hiányt eltüntetni, egyik zsebből a másikba tenni a pénzt, ami itt hiány, ott töblet, ez akkor realizálodik, ez ekkor! Olyan,mint a jog. Tele van ún. joghézagokkal. miért is? Azért hogy innen is onnan is mást mutasson. A vége értékelhetetlen katyvasz, vagy éppen nagyon is értékelhető, de érzelmileg túlfűtött és jogilag nem igazolható sóhivatli végzés.
Persze hogy nem mennek börtönbe! Ez teljesen egyértelmű! A világ hetedik csodája lenne! De legalább az erkölcsi felelősséget rájuk lehetne bizonyítani, ha már azt sem vállalják fel! Sőt, ők jelentenek fel másokat a szavazatok számlálása miatt. Szembeköpik a Sociokat! Milyen emberek ezek?! Teszem fel a kérdést sokadszorra...Soha többé nem szabad teret engedni ilyen öncélú embereknek!
Persze, ez nyilvánvaló, el kell ítéltetni, ha lesz mivel elítéltetni. Az utolsó mondatodhoz annyit, hogy a világ vezető államait ilyen emberek irányítják. Mit várunk egy ilyen szros kis egyesülettől, mint a Barcelona? Amióta nemzetközi könyvelés világában dolgozom, rájöttem, hogy a Barca azzal az éves egy milliárd euróval annyira nem is nagy, ahogy azt képzeljük. Persze, amúgy elég nagy,, elképzelhetetlen összeg bárki átlag magánembernek, de ha tudná a laikus, hogy milyen halak úsznak még a tengerben. :D Font ha nem is akkor marha, mint Barto, már rajzolódik, hogy nagy negatív kaliber. Semmiképpen nem ültetném be a székbe.
Football, bloody hell. /SAF/
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.09. 09:51:28

Rinku írta:
2020.10.09. 08:49:04
MQuCsabi írta:
2020.10.08. 19:27:14
Rengeteg mindent lehetne mondani erről a brigádról, de még azt sem érdemlik meg, hogy említésre kerüljenek.
Egy dolgot szeretnék csak: Ha pl Font kerül hatalomra, remélem kiteszi az ablakba a hátrahagyott pénzügyi kimutatást.
Figyeld meg, nem lesz nagy böjtje a dolognak, nagyon rendben lesz az a könyvelés. Lehet kibukik 1-2 ilyen oltári láma dolog, mint a szponzori szerződés vagy mit hűtlen kezeltek ott egy millióval, tudjátok melyikre gonolok. Húzzák most az időt, most korrigálnak. De jól jegyezzétek meg, ilyen kaliberű bűnözők már nem mennek börtönbe. Kapnak 1-2 év felfüggesztettet, meg valami filléres fejmosást és megyünk tovább. Hányni lehet ettől, de a világ ilyen.
A könyvelés egy érdekes tudomány. Képes a hiányt eltüntetni, egyik zsebből a másikba tenni a pénzt, ami itt hiány, ott töblet, ez akkor realizálodik, ez ekkor! Olyan,mint a jog. Tele van ún. joghézagokkal. miért is? Azért hogy innen is onnan is mást mutasson. A vége értékelhetetlen katyvasz, vagy éppen nagyon is értékelhető, de érzelmileg túlfűtött és jogilag nem igazolható sóhivatli végzés.
Persze hogy nem mennek börtönbe! Ez teljesen egyértelmű! A világ hetedik csodája lenne! De legalább az erkölcsi felelősséget rájuk lehetne bizonyítani, ha már azt sem vállalják fel! Sőt, ők jelentenek fel másokat a szavazatok számlálása miatt. Szembeköpik a Sociokat! Milyen emberek ezek?! Teszem fel a kérdést sokadszorra...Soha többé nem szabad teret engedni ilyen öncélú embereknek!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.10.09. 08:49:04

MQuCsabi írta:
2020.10.08. 19:27:14
Rengeteg mindent lehetne mondani erről a brigádról, de még azt sem érdemlik meg, hogy említésre kerüljenek.
Egy dolgot szeretnék csak: Ha pl Font kerül hatalomra, remélem kiteszi az ablakba a hátrahagyott pénzügyi kimutatást.
Figyeld meg, nem lesz nagy böjtje a dolognak, nagyon rendben lesz az a könyvelés. Lehet kibukik 1-2 ilyen oltári láma dolog, mint a szponzori szerződés vagy mit hűtlen kezeltek ott egy millióval, tudjátok melyikre gonolok. Húzzák most az időt, most korrigálnak. De jól jegyezzétek meg, ilyen kaliberű bűnözők már nem mennek börtönbe. Kapnak 1-2 év felfüggesztettet, meg valami filléres fejmosást és megyünk tovább. Hányni lehet ettől, de a világ ilyen.
Football, bloody hell. /SAF/
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.09. 07:27:01

MQuCsabi írta:
2020.10.08. 19:27:14
Rengeteg mindent lehetne mondani erről a brigádról, de még azt sem érdemlik meg, hogy említésre kerüljenek.
Egy dolgot szeretnék csak: Ha pl Font kerül hatalomra, remélem kiteszi az ablakba a hátrahagyott pénzügyi kimutatást.
Abban a kimutatásban nem lesz sok köszönet. Egy nulla egyenleg már pozitív volna, azonban ott súlyos milliós mínuszok, hitelek ( Griez) stb fognak szerepelni, ha csak nem vezettek kettős könyvelést, amiben a kozmi számok vannak. :)
és még itt volt tervezve az stadion felújítása stb. Kíváncsi lennék hol ,,áll,, ez az ügy.

Szóval a kimutatás egy dolog. Aletartóztatási parancsot kellene kiadni ellene!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.08. 19:27:14

Rengeteg mindent lehetne mondani erről a brigádról, de még azt sem érdemlik meg, hogy említésre kerüljenek.
Egy dolgot szeretnék csak: Ha pl Font kerül hatalomra, remélem kiteszi az ablakba a hátrahagyott pénzügyi kimutatást.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.08.18. 10:09:31

És még Abidalt se rúgja ki végül mégsem elvileg, merthogy ebben a helyzetben olyan sportigazgatóra van szükség, aki ismeri a klubot már, hisz gyorsan kell cselekedni az átigazolási piacon... :mrgreen:

Vicc. De úgy látszik a socikkal mindent meg lehet tenni.

A végén tényleg annyi lesz csak a nagy forradalom, hogy elküldik Setiént. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2020.08.18. 10:01:14

danianevem írta:
2020.08.17. 21:16:01
Értetlenül állok a kialakult helyzet előtt. Nem látok semmilyen nyomásgyakorlást a vezetőség irányába. Ki tudja, hány száz eurómillió kidobása, szinte már menetrendszerű döntő pillanatbeli beégések után sincs semmi. Setién ki lett rúgva, gondolom még Abidal is távozhat majd Isten hírével, de ennyi. Piqué majd most (megint) sokat tanul többedmagával, Messi meg kap egy új szerződést, marad és így minden szipi-szuper lesz a következő beégésig. Szép remények.
Ha Piqué még megússza és/vagy Messi kap új szerződést, az még hagyján, ha körülöttük lecserélik a csapatot.

De a vérlázító az tényleg az, hogy arra hivatkozva nem mondanak le, hogy a COVID miatt nem lehet most előrehozott választásokat tartani (mert nem mennek az emberek meccsre, így kisebb részvétel tud lenni - elvileg)

"A Barcelona elnöksége, magára vállalva a felelősséget a klub jelenlegi sportszakmai helyzetéért... "
... A vezetőség úgy látja, egy azonnal elrendelt választás nem megvalósítható, a liga szeptember 12-i hétvégi indulása és a COVID-19 krízisből eredő, társadalmi és gazdasági helyzet miatt. Ennélfogva a klub folytatni fogja a tervét, hogy megfordítsa a sportszakmai és gazdasági helyzetet, az első csapat alapos átlakítása alapján és egy újradefiniált költségvetéssel, hogy kezelni tudja a COVID-19 által okozott új helyzetet, mielőtt végetérne a jelenlegi mandátuma.

De később lehet? Milyen garancia van rá, hogy nem lesznek akkor is zártkapus meccsek? Meg, hogy lassan kezdődik a szezon... Egészen biztos, hogy a pénzügyi résszel akarnak játszani valamit, hogy szépen nézzen ki átadás-átvételkor jövőre...
Válasz küldése