Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.31. 17:01:17

csababarca írta:
2020.10.31. 16:32:02
NovaProspekt írta:
2020.10.31. 14:47:07


én is mérges voltam, amikor már zsinórban harmadszor mosták fel velük a padlót a BL-ben, de megnyugodtam, majd megnyugszanak ők is.
De te nem kapsz pénzt azért hogy nézzed őket, nem állsz szerződésben a klubbal. (Vagy?? :mrgreen: )
mostanában sok végignézett meccsünk után tényleg úgy gondoltam, h ezért a szenvedését megérdemeltem volna legalább némi jattot :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.31. 16:32:02

NovaProspekt írta:
2020.10.31. 14:47:07


én is mérges voltam, amikor már zsinórban harmadszor mosták fel velük a padlót a BL-ben, de megnyugodtam, majd megnyugszanak ők is.
De te nem kapsz pénzt azért hogy nézzed őket, nem állsz szerződésben a klubbal. (Vagy?? :mrgreen: )

Másrészt nem csak Messi miatt tartunk itt pénzügyekben.
Már a Barto éra előtt is bajos volt a helyzet, mondjuk nem ennyire.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.31. 15:21:12

Atlantis írta:
2020.10.31. 15:06:36
Csak ahogy már egy korábbi ilyen cikknél ki lett fejtve ez nem így működik. A játékosoknak fix összegű szerződése van. (X üsszeg havonta/évente Y évre vonatkozóan)
Ezt nem vághatja csak úgy meg az FC Barcelona önhatalmúlag, ilyen egyoldalú szerződésmódosítást nem tehet. Kivéve ha annyira [auto_cenzúra] anyagi helyzetben van a klub és ezt papírokkal alá tudja támasztani, de még ekkor is az adott játékos simán perre mehet majd.

Lehet előhozni, hogy a pénzéhes játékosok így járnak, de volt egy elnökség, aki megadta nekik ezeket az irreális fizukat. Meg akik kifizettek százmilliókat olyanokra akiknek az érkezését szakmailag senki sem tudta megindokolni. Akik képesek voltak kölcsönt felvenni egy semmilyen téren nem megindokolható igazolásra... és még sorolhatnánk.

Hülyék lettek volna a játékosok nem kihasználni a lehetőséget, ha látják hogy itt bármennyit le lehet akasztani a vezetőkről/klubról.
Ilyen volt Messi szerződése is számomra mindig. Tudom a világ legjobbja, és igen saját nevelés akit meg kell becsülni. Csak nem értettem soha miért kell évente növelni a fizuját, miért kell presztízs kérdést csinálni abból, hogy Ő kapja a világ legmagasabb fizuját? Elvileg saját nevelés, és ez a klub az élete... Nem lett volna elég ha csak simán a világ legjobban fizetett csapatában Ő a legjobban fizetett? (főleg úgy, hogy amúgy a reklám/marketing tevékenyéségéből még valószínűleg így is többet keres, mint a Barcától kapott fizuja)
nézd, erről az egészről már írtam Dembélével kapcsolatban pár hete, így erről többet már nem szeretnék. Hülyék lettek volna a játékosok nem kihasználni a helyzetet, ennyi erővel meg azt mondhatom, hogy a vezetőség hülye lett volna elengedni Messit. Vagy hülye lenne nem rákényszeríteni a játékosokra most a fizucsökkentést. mivel ha van szerződés, ha nincs, jelenleg kényszerből számukra ez az egy út létezik. ha a klub csődbe megy, meg még elkezdik perelgetni is, abból pénzt már úgy sem fognak ők látni, maximum az egójuknak tesz majd bizonyára jót, hogy csődbe vitték a fejőstehenet, akkora király csávók voltak. Ha meg belemennek a csökkentésbe, kapnak pénzt továbbra is, és a víruspara elmúltával, új vezetőséggel még jól is kijöhetnek a szituból.

Griezmannal kapcsolatban egyetértek csababarcával, őt baromság volt ide hozni, pláne ilyen feltételek mellett. a hitelfelvétel meg egy baromság, nem azért vett fel a klub hitelt, mert már akkor sem volt pénz, hanem azért, mert a kivásárlási árakat egy összegben kell letenni. A focikluboknak pedig nincs Dagobert bácsi módjára trezorjuk benne 120 misivel, mert a pénz már be van fektetve. Ha ilyen sürgősen pénz kell, akkor a hitelen kívül nincs más opció. A hitel meg az adósság nem feltétlenül rossz dolgok, ha a befektetés jó. Griezmann esetében viszont már maga a befektetés is baromság volt.

A fizuk elszállását megelőzhettük volna könnyedén, ha 2017-ben elengedi a vezetőség Messit ahelyett, hogy 100 millió eurós bónuszt kap, és évi 70 milla bruttó fizetést az új szerződésével. Ha a játékosok látják, h a klub ilyen pénzeket ki tud fizetni, akkor egy bértárgyaláskor nehéz lesz nekik megmagyarázni, hogy miért nem kaphatnak több pénzt. :D Ha így tettünk volna és elengedjük akkor Messit, valószínűleg most nem lenne ilyen pocsék anyagi helyzetben a klub. Teszemazt eladjuk egy százasért, meg nincs ott már a fizuja sem. Viszont kíváncsi lettem volna, ki tartotta volna ezt akkor jó döntésnek. Az a gyanúm, hogy ugyanazok a fórumozótársak kritizálták volna azt a döntést is, akik most a rossz gazdálkodás ellen emelik fel a hangukat.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.10.31. 15:11:17

Már Griezmant is félig hitelből vettük nem? Egyébként szerintem az az azonnali 120-as kiadás rendesen beütött.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.31. 15:06:36

NovaProspekt írta:
2020.10.31. 14:47:07
csababarca írta:
2020.10.31. 14:27:52
mondjuk én eléggé mérges lennék, ha azért vágnák meg a fizumat, mert a főnök egy [auto_cenzúra] volt. gondolkozni kellett volna előre, és kicsit odafigyelni jobban a pénzügyekre. ha azt látták volna a játékosok, hogy itt szépen gazdálkodik a vezetőség, akkor most könnyebben nyelnék be a fizucsökkentést, ami most már szinte kötelező lesz.
más választásuk nem lesz, ha a pénz fizikailag nem létezik a klubnál, amiből kifizetnék őket. perelgethetik persze az egyesületet, de pénzt abból sem hiszem, hogy látni fognak. a mostani fizetéseiket pedig a többi klunál nem kapják meg. Busi, Piqué és társai maximum a mostani töredékét. szóval így jártak. a fizetéseiket piaci alapon alkudták ki, most pedig éppen a piac fogja behatárolni a választási lehetőségeiket.

én is mérges voltam, amikor már zsinórban harmadszor mosták fel velük a padlót a BL-ben, de megnyugodtam, majd megnyugszanak ők is.
Csak ahogy már egy korábbi ilyen cikknél ki lett fejtve ez nem így működik. A játékosoknak fix összegű szerződése van. (X üsszeg havonta/évente Y évre vonatkozóan)
Ezt nem vághatja csak úgy meg az FC Barcelona önhatalmúlag, ilyen egyoldalú szerződésmódosítást nem tehet. Kivéve ha annyira [auto_cenzúra] anyagi helyzetben van a klub és ezt papírokkal alá tudja támasztani, de még ekkor is az adott játékos simán perre mehet majd.

Lehet előhozni, hogy a pénzéhes játékosok így járnak, de volt egy elnökség, aki megadta nekik ezeket az irreális fizukat. Meg akik kifizettek százmilliókat olyanokra akiknek az érkezését szakmailag senki sem tudta megindokolni. Akik képesek voltak kölcsönt felvenni egy semmilyen téren nem megindokolható igazolásra... és még sorolhatnánk.

Hülyék lettek volna a játékosok nem kihasználni a lehetőséget, ha látják hogy itt bármennyit le lehet akasztani a vezetőkről/klubról.
Ilyen volt Messi szerződése is számomra mindig. Tudom a világ legjobbja, és igen saját nevelés akit meg kell becsülni. Csak nem értettem soha miért kell évente növelni a fizuját, miért kell presztízs kérdést csinálni abból, hogy Ő kapja a világ legmagasabb fizuját? Elvileg saját nevelés, és ez a klub az élete... Nem lett volna elég ha csak simán a világ legjobban fizetett csapatában Ő a legjobban fizetett? (főleg úgy, hogy amúgy a reklám/marketing tevékenyéségéből még valószínűleg így is többet keres, mint a Barcától kapott fizuja)
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.31. 14:47:07

csababarca írta:
2020.10.31. 14:27:52
mondjuk én eléggé mérges lennék, ha azért vágnák meg a fizumat, mert a főnök egy [auto_cenzúra] volt. gondolkozni kellett volna előre, és kicsit odafigyelni jobban a pénzügyekre. ha azt látták volna a játékosok, hogy itt szépen gazdálkodik a vezetőség, akkor most könnyebben nyelnék be a fizucsökkentést, ami most már szinte kötelező lesz.
más választásuk nem lesz, ha a pénz fizikailag nem létezik a klubnál, amiből kifizetnék őket. perelgethetik persze az egyesületet, de pénzt abból sem hiszem, hogy látni fognak. a mostani fizetéseiket pedig a többi klunál nem kapják meg. Busi, Piqué és társai maximum a mostani töredékét. szóval így jártak. a fizetéseiket piaci alapon alkudták ki, most pedig éppen a piac fogja behatárolni a választási lehetőségeiket.

én is mérges voltam, amikor már zsinórban harmadszor mosták fel velük a padlót a BL-ben, de megnyugodtam, majd megnyugszanak ők is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.10.31. 14:27:52

NovaProspekt írta:
2020.10.31. 13:58:58


majd szépen leadnak a fizujukból, ahogy azt illik. amíg ment a szekér, itt átlagon felül keresett senki, szóval - ha sok mindennel lehet is - azzal nem lehet vádolni a vezetőséget, hogy fogukhoz verték a garast. majd most szépen felfogják a helyzetet, és leadnak cserébe a fizujaikból így, hogy a klub becopta a covidot, amit nem látott előre senki.
nem kellett volna herdálni a pénzt/bevételeket amik voltak, meg a sok nímandnak ekkora fizukat adni alapból, lásd Griezman pl.
persze szép és jó a covidra fogni, de évek óta látszott, hogy bajok lesznek a magas fizukból, meg az indokolatlan igazolásokból.

mondjuk én eléggé mérges lennék, ha azért vágnák meg a fizumat, mert a főnök egy [auto_cenzúra] volt. gondolkozni kellett volna előre, és kicsit odafigyelni jobban a pénzügyekre. ha azt látták volna a játékosok, hogy itt szépen gazdálkodik a vezetőség, akkor most könnyebben nyelnék be a fizucsökkentést, ami most már szinte kötelező lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.31. 13:58:58

semmit. nagy volt a játékosok összfizuja, de az eddigi bevétellel még kitermeltük. most a vírus megvágta a bevételt, és már nem tudjuk őket kifizetni.

majd szépen leadnak a fizujukból, ahogy azt illik. amíg ment a szekér, itt átlagon felül keresett senki, szóval - ha sok mindennel lehet is - azzal nem lehet vádolni a vezetőséget, hogy fogukhoz verték a garast. majd most szépen felfogják a helyzetet, és leadnak cserébe a fizujaikból így, hogy a klub becopta a covidot, amit nem látott előre senki.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.31. 13:50:09

Ez mi hogy lehet hogy tönkre megyünk? Ez mit jelent? Jönnek a Nou Campba a végrehajtók? Hogy sikerült ekkora mínuszokat össze hozni?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.10.30. 10:55:18

Ez a Font ember, ha csak annyit tud, hogy vissza a Barca stílust és Pep, Puyol, jobb ha szavazatot sem kap.
Nosztalgiára már régen nem kell építeni itt, láttuk hová vezetett a Barca stílust ismerő/játszató edzőkkel.
Xavit többre tartottam, mint Messit mindig is, de semmi garancia nincs rá, hogy ő itt azonnal sikert hoz edzőként.
A holland levezényli az átalakítást és a fiatalítást, hagyni kell őt. Szerintem igazi sikerek csak utána jönnek, neki a piszkos munka jut, de most arra van a legnagyobb szükség itt.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.30. 10:32:06

Elolvasva és végig nézve a videót a Sky Sport-on, egyre nagyobb kétségeim merülnek fel Fonttal kapcsolatban. :?

Az utóbbi egy évben, adott jó interjúkat, vérbeli katalán a csávó ez nem vitás, de ahogy közeledik a választás az utóbbi 1-2 hónapban voltak furcsa megnyilvánulásai. Kezdődött ugye azzal, hogy nála tuti nem Koeman lesz az edző mert ő Xavit akarja meg lespanolt vele, meg Puyol lenne (állítólag) a sportigazgató. Ez a Pep-es sztori ez új, de seggre is ültem tőle.

Miért kellene még mindig Peppel és Cruyffal jönni? Közel 10 év!!! telt el, azóta mennyit is változott a labdarúgás? Nagyon nagyon sokat, látjuk hogy Pep sem tudott mit kezdeni a Bayernnel vagy a Cityvel a tiki-takájával. Jelenleg nincsenek olyan spanyol válogatott játékosok és La Masia növendékek akikkel ezt ki lehetne nálunk újból alakítani. Az egy zseniális korszak volt, a legszebb a klub életében, nem lehet bármikor megcsinálni. És úgy látom hogy Font is ebben az álomvilágban él, hogy a Pep korszak, Pep korszak. Persze hogy a mai napig folyik érte a nyálunk, vagy ha visszanézünk 10 évvel ezelőtti!!! videókat, meg merengünk hogy milyen jobb oldalunk volt. Csak hogy akkor volt egy világ legjobbja Messi és a világ legjobb jhv-je Dani Alves, akik ketten végigvitték az egész pályán. Nem csak Pep tette ezeket a játékosokat naggyá, hanem fordítva, a játékosok is Pepet.

2015-ben idejött Lucho és sokkal gyorsabbá, direktebb focit, csapatot csinált a Barcából, aminek egy újabb tripla volt az eredménye. Hiába volt itt Neymar-Suárez-Messi. 4 passzból az ellenfél térképén voltunk és ezt a hármast nem lehetett megállítani, össze is hozták 302 gólt pár év alatt. Most képzeljük el hogy tiki taka lett volna és 28 passzból érünk fel az ellenfél 16-osáig...nem lettek volna ilyen sikeresek, én ezért sajnáltam nagyon hogy Lucho el lett küldve, egy BL elődöntő és egy bajnoki 2. hely miatt. Én pl. ezt tartom Barto legnagyobb hibájának.

Most ezt látom Koeman alatt is, elindult valami változás és vannak jó részei, csak időt kell neki hagyni, mert ha ez amit eltervezett összejönne, akkor igencsak jó kis csapat lennénk. Mivel lennénk előrébb Xavival pláne ilyen káoszban?

Én valahogy nem bízok ebben a projektben amit Font vázol hogy a régiekre alapozzunk, mert 10 éve jók voltak meg világverő csapat tagjai voltak. Láttuk hogy Abidal és Valdés már megbukott pl. nem is kicsit a klubnál.

Nem ez a jó irány szerintem, én várom hogy a többiek mivel állnak elő. Laporta nagyon csendben van, én még Farré elképzeléseire lennék kíváncsi. Számomra ő az igazi hőse az elmúlt hónapoknak, ő volt az egyedül aki benyújtotta magát az indítványt a klubnál és a megmozdulás élén is állt végig. (nem Messi indított el valamit, Farré nélkül ugyanúgy itt lenne Barto és bandája.) :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.30. 09:54:33

mess2009 írta:
2020.10.30. 09:37:21
Lenglet a regnáló világbajnok Francia válogatott keret tagja.....
Maradjunk ennyiben :D

Laporta-t én nem temetném, pláne, amíg nincs hivatalos programja. Ő már egyszer bizonyított, és akkor se úgy, hogy bezzeg régen jobb volt és leültette Cruyff-ot a kispadra. Nyilván piszok nagy mázlija volt azzal, hogy beérett alatta egy generáció, és Pep bevált, de valamit csak tudott...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.10.30. 09:37:21

csak a rend kedvéért (Peter,davi10) Lenglet a regnáló világbajnok Francia válogatott keret tagja......nem ejtettem szót az elmúlt vb.-ről [-X kár a hasábnyi okoskodásért.
általában (és it is konkrétan) az eltúlzott, gyakorta pocskondiázó, summázás ellen emelek szót ami nélkülöz minden tárgyilagosságot. Pique elég nyilvánvalóan tett anno a "dicsőséges" barcastílusért és nem gondolom, hogy éppen ő lenne a mai lejtmenet zászlóvivője.
Font és a "régiséget" kínáló Laporta....
ha nekem valaki olyasmit árul ami valaha siker volt de mára túlhaladott az eleve lehangol. ha legalább azt hallanám hogy megújítjuk, hogy arra alapozva egy új stílust teremtünk, azt mondom ok.
Pulyol!? hát... it járt egy Abidal láthattuk. Xavi, Iniesta? csodás focisták voltak a többi csak ábránd.
amúgy ők a saját karrierjük okán mentek el ha vissza akarnának jönni jöhetnének gondolom a "visszahozás" nem valami külön érdem.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2020.10.30. 09:13:43

PorSiempre írta:
2020.10.30. 08:24:28
Pont tegnap jött egy cikk Font-al, hogy Xavi / Pep kettős egyikét szeretné edzőnek.
A Marca-n volt a cikk, csak telóról nem tudom beilleszkedni.
Pep-et a felnőtt csapat környékén csak akkor szeretném látni, ha az ifiket akiket nevelget ajánlja be.
Xavi szerintem jól muzsikalna, de hagyjuk egyelőre Koeman-t kibontakozni. Nem akar ő olyan rossz focit játszani.
https://www.eurobarca.hu/hirek/nyilatko ... uardiolat/ :)
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.30. 09:08:55

Abszolút egyetértek azzal, hogy nem az a helyes út, ha mindenáron régi motorosokat akarunk visszahozni, hogy majd akkor minden olyan jó lesz, mint régen. Ez nem egy valódi sportszakmai projekt önmagában.
Az, hogy valaki régen jó játékos volt, egy jó csapatban, nem jelenti azt automatikusan, hogy jó edző/igazgató/menedzser lesz.

Amit elvárnék egy ideális jelölttől:
- Legyen valódi sportszakmai projekt felvázolva, alapelvekkel, szándékokkal.
- Legyen egy kész, szakmailag felkészült csapat akikkel vezetné a klubbot.
- Ha bedob egy nevet edzőnek, játékosnak akit igazolna, akkor azt ne a levegőbe mondja, hanem legyen egy minimális előtárgyalás, puhatolózás, hogy megoldható-e.
- Reagáljon és készüljön a jelenlegi vezetés által várhatóan hátrahagyott tucatnyi csontvázra. Ne az legyen, hogy megválasztják és csak mutogat Bartóékra, hogy miattuk nem tud megvalósítani semmit az ígéreteiből.
- Ne politikusok legyenek, mint Barto. (aki lop,csal,hazudik)
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.10.30. 08:24:28

Pont tegnap jött egy cikk Font-al, hogy Xavi / Pep kettős egyikét szeretné edzőnek.
A Marca-n volt a cikk, csak telóról nem tudom beilleszkedni.
Pep-et a felnőtt csapat környékén csak akkor szeretném látni, ha az ifiket akiket nevelget ajánlja be.
Xavi szerintem jól muzsikalna, de hagyjuk egyelőre Koeman-t kibontakozni. Nem akar ő olyan rossz focit játszani.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.29. 22:38:08

Szamomra egyertelmu, hogy Puyolt es Guardiolat az utanpotlas nevelesben kepzeli el, bar ez nincs kimondva. De Guardiolat mindenkeppen. Es szerintem ez igy is volna a leheto legjobb a klub es Pep szamara is, de amugy nem letfontossagu, es nem is biztos, hogy megvalosithato. Oszinten szolva egyelore Font az egyetlen, aki reszletesebb elkepzeleseket vazolt fel most es a multban, ugyhogy pillanatnyilag nincs egyetlen jobb valasztas se, megkozelitoleg se. Egyebkent a nevekkel kampanyolas nekem sose tetszik, most se, de hat az egyszeru nepsegnek ezen alnak vagy buknak a dolgok..

Xavi lenne nala az edzo, elmondta ezerszer. Nem is ertem miert merult fel barkiben, hogy Puyolt vagy Pepet oda szanna a vezetoedzoi posztra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.29. 21:42:16

Nem azt mondta Font, hogy Pepet edzőnek hozná vissza. Biztos vagyok benne, hogy nála Xavi lenne az edzőnk.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2020.10.29. 21:12:21

Pep-ből elég volt. Ő sem tudna már itt megújulni és (bár ez senkit sem hat meg🤣) én sem szeretném, hogy visszajöjjön! Most van egy egész jó alapanyag azokból válogassa ki Koeman a selejtet, aztán amikor megfeneklik a dolog, akkor jöjjön egy új edző. Egy olyan vezetőség kell akiknek nem a saját pénztárca a prioritás, hanem a csapat felszínre hozatala, a kassza rendberakása. Szerintem Laporta lenne a tökéletes elnök! Akik meg Pep-ben gondolkoznak azok meg el se induljanak. Puyi, Xavi, Iniesta visszahozatalát támogatom, legyenek példaképek az utánpótlás előtt és ne [auto_cenzúra] kóklerek döntsék már el, hogy mi legyen a sok ifjonccal.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.29. 21:03:38

Hát igen, én is egyre kevésbe lelkesedem Font-ért.
Guardiola-t semmi értelme visszahozni és Ő is nyilatkozta hogy hozzánk max az utánpótlásba jönne vissza. Puyol-t meg nagyon bírom, de csak azért, mert legenda ne nyomjuk már be valami kitalált pozícióba, vagy olyanba amihez nem is ért.
A programjába lévő finanszírozási forrásokat én nem látom, hogyan működhetnének, azóta ráadásul el is indult a Barca Tv+.
Messi-vel kampányolni meg nagyon olcsó, de úgyis mindenki el fogja játszani.

Laporta programjára kiváncsi leszek, Ő már egyszer sikerre vitte a klubot, ha előáll egy épkézláb tervvel és nem csak a memobogyókat nyomja, akkor én megnézném Őt.
Farré nyújtotta be végül azt hiszem az indítványt, ő lehet még versenyző.

A többiekről nem tudok semmit, kivéve Benedito, de Ő szerintem nem lesz tényező.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.10.29. 20:29:12

na, olvasva Font nyilatkozatát remélem nem őt választják meg, nekem nem hiányzik a nosztalgiafaktor, Pep mégúgysem. Pont ezt kéne elkerülni vagy ott fogunk kilyukadni hogy oldalpassznak és busquetsnek is szerződéshosszabbítása lesz, nagyon nem lenne jó ebbe a gödörbe esni újra. Ki az a jelölt aki bedobta hogy már beszélt Klopp menedzserével, és korrekt terveket mondott, valaki említette, elég szimpatikusnak tűnt első blikkre.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.28. 17:52:20

Elnökválasztás. Ha Laporta elindul és azzal kampányol, hogy visszahozza a Citynél lejáró szerződésű Guardiolát - akkor komoly esélye lehet.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.24. 14:53:01

gránit írta:
2020.10.24. 13:58:59
Lenglet nem tagja a világbajnok csapatnak, ki se vitték a vb-re. Még a tartalékok tartalékai közé sem került be, mint Rami, aki egyetlen percet sem játszott a vb-n, de tagja volt a vb-győztes keretnek, így ő is kapott aranyérmet. Lenglet nem volt tagja a keretnek. Ő a címvédő keret tagja mostanság, de nem a világbajnok csapat tagja. A világbajnok csapatnak ő nem volt tagja, őt a címvédő keretbe válogatják be mostanában, ami közel sem ugyanaz.

Az, hogy mi a "Barca-szint" ma, az nagy mértékben "köszönhető" neki és Piqué-nek, akiknek a bohózatba illő szerencsétlenkedései miatt a labdát alig 25-30%-ban birtokló ellenfelek is játszi könnyedséggel alakítanak ki ellenünk gólhelyzeteket. A két jómadárnak az hozható fel mentségként, hogy mind Valverde, mind Sétien túlságosan feltolta őket - és normális védekező középpályás sincs előttük -, így könnyen a hátukba tudtak kerülni, folyamatosan versenyfutásra kényszerültek az ellenfél mieinknél sokkal gyengébb képességű, de villámgyors támadóival szemben. Ez felhozható nekik enyhítő körülményként, de ha egy kicsit is nyomás alá kerülnek, összeomlanak. Össze kell kapniuk magukat, bár ahogy korábban is írtam, nem bánom, ha a 90+. percben kiállítják valamelyiket, így legalább az azt követő bajnokin újra Araújo játszhat. Piqué szerencsére sima vezetésnél kiállíttatta magát a BL-ben, így a következő BL-meccsen is Araújo játszhat. Sajnos Koeman még mindig nem teszi a kezdőbe, de a két tökkelütött szerencsétlen a kiállításokkal azért elintézi, hogy így is egész sok lehetőséghez jusson. :D
Türelmed megsüvegelendő....!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.10.24. 13:58:59

Lenglet nem tagja a világbajnok csapatnak, ki se vitték a vb-re. Még a tartalékok tartalékai közé sem került be, mint Rami, aki egyetlen percet sem játszott a vb-n, de tagja volt a vb-győztes keretnek, így ő is kapott aranyérmet. Lenglet nem volt tagja a keretnek. Ő a címvédő keret tagja mostanság, de nem a világbajnok csapat tagja. A világbajnok csapatnak ő nem volt tagja, őt a címvédő keretbe válogatják be mostanában, ami közel sem ugyanaz.

Az, hogy mi a "Barca-szint" ma, az nagy mértékben "köszönhető" neki és Piqué-nek, akiknek a bohózatba illő szerencsétlenkedései miatt a labdát alig 25-30%-ban birtokló ellenfelek is játszi könnyedséggel alakítanak ki ellenünk gólhelyzeteket. A két jómadárnak az hozható fel mentségként, hogy mind Valverde, mind Sétien túlságosan feltolta őket - és normális védekező középpályás sincs előttük -, így könnyen a hátukba tudtak kerülni, folyamatosan versenyfutásra kényszerültek az ellenfél mieinknél sokkal gyengébb képességű, de villámgyors támadóival szemben. Ez felhozható nekik enyhítő körülményként, de ha egy kicsit is nyomás alá kerülnek, összeomlanak. Össze kell kapniuk magukat, bár ahogy korábban is írtam, nem bánom, ha a 90+. percben kiállítják valamelyiket, így legalább az azt követő bajnokin újra Araújo játszhat. Piqué szerencsére sima vezetésnél kiállíttatta magát a BL-ben, így a következő BL-meccsen is Araújo játszhat. Sajnos Koeman még mindig nem teszi a kezdőbe, de a két tökkelütött szerencsétlen a kiállításokkal azért elintézi, hogy így is egész sok lehetőséghez jusson. :D
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.24. 13:28:32

mess2009 írta:
2020.10.24. 10:55:27
visca el barca írta:
2020.10.22. 12:11:30
Pique még per-most is a védelem oszlopa, amúgy világklasszis szint
Lenglet - ha már szintekkel dobálózunk, a világbajnok Francia válogatott tagja.....és bőven megüti a mai un. "barcaszintet".
#-o =D> #-o =D> #-o =D> #-o =D>

hajrá
Válasz küldése