Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.16. 23:23:34

:) A nagybetűs sztárunk aki egy kép után híresült el
1:35-től :) https://www.youtube.com/watch?v=s-tu6D3Sdro" target="_blank
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.03. 21:32:57

defender3 írta:
ZBarca írta:http://confidencial.blog.hu/2014/06/03/ ... an_indulna

Vélemények? :D Szerintem tök hülyeség, nem értem, miért kéne a Ligue 1-hez csatlakoznunk, ha független lesz Katalónia. :-s Mindemellett valószínűleg nem lenne egy-két forint Franciaországban utazgatni.
Nem hinné, h ebből lesz vmi, bár ha egyszer vmikor soká független lesz Katalónia akkor esetleg mivel nem hinném h a spanyolok (főleg Madridban) örülnének annak ha egy belőlük kivált gazdaságilag nem gyenge államal egyenlő csapat náluk játszana.
Az utazási költség nem hinném, h sokkal nőne a mostanihoz képest, mert azért Barcelona Spanyolország szélén van és elég sokat kell így is utazni.

Mondjuk az biztos, h az első helyért komoly csata lenne főleg ha a Monaco is stabilizálódik. Bár így a spanyol bajnokság lenne 1 csapatos hacsak az ATMA nem tudja megtartani a mostani szintet.
Még jó, hogy nem az andorrai ligában indulnánk vagy az MB1-ben. Ilyen hírekre nem érdemes pazarolni az életből. El Clásico helyett La Classique a PSG ellen? Na ne vicceljünk :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.03. 20:28:55

ZBarca írta:http://confidencial.blog.hu/2014/06/03/ ... an_indulna

Vélemények? :D Szerintem tök hülyeség, nem értem, miért kéne a Ligue 1-hez csatlakoznunk, ha független lesz Katalónia. :-s Mindemellett valószínűleg nem lenne egy-két forint Franciaországban utazgatni.
Nem hinné, h ebből lesz vmi, bár ha egyszer vmikor soká független lesz Katalónia akkor esetleg mivel nem hinném h a spanyolok (főleg Madridban) örülnének annak ha egy belőlük kivált gazdaságilag nem gyenge államal egyenlő csapat náluk játszana.
Az utazási költség nem hinném, h sokkal nőne a mostanihoz képest, mert azért Barcelona Spanyolország szélén van és elég sokat kell így is utazni.

Mondjuk az biztos, h az első helyért komoly csata lenne főleg ha a Monaco is stabilizálódik. Bár így a spanyol bajnokság lenne 1 csapatos hacsak az ATMA nem tudja megtartani a mostani szintet.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.06.03. 18:45:10

http://confidencial.blog.hu/2014/06/03/ ... an_indulna

Vélemények? :D Szerintem tök hülyeség, nem értem, miért kéne a Ligue 1-hez csatlakoznunk, ha független lesz Katalónia. :-s Mindemellett valószínűleg nem lenne egy-két forint Franciaországban utazgatni.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.07. 08:10:35

MQuC írta:Az jól hangzik, hogy 2015-re a klubnak nem lesz hiteltartozása. Feltéve, ha igaz :)
Ez ugyanaz a sztory, mint a Realnak volt. Minden bizonnyal a bankok felé tényleg nem lesz adósságunk 2015-ben, de jó 300 millió továbbra is lesz más "intézmények" felé. Ez a turpisság a dologban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.06. 15:29:57

MQuC írta:Az jól hangzik, hogy 2015-re a klubnak nem lesz hiteltartozása. Feltéve, ha igaz :)
Jól hangzik, hogy több 100 milliót kipengetnek 2 év alatt, csak nem hiszem el.
Aztán kiderül, hogy csak a rövidtávú hiteleket törlesztettük a hosszúakat nem, meg csak a 6 számjegyűeket stb stb stb. Mindig megy a szépítés meg a mellébeszélés ezekben az ügyekben.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.06. 13:01:04

Az jól hangzik, hogy 2015-re a klubnak nem lesz hiteltartozása. Feltéve, ha igaz :)
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.02.25. 13:29:31

visca el barca írta:A klub minden pénzügyi kötelezettségét teljesítette, a legjobb pénzügyi és jogi szakemberek bevonásával folyt az ügy. Az ügyvédeink úgy nyilatkoztak most is, hogy nem büntethetnek meg és az átigazolás szabályos volt pénzügyileg is. Nem volt szó színlelt szerződésekről. De arról is tájékoztattak, hogy az adóhivatal nagyon agresszívan jár el az ilyen ügyekben, és inkább azt tanácsolták, hogy megelőző intézkedésként fizessünk

ekkora kamuzást te jó ég :lol: ez olyan mint messi adócsalása, befizetett mindent, de azért még dobjunk egy 10est kompenzációnak. ha teljesen tiszták akkor csak maguknak mondanak ellent. :lol: bevallom igazából soha nem érdekelt, sem itt, sem más kedvenc klubomnál a háttér, de ez már több mint mókás.

neymar lassan tényleg 100 milla lesz :lol:
meg mondjuk Ter Stegen ára most az adókincstárban landolt, reméljük nem lesz következménye ennek az ügynek nyáron, mikor költeni kéne pár játékosra.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.02.25. 09:38:50

visca el barca írta:
mess2009 írta:Laportát sírják vissza?
csak azt nem értem, hogy mikor rosell alatt nyertük folyamatosan a kupákat, akkor miért nem sírtak?
Azért ez így nem teljesen helyes. 2010-ig volt Laporta, Pep pedig 2008-tól 2012-ig. Két szezonig volt átfedés Rosellel, ebből az első még jól sikerült 4 kupával, a másodiknál "már csak" 1 kupa jött. Mivel Guardiola igazi gentleman, így talán sose fog kiderülni, hogy mért lépett le. Néhány nyilatkozatból sejthető, hogy volt indulat a háttérben és nem csak a fáradtság és az idejében meglátott formahanyatlás volt az ok. Azt a hihetetlen korszakot akkor sem elsősorban a Laportának, vagy Rosellnek tulajdonítottuk, hanem az edzőnek és a keretnek. Laporta szerencsés kézzel nyúlt Pephez és biztosította a szükséges hátteret. Rosell sok mindent felrugott már az elején (Cruyff, Madriddal szembeni kommunikáció stb.), ami elsőre csak rossz szájízt adott. A szigorú pénzügyi szemlélet rendben van, támogatója vagyok, de sajnos elmegy mellettünk a mezőny. Ráadásul már nem tudok hinni benne. Laporta sokszor szórta a pénzt, fogtuk a hajunkat, de most meg nem hihetünk annak, hogy Neymar 57 millió, lehet dupla annyi. És lehet, hogy a többi igazolás is hasonlóan zajlott.. Eladni pedig ... Szóval ki tudja, hogy létezik-e egyáltalán adósság csökkentés. A hagyományokkal szakítottak, miszerint nem kerül reklám a mezre, büszke volt rá mindenki. Elfogadtuk, a mai futballba ez nem fér bele. De nem látni a hozadékát. A spórolással együtt egy szezonban 1 darab 57 millió(?) igazolásra futja? A Real elköltött mennyit is, 200-t? Persze jó áron adtak is el. Valahol a fiúkat is megértem. Ki vannak zsigerelve, évek óta, míg odaát, ha valami nem megy, akkor sort cserélnek. Nem szimpatikus, nem akarom, hogy ez legyen, de ezt se lehet a végtelenségig bírni, hogy nem veszünk hátvédet, mert majd a 35 éves, 1 éve offos, vagy az ifjú titán megoldja.

Ez a keret túl sokat nyert, nem feltétlen az edző hibája, hogy a hozott anyagból nem tud többet kihozni. A Gladiátor egyszer bejött, ha újra lejátszák nekik, már nem fog motiválni. Vagy kell keresni másik filmet, vagy nagyobb vérfrissítés kell. Hozzá kell nyúlni néhány érinthetetlenhez, a sallangokat meg küldjük már el végre (Cuenca, Afellay, Krkic, Hleb itt van még?).

Én sose éljeneztem Rosellt, ez a Barto meg egy gyenge klón. Jöjjön vissza Laporta, vagy más.. mindegy... és csináljanak egy új csapatot, mert ezt nem élvezett nézni, néha már elkapcsolok, ami mindent elárul.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.25. 08:57:52

mess2009 írta:Laportát sírják vissza?
csak azt nem értem, hogy mikor rosell alatt nyertük folyamatosan a kupákat, akkor miért nem sírtak?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.02.25. 08:56:12

Rájöttem, hogy mi zavar leginkább a sanyika-hordában...
Az, hogy mindenkit retardált, könnyedén manipulálható hülyének néznek, még a culékat is... :evil: :-# ](*,)
visca el barca írta:A klub minden pénzügyi kötelezettségét teljesítette, a legjobb pénzügyi és jogi szakemberek bevonásával folyt az ügy. Az ügyvédeink úgy nyilatkoztak most is, hogy nem büntethetnek meg és az átigazolás szabályos volt pénzügyileg is. Nem volt szó színlelt szerződésekről. De arról is tájékoztattak, hogy az adóhivatal nagyon agresszívan jár el az ilyen ügyekben, és inkább azt tanácsolták, hogy megelőző intézkedésként fizessünk

ekkora kamizást te jó ég :lol: ez olyan mint messi adócsalása, befizetett mindent, de azért még dobjunk egy 10est kompenzációnak. ha teljesen tiszták akkor csak maguknak mondanak ellent. :lol: bevallom igazából soha nem érdekelt, sem itt, sem más kedvenc klubomnál a háttér, de ez már több mint mókás.

neymar lassan tényleg 100 milla lesz :lol:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.02.25. 08:54:02

milyen igaz: .." a fejétől büdösödik....." évek óta figyelem, hogy az általam egyébként utált Real Madrid hátországa mennyivel stabilabb, sokkal jobban van beágyazódva a mai Spanyolország polizikai- gazdasági vérkeringésébe, beleértve természetesen Katalónia speciális helyzetét is.miközben a Barcelona klubszintű botrányokkal bírkózik, a Madrid a Liga legstabilabb menedzsmentjével, erős gazdasági - politikai hátszéllel lavírozik és ez bizony előbb-utóbb döntő tényezővé válik a foci világában is. természetesen kétség sem férhet hozzá, hogy a jogi támadások mögött a Madrid áll ezúttal megspékelve még Perez személyes bosszújával aki a Neymar ügyért most (és így) nyújtotta be a számlát, arról nem is beszélve, hogy Bale megkaparintása sportszakmai szempontból is ütősebbnek tűnik Neymarnál.
a felhők tehát gyűlnek felettünk, és lehet hogy azoknak van igazuk akik Laportát sírják vissza?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.25. 08:51:52

A klub minden pénzügyi kötelezettségét teljesítette, a legjobb pénzügyi és jogi szakemberek bevonásával folyt az ügy. Az ügyvédeink úgy nyilatkoztak most is, hogy nem büntethetnek meg és az átigazolás szabályos volt pénzügyileg is. Nem volt szó színlelt szerződésekről. De arról is tájékoztattak, hogy az adóhivatal nagyon agresszívan jár el az ilyen ügyekben, és inkább azt tanácsolták, hogy megelőző intézkedésként fizessünk

ekkora kamuzást te jó ég :lol: ez olyan mint messi adócsalása, befizetett mindent, de azért még dobjunk egy 10est kompenzációnak. ha teljesen tiszták akkor csak maguknak mondanak ellent. :lol: bevallom igazából soha nem érdekelt, sem itt, sem más kedvenc klubomnál a háttér, de ez már több mint mókás.

neymar lassan tényleg 100 milla lesz :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2014.02.25. 08:55:01-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.25. 08:38:20

Ezt én sem értem. Befizetjük azért, mert a bíróság keményen szokott fellépni, és nem akarnak egy dupla bírságot befizetni. De nyilván nem szabnák ki a bírságot, ha tiszta lenne a szerződés.
Vagy úgy működik, hogy, ha kiderül a tisztaság, visszautalja a spanyol "NAV" vagy ez megint egy megvesztegetés, nehogy tovább nyomozzanak.
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.02.25. 08:12:32

Remélem jó helyre írom. Ez a kincstárnak befizetett kb. 14 millió euró végképp meggyőzött, hogy igazuk van az újságoknak és nem volt tiszta Neymar leigazolása. Elhiszem, hogy ez minden nagyobb traszfer esetében hasonló a többi klubnál is, de ez engem nem vigasztal. Folyamatosan hazudoznak és az elmult egy évre túl sok sz.. jutott: Messi adócsalása, Neymar ámblok. Nem is értettem ezt a Rosell lemond és csak őt támadja majd bíróság, a helyettese teljesen makulátlan dumát. Nyílván nem Sandro Rosell, mint magánember a lényeg, hanem a Barcelona Klub, mint intézmény, annak egy (vagy több) gazdasági lépése és a döntés meghozó felelős személyek. Az elnök és az intézmény nem szétbontható. Amennyiben a vádak beigazolódnak, úgy mind a Klubot, mind a felelősöket szankcionálják. Mindenkit hülyének néztek Rosell lemondó magyarázatával. A helyettese pedig természetszerüleg ugyanúgy érintett. Nincs a világon olyan, hogy nem követtem el semmit, de azért befizetek 4 milliárdot, biztos ami biztos. A culéknak el kéne zavarni őket a francba.

Én nagyon szerettem Laportát. Voltak hajmeresztő igazolásai, de egy vagány, emberi pali, aki kihúzta a Klubot. Örülnék, ha visszatérne, de tőlem jöhet bárki, csak ezek tünjenek el. A csapat felett is kezd eljárni az idő, a mostaniak kevesek ahhoz, hogy gyökeres változások legyenek.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.21. 18:15:33

Továbbra is az FC Barcelona tekinthető a világ legtehetősebb futballklubjának. A katalánok 2013-as 600 millió eurós költségvetése a legnagyobb, megelőzve a szerény 575 millióból gazdálkokodó real madridot, illetve a 493 milliós büdzséből gazdálkodó, BL-címvédő Bayern Münchent.

A spanyol Marca egy pénzügyi tanácsadó cég, a Pluri idei TOP 100-as listájából szemezgetett. Eszerint a Barcelona, real madrid, Bayern München hármast – alig elmaradva a bajoroktól – 480 millióval a Manchester City követi. Az ötödik helyre a szintén angol Chelsea került ebben a rangsorban 451 millió eurós költségvetéssel.
Az első francia klub ezen a listán – cseppet sem meglepő módon – a Paris Saint-Germain, amely 363 millióból hozza ki a 2013-as esztendőt.
A listavezető spanyol duóhoz a Liga BBVA-ban felzárkózó Atlético Madrid, a Pluri rangsorában a 13. helyezett az erre az évre elköltött 256 millió eurójával.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.19. 09:45:49

http://www.fcbarcelona.com/club/detail/ ... experience

Mi szem és szájnak ingere. Az eddig se kicsi FCBOTIGA MEGASTORE-t 2 szintje mellé immár csináltak egy 3. szintet. A katalán szurkolók Mekkája.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.13. 23:08:13

Nyilván a TV közvetítésekben nem fog látszódni, hacsak nem tényleg felhúzogatják innentől. :D Viszont mezeladásnál azért fontos ez, hogy tényleg kimosod, kifordítod, hoppá Intel. Szóval azért van ennek reklámértéke, még ha nem is nagy volumen. én örülök neki, ahogy lejjebb is írták kis pénz is pénz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.13. 11:39:46

meg lesz mondva a játékosoknak, hogy minden 3. gólörömnél rá kell húzni fejre a mezt és akkor pont látszani fog...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.13. 10:46:19

Elég érdekes helyen kapott lehetőséget a reklámozásra az új szponzor.
Az oké, hogy a bemutatón felhúzzák a mezt és megmutatják, de meccs alatt, után hogyan fogják ezt reklámozni? Persze kis pénz, kis reklám. :lol:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.13. 09:15:05

Én örülök ennek a szerződésnek. Mindkét fél kölcsönösen kihasználja a másikban rejlő lehetőséget. És "kis" pénz is pénz.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.12.12. 19:55:21

A mai hírek alapján már sokkal értelmesebb szerződésnek tűnik ez az Intellel. Nem 2 évről és 10 millióról szólnak a hírek hanem 5 évről és 25 millióról.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.12.11. 15:26:20

Mikor tegnap olvastam azt hittem kicsit nagyobb volumenű szerződés lesz, de ennek a 2x5 millának is örülhetünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.11. 14:06:53

Szerintem be vannak sz@rva, hogy megváltoztatják a közvetítési díjak elosztását, amivel a két nagy sok pénztől esne el, ezért ahonnan csak lehet csippentenek. Mondjuk inkább azon kellene dolgozniuk hogy ne aprópénzért engedjük el a játékosokat. Abból lehetne inkább bevételt generálni. Ezzel kapcsolatban mondjuk lehetne Pereztől tanulni a kedves vezetőségnek.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.11. 12:39:06

mondjuk az arabok évi kb 30-35 millája mellett tényleg aprópénznek tűnik. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése