Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.16. 13:59:32

csababarca írta:
2023.02.16. 12:53:50
Chino írta:
2023.02.16. 12:44:34
Ennyi erővel szerintem a Real-t is kizárhatnák vagy két szezonra a Franco éra miatt. Azt a nyílt csalást ráadásul senki nem vitatja.
Mondjuk tök mindegy, hogy igaz-e, bűnösök vagyunk vagy sem, majd eldöntik, vagy nem.

De ez a dedó szint, hogy jó de őket is akkor....gyerekek csinálnak ilyet, hogy ha kapnak egy intőt, hogy de a Jocóka is ezt meg azt csinálta.
Ne vicceljünk már.

Azt hittem lejön az irónia.
Nekem az egészben az a legidegesítőbb, hogy most vesznek elő 6-7 évvel, sőt majdnem 20 évvel ezelőtti dolgokat. Ha egy tavalyi vagy idei dologról lenne szó az már teljesen más, de ez az időzítés csak a vaknak nem tűnik fel, hogy nem véletlen.
Forca Barca!!!!
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.02.16. 13:18:53

Az a nagyon nagy baj, hogy ez olyan, mint a "kabát lopás ügy".
Egy sikkasztás, csalás, lopás témába belekevert társasághoz nem szívesen igazol senki.
Ez a módszer a gátlástalan, aljas emberekre jellemző.
Lehet, hogy ezt inkább az aljához tartozó újságírók fújják fel, s nincs sok alapja, de a lelkiállapot megzavarására, a lejáratásra alkalmas.
Ha pozitív eredménnyel lezárul az ügy, remélem a vezetőség nagy pert fog akasztani a híresztelők nyakába.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15416
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.02.16. 12:53:50

Chino írta:
2023.02.16. 12:44:34
Ennyi erővel szerintem a Real-t is kizárhatnák vagy két szezonra a Franco éra miatt. Azt a nyílt csalást ráadásul senki nem vitatja.
Mondjuk tök mindegy, hogy igaz-e, bűnösök vagyunk vagy sem, majd eldöntik, vagy nem.

De ez a dedó szint, hogy jó de őket is akkor....gyerekek csinálnak ilyet, hogy ha kapnak egy intőt, hogy de a Jocóka is ezt meg azt csinálta.
Ne vicceljünk már.

Tegyük fel bűnösök vagyunk, nekünk az megnyugvást jelentene, ha még egy csapatot mondjuk büntetnének? Akkor a mi bűneink nem is annyira jelentősek?


Mondom, én nem tudom mi van, mert ezt a témát nem követem annyira, sőt semennyire, de ez nem módi, hogy "jójó de hát ők is csaltak anno".
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2023.02.16. 12:51:46

Az utalások időszakában 152 meccset játszottatok, ez idő alatt 37-tel több büntetőt ítéltek meg a javatokra, mint ellenetek, és 22-vel több piroslapot kapotak az aktuális ellenfeleitek, mint ti. Az utalások után 133 meccsen 5-tel több büntető, és eggyel több piros lap. Ez egy hosszútávú minta. Az idei félszezon nem az. Ha majd a Madrid is lebukik, azt is megbeszéljük.

Real Madrid is not going to make public statements out of respect for Barcelona, a club with which it has a good relationship, while also working on objectives together, such as the Super League. @marca
Fordított esetben menne az óriásplakát? Mindenesetre ez megint megmutatja, hogy melyik az úriemberek klubja.

Barça could be relegated from La Liga if the investigation, already initiated by the Prosecutor's Office, concludes that they committed the same crime as Juventus in the early 2000s. A points deduction is also one of the possible scenarios. @Forbes via @defcentral
Van ilyen is, bár nyilván nem fogják kizárni a klubot, too big to fail.

The previous Barcelona board of directors affirms that this contract was inherited from 2009 (Laporta’s early day)
Amúgy van ilyen is, elvileg már Laporta kezdte. Azért ez csúnyán beárnyalja a legsikeresebb korszakotokat.

"joval folottetek volt a berezes, most pedig 10%-kal vagyunk alattatok, akkor nalatok is ehberert jatszik mindenki?"
Ez oké, de nálunk senki nem kommunikálta, hogy a játékos kevesebb pénzért is hajlandó a csapatnál játszani, mint az előző klubjánál.

"Nekem nem is rémlik 16-18 között gyanús meccs, esküszöm a mostani Araujo-birkózásoknál előbb elhinném ezt a mesét."
A kérdéses időszakban volt egy majdnem két éves periódus, amikor nem fújtak ellenetek büntetőt.

"Na kezdenek visszamerészkedni a madridista trollok a fórumra... #-o Úgy látszik végre sikerült kiheverni a vb okozta traumát, szép mondhatom. :mrgreen:"
Milyen traumát, hiszen megnyertük a világbajnokságot, még egy hete sem volt, nem emlékszel? Tudod, amiben a BL győztes indulhat. :)

Az, hogy idén mi az ítéletek alapja, nem tudom, nem tudhatom, de az közel sincs akkora minta, hogy mindenképpen beavatkozást sejtsünk, és kizárjuk a sima bírói alkalmatlanságot. Elhiszem, hogy a fáj a BL kiesés, ciki is, de az akkor is kicsi minta. Ha majd arról az időszakról is kiderül valami turpisság utólag, majd azt is megbeszéljük.
Amúgy amit idén pl Vinivel szemben megengednek, az mindennek az alja, akármilyen irritáló is a srác. (mert szerintem is az) Tegnap kaptunk kettőt a mighty Elche ellen, miután már eleve vezettünk, na bumm! De amúgy idén ellenetek a tucat 1:0-ás meccseteken mennyit fújtak be?

"Az a gondjuk szerintem a fővárosban, hogy a Barca legnagyobb krízisének 2. évében bajnok lehet, ez meg ritka ciki, úgyhogy egyre másra jönnek majd ilyen "ügyek", cikkek, "leleplezések", bármi. Gondolom még Yamal szerződését se fogjuk tudni regisztrálni."
Nálatok anyagi krízis van, nálunk szakmai. Utóbbi most erződik a pályán, előbbi később fog, persze, hogy vezetitek a tabellát. 200 millióért vettetek játékosokat, milyen krízisről beszélünk? Az majd később jön, ha jön. Mi meg Arsenalt játszunk, és a stadionra költjük a forrásokat, játékosok meg nem nagyon érkeznek. A héten volt egy pletyó, hogy a nyáron sem akar a vezetőség komoly változásokat eszközölni. Ha tényleg így lesz (bár csodálnám), akkor lehet, hogy jövőre mi megyünk az EL-be a Fradival focizni. :D
Amúgy annyira nem ugorja meg az ingeküszöbömet a bajnokság, a BL sokkal inkább. Amúgy lehet, hogy előbbiben is elkezdünk felzárkózni előbb-utóbb, ha elfogy a mázlitok. A BL-ben meg hiába vagyunk esélytelenek, az ezt a csapatot nem szokta zavarni. :D
De ha nem nyerünk semmi mást idén a két nemzetközi trófeán kívül, hát annyi baj legyen! Annyit adott már ez a csapat az utóbbi időben, hogy az is belefér.

A kábszis zacskókkal nem tudom mit kezdjek. Ez a nagyság ára. De tök vicces story volt, köszi!

"Ennyi erővel szerintem a Real-t is kizárhatnák vagy két szezonra a Franco éra miatt. Azt a nyílt csalást ráadásul senki nem vitatja."
Azt csak ti nem vitatjátok, amúgy egy mese. 8 bajnokságot, és 10 kupát nyertetek abban az időszakban, a teljes termés egyharamadát, a klub történelmének az egyharmada alatt. Hol volt itt az elnyomás?
Tebas meg ha annyira tolja a Madridot, akkor két éve miért nem lettünk bajnokok? Nem lehet, h azért "Tesz alá" a Barcának, hogy ne menjetek csődbe? Mert az ugye a Ligának is nagy érvágás lenne.


De amúgy száz szónak is egy a vége, látom összezártok a csapatotok mellett, ami természetes is. Majd meglátjuk mi lesz az ügy vége. Mindenesetre megint kaptatok lehetőséget felvenni az áldozat szerepét. Nem is értem miért mindig titeket bántanak. Biztos kipécézték valamiért ezt a csapatot.

(Ha megint kitörölné egy moderátor, legyen szíves jelezze felém, hogy mi volt vele a gond, mert annyi felé válaszoltam, hogy nem fogom tudni kitalálni. De ha mégis baj van vele, szeretnék tanulni belőle. Én úgy érzem az alábbi kommentek egyikénél sem ütöttem meg erőszakosabb hangnemet, mint amiben nekem írtak. Piramist is kerültem.)
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.16. 12:44:34

Ennyi erővel szerintem a Real-t is kizárhatnák vagy két szezonra a Franco éra miatt. Azt a nyílt csalást ráadásul senki nem vitatja.

Biztosra lehetett venni, hogy jön valami lejárató kampány. Tebas eddig is akkor tett alá a klubnak, amikor csak tudott, nem tudja lenyelni, hogy a bíróság ellene döntött. Túl nagy presztízsveszteség volt ez neki, hogy csak úgy elfogadja.
Forca Barca!!!!
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.02.16. 10:42:57

https://lookcharms.com/italy-could-real ... drug-case/
Kedves Boma!
Most már legalább tudjuk, hogy a Real Madridnak honnan van ennyi pènze. Az utóbbi èvek legnagyobb olasz drogfogása Real Madrid címerrel ellátott zacskókban :D
Sajnos a Barcánál elfogyott a pènz, ami a "semleges ítèletek meghozatalára" ment el, 2016-18 között, így most már nincs pènz lóvèra, így marad a 10vs1 penalty. Komolyra fordítva a szót, pár napja olvastam, hogy Tebas Laporta ellen lejárató kampányra készül a bírósági feljelentèsek miatt. Ez a "bíró kèrdès" a La Ligában mindig èrzèkeny tèma. "Oszd meg ès uralkodj".
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.02.16. 07:07:58

Troym írta:
2023.02.15. 22:07:20
Csak érdekességképp:

Penalties awarded in La Liga this season:

Real Madrid 10 (most in the league)
FC Barcelona 1 (second least in the league)

Plusz Tebas nyíltan Madridnak drukkol, nyilván akkor felénk lejt a pálya.

Az a gondjuk szerintem a fővárosban, hogy a Barca legnagyobb krízisének 2. évében bajnok lehet, ez meg ritka ciki, úgyhogy egyre másra jönnek majd ilyen "ügyek", cikkek, "leleplezések", bármi. Gondolom még Yamal szerződését se fogjuk tudni regisztrálni.
ez is csak azért van, mert már nem fizetjuk le a bírokat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7095
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.15. 22:59:59

Messa írta:
2023.02.15. 22:54:40
Minden sorozatot figyelembe véve a 15.büntetőjüket kapták idén. Szép, szezon végére összejöhet 20-25 is akár. Mi minden sorozatot figyelembe véve 1, azaz egy darab büntetőnél járunk. Mindenki gondoljon amit akar. =P~
Nekem elég lett volna, ha a két nagy BL meccsünkön megkapjuk a 100%-osokat, és továbbmegyünk. Onnantól már nem érdekelt volna a liga, akkor sem, ha 1-20-al fejezzük be Barca-Reál viszonylatban. Az biztos, hogy idén rettenetesen ránk szálltak, függetlenül attól, hogy mi volt, vagy mi nem volt az emlegetett években. Szóval ha történt is valami, büntetést kiszabni már nem kell, elég sokmilliótól szabadítottak meg nyíltan a BL-ben.

És így is 8 pont előnnyel megyünk. Nem is értem. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.15. 22:54:40

Troym írta:
2023.02.15. 22:07:20
Csak érdekességképp:

Penalties awarded in La Liga this season:

Real Madrid 10 (most in the league)
FC Barcelona 1 (second least in the league)

Plusz Tebas nyíltan Madridnak drukkol, nyilván akkor felénk lejt a pálya.

Az a gondjuk szerintem a fővárosban, hogy a Barca legnagyobb krízisének 2. évében bajnok lehet, ez meg ritka ciki, úgyhogy egyre másra jönnek majd ilyen "ügyek", cikkek, "leleplezések", bármi. Gondolom még Yamal szerződését se fogjuk tudni regisztrálni.
Minden sorozatot figyelembe véve a 15.büntetőjüket kapták idén. Szép, szezon végére összejöhet 20-25 is akár. Mi minden sorozatot figyelembe véve 1, azaz egy darab büntetőnél járunk. Mindenki gondoljon amit akar. =P~
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.15. 22:38:17

MatyiG írta:
2023.02.15. 22:35:28
Már van VAR, így nem lehet csalni! [-X :mrgreen:
Úgy emlékszem a BL meccseinken is volt VAR, nem? :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.02.15. 22:35:28

Már van VAR, így nem lehet csalni! [-X :mrgreen:
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2023.02.15. 22:26:24

Troym írta:
2023.02.15. 22:07:20
Csak érdekességképp:

Penalties awarded in La Liga this season:

Real Madrid 10 (most in the league)
FC Barcelona 1 (second least in the league)

Plusz Tebas nyíltan Madridnak drukkol, nyilván akkor felénk lejt a pálya.

Az a gondjuk szerintem a fővárosban, hogy a Barca legnagyobb krízisének 2. évében bajnok lehet, ez meg ritka ciki, úgyhogy egyre másra jönnek majd ilyen "ügyek", cikkek, "leleplezések", bármi. Gondolom még Yamal szerződését se fogjuk tudni regisztrálni.
És ma is kaptak kettőt. Hipokrita balfalloszok gyülekezete.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.15. 22:07:20

Csak érdekességképp:

Penalties awarded in La Liga this season:

Real Madrid 10 (most in the league)
FC Barcelona 1 (second least in the league)

Plusz Tebas nyíltan Madridnak drukkol, nyilván akkor felénk lejt a pálya.

Az a gondjuk szerintem a fővárosban, hogy a Barca legnagyobb krízisének 2. évében bajnok lehet, ez meg ritka ciki, úgyhogy egyre másra jönnek majd ilyen "ügyek", cikkek, "leleplezések", bármi. Gondolom még Yamal szerződését se fogjuk tudni regisztrálni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7095
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.15. 19:46:28

Boma fórumtárs, nézegesd egy kicsit ezt, de alaposan tanulmányozd, hátha itt is volt némi susmus. Javaslom 3-4 alkalommal megtekinteni a biztonság kedvéért. Úgyis még a feltételezett csalásaink előtti időket idézi, úgy '08-'12 közöttről.

https://www.youtube.com/watch?v=XFyI60-oVNQ

Egyébként az idei BL csoportkörben már bőven megkaptuk a büntetést, már ha ez tényleg igaz volt. Amúgy meg nyilván ha ez megtörtént, megvetem mélyen azt, aki megcsinálta, de attól még a jelenlegi csapat semmilyen savat nem érdemel, Xavinak és a játékosoknak semmi köze hozzá, a jelenlegi Barca sok melóval a fenti gyönyörűségeket okozza, így töretlenül, nyugodt lelkiismerettel tudok szurkolni, miután elküldtem a felelőst a megfelelő helyre magamban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2023.02.15. 19:42:36

Na kezdenek visszamerészkedni a madridista trollok a fórumra... #-o Úgy látszik végre sikerült kiheverni a vb okozta traumát, szép mondhatom. :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.15. 19:40:43

boma írta:
2023.02.15. 13:28:33
Ezek szerint a BL-ben nem sikerült, csak a Ligában. Innentől kezdve azért elég cinkes lesz a Madridot vádolni a bírók lefizetésével. :lol: :lol: :lol:
A stílus miatt törölném a hsz-t de mivel vitaindítónak megteszi, ezért most az egyszer maradhat.

Ennek a végkimenetelére én is kivancsi leszek, egyrészt arra, hogy igaz-e, azért ez elég amatőr húzás lett volna Barto-éktól is, és gyanús, hogy csak most derült ki, nem a Barcagate vagy Barto bukása után egyből. Másrészt, hogy tényleg úgy van-e ez ahogy a bíró kollega állítja, más klub is érintett-e, stb.

Nekem nem is rémlik 16-18 között gyanús meccs, esküszöm a mostani Araujo-birkózásoknál előbb elhinném ezt a mesét.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.02.15. 19:39:32

boma írta:
2023.02.15. 19:25:58
Madridban nincs ilyen, botrány sincs. Amúgy a jövőben gondolom majd a bérekkel is lebuktok, úgy mint a Juve, mert az nem létezik, hogy nálatok minimálbérért játszik mindenki, mint ahogy az kifelé kommunikálva volt.
joval folottetek volt a berezes, most pedig 10%-kal vagyunk alattatok, akkor nalatok is ehberert jatszik mindenki?

ez a stilus nem erre a forumra valo
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2023.02.15. 19:34:29

boma írta:
2023.02.15. 13:28:33
Ezek szerint a BL-ben nem sikerült, csak a Ligában. Innentől kezdve azért elég cinkes lesz a Madridot vádolni a bírók lefizetésével. :lol: :lol: :lol:
Te amúgy mit keresel itt? Idén ne aggódj kompenzálnak a bírók, kb tízszer annyi büntetőt kaptok mint mi.

-11.
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2023.02.15. 19:25:58

Fernando írta:
2023.02.15. 16:48:05
boma írta:
2023.02.15. 13:28:33
Ezek szerint a BL-ben nem sikerült, csak a Ligában. Innentől kezdve azért elég cinkes lesz a Madridot vádolni a bírók lefizetésével. :lol: :lol: :lol:
Lehet én vagyok összeesküvés-gyártó, de nekem furcsa, hogy hirtelen mennyi dolog bukkan elő azoknál a kluboknál akik a Szuperliga mögött álltak/állnak. Messzire elér az UEFA/FIFA keze, de a lényeg, hogy az idei olajos VB volt minden idők legjobbja. Cseppet sem lepne meg, ha a Madrid lenne a következő akit sároznak, csak mondjuk a BL-ben, Spanyolországban nem fogják Perezt csesztetni soha az életben. Nyílt lejáratás folyik az említett oldalról szerintem.
Vagy csak ott derülnek ki dolgok, ahol vaj van a fülek mögött. City nem Szuperligás. Barca, Juve a csalások miatt bukik le, nem a Szuperliga miatt. Madridban nincs ilyen, botrány sincs. Amúgy a jövőben gondolom majd a bérekkel is lebuktok, úgy mint a Juve, mert az nem létezik, hogy nálatok minimálbérért játszik mindenki, mint ahogy az kifelé kommunikálva volt.
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.02.15. 17:01:52

bence0330 írta:
2023.02.15. 16:57:48
Nem tudom, mi igaz ebből, és mi nem, de ha véletlen bizonyítást nyerne, akkor még jobban meggyűlöltem Bartóékat. Elképesztő, ahogy minden téren közutálatnak tették ki a saját klubjukat. Eredményileg, pénzügyileg, teljesen lerombolták a több mint egy klub márkát, és 1-2 ilyen idióta miatt egyre több erkölcsi és/vagy jogilag problémás esettel azonosítanak minket, mint bírói lefizetés, lejáratókampányok, stb.
Elvileg ezt még anno Laporta kezdte nem Barto. Utóbbi fejezte be, miután távozott a delikvens a bírói testülettől. Nagyon meglepne, ha ez csak minket erintene.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7095
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.15. 16:57:48

Nem tudom, mi igaz ebből, és mi nem, de ha véletlen bizonyítást nyerne, akkor még jobban meggyűlöltem Bartóékat. Elképesztő, ahogy minden téren közutálatnak tették ki a saját klubjukat. Eredményileg, pénzügyileg, teljesen lerombolták a több mint egy klub márkát, és 1-2 ilyen idióta miatt egyre több erkölcsi és/vagy jogilag problémás esettel azonosítanak minket, mint bírói lefizetés, lejáratókampányok, stb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.02.15. 16:48:05

boma írta:
2023.02.15. 13:28:33
Ezek szerint a BL-ben nem sikerült, csak a Ligában. Innentől kezdve azért elég cinkes lesz a Madridot vádolni a bírók lefizetésével. :lol: :lol: :lol:
Lehet én vagyok összeesküvés-gyártó, de nekem furcsa, hogy hirtelen mennyi dolog bukkan elő azoknál a kluboknál akik a Szuperliga mögött álltak/állnak. Messzire elér az UEFA/FIFA keze, de a lényeg, hogy az idei olajos VB volt minden idők legjobbja. Cseppet sem lepne meg, ha a Madrid lenne a következő akit sároznak, csak mondjuk a BL-ben, Spanyolországban nem fogják Perezt csesztetni soha az életben. Nyílt lejáratás folyik az említett oldalról szerintem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2023.02.15. 13:28:33

Ezek szerint a BL-ben nem sikerült, csak a Ligában. Innentől kezdve azért elég cinkes lesz a Madridot vádolni a bírók lefizetésével. :lol: :lol: :lol:
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.10. 11:16:19

Márciusban a Camp Nou-ban fogják tartani a Pique-féle Kings League 4-es döntőjét. Már több, mint 45.000 jegy elkelt, a szponzoroktól és a jegyeladásból is profitál majd a klub.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.01.24. 14:46:25

Vasárnap megnyerték a Spanyol Szuperkupát, zsinórban talán harmadszor, pedig a világ legjobbja, Alexia Putellas nem játszott, gyógyulgat.
Válasz küldése