Deco #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.12. 18:30:56

Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.01.02. 19:01:42

Szerintem ezt most már a Pep topicban kéne folytatni. Nagyon off.
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.02. 18:48:39

zola8787 írta:
Igazolásai pocsékok, aki nem tetszett neki lapát (Eto'o, Yaya, Ibra), cserélni nem tudott (Erről mindig az jut eszembe, mikor Bl elődöntőben kiesésnél beküldte az addig ismeretlen és rutintalan 60 kilós Tello-t a 100 kilós izom védők közé. Aztán mikor Tello megmozdulni se tudott Pep csak állt a partvonalon és óó jajj mit tegyek).

Ilyen játékoskerettel rengeteg edző elérte volna azt amit ő.

Deco pedig 1 isten volt itt, imádtam :)

Eto'o
Ronaldinho - Deco

Ó jajj :D

Deconak mint előttem is említették 3értékelhető éve volt pályafutása során. Pep igazolásai tényleg pocsékok voltak,Pedro végülis csak 3-4 classicot döntött el,meg BL döntőben szerzett gólt,anno a klub el akarta őt adni,Pep mondta,hogy ácsi...Busi a világ magasan legjobb játékosa saját posztján,a Barca B.ben senyvedne a mai napig,ha Pep nem hozza fel,Piqué is tiszta gagyi volt 5 milláért,Adriano,Mascherano... ne beszéljünk hülyeségeket könyörgöm...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.01.02. 18:40:39

zola8787 írta: Ilyen játékoskerettel rengeteg edző elérte volna azt amit ő.

Deco pedig 1 isten volt itt, imádtam :)
Nézzük csak, hogy mi a különbség a 2008as és 2009es Barca kezdője között:

Valdés - Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal - Xavi, Y. Touré (Gudjohnsen, 88.), Deco - Messi, Iniesta (Henry, 60.) - Eto'o (Krkic, 72.)

Valdés - Puyol, Piqué, Touré, Sylvinho - Xavi, Busquets, Iniesta (Rodriguez, 92.) - Messi, Eto'o, Henry (Keita, 72.)


Zölddel jelöltem azokat, akik Rijkaard és Pep keretében is ott voltak, kékkel pedig azokat, akik csak Pep-ében. A MU elleni elődöntőt játszó csapat 78.5 %-a ott volt egy évvel később Pep keretében is. Mégis Rijkaard semmit se nyert, Pep meg 6/6...


A hsz-ed második része pedig megmagyaráz mindent...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.02. 18:39:27

zola8787 írta: Pep miben volt az? Semmi taktika, semmi jó csere, semmi normális igazolás. Mikor meg José legyőzi elmegy nyaralni, mert fáradt.
Mint, aki nem nézett 1 meccset se az elmúlt pár évben.
A Real Madrid, a Chelsea, az Inter és sorolhatnám 11 emberrel védekezett ellenünk behúzott farokkal a saját kapuja előtt. Ezt mindenki megcsinálta eddig már. Meg azt, hogy a Real Madridnál 25%-ot van a labda szinten minden Klasszikuson. Meg azt, hogy a meccseket az első félidőben elintéztük 3-4 góllal, elképesztő nem tudott rendesen cserélni. Borzalmas egy edző volt ez az ember. Pep legrosszabb évében 91 pontot produkált a csapat, amivel bárhol simán bajnokok lettünk volna. Ha jól emlékszem a Pep era előtt 85 pont volt a spanyol csúcs. Behúzott 2 BL-t, 2 BL-döntő pedig hajszálon múlott: az első a bírókon, a másik Fortunan dőlt el. A Real Madrid ellen nem is emlékszem már a győzelmi rátájára, meg az 5-0, meg a 2-6 sem történt meg. Nem mostuk fel a padlót 2x is a Manchester Uniteddel 2 BL döntőben is. Nem volt jó cseréje? Mintha bármikor is lett volna rá szükségünk. Biztos vagyok benne, hogy volt olyan meccs, amikor kellett volna, de mintha bármely más edző minden meccset úgy hozna, hogy lenne egy nyerő csereembere, aki eldönti a meccseket. Semmi normális igazolás? Piquéről évekig, mint NO.1 védőről beszéltünk és még nyugodtan lehet is az a későbbiekben. Alves nem kellett fölösleges volt, de ez az Adriano forma is fölösleges pénzkidobás volt az ablakon. Keita is egy nagy 0 volt, mint Maxwell, meg ahogy Busit felhozta és kinevelte az is komédiába illő, hogy ennyi ráfordítással, csak ennyit hozott ki belőle. A többi botlábúról már nem is akarok beszélni.
Arra meg kíváncsi lennék, hogy José mikor győzte le? Amikor 5-0-ra nyertünk, vagy amikor a BL-ben ejtettük ki őket, vagy, amikor Pep veretlen maradt a Bernabeuban? Egyszer megelőztek minket a bajnokságban, jók voltak... Aztán kikaptunk egyszer a Kupában, ahol a fél Realt elfelejtette kiállítani a bíró, nagy dolog... De nyugodtan beszélhetünk vereségről, mert a Real teljesen felül múlt minket, minden téren ahol lehet, azt bizonyítja az idei szezon is. Az meg, hogy elment pihenni és Fergie nem? Hozzon össze minden évben egy 95 pontos Unitedet, amit folyamatosan a BL elődöntőbe vezet, és minden héten egy idióta szavaira kell reagálnia, amiben a csapatát és klubját sértegeti. Ennyi, de ha kihagytam volna valamit, akkor sajnálom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2013.01.02. 18:42:32-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.02. 18:34:52

Graham Hunter : Barca c. könyvét mindenkinek ajánlom figyelmébe.
Abból világosan kiderül mennyi is a része Guardiolának a sikerekben,mennyire más szemléletet hozott a klubhoz,mennyire tökösnek kellett lenni,hogy ki tegye a fekete bárányokat,és mindennek a legfőbb oka Messi volt,féltek tőle a fejesek,élükön Guardiolával,hogy a Deco,R10,Sylvinho brancs (akik akkoriban Leo legjobb barátai voltak) belevezetik őt az éjszakába. Mekkora motivátor Pep,arra sztem elég bizonyíték,hogy ennyi ideig,ennyire csúcson a modern labdarúgásban még nem volt csapat. Az edzésmódszerek mennyire átalakultak,neki köszönhetően. A false nine-t(messi) meghúzta a 2-6-os classicon,aminek a jutalma a valaha látott legegyértelműbb classico volt... Ez az ember egy eszeveszett zseni,aki nem ismeri el,az nem is tudom,mit nézett az elmúlt 4évben. Nyílván véletlen,hogy az addigi ígéretek a keze alatt a világ magasan legjobb focistái lettek(Xavi,Ini,Messi).Ugyanis Frankie idejében Messi csak egy ígéretes tehetség volt,Ini szintén,míg Xavit a Camp Nou követelte ki a csapatból.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.02. 18:28:00

zola8787 írta: Kellett Pep a sikerekhez, hiszen kell 1 edző aki tartja az edzést, de kb ennyi.

Ilyen játékoskerettel rengeteg edző elérte volna azt amit ő.
Csak akkor tudnám, hogy ez a játékoskeret mégis miért állt sorfalat 2008 tavaszán a Real Madridnak. :wink: (az első mondatot inkább nem is minősítem)
Én is nehezen tudom túltenni magam néhány hibáján, de azért az érdemeit nem tudom nem elismerni.

Egyébként a távozása pont, hogy őt igazolta, mert szemmel láthatólag javára vált a csapatnak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.02. 18:24:46

zola8787 írta:
Ilyen játékoskerettel rengeteg edző elérte volna azt amit ő.
Azt a keretet ő alakította ki, míg Franki fiú jóval erősebb kerettel semmilyen játékot hozott 2 éven át. Pep bácsi ezt a keretet megnyirbálta és egy olyan focit csinált, amit még senki más. De biztos 14 kupát bárkivel elhoztunk volna, a mutatott játékról, meg a folyamatos rekordokról nem is beszélve. Kutya egy edző volt ez a Guardiola.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.02. 18:21:39

Mikaos írta:Akkor ismeritek el Guardiola-t, ha máshol is bizonyít?
Tehát az alábbi játékosokat sem ismeritek el: Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, stb. (a fél Barca-keret). Ugyanis ők sem bizonyítottak még máshol. Majd Messi is csak akkor lehet a világ legjobbja, ha elmegy a Zenitbe és nyer Európa Ligát.
Saját nevemben beszélek, nem említettem, hogy Guardiola-t nem ismerem el, mint JÁTÉKOS. Van 1 kis különbség...

SAF is csak MU-ba volt, mégis hatalmas edző. Pep miben volt az? Semmi taktika, semmi jó csere, semmi normális igazolás. Mikor meg José legyőzi elmegy nyaralni, mert fáradt. SAF meg 120 évesen is nyomja, ő nem megy el a hasát süttetni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.01.02. 18:17:30

Akkor ismeritek el Guardiola-t, ha máshol is bizonyít?
Tehát az alábbi játékosokat sem ismeritek el: Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, stb. (a fél Barca-keret). Ugyanis ők sem bizonyítottak még máshol. Majd Messi is csak akkor lehet a világ legjobbja, ha elmegy a Zenitbe és nyer Európa Ligát.

Deco-nak meg egyetlen jó éve volt itt a Barca-ban, azt megelőzően is csak 1 jó éve a Porto-ban. Annyira nem beszélnék a helyében.
De szerintem a nyilatkozatában inkább a "portugál" beszél belőle, Aranylabda előtti komment.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.01.02. 18:07:46

redmiller írta:
Zsazsa Jr írta:Vkinek még mindig "savanyú a szőlő..."

"Nyerni mindenhol, mint ahogy Mourinho tette, sokkal nehezebb. Guardiola remek edző, de nem tett semmit hozzá a Barcelonához. Később majd meglátjuk, hogy mire képes, ha egy új csapatnál fog dolgozni. Így majd jobb képet kaphatunk róla. A szezon első felében Cristiano volt a legjobb játékos, most pedig Messi csinál hihetetlen dolgokat. Nem tudom eldönteni, hogy ki érdemli meg az Aranylabdát" - nyilatkozta Deco.

Annyira nem tett hozzá semmit, h "csak" 14 kupára futotta :D
Mourinho csak ott nyer nagyot, ahol védekezésre építhet... Porto, Inter...
Chelsea-nél nem jött össze neki, Reallal sem nyer BL-t... Túl sok a pénz hozzá! :)
Azért a Chelsea-t ő hozta be az elitbe, mégha irigylésre méltó háttér volt is mögötte. A Porto pedig kifejezetten szépen játszott. A BL azért más, ha a tavalyi Chelsea képes volt nyerni, még az idei Real is befuthat.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.02. 18:06:50

Zsazsa Jr írta:Vkinek még mindig "savanyú a szőlő..."

"Nyerni mindenhol, mint ahogy Mourinho tette, sokkal nehezebb. Guardiola remek edző, de nem tett semmit hozzá a Barcelonához. Később majd meglátjuk, hogy mire képes, ha egy új csapatnál fog dolgozni. Így majd jobb képet kaphatunk róla. A szezon első felében Cristiano volt a legjobb játékos, most pedig Messi csinál hihetetlen dolgokat. Nem tudom eldönteni, hogy ki érdemli meg az Aranylabdát" - nyilatkozta Deco.

Annyira nem tett hozzá semmit, h "csak" 14 kupára futotta :D
Sokan leszólnak ezért, de én is akkor fogom nagy edzőnek tartani Pep-et, amikor más klubban is feltud mutatni valamit. Ezt az 1 év pihit sem értem, ilyet nem csinál 1 nagy edző.
Kellett Pep a sikerekhez, hiszen kell 1 edző aki tartja az edzést, de kb ennyi.
Igazolásai pocsékok, aki nem tetszett neki lapát (Eto'o, Yaya, Ibra), cserélni nem tudott (Erről mindig az jut eszembe, mikor Bl elődöntőben kiesésnél beküldte az addig ismeretlen és rutintalan 60 kilós Tello-t a 100 kilós izom védők közé. Aztán mikor Tello megmozdulni se tudott Pep csak állt a partvonalon és óó jajj mit tegyek).

Ilyen játékoskerettel rengeteg edző elérte volna azt amit ő.

Deco pedig 1 isten volt itt, imádtam :)

Eto'o
Ronaldinho - Deco

Ó jajj :D
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.01.02. 18:01:14

Zsazsa Jr írta:Vkinek még mindig "savanyú a szőlő..."

"Nyerni mindenhol, mint ahogy Mourinho tette, sokkal nehezebb. Guardiola remek edző, de nem tett semmit hozzá a Barcelonához. Később majd meglátjuk, hogy mire képes, ha egy új csapatnál fog dolgozni. Így majd jobb képet kaphatunk róla. A szezon első felében Cristiano volt a legjobb játékos, most pedig Messi csinál hihetetlen dolgokat. Nem tudom eldönteni, hogy ki érdemli meg az Aranylabdát" - nyilatkozta Deco.

Annyira nem tett hozzá semmit, h "csak" 14 kupára futotta :D
Mourinho csak ott nyer nagyot, ahol védekezésre építhet... Porto, Inter...
Chelsea-nél nem jött össze neki, Reallal sem nyer BL-t... Túl sok a pénz hozzá! :)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.01.02. 17:51:29

Mihu írta:
Most akkor ennyi erővel SAF is semmi extra, mert már 26 éve ott van a MU-nál?
Nem szeretem SAF-ot, de azért az ő helyzete más. Hány generációval dolgozott már együtt?? Többet is felvitt a csúcsra. Pep viszont csak 1 generációval aratott nagy sikert. A sikerét senki nem veheti el tőle, de azért ne állítsuk már be őt mindenhatónak. Azért egy edzői karrier nem pár évből áll. Több kell ahhoz, hogy a legnagyobbak között lehessen emlegetni.

Amúgy meg felesleges is bármit mondani Pepre mert fiatal és még sok éve van hátra. Majd az évek során kiderül, hogy mégis mennyire jó képességű edző.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.01.02. 17:33:33

Deco-nak persze hogy savanyú a szőlő...ő volt a három királyok egyike a csapatban, mindenki azt csinálta amit ő mondott, mindent megengedhetett magának, erre jött egy tejfeles szájú, aki 0 km-el a háta mögött megmutatta, hogy merre van a kijárat. Persze, hogy ez nem volt túl jó hatással az egójára...

Most akkor ennyi erővel SAF is semmi extra, mert már 26 éve ott van a MU-nál? Amúgy ez akkora vicc, meg akkora irigységből mondott kifogás, mint egy ház...meg kicsit olyan, hogy nem szimpatikus, ezért minden apró dolgot kifogásolok vele kapcsolatban. Kit érdekel, hogy hány csapatnál volt? Egy csapatnál sikeres volt? Igen. Nincs miről beszélni. A Barca eleve egyik csapattal sem összehasonlítható, egyedülálló a világon. Senkinél nincs ilyen tuadatos, az egész utánpótlásra kiterjedő játékrendszer. Még az Ajax-nál se, pedig onnan indult. Ebbe a rendszerbe csak kompatibilis részeket lehet belerakni. Akkor fog jól működni. Pep ilyen volt. Ezért nem kövezheti meg senki.


Mondhatnám azt is, hogy attól, hogy egy versenyautó, és a körülötte lévő csapat hibátlan, a legjobb a mezőnyben, még nem fog világbajnokságot nyerni. Kell hozzá egy versenyző, aki vezeti, beállítja, és kordában tartja. Vagy ott van az Apple. Steve Jobs irányítása alatt elsőosztályú cuccokat gyártottak. Kinevezték a jelenlegi górét, aki a kezdetektől ott van a cégnél, átlátja az egészet, tudja, hogy mit jelent az Apple minőség, de egyből meglátszott, hogy egy eszközt már az Ő irányítása alatt fejlesztettek, gyártottak le. Ez volt az iPhone 4S. Tele van hibákkal. Jobs idejében nem voltak ilyenek.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az se mindegy, hogy a rendszerrel kompatibilis személyek közül ki ül az edzői székben. Nem mindenki tudja kihozni a maximumot a csapatból. Pepnek sikerült. Egyébként meg aki olvasta Graham Hunter könyvét, abban szerintem egy pillanatig sem merül fel, hogy Pep csak utas volt a gépen.
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.01.02. 16:45:47

LG írta:
Zsazsa Jr írta:Vkinek még mindig "savanyú a szőlő..."

"Nyerni mindenhol, mint ahogy Mourinho tette, sokkal nehezebb. Guardiola remek edző, de nem tett semmit hozzá a Barcelonához. Később majd meglátjuk, hogy mire képes, ha egy új csapatnál fog dolgozni. Így majd jobb képet kaphatunk róla. A szezon első felében Cristiano volt a legjobb játékos, most pedig Messi csinál hihetetlen dolgokat. Nem tudom eldönteni, hogy ki érdemli meg az Aranylabdát" - nyilatkozta Deco.

Annyira nem tett hozzá semmit, h "csak" 14 kupára futotta :D
Az utolsó mondatoddal nem cáfoltad meg Deco szavait. Ő nem a sikereket vitatja, hanem azt, hogy mennyi volt ebből Guardiola érdeme, szerinte nem sok, ahogy sokan mások szerint sem. Arra meg én is nagyon kiváncsi lennék, hogy mit tudna kezdeni egy másik csapattal Pep. Én szerintem igenis is nagy érdemei vannak Pepnek a sikerekben, tökéletes edző volt a Barca számára. Abban viszont közel sem vagyok biztos, hogy más csapattal is ilyen sikeres lenne. Nincs még egy csapat, amelynek olyan játékosai vannak, amely alkalmas lenne hasonló játékra, mint amivel a Barca játszott a kezei alatt, tehát valami újat kéne kitalálnia. Nagy kérdés, hogy képes-e lenne erre. Abban igaza van Deconak, hogy Mourinho már 4 különböző csapattal is sikeres tudott lenni. Lehet mondani, hogy Deconak savanyú a szőlő, de azért nincs egyedül a véleményével.

Még valamint megfigyeltem, a Pep éra sikerei után nagyon le lettek értékelve a Rijkaard éra sikerei. Pedig azok a sikerek tették újra naggyá a Barcát, ha azok nincsenek, könnyen lehet, hogy a későbbiek is elmaradtak volna. :roll:
Pep profi módon a csúcson, sikerrekkel szált ki, így mindenki csak a "szépre" emlékszik.
Rijkaard utolsó szezonja Hank nélkül már nem volt sikeres és ha nem is bukott edzőként, de messze nem olyan fényben adta át a csapatot, mint Pep Titonak. Én nagyra tartom a két hollandot és máig állítom, hogy Hank kiválásával tört meg a Frank sikere a barcanál.
A minap néztem a sport1-en a régi klasszikusok közül egy meccset, R10 - Eto o - Messi támadósorral..... ehhh de szép volt!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.02. 16:45:31

LG írta:Még valamint megfigyeltem, a Pep éra sikerei után nagyon le lettek értékelve a Rijkaard éra sikerei. Pedig azok a sikerek tették újra naggyá a Barcát, ha azok nincsenek, könnyen lehet, hogy a későbbiek is elmaradtak volna. :roll:
Én mondjuk ezt annyira konkrétan nem tapasztaltam. Szerintem mindenki elismeri azt a korszakot is és azokat a játékosokat is, nem is kicsit.
És egyet értek, nagyon kellett akkor Frank fiatalos új felfogású karaktere, amit ugye a kezdeti nehézségek ellenére támogattak a fentiek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.02. 16:35:07

Az, hogy Pep mennyire jó edző, addig megválaszolatlan kérdés lesz, ameddig máshol nem munkálkodik. Viszont az itteni érdemei vitathatatlanok. Nem ő találta fel azt a bizonyost, de a játékosoknál elérte, hogy érte küzdjenek, és a belüket otthagyják a pályán, ergo sikeres volt.

Deco véleményére meg azért nem adok sokat, mert elég szr lehet, hogy elküld Pep, és utána megnyer mindent 2szer?! Nekem se esne jól.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.01.02. 16:07:41

Zsazsa Jr írta:Vkinek még mindig "savanyú a szőlő..."

"Nyerni mindenhol, mint ahogy Mourinho tette, sokkal nehezebb. Guardiola remek edző, de nem tett semmit hozzá a Barcelonához. Később majd meglátjuk, hogy mire képes, ha egy új csapatnál fog dolgozni. Így majd jobb képet kaphatunk róla. A szezon első felében Cristiano volt a legjobb játékos, most pedig Messi csinál hihetetlen dolgokat. Nem tudom eldönteni, hogy ki érdemli meg az Aranylabdát" - nyilatkozta Deco.

Annyira nem tett hozzá semmit, h "csak" 14 kupára futotta :D
Az utolsó mondatoddal nem cáfoltad meg Deco szavait. Ő nem a sikereket vitatja, hanem azt, hogy mennyi volt ebből Guardiola érdeme, szerinte nem sok, ahogy sokan mások szerint sem. Arra meg én is nagyon kiváncsi lennék, hogy mit tudna kezdeni egy másik csapattal Pep. Én szerintem igenis is nagy érdemei vannak Pepnek a sikerekben, tökéletes edző volt a Barca számára. Abban viszont közel sem vagyok biztos, hogy más csapattal is ilyen sikeres lenne. Nincs még egy csapat, amelynek olyan játékosai vannak, amely alkalmas lenne hasonló játékra, mint amivel a Barca játszott a kezei alatt, tehát valami újat kéne kitalálnia. Nagy kérdés, hogy képes-e lenne erre. Abban igaza van Deconak, hogy Mourinho már 4 különböző csapattal is sikeres tudott lenni. Lehet mondani, hogy Deconak savanyú a szőlő, de azért nincs egyedül a véleményével.

Még valamint megfigyeltem, a Pep éra sikerei után nagyon le lettek értékelve a Rijkaard éra sikerei. Pedig azok a sikerek tették újra naggyá a Barcát, ha azok nincsenek, könnyen lehet, hogy a későbbiek is elmaradtak volna. :roll:
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2013.01.02. 15:40:43

Vkinek még mindig "savanyú a szőlő..."

"Nyerni mindenhol, mint ahogy Mourinho tette, sokkal nehezebb. Guardiola remek edző, de nem tett semmit hozzá a Barcelonához. Később majd meglátjuk, hogy mire képes, ha egy új csapatnál fog dolgozni. Így majd jobb képet kaphatunk róla. A szezon első felében Cristiano volt a legjobb játékos, most pedig Messi csinál hihetetlen dolgokat. Nem tudom eldönteni, hogy ki érdemli meg az Aranylabdát" - nyilatkozta Deco.

Annyira nem tett hozzá semmit, h "csak" 14 kupára futotta :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.14. 13:31:51

Bocsi, hogy annyit írok ebbe a topicba, de nem tudok betelni Decoval :)
http://www.youtube.com/watch?v=hPlzTe__4iM
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.25. 18:16:05

Portréfilm Decoról - Sport2

Forrás: sport-video.hu fóruma :)
Jó szórakozást!
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.01.27. 18:46:46

Kép
Kép

:D Nosztalgia
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.01.09. 23:21:41

Kép
A long time ago in a galaxy far, far away...
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.23. 16:31:30

http://www.youtube.com/watch?v=dQSSBTxo ... plpp_video

Még egy remek videó. Deco és Gio :)
"And my heart will leave you never."
Lezárt