Deco #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.08.19. 17:01:24

Andris írta:Szerintem túlságosan elbeszélünk egymás mellett. :)
Igen, én is ezt éreztem, ezért is írtam le töbsször, hogy mint Barca-játékos, stb.

Viszont az említettek nem voltak jobb középpályások Deconál. A régieket persze nem láttam, csupán az a szempontom létezhet, ami szerint nem tartom a régi focit olyan jónak mint a korunkbelit, és játékosok szemszögéből sokkal nehezebb feladatnak is tartom a modern játékot.
Ezt nagyrészt el tudom fogadni, egyetértek, ha pusztán a kvalitásokat nézzük. Bár a régi idők focija és a mai, "modern" labdarúgás összehasonlítását nem szeretem. Hiszen egy rossz honvédségi surranóval sem volt könnyű egy finoman fogalmazva is kopár pályán a "medicinlabdával" zsonglőrködni, és fordítva...

Az viszont vitathatatlan, hogy ha azt nézzük, az említettek mit értek el játékosként, és milyen képességekkel rendelkeztek, mire voltak képesek a pályán, akkor többeket is megelőz. A személyiségét is nézve már kevesebbet, míg Barcelona-játékosként senkit.


Egyébként örülök, hogy feljött a téma, mármint nem pont ez a kijelentés, hogy a "Blaugrana történetének 3. legjobb középpályása", hanem hogy úgy általánosságban hova helyeznénk el őt a klub történetében. Én kissé "túlértékeltnek" - ha van létezik ilyen fogalom, s ide is illik - véltem őt a szurkolók szemében, de még talán most először írtam le, hogy miért is.

Az pedig egy roppant érdekes kérdés, hogy ha vajon a 07/08-as szezonban jl teljesít, semmi "sztárallűr", lébecolás, motiválatlanság, bulizgatás, hulladék teljesítmény, akkor vajon Guardiola mikor "takarította" volna el őt is. :D

Az én oddsaim erőteljesen az "Eto'óval karöltve" opció mellett szólnának. :D
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.19. 16:51:51

Azért ez a gondolat úgy alles baromság kategória, még ha valóban kivételes játékos is volt. Dehogy tökéletes? Már csak a személyisége miatt sem.
A személyisége az ami pont nem érdekel. :wink:
Technikás és szorgalmas volt, és oda lépett ha kell. Bár lehet hogy volt néha hátsó szándék.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 16:48:41

Szerintem túlságosan elbeszélünk egymás mellett. :)

Ha a Barcelona történetének legnagyobb és a Barcában legsikeresebb, itt legtöbbet letett középpályásairól beszélünk, akkor Deco sehol nincs. De erről nem is beszélhetnénk, nyilván értelmetlen itt 10-15 és 3-4 évet játszott játékosokat összehasonlítani.

Viszont az említettek nem voltak jobb középpályások Deconál. A régieket persze nem láttam, csupán az a szempontom létezhet, ami szerint nem tartom a régi focit olyan jónak mint a korunkbelit, és játékosok szemszögéből sokkal nehezebb feladatnak is tartom a modern játékot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.08.19. 16:43:26

Andris írta: Legenda persze nem volt Barcelonaiként, de szerintem meg az végképp hülyeség, hogy nem lehet Xavival egy lapon említeni, h nincs helye a legjobbak közt. Ha úgy vesszük, nem csak a játékát, végülis még klubsikereket tekintve is ő volt az egyik leg középpályás itt. bajnokságok, bl.

És miért állítasz játékosokról bármit határozottan, ha nem láttad őket játszani? Arról nem is beszélve h Iniestának még egy fél karrierje sincs, abból is csak az utóbbi 3 év igazán kiemelkedő, és az is sérülésekkel tarkítva. Aztán ottvan Kubala és Cruyff, akiket azért merész középpályásként számon tartani.

Persze emberileg nem volt a srác tökéletes, de a játéka abszolút olyna magasságba emeli.
Azt mondod nem legenda, mint a Blaugrana játékosa, ahogy én is...

Xavival egy lapon említeni, mint a Blaugrana játékosa? Ne vicceljünk, tényleg igényled, hogy érveljek amellett, mitől is - már csak a játékát nézve is elég, nem hogy összességében - jelképez egy egészen más szintet?

Iniesta már lekörözte - az én szememben, ami a Blaugranát illeti. Saját nevelésű, legalább annyira kivételes képességű játékos, aki ugyanakkor szerény, és példakép értékű, a címekről nem is beszélve.

Nos, valóban nem láttam Samitiert sosem, és a Kubala-Suárez-Cruyff duótól is csak néhány mérkőzést, de míg előbbinél hiszek az őskövület szurkolók emlékeinek, utóbbiakat pedig ezzel együtt az alapján a néhány meccs alapján is nyugodtan Deco fölé tudom helyezni. Sőt mi több, utolsó mondatodra reagálva: érdekes megnézni archív mérkőzésfelvételeket. Abban az időben, főleg Kubala esetében a felállás, a csapat működése teljesen más volt. Ő vérbeli középpályás volt. Cruyff pedig szintén remek szervező, a mérkőzések több mint felét a kezdőkör magasságában töltötte, attól függetlenül persze, hogy a góljai fémjelezték leginkább. Egyébként ez a klasszikus, manapság is használatos irányító/szervező középpályás, aki viszonylag kis területen, a pálya középső részén és a saját tizenhatosa előterében mozog, nos az már leginkább a nyolcvanas évek végéhez, kilencvenes évek elejéhez, többek közt Cruyffhoz köthető. Addig sokkal kötetlenebbül szerepeltek a középpályások, sokkal nagyobb területet bejátszva.

Szerk: nálam egy igazi klasszis, főleg ha úgy állítjuk be, mint minden idők egyik legjobb Blaugrana játékosa..., nos valahogy nem merül ki pusztán a tehetségben. A pályán és azon túl is jó néhány olyan momentumában gyönyörködhettünk, ami jó messzire repíti attól, hogy bármilyen kontextusban a Barca legjobb xy-jának nevezzük.

Egyébként hasonló perspektívából, az itt is felmerült kérdések, kijelentések tükrében írtam a múltkoriban egy szösszenetet Xaviról.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 16:41:36

Természetesen nem, de ha figyeled a szövegkörnyezetet is, esetleg azokat amiket korábban írtam, akkor érted hogy miért állja meg a helyét az érvelésben ez mégis.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2010.08.19. 16:39:31

...abból is csak az utóbbi 3 év igazán kiemelkedő...
Mar megbocsass , de Iniestanal azt irod hogy csak 3 eve emelheto ki.
Deconak talan volt itt egy jo evtizede? :D
Szerintem neki meg csak 2 eve emeleheto ki
Igaz akkor a csapat egyik huzoembere volt
Mint azt mar irtam lentebb is nagyra tartom de ezt a 3. legjobb Barca kp dolgot en is erosnek erzem mert a jelenlegi keretben is van 2 aki jobb nala.
Az eredmenyeiket tekintve is.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 16:30:41

torrestoni írta:
bali 15 írta:Deco tökéletes volt. Úgy látott a pályán mint Xavi és képes volt olyan egyéni trükkökre és talán még többre is mint Iniesta. Nem véletlenül választották meg a Barca történetének 3 legjobb középpályásának.
Még most vettem észre.... :D

Azért ez a gondolat úgy alles baromság kategória, még ha valóban kivételes játékos is volt. Dehogy tökéletes? Már csak a személyisége miatt sem.

Az pedig végképp hülyeség, hogy a klub történetének harmadik legjobb középpályása. Persze, ha ezt a szavazást mondjuk 2006 után tartották, akkor még esetleg magyarázható a fiatal szurkolók voksaival. Viszont számomra túl sokszor volt szürke, Xavival egy lapon semmiképp sem említeném, s egy komplett játékos volt, a zseni és az átlag jó között. Ettől függetlenül kedveltem, igazán jó középpályás. Viszont az alattomossága és a 2007-es hányadéka a mai napig megbocsájthatatlan, s ezért ő csak egy jó légiós volt pusztán, közel sem legenda, akinek semmi keresnivalója a legjobb középpályások közt.

Xavi, Iniesta, Laudrup, Rivaldo, Samitier, Schuster, Bakero, Guardiola, Suárez mind-mind mérföldekkel előtte jár, hogy Kubalát és Cruyffot ne is említsem (állítom határozottan anélkül, hogy az említettek közül két-három játékost sosem láttam futballozni).
Legenda persze nem volt Barcelonaiként, de szerintem meg az végképp hülyeség, hogy nem lehet Xavival egy lapon említeni, h nincs helye a legjobbak közt. Ha úgy vesszük, nem csak a játékát, végülis még klubsikereket tekintve is ő volt az egyik leg középpályás itt. bajnokságok, bl.

És miért állítasz játékosokról bármit határozottan, ha nem láttad őket játszani? Arról nem is beszélve h Iniestának még egy fél karrierje sincs, abból is csak az utóbbi 3 év igazán kiemelkedő, és az is sérülésekkel tarkítva. Aztán ottvan Kubala és Cruyff, akiket azért merész középpályásként számon tartani.

Persze emberileg nem volt a srác tökéletes, de a játéka abszolút olyna magasságba emeli.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.08.19. 16:22:17

bali 15 írta:Deco tökéletes volt. Úgy látott a pályán mint Xavi és képes volt olyan egyéni trükkökre és talán még többre is mint Iniesta. Nem véletlenül választották meg a Barca történetének 3 legjobb középpályásának.
Még most vettem észre.... :D

Azért ez a gondolat úgy alles baromság kategória, még ha valóban kivételes játékos is volt. Dehogy tökéletes? Már csak a személyisége miatt sem.

Az pedig végképp hülyeség, hogy a klub történetének harmadik legjobb középpályása. Persze, ha ezt a szavazást mondjuk 2006 után tartották, akkor még esetleg magyarázható a fiatal szurkolók voksaival. Viszont számomra túl sokszor volt szürke, Xavival egy lapon semmiképp sem említeném, s egy komplett játékos volt, a zseni és az átlag jó között. Ettől függetlenül kedveltem, igazán jó középpályás. Viszont az alattomossága és a 2007-es hányadéka a mai napig megbocsájthatatlan, s ezért ő csak egy jó légiós volt pusztán, közel sem legenda, akinek semmi keresnivalója a legjobb középpályások közt.

Xavi, Iniesta, Laudrup, Rivaldo, Samitier, Schuster, Bakero, Guardiola, Suárez mind-mind mérföldekkel előtte jár, hogy Kubalát és Cruyffot ne is említsem (állítom határozottan anélkül, hogy az említettek közül két-három játékost sosem láttam futballozni).
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.19. 15:44:40

Azt is cáfolnám, hogy itt volt pályafutása csúcsán. Vagyis klubcsapatot tekintve igen, de a Porto-ban volt igazi vezér, és a Porto-ban vált világsztárrá, jobban is játszott ott (igaz talán az volt az eredeti szerepköre).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.08.19. 15:41:37

Off:
Danka00792 írta: Hmm, azt hiszem keresek is egy régebbi meccset a neten, hátha találok 2004-2006 körülit. :)
Ha megtalálod, nekem is küld el plíííz ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.19. 15:39:53

bali :) az előbbi az igaz sőt csak tavaly kezdtem el nézni :wink:

Danka00792 az előző hsz-emből kimaradt pedig én is meg akartam említeni a megpattant lövéseit. Ez az első ami beugrik róla ha megemlítik a nevét. Volt vagy 3 gólja zsinórba ami így ment be.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2010.08.19. 15:29:33

Lehet megnézek pár brazil bajnokit miatta. :)
Én imádtam, azt hiszem a 2004-05-ös szezonban, amikor idejött, akkor R10 előtt is végzett az aranylabda szavazáson, és 2. lett, na akkor nagy kedvenc volt.
Egyébként nekem róla mindig a megpattanó lövései ugranak be elsőre, valakiröl mindig ugy pattant, hogy az gól lett. :lol:
Sajnáltam amikor elment, jobban is mint Ronaldinhot, nagy zsugás volt, tényleg csak Xavit tudnám az ö szintjére tenni.
Hmm, azt hiszem keresek is egy régebbi meccset a neten, hátha találok 2004-2006 körülit. :)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.19. 15:28:43

Jaj de örülök hogy pont nyitva van ez a topic! :D
Pont kérdezni akartam hogy Deco mikor lép először pályára :) vagy már ez megtörtént?
Én nem tudnám megmagyarázni miért nem vagyok oda meg vissza tőle. Tudom, hogy sokan szeretik/szerették, de én valahogy sosem láttam a játékában semmi extra dolgot. Soha sem volt ellenszenves figura mégse lopta be magát a szívembe.
Attól függ az. Ha a 2006-07-es szezontól nézel Barca meccset akkor megértelek. De ha már régebben akkor egyáltalán nem. Ronaldinho árnyékában nehéz volt kiemelkedni mondjuk. De roppantul technikás játékos, de most rohadtul nincsen kedven youtubeos linkeket ideilleszteni.
De igenis tehetséges volt nagyon. De nálam a tehetségénél is többet ért a szorgalma.
Apámmal nézzük a VB-t és kérdezi tőlem "ki az a 20-as számú tag? sokkal többet tesz mint az a zseléagyú ripacs." A neméppen hozzáértő szemek is észreveszik hogy mennyire hasznos. A 2008-as EB-n is nagyon jól nyomta. Bele is került az álomcsapatba. És megjegyezném, benne van az enyémben is

ÁÁÁ a francba is akkor is kerestem egy jó vidit :D
http://www.youtube.com/watch?v=7-cRQMUZy9Q
http://www.youtube.com/watch?v=hPlzTe__4iM :)

20 percesek. Karrierje legszebb mozdulatai.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2010.08.19. 15:17:14

Rivaldo11 írta:
mrlevy írta:Nagyszeu jatekos.
Az azert erdekelne hogy akik Mascherano temaban azt hoztak fel hogy agyatlan vadallat mit mondanak Decora , mert ha valaki o aztan igazan nem ment a szomszedba kemenysegert :D
Tobbek kozt ezert is szerettem annyira ;)
Más dolog keményen, és megint más dolog agyatlanul játszani. Deconak hozzátartozott a játékához, hogy ha kell, szabálytalanság árán is, de megállítsa az ellent-annak ellenére, hogy ugyebár elsősorban a támadások szervezéséért felelt.
Mascherano ezzel szemben szinte a találkozó közben kialakuló személyes sérelmeit torolgatja a meccseken, néha totál elfeledkezve mondjuk olyan apróságokról, mint a meccs állása, vagy épp a jövő heti derbi...
Emellett nem láttam még tőle olyan dolgot, amit egy középszerű futballista ne tudna megcsinálni.
En meg lattam tole.
Decotol meg igen csak agyament dolgokat es bizony nem egy szemelyes serelmeken alapulo torlesztest.
De mint azt irtam is en ezzel egyut is nagyon nagyra tartrom es sajnalom hogy az utolso idenye olyan sz*rul sikerult neki barca jatekoskent.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.08.19. 15:15:21

Én nem tartom számon a top középpályások között, és soha sem tartottam ott, bár el kell ismerni, nagyon jó játékos. Amikor nálunk volt, tetszett a játéka, de sosem tartozott a kedvenceim közé. Ennek ellenére sok sikert kívánok neki "odahaza". :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 15:00:11

mrlevy írta:Nagyszeu jatekos.
Az azert erdekelne hogy akik Mascherano temaban azt hoztak fel hogy agyatlan vadallat mit mondanak Decora , mert ha valaki o aztan igazan nem ment a szomszedba kemenysegert :D
Tobbek kozt ezert is szerettem annyira ;)
Más dolog keményen, és megint más dolog agyatlanul játszani. Deconak hozzátartozott a játékához, hogy ha kell, szabálytalanság árán is, de megállítsa az ellent-annak ellenére, hogy ugyebár elsősorban a támadások szervezéséért felelt.
Mascherano ezzel szemben szinte a találkozó közben kialakuló személyes sérelmeit torolgatja a meccseken, néha totál elfeledkezve mondjuk olyan apróságokról, mint a meccs állása, vagy épp a jövő heti derbi...
Emellett nem láttam még tőle olyan dolgot, amit egy középszerű futballista ne tudna megcsinálni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.19. 14:56:13

Capon írta:Én nem tudnám megmagyarázni miért nem vagyok oda meg vissza tőle. Tudom, hogy sokan szeretik/szerették, de én valahogy sosem láttam a játékában semmi extra dolgot. Soha sem volt ellenszenves figura mégse lopta be magát a szívembe.
Dettó. Jó játékos volt, de nálam mindig is közömbös figura volt. Nem tudom miért.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2010.08.19. 14:51:44

Nagyszeu jatekos.
Az azert erdekelne hogy akik Mascherano temaban azt hoztak fel hogy agyatlan vadallat mit mondanak Decora , mert ha valaki o aztan igazan nem ment a szomszedba kemenysegert :D
Tobbek kozt ezert is szerettem annyira ;)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 14:43:33

A Portóban kezdett kiteljesedni, de nálunk volt pályája csúcsán. Óriási zsugás volt, aki nem szégyellte a vízhordást sem, ha arra volt szükség. Nagyon szerettem az elegáns, és magabiztos játékát. Ha nem is épp a 3. legjobb középpályás,-ez amúgy is szubjektív-de a top 5-ben nálam is helye van.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.19. 14:26:12

Én nem tudnám megmagyarázni miért nem vagyok oda meg vissza tőle. Tudom, hogy sokan szeretik/szerették, de én valahogy sosem láttam a játékában semmi extra dolgot. Soha sem volt ellenszenves figura mégse lopta be magát a szívembe.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.19. 08:56:44

Érdekes ez a Decos dolog, megosztja az embereket. Egyik felénél zseniális volt, másik fele pedig nem látta a szépségét a játékának. Én az előbbi csoporthoz tartoztam annak idején amikor nálunk mutatta meg tehetségét. Nem utolsó évében természetesen.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 07:37:28

Ez attól függ, hogy milyen szemszögből kellett nézni, mikor döntöttek. Sikereket, statisztikákat, lejátszott meccseket, ilyesmi dolgok alapján valószínűleg nem lehetne ott.

De ha azt nézzük, h a játékosok teljes pályafutása és játéka milyen, és hogy közülük kik voltak a Barcában, akkor odaférhet talán.

Deco a modern európai klubfoci messze messze egyik legzseniálisabb középpályása.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.19. 06:42:27

:D egy csöppet ja. Kb az ég leszakad akkora marhaság ez.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.19. 00:31:06

Azért az nagyon erős, hogy ő volt a Barcelona történelmének 3. legjobb középpályása... Picit túlzás. "Picit"...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.18. 23:39:23

katalunya írta:
bali 15 írta:Deco tökéletes volt. ... Nem véletlenül választották meg a Barca történetének 3 legjobb középpályásának.

Megtudnád mondani ki a második meg az első,mert ha itt a fórumon megemlítik Deco-t,egyből ez a 3 legjobb középp. a barcába szöveg,és mostmár kiváncsi vagyok :oops: előre is kösz :)
Szvsz Xavi és Guardiola voltak még ilyen kaliberűek, de lehet hogy hirtelen most nem ugrik be valami még nagyobb régi csillag.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt