Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.25. 23:43:23

bence0330 írta:
2022.01.25. 22:59:44


Szomorú lennék. Most azért megvagyunk elöl, darabra mindenképp... Gavit nem szabad elöl elpocsékolni. De nem kizárt valóban...
Nem hiszem, hogy Gavit 'elpocsékolnánk'. Ha elől kell játszania pár hetet, elől fog, és jó lesz.

De sokkal inkább azt tartom reálisnak, hogy 4 kp-vel, két csatárral játszunk, és változó lesz, hogy Pedri, Gavi, Nico, vagy különösen Frenkie az, aki feljebb lép a különböző támadásoknál.
Iniesta anno nagyon sokszor segített ki kvázi harmadik támadóként ott a balosról, de nem sokban különbözött ilyenkor az, amit és ahogy a játékhoz hozzátett.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.25. 22:59:44

Troym írta:
2022.01.25. 22:25:17
bence0330 írta:
2022.01.25. 22:23:04

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy oldja meg.
Kecske és káposzta lesz ebből. Szerintem Gavi egy sorral feljebb megy és bekerül a másik 3 is. Nico meg a jolly joker csere.
Szomorú lennék. Most azért megvagyunk elöl, darabra mindenképp... Gavit nem szabad elöl elpocsékolni. De nem kizárt valóban...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.25. 22:25:17

bence0330 írta:
2022.01.25. 22:23:04

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy oldja meg.
Kecske és káposzta lesz ebből. Szerintem Gavi egy sorral feljebb megy és bekerül a másik 3 is. Nico meg a jolly joker csere.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.25. 22:23:04

Ha nem sérül le senki edzéseken, akkor most ugrik majd a majom a vízbe. Először lesz a 4 elvileg stabil kezdő középpályás jó állapotban elérhető egyszerre. Nagyon érdekel, ki marad majd ki. Szerintem a legjobb a 4 közül jelenleg Gavi, nélküle nem látom a kreativitást, de főleg a sebességet és az 1v1 villanást a pályán, és közben a többi feladatát is ellátja. Ráadásul most aztán jó alaposan kipihenhette magát.

De tényleg megtippelni sem tudnám, melyiket hagyja majd ki. Busit tökös lenne, de kétlem, DJ pont villantott végre valamit, Pedriről ódákat zengett, Gaviról is...

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy oldja meg. De az mindenképp jó hír, hogy lesz két értelmes, minőségi csere, akiket bátran be lehet bármikor dobni, és nemigen fog gyengülni a csapatrész.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.01.25. 11:15:18

hetvegen a B-ben betalalt Matheus es Ilias is

https://www.youtube.com/watch?v=eL82hVeSo3s

ok nem lennenek jok a nagycsapatba?
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.25. 11:09:57

Feast4 írta:
2022.01.25. 10:56:17
Arra leszek kíváncsi, hogy milyen támadójátékot akar majd építeni.

A középpályás mozgásunk úgy ahogy alakulgat. A védelem közepe is azt mondom ellötyög.

De a széljátékunk és a támadójátékunk továbbra is nevetséges. Ezt ilyen Torres féle játékosokkal nem fogjuk tudni megoldani.
Arra én is. Azt azért nem hiszem, hogy kizárólag a keret minősége lenne egy vállalható támadójáték akadálya, hiszen más csapatok sokkal gyengébb játékosokkal is érdemibb szintet tudnak hozni. Egy 9-es továbbra is égető lenne, vagy Depay/Torres/LDJ lesz ott váltogatva, de egyik sem erre született.

Szerintem Torres oké lesz, két meccs után pont nem írnám le, engem sokkal inkább zavar, hogy Alba játszik még mindig szélsőt a gyakorlatban, akinek néha összejön (lásd mostani beadás a gól előtt), de azért alapvetően nem tud se cselezni se beadni.

Szóval én sokat várok Xavitól e tekintetben, azért ennyire nem gáz ez a keret, hogy Alavesek ellen helyzeteink ne legyenek. Persze tudom, sok idő kell még ehhez, de ha nem állunk át hamar egy dinamikusabb, direktebb játékra, akkor nehéz elképzelni, hogy legalább a BL hely meglesz év végén.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.01.25. 10:56:17

Arra leszek kíváncsi, hogy milyen támadójátékot akar majd építeni.

A középpályás mozgásunk úgy ahogy alakulgat. A védelem közepe is azt mondom ellötyög.

De a széljátékunk és a támadójátékunk továbbra is nevetséges. Ezt ilyen Torres féle játékosokkal nem fogjuk tudni megoldani.
Kép
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.01.14. 07:56:50

Puig tudna szerintem DLP-t játszani előre fele, de hátra fele már kérdéses :D.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.13. 14:29:01

Az a baj, hogy Busin kívül más nem nagyon tud irányítani, nincs szeme a játékhoz. DJ már le volt cserélve, egyedül ő lehetne képes rá, hosszútávon meg Pedri, de ő még nagyon nincs formában, tegnap is látszott a végén, hogy nagyon akar, de még nem megy úgy, sokat hibázik. Nico eme képességeit én egyelőre vitatnám, legalábbis nem nagyon láttam tőle efféle kvalitásokat a pályán, nekem is inkább box-to-box srácnak tűnik.
Ezt leszámítva tényleg kéne Busi helyére valaki, ha mást nem, legalább a pihentetés miatt egyelőre, vagy strukturálisan kéne tudni mást játszatni, de sztem Xavi egyelőre (jogosan) benne látja az agyat, a fazonszabászt.
Sajnos hátul és védekezésben már évek óta életveszélyes, ezért is kardoskottam egy rendes szűrőért a kp-ra legalább mellé, ha már 1 az 1-ben nem tudjuk helyettesíteni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.13. 12:59:26

vinszentvega írta:
2022.01.13. 12:47:45
Busin, kb az Anfield-i zakó óta látszik, hogy a nagy csapatok ellen, teljesen maga alatt teljesít. Pool, Bayer, PSG, Real, AMadrid. Nem tudom mi állhat emögött....
Viszont Nico, egyenesen az ő posztjára született. A fiatalkori Busit látom benne én is.
Nicoval az a "bajom", hogy ő szerintem jobb box to box játékos, mint amennyire egy új Busquets, de képes megoldani a védekezőposztot. De idén szerintem a nagy góltalanságunkban neki nagyon fontos szerepe volt a második hullámban érkezve, sőt, néha egyenesen 9-es pozícióban. A támadók visszatérésével ez kicsit lehet, hogy változik.
Xavinak meg kell ezt oldania valahogy, mindenképp sokoldalú, erős játékos, de egyelőre mintha az 5. helyezett lenne csak a rangsorban Pedri visszatérésével. Nála szerintem jelen pillanatban Gavi-Busquets-DJ-Pedri-Nico a rangsor, az első kettő talán fordítva, Pedri meg még kakukktojás, de nem tudom, melyiket szorítaná ki. Remélem, nem Gavit.

Ez érdekes bőségzavar lesz, nagyon kíváncsi vagyok, hogy oldja meg, remélem lesz rotálás bőven, közülük senkit nem szabad parlagon hagyni. Sajna szerintem Busi ebben az évben még érinthetetlen kategória lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.01.13. 12:47:45

bence0330 írta:
2022.01.13. 12:12:03
vinszentvega írta:
2022.01.13. 11:21:26
Csak egyszer lehozhatná Busi-t is végre,, ha az hibát vét... ne legyen már érintetthetetlen .....
Mondjuk lehozni valakit egy komoly hiba miatt szerintem nagyon rossz pedagógiai üzenetet hordoz. De amúgy a lényegi részével egyetértek, Busquets nagyon kilógott lefelé, le lehetett volna cserélni, volt amúgy még egy ugyanilyen elmélázása, ahol valaki szerelte, csak az nem pont madridihoz pattant. Azért ennél jobban szokott ő játszani, de tényleg kicsit kilóg a meritokráciából.

No meg amit rég mondogatunk, hogy ő nem top klub gyors támadásai ellen való, még régen is inkább azért válhatott belőle focista, mert olyan csapat mögé állhatott be, amelyik nem engedte hozzáférni az ellenhez a labdát.

Két játékos is van, akit meg lehet ott próbálni, Nico és DJ. Szervezni egyik sem tud annyira, de sokkal gyorsabbak, és jól védekeznek.
Busin, kb az Anfield-i zakó óta látszik, hogy a nagy csapatok ellen, teljesen maga alatt teljesít. Pool, Bayer, PSG, Real, AMadrid. Nem tudom mi állhat emögött....
Viszont Nico, egyenesen az ő posztjára született. A fiatalkori Busit látom benne én is.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.01.13. 12:43:21

Végre van egy edzőnk. Egyáltalán nem vagyok türelmetlen. Azt is tudom, hogy ez a szezon kuka, meg örülüni kell, ha van kit a pályára küldeni egyáltalán, hogy legyen ki a kezdő .....
Na meg azt is, hogy Xavi jól tudja, hogy mit csinál.

Ősztől nagyon remélem úgy tud majd kezdőt kiállítani és a keret is olyan lesz, hogy a piké-alves-alba-busi vonal max időhúzó csere lesz.
Hangsúlyozom és tisztában is vagyok azzal, hogy jelenleg a kisebb gondunk is nagyobb ezeknél, de attól a pillanattól kezdve, hogy Pedri, Fati, Torres elkezdik felvenni a ritmust, adja ég, Laporta varázsol egy Haalandot, na onnantól már ilyen nehezékeket nem szabadna cipelnünk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.13. 12:12:03

vinszentvega írta:
2022.01.13. 11:21:26
Csak egyszer lehozhatná Busi-t is végre,, ha az hibát vét... ne legyen már érintetthetetlen .....
Mondjuk lehozni valakit egy komoly hiba miatt szerintem nagyon rossz pedagógiai üzenetet hordoz. De amúgy a lényegi részével egyetértek, Busquets nagyon kilógott lefelé, le lehetett volna cserélni, volt amúgy még egy ugyanilyen elmélázása, ahol valaki szerelte, csak az nem pont madridihoz pattant. Azért ennél jobban szokott ő játszani, de tényleg kicsit kilóg a meritokráciából.

No meg amit rég mondogatunk, hogy ő nem top klub gyors támadásai ellen való, még régen is inkább azért válhatott belőle focista, mert olyan csapat mögé állhatott be, amelyik nem engedte hozzáférni az ellenhez a labdát.

Két játékos is van, akit meg lehet ott próbálni, Nico és DJ. Szervezni egyik sem tud annyira, de sokkal gyorsabbak, és jól védekeznek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.01.13. 11:21:26

Csak egyszer lehozhatná Busi-t is végre,, ha az hibát vét... ne legyen már érintetthetetlen .....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2022.01.13. 06:08:00

Csak egy rövid kérdés: Xavihoz hasonlítva elkúrman edzőnek látszott?
Egészen elképesztő a kontraszt, Xavi egy más szint már most is, mint a kókler lesz valaha is... Már maga a tény, hogy MECCSEL, együtt él a játékkal és a játékosok már nem úgy tűnnek a pályán, mint akik random csinálnak dolgokat!
kúman teljesen leépítette az embereket, taktikáról nem beszélhettünk az ő idejében, Xavi viszont hosszú évek után valóban EDZŐ és tud hatni rájuk, ez valami kegyetlen fontos dolog és ez a fejlődés záloga...
Csak így tovább!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.09. 21:36:25

Már biztos mindenki látta szinte, ha valaki mégsem, akkor itt egy jó válogatás:

https://www.youtube.com/watch?v=YiQb7Gu9fxw

Xavi 2019-ben vette át a csapatot, még tavasszal. Láttam '19 év végi meccset, az azért nem így nézett még ki. Az araboknál is kellett neki 1 év, ami tök normális, annak ellenére is, hogy azért ott sokkal ementáli-jellegűbb a védelem is, amin át kell menni.

Szerintem őszre már nagyon sok ehhez hasonló támadásépítést fogunk tudni látni, akár meccsenként is. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.06. 15:01:47

Nekem is olyan volt, mintha sokszor nagyon távol lennènek egymástól a társak. De nem csak a vèdelemben, az egèsz támadás èpítès soràn.
Apvesnek is sokszor volt ezèrt ki/előre vàgott labdája.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.06. 14:05:24

Guille írta:
2022.01.06. 13:50:44
Kíváncsi vagyok, Xavi nyomni fogja ezt a csodás 3 védős rendszert, vagy visszavált. Pedig mostanában legalább már a védelem kezdett úgy ahogy alakulni, ha már gólt nem tudunk rúgni egykönnyen.
Áthoztam az Araujo topikból ezt a részét.
Ezt a 3 védős rendszert (főleg Araujo nélkül, aki azért még a szélről is odaért néha, ahová kellett) csak sokkal szorosabb formátumban tudnám elképzelni, kb vállt vállnak vetve középen, semmiképp sem teljesen széthúzva, mint eddig. Koeman 3 védős rendszerét emiatt célszerűbbnek találtam, bevallom jobban tetszett, mármint maga a formátum, védekezés szempontjából, a többi része nyilván nem. :D

Ez a Xavi féle 3 védős rendszer kb olyan, mintha a 4 védősből kivennénk középen egyet. Ugyanúgy a vonal mellett van a két szélső. Ez az arab világban gondolom működött, de itt nem, ez sajna tanulópénz számára. Még 3 gyors, erős védővel is működne, de Garcia, Lengle, Piqué mind lassúak is. Mingueza gyors, de ő fejben lassú nagyon. És sajna már többedik meccs, ahol nem működik, nem is érzik egymást, meg eleve lyukas hátul az egész.
De szerintem van elég intelligencája ahhoz, hogy max 1-2 próba után módosítson ezen valahogy, vagy hagyja is a fenébe a 3 védőzést.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.01.03. 14:17:34

Én a Maestro előtt már most emelem a kalapom. Egy ilyen szintű tartalékos kerettel így operálni.. Főleg ugyan az első félidőben, de jól játszottak a srácok! - persze az erőnlét még mindig kevéske, de ez 1. nem Xavi hibája, 2. mégis csak B-C csapat volt. Koncepció van, jó energia van, haladás van.

Ennyit erről - csak ismételni tudom magam: Csak így tovább!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7410
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.28. 10:20:42

Xavi számára külön érdekesség lesz a következő meccs, '98-ban pont a Mallorca ellen debütált és gólt is szerzett.
Az akkori kezdő: Hesp, Reiziger, Nadal, Okunowo, Cocu, Xavi, Luis Enrique, Zenden, Roger Garcia, Rivaldo, Giovanni. :D
Forca Barca!!!!
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.12.23. 16:54:40

bence0330 írta:
2021.12.23. 14:37:14
VEB, alapvetően igazat adok abban, hogy teljesen egészséges keret úgy sem lesz, de azért most kicsit több sérült van, mint ami általános...
Szerintem meg tavasszal nem lesznek effajta izomsérülések, mint amilyen a Koeman korszakban. Xavi csak olyanokat vet majd be akiket ténylegesen felkészítettek a meccsterhelésre. Persze egy belépő vagy egy rossz talajfogás miatt lehetnek még sérülések, de olyat mint ( a klasszikus példa) SR- nál- aki ugye kapuralőtt egy erősebbet és belesérült- nem tudom elképzelni.

Én tavaszra a 3. helyre várom a csapatot így már Xavival. Eredetileg a 4. helyre tippeltem volna, de látva a Tico "fantasztikus" teljesítményét, ők is lőtávolba kerültek.

Amúgy lehetne egy szavazás, ki melyik helyre várja a csapatot tavasszal?
Mert azért a kezdés óta lett egy nagyobb változás...
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.12.23. 14:48:33

Xavi kiszúrta a legfőbb gondokat és folyamatosan hozza helyre azokat.

1. Pozíciós játékunk tényleg elég ramaty volt - szépet fejlődött már ennyi idő alatt is,
2. A fejekben és hozzáállásban rendet kell tenni - ez is hatalmasat fejlődött,
3. A sérülésekkel kapcsolatban is reagált: Dr. Pruna visszajön,
4. Átlövésekből jócskán több van,
5. Támadásra bíztatja az embereket elöl.

Tetszőleges sorrend, de hirtelen ezek jutottak eszembe.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.23. 14:37:14

VEB, alapvetően igazat adok abban, hogy teljesen egészséges keret úgy sem lesz, de azért most kicsit több sérült van, mint ami általános,. Ráadásul szinte mind olyan emberek, akik a gólfelelősek, kevésbé aggódnék, ha egy Nico-Gavi sérüléshullám lenne, azt a csapatrészt fel tudnánk ideiglenesen tölteni kis minőségromlással a B-ből. Hátul meg vagyunk azért elegen, még ha tán Piqué és Araujo csak azok, akik szintet képviselnek. Garcia nem jó, de elfogadható csere, Umtiti szerintem kis játékkal megint elég jó lehetne, Mingueza meg tavaly vagy fél évig tök korrekt szintet tolt középen, ő is lehetne még korrekt csere, ha visszaépül kicsit mentálisan, és még Ramos Mingoékat is fel lehet hozni vészhelyzet esetén. De góllövőket kevésbé ad a Masia, oda kell mindenképp a minőség, és nálunk az ebben a pillanatban Fati, néha azért BW is betalálna, Dembelé meg most kezdi megtalálni a kapu irányát a visszatérése óta.

Ráadásul az egyetlen igazi extraklasszisunk a keretben az Fati - nem véletlen, hogy nemzetközi kritikusok már Mbappéval hasonlítgatják. Az egész más szint lesz, mikor visszatér, mint ahogy akkor is egész más szintünk volt, mikor (sajna túl korán) visszatért most pár meccsre. Lendületben is megmutatkozott, de főleg ugye gólokban, eredményességben, szinte mindig betalált 1 vagy 2 helyzetből, pedig akkor még csapat sem volt mögötte...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2021.12.23. 14:59:06-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.23. 14:24:19

visca el barca írta:
2021.12.23. 14:17:10

Chino irja mindig h majd akkor leszunk hu de jok, ha felepulnek a serultek. Ilyen usem lesz, 2 felepul, 2 leserul. Most elol vagyunk szuken, x het mulva meg hatul leszunk. Olyan sosincs h teljes keret, erre hot felesleges apellalni. Kovi meccsen pl se busi, se gavi, nyomhatja nico de jong meg puig.
Persze ez igaz, de nem mindegy ki sérült.
Mondjuk olyan pengeélen táncol minőségben a keretünk, hogy kb a kezdőből bárki esik ki az érvágás, szóval jogos amit írsz.
De azért voltak régen is periódusok, amikor nem sok sérültünk volt. Emlékszem jó pár éve mindenhol hullottak mint a legyek, nálunk meg kb fontos ember nem sérült meg.

Most elől azért szűken vagyunk, két B-s beugróssal vagyunk éppen ki, azért ez nem általános dolog.
Én úgy értettem ezt, hogy most meg van kötve viszonylag a keze, nem az ő kerete ez, kényszerszülte megoldásokkal operál, esetleg ez változhat januártól, ha 1-2 arc visszajönne (Pedri, vagy Fati pl, bár vele megint nem tudni mi van, vagy mi lesz, Dembelé 2.0 eddig sajnos.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.23. 14:17:10

csababarca írta:
2021.12.23. 10:13:56
Látni a fejlődést, ez egyértelmű.
De még mindig rövid az idő, mióta itt van, ráadásul most hosszabb szünet is lesz.
Meglátjuk, akkor lesz érdekes, ha felépülnének a sérültek, és akkor el kellene kezdeni variálni, kit hagyjon ki a kp-ról, ha mondjuk Pedri is felépül, stb.
Ezen az úton kell tovább menni, épülgetni, próbálgatni mi működik, mi nem.
Kik működnek, kik nem, és akkor szezon végén esetlegesen lehet mérlegelni a játékosok sorsát, kire van ténylegesen szüksége, kire nem. Mert most egy kényszerbe ült bele, valljuk meg.
Bizalom teljes felé, már ez a másfél hónap is reménysugár Koeman ámokfutása után, nem hányja el magát az ember ha leül meccset nézni.
Chino irja mindig h majd akkor leszunk hu de jok, ha felepulnek a serultek. Ilyen usem lesz, 2 felepul, 2 leserul. Most elol vagyunk szuken, x het mulva meg hatul leszunk. Olyan sosincs h teljes keret, erre hot felesleges apellalni. Kovi meccsen pl se busi, se gavi, nyomhatja nico de jong meg puig.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése