Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.27. 23:30:01

Bob_Marley írta:
2022.02.27. 23:18:48
LG írta:
2022.02.27. 23:02:06
Óriási, amit a csapattal művel. Koeamant itt a fórumon (is) sokan védték azzal, hogy ebben a keretben ennyi van, mit csináljon szegény. A holland maga is ilyeneket nyilatkozott, vagy ha valamelyik hátékos hibázott, simán rá is kente a buktát. :evil: Hál Istennek Xavi beárazza rendesen a munkásságát! =D>
Ez így azért nem fair szerintem. Koeman alatt is tavaly hasonló periódusban jöttek szépen a pontok. Aztán tamadoreszleg eltűnt, embert akit kapott előre, lesérült vagy abba kellett hagynia.

Jöttek télen új impulzusok,sokat segitettek nekünk most.

Bizalom sem volt még annyira Koeman felé szerintem.
Volt jó periódusunk Koeman alatt, de:
1. Előtte hoztunk egy borzalmasan gyenge őszt, ahogy ebben a szezonban is hollanddal. Ezzel nem kicsi előnyt adtunk a riválisainknak, idén még a BL is ráment.
2. Abban a jó időszakban sem volt ilyen színvonalas játék. Inkább Messi rázta meg magát, is hozta nekünk a pontokat, de most már nincs Messi, hanem csapat lett nagyon összerakva.
3. A végét borzalmasat leadtuk. Ez elvileg még most is előfordulhatna, de ha ez a remek forma nem is tart ki hosszútávon, akkora leolvadást, lélektele játékot döntő rangadókon, mint tavaly, egyszerűen Xavival nem tudok elképzelni.

Kár tagadni, borzalmas mellényúlás volt Koeman, gyakorlatilag Bartoék még utólag rúgtak egy nagyot a csapatba vele. Amit köszönhetünk neki, hogy annyira lesüllyesztette a csapatot, hogy Xavi a tervezettnél hamarább elválalta a posztot.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19537
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.02.27. 23:18:48

LG írta:
2022.02.27. 23:02:06
Óriási, amit a csapattal művel. Koeamant itt a fórumon (is) sokan védték azzal, hogy ebben a keretben ennyi van, mit csináljon szegény. A holland maga is ilyeneket nyilatkozott, vagy ha valamelyik hátékos hibázott, simán rá is kente a buktát. :evil: Hál Istennek Xavi beárazza rendesen a munkásságát! =D>
Ez így azért nem fair szerintem. Koeman alatt is tavaly hasonló periódusban jöttek szépen a pontok. Aztán tamadoreszleg eltűnt, embert akit kapott előre, lesérült vagy abba kellett hagynia.

Jöttek télen új impulzusok,sokat segitettek nekünk most.

Bizalom sem volt még annyira Koeman felé szerintem.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.27. 23:02:06

Óriási, amit a csapattal művel. Koeamant itt a fórumon (is) sokan védték azzal, hogy ebben a keretben ennyi van, mit csináljon szegény. A holland maga is ilyeneket nyilatkozott, vagy ha valamelyik hátékos hibázott, simán rá is kente a buktát. :evil: Hál Istennek Xavi beárazza rendesen a munkásságát! =D>
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.02.27. 18:54:55

Xavinak lenne egy Lionel Andrés Messi nevű játékosa ebben a csapatban, akkor most azt számolnánk melyik fordulóban érjük utol a madridot. Nagyon jó munkát végez eddig az edzőbá. Szerintem, a harmadik hely meg kell, hogy legyen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.25. 12:36:45

Zozzy 5 írta:
2022.02.25. 05:33:35
Jajj, de szeretem ezt az embert! Szuper látni, ahogyan érik be a munkája. Nagy dolgokra leszünk hivatottak vele, nagy ajándék ő nekünk!

Az meg különösen szívet melengető, hogy a nagyöregekből is ilyen színvonalú teljesítményt hoz ki. Pique, Busquets és Alba is nagyon fontos láncszem jelenleg, azok után, hogy jó ideje már - joggal - csak kerékkötőnek tűntek.
Én ilyen magasságokba azért nem emelném, mint alább néhányan de látványosan és nagyon sokat javult a játékunk, amihez ráadásul az eredmények is társulnak. Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan hoz változást. Eközben folytatódik a generációváltás is.
Nyilván nem tette magasra a lécet Koeman, de mintha egy teljesen más csapatot látnánk.
Ami pedig szintén egy látványos fejlődés, hogy elkezdtünk rangadókat is nyerni. Egy hónapon belül Napolit kétszer, Atmát és idegenben a Valenciát úgy elverni, hogy az ellenfélnek esélye sem legyen az nagyon komoly fegyvertény. Rendben, a hazai Napoli kicsit kilóg a sorból, de a látottak alapján az is egy könnyed győzelemmel ér fel.
Ami hatalmas boost és szerintem a javulás egyik legfontosabb eleme, hogy rendbe rakta az öltözőt, a mentalitás teljesen megváltozott, a fejekben minden a helyére került. Az elgondolását a csapat érdekében még a vezetőséggel szemben is véghezvitte, nagyon kevés edző állt volna így ki egy játékosért. És mindezt komoly konfliktus nélkül.

Lehet, hogy kicsit korán jelentem ezt ki és túldimenzionálom, de az orvosi stáb Prunára és csapatára való lecserélése is jó ötletnek tűnik eddig.

Vannak még hibái, olykor rosszul cserél vagy túl makacs bizonyos dolgokban, de ebből még tanulhat és taktikailag is sokat fejlődhet még.
Én a kinevezésekor azt vizionáltam, hogy ha sikerül egy Antic-féle "csodát" véghezvinni az hatalmas dolog lesz és túlszárnyalja az elképzeléseimet, de JELENLEG úgy tűnik ennél még nagyobb eredményt is elérhet.

Mindenesetre bízni kell benne, de azt sem lehet elvárni, hogy így hozzuk le a szezont. Biztosan jönnek még hullámvölgyek, nem várt pontvesztések, szenvedős meccsek akár korai kiesés az EL-ből, de bármi lesz a vége szerintem kijelenthető, hogy nagyon jól jártunk vele.
Forca Barca!!!!
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2022.02.25. 10:13:17

Ami külön szimpatikus benne hogy óriási tanár lélektanilag is. Pl Ferran esete, az első Napoli meccs után mindenki padoztatta volna, és szerintem ez még jobban lehúzta volna. Viszont Xavi hagyta játszani és tegnap nekem kifejezetten tetszett már, de persze azért van még javítanivaló. Fdj, borzasztó forma, volt kis padozas is, de Xavi nyomatta tovább, és meccsről meccsre látjuk az eredményt. Destet is alakul szépen és benne szerintem sokkal több van még, de jó úton halad. Eric is elég jó volt már a sérülése előtt, de lehetne még sorolni. Úgy gondolom, hogy ők könnyen jarhattak volna úgy, mint az elmúlt években sokan, a rossz forma megtori az onbizalmukat, és nem is lesznek már olyanok mint előtte, de Xavinak sikerült mindenkit felfelé elinditania.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.25. 05:33:35

Jajj, de szeretem ezt az embert! Szuper látni, ahogyan érik be a munkája. Nagy dolgokra leszünk hivatottak vele, nagy ajándék ő nekünk!

Az meg különösen szívet melengető, hogy a nagyöregekből is ilyen színvonalú teljesítményt hoz ki. Pique, Busquets és Alba is nagyon fontos láncszem jelenleg, azok után, hogy jó ideje már - joggal - csak kerékkötőnek tűntek.
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2022.02.25. 05:05:27

MQuCsabi írta:
2022.02.10. 08:09:51
Nem biztos, hogy ő tele akarjq venni sztárokkal a csaaptot. Anno, mikor ő játszott is megvolt az egyensúly, több játèkost is az a csaapt tett "sztárrá".
Teljesen igazat adok neked! Mindig volt egy labdazsonglőr ( amit most hiányol a nép), a többi iszonyatos munkás ember volt! Pique régen nem fért be a Manchesterben! Xavi sokáig küzdött a fix kezdőért! Iniesta későn érő típus volt. Valdest a csapat tette klasszissá. Etoo se volt egy labdazsonglőr, de helyzetbe került beverte. Pedro esete is ott van…. Volt mindig 1-2 sztár, de maga a csapat tette naggyá magát!
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.02.25. 03:34:12

vidra írta:
2022.02.09. 00:59:53
Szerintem Xavi gyengén kezdett taktikában, de nagyon gyorsan fejlődik, reagál, észrevesz dolgokat. Koeman sokszor még hónapok újra és újra ismétlődő problémái esetén sem változtatott.
1. Idő kellett, hogy átadja az elképzeléseit.
2. Rosszabb állapotban voltak fizikailag, mint sejtette.
3. A pozíciós játékot kevésbé értették, mint sejtette.
4. Jött 1-2 új igazolás.

Az számomra lenyűgöző hogy kevesebb, mint egy hónapon belül három keményebb ellenfélnek is négyeseket gurítgatunk - ebből kétszer idegenben és ugye szurkolókkal a stadionban(!!!).

Persze a helyén kell kezelni mindent, akárcsak azt is, hogy igenis fejlődik a csapat és ezek alapján a számunkra lehető legjobb edző és elnök van itt.

Let's go!!!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2022.02.24. 22:32:26

vidra írta:
2022.02.09. 00:59:53
Szerintem Xavi gyengén kezdett taktikában, de nagyon gyorsan fejlődik, reagál, észrevesz dolgokat. Koeman sokszor még hónapok újra és újra ismétlődő problémái esetén sem változtatott.
Gyengén kezdett? Ezt nem tudom, valószínűleg kellett idő, amire a csapat játékát a képére formálta, de azért az se mindegy, hogy egy Abde, Jutgla, Achomach, Luuk de Jong sorral kell támadni, vagy a mostanival… Pedig Torresen kívül a garazs vásáron leakciózott játékosokat kapott.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.02.24. 22:31:29

Talan pont igy lett jo az ideny, hogy kiestunk a BL-bol, ott siman kieshettunk volna a kovetkezo korben, itt meg erzem, hogy meglehet a kupa.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7109
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.24. 21:58:49

Ijesztő, mit tud ez a fickó 1-2 katari évvel a háta mögött... emberileg, taktikailag, egyéni szinten, csapatszinten, mindenben ilyen sokat adni, ilyen látványos hatást elérni főleg ennyi idő alatt elképesztő. És egyre stabilabban, szép lassan megint ott vagyunk, hogy a 3-4 gólunkat stabilan meglőjük meccsről meccsre. :shock: Legyen az Atleti, Napoli, Valencia...

Szóval köszi, Xavi! =D>
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.10. 08:09:51

Nem biztos, hogy ő tele akarjq venni sztárokkal a csaaptot. Anno, mikor ő játszott is megvolt az egyensúly, több játèkost is az a csaapt tett "sztárrá".
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7109
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.09. 01:14:57

vidra írta:
2022.02.09. 00:59:53
Szerintem Xavi gyengén kezdett taktikában, de nagyon gyorsan fejlődik, reagál, észrevesz dolgokat. Koeman sokszor még hónapok újra és újra ismétlődő problémái esetén sem változtatott.
Igen. Mondjuk az elején nem tudni, mit tudott taktikailag, idő kellett, míg átadja az elképzeléseit, de főleg idő kellett, mire felmérte a játékosállományát, hogy ki mire alkalmas, stb.
Meg egy jó edző(i stáb) ismérve, hogy a rögzített szitukból előnyt tud kovácsolni, mert kevéssé ellenfélfüggő. Hatalmasat javultunk benne, mármint a sajátjainknál. Ez lehet, hogy nem konkrétan az ő érdeme mondjuk.

A nyilatkozatai is egyre jobban tetszenek. Az elején is tök jó volt, bár Koeman volt a mérce, akit a szomszéd Éva néni is felülmúlt volna, ha megtanítok neki 10 szót spanyolul. De az elején sokszor tűnt kétségbeesettnek, szerintem többet képzelt a keretről és lehetőségekről, és pár meccsen keresztül arcul csapta a valóság, főleg a játákosok állapotával, nem is feltétlenül csak a keret alapminőségével. Most már ez kicsit letűnni látszik, és valós problémákról beszél a pozitívumok mellett, mint pl, a pontrúgásokból kapott gólok, játékosok helyzete, stb.

Nagyon szurkolok, hogy ne essen a Lampard-féle problémába, aki hasonlóan intelligens klubikon, aki hasonló helyzetben vette át a klub irányítását, szóval lehet párhuzamot vonni. Ő ugye az FFP-ügy miatt a kb mostani Barcával egyenértékű Chelsea-vel művelt gyönyörű focit, nagyon jó eredménnyel (azzal a félig ificsapattal a PL-ben top4-be kerülni szerintem óriási bravúr volt). Aztán bevásárolhatott a CFC, jöttek a sztárok, és már nem heroikus küzdelemmel kellett csodát tenni, hanem kezdett elvárás lenni a nagy eredmény, oda kevés lett, tapasztalatlansága okán főleg.

De Xavi felé szerintem több türelem lenne, akkor is, ha első nekifutásra nem tudná mondjuk megugrani ezt a lécet. Ez a léc meg már akár nyáron meglesz, szerintem a nyár végére nagyon komoly keretünk lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.02.09. 00:59:53

Szerintem Xavi gyengén kezdett taktikában, de nagyon gyorsan fejlődik, reagál, észrevesz dolgokat. Koeman sokszor még hónapok újra és újra ismétlődő problémái esetén sem változtatott.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7109
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.09. 00:26:24

vidra írta:
2022.02.09. 00:04:13
...Busi feljebb játszott és átadta az hátsó osztogató szerepet Alvesnek, ami egy óriási húzás volt, hiszen az Atletico erre a legkevésbé sem számított.

Kíváncsi vagyok, hogy a következő meccseken lesznek-e hasonlók.
Pep konkrétan ezt csinálja elég sokszor Canceloval a Cityben. Látszik a közös halmaz a gondolkodásukban, de nincs ezzel semmi baj. Feltételezem, onnan vette amúgy. De akárhogy is, tényleg zseniális húzás volt, és Alves sebessége sem akkora gáz ott, mint a szélen.
Pool féle csapatok ellen mondjuk mindkét poszton kevés lenne, de 1-2 évig nem ez lesz a fő gondunk, szóval nem gáz. Én is kiváncsi vagyok, hogy 1-2 meccses eltiltás közben helyettesíti-e valaki ebben a hibrid szerepben, vagy máshogy próbálkozik majd Xavi felbillenteni a pályát, létszámfölényeket létrehozni. Alba szerintem képes lenne erre egyébként, érdekes lenne ugyanezt letükrözni, Adama meg menne balszélre.

Jézusom, néha még most sem tudom elhinni, hogy végre nagybetűs edzőnk van...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.02.09. 00:04:13

Javaslom megnézésre ezt a taktikai elemzést:
https://www.youtube.com/watch?v=xBxwfGEm8bQ

Nem tudom, hogy ez a meccs taktika Xavi, vagy valamelyik segítőjének a műve volt-e, de zseniálisnak mondható. Eddig azt éreztem, hogy a kis csapatok is aláznak minket taktikailag, de most teljesen felülkerekedtünk. Kellettek hozzá jó teljesítmények is, nyilván, de érezhető volt, hogy minden smooth, minden úgy működik, ahogy kell.

Két lényeges elem volt:
1. A bal oldalon túlsúlyt alakítottunk ki, pont az Atletico védő vonala előtt/között. Ez az a taktika, amiről itt a fórumon is sokat beszéltünk, hogy a bunker védekezés ellenszere lehet. (Hülye hasonlat, de a blitzkrieg is hasonlóan működik: a védvonal egy gyengébb pontját támadni nagy intenzitással, nagy létszámmal.)
Ezt az Atletico levédekezte volna persze az emberek átcsoportosításával, de ott volt nekünk az a testépítő arc új szélső, aki nagyon jól nyerte az 1-1-eket a kiürült jobboldalon.

2. Busi feljebb játszott és átadta az hátsó osztogató szerepet Alvesnek, ami egy óriási húzás volt, hiszen az Atletico erre a legkevésbé sem számított.

Kíváncsi vagyok, hogy a következő meccseken lesznek-e hasonlók.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.04. 12:43:29

Jack Napier írta:
2022.02.04. 11:04:24
nem ő fogja megmutatni az ajtót a veteránoknak

alig lehetett arról olvasni, hogy védőt akarna igazolni pedig ezzel már 5 éve szenvedünk de úgy tűnik még mindig nem akkora probléma az illetékesek szerint, hogy csak szökőévente nem kapunk gólt.
Ha össze is állnánk valamennyire előre, annyira nem lesz elég, hogy hátul ez az belefér.
Szerintem hosszú évek óta a szent tehenek az akadályai a komplett megújulásnak, meg persze a tőkös edzők hiánya, de bízom abban, hogy Xavi látni fogja a fától az erdőt.... :roll:

Az, hogy most éppen nem lógnak ki az öregek, az teljesen téves megközelítés, önámítás. Ugyanis azért nem lógnak csak ki, mert jelenleg még nincs is miből kilógni.
Ha más nem, majd az élet kikényszeríti ezt is..... :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.04. 12:28:57

Jack Napier írta:
2022.02.04. 11:04:24
Ráfordulva a tavaszi a szezonra én leírnám az eddigi aggályaimat Xavival kapcsolatban. Nyílván türelmes vagyok és bízom benne, mint ahogy mindenki de szép lassan kezdenek körvonalozódni az elképzelései.
Nekem eddig két problémám van az egyik amitől már a kinevezése előtt is féltem, hogy ő is túlzottan bízik a katalán brancsban és valszeg nem ő fogja megmutatni az ajtót a veteránoknak. Egyrészt ez érthető mert nem igazán vannak alternatíváik de az nem egészséges szerintem, hogy Busi a barcás pályafutása során most játsza a legtöbb percet. Plusz lehet olvasni, hogy mennyire töretlen a bizalma Albában és Busquetsben pedig egyikőjük sincs élete formájában.
A másik ami engem kicsit aggaszt, hogy folyamatosan jöttek az átigazolási hírek de alig lehetett arról olvasni, hogy védőt akarna igazolni pedig ezzel már 5 éve szenvedünk de úgy tűnik még mindig nem akkora probléma az illetékesek szerint, hogy csak szökőévente nem kapunk gólt.
Piqué mondjuk az utóbbi kb. három évet figyelembe véve talán most hozza a legjobb formát, és amilyen helyettesei vannak semmi sem indokolná a cseréjét. Albanak nincs cseréje ahogy Busquetsnek se nagyon, max De Jongot kezdhetné próbálgatni, ami Pedri visszatérésével könnyen lehet, hogy megtörténik. De Busquetsre sem lehetne mondani, hogy teljesen jogtalanul kezdő. Ha mondjuk Nico hozná le ezt a teljesítményt, sztem mindenki alapembernek követelné.
Azt pedig nyilván nem fogja nyilatkozni, hogy so-so amit a pályán művelnek, nem vagyok túlságosan oda értük, de most ez van.
Mellesleg akartunk balhátvédet szerezni, Tagliaficot az utolsó percig üldöztük.

A hátvéd posztra pedig Christensen régóta ki van szemelve, ahogy Süle is több volt már mint egy egyszer felemerülő pletyka, de ingyen egyikük sem mozdítható, csak nyártól, jelenleg senkiért nem tudtunk pénzt adni, akit hoztunk mindenki ingyen volt.
Mellesleg idén jóval több probléma volt a támadószekcióval, mint a védelemmel.

A lényeg, hogy Xavi szerintem semmiképp sem hozott értelmetlen döntéseket és nem tűnik jelenleg úgy, hogy ez a katalán mag sérthetetlen lenne. Ha mondjuk itt lenne pl. Gayá, Süle, Kessié és folyamatosan padoznának, tényleg azt mondanám, hogy nagyon rossz irányba megy.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.04. 11:34:19

Abban azért egyetértünk gondolom, hogy a BL-indulás kiharcolását azért elvárhatjuk. Ahhoz szerintem most már elég erős a keret, hogy nem szabadna, hogy gondot okozzon.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.02.04. 11:04:24

Ráfordulva a tavaszi a szezonra én leírnám az eddigi aggályaimat Xavival kapcsolatban. Nyílván türelmes vagyok és bízom benne, mint ahogy mindenki de szép lassan kezdenek körvonalozódni az elképzelései.
Nekem eddig két problémám van az egyik amitől már a kinevezése előtt is féltem, hogy ő is túlzottan bízik a katalán brancsban és valszeg nem ő fogja megmutatni az ajtót a veteránoknak. Egyrészt ez érthető mert nem igazán vannak alternatíváik de az nem egészséges szerintem, hogy Busi a barcás pályafutása során most játsza a legtöbb percet. Plusz lehet olvasni, hogy mennyire töretlen a bizalma Albában és Busquetsben pedig egyikőjük sincs élete formájában.
A másik ami engem kicsit aggaszt, hogy folyamatosan jöttek az átigazolási hírek de alig lehetett arról olvasni, hogy védőt akarna igazolni pedig ezzel már 5 éve szenvedünk de úgy tűnik még mindig nem akkora probléma az illetékesek szerint, hogy csak szökőévente nem kapunk gólt.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.04. 10:16:24

Egyetértek. Erre a szezonra tűzöltásnak érkezett.
Eredményeket és szép játékot én a következő szezon kezdete után 2-3 hónappal tartom reális elvárásnak. Tudom a türelem nem divat mostanában, de a klub és a csapat jelenlegi állapotát figyelembe véve, méginkább fontos lenne most.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.04. 08:03:05

Samper írta:
2022.02.04. 06:53:24
Lehet, hogy az átigazolási szezon nem egészen Xavi szájaíze szerint zárult, mégis most van lehetősége megalapozni edzői renoméját. Eddig csak mint zseniális irányító középpálásnak előlegezték meg, hogy jó edző lesz. De ha most a könnyen teljesíthető bajnokságbeli célt fölényesen, helyenként látványos játékkal tudja le, akárcsak a nemzetközi kupát, akkor nyártól más szintről és más pozícióból mehet neki a Barca egy új, sikeres korszaka felépítésének. És ha így lesz, a boardtól is minden segítséget meg fog kapni.
Szerintem semmi koze nem szabadna legyen Xavi megitelesenek ahhoz, hogy hogyan sikerul a kovetkezo felev. Nyilvan ciki lenne, ha a negyedik hely se lenne meg, de minden mas egyaltalan nem szabad, hogy szamitson. Majd a kovetkezo szezon vegen lehet tippelgetni, hogy jo edzo lesz-e belole vagy sem.
Röviden: szerintem nem igaz amit irsz, nincs lehetosege megalapozni. Ha megis sikerulne a serultekkel, notmalis igazolasok nelkul, es eloszezon nelkul, az bravur lenne, nem pedig egy valodi lehetoseg megragadasa.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2022.02.04. 06:53:24

Lehet, hogy az átigazolási szezon nem egészen Xavi szájaíze szerint zárult, mégis most van lehetősége megalapozni edzői renoméját. Eddig csak mint zseniális irányító középpálásnak előlegezték meg, hogy jó edző lesz. De ha most a könnyen teljesíthető bajnokságbeli célt fölényesen, helyenként látványos játékkal tudja le, akárcsak a nemzetközi kupát, akkor nyártól más szintről és más pozícióból mehet neki a Barca egy új, sikeres korszaka felépítésének. És ha így lesz, a boardtól is minden segítséget meg fog kapni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.01.26. 12:39:29

Andris kolléga leírta, az átigazolásokat a Barca átigazolások topicba írjátok :)
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése