Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.12.09. 10:00:59

Én egyébként nem látom, hogy eljárt volna az idő a tiki taka fölött, ha azt nagyon magas szinten csinálják, nézzük csak meg a Cityt. Szerintem nekünk azt kellene valahogy felépíteni, amit a Spanyol válogatott csinál. Nincs ott kiemelkedő klasszis játékos, mégis sok passzos, DE gyors játékot játszanak, rendezettek, visszatámadnak és dominálnak. Nekem nagyon meglepő volt látni mennyire jók voltak az EB-n, igazából az elődöntőben lefocizták az olaszokat. Szerintem ezeknek a játékosoknak a legnagyobb részével a “németes” elképzelés még halálosabb lenne, mert fizikálisan gyengék és egész életükben mást tanultak. Csak akkor működhetne szerintem, ha a keret 3/4-ét kicserélnék, ami lehetetlen, főleg, hogy nincs egyáltalán pénz. Sajnos most ez van, jelenleg kb a Betis szintjét ütjük meg és ezeknek a gyerekeknek még évek kellenek, de szerintem az alap elképzelést nem kellene megváltoztatni. Semmilyen más elképzeléssel nem lennénk jobbak jelenleg szerintem.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.12.09. 09:57:03

Na innentől jöhet majd az új topic is: Barca az Európa-Ligában. :?

Ezt vártam a tegnapi meccstől amit kaptam is. Ahogy mindenki mondja, ez a valóság, ez a realitás jelenleg. Semmi keresnivalónk nincs a Top csapatok között, ez már évek óta látszik, csak most csúcsosodott ki, hogy már egy csoportkört sem élünk túl.

És itt szeretném megjegyezni, hogy ebben a keretben úgy látszik vannak olyan játékosok, akik itt már nem fognak megújulni. Én korábban azt hittem igen. De olyan szintű mentális és fizikai visszaesés van egyeseknél, hogy ebben a klubban már nem hiszem lehet keresnivalójuk, pláne egy megújuló, 0-ról építkező csapatban. Ez konkrétan nálam jelenleg a keret felét érinti, 10-12 ember legalább. Ezzel szerintem Xavi is tisztában van már, nem hiszem hogy a jelenlegi keret fele ősszel is itt lesz. A győztes, harcos mentalitást kell vissza állítani, de úgy látom egyeseknél ez itt nem lehetséges.

És igen, itt olyanokra is gondolok mint Ter Stegen vagy Dest pl. :?

Jelenleg nem tudom mi járhat egyébként Xavi fejében, de biztos vagyok benne, hogy fel fogja állítani a csapatot és a klubot ebből a 20 éve nem látott krízisből. És ez nem 3 hét lesz, vagy nem lesz itt űrfoci februárra az EL-re. Legyen egy jó filozófiája, egy taktikája a csapatnak amiért még érdemes leülni a szezon végéig meccset nézni, alakuljon ki egy jó kezdőcsapat, ahhoz nyáron jöhetnek (vagy akár már télen) új emberek és kezdjük meg az új Barca érát. Mert abban viszont biztos vagyok, hogy majd pár év múlva nevetünk majd ezen az időszakon, és nosztalgiázva beszélünk majd róla, hogy honnan is indultunk. 20 éve is felálltunk a mélyből, azelőtt is, azután is. Bízok Xaviban, néhány játékosban a keretből és szerintem már nyár után úgy ülhetünk le Barca meccset nézni, hogy már várni fogjuk a következőt.

Hajnal előtt a legnagyobb a sötétség. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.12.09. 09:37:06

Nézegetem a meccs utáni nyilatkozatát:
https://www.marca.com/en/football/barce ... b45b0.html

Az tetszik, hogy úgy néz ki, megviselte a mutatott játék.
Változásokat ígér, erre mondjuk kíváncsi leszek...

Ami nem tetszik:
"We always want to dominate and subdue our opponent but it was the other way around"
Már megint a Barca-DNS, nem tudjuk elengedni...

Őszintén szólva én nem Xavit akartam volna edzőnek, nem képes túllépni a szokásos tiki-takán, ami felett az idő is eljárt, és a keret sem alkalmas rá.
Valami "németes" edző kellett volna ide még nyáron.

Nem várok előrelépést az elkövetkező 1,5 - 2 évben.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.09. 09:36:49

barcami írta:
2021.12.09. 09:27:48
Szerintem van.
vinszentvega írta:
2021.12.09. 09:14:52
Nem tudom van e összefüggés, de Iniesta elég szentimentális búcsúbeszédre hajazó instagram-posztot tett ki….
Én ezt nem látom, mire gondolsz? Se a képeinél se a storyban.
Van egy egy nappal ezelőtti album poszt, amihez hosszú szezonzárásról szóló szöveget írt, a japán szezon lezárultának alkalmából, de semmilyen búcsú hangvételű mondat nincs benne.

Egyébként mivel lenne összefüggés?
Jön segédedzőnek? Vagy igazolunk még egy 40 éves játékost?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2021.12.09. 09:27:48

Szerintem van.
vinszentvega írta:
2021.12.09. 09:14:52
Nem tudom van e összefüggés, de Iniesta elég szentimentális búcsúbeszédre hajazó instagram-posztot tett ki….
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.12.09. 09:14:52

Nem tudom van e összefüggés, de Iniesta elég szentimentális búcsúbeszédre hajazó instagram-posztot tett ki….
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.09. 09:01:25

Res írta:
2021.12.09. 07:59:55
Én inkább azt "várom" hogy jövőre még a jobb oldalon is visszafelé elindulunk a 38 éves Alvessel a kezdőben, mert sajnos ott sincs alkalmasabb ember...
Ez nem Xavi hiába, hanem hosszú évek kitartó rossz döntéseinek eredménye.
Én abban reménykedem, hogy full kitakarítja az öltözőt és Alves lesz az egyedüli öreg, akinek lehet, hogy jutnak játékpercek, de inkább pszichológiai tényező lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.09. 08:28:25

Van egy elkepzelese a focirol. Labdabirtoklas, pressing, tikitaka. Kivancsi vagyok, eljut-e, ha igen, akkor mikor arra aszintre, hogy felismerje, ez a keret alkalmazlan erre. A kovetkezo az lesz, hogy tud-e valtani, mert ha nem, akkor itt még a koeman éránál is nagyobb bajok lesznek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2021.12.09. 07:59:55

Peter írta:
2021.12.09. 01:02:00
Nálam is rendben van Xavi.
Azért kiváncsi leszek, hogy nyáron mihez kezd majd a Piké-Busi-Alba trióval, Lenglet félékkel.
A jelenen lehet, hogy most nem rontanak, de a jövő velük már csak a további leépülés.
Inkább az a probléma, hogy akik játszhatnának helyettük még azon a szinten sincsenek, mint ők. Egy szervesen fejlődő csapatnál a fiatalok már a kispadra zavarnák az "öregeket".
Itt viszont az van, hogy például Géza nem ér még a gyengélkedő Alba nyomába sem.
Ezzel a középszintű kerettel nem lehet csodákat tenni. Én inkább azt "várom" hogy jövőre még a jobb oldalon is visszafelé elindulunk a 38 éves Alvessel a kezdőben, mert sajnos ott sincs alkalmasabb ember...
Ez nem Xavi hiába, hanem hosszú évek kitartó rossz döntéseinek eredménye.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.09. 01:02:00

Nálam is rendben van Xavi.
Azért kiváncsi leszek, hogy nyáron mihez kezd majd a Piké-Busi-Alba trióval, Lenglet félékkel.
A jelenen lehet, hogy most nem rontanak, de a jövő velük már csak a további leépülés.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.12.09. 00:23:11

barcami írta:
2021.12.08. 23:50:06
Van bizalmam felé.
Nézegessük a meccseket, hogyan formálódik nyárig ez a taktika miazmás.

A mai meccs felállása viszont nem volt előremutató, se eredményes.
Nekem ez a felállás idegen és felforgatott.
Ha hozzátesszük, hogy a Betis ellen sem! rúgtak gólt, akkor azért azt látnia kellett volna mi volt mégis a különbség.

A működő passzjáték, Puiggal.
Ezt a Bayern kpályát éppen egy lüktető passzjátékjal lehetett volna kimozgatni, ami mellett egyesek még a helyükön is vannak.
Pl. Dembele és kapura törhet.
De végre szerencsétlen Destet hagyják mar a helyén hátul, konstans védőnek, azt tudja és kész.

Stegent lehet nyugodtan berotálni, mert igen másodkapus szint lett.
Egyetértek, annyit tennék hozzá még, hogy most már Lenglet - t kéne elfelejteni, és Umtiti kerüljön inkább pályára a két francia közül. Valamint Baldeval nem tudom mi a baj, de Xavi nem számol vele eddig, pedig Mingu nal sokkal jobb azon a poszton. Aki egy kicsit szintén fogalmatlan kezd lenni.
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.12.09. 00:09:52

100 % ban bízom benne es nagyon jo edzője lesz ő a Barcanak .
-
De azt gondolom hogy “most” aki segíteni tud es akinek óriási felelőssége van hogy ( pénzt szerezzen) mi lesz Barca jövője es az Laporta ….ezt a csapatot csak a legmagasabb szintről lehet félelmelni !
Es persze nagyon szep meg romantikusan hangzik a jo az alap meg a fiatalok meg LaMasis majd beérnek most pár ev építkezés stb…. loszart ez lehet h igaz volt 10-15 evvel ezelőtt de a valóság ma az higy ha 1-2 évre kiesel a nemzetközi elitből (brand értek vesztes presztízsben bevételben ritmusban stb…) mire észbe kapsz mar reg az Arsenal Milan Inter MU stb útján jársz ! Es kumma nehez visszakapaszkodni … …. ezt bármi áron de el kell kerülni ! Laporta
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2021.12.08. 23:50:06

Van bizalmam felé.
Nézegessük a meccseket, hogyan formálódik nyárig ez a taktika miazmás.

A mai meccs felállása viszont nem volt előremutató, se eredményes.
Nekem ez a felállás idegen és felforgatott.
Ha hozzátesszük, hogy a Betis ellen sem! rúgtak gólt, akkor azért azt látnia kellett volna mi volt mégis a különbség.

A működő passzjáték, Puiggal.
Ezt a Bayern kpályát éppen egy lüktető passzjátékjal lehetett volna kimozgatni, ami mellett egyesek még a helyükön is vannak.
Pl. Dembele és kapura törhet.
De végre szerencsétlen Destet hagyják mar a helyén hátul, konstans védőnek, azt tudja és kész.

Stegent lehet nyugodtan berotálni, mert igen másodkapus szint lett.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.12.08. 23:36:29

vinszentvega írta:
2021.12.08. 22:59:57
Nagyon kíváncsi vagyok inkább arra, hogy neki meddig lesz türelme a Busi-Pique-Alba- Lengle-Ter Stegen Csapat irányába?! Komolyan mondom hogy Stegen is akkor volt a legjobb amikor ott lihegett a nyakán egy Claudio Bravo. Kellene most is egy kis versengés neki, mert bár vannak bravurjai, a becumizott góljai nevetségesek(az elpasszairól ne is beszéljünk ugye..)
Depay es Gavit mar a 25. Perc után le kellett volna szedni. Mondjuk előbbi szerepcseréje Dembelével értelmezhetetlen volt számomra. De az sem kizárt, hogy a mester Dembi mai szerepét csak annak a beárazására szánta
Ter Stegennek és Depaynak csak köszönhetünk idén, ha ők nincsenek akkor nem is tudom, mi lenne itt. Komolyan olyan veréseket kapunk és olyan gyengén harcolunk, amire nincsenek szavak. A mai Bayernt egy igazi csapat megveri. Mi meg legalább a kapuig eljutottunk. Az a durva, hogy nem is tudom, hogyan lehetne változtatni. A játékosok zöme válogatott játékos. És mégis ma is amatőr teljesítményt láthattunk.
De Jong pár éve akkora meccset játszott az Ajax színeibe a Real ellen, hogy nem tudták megállítani
Dembelé a Dortmundban szintén megállíthatatlan
Coutinho első Barcelona meccsein nem a kapus kezébe tekert hanem a sarokba...
Komolyan, mint akik egy buliban vannak és szólsz nekik hogy itt a közönség mutassanak valamit.Ahogy mások is írták, sajnos senki se hiányozna ha hétvégén nem lépne pályára..
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.12.08. 22:59:57

Nagyon kíváncsi vagyok inkább arra, hogy neki meddig lesz türelme a Busi-Pique-Alba- Lengle-Ter Stegen Csapat irányába?! Komolyan mondom hogy Stegen is akkor volt a legjobb amikor ott lihegett a nyakán egy Claudio Bravo. Kellene most is egy kis versengés neki, mert bár vannak bravurjai, a becumizott góljai nevetségesek(az elpasszairól ne is beszéljünk ugye..)
Depay es Gavit mar a 25. Perc után le kellett volna szedni. Mondjuk előbbi szerepcseréje Dembelével értelmezhetetlen volt számomra. De az sem kizárt, hogy a mester Dembi mai szerepét csak annak a beárazására szánta
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.08. 22:00:14

Én nagyon türelmes lennék vele. Annyira, hogy akár a bajnokságban is elfogadom, ha csak EL helyet érő pozícióban végzünk a végére, és jövőre sem várok még el kupát. Újraépítés van, nulla pénzből. Ma a foci már nem megy így másképp, csak ha van az embereknek két év türelmük. Akkor se biztos, de szerintem pénz és alapok hiányában csak így lehet, fizikailag elképzelhetetlen, hogy 17 éves és 34 éves emberekkel, nulla igazolással jobb eredmények legyenek.

Ettől függetlenül le kell írni, ha hibázik. Zöldfülű még amúgy is, és mint írom, nálam van hitele egészen a kövi szezon végéig, de leírom: szerintem őrületes hiba volt a hétvégi bajnokit leadni ezért a Bayern meccsért. Márpedig tudatosan és látványosan ez történt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.12.08. 21:57:04

bence0330 írta:
2021.12.08. 20:59:58
Kovbal88 írta:
2021.12.08. 20:54:43
Egyenlőre még nem derült ki, hogy Xavi milyen edző! Pedig lassan itt az ideje, hogy valami kép kialakuljon róla. Azt gondolom, ha ma nem lesz égés, akkor előrébb vagyunk vele, de ha jön egy nagy zakó, akkor nem tudom, mihez kezdünk.
Akkor kivárunk pár hónapot, mint ahogy mindenki fogadkozott itt, egészen addig, amíg el nem jött az első vereség úgy 2 hét után fél kezdővel. :D Tőlem lehet 1-9 is, semmi jelentősége nem lenne. Ez még mindig Koeman csapata, erőnléte, és még mindig Barto züllesztése, Laportának ennyi idő alatt esélye sem volt, max kicsit tisztogatni.
Olyan érzésem van, mint ha el lennénk átkozva. Hihetetlen milyen gólokat kapunk. Nem csak ma, hanem általában. Mintha mindenki élete gólját lőné ellenünk. Még csak véletlenül se megy mellé sose. Hihetetlen.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.08. 20:59:58

Kovbal88 írta:
2021.12.08. 20:54:43
Egyenlőre még nem derült ki, hogy Xavi milyen edző! Pedig lassan itt az ideje, hogy valami kép kialakuljon róla. Azt gondolom, ha ma nem lesz égés, akkor előrébb vagyunk vele, de ha jön egy nagy zakó, akkor nem tudom, mihez kezdünk.
Akkor kivárunk pár hónapot, mint ahogy mindenki fogadkozott itt, egészen addig, amíg el nem jött az első vereség úgy 2 hét után fél kezdővel. :D Tőlem lehet 1-9 is, semmi jelentősége nem lenne. Ez még mindig Koeman csapata, erőnléte, és még mindig Barto züllesztése, Laportának ennyi idő alatt esélye sem volt, max kicsit tisztogatni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.12.08. 20:54:43

Egyenlőre még nem derült ki, hogy Xavi milyen edző! Pedig lassan itt az ideje, hogy valami kép kialakuljon róla. Azt gondolom, ha ma nem lesz égés, akkor előrébb vagyunk vele, de ha jön egy nagy zakó, akkor nem tudom, mihez kezdünk.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.12.08. 20:22:44

Nem értitek a samper nyelvet. :lol:
Araujot többen írták az elmúlt időben, hogy nem hosszabbít, el akar menni stb.. Nem ő találta ki.
Az a baj, ha ő írja azonnal ráharaptok, mert kicsit szabatosan fogalmaz. :roll:
Az elmenőknél szerintem Dembelére gondolt és Araujora elsősorban. Mondjuk ezt sem ő találta ki a fórumon először.
Szívesen fordítok "samperbunga" nyelvről nektek továbbra is. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.08. 17:36:12

MatyiG írta:
2021.12.08. 17:22:14

Ki hagyja itt? Imádom, mikor konkrétum nélkül benyogsz valamit.
Mégis engeditek neki, pedig 10ből 9 hsz-e ilyen se füle se farka benyögés.
Legalább annyira idegesítő ez mint a piramisok, vagy a rosszul idézett hsz-ek.

Mellé ha visszakérdezel, az esetek többségében nem válaszol, majd felbukkan egy újabb ihletett marhasággal.
Évek óta ez megy, unalmas.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.08. 17:26:34

MatyiG írta:
2021.12.08. 17:22:14
bunga írta:
2021.12.08. 16:03:52
Ha tudta volna, hogy ennyire rossz az anyagi helyzet, nem vállalta volna el a kispadot. Nem hogy erősíteni nem tud, de a meglévő értékel is itt hagyhatják.
Ki hagyja itt? Imádom, mikor konkrétum nélkül benyogsz valamit.
A Piqués fórumban írta Araujoról ezzel egyidőben, hogy el akar menni, mert nem becsülték meg, talán rá gondolhatott. De forrást nem jelölt meg ott sem, és azóta is találgatunk abban a topikban is. Legalább témaindítónak jó volt. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.12.08. 17:22:14

bunga írta:
2021.12.08. 16:03:52
Ha tudta volna, hogy ennyire rossz az anyagi helyzet, nem vállalta volna el a kispadot. Nem hogy erősíteni nem tud, de a meglévő értékel is itt hagyhatják.
Ki hagyja itt? Imádom, mikor konkrétum nélkül benyogsz valamit.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.08. 16:18:10

Xavi a megnyugváson és a további romboláson kívül rövid távon sokat nem tud tenni. A lelkekben tüzet oltani maximum és reményt adni, hogy valami fejlődés elindulhat. Alapozni sem tud igazán jelenleg, csak maximum tervezgetni, hogy milyenek lehetnek az alapok! A "lehetnek" szó, igen, feltételes módban még az alapok is.
4-5 év szakmai bontás majd 1,5 év döngölés után? Örülni kell annak is, ha megállítja a sűllyedést.
Egy jó Barcelona erősségét az jelezné, ha például egy spanyol válogatott Busi nem is férne be a bő keretbe sem már. Ettől még simán lehetne válogatott egy másik klubból, ha szöv.kapitánynak ő kell.
Ugyanis Busi Piké és talán már Alba is csak az előző évtized emléke szabadna, hogy legyen. Akkor kellett volna megoldani a pótlásukat amikor még lehetett volna.
Az, hogy Xavi muszáj számítson ma rájuk, jól jellemzi az előző éveket.
A klub már lekéste azt a pozíciót amikor az öregek elküldése pálfordulást hozhatott volna. Ma maximum a fizetésük nagysága lehet fajsúlyos.
Jelenleg olyan klub vagyunk, ahol levezethetnek az öregek, LDJ fejese lehet megmentő vagy Depay és Dembelé feltámadásában bízunk. Előfordulhat még az is valamikor, hogy kezdhetünk egy Piké - Lenglet duóval, ha úgy hozza a sors....
Szóval Xavi sem fog tudni elhajolni néhány pofon elöl, nem kellemes, de ezzel meg kell barátkoznunk egy ideig még biztosan.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 742
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.12.08. 16:03:52

Ha tudta volna, hogy ennyire rossz az anyagi helyzet, nem vállalta volna el a kispadot. Nem hogy erősíteni nem tud, de a meglévő értékel is itt hagyhatják.
Válasz küldése