Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.26. 20:13:06

Replay írta:Állítólag 15 napig harcképtelen lesz, de a döntőre visszatér.
Ez már biztos! Az utolsó négy bajnokiból hármat – a Rayo Vallecano, a Málaga és az Espanyol ellenit – ki kell hagynia.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.26. 17:25:13

Egyébként sajnos látszik rajta (is), hogy az idő kezd elszállni felette.
Idén, amellett,hogy legeredményesebb szezonja gólokban, szerintem játékban a leggyengébb éve a Pep-érában. De persze még így is zseniálisan játszik,de (szerintem) észrevehető, hogy azért jóval a 2évvel ezelőtti szint alatt játszik.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.04.26. 17:19:53

Állítólag 15 napig harcképtelen lesz, de a döntőre visszatér.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2012.04.22. 11:29:59

Xavinak ez is élete egyik leggyengébb meccse volt. Ő csapat esze, de most tavasszal nagyon nem találja a formáját, pedig a többiekhez képest pihen is sokat. Kíváncsi leszek fel tud-e támadni, mert hiába imádom, jelenleg hamarabb kezdetném Thiagot például.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.16. 20:20:02

Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.31. 18:38:50

Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
sweetcorn
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.03.13. 16:10:02

2012.03.13. 16:15:39

"For me, Barça is unconditional. Let’s just say that I’m playing at Arsenal, at Manchester, at Bayern Munich. I’d constantly be asking myself, ‘What’s happening at Barça?’ I’d be paying attention to what’s going on, who’s playing, what they are doing, how they are doing … I feel Barça. That’s the great difference from the people who don’t feel it. I love this club, I love it. I always say that I will never leave Barça until my career ends. I won’t go. I won’t go. I’m happy at Barça. Barça, I love it, I feel like it’s mine. For me it’s unconditional. No loans, no offers." - Xavi.

Nem hiszem, hogy ilyen mentalitással bármennyi millióért is szedné a cócmókját valami francia(arab) shopping csapathoz :P
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.05. 17:00:42

Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.04. 21:52:13

Kép


ez azért, húdeállat volt :) :arrow:

Kép
KépKép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.03.01. 19:04:15

én szeretem xavit, rengeteget köszönhetünk neki, nem erről van szó.
itt arról van alapbó szó, hogy eladná e a barca, vagy nem ? a fenét, mivel ha leteszik a 80 millát, akkor "csak" xavival kell megegyezni.

egy ekkora volumenű üzletnél meg nem biztos, hogy az érzelmeknek kell elsősorban játszania.
80 millió euró ? minden idők 2. legdrágább igazolása lenne, 32 évesen, sérülésekkel bajlódva, asszem egy évvel a szerződése lejárta előtt.
cescet vettünk 24 évesen 34 milláért, és meg lehet nézni, mit nyújt.

elhiszem, hogy majd még ha meg is hal egyszer, a hamvait a CN-ben kell szétszórni, meg minden, de ez akkor sem ilyen egyszerű.

az én véleményem az, hogy ha benne lenne a barca és xavi a transzferben, az ugyanoylan helyes döntés lenne ( üzleti alapon), mint ha visszautasítanák (érzelmi alapon)

én abszolút megértem azokat, akiknél szóba sem jöhetne a távozása, és nem nézem hülyének, mert ez is egy nézőpont.

de HA! (mert ez csak úgy jöhetne létre) xavi hajlana az átigazolásra, mert ki akarja próbálni magát máshol, új kihívást keresne utolsó 1-2 szezonjára, és létrejönne, én azt is megérteném, és jó döntésnek tartanám.

könnyű innen otthonról okoskodnunk, miközben a legtöbbünk még 80 millió forintot se látott soha egyben, nem hogy ennek a 300x-osát.

amúgy meg tökmindegy, mert úgy sem lesz belőle semmi, viszont egy szikrányival sem vagyok kevésbé barca drukker mint ti, azért, mert én elsősorban (és ez az élet minden területén így van) a józan eszemre, és a racionalistásra próbálok hallgatni és törekedni.

hozzáteszem, ha nevetve visszadobják xaviék az ajánlatot, az is egy tökéletes döntés, csak más aspektusból.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.01. 17:04:25

Rinku írta:Amint mondtam, van amit nem lehet pénzben kifejezni...
Röviden ennyi a lényeg! :) Egyébként nevetséges az egész. Minden bizonnyal nem sok valóságalapja van, de ha van is azért abban biztosak lehetünk hogy Xavi önszántából nem fog elmenni. És az is biztos hogy elküldeni sem fogják!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.03.01. 16:43:33

shutterisland írta:ha a mi pénzünk lenne, más lenne a helyzet.
80 millió euró az hihetetlen nagy pénz, főleg amiket gergo9 leírt, annak tükrében.

amúgy meg ha ő elmegy pötyögni franciaországba (hiszen ha adnák a 80 millát, nem a barcán múlna, hanem rajta) akkor semmit sem csorbulna az ikon jelző rá nézve.
guardiola vagy raul is egy-egy ikon, senkit nem érdekel, hogy pár szezont lehúzott máshol is.

persze-persze, itt vonuljon vissza, meg minden, de szerintem kicsit túljátssza az atomkatalánt, aki ilyeneket ír, hogy egy milliárd euróért se adná oda.
Te eladnád Xavit 80 milláért? Csak kérdezem.

Biztos, hogy én nem válnék meg a Barcelona legfontosabb játékosától (Ini mellett). 32 éves és akkor mi van? Látsz formahanyatlást? Majd ha kevesebbet fut, vagy 80 % alá megy a passzmutatója majd akkor adjuk el 80ért. Ilyenekről beszélni...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.03.01. 16:00:34

Gondolom ez a 80 misi a jelenlegi kivásárlási ára lehet és azért került szóba ez az összeg.
Viszont Xavi esetében szerintem semmi értelme kivásárlási árról beszélni.
2 lehetséges módon távozhat a klubtól és egyik esetben sem kérnének/kérhetnének súlyos pénzeket érte.
Az egyik hogy az edző nem számít már rá, de ő még rendszeres játéklehetőséget akar (lást Raúl), a másik meg hogy kíváncsiságból elmegy egy másik klubba hogy milyen is lehet az. Egyik esetben sem beszélhettünk tízmilliókról max. egy jelképes összegről.
Szóval még gondolatban is felesleges eljátszani azzal a 80 millióval.

Szerk.: Bazzz... most már tudom miről beszéltek:
http://barcanoticias.blog.hu/2012/03/01 ... at_xaviert
Így már értem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.03.01. 15:54:10

Abban igazatok van, hogy 80 millió euró egy valóságos vagyon egy 32 éves játékosért. Ez tény, nem vitázom vele. De jelen helyzetünkben nem mindegy, hogy ki az a 32 éves játékos. Xavi, avagy Villa? (tudom, hogy Villa csak 30, de szemléletetésnek optimális)

shutterisland: nem játszom túl az "atomkatalánt" - amúgyis csak egy katalán lehet "atomkatalán" - de nekem meg sem fordulna a fejemben megválni tőle, hacsak nem Ő kérné. Bár remélem ez nem fog megtörténni még jó 2-3 évig. Tudom, hogy innentől csak gyengülni fog a teljesítménye, de akkor is. Amint mondtam, van amit nem lehet pénzben kifejezni...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.03.01. 15:26:34

ha a mi pénzünk lenne, más lenne a helyzet.
80 millió euró az hihetetlen nagy pénz, főleg amiket gergo9 leírt, annak tükrében.

amúgy meg ha ő elmegy pötyögni franciaországba (hiszen ha adnák a 80 millát, nem a barcán múlna, hanem rajta) akkor semmit sem csorbulna az ikon jelző rá nézve.
guardiola vagy raul is egy-egy ikon, senkit nem érdekel, hogy pár szezont lehúzott máshol is.

persze-persze, itt vonuljon vissza, meg minden, de szerintem kicsit túljátssza az atomkatalánt, aki ilyeneket ír, hogy egy milliárd euróért se adná oda.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.03.01. 15:15:52

Hamarabb lesz Xavi a tarcsi edzője, mint hogy elhúzzon más csapatba. Erre nagy összegben fogadni mernék. Akkor is maradt, amikor rosszul ment a szekér és a Milan csillagászati összeget ajánlott érte. Jó helyen van ő ott és ezt ő is tudja.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.01. 15:12:53

Ha elvonatkoztatok attól amit elért itt, akkor idén több negatívan kiemelkedő meccse volt mint pozitívan kiemelkedő, legrosszabb Pepes idénye, sérülések is jönnek , 32-éves 80milliós ajánlat miközben marad itt egy Ini-Thiago-Cesc-Sergio négyes. Akkor azt mondanám hogy menjen.
De nem ilyen egyszerű ez neki innen kell visszavonulnia, mintahogy Puyolnak is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2012.03.01. 15:17:39-kor.
Betti
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.02.01. 11:14:42

2012.03.01. 15:02:57

Nem igazán szoktam hozzá szólni a fórumhoz, de most nem tudok szó nélkül elmenni a hír mellett. Ha reálisan bele gondolok szerintem nem megy el. Miért tenné? Hülye lenne! Akkor sem tette amikor fiatal volt, és a töredékét sem kereste annak amit most keres. És akkor még lett volna lehetősége arra hogy más csapatnál is elérjen hasonló eredményeket, és azt a miliőt ami most körülveszi őt a csapatban. Ő nem az a típusú játékos akinek csak a pénz számít. itt kivívta már magának a tiszteletet! A szurkolók a vezetők a csapat társak, mindenki a Barca motorjaként tekint rá. És nem mellesleg elég családcentrikus, nem hiszem hogy elmenne egy vad idegen országba, a családjától távol. Na és persze nem is fiatalodik. Mennyi profi év van még neki hátra? 1 - 2 év, max 3.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.01. 14:13:14

Igazán ajánlhatnának mondjuk Keitaért vagy Adrianoért 80 milliót...akár a kettőért együtt is!

Seggemet verném a földhöz! :lol:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.01. 13:52:46

shutterisland írta:azért ha ideállítanának a 80 millás csekkel, és belegondolva, hogy xavi már 32, és jött thiago és cesc, mint fiatalítás a kp-ra...nem vagyok benne biztos, hogy egyből visszadobná a barca és xavi az ajánlatot.
bár mivel kivásárlási ár, csak xavin múlna, és azt nem tudom, hogy neki szüksége van e új kihívásra, meg gondolom nagyobb fizura.
nem hinném, de láttunk már ilyet.

azért szezon végén 80 milláért én is meggondolnám...az rengeteg pénz.
Én ezzel is azonosulok, meg Rinku féle szívszorító hsz-ért :D

Viccet félre téve nem komoly hírforrás, így nevezhetjük kacsának is, de egyértelműen azon múlik hogy valaki érzelmi vagy logikai úton közelíti meg a kérdést!

-80 millió egy 32 éves játékosért....Azonnal elfogadnám, s vigyétek!
-A klub ikonja itt kellene visszavonuljon

Mindkettőt meglehet érteni szerintem, én imádom Xavit ezért nem is akarok belegondolni ha ilyen történne, hogy mit csináljunk egy ilyen ajánlat esetén! :D

De talán én is inkább elfogadnám, mert üzletben érzelmeknek helye nincs!
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.01. 13:49:11

Rinku írta:Raúlt elüldözték. Van különbség aközött, hogy Te szeretnél menni, vagy kiraknak... Tudom, hogy csak a halál és az adó biztos, de úgy vélem az is, hogy Xavit soha nem fogják kirakni innen. Képtelenség, lehetetlenség, abszurdum.
Azért az túlzás, h elüldözték ill kirakták. Mou megmondta neki, itt már neki csak epizódszerep jutna és mivel ő játszani szeretne nem padozni 30valahány évesen hiába a klubhűség inkább elment játszani. Persze ugyanúgy szereti még attól a klubbot.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.03.01. 13:37:40

Raúlt elüldözték. Van különbség aközött, hogy Te szeretnél menni, vagy kiraknak... Tudom, hogy csak a halál és az adó biztos, de úgy vélem az is, hogy Xavit soha nem fogják kirakni innen. Képtelenség, lehetetlenség, abszurdum.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.01. 13:33:16

Rinku írta:Egy milliárd euróért sem adnám oda. Van, ami megfizethetetlen... Xavi már nem csak egy ember, Ő egy fogalom, egy irányelv, egy metafora, amibe kapaszkodni lehet. Régen több, mint holmi játékos... A legnagyobbak között van, ha nem már most ő a legnagyobb... És még ezt a mondatot azzal sem lehet vádolni, hogy lett volna benne irónia, ez az igazság. Nevetséges, hogy valakinek megfordul a fejében, hogy megválna tőle. Ha ő fogja kérni, csak akkor engedném el. Amúgy matuzsálem koráig is alkalmaznám, hatvan évesen is hülyét csinálna a húszéves kölykökből! :)

Ilyen hülyeséget meg, hogy megromlott a viszonya Guardiolával... Hogy lehet kanyar nélkül benyelni ilyen összeesküvés-elméleteket, nem tudom. :roll:
én is ugyanígy vagyok vele... Nem szabad elengedni. Szépen innen vonuljon vissza. Plusz az 100% hogy Puyi innen fog visszavonulni. Sztem Xavi is.

Ezért is csalódtam Raul -ban, mert azt vártam tőle hogy Real -ból vonuljon vissza mint ikon, erre eligazolt... Nem szeretném, ha Xavival is ez lenne.
KépKép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.03.01. 13:24:49

Egy milliárd euróért sem adnám oda. Van, ami megfizethetetlen... Xavi már nem csak egy ember, Ő egy fogalom, egy irányelv, egy metafora, amibe kapaszkodni lehet. Régen több, mint holmi játékos... A legnagyobbak között van, ha nem már most ő a legnagyobb... És még ezt a mondatot azzal sem lehet vádolni, hogy lett volna benne irónia, ez az igazság. Nevetséges, hogy valakinek megfordul a fejében, hogy megválna tőle. Ha ő fogja kérni, csak akkor engedném el. Amúgy matuzsálem koráig is alkalmaznám, hatvan évesen is hülyét csinálna a húszéves kölykökből! :)

Ilyen hülyeséget meg, hogy megromlott a viszonya Guardiolával... Hogy lehet kanyar nélkül benyelni ilyen összeesküvés-elméleteket, nem tudom. :roll:
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése