Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
FcBarcelona1
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.02.22. 12:17:56

Peter írta:
2024.02.22. 00:28:02
bence0330 írta:
2024.02.22. 00:01:32
.Más: egy ideje azt érzem, hogy főleg a középpályán nincs senkinek konkrét posztja.
Én sajnos azt sem értem, hogy Xavi szinte minden nyilatkozátaban előjön a mentalitás, szervezettség, koncentráció témája, leginkább valamelyik hiánya.
Ezek olyan alapok, amik nélkül semmit sem ér semmilyen taktika vagy felállás.
Totális káosz jellemzi a tevékenységét.
Egyetértek veletek mindenben. Szubjektív véleményem az, ami nemrég alakult ki bennem, hogy Xavinak a pozíciós játék fogalma, hogy 4-5 játékos az ellenfél 16-nak vonalán várja a labdát, és Cancelo, De Jong a 2 ember, akinek a saját 16-a környékéről kellene felvinni a labdát. A csere hiánya nagyon szembetűnő volt, különösen, mikor már majdnem momentumunk sem volt, adogattuk el a labdát a saját térfelünkön, de akkor is 4 ember várta elől a labdát. Nekem nem ez a Barca DNS. A következő edzőtől, bárki is legyen az, azt várom, hogy megszervezze a csapatot, különösen a kp-t, hátha nagyobb területe nyílik a támadóknak elől, lendületből támadhatunk, mert felállt védelem ellen nehéz. Ha hátulról, vagy középről építkezünk, szervezettebb lesz a kp-s védekezés, nem adjuk el ennyit a labdát a saját térfelünkön, és nem passzoljuk hátra a labdát helyzetből Stegenig.
Most is úgy érzem, hogy a 60. perc után cserélnie kellett volna, addig irányítottuk a meccset, azután teljesen elvesztettük a kontrollt a meccs fölött, és a Napoli vérszegénységén múlt a döntetlen. Ebben a meccsben több volt.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.02.22. 11:24:37

vidra írta:
2024.02.22. 00:30:04
A cserét elrontotta, de én nem éreztem többet ebben a csapatban. Sok mindent meglepően jól csináltunk amúgy.
szerintem ezt a kört illene túlélni, a következő körbe már csak nagy szerencsével sikerülne túl menni.

Xavi stílus nagyon kiismerhető, nyomunk irányítunk, de súlytalanok vagyunk, szóval csak át kell engednie a lehetőséget a a másik csapatnak, és várni hogy hibázunk, aztán meg gyorsan megfutnak minket, mert mindenki a fél páyánál védekezik.
Hiába a jól csengő nevek a középpályán, de nem vagyunk életveszélyesek. Koundét lenne még érdemes kipróbálni védekező poszton, elég jól forgolódik, szerel, helyezkedik.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.22. 06:21:48

Bennem egyre inkább megerősödik, hogy ő annyira elfogyott, hogy sajnos már inkább fék a csapat számára.

Én úgy gondolom, azért lenne több a keretbe. Pl. ebben szezonban jó néhány meccsen akkor volt jó a csapat, amikor szorult helyzetbe feladtuk az alaptaktikát, és csak próbáltunk menni előre, végül sikerült is bedarálni az ellenfelet. Nem azt mondom, hogy mindig úgy kéne játszani, csak azt, hogy amit Xavi ráerőltet a csapatra, az sok hasznot nem hoz nekünk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.22. 01:02:49

vidra írta:
2024.02.22. 00:30:04
én nem éreztem többet ebben a csapatban.
Mert ebben a csapatban nem is volt több.
Olyan csapatban viszont sokkal több lehetett volna, amelyik képes lett volna élni az alkalommal és a maga javára kihasználni a Napoli által mutatott szerény ellenállás kínálta lehetőséget.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.22. 00:33:16

vidra írta:
2024.02.22. 00:30:04
A cserét elrontotta, de én nem éreztem többet ebben a csapatban. Sok mindent meglepően jól csináltunk amúgy.
Szerintem ez mindent elmond. Egy klasszisokkal és nagyon jó játékosokkal (Napolihoz képest mindenképp) telenyomott kezdőben ha már nem látsz többet, az óriási baj eleve. A csere hiánya miatt kaptuk a gólt.

De ja, kb 50 percig szerintem is sokmindent csináltunk jól, addig sok kritikám nem volt. A góllal megérdemelten szereztünk vezetést, de ami aztán történt... és ez szerintem nagyrészt az ő hibája, sajnos. Főleg, hogy ez a 88. ugyanilyen eset, nem egyszer kifutott egy ilyen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2024.02.22. 00:30:04

A cserét elrontotta, de én nem éreztem többet ebben a csapatban. Sok mindent meglepően jól csináltunk amúgy.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.22. 00:28:02

bence0330 írta:
2024.02.22. 00:01:32
.Más: egy ideje azt érzem, hogy főleg a középpályán nincs senkinek konkrét posztja.
Én sajnos azt sem értem, hogy Xavi szinte minden nyilatkozátaban előjön a mentalitás, szervezettség, koncentráció témája, leginkább valamelyik hiánya.
Ezek olyan alapok, amik nélkül semmit sem ér semmilyen taktika vagy felállás.
Totális káosz jellemzi a tevékenységét.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.02.22. 00:23:53

Troym írta:
2024.02.21. 23:53:24
ktm írta:
2024.02.21. 23:42:56
Szegeny Xavi, ha cserel az a baj, ha nem cserel az a baj.
Mondjuk én sem értem ma a padon levők közül kit követeltek volna hamarabb pályára. Talán Cubarsi kellett volna Inigo helyére, a többiek sok vizet nem zavartak, amikor beálltak.

Nem az a baj h most cserél vagy nem cserél vagy kit cserél ….

Ma a Napoli a játéka alapján - lövés ig nem tudtak eljutni - valid az is h nem nyúl bele mert nem indokolt vagy csak rosszabb lesz viszont h ki milyen fizikális állapotba van 70 percnél azt tudni látni lehet … es ez mar felül írhat pillanatnyi kepet !

Az h Cristensen sem labdával technikailag se labda nélkül ( azt ket három lépést jobbra balra kellene neki folyamatosan csinálni h megjátszható legyen es biztosítsa a 3 szogeket nem kell mondanom Busquetset ) nem üti szintet azon poszton szinten látni lehet …. Bar voltak fontos tisztázásai ez tény

Az igazi próbálmam es baj nem is ezek hanem h ha mi kapunk 1 gólt az egyben azt is jelenti h max x re vagyunk mar csal jók …. Mert nem 3-0 nal kapunk egyet hanem mindig 0-0 vagy 1-0 nal es mindig kapunk is !

A védelmet legalabb mar egyszer összerakta aztan mondjuk szét is esett … de valljuk be a támadó játék nem pár hete hanem miota itt van gyenge szekcio szinten !!! Pedig évre évre azert csak jobb es jobb játékosat kapott mar akiket kert !

Es ebből lesznek az ilyen pancser meccsek amikor nem lehet a szokásos nyafogos kártyát sem elővenni szegények vagyunk a klub anyagi helyzete sok sérült szűk a keret bla bla …

Mondjuk igy nem csoda h nagy a nyomás rajta de ezt sokszor magának is generálja !

Mert ha egy City megver egy szót nem szólna senki …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.22. 00:19:42

Troym írta:
2024.02.22. 00:10:49
bence0330 írta:
2024.02.22. 00:01:32
Esküszöm más meccset néztünk.

- Pedri gólpassza ugyan szép volt, de egyébként teljesen súlytalan volt, rengeteg labdát veszített és párharcokat is.
- Inigo szerintem örülhet, hogy végig a pályán volt, kb 3 sárgát érő megmozdulással. Amúgy szokás szerint kaptuk róla a gólt, de közben milyen jó, hogy indítgat, meg tisztáz 3-4 alkalommal, de mindig ott a hiba. Neki kéne tkp poszton játszania, akkor legalább nem kapnánk róla gólt.
- Raphinha kapcsán meg gyenge volt, ezen nem tudom mit kéne szépíteni. Sérülésből jön vissza, hétvégén se volt jó, most se.
- Pedri a végén tényleg sok labdát vesztett, De Lewynek több komoly passzt juttatott be (volt 3-4 ember közti lőtt passz is, majdnem bevágta a lengyel), többször nyargalt át a félpályán, ahol csak felrúgni tudták, sokszor hozta ki a labdát necces szitukból. X. perctől (55-60?) meg már nem, nem tudom, fáradtság vagy könnyelműség miatt, sok butaságot csinált. Ezt is írtam, "Amíg el nem fáradt". De ez végre az a játékkapcsolat is volt amúgy Lewyvel, ami tavaly ősszel megvolt stabilan.
- Inigóról egy szót nem írtam, vagyis egyszer a gól előtt, addig parádés meccse volt, csupa remek tisztázás utolsó emberként, jó előrejáték. Aztán ja, hibázott, így nyilván problémás a dolog. Ugyanígy látom.
- Szerintem élete formájában lévő Messi is lehetett volna Raphinha helyett most 10 percet, ha egyetlen labdát sem kap, lehetetlen megítélni, milyen formában van. Ettől még simán lehet, hogy rosszban, nem mondom, hogy nem, de most semmiből nem lehet szerintem ezt levonni. Az előző meccsén balfutó-szélsőként töltött pár percéből sem, ott akkor is hóttbéna, ha amúgy jó formában van. Szerintem konkrétan egy valós percet nem kapott még a visszatérése óta, amiből akármit le lehetne vonni. Vagy a leggyengébb posztján volt, vagy egy szétesett csapatban egy kapott passz nélkül, mindezt 10 percekre. Ebből még Messi sem tudna szinte semmit kihozni, pedig pár polccal feljebb van.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.02.22. 00:10:49

bence0330 írta:
2024.02.22. 00:01:32
Esküszöm más meccset néztünk.

- Pedri gólpassza ugyan szép volt, de egyébként teljesen súlytalan volt, rengeteg labdát veszített és párharcokat is.
- Inigo szerintem örülhet, hogy végig a pályán volt, kb 3 sárgát érő megmozdulással. Amúgy szokás szerint kaptuk róla a gólt, de közben milyen jó, hogy indítgat, meg tisztáz 3-4 alkalommal, de mindig ott a hiba. Neki kéne tkp poszton játszania, akkor legalább nem kapnánk róla gólt.
- Raphinha kapcsán meg gyenge volt, ezen nem tudom mit kéne szépíteni. Sérülésből jön vissza, hétvégén se volt jó, most se.

De Xavi kapcsán, nem látom mit kellett volna másként lépnie ma.
Aki beállt sokat nem segített.
Ami hiba, hogy nem Christensen és Araujo belső védőkkel játszottunk, előtte akár SR is lehetett volna a középpályán.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.22. 00:01:32

Troym írta:
2024.02.21. 23:53:24
Mondjuk én sem értem ma a padon levők közül kit követeltek volna hamarabb pályára. Talán Cubarsi kellett volna Inigo helyére, a többiek sok vizet nem zavartak, amikor beálltak.
Persze, hogy nem sok vizet zavartak egy megrettent Barcelonában, aki már egy ideje át se tudta lép kb a felezővonalat. Ezért nem a 80. percben kell cserélni, hanem megelőzni a bajt, ami elég nagy lett azzal, hogy elsétáltak a kimúlt játékosaink mellett kb. Mit csináljon Raphinha, ha egyetlen egy darab labdát sem kap már a középpályától? De szerintem konkrétan egyet sem kapott. Egy magas fejesen kívül egyszer ért labdához, amikor az utolsó helyzetünk előtt visszaszerezte a labdát letámadással. Yamal sem kapott már az utolsó 10-15 percben labdát, de ő amúgy is halott volt. De ha csek védekezni bejött volna helyette félidőben-60. percben a brazil nulla momemtummal előre, már alighanem 0-1 a vége.
A brazil gyereket meg sajnálom, mert már most látszik, milyen gólerős, és nem kapott lehetőséget sajna. De azt megértem, hogy Lewyt miért nem hozta le, ettől még sajnálom a kicsit, mert nem ezt érdemli az eddig mutatott játéka alapján.

Más: egy ideje azt érzem, hogy főleg a középpályán nincs senkinek konkrét posztja. Nem tudom, minek mondanám ma Pedrit (pedig pazar volt, míg el nem fáradt, vagy épp Gündogan, DJ, de Cancelo posztja is necces ebben a féloldalas rendszerben. És néha ebben zavart érzek, lehet, hogy ez akadályozza meg a folyékonyabb passzjátékot, nem érzem, hogy így ki tudnak alakulni ezek az automatizmusok.

Nekem az utolsó féloldalas húzása még Alvessel volt, ami tetszett. Az piszok jó volt, mikor ő ilyen szélső-második pivot csiki-csukit tolt, szerintem azt azóta sem próbálta meg (talán év eleje felé 1-2-szer Canceloval, bár ő inkább előretört középfelé húzódva, vele nem a középpályán alakítottunk ki létszámfölényt, hanem elöl...). Szerintem ott annál a nagy menetelésnél az volt az egyik kulcs amúgy. Oké, ezt is Peptől leste, aki épp Canceloval csinálta ugyanezt, de akkor is, nagyon jól működött. Alves távozása után teljesen elfelejtődött ez a téma, persze lehet, hogy erre alkalmas játékos sem volt, bár pl. SR-ből ezt pont ki tudtam volna nézni, legalábbis Alvesnél nem lett volna gyengébb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.21. 23:54:21

bence0330 írta:
2024.02.21. 23:32:51
Persze idén is továbbjuthatunk, de mindenképp szerencse kérdése is lesz egy meccsen.
Még ha valami ihletett edzőváltás utáni eufóriában játszó Napolit kaptunk volna, akkor azt mondom, hogy oké, pech. De ez a Napoli még gyengébb volt, mint amit az elmúlt hetekben láttam... :( Egyénileg, csapatként, mindenhogy.
Tovább lehet jutni, illetve nem úszott el a továbbjutás, de....:
Egy továbbjutást akkor kell megalapozni, amikor lehetőség adódik erre....és ez mentalitás kérdés :lol:

Az élőben már nem akartam reagálni, de az, hogy látszik akarat a srácokon, az még egyáltalán nem azt jelenti, hogy mentálisan rendben vannak vagy a pályán mutatott mentalitásuk megfelelő.
Az akarat a srácoktól még önmagában kevés....
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.02.21. 23:53:24

ktm írta:
2024.02.21. 23:42:56
Szegeny Xavi, ha cserel az a baj, ha nem cserel az a baj.
Mondjuk én sem értem ma a padon levők közül kit követeltek volna hamarabb pályára. Talán Cubarsi kellett volna Inigo helyére, a többiek sok vizet nem zavartak, amikor beálltak.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2024.02.21. 23:42:56

Szegeny Xavi, ha cserel az a baj, ha nem cserel az a baj.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.02.21. 23:40:44

Ha már mindkét edző szóba került nálunk, akkor ajánlom mindenki figyelmébe a Porto-Arsenal meccset, mert Conceicao úgy összerakta ma a sokkal gyengébb Portot, hogy nem volt kaput eltaláló lövése a hiperszuper Arsenalnak és meg is nyerték a meccset 94. perces góllal.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 23:32:51

sansz írta:
2024.02.21. 23:14:36
Nagyon félek Xavi nyilatkozatától és attól pláne, hogy nem fogom kibírni és rákattintok...
Ezt találtam, spoilereztem, hogy tiéd legyen a döntés joga. :D

“We are a little sad at the result, we should’ve won the game,” Xavi told Amazon Prime Video Italia.

“Napoli barely managed anything in attack, we allowed them only one chance. These are the matches we ought to be winning, I think the fairest result would’ve been our victory.”

“After we took the lead, they woke up, which is precisely when we should’ve killed off the game. This is the Champions League.”

“I really liked the performance from the team, I saw progress both in attack and defence. The performance was more than good, we just had to finish it off.”
Amúgy ja, amilyen horror volt a tavalyi sorsolásunk, annyira gyenge az idei. Tavalyi formánkkal tán ki is tudtuk volna használni. Persze idén is továbbjuthatunk, de mindenképp szerencse kérdése is lesz egy meccsen.

Még ha valami ihletett edzőváltás utáni eufóriában játszó Napolit kaptunk volna, akkor azt mondom, hogy oké, pech. De ez a Napoli még gyengébb volt, mint amit az elmúlt hetekben láttam... :( Egyénileg, csapatként, mindenhogy.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.21. 23:28:35

sansz írta:
2024.02.21. 23:14:36
Elképesztő ez a szerencsés sorsolás nekünk, egy EL szintet is alig megütő csoportból egy ilyen Napoli ellen, ezt ki kell használni. .
Tálcán kínálja az élet folyamatosan a jobbnál jobb lehetőségeket a számára és képtelen ezekkel mit kezdeni.
Egyszerűen felfoghatatlan az ami vele történik, amilyen életképtelenséget mutat a lehetőségeire adott reakciója.(nem a nyilatkozataira gondolok a rekció alatt, hanem arra a teljesítményre amit látunk az általa felkészített csapattól)
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.02.21. 23:19:02

Az oke hogy gyenge edzo hisz szinte semmi tapasztalata (meg szerintem karizmaja se egyebkenz), de az hogy semmit nem fejlodik es tanul a hibaibol az kriminalis. Hetrol-hetre ugyanazt lathatjuk. Nem igaz hogy a stabbol nem szol neki senki, hogy figyelj mar ember azert ezt nem kene.

Mondjuk mit is varunk, amikor a testveret beultette a stabba.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2024.02.21. 23:14:36

Nagyon félek Xavi nyilatkozatától és attól pláne, hogy nem fogom kibírni és rákattintok...
Ez a meccs is csak annyit mutatott Xaviból, hogy nem tudjuk milyen edző, de rossz úton indult el. Tanulnia kéne még sokat, szorongasson meg kevés pénzből egy Bayernt Németországban, vagy valami hasonló... Tanuljon másoktól és adja ehhez hozzá, azt, amit Ő tud. De félek, hogy nem ilyen ember.

De ezellen a Napoli ellen nem szabad kiesni. Semmi meglepő nem volt, ugyanaz a hullagyenge csapat, akire számítottunk. Még döntetlent se nagyon tudnak kiküzdeni egy kicsit is jobb csapat ellen. Magunkra fogadok még mindig, de már jobban rezeg az a léc... Elképesztő ez a szerencsés sorsolás nekünk, egy EL szintet is alig megütő csoportból egy ilyen Napoli ellen, ezt ki kell használni. Annyi félelmem van, hogy az edzőváltásuk esetleg jól fog elsülni pár hét múlva.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.21. 23:08:58

Felrakott egy nagyon jól működő csapatot,nem akart változtatni szerintem. Egy sérülésből jövő Felix egy formán kívüli Raphinha volt bevethető. Én egyáltalán nem varrnam a nyakába, hoztunk egy jó meccset, hoztunk egy elfogadható eredményt idegenben. Lehetett volna cserélni hamarabb? Igen,benne van. De az is hogy nem akarta megbontani a csapatot.

Christensen nálam nagyobb hiba mint ez, próbáltuk többször,nem működik. Nagyon nem labdabiztos.
Kép
Kép
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 23:06:42

Ez a meccs ékespéldája volt, hogy miért is kell mennie. Becsülöm benne, hogy erre magától is rájött. Valóban fizikális gondok lehetnek. Amikor a Napoli friss embereket hozott be onnantól bukó pályára kerültünk. Ezzel még nem is lenne semmi baj, de nem reagál rá. 75.perctől legalább 3-4 játékos fullon ki volt készülve. Yamal, Christensen, Pedri, de még Gündogan is. Yamalt teljesen kiégeti. Azt nem értem, hogy most már bemondta, hogy megy 06.30-val szóval semmi vesztenivalója, de akkor sem próbál meg semmi újat. Totál be van feszülve. Gáz lett volna, ha 1-0-nál a dán helyett behoz egy energikus támadót? Jobb lenne a csapatnak, ha most valamikor menne! Remélem a háttérben már le van fixálva valaki.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.21. 23:05:51

Agyam eldobom, Gyerekek!
Sorry előre is, de ilyen gyenge mentális hozzáállással egy serdülő csapatot sem lehetne pályára küldeni.
Nincsenek szavak - amiket a fórum szabályzata elvisel - erre felkészítésre amit a csapattól láthattunk Napoliban.
Ez a csapat és edző kombináció egyszerűen teljesen életképtelen duót alkot együtt.

Tartom ezt annak ellenére is, hogy látatlanban ez az 1-1 nem csökkenti a továbbjutási esélyeinket, de kritikán aluli, akaratgyenge a produktum.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2024.02.21. 23:06:43-kor.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2024.02.21. 23:04:15

Xavi kevés a Barcahoz, a Barca nagy Xavihoz.
Nem tud cserélni, inkább végig nézi 90percig, hogy a csapat seggén veszi a levegőt. Romeunak hálistennek kevés idő maradt szerencsétlenkedni. Nem ez az első meccse mikor valamiért blokkol,nem tud a csapat javára jó döntést hozni, inkább kivár, agyhalál. Neki jó lesz innen távol, tanuljon egy középszer csapatban, de ne egy olyan helyen ahol az elvárások között van, hogy egy formán kívül és súlytalan Napolit legyőzzön a csapat.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 23:00:27

Ezen a ponton már tényleg a B-s edző jöjjön fel inkább. Flick persze szabadúszó, ha ő jönni akarna, nem kéne megvárni a nyarat...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.02.21. 22:59:10

Hat mondjuk igy nem csoda hogy nagy a nyomás Xavin !

Mert vannak erősebb csapatok nálunk oke, de amikor egy ilyen hulla gyenge olasz 9. az ellenfél egy kapura lövéssel miközben a sajat csapatod messze jobb kvalitású - még mielőtt a klub anyagi helyzete stb ….-sokkal jobban is jatszik …. erre nyomsz egy ilyen nyomorult 1-1 t.

Na Ez az abszolút looser kategória !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése