Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.04. 14:57:10

LM10 írta:A SPORT szerint 2 hétre kidőlt a sorból sérülés miatt, de a Milan, illetve a Real ellen, ha nem lesz komolyabb a baj, akkor játszhat.
A Real ellen szükségünk is lesz rá.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
elfenomeno
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.02.04. 14:40:08

2013.02.04. 14:56:33

Ehhez még nyugodtan vegyük hozzá azt is, hogy Xavi és Pirlo majdnem olyan jól teljesít, mint fénykorában. A másik kettőt, azért nem nem mondanám.
Lampard is elég jól küldte az utóbbi meccseken, ahhoz képest, hogy Abra papa nem igen tartana már igényt rá a továbbiakban.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.04. 14:48:15

No, akkor két opció létezik: Thiago bekerül a kezdőbe, vagy Iniesta tér vissza a középpályára.

Legalább pihenni tud, jobbulást Xavi!
"And my heart will leave you never."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2013.02.04. 14:46:55

A SPORT szerint 2 hétre kidőlt a sorból sérülés miatt, de a Milan, illetve a Real ellen, ha nem lesz komolyabb a baj, akkor játszhat.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.02.04. 13:14:13

Cesc sokkal gyorsabb főleg fejben..
KHM....
Cesc és Iniesta középen elől pedig Sanchez baloson a sebességével sok zavart tudna okozni...:)
KHM KHM KHM...

Oké, hogy gyorsabb, de mi köze Sanchez-nek Xavi-hoz?
Ráadásul Alexis gyors oké, de mit ér vele szerencsétlen, ha üres kapuba se talál be.

Xavi kell ide, kezdő szint, világ legjobb irányítója, fogadjátok el :P

Ha visszavonulna, vagy nem játszana eleget, ez játszódna le bennem (1:02tól):

http://www.youtube.com/watch?v=H4e04sZPJJw
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.04. 13:07:01

maister6000cm3 írta: - Gerrard (32 év): 11,5 millió
- Lampard (34 év): 4 millió
- Pirlo (33 év): 12 milló
- Xavi (33 év): 25 millió
Ehhez még nyugodtan vegyük hozzá azt is, hogy Xavi és Pirlo majdnem olyan jól teljesít, mint fénykorában. A másik kettőt, azért nem nem mondanám. Jól nyomja az öreg.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.02.04. 11:48:54

Ne temesse senki, nem az a fajta játékos akit az idő megkoptat. Lehet most még nem olyan éles mint szokott, de várjuk ki a tavaszt. Néha olyan, mint egy komótos öregember, de még mindig 90% fölött passzol (sokszor biztonsági megoldásként mint előttem írták) ami végeredményképpen nekünk tökéletes, mert ott van Fabre, Messi, Ini aki megcsinálja a helyzetet. Kell ő nekünk.
Egy racionális érv az igazam mellett: mondjatok egyetlen ma is aktív középpályást, aki az ő korában még mindig 25 milliót kóstál.
- Gerrard (32 év): 11,5 millió
- Lampard (34 év): 4 millió
- Pirlo (33 év): 12 milló
- Xavi (33 év): 25 millió

Kb ennyi nagy név jut eszembe ebből a korosztályból irányító pozícióban, a forrás transfermarkt.de, és ők ugye egy sportszakmai oldal, nyugodtan higyjünk nekik...

Tudom nem minden a piaci érték, de az elsősorban a teljesítményt és képességeket tükrözi. Persze ez a 25 misi nem sok ha azt nézzük 3 éve 65-öt ért, de ez a kora miatt van, hisz nincs 5 éves jövője már... Nem azért mer sz*r hanem mert várható hogy előbb-utóbb visszavonul.

Egy szó mint száz, ne mondja senki 2-3 gyengébb meccs után, hogy Thiago jobb nála, meg hogy nem kezdő szintű... gyerekes. Ez a nem a football menager, ez a való világ :D
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.04. 09:24:57

A tegnapi mérkőzésen fájdalmat érzett a jobb lábában, ezért kellett lecserélni és a válogatottal sem utazik el a szerdai mérkőzésre.
http://www.mundodeportivo.com/20130204/ ... 58547.html
Kép
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2013.01.31. 16:56:07

Subinho írta:vágom én, hogy nincs a 2-3 évvel ezelőtti formájában, amikor is az aranylabda szavazáson messivel és inivel a háromban volt, de azért temetni és öregezni kicsit talán korai!!! cesc nem véletlenül érkezett, lehet rotálni. 1-2 évig még biztosan az alapemberek között lesz. 31 éves, nem lehet azt mondani, hogy öreg! 33-34 évesen lehetne ezekkel illetni, addig csak tolja nyugodtan!!! thiagonak is kell még kb. annyi, hogy felnőjön a feladathoz!!!
33 éves :) január 25, 1980 a születési dátumja, én is azok közé tartozom akik követelik hogy fokozatosan kevesebbet játszodjon :) Cesc sokkal gyorsabb főleg fejben..Cesc és Iniesta középen elől pedig Sanchez baloson a sebességével sok zavart tudna okozni...:)
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.31. 16:45:19

vágom én, hogy nincs a 2-3 évvel ezelőtti formájában, amikor is az aranylabda szavazáson messivel és inivel a háromban volt, de azért temetni és öregezni kicsit talán korai!!! cesc nem véletlenül érkezett, lehet rotálni. 1-2 évig még biztosan az alapemberek között lesz. 31 éves, nem lehet azt mondani, hogy öreg! 33-34 évesen lehetne ezekkel illetni, addig csak tolja nyugodtan!!! thiagonak is kell még kb. annyi, hogy felnőjön a feladathoz!!!
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.01.31. 16:41:54

BertaB írta:Oké hogy öregedik és hogy lassul én ezt megértem. De az, hogy néhányan már a kezdőben se akarják látni az vicces :D Ha nincs Xavi ( márpedig volt pár ilyen meccs év közben ) , akkor a középpálya stabilitása nulla, úgy jönnek át a csapatok mint a henger. Akármilyen öreg, egy tartást ad a csapatnak.

Ja és ráadásul szerintem még mindig top, nem tudom hol látjátok rajta azt, hogy már nem lehetne benne a csapatban :shock:
igen abban igazad van, hogy a labdatartásnak fontos eleme ( és így a védekezésnek - mer nem kell védekezni amég labda van)
Én nem mondom, hogy nincs helye a kezdőben, de ő már nem a régi, és thiago fiatal, és fejlődésképes...
BertaB
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.12.26. 10:35:13

2013.01.31. 16:36:57

Oké hogy öregedik és hogy lassul én ezt megértem. De az, hogy néhányan már a kezdőben se akarják látni az vicces :D Ha nincs Xavi ( márpedig volt pár ilyen meccs év közben ) , akkor a középpálya stabilitása nulla, úgy jönnek át a csapatok mint a henger. Akármilyen öreg, egy tartást ad a csapatnak.

Ja és ráadásul szerintem még mindig top, nem tudom hol látjátok rajta azt, hogy már nem lehetne benne a csapatban :shock:
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.01.31. 16:29:51

fcbarca78 írta:aki figyeli xavit meccsről-meccsre, láthatja egyértelműen, hogy karrierje a lefelé ívelő szakaszba ért ( mondhatnám kezd kiöregedni)
Alig van már jó meccse, az is max. a gyengébb csapatok ellen.
Elismerem őt mint focista, nem akarok nagyon érzéketlenül fogalmazni, de bennem mindig az merül fel kérdésként, hogy ezekke a játékosokkal még sok baja lesz a barcanak ( ősbarcas ikonok akiket nehéz elküldeni, és padoztatni sem lehet)
Xavi megérett arra ( vagy lassan megérik) hogy átadja a helyét a fiatalságnak a csapatban ( bár már ez kezd is megtörténi, gondolok arra, hogy fabregas alapemberré vált)

öszinte leszek: idéntől én inkább thiagot ( a hibái ellenére) látnám a csapatban mint xavit
Én is így látom néha kicsit túlságosan lassítja a csapatot, Thiagot meg én is szívesebben látnám, élmény nézni mint Messit vagy Iniestát, Busquets és Piqué tanári szereléseit, ebben az évben biztos többet látjuk ha nem jön közbe semmi, szegény tavaly nagyon betettek a sérülések, de most már 100%-on pörög :D a gól amit a hibájából kaptunk meg kb 50-50% -ban volt hibás Pintoval :(
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.01.31. 16:28:24

sziryboy írta:
fcbarca78 írta:aki figyeli xavit meccsről-meccsre, láthatja egyértelműen, hogy karrierje a lefelé ívelő szakaszba ért ( mondhatnám kezd kiöregedni)
Alig van már jó meccse, az is max. a gyengébb csapatok ellen.
Elismerem őt mint focista, nem akarok nagyon érzéketlenül fogalmazni, de bennem mindig az merül fel kérdésként, hogy ezekke a játékosokkal még sok baja lesz a barcanak ( ősbarcas ikonok akiket nehéz elküldeni, és padoztatni sem lehet)
Xavi megérett arra ( vagy lassan megérik) hogy átadja a helyét a fiatalságnak a csapatban ( bár már ez kezd is megtörténi, gondolok arra, hogy fabregas alapemberré vált)

öszinte leszek: idéntől én inkább thiagot ( a hibái ellenére) látnám a csapatban mint xavit
gratulálok' jó nagy baromságot hordtál itt össze!
egyébként hasonló szintű hozzászólások jöttek amikor bojant nem tartottam barca szintűnek, vagy pl. amikor fabregasnak nem ment és emellett tudtam, hogy nagyon jó lesz nekünk az ember. ( vagy mikor owenre a fénykorában mondtam, h túl van istenítve, fele annyit se ér mint ahogy nyomják)
Nem csak nézni kell, látni is.
Nem azt mondom, hogy xavi teljesen elfogyott, és nem vállalható a kezdősége, csak már a nagy labdái elmaradoznak, biztonsági passzol, váratlan húzásai meg nincsenek. Thiago ugyanazt a lendületet és kiszámíthatatlanságot viheti a középpályába mint amit manapság fabre. És ez nagyon fontos a visszazáró csapatok ellen. Nem olyan szembetűnő, de fabregas pl. sokkal többet tett hozzá a játékunkhoz, mint azt sokan gondolják
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2013.01.31. 16:24:53

PPP írta:
szszabolcs19 írta:Nevezetesen: Essien(messi faltja
itt melyikre gondolsz? erre? elég egyértelműen test a test elleni küzdelemben alulmaradt messi. nem véletlen, hogy nem volt sípszó, ahogy az sem, hogy a többi barca játékos sem rohanta le a bírót (ahogyan az általában lenni szokott...)
Ne is haragudj meg, de tökéletesen látszik, hogy essien lábbal belép messi lába elé, ezzel faltolja, és csak azután megy a labdához. Ez falt, egyértelmű. és ahogy említették, ez gólhelyzet is lehetett volna, na meg tiszta sárga lap, de mind1is már:S:S:S
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.01.31. 16:04:50

sziryboy írta:
fcbarca78 írta:aki figyeli xavit meccsről-meccsre, láthatja egyértelműen, hogy karrierje a lefelé ívelő szakaszba ért ( mondhatnám kezd kiöregedni)
Alig van már jó meccse, az is max. a gyengébb csapatok ellen.
Elismerem őt mint focista, nem akarok nagyon érzéketlenül fogalmazni, de bennem mindig az merül fel kérdésként, hogy ezekke a játékosokkal még sok baja lesz a barcanak ( ősbarcas ikonok akiket nehéz elküldeni, és padoztatni sem lehet)
Xavi megérett arra ( vagy lassan megérik) hogy átadja a helyét a fiatalságnak a csapatban ( bár már ez kezd is megtörténi, gondolok arra, hogy fabregas alapemberré vált)

öszinte leszek: idéntől én inkább thiagot ( a hibái ellenére) látnám a csapatban mint xavit
gratulálok' jó nagy baromságot hordtál itt össze!
ezek jó érvek :)
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2013.01.31. 16:02:52

fcbarca78 írta:aki figyeli xavit meccsről-meccsre, láthatja egyértelműen, hogy karrierje a lefelé ívelő szakaszba ért ( mondhatnám kezd kiöregedni)
Alig van már jó meccse, az is max. a gyengébb csapatok ellen.
Elismerem őt mint focista, nem akarok nagyon érzéketlenül fogalmazni, de bennem mindig az merül fel kérdésként, hogy ezekke a játékosokkal még sok baja lesz a barcanak ( ősbarcas ikonok akiket nehéz elküldeni, és padoztatni sem lehet)
Xavi megérett arra ( vagy lassan megérik) hogy átadja a helyét a fiatalságnak a csapatban ( bár már ez kezd is megtörténi, gondolok arra, hogy fabregas alapemberré vált)

öszinte leszek: idéntől én inkább thiagot ( a hibái ellenére) látnám a csapatban mint xavit
gratulálok' jó nagy baromságot hordtál itt össze!
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.01.31. 15:57:28

aki figyeli xavit meccsről-meccsre, láthatja egyértelműen, hogy karrierje a lefelé ívelő szakaszba ért ( mondhatnám kezd kiöregedni)
Alig van már jó meccse, az is max. a gyengébb csapatok ellen.
Elismerem őt mint focista, nem akarok nagyon érzéketlenül fogalmazni, de bennem mindig az merül fel kérdésként, hogy ezekke a játékosokkal még sok baja lesz a barcanak ( ősbarcas ikonok akiket nehéz elküldeni, és padoztatni sem lehet)
Xavi megérett arra ( vagy lassan megérik) hogy átadja a helyét a fiatalságnak a csapatban ( bár már ez kezd is megtörténi, gondolok arra, hogy fabregas alapemberré vált)

öszinte leszek: idéntől én inkább thiagot ( a hibái ellenére) látnám a csapatban mint xavit
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.31. 15:57:25

PPP írta:
szszabolcs19 írta:Nevezetesen: Essien(messi faltja
itt melyikre gondolsz? erre? elég egyértelműen test a test elleni küzdelemben alulmaradt messi. nem véletlen, hogy nem volt sípszó, ahogy az sem, hogy a többi barca játékos sem rohanta le a bírót (ahogyan az általában lenni szokott...)
Azért a test test elleni játéktól ez nagyon messze volt. Tisztán kivehető, hogy Essien óriásit taszít Messin, ráadásul gólhelyzet lett volna. Ha test a test elleni játékot akarsz, akkor javaslom az Alba-Özil jelenetet. Na az az volt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.31. 15:50:45

PPP írta:hogy a többi barca játékos sem rohanta le a bírót(ahogyan az általában lenni szokott...)
Ez kicsit off,de TALÁN,persze csak TALÁN,ha nem street fighter stílusban nyomná végig évek óta a Madrid a Clássico-kat,hanem fociban próbálnának versenyezni (mint pl. tegnap) akkor ez nem lenne így.
Sajnos az abszolút igaz,hogy Xavi rosszul viselte ezt a mini kudarcot,viszont a madridi szurkolók meg a kis részsikereket is nehezen tudják feldolgozni,én elhiszem,hogy elszoktatok tőle az elmúlt 4-5 évben,de illene ilyenkor nem itt okoskodni,hanem a saját oldalon kiélvezni ezt a fantasztikus sikert !
minden jót
Avatar
PPP
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.03.16. 15:27:09

2013.01.31. 15:45:26

szszabolcs19 írta:Nevezetesen: Essien(messi faltja
itt melyikre gondolsz? erre? elég egyértelműen test a test elleni küzdelemben alulmaradt messi. nem véletlen, hogy nem volt sípszó, ahogy az sem, hogy a többi barca játékos sem rohanta le a bírót (ahogyan az általában lenni szokott...)
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.01.31. 15:05:40

Mezner2 írta:
szszabolcs19 írta:
Mezner2 írta: Xavi Hernández: "A Madrid az elvesztett labdáinkból élt, mi végig sokkal jobbak voltunk. A gól hibás bírói ítélet után született, egy olyan szögletet követően, ami normális esetben nem történhetne meg, hisz Cristiano szabálytalankodott, amiért sárgát kellett volna kapjon. A visszavágónak ugyanez lesz a forgatókönyve, a meccset végig uraló Barcelonával. Ma többet érdemeltünk volna." sport.es

Ezt miért kell? Miért kell lesülyednünk a Madrid szintjére? Miért kell lesülyednünk Mou szintjére? Miért nem lehet velük ellentében méltósággal viselni,ha nem sikerül győzni,szavak helyett inkább a pályán kéne megmutatni,hogy mi is a helyzet,még ha igaza is van!
Talán betetszett volna lőni üres kapura,Pedro 2m-ről kaput talál,és mindenki telibe..nem érdekelné,az a Varane gól,ehelyett megy a szájkarate !
Szájkarate?... Nem tudom, hogy te melyik meccset nézted,
Azt a meccset amelyiken Xavi egy 00 volt,ő tudtommal egy labdarúgó,így tök jó lenne,ha inkább a teljesítményével lenne elfoglalva. Azonkívül ő volt az aki a legjobban felháborodott,amikor a madridiak szidták a játékvezetést,erre fel ő ugyanezt csinálja? Roppant szimpatikus dolog..Ja,nem


Én is olvastam ezt a nyilatkozott, fel is húztam magam, még egy Dani Alvestől el is fogadnál, de Xavitól, ha a gól után nem úgy támadnak mint egy vasárnap délután focizó nyugdíjasok akkor legalább lett volna kettő közte, komolyan mintha pár játékosnál tiltva lenne a sprint vagy nem tudom, most Varane-n kivül milyen védők voltak, össze-vissza kellett volna forgatni őket a gól után, és legalább szomorú szájízzel mentek volna a MU ellen, erre szépen visszahozták őket. Én azért szeretem ezt a csapatot, mert általában nem a szájtépés színészkedés megy hanem ahogy Messi megy előre rúgják jobbról-balról de sehogy se tudják kibillenteni, és én se szeretem ha megy a dobálás. Na talán telt házat szeretnének a Camp Nou-ban :D Szeretném látni tudom hogy nem kontracsapat a Barca, de úgy mennének előre mint a Madrid támadásnál mint vmi mérgezett egér, nem a tötymörgés menne, komolyan sokszor azt érzem hogy kell kapnunk egy gólt hogy elkezdjünk játszani :D
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.31. 14:43:33

szszabolcs19 írta:
Mezner2 írta: Xavi Hernández: "A Madrid az elvesztett labdáinkból élt, mi végig sokkal jobbak voltunk. A gól hibás bírói ítélet után született, egy olyan szögletet követően, ami normális esetben nem történhetne meg, hisz Cristiano szabálytalankodott, amiért sárgát kellett volna kapjon. A visszavágónak ugyanez lesz a forgatókönyve, a meccset végig uraló Barcelonával. Ma többet érdemeltünk volna." sport.es

Ezt miért kell? Miért kell lesülyednünk a Madrid szintjére? Miért kell lesülyednünk Mou szintjére? Miért nem lehet velük ellentében méltósággal viselni,ha nem sikerül győzni,szavak helyett inkább a pályán kéne megmutatni,hogy mi is a helyzet,még ha igaza is van!
Talán betetszett volna lőni üres kapura,Pedro 2m-ről kaput talál,és mindenki telibe..nem érdekelné,az a Varane gól,ehelyett megy a szájkarate !
Szájkarate?... Nem tudom, hogy te melyik meccset nézted,
Azt a meccset amelyiken Xavi egy 00 volt,ő tudtommal egy labdarúgó,így tök jó lenne,ha inkább a teljesítményével lenne elfoglalva. Azonkívül ő volt az aki a legjobban felháborodott,amikor a madridiak szidták a játékvezetést,erre fel ő ugyanezt csinálja? Roppant szimpatikus dolog..Ja,nem
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2013.01.31. 14:22:17

Mezner2 írta: Xavi Hernández: "A Madrid az elvesztett labdáinkból élt, mi végig sokkal jobbak voltunk. A gól hibás bírói ítélet után született, egy olyan szögletet követően, ami normális esetben nem történhetne meg, hisz Cristiano szabálytalankodott, amiért sárgát kellett volna kapjon. A visszavágónak ugyanez lesz a forgatókönyve, a meccset végig uraló Barcelonával. Ma többet érdemeltünk volna." sport.es

Ezt miért kell? Miért kell lesülyednünk a Madrid szintjére? Miért kell lesülyednünk Mou szintjére? Miért nem lehet velük ellentében méltósággal viselni,ha nem sikerül győzni,szavak helyett inkább a pályán kéne megmutatni,hogy mi is a helyzet,még ha igaza is van!
Talán betetszett volna lőni üres kapura,Pedro 2m-ről kaput talál,és mindenki telibe..nem érdekelné,az a Varane gól,ehelyett megy a szájkarate !
Szájkarate?... Nem tudom, hogy te melyik meccset nézted, de ha vmelyik értelmesebb bíró vezeti a meccset, akkor lett volna legalább 2 tiszta gólhelyzetünk, na meg a madrid 8 emberrel fejezi be a meccset. Nevezetesen: Essien(messi faltja+ alba elleni), Carvaljo(Nem biztos, hogy ő, de erről felismered: volt már egy sárgája, és a földön fekve kézzel ért bele a labdába, aztán meg vki szerelte messit); X. Alonso(Nem is tudom mit mondjak rá:S Olyan aljas egy ember, na meg azok a "szerelések").

Neked nem lenne tele a tö.. azzal, hogy kulcsmomentumoknál is olyan faltokat követnek el, amikért sárga járna, és gyakran még szabadot sem fújnak érte... Az 1 méteres "lesről" ne is beszéljünk.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.31. 13:32:35

Botrányosan gyenge volt,nem is értem,hogy mi történt vele és Sergio-val.
Zavarba jött minden egyes letámadásnál,sokszor a kapunk előtt választott olyan rizikós passzokat,amiket alap esetben még az ellenfél térfelén sem enged meg magának,szedje össze magát Maestro,mert ennél többet vár mindenki tőle!!!

Xavi Hernández: "A Madrid az elvesztett labdáinkból élt, mi végig sokkal jobbak voltunk. A gól hibás bírói ítélet után született, egy olyan szögletet követően, ami normális esetben nem történhetne meg, hisz Cristiano szabálytalankodott, amiért sárgát kellett volna kapjon. A visszavágónak ugyanez lesz a forgatókönyve, a meccset végig uraló Barcelonával. Ma többet érdemeltünk volna." sport.es

Ezt miért kell? Miért kell lesülyednünk a Madrid szintjére? Miért kell lesülyednünk Mou szintjére? Miért nem lehet velük ellentében méltósággal viselni,ha nem sikerül győzni,szavak helyett inkább a pályán kéne megmutatni,hogy mi is a helyzet,még ha igaza is van!
Talán betetszett volna lőni üres kapura,Pedro 2m-ről kaput talál,és mindenki telibe..nem érdekelné,az a Varane gól,ehelyett megy a szájkarate !
Válasz küldése