Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.03.08. 16:18:48

Andras Inieszta írta:
2024.03.08. 15:57:44
inkább pár év kisebb európai csapatnál eltöltött idő után kellett volna elvállalnia a Barcát.
Sokáig én is így gondoltam, de egyre valószínűbbnek tartom, hogy neki kellett beugrania. Schreuder másodedzőt leszámítva ő volt leginkább képben, ő ismerte legjobban a csapatot és a klubot, ő tudta a legkönnyebben elfogadtatnia magát, ő volt a legalkalmasabb a kockázatokat is rejtő, mindig hálátlan tűzoltásra.
Idegen edzővel jóval tovább tartott volna a csapat felrázása.
Nem tudom hová tenni a késő ősszel fölerősödött türelmetlenséget és az elzavarására(!) tett kísérletet.
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2024.03.08. 15:57:44

Szerintem Laportáék is láthatják, hogy bárki is jönne most ideiglenesen, semmit nem javítana a csapaton, esetleg csak rontana a morálon. Xavinak most már szezon végéig itt kell maradnia, végig kell csinálnia. Sajnos beigazolódott, amit sokan már az elejétől fogva szajkóztak vele szemben: tapasztalatlan. És ez ebben a szezonban többször kiütközött már. Zseniális edző lehet majd, ha ez nem veti vissza. De neki is inkább pár év kisebb európai csapatnál eltöltött idő után kellett volna elvállalnia a Barcát. Így utólag könnyű okosnak lenni. Én hálás vagyok a tavalyi szezonért neki. Ez az idei meg meh, bár tényleg nem tudom, hogy ezzel a szűk kerettel ki lenne képes ennél jobbat kihozni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.07. 23:20:09

Rdinho10 írta:
2024.03.07. 23:14:38
Azert meglehet nezni a Romat,mit muvel az edzocsere ota.Ezert irtam,hogy jol is el tud sulni egy edzocsere..
Mondjuk más az elvárás Mou után a középmezőnyből, és más lenne Xavi után, ahol azért gáz nincs, csak nem is jó a helyzet. Mou után tökmindegy kijön, vége a rémuralomnak, MU-nál is így volt, onnan csak felfelé vezet az út. Innen még bőven lehet lefelé. Mondom ezt úgy, hogy én is váltanék, még ideiglenes edzőre is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.03.07. 23:14:38

Azert meglehet nezni a Romat,mit muvel az edzocsere ota.Ezert irtam,hogy jol is el tud sulni egy edzocsere..
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.03.04. 18:47:25

Nem értem a főoldali cikk végkövetkeztetését: „Amennyiben ezt [a BL-továbbjutást] nem sikerül kiharcolni, az beláthatatlan következményekkel járhat a csapat számára, ami akár Xavi azonnali kirúgását is jelentheti.”

Ha nem sikerül kiharcolni a továbbjutást, annak nagyon is belátható következménye lesz: kiesünk. De miért jelenthetné ez Xavi azonnali kirúgását? Mert nem jutottunk tovább? Vagy mert nem léptünk előre tavalyhoz képest? Deco és Laporta mindenkinél jobban ismeri a körülményeket, és a sociók is tudnak a problémáinkról, például Gavi, Frenkie és Pedri kidőléséről.
Inkább hálát kellene adni Xavinak, hogy egyáltalán idáig elkormányozta a csapatot, én legalábbis megemelem előtte a kalapomat.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.03.04. 15:06:35

Az utolsó köröket futó Xavitól már nem várható, hogy a középpálya gondjait Bernal és Pau Prim felhozásával próbálja megoldani. Pedig alighanem ránk férne.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.25. 16:23:13

Troym írta:
2024.02.25. 15:46:04
Deluigi írta:
2024.02.24. 19:27:53
remelem, a kovetkezo utodok a kieses szelere viszik a csapatot, utolag majd meg fogjuk becsulni azt, amit Xavi tett ezzel a csapattal
Komolyan mondod?
Én azt remélem a következő edzővel bajnokságot és akár nemzetközi sikereket érünk el. De bárhogy lesz, az Xavi megítélését nálam sem javítani, sem rontani nem fogja, nem lesz sem top edző ettől, sem kutyaütő.

De csak érdeklődésképpen: Miért rossz neked, ha valaki jobb edző, mint Xavi? Miért fáj, ha egy jobb edző vezeti a csapatot?
Igen, egyetértek abszolút. Életemben kb 2 meccsen amúgy én is szurkoltam magunk ellen a Koeman-éra legvégén, bár azért is szégyelltem magam. :D Kedveltem Xavit, idén kicsit kevésbé volt már szimpatikus, tényleg összeroppant ő ebben. Amit véghezvitt az első 1,5 évében, azt nem lehet elvenni tőle, amit idén, az nem tragikus, de nem is jó. Ettől még kijöhetünk rosszul is a váltásból simán, de jól is. Reméljük, jól.
Persze szurkolok, hogy idén is relatív sikereket érjünk el vele (BL elődöntő pl. abszolút az lenne), akkor max kicsit jobban fogom sajnálni, hogy távozik, pedig jelenleg inkább vagyok a távozása mellett. Akár már év közben is.

Kiesés szélére ez a keret akkor sem sodródna, ha egy 3 éves gyerek lenne az edző, puszta demokratikus kezdőösszeállítással is bekocognánk minimum a konferencia-helyre. Xavi elődje gyengébb edző volt, de még ő is 2. helyre hozta a csapatot, és amikor 9. volt 2 hónap után, akkor is ilyen Gavi-Demir-Nico féle csapattal, az a keret ötödannyira volt erős kb, mint a mostani, és még akkor sem volt veszélyben a kiesés.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.02.25. 15:46:04

Deluigi írta:
2024.02.24. 19:27:53
remelem, a kovetkezo utodok a kieses szelere viszik a csapatot, utolag majd meg fogjuk becsulni azt, amit Xavi tett ezzel a csapattal
Komolyan mondod?
Én azt remélem a következő edzővel bajnokságot és akár nemzetközi sikereket érünk el. De bárhogy lesz, az Xavi megítélését nálam sem javítani, sem rontani nem fogja, nem lesz sem top edző ettől, sem kutyaütő.

De csak érdeklődésképpen: Miért rossz neked, ha valaki jobb edző, mint Xavi? Miért fáj, ha egy jobb edző vezeti a csapatot?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.25. 13:59:06

gránit írta:
2024.02.25. 10:45:28
Azt gondolom, hogy a szurkolás nem egyenlő a hurráoptimizmussal, és nem zárja ki a kritikát, még a fanyalgást sem. Én inkább a rosszat szoktam leírni, mint a jót, mert a jó az alap. Azt tudjuk. Ha valaki lő három gólt, felesleges megemlíteni, hogy de jó volt. Az olyanokat nem is szoktam érteni. Mit vár az illető? Lájkokat? Egyetértő válaszokat? Minek? Inkább a problémákról érdemes beszélni.
Szerintem azért jó dolog, ha megemlítjük, aki épp jó volt, szerintem "megérdemli" (tudom, nem olvassa fórumot...), és akkor nem is mindig csak arról szól minden, mi a rossz, nekem legalábbis az kellemetlen tud lenni. A csapat konkrét teljesítményét tekintve a problémákról is csak ugyanannyi értelme van beszélni, ráhatásunk úgy sincs.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.02.25. 10:54:53

Xavi számított arra, hogy mit fog játszatni Bordalos, ez ellen készítette fel a csapatot - ami nagyon bejött. Ezért megérdemli a dícséretetet. Ennek nem sok köze van a csapat jövőjéhez. Az most Laporta és választottjai kezében van.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.25. 10:45:28

Az biztos, hogy az utóbbi években a szurkolótáborról világszerte nagyon sokan lemorzsolódtak, akik a Rijkaard-Guardiola-éra alatt pattantak fel a győztes nyeregbe. Engem az sem zavarna túlzottan, ha lentebb lennénk, emlékszem arra az időre, amikor a Barcelona egy underdog csapat volt, és a suliban egyedül én drukkoltam a csapatnak. Ami engem zavarni tud, hogy ha nem használjuk ki a lehetőségeinket, és lehetnénk fentebb is.

Azt gondolom, hogy a szurkolás nem egyenlő a hurráoptimizmussal, és nem zárja ki a kritikát, még a fanyalgást sem. Én inkább a rosszat szoktam leírni, mint a jót, mert a jó az alap. Azt tudjuk. Ha valaki lő három gólt, felesleges megemlíteni, hogy de jó volt. Az olyanokat nem is szoktam érteni. Mit vár az illető? Lájkokat? Egyetértő válaszokat? Minek? Inkább a problémákról érdemes beszélni.

Xaviról is sokkal pozitívabb a véleményem, mint amilyennek tűnik, mert a problémákat tartom fontosnak leírni. A háromvédős felállás nagyon tetszik. Pedig hányan írták, hogy minek reménykedek ilyenben, úgyse lesz. Aztán mégis lett, megcsinálta. Ahogy Ferrant is egyre gyakrabban játszatta középen, és fel is javult a góltermése, Felix is akkor szokott hatékonyabb lenni. Szóval vannak pozitívumok, vannak dolgok, amik tetszenek, csak ezeket feleslegesnek tartom leírni, mert ez már megvan. Arról érdemes írni szerintem, ami nincs meg.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.25. 10:37:08

Kitöröltem 3-4-5 hozzászólást.
Biztosan emlékeztek, hogy új szabályt/felhívást tettünk közzé nemrég, miszerint nem minősítjűk egymás hozzászólásait, hozzáállását, nem gúnyolódunk, és egymás irányába lehetőség szerint kerüljük a bántó szarkazmust, iróniát, ésatöbbi. Tartalmas véleményt egymásnak, vagy egymás hozzászólásának a bármilyen nemű minősítése nélkül is meg lehet fogalmazni, teljes értékűen.

Ismét arra kérek mindenkit, hogy ehhez tartsa magát, és kizárólag a topikhoz kapcsolódó, tartalmas hozzászólásokat írjon. Biztos vagoyk benne, hogy így is meg lehet fogalmazni a véleményeteket, ha nagyon szeretnétek. Ebben a topikban pl azt, hogy Xavi hogy teljesít, hogy teljesített.


A példa kedvéért:
Akár össze is lehet hasonlítani a korábbi teljesítményekkel, és felhívni a figyelmet arra pl, hogy valószínűleg nem Xavi hozott gyökeresen más döntéseket, és változott meg néhány hét alatt edzőként, hanem elsősorbana körülmények alakulnak jobban az elmúlt néhány hétben, és különösen most. Gondolok itt több más mellett arra, hogy több sérült is visszatért, és több játékos személyes formája kezd visszatérni, de még sorolhatnám tovább... más szóval kicsit kezdünk a normalitásokhoz visszatérni, bár teljesen nem lehetséges. Nem kell ezt a véleményt és elemzést szükségszerűen a korábbi hozzászólók és hozzászólások viszonylatában felfesteni.

Nem raktam be senkinek strigulákat most, és nem is biztos h mindent kitöröltem, de legyen itt vége a ki szurkoló, ki nem az témának, meg egymás minősítgetésének is. Kivételt képez Magnus úr, aki a fél fórumot lebirkázta, majd deklarálta örökös távozási szándékát, neki segítséget nyújtottam ehhez.


Nekem személy szerint kicsit túl erősek ezek a szabályok, szeretem felhívni a figyelmet kettős mércékre, önellentmondásokra, és bizonyos mérlegelési szempontok bántó mértékű hiányára-mellőzésére. De egyrészt, ahogy írtam, lehet ezzel együtt élni, és amúgy is megértem, hogy a jelenlegi feszült helyzetben szükség van erre az irányra. A moderátor kollégákkal ezt közösen megszavaztuk, és be is tartatjuk. Titeket is kérünk rá, hogy ne csináljatok plusz munkát nekünk, és strigulákat magatoknak, segítsetek h megőrződjön a béke a fórumon.
A magam részéről viszont így nagyon kényelmetlen fórumozni, másrészt borzasztó érzéseket keltett bennem ez a fórum az utóbbi hónapokban. Jobban felzaklatott néha, amit itt olvastam, mint amit a pályán láttam. Ezek, és elsősorban az utóbbi miatt már hetek óta nem írok a fórumra, többnyire nem is olvasom, és ez így is fog maradni valószínűleg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.25. 10:16:00

Szerintem az mutatja, hogy igazi szurkolók vagyunk, hogy most itt beszélgetünk. Az utóbbi években azért nem kevesen engedték el a csapatot. A gyengébb teljesítmény mellett a botrányok is elvehették a kedvét az embernek, ahogy írtam is, engem ezek viseltek meg leginkább. Ennek ellenére végignéztem még legkínszenvedősebb meccseinket is.

Ez a szurkolás szerintem, nem a hurráoptimizmus. Persze a másik végletet is kerülni kéne. Ezen a fórumon szerintem mindkettő jelen van.

A tegnapi meccs után én is úgy gondolom, hogy kijárt (volna) a dicséret Xavinak, ha már a rossz meccsek után a kritikákat megkapta. Azokat is megértem viszont, akik még egy gála után nem ájulnak el. Ez volt a 2. nagy arányú győzelmünk, és lement a szezon 2/3-a. Ez azért szégyen egy Barcelonánál. A tagnapival is csak egálban van a gólarányunk a Bilbaoval, Gironával, és a madridiak mögött vagyunk, a Real mögött ráadásul jelentősen. A kibrusztolt győzelmeink miatt állunk viszonylag jól.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 23:10:19

Deluigi írta:
2024.02.24. 21:37:42
ohh wait, mar megtortent
A nyakanmat nagyon bátran teszem rá, hogy a fórum néhány kritikusabb tagjának volt ehhez az out-hoz a legkevesebb köze.

Talán éppen azon lehetne elgondolkozni, hogy egy ilyen meccs után mint a mai volt (Getafe ide vagy oda), miért nem kerül nyomás alá vajon a Mester vagy a klub vagy a játékosok?

Azért bármilyen Barcelónához is nem igazán az a méltó, hogy a szezon - bajnoki, BL, kupa - eddigi közel 35-40 (nem tudom pontosan) meccséből 4-5 színvonala megkérdőjelezhetetlen. Tegyük fel alábecsülöm, oké, legyen 10. Az még mindíg csak az összes meccs 25 %-a....az aránynak éppen a fordítottja lenne az elvárható.
Vissza lehet nézni, hogy az a sokat emlegetett nyomás mikor és hogyan nőtt vagy éppen mi alapján változott.
Sonoma írta:
2024.02.24. 22:59:10
Ha a Bilbaot és a Nápolyt is magabiztos játékkal verjük, lehet azt mondani javult a játékunk.
Egyetértek, kb ezután válik érdekessé, izgalmassá, hogy vajon mi és miért változik, most éppen miért működik az ami korábban egyáltalán nem működött.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.24. 19:32:33

A mai meccsért szerintem is komoly dicséret illeti. Az ellenfél gyenge volt, de ezt végre ki is tudtuk használni. Azért ez mégis csak egy reménysugár. Nyilván az Athletic jóval komolyabb erőpróba lesz.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.02.24. 19:27:53

na, pont ezert megy el Xavi

itt csinalhatsz barmit, megbecsulve nem vagy

4-0? ebben semmi tudatossag nem volt :)

remelem, a kovetkezo utodok a kieses szelere viszik a csapatot, utolag majd meg fogjuk becsulni azt, amit Xavi tett ezzel a csapattal
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.02.24. 19:08:09

mindig ugyanez a taktika, semmi tudatosság nem volt ebben. A getafe hagyott minket fodballozni, más csapat meg nem hagy, kamionparkolónyi területek voltak végig, rafinnya jó meccset hozott, ez mindent elmond az ellenfélről.

a brazil gyereket ugyanúgy le fogjuk építeni a szélen ahogy Ibrát, villát, griezmant, stb.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.02.24. 19:01:19

Illik gratulálni is a mesternek ha ugy van … es ma abszolút ugy volt !
Az hogy pl Raphinha mennyire suta jobb lábbal arról tényleg nem tehet … a többi viszont az őve es ma pozitívan a kezdő a taktika ( volt mar ilyen ellenfél amelyik a felezon állt a védelme es nem tudtunk nem akartunk egy értelmes labadat beivelni mogejuk ezt ma tudatosan remekül csináltuk )
-
Es hat igen a bajnokságba a Barca meccseinek 60-70 ban kb ez lenne a szint … es minél messzebb van ettől Xavi annál nagyobb nyomás rajta de ez mar csak ilyen, nem újdonság !

Egy megjegyzés
Araujot remelem nem látom többet bal oldali belső védőkent … egyébként Kounde ha szereti ha nem a csapat szempontjából sokkal jobb szélső hátvédkent mint belső kent !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.24. 18:59:27

Sonoma írta:
2024.02.24. 18:49:33
Nem elvéve Xavi érdemét, de a Getafe a kezünkre játszott ezzel a feltolt védelemmel. Ha erre Xaviék tudatosan építették a taktikát, akkor ezt jól oldották meg ma. Végre egy örömfutballt láthattunk a csapattól.
Igen, kellemes ellenfél volt, de ja, ettől még ki kellett hozni (és hozta is kb) a maxot a dologból. :)
Tényleg jó volt nézni, amikor a végén ott kényszerítőzgettünk kicsiben, rég láttam a játékosainkat ténylegesen élvezni a focit
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 18:57:45

bence0330 írta:
2024.02.24. 18:32:10
Nem de az ilyen játék azért szerintem azt ha nem is garantálja, de valószínűvé teszi.
....és az ilyen játék a ligában tízből hatszor - a szezon elejétől kezdve - annyira ördögtől való lenne egy bajnoki címvédőtől?
Ez 60%, semmi több. Ahhoz viszont bőven elég, hogy minden teljesen másképp nézett volna ki....

Azt is hozzátettem, hogy eredménytől függetlenül.
Garancia semmire nincs, de valószínűvé teszi.....ezért lett volna jó tízből hatszor így játszani, vagy megközelítőleg így.....koncentrlátság, szervezettség terén.....mentálisan és fizikálisan pályán lenni 90 percig....véletlenül sem a 4-0-akat hiányoltam..... :lol:
Van olyan is, hogy ilyen játékból 1-0 jön ki....de erről már a tavalyi sok 1-0 alkalmával is különböző véleményen voltunk, hogy 1-0 és 1-0 között is van ég és föld különbség....
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2024.02.24. 18:49:33

bence0330 írta:
2024.02.24. 18:16:47
Megnézném azt a csapatot, aki tízből hatszor lemossa az ellenfelét a pályáról sok góllal...

Sokat kritizálom, de ez ma közel 100% volt a részéről mindenben, jól igazította a játékot az ellenfélhez, Csak Roque miatt nem adok neki 10/10-et. Így tovább!!!
Nem elvéve Xavi érdemét, de a Getafe a kezünkre játszott ezzel a feltolt védelemmel. Ha erre Xaviék tudatosan építették a taktikát, akkor ezt jól oldották meg ma. Végre egy örömfutballt láthattunk a csapattól.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.24. 18:32:10

Peter írta:
2024.02.24. 18:19:21
bence0330 írta:
2024.02.24. 18:16:47
Nem hiszem, hogy végletekbe kellene esni, de nem látjuk egyformán azt amit nézünk.
A mondanivalómnak semmi köze nem volt ahhoz, hogy lemosás....
Nem de az ilyen játék azért szerintem azt ha nem is garantálja, de valószínűvé teszi. Brutálisan a másik csapat fölé nőttünk, megérdemelt volt a 4-0 abszolút, sőt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 18:19:21

bence0330 írta:
2024.02.24. 18:16:47
Nem hiszem, hogy végletekbe kellene esni, de nem látjuk egyformán azt amit nézünk.
A mondanivalómnak semmi köze nem volt ahhoz, hogy lemosás....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.24. 18:16:47

Megnézném azt a csapatot, aki tízből hatszor lemossa az ellenfelét a pályáról sok góllal...

Sokat kritizálom, de ez ma közel 100% volt a részéről mindenben, jól igazította a játékot az ellenfélhez, Csak Roque miatt nem adok neki 10/10-et. Így tovább!!!
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 18:13:50

Ha mondjuk tízből csak hatszor játszunk így (eredménytől függetlenül) a szezon elejétől kezdve, vajon mekkora nyomást helyeztek volna Xavira az újságírók és a szurkolók egy része vagy a kritikusok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2024.02.24. 18:16:51-kor.
Válasz küldése