Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.25. 16:33:52

Fabregas pl. címert csókolt, meg hú mekkora culé-nak volt kikiáltva, aztán valahogy egyszer nem láttam tőle azt a tüzet, mint a kameruninál a legjobb meccsein.

(ettől persze a sorfalas buli továbbra is egy megbocsájthatatlan dolog volt tőle is)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.25. 15:55:34

messideco írta:Szerintem az egyik szerződéshosszabbításnál nyilatkozta, hogy a Barca csak munkahely, és a szíve Mallorcán van. Na azzal el is vágta magát nálam...
Ilyen kommentek miatt nyilatkoznak inkább olyat, hogy "egy álmom vált valóra" meg hasonlók. Sosem értettem, hogy miért jó a mellébeszélés. Eto'o megmondta a frankót és? Az akkori csapat legjobb támadója volt. (ráadásul gyűlölte a Real-t, ellenük kétszer olyan bedobással játszott :D)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.25. 15:39:27

messideco írta:Szerintem az egyik szerződéshosszabbításnál nyilatkozta, hogy a Barca csak munkahely, és a szíve Mallorcán van. Na azzal el is vágta magát nálam...
Mi ezzel a baj? Nem kell mindenkinek alszenten a cimert csokolgatni. Orulnek neki, ha teljesitmenybe azota egyik csatarunk is megkozelitette volna. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.25. 15:16:37

messideco írta:Szerintem az egyik szerződéshosszabbításnál nyilatkozta, hogy a Barca csak munkahely, és a szíve Mallorcán van. Na azzal el is vágta magát nálam...
Mondjuk, ha az azóta nálunk megfordult sokszázmilliós csatárok egyike is megközelítette volna az ő szívtelen munkáját nem bántam volna.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.01.25. 15:06:41

Szerintem az egyik szerződéshosszabbításnál nyilatkozta, hogy a Barca csak munkahely, és a szíve Mallorcán van. Na azzal el is vágta magát nálam...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.01.25. 14:57:12

Pedig amikor Barçás volt, lenyilatkozta, hogy szeretne még Mallorcán játszani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.01.24. 19:07:46

Eto'o :arrow: Sampdoria

Szegény nagyon leépült az orosz pénzkeresés után :( Visszavonul majd a Serie A-ból, aztán nekifog edzősködni.
"And my heart will leave you never."
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2014.11.09. 17:57:08

https://www.youtube.com/watch?v=fE3wOymGeKE" target="_blank


Eto'o szenzációs :D
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.05.12. 00:45:17

zola8787 írta:Dettó azt gondolom Pepről, mint Eto'o, nem fogjuk megtudni, hogy jó edző-e, ha a legjobb csapatokban edzősködik és mondhatjátok, hogy azt ő művelte velük. Szerintem nem az ő érdeme, hogy mázlijára Xavi - Ini és a többiek a földkerekség legjobb futballistái voltak akkor. Edzőként mit tett le?
Azért ez nagyon érdekes dolog ám, ugorj vissza pár hónapot, nem kell sokat, tényleg max egy 3-4-et. Előtte Rijkaard idején ugyanígy Xavival és Iniestával játszottunk, egy rakás ... volt a játékunk. Akkor nem voltak a földkerekség legjobb futballistái? Pár hónappal később meg igen? Érdekesen értek be =P~ Azért valami köze csak van ehhez Guardiolának. Amúgy meg azt mondani, hogy nem ért a focihoz, akkora sületlenség mint a ház. Megreformálta az egész labdarúgást úgy ahogy van, szénné égettük a focijával a világot. Más kérdés persze, hogy jópár év alatt sikerült ezt a stílust kiismerni, ma már nem nehéz levédekezni.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.11. 23:43:11

Az o neve nem merult fel sajnos, mint center a kovi szezonban. Pedig lejar a chelsea-nel a szerzodese. Szerintem tudja meg azt a szintet hozni, akar cserekent beallva, ami szukseges.8)

Imadom a palit, egyszeruen zsenialis. Egy igazi 9-es, nekem nagy kedvencem, miota 2004-ben hozzank igazolt. :mrgreen:
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.24. 08:25:45

Nyilatkozzon bármit, én örökké hálás leszek neki amit a csapatért tett. Az ő ereiben igazi Barca vér csordogál... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.03.24. 01:43:38

szerintem csak elege lett belőle, hogy már x éve elment, de páran még mindig őt sírják vissza. ezért inkább elmondta pár mondatban, hogy miért volt teljesen jó döntés eladni akkor őt.

(ez persze mind csak akkor, ha tényleg nem kamu a nyilatkozat)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.24. 01:19:39

Most nem azért, én mindkettejüket szeretem, de képzeljétek el azt a vitát ahol Pep próbálja meggyőzni Eto'ot... Az egyik próbál érvelni a másik meg az orrába turkálva közbeböfög (sarkítva a dolgokat).
Az milyen beszélgetés lehetett ahol Pep magyarázza mit vár Eto'o-tól ő pedig csuklóból lehülyézi?
Milyen szemtől szembeni vitát, beszélgetést vár ezek után?
Pep maga is futballista volt, méghozzá nem is akár milyen, ismeri a játékosokat, a gondolkodásukat stb. szerintem két beszélgetés után már fel tudja mérni kivel tud és akar együtt dolgozni.
Ibra ugyan ez lehetett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2014.03.24. 02:07:14-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.24. 00:24:39

ozsimiki írta:
Leon írta:Eto: #-o

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f" target="_blank ... lt-2324049
Aztán még csodálkoztak itt páran,amikor Pep nem akart megtűrni olyan játékosokat,akik edzésen kiskirálynak képzelik magukat,és saját csapattársukat fenyegetik meg (igen ez is Eto'o). Talán a SAJÁT SZAVAI után láthatják,h milyen típusú játékosokat nem bírt Pep.

Félre értés ne essék, a pályán a szívét kitette Samuel,amiért örök hála,de egy csapat,és annak egysége nem csak a pályára redukálódik. Ezt pedig Pep sokkal jobban átlátta, mint itt azt akkor is,meg most is hitték, hiszik páran.
Mondjuk azt nem csak Eto'o nyilatkozta le Guardioláról, hogy nem mondja meg szemtől szemben, hogy problémája van veled. Ez viszont nem túl nyerő hozzáállás az ő részéről.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.03.24. 00:24:06

zola8787 írta: Lehet itt szidni Eto'o-t, de abban az időben ő volt a Barca egyik legjobbja. Kíváncsi lennék arra az interjúra amúgy videón is. Dettó azt gondolom Pepről, mint Eto'o, nem fogjuk megtudni, hogy jó edző-e, ha a legjobb csapatokban edzősködik és mondhatjátok, hogy azt ő művelte velük. Szerintem nem az ő érdeme, hogy mázlijára Xavi - Ini és a többiek a földkerekség legjobb futballistái voltak akkor. Edzőként mit tett le? Amikor baj volt cserélni se volt képes, annó a bíró és Iniesta zsenialitása miatt jutottunk Bl döntőbe. Emlékszem amikor a Chelsea ellen kikaptunk Pedro csúcsformába volt, erre beküldte azt a Tello-t aki életében nem látott még vérprofi védekező focistát ilyen Terry - Alex kettős közé, akik röhögve megették őt. Emlékdzem amikor a fórum 90%-a hőbörgött, hogy miért nem pihentet, miért mindig az a kezdő 11 fut ki a pályára és néha jött is a botlás, meg a sok sérülés a fáradság miatt.
Eto'o nagyon paraszt volt a kijelentéseivel, az már más kérdés, hogy teljesen igaza is volt. SAF nagy edző, Mourinho nagy edző, Pep meg menjen el a MU-ba és ha velük csinál 1 nagy csapatot, akkor elismerem a zsenialitását. (Teljesen Oleguerhez tudom hasonlítani, Bl és bajnok csapat KEZDŐ tagja, pedig ha rajta múlik egyik se lett volna meg neki.)
Ha a Pep érát végigkövetted nálunk és látod a Bayern mostani teljesítményét, akkor nem értelek. Gondolom követted. Pep olyan csapatot képes alkotni, amelyik látványos és eredményes focit játszik egyszerre, nem véletlenül tartott ahol. A profi futballban pedig nem elég lerakni a taktikát, elméletben felépíteni egy rendszert, hanem hatalmas emberismeret, tapasztalat és motivációs készség kell ahhoz, hogy valaki sikeres edző legyen. Pep egy fajta focit ismer, kisebb taktikai húzásokkal. Nem tudna eredményes bunker focira játszó csapatot építeni, ahogy 4-4-2-t sem tudna eredményesen játszatni (megfelelő segítő nélkül), stb. Pep óriási abban, amiben egyébként Mourinho is: kihozza az adott keretből a maximumot. Úgy építi fel az edzéseket, a játékosok mindennapjaiba úgy avatkozik be, hogy azok képesek legyenek a legjobban teljesíteni. Persze ő is ember, tévedhet, ahogy tévedett az Ibra-Eto'o cserével, nem is keveset. Eto'o-t meg tudom érteni, hogy sértődött, mert ő a pályán mindent beleadott amikor játszott, nem igazán láttam lazsálni. Más kérdés az, hogy milyen hatással volt a többiekre, mint személyiség, de nem hinném, hogy aki motiváltan játszik és fut mint az őrült az az edzéseken lógna. Ha ezt az interjút 2009 őszén vagy 2010 tavaszán adja (már ha tényleg így és ezt mondta), akkor abszolút megértem. Igazat nem adok neki, de megértem. Így is érthető, hogy Pep nem a szíve csücske, de teljesen felesleges ilyeneket mondani ennyi idő után. Mint azok az emberek, akik nem képesek feldolgozni egy szakítást és szánalmasan vergődnek helyette évek múlva is.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.03.24. 00:23:45

[quote="zola8787"
Lehet itt szidni Eto'o-t, de abban az időben ő volt a Barca egyik legjobbja. Kíváncsi lennék arra az interjúra amúgy videón is. Dettó azt gondolom Pepről, mint Eto'o, nem fogjuk megtudni, hogy jó edző-e, ha a legjobb csapatokban edzősködik és mondhatjátok, hogy azt ő művelte velük. Szerintem nem az ő érdeme, hogy mázlijára Xavi - Ini és a többiek a földkerekség legjobb futballistái voltak akkor. Edzőként mit tett le? Amikor baj volt cserélni se volt képes, annó a bíró és Iniesta zsenialitása miatt jutottunk Bl döntőbe. Emlékszem amikor a Chelsea ellen kikaptunk Pedro csúcsformába volt, erre beküldte azt a Tello-t aki életében nem látott még vérprofi védekező focistát ilyen Terry - Alex kettős közé, akik röhögve megették őt. Emlékdzem amikor a fórum 90%-a hőbörgött, hogy miért nem pihentet, miért mindig az a kezdő 11 fut ki a pályára és néha jött is a botlás, meg a sok sérülés a fáradság miatt.
Eto'o nagyon paraszt volt a kijelentéseivel, az már más kérdés, hogy teljesen igaza is volt. SAF nagy edző, Mourinho nagy edző, Pep meg menjen el a MU-ba és ha velük csinál 1 nagy csapatot, akkor elismerem a zsenialitását. (Teljesen Oleguerhez tudom hasonlítani, Bl és bajnok csapat KEZDŐ tagja, pedig ha rajta múlik egyik se lett volna meg neki.)[/quote]
Ha a Pep érát végigkövetted nálunk és látod a Bayern mostani teljesítményét, akkor nem értelek. Gondolom követted. Pep olyan csapatot képes alkotni, amelyik látványos és eredményes focit játszik egyszerre, nem véletlenül tartott ahol. A profi futballban pedig nem elég lerakni a taktikát, elméletben felépíteni egy rendszert, hanem hatalmas emberismeret, tapasztalat és motivációs készség kell ahhoz, hogy valaki sikeres edző legyen. Pep egy fajta focit ismer, kisebb taktikai húzásokkal. Nem tudna eredményes bunker focira játszó csapatot építeni, ahogy 4-4-2-t sem tudna eredményesen játszatni (megfelelő segítő nélkül), stb. Pep óriási abban, amiben egyébként Mourinho is: kihozza az adott keretből a maximumot. Úgy építi fel az edzéseket, a játékosok mindennapjaiba úgy avatkozik be, hogy azok képesek legyenek a legjobban teljesíteni. Persze ő is ember, tévedhet, ahogy tévedett az Ibra-Eto'o cserével, nem is keveset. Eto'o-t meg tudom érteni, hogy sértődött, mert ő a pályán mindent beleadott amikor játszott, nem igazán láttam lazsálni. Más kérdés az, hogy milyen hatással volt a többiekre, mint személyiség, de nem hinném, hogy aki motiváltan játszik és fut mint az őrült az az edzéseken lógna. Ha ezt az interjút 2009 őszén vagy 2010 tavaszán adja (már ha tényleg így és ezt mondta), akkor abszolút megértem. Igazat nem adok neki, de megértem. Így is érthető, hogy Pep nem a szíve csücske, de teljesen felesleges ilyeneket mondani ennyi idő után. Mint azok az emberek, akik nem képesek feldolgozni egy szakítást és szánalmasan vergődnek helyette évek múlva is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.24. 00:12:57

bence-barca írta:
Hazai környezetben igen, az lehet. Bár a Realnál nem tudom mennyire vt erősebb, az mindegy is, hagyjuk.
Mindenesetre anno az Interrel a BL győzelme nem kis teljesítmény volt. Mert lehet Itáliában a legerősebb keret vt, de nemzetközi szinten messze nem. Az meg senkit nem érdekel milyen játékkal, BL cím az BL cím, nem lehet elvitatni.

Igen,az bravúr is. de a többi amit csinált az nála is papírforma.
Realé meg volt hogy erősebb volt,szerintem,de minimum egy szint a mienkkel.
Most mindegy,nem ez a lényge, de iylen vádakkal,hogy top csapatokat edz? Kérem,egy top edző top csapatokat edz, Ancelotti se megy el edzeni egy Sportingot,vagy egy Laziot. vagy akárkit mondhatnék, a top edzők top csapatoknál dolgoznak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.24. 00:09:00

csababarca írta: ???

Felhoztad azt a mourinhot,aki mindig csak olyan csapatba megy edzősködni,ahol a legjobb körülmények adottak,és hazai szinten a legerősebb kerettel rendelkezik.
Hazai környezetben igen, az lehet. Bár a Realnál nem tudom mennyire vt erősebb, az mindegy is, hagyjuk.
Mindenesetre anno az Interrel a BL győzelme nem kis teljesítmény volt. Mert lehet Itáliában a legerősebb keret vt, de nemzetközi szinten messze nem. Az meg senkit nem érdekel milyen játékkal, BL cím az BL cím, nem lehet elvitatni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.24. 00:04:43

zola8787 írta: ...
???

Felhoztad azt a mourinhot,aki mindig csak olyan csapatba megy edzősködni,ahol a legjobb körülmények adottak,és hazai szinten a legerősebb kerettel rendelkezik.

Mit tett le edzőként?
vegyél elő néhány meccset a Rijkaard korszakból,ahol már adott volt az Iniesta-Xavi kettős, meg tegyél mellé pár Pep alatti meccset,és meglátod,hogy mennyiben más volt az egész szerkezet, a taktikusság,stb..Ég és föld,maradjunk annyiban.
Messit behúzta középre,ahol a világ legjobbja lett. Már ez is épp elég.

Megvannak a rigolyái,de nagyon jó,felkészült edző. Eto'onak meg keserű a szőlő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.03.23. 23:50:28

Inkább menjen el az Újpestbe, mentse meg őket a csődtől, majd 3év múlva nyerje meg a Bl-t. Akkor majd talán sokan elismerik.

Komolyra fordítva a szót, én mindig is szerettem Eto'o játékát, de minden edző rigolyás,és én nem sajnáltam egyáltalán mikor elment. Ugye tisztában vagy vele,ha maradt volna,akkor valószínüleg Messi a szélén maradt volna,és a lábában maradt volna 80+ gól?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.23. 23:40:51

Leon írta:Eto: #-o

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f" target="_blank ... lt-2324049
Lehet itt szidni Eto'o-t, de abban az időben ő volt a Barca egyik legjobbja. Kíváncsi lennék arra az interjúra amúgy videón is. Dettó azt gondolom Pepről, mint Eto'o, nem fogjuk megtudni, hogy jó edző-e, ha a legjobb csapatokban edzősködik és mondhatjátok, hogy azt ő művelte velük. Szerintem nem az ő érdeme, hogy mázlijára Xavi - Ini és a többiek a földkerekség legjobb futballistái voltak akkor. Edzőként mit tett le? Amikor baj volt cserélni se volt képes, annó a bíró és Iniesta zsenialitása miatt jutottunk Bl döntőbe. Emlékszem amikor a Chelsea ellen kikaptunk Pedro csúcsformába volt, erre beküldte azt a Tello-t aki életében nem látott még vérprofi védekező focistát ilyen Terry - Alex kettős közé, akik röhögve megették őt. Emlékdzem amikor a fórum 90%-a hőbörgött, hogy miért nem pihentet, miért mindig az a kezdő 11 fut ki a pályára és néha jött is a botlás, meg a sok sérülés a fáradság miatt.
Eto'o nagyon paraszt volt a kijelentéseivel, az már más kérdés, hogy teljesen igaza is volt. SAF nagy edző, Mourinho nagy edző, Pep meg menjen el a MU-ba és ha velük csinál 1 nagy csapatot, akkor elismerem a zsenialitását. (Teljesen Oleguerhez tudom hasonlítani, Bl és bajnok csapat KEZDŐ tagja, pedig ha rajta múlik egyik se lett volna meg neki.)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.03.23. 23:32:32

Leon írta:Eto: #-o

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f" target="_blank ... lt-2324049
Aztán még csodálkoztak itt páran,amikor Pep nem akart megtűrni olyan játékosokat,akik edzésen kiskirálynak képzelik magukat,és saját csapattársukat fenyegetik meg (igen ez is Eto'o). Talán a SAJÁT SZAVAI után láthatják,h milyen típusú játékosokat nem bírt Pep.

Félre értés ne essék, a pályán a szívét kitette Samuel,amiért örök hála,de egy csapat,és annak egysége nem csak a pályára redukálódik. Ezt pedig Pep sokkal jobban átlátta, mint itt azt akkor is,meg most is hitték, hiszik páran.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.03.23. 23:30:45

Leon írta:Eto: #-o

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f" target="_blank ... lt-2324049
épp az előbb olvastan, nem értem az efféle kijelentéseit...Nagy kedvencem pedig, épp a hétvégén dicsértem, hogy egész jól tolja a Chelsea-ben. De ezeket a magán számait nem tudom hova tenni.
Persze a Madrid, ca*ron, salud el Campeon, nagyon bejött :lol:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.03.23. 23:30:18

Ráadásul Guardiola védekező középpályás volt :D
94:39 6 - 1
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.23. 23:24:34

Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Lezárt