Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2014.12.16. 09:14:00

"After 20 years in the game I have decided to retire from professional football. It has been an incredible journey and I would like to thank all the fans, team mates and individuals involved with AS Monaco, Juventus, Arsenal FC, FC Barcelona, the New York Red Bulls and of course the French National Team that have made my time in the game so special.
It is now time for a different career path and I am pleased to say that I will be returning to London and joining Sky Sports. I will hopefully share some of the insights, observations and experiences I have learnt over the years with you guys.
I have had some amazing memories (mostly good!) and a wonderful experience.
I hope you have enjoyed watching as much as I have enjoyed taking part.
See you on the other side..."
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.12.02. 11:51:40

Szerintem vissza fog térni az ágyúsokhoz, már csak a szép befejezés miatt is. Személy szerint magasan a legkedveltebb olyan focista, aki nem nálunk nevelkedett, úgy jött hozzánk. Hihetetlenül intelligens, és az az elegancia, ahogy ő focizik, mint amikor egy nagy sok tagból álló zenekar, különböző hangszerekketl eljátszik egy szép számot, ehhez tudnám hasonlítani a játékát. Ritka. Bár még nem vonul vissza, feltehetőleg, én örülök hogy láthattam kedvenc csapatomban játszani, egy igazi élmény volt.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Angela2015
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.10.17. 09:13:16
Kapcsolat:

2014.12.02. 09:39:16

Fogalmam sincs, hogy hol szerepel majd jövőre, erre csak ő tudja a választ - hárította a kérdést Mike Pete, a New York-iak edzője.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.01. 15:47:42

http://www.getfootballnewsfrance.com/20 ... -magazine/" target="_blank
Érdemes elolvasni.
MR. TROMORT777

2014.11.23. 19:48:57

Henry-ék perceken belül kezdenek, MLS kupa elődöntő, első meccs. :wink:

szerk:

stream:
http://gofirstrow.eu/watch/301046/2/wat ... ution.html
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.03. 00:16:42

Örömfoci, a következő meccsére benevezek. 8)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
MR. TROMORT777

2014.11.03. 00:10:31

Én világéletemben Barca és Henry fan voltam, így amikor ide jött én a fellegekben jártam. A stílus ahogy játszott az számomra mindig is elképesztő volt. Nálam örök favorit. Maga az elegancia. Utolsó Barcás évében nagyon rossz formában volt már és ezért felüdülés látni, hogy-hogy meg újúlt. De eleve amikor visszatért az Arsenalhoz pár hónapra, már ott látszott, hogy mennyire helye lenne még itt Európában. Azóta sok idő eltelt, 37 éves és nem lehet tudni, hogy-hogy dönt a jövőjével kapcsolatban, ezért a rájátszás minden meccse lehet, hogy az utolsó meccse.

Itt az egyik assisztja:
https://www.youtube.com/watch?v=CUU2dJ37vIQ

Egyébként ilyen és ehhez hasonló labdákat adogat:
https://www.youtube.com/watch?v=7gv7IvGP9RM
Fuentealbilla
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.06.18. 01:02:05

2014.11.02. 23:58:17

Nagy kedvencem volt... Én is láttam 1-2 New Yorki mérközését bár alapvetően azért nyomon nem követem mit alkot huzamosan. Viszont az Arsenalos időszakában imádtam és emlékszem még arra, mennyire pipa voltam, hogy nem a Realba jött ráadásul valami potom 24 M euro volt azt hiszem az ára amiért a Barca megszerezte... nevetséges... Mennyit érne ma a csúcson lévő Henry ha James,Suarez és Bale 80-90 millót érnek? 130-140 milliót? Az az ember maga volt a futball..
na most eszembe is jutott, hogy Pires-t is mennyire szerettem az akkori Arsenalból... na de ez már OFF.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.02. 23:55:00

MR. TROMORT777 írta:Btw, adott még egy gólpasszt.
Na hát ezt nem hittem volna, hogy belőle irányító lesz. :D Amúgy végülis "logikus", az intelligens csatárok közé tartozott anno is, technikailag top játékos, nem csodálkozok, hogy ez a szerep is fekszik neki.

Én amúgy amit a legjobban imádtam benne, az az eleganciája volt. Olyan dolgokat csinált olyan elegánsan, hogy ez nagyon ritka. Pirlo még ilyen manapság, Ini mozdulataiból is a könnyedség árad, más nem is ugrik be hirtelen - de nem is nézek sok focit.. :D Nagyon örülök, hogy részese volt a - számomra talán - legszebb évünknek, remélem még sokáig oktatja a népet az USA-ban. 8)
MR. TROMORT777

2014.11.02. 23:43:30

Jó, de ennyire? :D
Btw, adott még egy gólpasszt.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.02. 23:41:10

MR. TROMORT777 írta:
hank1ee írta:
Nem nézem, amióta eligazolt, de nagyon szerettem, klasszis csatár volt. Viszont az, hogy az MLS-be tolja, azért sokat nyom a latban, Európával összehasonlítva koránt sincs akkora nyomás, a bajnokság nívója és az elvárások nem közelítik meg egy topliga szintjét. Egyébként kétségtelenül zseniálisan könnyed és elegáns.

Az amerikai labdarúgásnak bőven jót tesz az, hogy az Henry, Beckham, Cahill, stb. féle sztárok elmennek oda levezetni. Megcsinálják a show-műsort. 8)

Pont ezaz, hogy klasszis csatár volt, de már nincsenek meg azok a fizikai képességei és mégis képes volt változtatni a játékán és rá se lehet ismerni. Persze, itt több ideje van és szabadon játszhat. De azért azok a lábra tett pontos labdák majdnem mindenhol ülnének. Csak furcsa látni, hogy van egy ilyen oldala is a klasszikus csatárság mellett.

Amúgy külön misét megérne, hogy milyen kemény tempóban fejlődik a tengerentúlon a labdarúgás.
Aki igazán tud futballozni, megállja a helyét a pálya minden szegmensében! :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
MR. TROMORT777

2014.11.02. 23:35:10

hank1ee írta:
Nem nézem, amióta eligazolt, de nagyon szerettem, klasszis csatár volt. Viszont az, hogy az MLS-be tolja, azért sokat nyom a latban, Európával összehasonlítva koránt sincs akkora nyomás, a bajnokság nívója és az elvárások nem közelítik meg egy topliga szintjét. Egyébként kétségtelenül zseniálisan könnyed és elegáns.

Az amerikai labdarúgásnak bőven jót tesz az, hogy az Henry, Beckham, Cahill, stb. féle sztárok elmennek oda levezetni. Megcsinálják a show-műsort. 8)

Pont ezaz, hogy klasszis csatár volt, de már nincsenek meg azok a fizikai képességei és mégis képes volt változtatni a játékán és rá se lehet ismerni. Persze, itt több ideje van és szabadon játszhat. De azért azok a lábra tett pontos labdák majdnem mindenhol ülnének. Csak furcsa látni, hogy van egy ilyen oldala is a klasszikus csatárság mellett.

Amúgy külön misét megérne, hogy milyen kemény tempóban fejlődik a tengerentúlon a labdarúgás.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.02. 23:25:59

MR. TROMORT777 írta:Nem tudom a fórumon lévők közül hányan követik még a karrierjét annyira megszállottan mint én, de most is épp játszik. Megy a rájátszás és egészen elképesztően zseniális. Félidőben 1-0ra vezetnek, írtó lazán adott egy gólpasszt sarokkal. Előző meccsét is néztem, valami hihetetlen, hogy játszik és mennyire képes volt változtatni a játékán. Konkrétan írányítót játszik, néha akár a kaputól 30-40 méterre szervezi a támadásokat, vagy épp a védőktől elkérve vkp pozícióban hozza ki a labdát és azok a passzok... lehet mondani, hogy ez csak amerikai bajnokság, de az összes labdájának szeme van. Ennyire letisztult szerepben még mindig símán lenne helye Európában, elképesztő. Nagybetűs élő LEGENDA! =D>
Nem nézem, amióta eligazolt, de nagyon szerettem, klasszis csatár volt. Viszont az, hogy az MLS-be tolja, azért sokat nyom a latban, Európával összehasonlítva koránt sincs akkora nyomás, a bajnokság nívója és az elvárások nem közelítik meg egy topliga szintjét. Egyébként kétségtelenül zseniálisan könnyed és elegáns.

Az amerikai labdarúgásnak bőven jót tesz az, hogy az Henry, Beckham, Cahill, stb. féle sztárok elmennek oda levezetni. Megcsinálják a show-műsort. 8)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
MR. TROMORT777

2014.11.02. 23:03:45

Nem tudom a fórumon lévők közül hányan követik még a karrierjét annyira megszállottan mint én, de most is épp játszik. Megy a rájátszás és egészen elképesztően zseniális. Félidőben 1-0ra vezetnek, írtó lazán adott egy gólpasszt sarokkal. Előző meccsét is néztem, valami hihetetlen, hogy játszik és mennyire képes volt változtatni a játékán. Konkrétan írányítót játszik, néha akár a kaputól 30-40 méterre szervezi a támadásokat, vagy épp a védőktől elkérve vkp pozícióban hozza ki a labdát és azok a passzok... lehet mondani, hogy ez csak amerikai bajnokság, de az összes labdájának szeme van. Ennyire letisztult szerepben még mindig símán lenne helye Európában, elképesztő. Nagybetűs élő LEGENDA! =D>
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.11. 14:30:15

Leon írta:Újra Európába igazolhat Thierry Henry, az Arsenal korábbi klasszisa, állítja a barcelonai székhelyű Sport. A francia csatár remekül szerepel jelenlegi csapatánál, a New York Red Bullsnál, még úgy is könnyedén szerez gólokat, hogy igazán meg sem erőlteti magát. Ez kelthette fel a Monaco és a Paris Saint-Germain vezetőinek figyelmét, mind a két csapat januárban csapna le a 37 éves franciára.

- Fogalmam sincs, hogy hol szerepel majd jövőre, erre csak ő tudja a választ - hárította a kérdést Mike Pete, a New York-iak edzője.

A csapat technikai igazgatója, Gerrard Houllier szerint viszont gond nélkül megállná a helyét a francia élvonalban.

- Henry remek állapotban van, olyan, mintha sosem öregedne meg, szórja a gólokat. Hogy bírná-e a Ligue 1 tempóját? Gond nélkül!
Könnyen lehet, hogy valóban megállná a helyét, de ez teljesen ugyanaz lenne, mint amikor a PSG a reklám miatt szerződtette Beckhamet. Azért már mindkettejük felett eljárt az idő valamilyen szinten, marketingértékük viszont még mindig az egekben!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.11. 13:21:15

Újra Európába igazolhat Thierry Henry, az Arsenal korábbi klasszisa, állítja a barcelonai székhelyű Sport. A francia csatár remekül szerepel jelenlegi csapatánál, a New York Red Bullsnál, még úgy is könnyedén szerez gólokat, hogy igazán meg sem erőlteti magát. Ez kelthette fel a Monaco és a Paris Saint-Germain vezetőinek figyelmét, mind a két csapat januárban csapna le a 37 éves franciára.

- Fogalmam sincs, hogy hol szerepel majd jövőre, erre csak ő tudja a választ - hárította a kérdést Mike Pete, a New York-iak edzője.

A csapat technikai igazgatója, Gerrard Houllier szerint viszont gond nélkül megállná a helyét a francia élvonalban.

- Henry remek állapotban van, olyan, mintha sosem öregedne meg, szórja a gólokat. Hogy bírná-e a Ligue 1 tempóját? Gond nélkül!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.09.07. 13:44:50

Még mindig nagyon jól tolja. Bejött neki az amerikai álom :) Nem csak pénzt keres, szépen focizik is :D
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.07. 13:18:08

Szedd ki!
http://youtu.be/Ij74IkULfzs" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.08.17. 11:46:32

Boldog 37. születésnapot Titi!
Hogy rohan az idő... :?
Kép

Titi - The Legend!
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2013.10.28. 19:33:34

Z$oŁa
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:56:15

2013.10.27. 23:34:03

Visça El Barça!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.27. 22:52:49

Kép

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.09.10. 01:18:33

Csak a szokásos:
http://youtu.be/8xpsQ-8PEIQ" target="_blank

Mondjuk a védelemnek jár a grat.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.27. 10:34:08

messideco írta:http://www.youtube.com/watch?v=bUgR1oT0SLY
Henry top 50 gól :)
Videóként akartam, de megszűnt a funkció.
Ő az a csatár, aki nem csak, hogy rengeteg gólt rúgott, de a nagy többsége hihetetlen látványos és nem egy üres kapuba bepofozott labda.(nem lenézve az ilyen típusú csatárokat!)

Óriási játéktudással rendelkezik és élmény nézni azt az eleganciát, ami jellemzi. Nekem sosem volt a nagy kedvencem, de azt én is elismerem, hogy egy aranylabda kijárt volna neki. Pláne, hogy olyanok mint pl. Owen megkapta.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.08.27. 10:14:58

messideco írta:http://www.youtube.com/watch?v=bUgR1oT0SLY
Henry top 50 gól :)
Videóként akartam, de megszűnt a funkció.
Nagyon szép gólok, öröm nézni őket, illetve Titit is játék közben. :) Nekem örökké a kedvenc játékosom lesz , szerintem anno méltánytalanul alulértékelték a játéktudását, simán kijárt volna neki egy aranylabda.. de nem lehet az élet mindig igazságos. :)
Lezárt