Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.07.20. 14:50:18

Ecsém ez aztán a magyarázat :?
Felvezetitek úgy a cikket, hogy na itt aztán minden jól meg lesz magyarázva.
Nem hogy tiszta lenne minden, most még inkább fogalmam sincs hogy mi van Samuval...azt nagyszerűen elmondta, hogy miért nem küldené el, de azt, hogy pontosan miért is küldi el, az már kimaradt...gyakorlatilag semmit nem ért ez a cikk ebből a szempontból.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.20. 14:48:49

baas11 írta:És mi a helyzet a motivációval ?Ami Ronaldinho-nál is a legnagyob gond volt....mi van ha Eto'o már nem érzi "kihívásnak" h jövőre is 30 gólt terneljen ?Mindent megnyert a Barca-val , ami ugyan igaz más játékosokra is ....de itt jön be a személyes faktor vagyis h Pep ismeri a legjobban és biztos tud olyat amit mi nem...függetlenül attól h mit nyilatkozik a médiának...ez is elképzelhető nem ?!Egy mórcós még egy r10esen szenvedő Eto'o pedig óriási hiba lenne...erre azért van némi esély különben elküldhette volna Henry-t is akár de nem!!
Ez előtt a szezon előtt is megnyert már mindent ( jó,spanyol kupát még nem,de nem hiszem,h egy Barca játékosnak a legnagyobb motivációt egy spanyol kupa jelentené..) a barcával és tavaly is el akarták küldeni,mégis ez lett eddigi karrierje legjobb szezonja.

Ronaldinho pedig már Pep érkezése előtti szezonban se csinált semmit,csak ígérgetett. Eto'o teljesítménye szinte végig maximális volt. Így az összehasonlításod rossz. Ha pedig nem akarja minden áron kidobni Pep ,akkor meg nem is lenne morcos...

Lehet,hogy igen, tud olyat,amit mi nem,de lehet,h nem...még ő is megmondta,hogy tévedhet. Szerintem téved is ( bár Ibra játéktudásban egy szinten van Eto'-val ).
Inkább a bal oldal megerősítésén agyalna... Henry még jó 1,max 2 évig,de utána fix,h megy,ezt ő is megmondta.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.20. 14:42:11

Örülök Pep nyilatkozatának, mert válaszokat NEM kaptam Samu távozására. Viszont emberileg egy picit csalódtam benne.
Menjünk sorjában. Előrebocsátom: hosszú lesz. Rövidebben nem sikerül megfogalmazni a gondolataimat.

Miért távozik Eto'o, Klub történetének egyik legeredményesebb csatára?

1. Tudása, gólérzékenysége miatt NEM!

"Samuel egy fantasztikus játékos, és többek közt neki is köszönhetjük a tavalyi, szenzációs idényt, ezért nagyon hálás vagyok neki."

Azaz: tökéletesen elégedett volt az idénybeli teljesítményével.

2. Sportszakmai okok miatt NEM!

"Nincsenek sportszakmai indokok a távozása mögött,..."

Azaz: szakmai indokai nincsenek az elküldésének.

3. Emberi, magánéletbeli, viselkedési okok miatt NEM!

"Még egyszer hangsúlyozom: nincs sportszakmai indok, nagyon hálás vagyok neki, amit tett a klubért. Samu egy példa, hogyan viselkedjünk a pályán és azon kívül egyaránt.

Azaz: emberként is példának állítható a Klub szurkolói, utánpótlás korú játékosai elé.

4. Akkor mégis MIÉRT?

A válasz: AZÉRT, MERT, CSAK, MIÉRT NE!!!!

Miért csalódtam Pepben egy kicsit?

1. Nem beszélt Samuval szemtől-szemben.

Ez nálam azt jelenti: NEM MERT A SZEMÉBE NÉZNI!

2. Mivel magyarázta Samu elzavarását?

"Nincsenek sportszakmai indokok a távozása mögött, én döntöttem így, mert az edzői szakma egy olyan pozíció, ahol az adott személynek meg kell hoznia egy döntést. Mivel én vagyok a Barcelona vezetőedzője, az én felelősségem határozni az ilyen esetekről."

Ezt jól megmagyarázta. Ezért nem kellett volna kiülnie, és sajtótájékoztatót tartania. Ezt én is gondoltam.

Sajnálom, és nem győzött meg!
Szomorú, hogy sem Eto'o, sem pedig a Klub szurkolói nem érdemlik meg az egyenes szavakat.
Sajnálom, hogy nem érdemlünk annyit, hogy egyenesen, tisztán és pontosan tájékoztassanak minket.
Sajnálom, hogy magasról tesz ránk a Klub edzője, pedig nélkülünk nem menne semmire.
Sajnálom, hogy levegőnek vagyunk nézve.
Sajnálom, hogy nem mer az emberek, és az érintett szemébe nézni. Ezért nagy kár, nagyon nagy! Hogy egy másik sportágból hozzak hazai példát: ezért nem fog akkor olyan magasságba emelkedni az én szememben, mint dr. Kemény Dénes.

Sajnálom, ha sokak szemét bántja ez a véleményem, de magamat nem tudom meghazudtolni, mellébeszélni nem tudok. Ezt érzem, így gondolom.
Ja, és elolvastam 2-szer is a nyilatkozatot, biztos, ami biztos. És mindkét alkalommal ugyanez az érzés jött fel bennem.

Szomorú vagyok, de elkötelezett. Mert mint mondtam tegnap: játékosok jönnek-mennek, de a Klub ÖRÖK! Így van ez az edzők esetében is. :cry: :cry: :cry:
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.20. 14:41:43

Egyenes és nagyon elszánt nyilatkozat volt ez Peptől. Ismét a tavaly éveleji szigort fedeztem fel a nyilatkozatában ,annak ellenére, h az idény végén már szinte ő is mintha játékos lett volna. Egy biztos míg ez a csóka itt van nem lesznek motivációs gondjaink :wink: :wink:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.07.20. 14:39:20

Xavinho írta:Szerintem Pep ezt most elszúrta kissé.Azt mondta,hogy Eto'o a személyisége miatt távozik - ez viszont ellentétben van azzal,amikor kijelenti,hogy "Samu egy példa hogyan viselkedjünk a pályán és azon kívül egyaránt" valamint ha Eto'o problémás személyiség,akkor Ibrával sem fog boldogulni Pep és akkor ezen gondolatmenete alapján fölösleges is őt idehozni.
Az pedig,hogy nincs sportszakmai indoka a változtatásnak ellentmond azzal,hogy az egyesület számára ez a legjobb,mert ha tényleg ennyire jónak látja Eto'o-t a pályán,akkor az eladása rossz az egyesületnek.
Remélem,hogy Ibra beválik majd,ha jön,de én ezt a lépését Pepnek aligha fogom pozitívan értékelni. De legalább egyenes volt, bár illett volna azért Eto'o-val is beszélnie szerintem, főleg,ha tényleg olyan hálás.
És mi a helyzet a motivációval ?Ami Ronaldinho-nál is a legnagyob gond volt....mi van ha Eto'o már nem érzi "kihívásnak" h jövőre is 30 gólt terneljen ?Mindent megnyert a Barca-val , ami ugyan igaz más játékosokra is ....de itt jön be a személyes faktor vagyis h Pep ismeri a legjobban és biztos tud olyat amit mi nem...függetlenül attól h mit nyilatkozik a médiának...ez is elképzelhető nem ?!Egy mórcós még egy r10esen szenvedő Eto'o pedig óriási hiba lenne...erre azért van némi esély különben elküldhette volna Henry-t is akár de nem!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.20. 14:37:54

Xavinho írta:ha Eto'o problémás személyiség,akkor Ibrával sem fog boldogulni Pep és akkor ezen gondolatmenete alapján fölösleges is őt idehozni.
Egy fontos különbség azonban van.
Mégpedig az hogy Eto'o megszokta, hogy itt van, ahogyan már őt is megszokták.
Nem próbálják megváltoztatni, és ez Ibrahimra is igaz.
Viszont Ibrahimovic egy új légkörbe nyilván visszafogja magát, mert nem szeretné, hogy kiközösítsék.
Guardiola pedig így könnyebben kordában tartja.
Megtanítja viselkedni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.20. 14:25:01

Szerintem Pep ezt most elszúrta kissé.Azt mondta,hogy Eto'o a személyisége miatt távozik - ez viszont ellentétben van azzal,amikor kijelenti,hogy "Samu egy példa hogyan viselkedjünk a pályán és azon kívül egyaránt" valamint ha Eto'o problémás személyiség,akkor Ibrával sem fog boldogulni Pep és akkor ezen gondolatmenete alapján fölösleges is őt idehozni.
Az pedig,hogy nincs sportszakmai indoka a változtatásnak ellentmond azzal,hogy az egyesület számára ez a legjobb,mert ha tényleg ennyire jónak látja Eto'o-t a pályán,akkor az eladása rossz az egyesületnek.
Remélem,hogy Ibra beválik majd,ha jön,de én ezt a lépését Pepnek aligha fogom pozitívan értékelni. De legalább egyenes volt, bár illett volna azért Eto'o-val is beszélnie szerintem, főleg,ha tényleg olyan hálás.
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.07.20. 14:22:51

http://www.nemzetisport.hu/spanyolfoci/ ... 47284.html
Meglep... Nem hiszem, hogy Ibra csendesebb, Pep számára ideálisabb személyiség lenne, de majd meglátjuk.
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.19. 19:06:52

Bogika87 írta:http://www.youtube.com/watch?v=AO-u36y1jqk&
No comment...jól tolja :lol: :oops: 8)
legnagyobb forma :lol: olyan jó dolog a nagy komoly pep guardiolát így széthullva látni :lol: 8)

kíváncsi vagyok, hogy birkózik meg egy ilyen rosszfiúval, mint zlatan.
♥fcbarca.♥
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.07.19. 18:47:32

Blaugrana10 írta:Az uj szezonban Pepel az elen, a granatvoros-kekektol mindenki feljen!!! Bajnoksag, BL, kiraly kupa s a Real Margot megutte a gutta!!! :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tudom hogy nem szep dolog regi hsz-eket idezni,de elegge elorelato volt mar 1 evvel ezelott a srac! :lol:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.16. 18:04:44

Bogika87 írta:http://www.youtube.com/watch?v=AO-u36y1jqk&
No comment...jól tolja :lol: :oops: 8)
Jól látom,h az egy batikolt felső? :D #-o (vagy ki van hipózva vagy mi? )

90es évek eleje közepe lehet?Vagy mikori felvételek ezek vajon?

Nem vallana szégyent Doug és Steve Butabi társaságában se egy esetleges Diszkópatkányok 2-ben. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.16. 17:45:19

hatalmas arc!!!!!!!! mégegy ok amiért MÉGjobban szeretni tudom!! :D azért ronnie se piskóta 8) :lol:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.16. 16:45:56

Ez bizony Pep, alias Billie Jean :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.16. 16:29:28

Mihu írta:Szerintem az nem Pep csak nagyon hasonlít rá és a sajtó ráhúzta hogy ő Pep mert milyen vicces már hogy egy sztárjátékos így tolja Jackora :D :D
De az tuti Pep. Mellette ha jól láttam, egy Soler nevű balhátvéd ropta, míg a videó legvégén mintha hátul Julio Salinas nevű egykori csatárunk volt ott.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.16. 16:00:11

Bogika87 írta:http://www.youtube.com/watch?v=AO-u36y1jqk&
No comment...jól tolja :lol: :oops: 8)
Szerintem az nem Pep csak nagyon hasonlít rá és a sajtó ráhúzta hogy ő Pep mert milyen vicces már hogy egy sztárjátékos így tolja Jackora :D :D
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.16. 15:59:29

A világ legjobb edzője, 3 ok:

1. Nagy feléje a tisztelet adás.
2.Nagy stratéga.
3.A legnagyobb táncos az edzők között :lol: :lol: :lol:

nagyon jól nyomja :lol:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.07.16. 15:53:11

Bogika87 írta:http://www.youtube.com/watch?v=AO-u36y1jqk&
No comment...jól tolja :lol: :oops: 8)
ááááááá ez mekkora már!! :lol: :lol: :D :D :P
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2009.07.16. 15:37:50

¡¡¡ Boti, boti, boti Madridista qui no boti!Salude los Campeones!!!
¡¡¡ Copa,Lliga i Champions!!!
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.06. 22:38:15

NaNaNaNaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pepnek BARCELONA CÍMERES szíve van!!! Csak egyetlen esetben távozna: ha az szolgálná a klub érdekeit!! Az meg hogy mit írnak az újságok le van ...va!!!! 8)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.06. 19:05:31

Ezt csak szeretnék a madridi lapok!De azért szerintem nem teszünk nekik ilyen szívességet úgyhogy erősen kacsafarm!!!!
Kép
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.07.06. 19:01:59

Barcaádám írta:elég rosszul hangzó hírt olvastam most a sportfórum.hu-n
hogy állítólag rossz viszonyban Pep meg Laporta mert elhúzódtak a hosszabítások Valdéssel és hogy egyik átigazolás sem sikerült még.

ezt mind az As írta, még azt is hogy 2010 es szerződése utána Guardiola elmegy vagy mi...
http://www.sportforum.hu/?page=cikkek&k ... wsid=97065

itt a link..
hát nem tudom AS, madridi lap megkérdőjelezhető az igazságtartalma..
Eléggé logikátlan, hiszen a 2010-es választások után már nem Laporta lesz az elnök... :roll:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.07.06. 18:53:05

elég rosszul hangzó hírt olvastam most a sportfórum.hu-n
hogy állítólag rossz viszonyban Pep meg Laporta mert elhúzódtak a hosszabítások Valdéssel és hogy egyik átigazolás sem sikerült még.

ezt mind az As írta, még azt is hogy 2010 es szerződése utána Guardiola elmegy vagy mi...
http://www.sportforum.hu/?page=cikkek&k ... wsid=97065

itt a link..
hát nem tudom AS, madridi lap megkérdőjelezhető az igazságtartalma..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.05. 23:16:36

Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.07.05. 23:06:42

Barcaádám írta:én örülnék neki ha Pep maradna legalább 10 évig a kispadon még rossz időkben sem bánnám mert imádom, hatalmas ember!! :lol:
amúgy ez a videó tényleg nagyon jó mint ahogy sokan mondták..
http://www.youtube.com/watch?v=fjRqGXkTKLA
1:13 - 1:20 :lol: :lol: :lol: Keita-val mekkorát bolondozik már :lol: Nagyon nagy, kösz a videot :!:
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.07.05. 23:04:47

Capon írta:
Barcaádám írta:én örülnék neki ha Pep maradna legalább 10 évig a kispadon még rossz időkben sem bánnám mert imádom, hatalmas ember!! :lol:
amúgy ez a videó tényleg nagyon jó mint ahogy sokan mondták..
http://www.youtube.com/watch?v=fjRqGXkTKLA
Ez a vidi is jó volt, még nem láttam. Pep egy könnyen szerethető személyiség nagyon közvetlennek tűnik. Imádom amikor magyaráz állandóan ezt teszi szerintem ku.va nagy :lol:
Az egyszer biztos. Nagyon birom a fószert. :lol:
És még csak az első éve volt a nagycsapatnál, bele se merek gondolni, jövőre még tökéletesebb munkát fog végezni, ebben biztos vagyok.
Válasz küldése