Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.08.28. 03:03:34

Minden edző csinál évente legalább 1 rossz igazolást. De az a nagyon minimum, inkább 2 hiba a jellemző.
Pepnek ezt nem lehet elnézni?

Igen, elvakultak vagyunk vele szemben, mert példátlanul sikeres szezonokat vezényelt eddig. Inkább legyek ilyen elvakult, mint olyan, aki pedzegeti az elküldését. Mert ez utóbbi viccesnek hat a játék és az eredmény tekintetében (...kihagytam valami fontosat?)

Felmerült, hogy "sérült" a "Més qué un club" eszméje. Kérdem én, hogy ez mégis hogyan?
Guardiola-val egyre jobban érvényesül az eszme:
1. Gyönyörű foci, amelyet a világ minden táján elismernek, és ezáltal legjobbnak is neveznek
2. Saját nevelések beépítésének eszméje, amelyre nagy klubnál alig találsz példát (és ez több, mint egy eszme)
3. Hihetetlen, de mára egy egész válogatott gerincét a mi saját nevelésű játékosaink adják
4. Közel tökéletes összhang és csapatszellem

Guardiola egy filozófus, és én szívesen meghallgatnám legalább 1 "előadását" valamelyik meccs előtt.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.28. 01:22:20

Még annyit,hogy nem értenek itt sokan sok dolgot,mivel Pep nem beszél ez tény!Nem nagyon szokott kifele kommunikálni,kb. leszarja a sajtót!Sokan elítélik,mert hogy miért nem mondta meg hamarabb,alaptomos meg hasonlók!Honnan tudjuk hogy nem mondta meg,mert nem hozta le a sajtó?És attól még lehet hogy ez megtörtént.Jó erre lehet azzal védekezni,hogy de kb ilyen alapon nem lehet hogy tényleg nem mondta meg?De lehet.50-50,mert kb semmit nem tudunk a Barca belső életéről,csak amit a média közvetít!Hát az meg aztán objektív nemde?Pfff..Annak a médiának a szavainak hisznek itt sokan,annak szavai alapján bírálják sokan Pepet,amely média szerint itt játszik nálunk kb. a fél világ(Aguero,Torres,Özil,meg az anyámkínja)!Akkor azokat miért nem hisszük el!Jaaaaa mert nem igazak!Akkor miért lennénk igazak azok a hírek,hogy Ibra semmit nem tett,nem érti miért akarják elüldözni,pláne mert ezt maga az érintett,meg az ügynöke mondta!Meghogy szegény Eto'o,jajjj őt kiűzték innen...Itt sokan azt hisznek el amit el akarnak hinni,szlektíven azt,amit a szívük szeretne hinni,de attól még nem lesznek ezek a hírek igazabbak!Pep annyit reagált arra,hogy Ibrával állítólag nem beszélt fél év alatt csak 2szer(ami azért valjuk be kivitelezhetetlen egy edző meg egy játékos között,az fix),hogy az azért jelenthet vmit!No kb ezt gúnyosan mondhatta,erre a képtelenségre válaszul!A sajtó fölkapta a hírt,tényként kezelte,miért is ne,el kell adni a lapokat.Puyol meg is védte Pepet úgy ahogy tudta...Ez történt kb.!Pep legnagyobb hibája,hogy nem tud bánni a sajtóval!Vagyis inkább leszarja!Nem foglalkozik velük,nem kommentálja a híreket,nem mond semmit a Barca történéseiről...sztem leszarja,ami azért lehet baj,mert feszültségeket gerjeszthet,gerjeszt is!Én nem Pepet védem,vagy a döntéseit,én sem értek egyet mindennel,én sem értek mindent!Próbálom megérteni mi miért hogyan lehet,nem fogadom el azt válaszként,hogy mert ez meg az hülye,mert ez baromság!Sok mindent értek,és nem a sajtó alapján ítélek,meg a szívem alapján,hanem a józan eszem a logika alapján,az a mérvadó!nem érdekel mit írnak,úgyis csak církusz,kábítás,erről szól a média!Én nem Pepet védem hangsúlyozom mégegyszer!Volt több rossz döntése,de megértem mit miért tett,a döntései mögött mindíg ész érvek voltak az fix!Meg lehet őket kérdőjelezni,de adott pillantban,szituációban racionális döntések voltak,megha nem is volt jó mindegyik!Ez benne van,az ember mérlegel,dönt,azt néha mellé szalad!Node azért Pepnél olyan sokszor nem szaladt mellé!Azért eddigi két évben amit láttunk az kiváló volt!Előre meg ne bíráljuk,hogy mi lesz idén ilyen kerettel meg hasonlók...mert ezt nem lehet tudni!Emlékezzünk vissza a 08-09es év előtt sokan azt írták itt a fórumon,hogy a bilbaóval fogunk viaskodni a 6. helyért,hogy semmi esélyünk egyik címre sem,még blbe sem jutunk...No ezek után várjuk az idei év kritizálásával a szezon végéig,sztem bölcsebb!
Amúgy nem értem meg azokat,akik a lapok alapján ítélnek!Nem egyszer megesik az,hogy kiforgatják emberek szavait,hogy olyanokat írnak meg úgy,mintha egy adott személy nyilatkozta volna,amiről az nem is nyilatkozott...Én a józan észt,a pártatlanságot védem!Ami azért itt erős védelemre szorúl!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.28. 00:42:12

Rinku írta:
...
1. Én is a Barcához vagyok hű,nem Pephez!Lehet bírálni,ki hogy látja,van is azért alapja,node sokan messzire mentek!Nem egyszerű egy ilyen nagy klub edzőjének lenni,hatalams teher felelőség,könnyű utólag a fotelből ülve bírálni!Sok ember itt sok szempontra nincs tekintettel,az hogy kit igazolunk,ki megy el,sok mindenen múlik!Itt senki nem mérlegel,csak bírál,pláne úgy hogy nincs miért,mert mióta itt van Pep nem lehet panaszunk a barca játékára,erdeményességére!
2. Nem vakultam el a 8 kupától,kikérem magamnak,én csak látok,a szemetól, a szívetől,tisztán objektíven,mégha fáj is néha a valóság,attól még az nem változik!Sokszor elkap a szívem,és azt mondom maradjon még Ibra,node ha józan ésszel belegondolok,rá kell hogy jöjjek,el kell adni!Ha kívülről nézzük a dolgot,akkor láthatjuk hogy nem teljesített jól,nem illik a csapatba,valszeg nem is fog(sajnos:a szív),most még lehet érte kapni vmit,ha lesz még egy [auto_cenzúra] éve,akkor kb semmiért megy el...jobb a klubnak ha megy.Nem ezt akarom,nem ezt súgja a szívem,de ez a valóság,bár mennyire fáj is!A logika,az ész nem hazudik,a szív sajnos néha megcsal!És hasonló a helyzet Eto'onál is,nem fejtem ki,már megtettem nem egyszer!
3.Azt hogy szégyenlem magam egyesek miatt,nem azokra értettem,akiknek más a véleményük,hanem egykét "nemes" szurkolóra,aki már-már szégyenli hogy Barca drukker!És aki összehord olyan baromságokat,mint hogy Pep a Barcára nézve fenyegetés,az idei kerettel nincs esélyünk sehol,meg ez a mi jöhet még...,mintha Pep szándékosan a csődbe akarna vinni minket!Váááá...

Lehet vkinek más a vélemény,én ezt tiszteletben tartom,nem is ezzel van a baj,csakhogy baromira fölhúz egy-két ember böszmesége,nem hiszem el mennyire nem ért hozzá egy két ember,mennyire nem lát a szemétől,mennyire...áhhh.És még nekik áll följebb!Mondjuk nálam a csúcs az mikor szóba kerül Eto'o Ibra csere,meg hogy mennyibe került,meg hogy Ibrán mit bukunk,hát az valami kész szellemi csőd!Nem tudnak itt egyesek gondolkodni,mindenki csak szövegel hogy így van úgy van,váááááh,borzalmas.Leírom a tényeket,írok néhány elég egyértelmű következtetést,amit ha vki nem ért,hát...na mind1,ész érvekkel alátámasztom a mondanivalómat,érre én vagyok a debil,és ő az okos!Kész!

Ja és amikor fölmerülnek itt kérdések,megmagyarázom hogy valszeg mi az ok,teljesen egyértelmű dolgokról van itt szó,és erre mint a birkák,neeeeeeem Pep a hülye.Hát gratulálok!

Persze ez nem személy szerint hozzád szól,vagy mindenkinek,mint írtam már sokszor,akinek nem inge...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.08.28. 00:35:05

Rinku iszom szavaid, én is így gondolom!

nem tudjuk meg hogy miért vannak ezek a hirtelen döntések, az okokat..

miért Busquets volt az alapkezdő Yaya helyett?
Ibra miért augusztus legvégén távozik amikor volt a hangzatos kijelentés tavaly "akármilyen rosszul is de játszani fog az ő irányítása alatt"..
mint Csiga is marad amíg ő..
miért kért játékosokat ha nem is fogja őket játszatni? Keirisson Cáceres, Hleb, Henrique ,Csihrinszkij...
miért kellett azzal hitegetni hogy Barcelona játékosok?ezért elkölteni 50-60 milliót..

remélem a sportszakmai munkája az marad a tökély ezek után..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.08.28. 00:18:05

Bestbarca írta:...
Mi a Barcához vagyunk hűek, nem Josep Guardiolához! Ezt vésd az eszedbe! Ezt azokra mondom, akik mostanában jogosan kezdték el bírálni! Neked is ki kellene nyitnod a szemedet! Sokan elvakultak a 8 kupától, köztük te is... Nem utálom Pepet, sosem utáltam. De! Az utóbbi időben egy olyan oldalát mutatja, amit sose akartam látni, mert bíztam, hogy nincs ilyen... De van! Mégis van... Pep egy nagyon összetett személyiség és kezdem megismerni, hogy milyen jó zsugás ő valójában. Hihetetlenül jól ért a megtévesztéshez és a ködösítéshez... Mesterien csinálja, pókerarccal, lenyűgöző. Csak nem profitáló a csapatra nézve... Szóval ahelyett, hogy magadat szégyelled miattunk, teljesen jogtalanul, mert nem osztjuk a véleményedet és érzékenyen érintett minket két szerett játékosunk elküldése - az egyik a világ egyik legjobb golszerzője, a másik a világ egyik legstabilabb középpályása - joggal merül fel, hogy még mi lesz itt... Szóval szerintem ne bírálj minket, mert mi is elkezdthetnénk hegyibeszédet tartani Rólad és néhány kollégádról.

És attól, hogy valaki más szellemben gondolkozik, attól még nem [auto_cenzúra], gyalázatos ember, csupán más véleményen van. Én tisztelem a Tiédet, ez a Te saját véleményed és tiszta szívből kívánom, hogy ez ügyben soha ne legyen igazam, hogy ki lesz a következő vezéráldozat, akire ráragasztják a fekete bárány nevet, csak mert joggal megkérdőjelezi az ostoba döntéseket, de ilyet írni, hogy szégyelled magadat miattunk, mert nem magasztaljuk Pepet ezek után, fanatikusan, egy emberként - uszító és vérlázító... Mindenki gondolkozzon el, hogy mit ír és ha rájön, hogy van szégyellni valója, az szégyellje is magát. Személy szerint nem érzem, hogy szégyellnem kellene magam, amiatt, hogy az utóbi időben Pepben megváltozott valami - eddig úgy tűnik és leírtam ide. Talán iróniában és indulatban gazdag volt, de semmiképpen nem egy olyan írás, ami mellett csak úgy elmegy akárki. Köszönöm a megértést a társaim nevében is.
Football, bloody hell. /SAF/
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.27. 23:57:31

Messa írta:
gygerike írta:Csak 1 kérdés. Kiment volna bele 1 Ibra-Villa cserébe ?. Szerintem a fórm 80-90%a. Ha kapunk most Ibráért 40 milkát akkor kb olyan mintha csere lett volna :D Próbálom ilyen pozitívan felfogni
No, ettől most jobb kedvem lett, de komolyan.
Így kell ezt felfogni. Ez tetszett. 8)
Viszont Eto'o-t is ingyen buktuk, bekövetkezett amit el szerettünk volna kerülni :D

Amúgy meg télleg semmi ok az aggodalomra :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 23:47:15

Én elfogadom a véleményed, minden ember más, és más. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.08.27. 23:44:17

Bestbarca írta:...
+1. Teljesen egyetértek.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.27. 23:30:04

Én meg lassan ott tartok,hogy nem azt szégyenlem hogy Barca fan vagyok,mint kb itt egyesek,hanem hogy ilyen emberek vannak ITT,mint egykét...hát!Borzalmas ez a sárdobálózás ami itt megy!Mindenki szerelmes Eto'o-ba,vagy Touréba,vagy Ibrába és nem bírja,hogy a szíve választottját elküldtük/elküldik,és ezért dobál sárral.Nem látja senki az okokat,nem is akarnak a háttérbe nézni,vérzik a szívük a kedvencük miatt,és ezért támadnak!Borzalmas.Azt az embert támadják,aki ennyi mindent tett a klubért,mind játékosként,mind edzőként.Gyakorlatilag hazaárulással vádolják itt egyesek Pepet,hisz katalónia a hazája,a Barca a hazája;mikor a Barca ellenségének titulálják!Gondolkozzon azért néhány ember már!Ez az ember golyót kapna a Barcáért!Nézzetek meg csak egy meccset,mit művel a padon!4-0ás előnynél a 80.percben még elégedetlenkedik!A tökéletességre törekszik!

Aki szembeszál vele elküldi,tiszta sor!Mégis szerintetek hogy lehetne fegyelmet tartani,hogy őrizné meg a vezetői szerepét,ha engedné hogy bárki is bopofázzon neki!Nem is szabad!Mourinho,vagy SAF is elküldente volna Eto'o-t,mert ugatott,vagy Ibrát,mert szájalt a menedzsere,amire ő meg nem reagált!Touré több játéklehetőséget akart,Pepnek nem ez volt az elképzelése,elégedetlen forrongó játékos nem kell,viszlát!Ennyi!Kell a szigor a tisztelethez,különben nem lehet ennyi sztár játékost összefogni!Kezelni kell őket!Ha mindegyik menne a feje után,akkor abból nem lenne csapat!
Rossz igazolások!?Minden igazolás nem jöhet be!Álatalában padra igazoltunk,oda nem lehet csak kisebb összegért,így általában fiatal játékosokat vettünk,így a kockézat is nagyobb!Hogy nem jött be mindegyik,hát nem!És?Ez benne van!A kertbővítéseinek kb.fele bejött,a másik nem!Node ami bejött az nagyon!Az hogy a padozóknak szánt játékosok nem lettek a legjobbak,benne van,ez a futball!Mindíg is voltak és lesznek eltékozolt euró milliók a nagy csapatoknál!
Cruyff is igazolt rosszul,kergetett el játékost!Ez benne van!Nem gép senki!Ha fórumozók nagyrabecsült véleményét követük volna,akkor Pepet elkergettük volna a 6 kupa előtt,Huntelaar,Benzema itt játszana,Busquetsről nem is tudnánk ki,sőt tovább menve Messi is valszeg vhol kallódna!No erről ennyit!Ha vannak eredmények akkor nem számít,van miből vesztegetni!Most itt ne jöjjön senki hogy most jajj ezért vagyunk válságban,mert hanyatt dobom magam!Aki megette hogy mennyire rossz helyzetben van a Barca,hát...
Ne higyünk el mindent már a médiának,gondolkozzunk,úgy értékeljünk egy egy hírt!Ez olyan mint a politika,sőt az is,futballpolitika,amit megír az újság,annak 3%a igaz!Ne értékeljünk már ez alapján!Ettől függetlenül,lehet tudni az igazságot,ha az ember elkezd gondolkozni,hogy mi miért lehet,de addig amíg itt minden hírt Istan szavának tekintenek egyesk,hát...ilyen hülyeségek fognak elhangzani!Most komolyan bárki az hiszi hogy Pep hülye?Vagy a vezetőség hülye?Hogy lehet ez gondolni?Egyszerűen nem értem.Van egy elképzelésük,aminek kialakításához ezerszer több infójuk van mint nekünk,és azt véghezviszik!Azért Rosellnek nem kis szerep volt anno a Barca felvirágoztatásában!Pep hogy lenne mér hülye!?8 kupa 2 év alatt!6/6 kezdő edzőként.Messi 47gól,mert azért ehhez a jó taktika is bőven kellett!99pont!...
Azért írom ezt,mert sokak olyanokat írnak,amiknekegyenes következménye lenne,hogy Pep hülye!Amit nem hiszek!Inkább a nagyrabecsült fórumozó nem ért hozzá,vagy nincs elég infója és úgy ítél,azért ez esélyesebb,sztem!

Tessék összekapni magát itt egy két embernek,ideje felnőni!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Been
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.28. 16:05:41
Tartózkodási hely: győr

2010.08.27. 23:21:13

tudomka958 írta:
mrmonster írta:Szerintem Pep egyértelműen csalódott Ibrában az idő múlásával. Nem véletlen, hogy a szezon utolsó pár meccsén már nem is volt kezdő. Emberileg is félreismerhette. Nem való Ibra ebbe a csapatba, bizonyíték erre, hogy Pep akarta leigazolni és mégis ő az, aki most már nem tartja vissza. Villa érkezésével nem gördít akadályt 40 millió euro bekaszálásáért. Az, hogy nem mond semmit a sajtónak az ügy hátteréről, az rá jellemző, nem akarja a szennyest elbüfögni a népnek. Ez nekem sem teljesen szimpatikus, de meg tudom érteni. Szerintem Eto'o-val és Ibrával emberileg is problémája lehetett, nála ez sokat számít, ez van (ezt viszont helyeslem). Annak viszont lehet örülni (én pl. nagyon), hogy Bojan így sokkal többet fog játszani, végre kiteljesedhet a kicsi, mert ő is világklasszis lesz, ha eleget játszik!
Mascherano leigazolásától viszont nem repesek...
na akkor mi nem pendülünk egy húron:
-ibra nagyon kellene ebbe a csapatba...
-bojan soha nem lesz világsztár (pedig a kezdetekben imádtam)...
-mascerano egy klasszis játékos...


Magyarázat? Ibra minden jel szerint nem kell ebbe a csapatba. Több ember itt és Pep is jobban tudja, mint hogy azt is, hogy lesz-e világsztár Bojanból vagy sem, mint TE. Bojan egy remek képességű, küzdő playa. Beérnek a gyerekes hibái és akármekkora sztár lehet. Mike ezek a durva kijelentések. atyaisten.:shock: azthiszem jobb ha alszok. goodnightforeverything. :roll: ja és BOCS ha úgy tűnök, aki beleköt mindekibe. de...
Kép
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.27. 23:17:09

Been írta:
gygerike írta:Csak 1 kérdés. Kiment volna bele 1 Ibra-Villa cserébe ?. Szerintem a fórm 80-90%a. Ha kapunk most Ibráért 40 milkát akkor kb olyan mintha csere lett volna :D Próbálom ilyen pozitívan felfogni
Tisztelendő nézet de realizálva :D : Ibra volt olyan 70. Villa 40. Ebből visszakapunk 40et. Így Ibrán buktunk 30at és Villa se csere keretein belül érkezett (40). Ez így durva számokkal 70 milka mínusz és nem csak egy szimpla csere de ilyen időszakok is kellenek egy klubb életébe :? :) BOCS OFF.

Akkor most van -30 milió tartozásod egész életedbe ugye? Mindenki a pénzekkel foglalkozik.. Mikor csak leülünk hétről-hétre és nézzük a barcát. Szórják a pénzt a hülyeségekre.. Olyan játékosokat vesznek 1-2 éve már, hogy a hátamon feláll a nem létező szőr:)
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.08.27. 23:14:56

mrmonster írta:Szerintem Pep egyértelműen csalódott Ibrában az idő múlásával. Nem véletlen, hogy a szezon utolsó pár meccsén már nem is volt kezdő. Emberileg is félreismerhette. Nem való Ibra ebbe a csapatba, bizonyíték erre, hogy Pep akarta leigazolni és mégis ő az, aki most már nem tartja vissza. Villa érkezésével nem gördít akadályt 40 millió euro bekaszálásáért. Az, hogy nem mond semmit a sajtónak az ügy hátteréről, az rá jellemző, nem akarja a szennyest elbüfögni a népnek. Ez nekem sem teljesen szimpatikus, de meg tudom érteni. Szerintem Eto'o-val és Ibrával emberileg is problémája lehetett, nála ez sokat számít, ez van (ezt viszont helyeslem). Annak viszont lehet örülni (én pl. nagyon), hogy Bojan így sokkal többet fog játszani, végre kiteljesedhet a kicsi, mert ő is világklasszis lesz, ha eleget játszik!
Mascherano leigazolásától viszont nem repesek...
na akkor mi nem pendülünk egy húron:
-ibra nagyon kellene ebbe a csapatba...
-bojan soha nem lesz világsztár (pedig a kezdetekben imádtam)...
-mascerano egy klasszis játékos...
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.08.27. 23:12:35

Bányász írta:Miert igy miert olyan nagy para? :)

Nekem midnegy mikor megy el csak menjen el... :) :twisted:
Ha ilyen nyersen nézem, akkor nekem is tetszik a dolog. Villa jött, Ibra viszlát! Most már jöhet a foci!
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Been
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.28. 16:05:41
Tartózkodási hely: győr

2010.08.27. 23:11:01

gygerike írta:Csak 1 kérdés. Kiment volna bele 1 Ibra-Villa cserébe ?. Szerintem a fórm 80-90%a. Ha kapunk most Ibráért 40 milkát akkor kb olyan mintha csere lett volna :D Próbálom ilyen pozitívan felfogni
Tisztelendő nézet de realizálva :D : Ibra volt olyan 70. Villa 40. Ebből visszakapunk 40et. Így Ibrán buktunk 30at és Villa se csere keretein belül érkezett (40). Ez így durva számokkal 70 milka mínusz és nem csak egy szimpla csere de ilyen időszakok is kellenek egy klubb életébe :? :) BOCS OFF.
Kép
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.27. 23:11:00

Amíg eredményeket fog évről-évre felmutatni Guardiola.. Addig szerintem ne kérje számon senki őt.. Sok rossz igazolása volt stb.. Meg az eladásai.. Ahogy a játékosokat is kergeti el az is förtelem.. Viszont eredményeket mutat fel! Nem is akármilyeneket! Idén is felfog valamit mutatni ebbe biztos vagyok!

Ha meg Ibra marad.. Gyengén teljesít esetleg.. Jönnek a negatív hangok, hogy ááá miért maradt itt pfúúúúúúúúúj.. stb.. Az emberek soha nem az a jó ami éppen történik..
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.08.27. 23:09:39

gygerike írta:Csak 1 kérdés. Kiment volna bele 1 Ibra-Villa cserébe ?. Szerintem a fórm 80-90%a. Ha kapunk most Ibráért 40 milkát akkor kb olyan mintha csere lett volna :D Próbálom ilyen pozitívan felfogni
No, ettől most jobb kedvem lett, de komolyan.
Így kell ezt felfogni. Ez tetszett. 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.08.27. 23:08:28

Egy biztos Mester, van önbizalmad és nem félsz egy csöppet sem, lehet neked ezek a húzások kisujjból jönnek, de nekem [auto_cenzúra], hogy a szeretett csapatom Mestere a szurkolók szemébe hazudik.. Van amit az ember egy életen át épít, de lerombolni pár pillanat is elég..

Eto'o, Yaya, Zlatan.. indok? Minek?!

Továbbá, ha Zlatan megy, abban biztos vagyok, hogy az nem fog szó nélkül maradni, így is igazolást szerettek volna a szurkolók, nagy kedvenc volt, nem fogják ezt már annyiba hagyni.. Valami lehet kezdetét fog venni, ami nem biztos jó a klubra nézve.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.08.27. 23:04:08

Csak 1 kérdés. Kiment volna bele 1 Ibra-Villa cserébe ?. Szerintem a fórm 80-90%a. Ha kapunk most Ibráért 40 milkát akkor kb olyan mintha csere lett volna :D Próbálom ilyen pozitívan felfogni
Visca El Barca
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.08.27. 23:03:07

Miert igy miert olyan nagy para? :)

Nekem midnegy mikor megy el csak menjen el... :) :twisted:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.08.27. 23:02:31

Victor_Valdes írta:Oké, hogy csalódott benne, és ha nem augusztus utolsó hetében jut eszébe, hogy el kéne adni mégis a svédet, nem is lenne semmi para. :)
Nem tudhatjuk, lehet hogy az előszezon alatt történt valami, lehet most telt be a pohár, vagy Gallianiék személyében most jelentkezett vevő. De ha egyik sem, akkor igazad van, nem most kellett volna robbantani.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 22:59:20

mrmonster írta:Szerintem Pep egyértelműen csalódott Ibrában az idő múlásával. Nem véletlen, hogy a szezon utolsó pár meccsén már nem is volt kezdő. Emberileg is félreismerhette. Nem való Ibra ebbe a csapatba, bizonyíték erre, hogy Pep akarta leigazolni és mégis ő az, aki most már nem tartja vissza. Villa érkezésével nem gördít akadályt 40 millió euro bekaszálásáért. Az, hogy nem mond semmit a sajtónak az ügy hátteréről, az rá jellemző, nem akarja a szennyest elbüfögni a népnek. Ez nekem sem teljesen szimpatikus, de meg tudom érteni. Szerintem Eto'o-val és Ibrával emberileg is problémája lehetett, nála ez sokat számít, ez van (ezt viszont helyeslem). Annak viszont lehet örülni (én pl. nagyon), hogy Bojan így sokkal többet fog játszani, végre kiteljesedhet a kicsi, mert ő is világklasszis lesz, ha eleget játszik!
Oké, hogy csalódott benne, és ha nem augusztus utolsó hetében jut eszébe, hogy el kéne adni mégis a svédet, nem is lenne semmi para. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.08.27. 22:57:14

Szerintem Pep egyértelműen csalódott Ibrában az idő múlásával. Nem véletlen, hogy a szezon utolsó pár meccsén már nem is volt kezdő. Emberileg is félreismerhette. Nem való Ibra ebbe a csapatba, bizonyíték erre, hogy Pep akarta leigazolni és mégis ő az, aki most már nem tartja vissza. Villa érkezésével nem gördít akadályt 40 millió euro bekaszálásáért. Az, hogy nem mond semmit a sajtónak az ügy hátteréről, az rá jellemző, nem akarja a szennyest elbüfögni a népnek. Ez nekem sem teljesen szimpatikus, de meg tudom érteni. Szerintem Eto'o-val és Ibrával emberileg is problémája lehetett, nála ez sokat számít, ez van (ezt viszont helyeslem). Annak viszont lehet örülni (én pl. nagyon), hogy Bojan így sokkal többet fog játszani, végre kiteljesedhet a kicsi, mert ő is világklasszis lesz, ha eleget játszik!
Mascherano leigazolásától viszont nem repesek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mrmonster 2010.08.27. 23:00:37-kor.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 22:48:34

Been írta:
Victor_Valdes írta:Nem, azért szeretem a Barcát, amiért pl, egy Valencia szurkoló szereti a csapatát, vagy egy Getafe, vagy legyen az bármilyen kisebb csapat. :) Annó Ronaldinho csodálatos játéka miatt szerettem meg, ne meg Guily miatt, azt ne kérdezzétek, hogy őt miért bírtam. :D A lényeget ugy se tudom átadni. Részemről ez ennyi volt. nagyon nem értek eggyet a mostani dolgokkal. Ez a lényeg. :)
Komolyan azt mondod, hogy egy félresikerült átigazolási szezon, és egypár bizonytalan információ (ami lehet h csak Raiola kamu szervezkedése) miatt nem szereted már ezt a klubbot és Pepet? Az nem derült ki valójában róla h ténylegesen elüldözött volna akárkit is, de az igen, hogy a klubbért és a játékosaiért eddig megtett mindent. Szereti a játékosait és eddigi nyilatkozatai is mind az sugallták, hogy egy alázatos ember. Aki (lehet), hogy valótlan tények miatt 'nem szereti már a barcát' az hiába van 1000000 hozzászólása és okosnak, meg bölcsnek tartja magát a klubbal kapcsoltban, az szerintem ......... jobb ha le sem írom. :evil:
Úristen, ki mondta, hogy nem szeretem? :lol: a szivem közepe marad örökké a klub. Akit/ amit szeretek, azzal szemben nem lehetek kritikus, a fellegekig kell isteníteni ha szeretek valakit, még ha az nem is szolgált rá? Vicc. :lol: :roll:
Én azt nem értem, hogy én vagyok az elvakult idióta, ehhez képest, akik meg mernek fogalmazni némi kritikát (mert mindig van min javítani ugye..) azokat oltjátok, miközbe azt mondjátok, hogy nem kell kritizálni. :roll: Bocs az általánosításért. Nem feltétlen rád értettem amugy. :) Hanyagolom én ezt a témát most, pont a sok fasság hiányzik az életemből az utóbbi pár napba. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.08.27. 22:46:24

Victor_Valdes írta: Guily miatt, azt ne kérdezzétek, hogy őt miért bírtam. :D A lényeget ugy se tudom átadni.
Ludovic-ot én a nagy szíve, mérhetetlen munkabírása, profi sportoló mivolta, hozzáállása, valamint gyalogkakukk jelleme miatt kedveltem meg és lett anno nagy kedvencem!
Talán csak a hollandus gyalogkakukkot tudom hozzá hasonlítani futóteljesítményben, aki talán az egyik legdinamikusabb, nagy kezdősebességű játékosa volt a klubnak: Marc Overmars
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.27. 22:43:24

Fecooo írta:annyit még leírok, h nem ismertem a Gaspart érát, biztos rossz volt a csapat, a politika is, de egy dologban SZTEM jobb lehetett, mint a mostani: a "Més Que Un Club" akkor nem került veszélybe... (vki vagy megerősít, vagy megcáfol, de lehetőleg olyan legyen, aki akkor már Barca-fan volt...)

ki gondolta volna, h a klub történetének legerősebb csapatánál pont az elvek sérülhetnek? mert sztem minden tökéletes, kivéve pont a szlogen... számomra most a szlogen került veszélybe...

sztem akinek fáj, ami most történik, az ezzel bizonyítja, h nem az eredményességet szerette meg a csapatban...
Én 99óta Barca fan vagyok,átéltem a Gapsart éra "szépségeit"!Hát azéert amikor 6.helyhez is küzdeni kellett.Amikor a Real ellen kb. semmi d esemmi esélyünk nem volt!Azért kellett izgulni,hogy egy X legyen!Ott is kiutálták Rivaldot,nem tom miért,az árából megvettük Emmanuel Petit és Marc Overmars-ot,az előbbi nagy hiba volt.Rossz igazolások sorát mutattuk be!Nem volt pénz semmire,ami pénz volt rossz helyre ment!Borzalams edzők sorozata,akik összevesztek kb mindekivel!Hát akkor tipostuk csak igazán a "Més Que Un Club"-ot.Szégyen volt ahogy játszottunk néha!Ez ami most van ezerszer jobb,minden szempontból!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése