Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.09.01. 01:18:17

daffy írta:amit én egyértelműen leszűrtem az az,hogy pep nem való egy "úri" klubba. nem a barca eszméihez való edző és egyáltalán...idiótán viselkedett.
nem gáz,saját maga alatt vágja a fát,még 1-2 ilyen remek döntés és megy is a kukába. ezzel a kerettel más edzők is képesek lehetnek sikereket elérni,olyanok,akik talán emberibben bánnak más emberekkel(még akkor is,ha akkora orruk van,mint ibrábak. sztem pepnek ez bökte a szemét :D )
Miből szűrted le olyan egyértelműen ezeket?
A sajtóban megjelentekből?Ugyanmár!Egyikünk sem volt ott velük az elmúlt fél évben,uh nem tudhatjuk,h mi is zajlott közöttük,az öltözőben.Nem szeretem az ilyen hangzatos kijelentéseket,amik mostanában ömlenek Pepék felé:idióta,BARCA-ellenség,madár,stb...(És ezek csak azok,amiket elbír a cenzúra :roll: )

Nekem egyáltalán nem az jön le a megnyilvánulásaiból,nyilatkozataiból,h egy buta ember lenne.Biztos vagyok benne,h nem épp ballábbal kelt fel,egy héttel az igazolási idő vége előtt,h na most kiba**om Zlatant,'mer csak.Valahol Ibra szúrta el,mert csinálni kezdte a feszkót,h beszólt neki és nem éppen a megfelelő fronton.Nem biztos,h ezt a sajtón keresztül kell kitárgyalni.Ha baja van,menjen Sandrohoz mondjuk,ha Peppel nem tud beszélni.Valamint az időzítés is érdekes.Raiolától olvastam olyat,h ez nem újkeletű dolog.HA igaz ez,akkor már legalább 10 hete érik a dolog,tehát az igazolási időszak elején is kinyöghette volna Ibra,h nem jönnek ki,menni akarna.Ez esetben már rég megmelegedett volna fogadott hazájában,olaszhonban.Ott lett volna az alapozáson,ráadásul lett volna idő bőven pótolni.De nem,neki pár nappal a vége előtt kell,így valahol sikerült kiszúrnia a klubbal.Azzal a klubbal,amellyel elvileg Pepen kívül semmi gondja nem volt,de mégis másnap már lenyilatkozta,h a Milan mennyivel nagyobb klub,milyen jó is "hazatérni".Egy hét elég hozzá,h lastminute akcióban elpasszoljuk,ha már ilyen összeférhetetlenség alakult ki,főleg a sajtó bevonása után.(Azt meg láthattuk,h nem az első kifakadás volt a bosnyákék részéről:Elmegyógyintézetbe utalta volna Raiola Pepet,mert nem játszatta a 70 millás csatárát.Na és?Ha nem vele jobb a csapat,akkor ne játsszon,csak mert ennyibe fájt.Ne a lóvé miatt játsszon,hanem a teljesíténye miatt.Erről meg ugye lehetne beszélni...)
Félreértés elkerülése végett:nem azt mondom,h Pep nem hibás,h így alakult.Dehogynem!Viszont kettőn állt a vásár.Szerintem Ibra is ludas benne,h így alakult a dolog.Valami elrontotta a viszonyt köztük,ennek lett az oka a válás.De a tények,háttér ismeretének hiányában nem fogok tücsköt-bogarat kiabálni Pepre,csak mert Zlatan hangzatosan nyilatkozta,h tönkretette az álmát.Bakker,amikor az inter ellen nyomtuk,mit nyilatkozott?Élete meccse lesz,húdemilyennagyot fog játszani.Aztán meg kedvetlenül végigsétálgatta a meccset.Aztán ott van,h álma a BARCÁban játszani,húdejóitt (Raiola kifakadás nr2:Pep előbb megy,mint Zlatan.),nem megy sehova.Aztán néhány napra rá meg borul a bili.MAgasztalja a BARCÁt,aztán Milanóban már egészen más hangon beszél róla (lásd Boixos beollózott interjúrészletét.)
Szal azért nem biztos,h olyan áldozati bárány ő,főleg a korábbi klubváltásai tükrében.Nem voltak gáncsnélküli távozások,biztos mindig a másikkal volt a baj.
Divat lett ráállni Pepre,ez szíve joga mindenkinek.De azért némi hidegvér néha nem ártana,mielőtt az ember olyan kijelentéseket tesz,amik záporoznak az edzőre mostanában.Főleg,mivel csak néhány morzsát hallottunk,azt is jobbára csak az egyik féltől,és én hajlamos vagyok nem annyira szent,szavahihető embeként tekinteni Ibrára,az előzmények tükrében.A szöveg megvan,de ki tudja mennyire van ez leegyszerűsítve vajon.Biztos megvan az oka,h így összerúgták a port.És kétlem,h csak azért mert "Pepnek nem tetszett a nagy orra".

Aztán.
Nem a BARCA elveihez való edző?Akivel szinte a tökéletesre lett csiszolva az a sajátos futball,amit mi játszunk időtlen idők óta?Nem viselkedik úriemberhez méltón a sajtóval,ellenfelekkel szemben?Nem törekedik a saját nevelések beépítésére ahelyett,h zsoldoscsapatot toborozna?Asszem ezek is elvek,amikhez tartja magát.
Még egy-két ilyen remek döntés és megy a kukába?Eddig annyira nem leht ráhúzni a vizes lepedőt.Voltak számomra is unszimpatikus húzásai -Eto'o-t nagyon szeretem,Yayát nemkevésbé,Zlatant eleve nem éreztem ideillőnek,főleg nem ilyen áron...- ,de eddig nem tudok rá fikát dobálni,mert Busí sem tűnik reménytelen megoldásnak Yaya pótlására és a Samu-Ibra csere tévútja is talán ki lesz köszörülve (durva képzavar :P Villával és a (téli?) jövő nyári igazolási időszakban.

(kis kitérő)
Utóbbi,amit felrovok neki eddig komolyabban a pályája során.Ordas hibának tartom az Eto'o cserét,mivel Ibra lett belőle.Eleve halott ötletnek tartottam,de adtam neki egy esélyt.Pep is.Nem annyira jöhetett be neki sem...Tavaly ezt a Samus cuccot még egy kicsit átgondoltam volna valahogy.Úgy,h ne Zlatan legyen belőle.:P (Samut kölcsönadhattuk volna a Milannak,és jöhetett volna Villa 8) )
Ezen kívül volt nemegy be nem váló szerzeménye,akikben hiába látott fantáziát.Ilyenek minden edző életében vannak.És a Blaugranához passzoló embert szerintem mindennél nehezebb kiszúrni,főleg olyat,aki még nem forrta ki magát.Szal ez benne van a pakliban,mégha szokatlan lóvék is mozogtak miattuk.
(vissza az előzőhöz)

Szal nem fikázom szanaszét,mert eddig nem lehet túl sok panaszunk a játékot,eredményességet tekintve.Nekem úgy tűnik,h frissen állunk neki a szezonnak,élesnek tűntek a srácok.Eszerint megvan az éhségük még mindig,valamint továbbra is igen pazar a játék.Ha olyan kumma nagy balfékségeket csinál és árt a csapatnak,akkor hogyhogy nem esik a szint?Rendesen le kellett volna amortizálnia eddigre a Jogát,ha sorozatosan a csapat kárára dolgozik.A húzásai lehet,h nem mindenkinek tetszettek (sőt!) ,de eddig megoldotta a döntéseinek következményeit ( :wink: ).Yayát Busíra (nem egy szint MÉG,de jó úton jár az Őzike :lol: ),Eto'o-t Zlatanra (sokatoknak bejött,nem véletlenül van ki ennyi ember miatta most),Zlatant Villára (?) (ezt már szeretem,gördülékenyebb lesz elöl a bugi.Dávid nagyon nagy fogás lesz,érzem).A potyára idehozott zsugásokat meg a fiatalokkal váltja ki:Pedro,Busí már bent,Dos-ék pedig kopogtatnak.

Legeslegvégül:
Ezzel a kerettel valószínű,h mások is tudnának bajnokok lenni.De a hogyan a nem mindegy.Ilyen szintű játékot nem sokan tudnának szerintem kihozni,még ezekből a srácokból sem.Rengeteg semleges is a tökéletes játéknak nevezi,amit csinált a hatkupás BARCA.És most sem vagyunk azért messze a "tökéletestől".Talán nem véletlenül.Ha nem lenne "emberi" a csapatával,akkor nem tudná ezt kihozni belőlük.Ugyanakkor nincs olyan,aki mindenkivel ugyanúgy (ha egyáltalán) ki tud jönni. :wink:

Bocs a pár szavas hsz-ért,ne töröljétek azért plíz :lol:
Apránként nem szóltam hozzá a bugihoz,most UFF,beszéltem. :D Saját vélemény,egyáltalán nem szentírás.Nem kérem senkitől,h értsen egyet,de az esetleges ellenvélemények kérem legyenek toleránsak.
Feltéve,h egyáltalán végigolvassa valaki is :roll: :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.31. 21:08:57

Nekem a legfontosabb,h a csapat olyan filozófiával játsszon, amit megszokhattunk,és hogy a sztárokat motiválja megfelelően az edző. Ezt Pep garantálta eddig,és fogja is remélem. Toure kiszorítása a kezdőből nem tetszett, viszont Busquets befutott. Ibra esete azért nem tetszett,mert nem IDŐBEN tudta meg a közvélemény,és nem sikerült megbeszélniük az ügyet. Játékban viszont (írom én,aki mindig védte a svédet) nem fogja annyira befolyásolni a csapatot a távozása.

ezek miatt tuti nem küldeném el,és nem is kívánnék neki olyasmiket mint egyesek.

várjuk meg a bajnokság alakulását, a rangadókat, a BL menetelés részleteit, ha kihat a csapatra az ,amiről vitáztok napok óta, akkor van értelme folytatni. Ha a Barca viszont Barcás focit,és mentalitást mutat be a PÁLYÁN,akkor fájhat sok minden, de Pep jó munkát végez.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.08.31. 20:51:51

Ez tényleg szánalmas ami itt folyik tisztelet a kivételnek. Pep ennyire meg annyira hozzá nem értő mert elküldi Yaya-t és Zlatant stb. Sokan elfelejtik hogy a szeretett klubjuk legsikeresebb szezonja előtt ez az amatőr edző meglépte azt amit talán senki más nem tett volna meg, elküldte a csapat 2 legnagyobb sztárját nevezetesen R10-et és Deco-t. Meg egyébként is hogy ha Guardiola makacs akkor az a baj ha meg átértékeli a döntéseit és korrigál akkor meg az. Ez az ember 2 szezon alatt szállított nekünk 8(!) kupát, annyit amennyit sok klub soha nem fog megszerezni+hozott nekünk zsinórban 4(!) klasszikust! És ha ebben az idényben akár csak a bajnokságot hozzuk vagy a BL-t vagy mondjuk mindkettőt vagy tripla akkor mi lesz? De nem is kell ide dupla vagy tripla elég a PD vagy a BL gondoljunk bele. 3 bajnokság zsinórban vagy 3 év alatt 2 BL. És lássuk be erre van esély, talán leginkább a bajnokságra szvsz. Pepnek van hova fejlődnie ez nyilvánvaló de kik vagyunk mi hogy kritizáljuk? A tripla után meglépte hogy lecseréli a 30 góllt szerző középcsatárát csak mert bomlasztó egyéniség. Mellényúlt és ezt belátta. Most olyan KCS-nk van akinél valószínüleg jobbat nem is képzelhetünk el Messi mellé ez már 2 meccs alatt is egyértelműen látszik(szenzációsan használja azt a területet amit Messi szerez azzal hogy magára vonzza a védőket, emelett jól is játszik össze a 2 játékos + Ini + Xavi zsugáit de akár a centerezéseket is nagyszerűen fejezi be mint azt láthattuk már 2 és fél meccs alatt). Száz szónak is egy a vége: Pep mellényúlt párszor de már képes belátni ha tévedett és korrigál. Ami pedig a karcsú keretet illetti erről olvassátok el Cruyff véleményét, én osztom:

http://www.totalbarca.com/2010/opinion- ... dvantages/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.31. 20:20:46

Varatrix írta:Együt nem fogunk olvasni. :wink:

Pep Guardiola (Krisztus) :arrow: (Antikrisztus)
Hihetetlen, hogy pont Ibra elküldése verte ki ennyire a biztosítékot, amikor a fél fórum arról írogatott, hogy mennyire elégedetlen a Svéddel.
Szvsz egyesek csak szeretnek elégedetlenkedni.
Ha Guardiola holnapig igazolna 4 új játékost és bő keretünk lenne, akkor is belekötnétek valakibe.
OFF
Szerinted miről híres a magyar nép? :D Hogy pesszimista. Hogy mindig a borút látja és a nehézségeket. :D Nem kell kiakadni ezen, én már megszoktam ezt. Volt pár felmérés, hogy a magyar mindig a pesszimistább népek közé tartozott. Ezek után, ha ezen fórumon mennek az elégedetlenségek, akkor azt mutatja, hogy "működik a gépezet". :D
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.08.31. 18:33:41

barca99 írta:
Sanama írta:Vagy ott van Bojan,aki a Pep-érában lényegesen kevesebb lehetőséget kap,mint régebben. Csak nem volt valami ellentét Pep és közte? Hát dehogynem...Emlékezhetünk,mikor visszahívta a B-be,de Krikic nemet mondott.
Az még véletlenül se merüljen fel senkiben, hogy a világ legjobb támadóit kellene kiszorítania... :roll: Vagy hogy amikor sok lehetőséget kapott, akkor Eto'o és Messi hónapokig volt sérült, kényszerből játszott annyit.
Pep első évében (Bojan ugye 18 éves) a kupában végig játszatta. Tavaly meg simán berakta Ibra helyett, amikor a svédnek látványosan nem ment.

Felesleges állandóan összeesküvéselméleteket gyártani.
Év végén már igen, simán berakta,de év közben nem.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.31. 18:32:59

Varatrix írta:
barca99 írta:Felesleges állandóan összeesküvéselméleteket gyártani.
Együt nem fogunk olvasni. :wink:

Pep Guardiola (Krisztus) :arrow: (Antikrisztus)
Hihetetlen, hogy pont Ibra elküldése verte ki ennyire a biztosítékot, amikor a fél fórum arról írogatott, hogy mennyire elégedetlen a Svéddel.
Szvsz egyesek csak szeretnek elégedetlenkedni.
Ha Guardiola holnapig igazolna 4 új játékost és bő keretünk lenne, akkor is belekötnétek valakibe.
Nem Ibra személyének elküldése verte ki a biztosítékot, hanem hogy a 3. klasszis játékosunkat penderítette ki gyakorlatilag indoklás nélkül 2 éven belül... És akkor azt nem is mondtam, hogy a 3-ból 2-t gyakorlatilag bagóért engedtünk el. Ez veri ki a biztosítékot... Az csak tetőzi a dolgokat, hogy meg lett volna az ideális keret, aztán egy utolsó pillanatban megejtett eltávolítás miatt megint egy picit szűken vagyunk. Nem azt mondom, hogy igazolni kell, sőt én ellenzem is az igazolást (mert nincs minőség most a piacon), de ahogy Guardiola bánt néhány játékossal az elmúlt időkben (és amilyen következményei lettek, mind pénzügyi, mind sportszakmai oldalról szemlélve), úgy érzem, hogy jogos a felháborodásom nekem és sok más Barceloa szurkolónak is.

Csupán ennyit mondok, aztán nem kell azzal jönni, hogy milyen zseniális edző és milyen jól felkészíti és motiválja a játékosokat... Hatszázszor leírtam, hogy jómagam is így gondolom, nem is emiatt vagyok most mérges rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2010.08.31. 18:34:15-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.31. 18:21:28

barca99 írta:Felesleges állandóan összeesküvéselméleteket gyártani.
Együt nem fogunk olvasni. :wink:

Pep Guardiola (Krisztus) :arrow: (Antikrisztus)
Hihetetlen, hogy pont Ibra elküldése verte ki ennyire a biztosítékot, amikor a fél fórum arról írogatott, hogy mennyire elégedetlen a Svéddel.
Szvsz egyesek csak szeretnek elégedetlenkedni.
Ha Guardiola holnapig igazolna 4 új játékost és bő keretünk lenne, akkor is belekötnétek valakibe.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.08.31. 18:17:08

rizla írta: nem akarok feleslegesen durva hangnemet megütni, mert hát ezen a fórumon leugatni embereket olyan, mint óvodástól elvenni a nyalókát, de egyszerűen nevetséges amit írsz. nézd meg a csapatot a pályán, nézz végig az elmúlt két éven. guardiola minden idők egyik legjobb barcelona-edzője, és hihetetlen, hogy még senki sem védte meg ezektől a röhejesen retardált, totálisan inkompetens kommentektől. vannak hibái, nem a legjobb menedzser, de fantasztikus edző. és az első bajnokiból kiindulva ez nem sokat változott..

áh, uramisten, hagyjuk. dedó.
Nah ezt betűről betűre adom. Régebben jópáran megvédték , de amióta túlzott mennyiségben okádják tele a topikot a hülyességel , a sajátnevelés-rijkaardhozottide vagy az ehhez hasonló pompás elméletekkel azóta meguntam és csak szórakozni járok ide.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.31. 18:10:10

Sanama írta:Vagy ott van Bojan,aki a Pep-érában lényegesen kevesebb lehetőséget kap,mint régebben. Csak nem volt valami ellentét Pep és közte? Hát dehogynem...Emlékezhetünk,mikor visszahívta a B-be,de Krikic nemet mondott.
Az még véletlenül se merüljen fel senkiben, hogy a világ legjobb támadóit kellene kiszorítania... :roll: Vagy hogy amikor sok lehetőséget kapott, akkor Eto'o és Messi hónapokig volt sérült, kényszerből játszott annyit.
Pep első évében (Bojan ugye 18 éves) a kupában végig játszatta. Tavaly meg simán berakta Ibra helyett, amikor a svédnek látványosan nem ment.

Felesleges állandóan összeesküvéselméleteket gyártani.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.31. 18:02:23

Nekem nagyon fura, hogy most mindenki elővette Pepet.
Két éve még maga volt az atyaúristen.
Könyörgöm legalább a szezon végét várjátok meg mielőtt elkülditek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
rizla
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.05.24. 23:06:33
Kapcsolat:

2010.08.31. 17:54:08

daffy írta:amit én egyértelműen leszűrtem az az,hogy pep nem való egy "úri" klubba. nem a barca eszméihez való edző és egyáltalán...idiótán viselkedett.
nem gáz,saját maga alatt vágja a fát,még 1-2 ilyen remek döntés és megy is a kukába. ezzel a kerettel más edzők is képesek lehetnek sikereket elérni,olyanok,akik talán emberibben bánnak más emberekkel(még akkor is,ha akkora orruk van,mint ibrábak. sztem pepnek ez bökte a szemét :D )
nem akarok feleslegesen durva hangnemet megütni, mert hát ezen a fórumon leugatni embereket olyan, mint óvodástól elvenni a nyalókát, de egyszerűen nevetséges amit írsz. nézd meg a csapatot a pályán, nézz végig az elmúlt két éven. guardiola minden idők egyik legjobb barcelona-edzője, és hihetetlen, hogy még senki sem védte meg ezektől a röhejesen retardált, totálisan inkompetens kommentektől. vannak hibái, nem a legjobb menedzser, de fantasztikus edző. és az első bajnokiból kiindulva ez nem sokat változott..

áh, uramisten, hagyjuk. dedó.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.31. 17:18:31

Igen ám, csak itt sokan az érem egyik oldalát nézik. Hogy Csiga milyen rossz vétel stb. Igen, tagadhatatlan hogy sok rossz igazolása volt, de vegyük az idei igazolásokat. A legtöbben kizárólag az "Ibra-ügyet" tárgyalják. De jött Villa, Adriano, Mascherano még kérdőjel de beválhat. Szerintem igenis erősödtünk. Lehet hogy szűk a keret, de jobb lett volna Henry-t szenvedni látni és horribilis fizetését utalgatni. Marquez nagyon jó játékos volt és sokat tett a klubért, de ez a váltás kölcsönösen előnyös volt a meglátásom szerint. Rafa stabil kezdőként játszhat míg itt epizódszerepeket kaphatott volna, Csiga pedig... hagyjuk. Velük nem gyengültünk.
Viszont Adrianoval nem csak minőségi jobboldali védő pótlása oldódott meg -ami már nagyon sürgető volt- hanem új lehetőségek is nyíltak.
Yaya-val gyengültünk igazán, Ibra pedig ki lett tárgyalva. Anyagi szempontból nagyot buktunk, nem vitás, a csapat játékának és eredményességének lehet hogy jót is tett. Ezt nem fogjuk megtudni, de ezzel itt nem foglalkoznék.

csak arra próbálok rávilágítani, hogy az idei átigazolási időszakból nem jöttünk ki rosszul sztem. Az 5 távozóból 3 nem gyengíti a csapatot. Az érkezőkből pedig Villa megszerzése nem kell ecsetelni mekkora fogás, Adrianoval is nagyon jól jártunk és lehet hogy Mascherano is jó fogás lesz.

Lehet hogy ez már atigazolás-topic, csak Pep igazoláspolitikájának egy másik oldalát is fel akartam vázolni, az ifikről nem is beszélve.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.08.31. 15:10:31

Az eredményektől eltekintve szerintem akárkit lehet kritizálni. Sosem volt tökéletes Pep,most sem az, és nem is lesz.
Nem azért írok most,hogy azzal jöjjön valaki,hogy "de ameddig az eredmények őt igazolják addig..."
Igen,eddig eredményes,de megmagyarázhatatlan dolgokat művel.

Nekem az jön le,hogy itt az maradhat akivel Ő puszpajtás viszonyban van.
Kezdjük a csatároknál. Eto'o és Ibra 2teljesen más ember... Éppen a mi Guardiolánknak lett mindkettővel baja,és keveredett konfliktusba :)
Vagy ott van Bojan,aki a Pep-érában lényegesen kevesebb lehetőséget kap,mint régebben. Csak nem volt valami ellentét Pep és közte? Hát dehogynem...Emlékezhetünk,mikor visszahívta a B-be,de Krikic nemet mondott.

Akkor ott van Touré. Posztján a világ legjobbja,de Ő Busit játszatja,nem tudjuk miért,ez számomra még mindig rejtély,de a lényeg,hogy Touré is távozott.

Ezzel nem is lenne semmi bajom,ha Eto'o-t nem Ő akarta volna kirakni,és Ibrát idehozni.
Sőt még odáig megyek,hogy Ibra eladásával sem lett volna bajom,ha nem Augusztus 27.-én jön rá,hogy menjél innen fiam!
Ibra az alapozást keményen végigcsinálta,jöttek a gólok is stb.,persze a személyi probléma az komolyabb mint akárhány gól...

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy itt nem csak Eto'oval Ibrával volt a probléma,ilyen nincs egyszerűen....


A piaci/gazdasági részét meg hagyjuk már.1szó: nevetséges.
És még bele akarják magyarázni,hogy 60millát spórol a klub,hát az agyam eldobom...

Összességében,nem írom le a keretet,mert nem Ibrán múlt volna a siker,de nagyon szívesen megnéztem volna egy Villa-Ibra-Messi triót elől.

Pepnek meg van mit javítania ,az biztos....mint ahogy Zubiéknak is,mert ilyen röhejes üzletet rég láttam
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.31. 08:17:43

Én azt mondom hogy ha ezzel a kerettel még ha meg is nyeri a bajnokságot és/vagy a BL-t és a következő évben elküldi Abidalt vagy Militot vagy akár mind a kettőt + még pár ember én nem küldeném el. Ez lesz a harmadik szezonja az első osztályban. Be fog nőni az ő feje lágya is.
Egyébként tök mind1 kit küld el, (Kivéve az alapembereket bár őket 100 hogy nem adja el a klub) ha jól játszik a csapat és nyerik a trófeákat én nem panaszkodom hogy kit mennyiért hoznak és adnak el rá 1 évre.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.31. 07:54:16

amit én egyértelműen leszűrtem az az,hogy pep nem való egy "úri" klubba. nem a barca eszméihez való edző és egyáltalán...idiótán viselkedett.
nem gáz,saját maga alatt vágja a fát,még 1-2 ilyen remek döntés és megy is a kukába. ezzel a kerettel más edzők is képesek lehetnek sikereket elérni,olyanok,akik talán emberibben bánnak más emberekkel(még akkor is,ha akkora orruk van,mint ibrábak. sztem pepnek ez bökte a szemét :D )
rizla
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.05.24. 23:06:33
Kapcsolat:

2010.08.31. 01:34:56

Cumbee írta:Biztos sokan olvasták, de valszeg még többen nem. Csak most találtam meg, szerintem egész jó írás, érdemes elolvasni.
http://www.hetek.hu/arcok/200906/mesterharmas
ez egy összelopkodott cikk, ebből konkrét mondatokat emel át: http://sportgeza.hu/sport/fizikaliseduk ... guardiola/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.08.31. 01:19:06

Biztos sokan olvasták, de valszeg még többen nem. Csak most találtam meg, szerintem egész jó írás, érdemes elolvasni.
http://www.hetek.hu/arcok/200906/mesterharmas
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.08.30. 23:49:14

Amíg Rosell a presi addig kár ezen agyalni, hogy elmegy e, vagy sem. A csapat eredményes, szépen játszik, miért kéne elküldeni? Azért mert elüldöz néhány játékost? Valahogy csak túltesszük rajtuk magunkat, és pótoljuk őket. :wink:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.30. 23:44:49

Most a történtek után ép ésszel azt mondom, h én nem engedném el jövőre, még ha nem is nyer semmit a csapattal.(biztos sokan fognak most lehurrogni).
DE nem lehet mindig nyerni, pedig mostanság mi ezt az érzést nem éreztük a csapatnál.
Nem kell úgy tenni mint a Madridnál, h egy évig nem nyer semmit és akkor mehet is..
Ha szépen és jól fogunk játszani, de mégsem nyerünk semmit szerintem simán maradhatna, és remélem, h fog is.
Inkább akkor küldenék el egy edzőt tőlünk(bár nem én döntök), ha védekező játékkal lesz eredményes.
Szerintem sokan vannak úgy, h inkább lássunk szép focit kupa nélkül, mint hogy nyerünk 2-3 kupát, de semmi támadó játék, pontatlanság és védekező felállás. :roll:
footwork
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.08.28. 18:20:23

2010.08.28. 22:33:53

remélem h a Nou Campban a közönség kifütyüli azt a madarat a kispadnál meg azt a bohocot a páholyban!!! Imádom az egész klubbot és 98 óta velük lélegzek de ebben az évben csak az a 11néhány ember fog érdekelni akik tiszta szívből rugják a bőrt és remélem elfeledtetik ezt a 'mit is' ? ami most megy!! pepéknek érik már egy kis fehér kenő lengetés!! csak h észhez térjenek mint Laportáék anno!!(akkor bejött)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.28. 22:21:07

Neked is gratulálok Pep. Fejedbe veszel valamit, 1 évig próbálod, aztán tojsz a kapcsolatodra Ibrával, kiszolgátatott helyzetbe hozod a klubot, kiborul a bili Zlatannál és ezért hogy ne legyen baj az öltőzőben eladjuk 24ért (amit az elkövetkező 24 millió évben fizetnek ki évente 1 eurós törlesztéssel). Jó edző vagy, szeretlek is, de nevetséges dolgokat tudsz művelni játékosokkal, karrierekkel, és szánalmas hogy a makacsságod 50+ millió buktát okoz a klubnak 2 év alatt (Hleb, Cacares, Csiga, Ibra stb). Mint egy ovodás, játszik 2 napot az új játékával, eltöri és kell is neki az új, mert az onnantól rossz és fúúúj, azzal már nem játszik.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 17:11:27

lluisllach89 írta: A fűrész 18-ban állítólag Pep fog kínozni.

Spoiler: Ibrahimovic egy kihalt full sötét verembe kerül fél évre és hihetetlen nagy parák közepette ráijeszt Pep 2-szer hogy beszélni akar vele. Később egy kopasz gengszter szabadítja ki aki később megszerzi 1 zombie hordába.

Ezalatt Tourét satuba fogta egy gránátvörös-kékre festett kispad ami számzáras, és a 6 számjegyű kód mellett egy euró jel van. Közben Busquets sikoly képe villan fel a falon random időközönként.
És Eto'o-val mi lesz? :(
:lol: :lol: :lol:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.28. 16:54:52

Mihu írta:Guardiola-nak meg egyszerűen csak nem szimpatikus valaki, az már repülhet is.
A fűrész 18-ban állítólag Pep fog kínozni.

Spoiler: Ibrahimovic egy kihalt full sötét verembe kerül fél évre és hihetetlen nagy parák közepette ráijeszt Pep 2-szer hogy beszélni akar vele. Később egy kopasz gengszter szabadítja ki aki később megszerzi 1 zombie hordába.

Ezalatt Tourét satuba fogta egy gránátvörös-kékre festett kispad ami számzáras, és a 6 számjegyű kód mellett egy euró jel van. Közben Busquets sikoly képe villan fel a falon random időközönként.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.28. 16:52:49

Bestbarca írta: Meglehet,de ha 3 év alatt láttunk volna tőle cirka 80gólt,hááát, lehet megérte volna,pláne így Ibra rossz teljesítménye után-no mondjuk ez már az utólag könnyű okosnak lenni kategória!Én mindenesetre nem sírtam volna,ha ő jött volna!
Ha Ibrától láttunk volna 80 gólt, akkor ő érte volna meg

Egyébként két 32 gólos év, és akkor pipa
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.28. 16:47:09

sjd írta:
Tényleg nem lett volna rossz, és jövőre, amikor visszavonul, egy fillért se láttunk volna belőle :roll:
Meglehet,de ha 3 év alatt láttunk volna tőle cirka 80gólt,hááát, lehet megérte volna,pláne így Ibra rossz teljesítménye után-no mondjuk ez már az utólag könnyű okosnak lenni kategória!Én mindenesetre nem sírtam volna,ha ő jött volna!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése
cron