Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.24. 23:26:28

csabooo írta:akármi is történt, én még adnék neki legalább egy évet...
ő dönt. én azért kételkedek a maradásában,mert tanácstalannak látom. nem nagyon jönnek be a húzásai,amikkel újítani próbál. most a 3 védős felállás is kudarcot vallott. megjegyzem,hogy egy ilyen kerettel ember legyen a talpán,aki radikális változást mer meghúzni,mert akkor több alapember is a padra kerül. nem lesz könnyű helyzete a következő szezon edzőjének,akár ki is legyen
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.04.24. 23:25:27

=D> Guardiola dícséretet érdemel,semmi mást. Nem tudom ti it néztetek, de igenis jók voltunk. Tudta motiválni a csapatot ennyi siker után is és egy ilyen hét után is felspanolta őket. Szerintem a taktika is jó volt. Az már nem az Ő hibája, hogy így elszórakoztuk. Jól indult a meccs helyzeteket dolgoztunk ki. 2-0-volt úgy tűnt elég sima meccs lesz, erre Valdés hatalmas hibáját kihasználta a chelsea (félig futott ki, ez volt a legrosszabb döntés). Jól cserélt, Alvés kényszerű csere volt,de Tello behozatala szerintem igenis indokolt volt, és nem a támadásban volt a legnagyobb segítség, hanem a védekezésben, a jobb szélen vgay 3-szor el tudtak futni megverve a védőinket, de pl Drogba Tellót nem tudta lefutni, és vissza is szeretük a labdát. Keita pedig magasságot hozott a csapatba, még1 elem amire figyelniükkellett, kicsi hiányzott h bejöjjön. Messi fásult volt, ma csak ennyi hiányzott. Kihagyott 2 zicccert, 1 11-estés volt még egy kapufája. Ha csak a 11-es bemegy most ünnepelnénk. Ennyi történt, sorozatban ott vagyunk az elődöntőben egy kicsivel több szerencsével megnyerhettük volna.Ennél igazságtalanabb párharcot, és végkimenetelt még nem láttam,de ez nem Pep hibája, Ő jól csinálta.
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.04.24. 23:23:17

akármi is történt, én még adnék neki legalább egy évet... egyszerűen nem tudok mást elképzelni helyette most jelen pillanatban. Akkor mutathatná meg hogy milyen edző is valójában, ha maradna és jövőre újra világverő együttest kovácsolna. De persze ettől még idény végén elmehet, ami valjuk be benne van a pakliban... :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
zoli001
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.10.04. 23:51:30
Tartózkodási hely: Tatabánya

2012.04.24. 23:20:50

Sanama írta:Cuenca annyira nem Barca szint, hogy mérföldekkel értelmesebb volt a támadójátéka a csapatnak, mint mikor Alves játszott.


Fiatal még!
Emlékszem még amikor Xavi,Puyol kezdte,ők sem játszottak ezen a szinten!

De mivé váltak!!!

Talán egy kis idő kell hogy beérjen!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.04.24. 23:20:14

Őszintén nem tudom miről beszéltek. Negyedik éve ő az edző, és minden évben változtatott valamit és tette ezt úgy hogy a legtöbbjük bejött, minden évben legalább dupláztunk. Először elküldte R10et és Decot, tripláztunk, aztán elküldte Etot, hozta Zlatant ez mondjuk nem annyira jött be de dupláztunk így is. Majd aztán Bevitte Messit középre hozta Villát. Közben folyamatosan hozta fel a Bből, a ma már sztárokat, és idén is változtatott elég ha a 3-4-3ra vagy a 3-3-4re(!!!) gondolunk. Higyjétek el hogy ezek (is) jobban fognak működni jövőre, ahogy az új játékosok is(Cesc+Alex+a most érkezők). Nem érzem hogy menne. Neymar vagy RVP fog jönni, Pep meg maradni fog. Kérlek ha megvan a meccs utáni interjúja, azonnal kopizzátok be ide, én is megteszem ha megtalálom!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára SuperMessi 2012.04.24. 23:29:39-kor.
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.24. 23:17:16

Ha esetleg távozna, (ami szerintem be fog következni) ötletem sincs ki lenne a megfelelő a helyére. Talán egy olyan motivátor "gép" mint Bielsa. Mást nem nagyon tudok elképzelni.
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:13:51

ozsimiki írta:
Sanama írta:Cuenca annyira nem Barca szint, hogy mérföldekkel értelmesebb volt a támadójátéka a csapatnak, mint mikor Alves játszott.
Igen. Szerintem Cuenca játékára egy rossz szavunk sem lehet, inkább +ban lógott ki ma. Bár hozzáteszem, az egész csapat ment,és akart, és küzdött, sőt helyzeteket dolgozott ki. Nem tudom ki mit nézett amikor olyat ír,hogy trék voltunk, meg sétálgattunk... az egészet végigpörögtük. Fortuna és a sors egyszerűen így döntött. Tudom,h könnyű erre fogni,de látva ezt a rengeteg kapufát,azt,h a Chelsea 3ból 3at bever, mi 40ből 2őt, stb,stb,stb. Ez sorsszerű.

visca el barca!

Szerintem az első félidei posztváltogatások teljesen tudatosak voltak, és akkor még Chelseasek se igen tudták lekövetni, nem értem, ezt miért kellene Pep nyakába varrni.

Keita beküldése is logikus volt, kellett még 1 magas, nem maradt szinte semmi időnk, annak meg nem volt értelme,hogy Pedro is felálljon a 7es falra.

Szerintem a motivációt megint remekül megoldotta Pep, viszont a rengeteg helyzet kihagyása, mentális fáradtság.

Lehet jönni azzal,h Messi nem pihent semmit se szinte, de tavaly se emlékszem rá,hogy többet pihent volna. (bár akkor ugye volt VILLA!)
Respect!

Látszik, hogy Te értesz a játékhoz! Régi motoros :)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.24. 23:13:45

ozsimiki írta:visca el barca!

Szerintem az első félidei posztváltogatások teljesen tudatosak voltak, és akkor még Chelseasek se igen tudták lekövetni, nem értem, ezt miért kellene Pep nyakába varrni.

Keita beküldése is logikus volt, kellett még 1 magas, nem maradt szinte semmi időnk, annak meg nem volt értelme,hogy Pedro is felálljon a 7es falra.

Szerintem a motivációt megint remekül megoldotta Pep, viszont a rengeteg helyzet kihagyása, mentális fáradtság.

Lehet jönni azzal,h Messi nem pihent semmit se szinte, de tavaly se emlékszem rá,hogy többet pihent volna. (bár akkor ugye volt VILLA!)
mit kell lekövetni a posztváltogatásokat? semmit. colenak nem mindegy h sanchot vagy cuencat kell fogni?

tökmind1, én megfogadtam, h két topic van az eurobarcan, amiben nem vagyok hajlando senkivel vitatkozni, ez az egyik. :wink:

én remélem h idény végén távozik, Ti nem. Nincs ebben semmi különös. Azért megjegyzem, ha marad, minden bizonnyal nem fogom magam felkötni egy villanypóznára :)

Azt hiszem, elég normális stílusban leírtam a saját véleményem, nem látom okát,hogy normál keretek között ne lehetne erről "vitázni", de ha nem akarsz, nem kell. Ozsi
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zoli001
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.10.04. 23:51:30
Tartózkodási hely: Tatabánya

2012.04.24. 23:13:24

Hát valami újdonságot ki kell találni jövőre!


Ha marad,ha megy!

Én a távozás mellett tenném le a voksom,de kitudja!

Szép három évet varázsolt nekünk!Amit soha nem felejtünk el neki!


Legyen bárhogy is,Visca el BARCA!


Ui:Am mi ez a baromság,hogy nem lehet őket motiválni???Holnap én is mondom a főnökömnek hogy elfáradtam,nincs kedvem!!!

Ennyi pénzért...................................
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.24. 23:11:57

Vele nincs bajom.Én remélem továbbra is hogy marad.Viszont jó lenne belátnia,hogy nem jól vagy egyáltalán nem cserél illetve ezt a fiatal használat dolgot is.Tello ügyes gyerek,de nagyon kevés,nem is értem,miért játszik egy ilyen meccsen.Igazolni se nagyon tud jó lenne a nyáron megerősíteni majd minden posztot.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:11:45

visca el barca írta:nah, akkor huszonhetedjére is beirom , hátha meg is jelenik...

szoval, én nem értem mit csinált ez az ember a real ellen, meg a mostani meccsünkön. én nem varrom a nyakába a vereséget, de lássuk csak.

az első félidoben kimentunk egy olyan értelmetlen taktikával h az vmi elképesztő. cuenca, 0 tapasztalattal, mint vonalszélső. alexis vhol elöl a semmibe poszt nélkül. iniesta baloldali támadóba. se itt se a real ellen nem tudott mit csinálni.

aztán behozza tellot, ahelyett h hozná pedrot, akinek van vmi rutinja, majd jön a fenomenális keita-fabregas csee. h minek azt nem tudom.

tudhatta volna h a cselzi 38922 emberrel fog védekezni, de semmit nem tudott kitlálni. akármennyire is véditek ez az ő hibája. van egy probléma amit meg kell oldani, neki sokszor nem sikerült idén, az utolsó két meccsel ráadásul buktuk az egész idényt.

a három buktától eltekintve, félretéve a szomoruságot, én ugy gondolom h ideje frissíteni edzőposzton.
Alexis Messi tengely működött volna, ha Messi nem hibázik ennyit...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 23:11:42

2dolgo hiányoltam.

1-taktikában változtasson már. semmi mást nem tud játszani a csapat. a tili toli jól megy, legjobban a világon, de 3év alatt nem igaz,hogy nem bír kiötleni valamit erre az évenként 3-4meccsre.

2- Alvesre miért nem szól rá a 34ik szr beadás után,hogy hagyja abba?

2+1- Keita mióta számít maga játékosnak? 183cm. Oké Messi mellett nagy,de egy 5méteres Chelsea védő mellett törpe :D
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2012.04.24. 23:10:49

Én is fásultnak látom, szinte egész évben. Remélem, nincs igazam, de kellene a csapatnak egy új edző.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:10:27

Xavi001 írta:
redmiller írta: Ez marhaság! Fiatalok.
Viszont Messi elfogyott a szezon végére... Őt is rotálni kellett volna...
Villa nélkül sajnos ez nehéz.
Villával is játszott...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.24. 23:08:11

Sanama írta:Cuenca annyira nem Barca szint, hogy mérföldekkel értelmesebb volt a támadójátéka a csapatnak, mint mikor Alves játszott.
Igen. Szerintem Cuenca játékára egy rossz szavunk sem lehet, inkább +ban lógott ki ma. Bár hozzáteszem, az egész csapat ment,és akart, és küzdött, sőt helyzeteket dolgozott ki. Nem tudom ki mit nézett amikor olyat ír,hogy trék voltunk, meg sétálgattunk... az egészet végigpörögtük. Fortuna és a sors egyszerűen így döntött. Tudom,h könnyű erre fogni,de látva ezt a rengeteg kapufát,azt,h a Chelsea 3ból 3at bever, mi 40ből 2őt, stb,stb,stb. Ez sorsszerű.

visca el barca!

Szerintem az első félidei posztváltogatások teljesen tudatosak voltak, és akkor még Chelseasek se igen tudták lekövetni, nem értem, ezt miért kellene Pep nyakába varrni.

Keita beküldése is logikus volt, kellett még 1 magas, nem maradt szinte semmi időnk, annak meg nem volt értelme,hogy Pedro is felálljon a 7es falra.

Szerintem a motivációt megint remekül megoldotta Pep, viszont a rengeteg helyzet kihagyása, mentális fáradtság.

Lehet jönni azzal,h Messi nem pihent semmit se szinte, de tavaly se emlékszem rá,hogy többet pihent volna. (bár akkor ugye volt VILLA!)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.04.24. 23:07:11

Guardiola good bye!!!
joekacsa
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.24. 23:01:42

nah, akkor huszonhetedjére is beirom , hátha meg is jelenik...

szoval, én nem értem mit csinált ez az ember a real ellen, meg a mostani meccsünkön. én nem varrom a nyakába a vereséget, de lássuk csak.

az első félidoben kimentunk egy olyan értelmetlen taktikával h az vmi elképesztő. cuenca, 0 tapasztalattal, mint vonalszélső. alexis vhol elöl a semmibe poszt nélkül. iniesta baloldali támadóba. se itt se a real ellen nem tudott mit csinálni.

aztán behozza tellot, ahelyett h hozná pedrot, akinek van vmi rutinja, majd jön a fenomenális keita-fabregas csee. h minek azt nem tudom.

tudhatta volna h a cselzi 38922 emberrel fog védekezni, de semmit nem tudott kitlálni. akármennyire is véditek ez az ő hibája. van egy probléma amit meg kell oldani, neki sokszor nem sikerült idén, az utolsó két meccsel ráadásul buktuk az egész idényt.

a három buktától eltekintve, félretéve a szomoruságot, én ugy gondolom h ideje frissíteni edzőposzton.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.24. 23:01:24

redmiller írta:
Nem Ede72 írta:Tello, Cuenca nem barca szintű játékos, remélem ezt már mindenki látja....
Ebben az évben a vezetés peppel az élen hibák sokaságát követte el, azzal, hogy nem igazoltak minőségi játékosokat, köztük védőt és csatárt...a madridi meccs is taktikai hibák sokaságán+Valdes ment el, ezen a meccsei is gyatra játék, + valdes töketlenkedése...
én egész nyáron csak a távoli lövéseket gyakoroltatnám velük...nem érdemeltünk továbbjutást. És ezek után az is csoda lesz, ha megnyerjük a kupát...sajnos!!
Ez a három meccs megmutatta a hibáinkat...oriási ballépés volt Eto'o majd Ibra eladása.....csatárok nélkül nem lehet focimeccset nyerni.
Ez marhaság! Fiatalok.
Viszont Messi elfogyott a szezon végére... Őt is rotálni kellett volna...
Villa nélkül sajnos ez nehéz.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 22:59:52

hajnesz írta:
Xavi001 írta:Nem az ő hibája volt!
Akkor mivel magyarázod a Fab-Keita cserét? Különben meg Fabregasban láttam az egyedüli potenciált a csapatból :cry: :cry:
Fogyott az idő, kellett egy brusztolós, erős, magas játékos a magas angolok közé. Ennyi
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 22:59:18

Cuenca annyira nem Barca szint, hogy mérföldekkel értelmesebb volt a támadójátéka a csapatnak, mint mikor Alves játszott.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 22:58:58

Nem Ede72 írta:Tello, Cuenca nem barca szintű játékos, remélem ezt már mindenki látja....
Ebben az évben a vezetés peppel az élen hibák sokaságát követte el, azzal, hogy nem igazoltak minőségi játékosokat, köztük védőt és csatárt...a madridi meccs is taktikai hibák sokaságán+Valdes ment el, ezen a meccsei is gyatra játék, + valdes töketlenkedése...
én egész nyáron csak a távoli lövéseket gyakoroltatnám velük...nem érdemeltünk továbbjutást. És ezek után az is csoda lesz, ha megnyerjük a kupát...sajnos!!
Ez a három meccs megmutatta a hibáinkat...oriási ballépés volt Eto'o majd Ibra eladása.....csatárok nélkül nem lehet focimeccset nyerni.
Ez marhaság! Fiatalok.
Viszont Messi elfogyott a szezon végére... Őt is rotálni kellett volna...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2012.04.24. 22:49:17

Tello, Cuenca nem barca szintű játékos, remélem ezt már mindenki látja....
Ebben az évben a vezetés peppel az élen hibák sokaságát követte el, azzal, hogy nem igazoltak minőségi játékosokat, köztük védőt és csatárt...a madridi meccs is taktikai hibák sokaságán+Valdes ment el, ezen a meccsei is gyatra játék, + valdes töketlenkedése...
én egész nyáron csak a távoli lövéseket gyakoroltatnám velük...nem érdemeltünk továbbjutást. És ezek után az is csoda lesz, ha megnyerjük a kupát...sajnos!!
Ez a három meccs megmutatta a hibáinkat...oriási ballépés volt Eto'o majd Ibra eladása.....csatárok nélkül nem lehet focimeccset nyerni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.24. 22:47:18

SuperMessi írta:Maradni fog, ebben egészen biztos vagyok. Nagyon rossz látni szenvedni a csapatot, de most csak annyit tudok mondani hogy Visca el Barca y Visca Catalunya!
én pedig a távozásában vagyok biztos. aranykorszakot hozott,legyetek hálásak neki! nem bántani kell,hanem tisztelni,amiért belátja,ha nem tud többet adni és látja a korlátait.
fel a fejjel!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.04.24. 22:45:26

Maradni fog, ebben egészen biztos vagyok. Nagyon rossz látni szenvedni a csapatot, de most csak annyit tudok mondani hogy Visca el Barca y Visca Catalunya!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2012.04.24. 22:43:10

Xavi001 írta:Nem az ő hibája volt!
Akkor mivel magyarázod a Fab-Keita cserét? Különben meg Fabregasban láttam az egyedüli potenciált a csapatból :cry: :cry:
Válasz küldése