Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.09. 18:31:53

Nem törtem pálcát bocsánat. Annyit mondtam, hogy szkeptikus vagyok és drukkolok neki nagyon. Hihetetlen nagy gödörben vagyunk, nem vagyok benne biztos, hogy egy 1 éves tapasztalattal, egy B csapatnál dolgozó edző megfelelő megoldásokat tud felmutatni a helyzetünkben.

Ennyit mondtam. Rendet kell tenni, megváltoztatni a keret összetételét, a játékosokba vissza kell, hogy kerüljön az alázat, a küzdelem és fegyelem kell, hogy legyen köztük.

Miért csodálkozik itt több ember, hogy szkeptikus vagyok és nem vagyok benne biztos, hogy Guardiola elég ide??? A tapasztalatára vonatkozó tények alátámaszthatják a félelmemet. Nagyon nagy játékos volt, szimpatikus emberileg is és mint játékos is. Nagyon drukkolok neki, de ettől még félhetek. Mondjuk úgy, egy Mourinhohoz hasonló tapasztalattal rendelkező edző kinevezése után magabiztosabb lennék és nem lennének félelmeim.

De nem fogom magam rosszul érezni azért, mert objektív érvek és jogos dolgok miatt kicsit félek. Ennyi erővel feltehetném a Guardiolának tapsoló és éljenező szurkolóknak, hogy ugyan, miért vagytok ennyire boldogok? A negyedosztály miatt? Nem teszem fel, mert elfogadom azt az érvet, hogy Franknél tuti, hogy jobb lesz.

Van aki felhőtlenül boldog, van, aki boldog, de vannak fenntartásai. Utóbbi vagyok én is.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
szokola81
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008.05.01. 09:44:12
Tartózkodási hely: magyarország

2008.05.09. 18:30:16

várjuk ki a végét először bizonyítson utánna itélkezzünk felette addig felesleges! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Détári
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.05.09. 18:07:35

Szerintem is várjunk a bírálatokkal! Okos játékos volt, olvasta a játékot, ezért nem hiszem, hogy rossz edző lenne. Rijkaardnal mindenképpen jobb lesz...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.09. 17:43:38

Tényleg igen durva,h mennyien pálcát törtek már Pep felett,annak ellenére,h AZ ÉGVILÁGON SEMMI OKUK NINCS RÁ :!: Még egy kézmozdítást nem tudott tenni edzőként és már leírva :cry: Valszeg ezt az idei,időnként kilátástalannak tűnő szezon utáni csalódottság mondatja a szurkerekkel.Tényleg nagyon nagy gödörben vagyunk,DE!Ha jól jövünk ki az igazolásokból és Pep BARCA szíve/odaadása (mert ebben tuti nem lesz hiány) valamint nem mellékesen a játékintelligenciája "átadódik" a játékosokba,plusz lesz egy ütős kis játékrendszerünk (variált szisztéma: 4-3-3, 4-4-2 ,stb ...) akkor már akár a következő szezonban újra jó lesz BARCA meccseket nézni.Nem azt mondom,h egyből triplázunk (BL győzelem,bajnoki és kupa elsőség),de ha lesz újra élet/tűz/játékkedv a csapatunkban,akkor ez már előrelépés az idei szezon után!És ha ezek adottak,akkor ilyen kerettel már nem végezhetünk olyan rossz helyen egyik fronton sem!
Kérnék szépen mindenkit,h adjunk esélyt Pepnek a bizonyításra,hagyjuk,h végezze a dolgát és h mi lesz belőle,hónapokon belül kiderül...Mindenesetre az egyik nyilatkozata már bíztató volt,miszerint az első lépések közül az egyik,h lecseréli az orvosi stábot!Már ez egy jó döntés szerintem,mivel pár éve már a vöröskereszt is támogathatna minket,igazi kórházválogatott voltunk :twisted:
Szal én hiszek Pepben és hiszek a BARCA-ban!!!
Mindent bele fiúúúúúúúk!!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.09. 17:27:39

Varga Tamás írta:Andrisnak teljesen igaza van. Nálam a türelmi idő 2008. decemberi utolsó fordulóig fog tartani. A véleményemet addig is le fogom írni róla, de addig támogatni fogom. Addigra a minimális elvárás: továbbjutás a BL-csoportkörből, és a bajnokságban 1-3. hely valamelyike, + és elfogadható játék. Az alibizést, a lélektelen játékot viszont semmilyen szinten nem fogom elfogadni. Az kötelező elvárás lesz, hogy a csapat minden meccsen 'meghaljon a pályán'.
Egyetértek, de nekem inkább az eredmény lesz a fontos, mint a szép játék. :)
in to exile
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.09. 17:24:47

korai mi?csak ennyi év sikertelenség után nem lesz az a drukker aki majd nem követeli a fejét!!!
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.09. 17:24:22

Andrisnak teljesen igaza van. Nálam a türelmi idő 2008. decemberi utolsó fordulóig fog tartani. A véleményemet addig is le fogom írni róla, de addig támogatni fogom. Addigra a minimális elvárás: továbbjutás a BL-csoportkörből, és a bajnokságban 1-3. hely valamelyike, + és elfogadható játék. Az alibizést, a lélektelen játékot viszont semmilyen szinten nem fogom elfogadni. Az kötelező elvárás lesz, hogy a csapat minden meccsen 'meghaljon a pályán'.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.09. 17:11:50

gekkodan írta:Legalább enrique kell majd mellé. Minimum. Remélem legalább a segédedzője egy nagy név lesz. Igazából nem is Enrique, hanem valami komolyabb ember kell oda. Akkor még sikeres is lehet.
Elég nagy a valószínűsége, hogy Luis Enrique más ajánlatot fogad el.. és erősen kétlem hogy túl komoly másodedzőt kapna.. az eddigieknél legalábbis nem komolyabbat.

Mivan? Fogalmatok sincs róla hogy milyen képességei vannak. Nemtudom mi alapján ír bárki ilyet, nem egyet olvastam már. Kételkedni lehet, de utálom hogy egyesek még munkábaállás előtt eltemetik. Sőt, majd ha rögtön nem úgy megy a szekér, ahogy megálmodtuk, akkor sem kell majd vagdalózni, nagyon korai lesz még akkor is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.09. 16:41:49

Legalább enrique kell majd mellé. Minimum. Remélem legalább a segédedzője egy nagy név lesz. Igazából nem is Enrique, hanem valami komolyabb ember kell oda. Akkor még sikeres is lehet.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.09. 16:30:13

Őszintén: Nem örülök neki, sztem nem lesz sikeres a csapattal. Rutintalan még ő ehhez a feladathoz. Ne kérdezzétek mi alapján-egyszerűen csak igy gondolom. De szivből kivánom, ne legyen igazam.
Qpi
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.05.17. 15:33:14

2008.05.09. 16:24:26

Jó lenne már egy olyan edző, akivel több évig együtt lehet dolgozni, nem 2-3 évente változtatni. Remélem kialakul vele egy olyan kapcsolat, mint a MU és Fergi között van...pisz
Peace!
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.09. 16:21:02

én mourinhonak jobban örültem volna.fegyelem meglett volna az tuti. meglássuk mit tud Guardiola
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.09. 16:20:16

Szkeptikus vagyok, de sok sikert neki! Legyünk vele boldogok!!!!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.05.09. 16:12:23

Komáim!!!
Bizony, egyelőre Pep nem érdemel komolyabb kritikát se tőlünk,
se a sajtótól, se pedig a socioktól, mert az A csapatért még semmit
nem dolgozott, friss kinevezés, ezért csak tűkön ülhetünk, hogy
kezdje már el végre!!!
Az első pár meccs úgyis rámegy a Rijkaard-szisztéma elfelejtetésére
és az igazi fokmérője Pep addig végzett munkájának a BL-kvali,
illetve az első nagyobbal a Primerában való meccs lesz!!!
Ha mondjuk szépen fogunk játszani mondjuk a Villarreal, a
Sevilla, vagy mondjuk az Athlético ellen, akkor az már lesz valami,
amiből ki lehet indulnunk!!!
Addig viszont csak a kéjbordot tépjük a teóriákkal, meg a nemtudásunk
bájos ártatlanságával!!!
Szóval addig, amíg az első komolyabb teszten nem esett túl Pep a
padon, addig senki nem tudhat semmit!!!
Szögezi le a Ti Krojf komátok.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.09. 15:04:03

barca99 írta:Szerintem az nagyon nagy hülyeség, hogy kiismerték a 4-3-3-t.


Szét kell futni a kp-t, labdát birtokolni, letámadni, elől helyezkedni, a szélsővédőket aktivizálni, irányítni, átlőni, és semmi baj nincs a 4-3-3-al.
Köszönöm szépen, rendes vagy :wink:

Egyéb ötlet? :roll: Nem is tudom miért nem Te vagy az edző a Barcánál, olyan jól felvázoltad hogy miket kellene jobban csinálni.
socio66 írta:Szerintem nem arról van szó hogy kiismerték a taktikánkat...
Lehet így is válaszolni...
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2008.05.09. 14:45:31

barca99 írta:Szerintem az nagyon nagy hülyeség, hogy kiismerték a 4-3-3-t. Vagy a Rijkaard félét ismerték ki, vagy szrul játsszuk. Érdekes módon a Realnak bejött szerdán, pedig mi is azt játszuk, elvileg tudni kellett volna, hogy mi merre hány méter. Szét kell futni a kp-t, labdát birtokolni, letámadni, elől helyezkedni, a szélsővédőket aktivizálni, irányítni, átlőni, és semmi baj nincs a 4-3-3-al.
Egyetértek.Hiába ismerik ki a játékunkat, ha ugyanolyan gyorsan játszottuk volna az idényben azt, mint mondjuk 2 éve. Tudhatta volna az ellenfél, hogy mi jön, ha egyszer nem ér oda. Például Messi. Őt is ismerik már, mégis olyan gyors, hogy mindig csak a segét nézik.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.09. 14:30:13

Szerintem az nagyon nagy hülyeség, hogy kiismerték a 4-3-3-t. Vagy a Rijkaard félét ismerték ki, vagy szrul játsszuk. Érdekes módon a Realnak bejött szerdán, pedig mi is azt játszuk, elvileg tudni kellett volna, hogy mi merre hány méter. Szét kell futni a kp-t, labdát birtokolni, letámadni, elől helyezkedni, a szélsővédőket aktivizálni, irányítni, átlőni, és semmi baj nincs a 4-3-3-al.
socio66

2008.05.09. 14:24:14

Szerintem nem arról van szó hogy kiismerték a taktikánkat,hisz ennyi erővel akkor minden évben új felállásokat kelleni kitalálgatni,hogy ne legyen kiismerhető...egyszerűen hiányzott a játékunkból egy irányító,és egy jó baloldali támadó...de egyébként nem hiszem hogy taktikát kéne változtatnunk,mert ez illik a legjobban a mi stílusunkhoz!
Pep pedig szinte garancia arra hogy a felállás marad,egyszerűen vennünk kell egy klasszis irányitót(könyörgöm Fabregas legyen),meg egy lendületes, gólerős jobboldali támadót és kész!
Ha ez megvalósul,biztos vagyok benne hogy ismét fantasztikus csapatunk lesz és a 4-3-3-al fogjuk ismét végigverni Európát! :wink:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.09. 14:12:52

Bár még továbbra sem örülök felhőtlenül Pep "leigazolásának" de muszáj leszek megbarátkozni a gondolattal. Remélem hogy mindannyiunkra, akik nem örültünk a döntésnek, ránk fog cáfolni, és szép sikereket fog elérni az újjáépített Barcával. De én amúgy nem bánnám ha váltanánk a 4-3-3-ról. Ezt a játékstílust már nagyon kiismerték az ellenfél edzői. Kis túlzással ha álmukból felkeltik őket akkor is tudják az ellenszert ellenünk. Úgyhogy valamit változtatni kellene. Szerintem...Mondjuk egy 4-4-2-es felállást el tudnék képzelni. Ne kérdezzétek hogy milyen játékosokkal mert ezt talán csak Txiki és Laporta tudja. Szóval felesleges belemenni itt posztokba.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.09. 14:05:11

Én még abban sem lennék biztos, hogy az elején nem megy majd. Eleve az egész nyár az övé lesz, pluszban a kezdőcsapat nagyrésze jelenleg is adott. VV - Abidal - Puyol - Milito (bár mondjuk ő pont nem tud vele a kezdetektől dolgozni) - Touré - Xavi - Iniesta - Messi - G2S - Bojan - Henry - Eto'o.

Azért ezek a srácok nem nyáron látják egymást először. :) A kezdőcsapatba (ha marad a 4-3-3) szvsz csak egy jobbhátvéd, egy irányító és egy baltámadó jön.

Jó lesz ez, én már nagyon várom. :)
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.09. 13:53:16

Remélem Guardiola betartja az ígéreteit és jó csapatunk lesz.Gyerünk Pep!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.09. 13:38:12

Tudod tibi belefáradtam ebbe a folytonos vitázásokba! Megnézzük mire képes ! Remélem arra amire az ő csapata!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.09. 13:22:59

Gomezinho írta:Igérem nem fogom bántani többet Guardiolát semmi értelme hogy csesztessem csak azért szurkolok hogy jó és eredményes munkát végezzen! És hogy hajtsa szét a fiukat és ha kell vért izazdva nyerjünk meg egy meccset!Nekem csak ennyi kell! Szóval gyerünk Guardiola ha már igy vagy ! Vamos ,vamos!
El sem hiszem, hogy ezt te írtad Gomez! :lol: Megszállt valami? (Hmm...még 2002-ben :D )

Úgy látom csak megenyhült neked is a szíved Pep felé. :wink: Én is azt várom elsősorban amit te leírtál, hogy vért izzadjanak a pályán és fegyelem legyen a csapatnál! Akarjanak a Barcáért játszani és ezt szerintem Pep idővel fel is fogja támasztani a játékosokban.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.09. 13:16:09

Igérem nem fogom bántani többet Guardiolát semmi értelme hogy csesztessem csak azért szurkolok hogy jó és eredményes munkát végezzen! És hogy hajtsa szét a fiukat és ha kell vért izazdva nyerjünk meg egy meccset!Nekem csak ennyi kell! Szóval gyerünk Guardiola ha már igy vagy ! Vamos ,vamos!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.05.09. 13:00:01

tagore írta: Btw, kíváncsi leszek, cerkóf-guardiola mit fog kezdeni a sztárokkal. Középszerű futballista volt (Rijkaardhoz képest), de ettől függetlenül se látom rajta, hogy nagyon határozott lenne. Körbe fogják röhögni a "sztárok".
Hogy ez mekkora hulyeseg... keves annyira inteligens es jol szervezo/iranyito jatekos volt mint Pep (ilyen stilusu jatekost Platinin kivul nem is nagyon tudok mast) meg ha nem is igy lenne kozepszerunek csak az nevezi aki azt se tudja kirol van szo vagy egyaltalan nem ert a focihoz.

A masik dolog mibol kene lasd hogy hatarozott, ott vagy mellette edzeseken? Vagy a nyilatkozata nem volt szerinted eleg hatarozozott?
Sztarok kozott o jatekoskent is vezeregyeniseg volt edzokent is az lesz majd meglatjatok.
Válasz küldése