Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.17. 15:26:40

Erxy írta:az egyebkent tenyleg nem normalis hogy van vagy 11 serultje a bm-nek, az nem pechsorozat, ilyen szamu seruleseknel valaki nem dolgozik jol.
hogy ez most Pep vagy az orvosi csapat, az mi innen nem tudhatjuk.. de valtotatni kell valamin, hacsak nem akar Wengerkedni.
Mind a sérüléshullámban, mind a Porto elleni vereségben szükségképpen mindenki benne van, akinek felelős szerepe van. Nem csak az edzői stáb és az orvosi stáb, hanem a vezetőség is. Pár hónapja két kerettagukat is elengedték és nem hoztak senkit, mondván, hogy nagyon erős a keretük.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.04.17. 13:07:43

visca el barca írta:most olvasom, hogy "kirúgatta" az összes orvost (felmondtak), mert elvileg rájuk fogta a gyenge bl negyeddöntő eredményt, mondván sok a sérült. olvasgatom a kommenteket és iszonyat megdöbbenve látom, hogy a bayernesek 90%-a rühelli. mintha kiestek volna a bundesligából... sokszor beszélgetek egy-két bayernes ismerősömmel, amugy sem egyszerű szurkolói faj... :lol:

ők még inkább abban a bűvöletben élnek, amit a 2012-13as szezonban elértek. Azt hiszik,hogy csak az a szint, mindent ahhoz mérnek. És ahhoz képest tényleg [auto_cenzúra] Pep, de ahhoz mindenki az lenne, mert megismételhetetlen, nem fenntartható. Főleg a BL-ben nem lehet egyeduralkodóvá válni, képtelenség.
Nálunk is hasonló a helyzet, de nem öl ilyen mértékeket talán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.04.17. 11:49:38

az egyebkent tenyleg nem normalis hogy van vagy 11 serultje a bm-nek, az nem pechsorozat, ilyen szamu seruleseknel valaki nem dolgozik jol.
hogy ez most Pep vagy az orvosi csapat, az mi innen nem tudhatjuk.. de valtotatni kell valamin, hacsak nem akar Wengerkedni.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.17. 11:31:11

most olvasom, hogy "kirúgatta" az összes orvost (felmondtak), mert elvileg rájuk fogta a gyenge bl negyeddöntő eredményt, mondván sok a sérült. olvasgatom a kommenteket és iszonyat megdöbbenve látom, hogy a bayernesek 90%-a rühelli. mintha kiestek volna a bundesligából... sokszor beszélgetek egy-két bayernes ismerősömmel, amugy sem egyszerű szurkolói faj... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.04.17. 12:18:47-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.04.09. 12:16:12

Samper írta:Rengeteg húlyeséget összeirkálnak szurkereink Pep pozíciójával kapcsolatban. Van a németeknél egy kitartó ellentábora, amelyik minden alkalmat felhasznál a gyalázására. De az szóba se jött, hogy ne szolgálná ki a három évét. Amin huzavona megy, az a hosszabbítás. Hol ő tartja korainak, hogy tovább elkötelezze magát, hol a Bayern se forszírozza annyira. Valójában arról van szó, hogy mennyire beszélhet bele Pep nyáron az igazolásokba - elengedésekbe.
Ez tipikusan rá jellemző dolog. Nálunk, ha visszaemlékszel, csak egy-egy évekre hosszabbított mindig, és szezon végéig ment mindig a találgatás, hogy marad-e. Szereti a forma kifejezni a függetlenségét, meg az idegeket borzolni,-már akinek-.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.09. 11:22:17

tegnap óriási volt :lol:

kapcsolgattam a tv-t, erre látom h a leverkusen-BM kupa negyeddöntőt adják, ahol egy 0-0s meccs után 11-es párbaj jön, mondom megnézem. elkezdték a rúgók, pep meg leült úgy semmi és senki által nem zavartatva háttal az egésznek egy kis sámlira, mint aki csak úgy horgászgat ott :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.09. 09:28:32

Rengeteg húlyeséget összeirkálnak szurkereink Pep pozíciójával kapcsolatban. Van a németeknél egy kitartó ellentábora, amelyik minden alkalmat felhasznál a gyalázására. De az szóba se jött, hogy ne szolgálná ki a három évét. Amin huzavona megy, az a hosszabbítás. Hol ő tartja korainak, hogy tovább elkötelezze magát, hol a Bayern se forszírozza annyira. Valójában arról van szó, hogy mennyire beszélhet bele Pep nyáron az igazolásokba - elengedésekbe.
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2015.03.19. 16:10:38

Szerintem igaza volt a Digisportos csávónak a gólnál egy Visca El Barcát ordibált bele a sáljába. :lol: :lol:
Amúgy meg szerintem is arról van szó hogy csak felkészül a lehetséges ellenfelekből és ennyi csak közben visszatért bele a katalán habitus...biztos jóvolt kiszakadni egy kicsit a német hétköznapokból. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.19. 15:33:12

Igazából én sem találok sok kivetnivalót ebben. Nem hiszem, hogy akárki képes lenne fapofával végignézni egy olyan meccset, ahol az a klub játszik, aki gyakorlatilag az élete volt. Kiskorától kezdve ott nevelkedett, játékosként és edzőként ott érte el a sikereit, a katalán öntudat pedig ezt csak fokozza.
Értem Sanama véleményét és Isten a tanúm valamelyest osztom is, de egyrészt közvetetten érdekelt ebben a meccsben, másrészt szerintem a játékosai is ismerik annyira, hogy tudja mit jelent neki a Barca. Az edzéseken meg a meccseken 100%, hogy ettől függetleníti magát, de akármennyire is profi kijönnek az ilyen reakciók. A gólnál pedig azért odatette a sálat a szája elé.

Kicsit sarkítva, de akkor abból is balhé lehet, ha mondjuk egy játékos a nevelőegyesülete/előző klubja ellen játszik, az odavágó 90. percében beveri a győztes gólt. A társak őrjöngenek, ő meg csak szépen visszasétál. Itt is mondhatnák a többiek/szurkolók, hogy nem elkötelezett a klubja iránt. Illetve egy játékostól is simán el tudnám képzelni amit Pep csinált.
Nyilván valamennyire más egy edző és egy játékos, de azért ez elég extrém helyzet, ha egy Brescia meccsen csinálja én is felvontam volna a szemöldököm, de össze sem lehetne hasonlítani a két esetet.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.19. 14:48:30

(abban az esetben ítélnem csak aggályosnak, ha egymás ellen játszaná a barca - bayern és saját csapata elleni megoldásnál csinálna ilyenek, ez egyértelmű. de erről persze közel sincs szó.)
Mekkora lenne: állnak a kispadnál, Messi bebőrözi Alaba-t, erre Pep felröhög. Én mondjuk ebben sem látok kivetni valót, de ezt tudjuk be annak, hogy egy szentimentális majom vagyok, aki szeret röhögni egy "vérre menő" meccsen is akár. :) Ezért szeretem a brazilokat.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.19. 13:52:17

Sanama írta:De ez a lényeg, én ezt mondom, hogy Pep is azt csinál a nappalijában, amit akar, senki nem látja. De ha a Bayern edzőjeként elmegy megnézni egy Barca-City-t, úgy hogy simán összekerülhet a Barcával a következő körben, akkor ne "élvezkedjen" már NYILVÁNOSAN egy Messi kötényen, akármekkora szurkoló
egyébként nem beszélünk másról, ugyanarról beszélünk. szerintem simán élvezkedhet akárhol, legyen az az otthona, egy kocsma, vagy a stadion, ahol kamerák vannak rajta. nem kell ettől máshogy viselkedni, ennek semmi köze a profizmushoz. tényleg minimális kivetnivalót se találok ebben, és ez ugyanígy lenne, ha két évvel ezelőtt mourinho nézett volna meg egy chelsea meccset, és egy jó drogba megmozdulásnál elismerően csettintett volna, vagy luis enriquének tetszene egy totti csel (mondjuk ő nem volt olyan meghatározó alakja a romának, mint az előbbiek). ezek inkább pozitív és felemelő pillanatok a fociban, főleg ha valamilyen szinten érintett is vagy a dologban, de semmiképen nem kellene negatív színben feltüntetni.

sőt, továbbmegyek, ezek valamilyen szinten károsak is, mert a retek bulvársajtó pont ilyenekre építkezik. amíg van kereslet ilyen témákra (és amint látjuk van, annyit beszélünk erről, mint magáról a meccsről), addig simán tolják majd, hogy pep lucho helyére pályázik, a bayern megbünteti pepet, a bayern játékosai nem nézik jó szemmel guardiola reakcióit. miközben amúgy az emberek 99% -a vagy ugyanezt csinálta, vagy csak mosolygott rajta.

(abban az esetben ítélnem csak aggályosnak, ha egymás ellen játszaná a barca - bayern és saját csapata elleni megoldásnál csinálna ilyenek, ez egyértelmű. de erről persze közel sincs szó.)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2015.03.19. 12:26:58

Hát persze, mint mindenben, a fociban is annál alázatosabb és tisztelettudóbb vagy a másikkal szemben, minél jobban csinálod,minél jobban átlátod, érted adott területet.
Habár látszatra vannak kivételek (Mou, Cr egy-két megnyilvánulása, van Gaal, stb, Neymar flegmaságai, vagy az ellenfél provokálása, és ne kövezzetek meg ezért, de előfordult...), de ez inkább annak tudható be, h ebből merítenek erőt. Az már más kérdés, hogy kinél miben nyilvánul meg a tisztelet: taktikában, erőfeszítésben vagy épp kíméletben, dicsérő nyilatkozatokban.
Nem véletlenül emlegetik minden meccs előtt, h az adott ellenfélre kell koncentrálni, ha ez nem sikerül, akkor a leggyengébb csapat is hatalmas pofont adhat.

És ha valakire, ez Pepre hatványozottan igaz.
Minden tiszteletet megad az ellenfelének és mindent megtesz a csapatáért, de a szívében még mindig katalán.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.19. 12:07:25

Sanama álláspontját értem, s van is ráció benne, de szerintem itt csak annyi történt, hogy a rendező kihasználta az alkalmat és utazott egy ingyen kört a körhintán. Itt arra gondolok, hogy Guardiola eléggé tud gesztikulálni egy-egy szituációban és nyilván egy Barcelona meccsre mint ellenfél edzője érkezik adódó alkalom, hogy a rendező be-bevágja néha. Mondom még egyszer az Atletico meccsén is ott volt, nem mutatták hú de sokszor, de lehetett látni. Abban is van igazság, hogy profibban meglehetett volna közelíteni a dolgokat, ezt elfogadom.

A pályán nincs barát azonkívül meg más élet van. Ne higgye senki, hogy pl Messi vagy Ronaldo ha lát a másiktól egy nagy gólt nem csettint magában egyet, hogy ez igen. Szeretnek az emberek végletekben gondolkodni, s kiállítani valamiről, hogy jó vagy rossz, miközben ezt így nem lehet. Guardiola pl nem is közvetlen ellenlábas csapat edzője, idejött megnézett két meccset, rendező meg lekapta, hogy fújtatott egyet, ezt én egyáltalán nem tudom "árulásnak" felfogni. Ahogy pl mikor Ronaldo gyerekének Messi az egyik kedvence. Ezek az emberek nagyon tisztelik a másikat és jó viszonyban is vannak, a pályán más a helyzet nyilván, ott nincs pardon. Guardiola is ugyanaz, lehet eljön örül is, de ha összekerülnénk velük 120%-ban nyerni akarna, utána meg lehet "sörözni" a régi cimborákkal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.03.19. 12:03:18

Lehet, hogy neked úgy tűnt, hogy nem egyről beszélünk, de igenis egyről. Mert Te leírtad, hogy

Ez szerinted a játékosaiból mit vált ki, főleg mondjuk ha következő körben összesorsolják a Barcával őket? A szurkolókról nem is beszélve...

Én meg leírtam, hogy a játékosok is tudják, hogy milyen nehéz dolog egy olyan klub ellen játszani, aminek mindent köszönhet, tehát nem hinném, hogy ez különösebben zavarná őket. Mindenki nézett focit 2014 előtt is, sokan játszottak is Pep Barcája ellen, tudják, hogy mi a helyzet. Gondolom egymás között még egyetlen egyszer sem jött fel a Barcánál töltött időszaka, olyan kontextusban, hogy "anno a Barcánál így..." , vagy nem kezdett el kellemes történeteket mesélni arról az 5, vagy tizenakárhány évről. Amíg ez így van, addig nem hiszem, hogy ez nekik gondot okozna, hogy elmegy a CN-ba, és akkor ilyen jelenetekre így reagál.

Ugyan ez igaz a szurkolókra is. Aki normális, az tudja, hogy mit jelent Pepnek a Barca, és amíg mindent megtesz a Bayern sikeréért, márpedig lehet látni youtube-on is az edzésen készült felvételekből, hogy semmivel sem ad bele kevesebbet, mint a Barcánál, addig nem szabadna, hogy ez bárkit is zavarjon.

Utálom azt a profizmust, ami napjaink sportolóit jellemzi. Nekem az összes antipatikus megnyílvánulásával együtt sokkal jobban tetszett a 90-es évek és a 2000-es évek eleji sportvilág. Sokkal őszintébb, sokkal emberközelibb és sokkal szerethetőbb volt. Ebből egy kis morzsa volt, amikor Pep nem bírta tovább és a '11-es BL-elődöntő odavágó után 2 és fél percig osztotta mourinhot, és elhangzott a szájából a k.....ott főnök jelző...Ezeket a nyilatkozatokat én többre értékelem, mintha azt mondaná, hogy tisztelem josét, nagyon jó edzőnek tartom, bla bla bla, miközben tisztán látszik, hogy mind a kettő megfojtaná a másikat egy mokkás kanál vízben....

mourinhot gyűlölöm, ezen nincs mit szépíteni. De én a profizmustól többre tartom az emberi értékeket. Ezért is utálom napjaink sportvilágát. Túlszabályzott, kevésbé jönnek ki az emberi értékek és érzelmek, pedig azok sokkal fontosabbak, mint meghallgatni 100-adjára ugyan azt a sablon dumát egy 6-0-s győzelem után, hogy "jól teljesítettünk, de sok terület van még, ahol fejlődnünk kell, hogy versenyképesek maradjunk. Az ellenfél nagyon megnehezítette a dolgunkat, belülről sokkal nehezebb meccs volt, mint azt az eredmény mutatja."

Ugyan ez igaz az autósportokra. Téli szünet után minden egyes teszt után a következők hangzanak el: "a csapat előre lépett a tavalyi évhez képest, jó munkát végeztünk a gyárban, de persze akadnak olyan területek, ahol fejlődnünk kell a riválisokhoz képest. Kemény munka vár még ránk az idény kezdetéig, de azon leszünk, hogy a legjobbat kihozzuk az autóból"
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.19. 11:58:00

sokszor vitázunk itt sanamaval, de most igazat adok neki. sztem sem volt korrekt h bayern edzőként itt tapsikolt, meg hüledezett.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.03.19. 11:48:32

Petr írta:
Sanama írta:De ha a Bayern edzőjeként elmegy megnézni egy Barca-City-t, úgy hogy simán összekerülhet a Barcával a következő körben, akkor ne "élvezkedjen" már NYILVÁNOSAN egy Messi kötényen, akármekkora szurkoló, ezt az ő szintjén tudni kell kezelni.
A realos ismerőseim hasonlóan reagáltak és szerintem mindenki, aki szereti a focit, ergo nem csak Barca-szurkolók. Amennyiben Isco hasonlót mutatna be vagy bármelyik realos én is megtapsolnám. Tény, hogy a Bayernt képviselte, de aki szereti a focit hadd mutassa ki.
Arra szeretnék kilyukadni, hogy csak azért lett kiragadva a kontextusból, azért szúr ennyire szemet, mert Pepről van szó.
Rajta kívül egyébként rengeteg profi játékos (pl.: Hazard) posztolt Messi istenkirályságáról, őket mégsem bántja senki, pedig ugyanennyi erővel rájuk lehetne fogni bármit Leóval kapcsolatban.

u.i.: csababarca közben leírta normálisan megfogalmazva :D
Most, hogy egy szurkoló hogy reagál az megint nem ugyanaz, mint egy edző, akivel azonosítasz egy csapatot, stb. Hazard meg nem a chealsea játékos volt, hanem a tesója, azt hiszem.
(Azt is leírtam, hogy semmi probléma nem lett volna, ha a Bayern már kiesett volna, mert akkor semmi köze a 2 csapatnak egymáshoz.)
Én értem, hogy szurkoló, meg miegymás, de azzal, hogy ő egy edző is, a "protokollt" be kell tartania, és nekem ez azon túlment. Lehet másnak nem, ez van.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.19. 11:36:58

Sanama írta:De ha a Bayern edzőjeként elmegy megnézni egy Barca-City-t, úgy hogy simán összekerülhet a Barcával a következő körben, akkor ne "élvezkedjen" már NYILVÁNOSAN egy Messi kötényen, akármekkora szurkoló, ezt az ő szintjén tudni kell kezelni.
A realos ismerőseim hasonlóan reagáltak és szerintem mindenki, aki szereti a focit, ergo nem csak Barca-szurkolók. Amennyiben Isco hasonlót mutatna be vagy bármelyik realos én is megtapsolnám. Tény, hogy a Bayernt képviselte, de aki szereti a focit hadd mutassa ki.
Arra szeretnék kilyukadni, hogy csak azért lett kiragadva a kontextusból, azért szúr ennyire szemet, mert Pepről van szó.
Rajta kívül egyébként rengeteg profi játékos (pl.: Hazard) posztolt Messi istenkirályságáról, őket mégsem bántja senki, pedig ugyanennyi erővel rájuk lehetne fogni bármit Leóval kapcsolatban.

u.i.: csababarca közben leírta normálisan megfogalmazva :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.19. 11:34:44

Civilként jött a meccsre, civilként örült a góloknak.
Lehet ez szúrja egy két Bayernes szemét,de szerintem minket nem kell érdekeljen, Pep-et sem érdekli, ő hazajött egy meccsre.

Azért érdekesen nézne ki egy Barca-Bayern, elődöntőben meg is néznék egy ilyet, vagy a döntőben. 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.03.19. 11:12:53

MQuCsabi írta:
Samana írta:Konkrétan úgy őrjöngött a gólnál és Messi kötényénél, mint egy kisgyerek.
Ez nem tudom mennyire szimpatikus a németeknek, meg a játékosainak, szerintem túlzásba vitte...
Szerintem meg kamerát kellett volna állítani mondjuk Robben, Ribery, és még jó pár zseni nappalijába, hogy lásd, ők ugyan így fogták az arcukat, mikor az a kisebb fajta kötény megszületett. :mrgreen: Szerintem oszlassa fel magát a Bayern, de legalább is távolítsák el a renitenseket a csapatból, akik a potenciális ellenfél meccsét megnézték, s esetleg elámultak egy-egy mozdulatot látva.

Ne vedd zokon, nem személyeskedni szeretnék, nézd azt, hogy az egyik angol bajnok esélyes - más kérdsés, hogy még egyszer sem tudták felvenni a versenyt - ellen nagyjából minden ellenálás nélkül játszottak Messiék. Azért ezt ne mnézed fagyott arccal, akárki is vagy.
De ez a lényeg, én ezt mondom, hogy Pep is azt csinál a nappalijában, amit akar, senki nem látja.
De ha a Bayern edzőjeként elmegy megnézni egy Barca-City-t, úgy hogy simán összekerülhet a Barcával a következő körben, akkor ne "élvezkedjen" már NYILVÁNOSAN egy Messi kötényen, akármekkora szurkoló, ezt az ő szintjén tudni kell kezelni.

Mert én ezt kritizáltam, de erre senki nem reagált :) Nem azt kritizálom, hogy Barca szurkoló, hanem, hogy ennek nyilvánosan így hangot ad, és mutatja, miközben egy rivális csapatnál dolgozik. Ez nem profi hozzáállás így.
Mihu írta:Szerintem aki Bayern szurkolóként kiakad ezen, nem tudja mit jelent Pepnek a Barca, az menjen orvoshoz...nekem ez a véleményem erről. Szerintem egy normális Real drukker sem akadt ki azon, hogy Ronaldo úgy viselkedett az MU elleni góljánál, ahogy...minden normális ember tisztában van vele, hogy ellenfélként milyen nehéz az ellen a klub ellen játszani, aminek mindent köszönhetsz, nem szabad ezen megakadni. Ugyan ez igaz a játékosokra. Sokan játszottak már a nevelő egyesületük, vagy korábbi klubjuk ellen, szóval pontosan tudják, hogy milyen érzés...és most itt nem Adebayor, Anelka, vagy Bajzát-féle játékosokra gondolok...

Olyan katalán, hogy a vére is piros-sárga, gyerekkorában az volt az álma, hogy a Barcában fog játszani. Oda került, végigjárta a ranglétrát, csk lett, megnyert mindent, majd edzőként is megnyert mindent, kétszer. Ezek után aki Bayern drukkerként nem bírja tolerálni, hogy egyáltalán nem látványos módon kijön belőle a szurkoló, az tényleg kezeltesse magát.
Jó, ilyen véleménynyilvánítással se lehet sok mindent kezdeni. Leírtam valamit, erre teljesen másról beszélsz. Engem nem zavarna hogy mekkora Barca szurkoló, ameddig ezt magában tartja. Tegnap nem tartotta, kijött belőle. Amivel azért van baj, mert a két csapat simán játszhat egymás ellen a következő fordulóban, és ez így nem volt helyén való.
Bezzeg ha Mou csinált volna hasonlót, kb. Te lettél volna az első, aki megégeti, stb.
Az meg, hogy egyáltalán nem látványos??? Miről beszélsz?
Ez a stílus meg, hogy aki ezt nem tudná elviselni, kezeltesse magát... oké.

És leírom harmadjára is. Nem azzal van itt a baj, hogy imádja a Barcát, és Messit. Hanem azzal, hogy nyilvánosan "hangot adott" ennek, ami egy profi edzőtől nem fair a saját csapatára nézve, én szerintem.
Előtte az Atletico-Leverkusen meccsen is ott volt Kedden. Túlzott jelentőséget nem tulajdonítok a dolognak. Megnézte az ellenfeleket és ennyi.
Azt a meccset nem néztem, de ha mondjuk ott is tapsolt, meg ugrált 1 gólnál, akkor oké, akkor valóban erről van szó.

Többet nem írok erről, aki Guardiola szerelmes, úgy sem fog még csak el sem gondolkodni ezen. Szerintem nem profi edzőhöz méltó dolog volt, annak fényében, hogy egy rivális csapat edzője.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.19. 10:45:01

Ennél szerintem egyszerűbb a helyzet.

Eljött, hogy megnézzen két BL-meccset, felmérje a lehetséges ellenfeleket. Akkor már nyilván "haza" jön, nem pedig Olaszországba. Kedden mit látott? A latinos futballhoz méltatlan Atléticot, akik harcoltak, küzdöttek, de az ég világon semmilyen attraktív dolgot nem mutattak be, sem ők, sem a németek.

Erre mi történt szerdán? Igazi pengés megoldások, szép szólók, olyan események sora, amit méltán lehet nevezni labdarúgásnak. Főleg a keddi meccshez képest. Ezt tetőzte, hogy ráadásul a "sajátjaitól" láthatta mindezt. Ő meg a szokásos színpadiasságával nem leplezte az érzelmeit.

Nekem csak annyi szűrődött le belőle, amit eddig is gondoltam. Ameddig van olyan játékos a Barcában, aki közvetlenül szerepet játszott a sikerkorszakában, addig ne jöjjön vissza. Egyszerűen nem lehetne elfogulatlan, de ez teljesen érthető annyi közös siker mellett...

szerk.: közben Bob leírta a lényeget.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.19. 10:42:55

Előtte az Atletico-Leverkusen meccsen is ott volt Kedden. Túlzott jelentőséget nem tulajdonítok a dolognak. Megnézte az ellenfeleket és ennyi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.03.19. 10:14:35

Lehet, hogy elvetemült vélemény, de szerintem volt egy kis rájátszás is Pep reakcióiban. Ezzel kicsit mintha leterelné a csapatáról a figyelmet és azt sugallja, hogy teljesen el van ájulva tőlünk. Ha összekerülnénk mi lennénk az esélyesek, szinte félnének tőlünk, legalábbis ez lenne kommunikálva.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.19. 08:36:49

Samana írta:Konkrétan úgy őrjöngött a gólnál és Messi kötényénél, mint egy kisgyerek.
Ez nem tudom mennyire szimpatikus a németeknek, meg a játékosainak, szerintem túlzásba vitte...
Szerintem meg kamerát kellett volna állítani mondjuk Robben, Ribery, és még jó pár zseni nappalijába, hogy lásd, ők ugyan így fogták az arcukat, mikor az a kisebb fajta kötény megszületett. :mrgreen: Szerintem oszlassa fel magát a Bayern, de legalább is távolítsák el a renitenseket a csapatból, akik a potenciális ellenfél meccsét megnézték, s esetleg elámultak egy-egy mozdulatot látva.

Ne vedd zokon, nem személyeskedni szeretnék, nézd azt, hogy az egyik angol bajnok esélyes - más kérdsés, hogy még egyszer sem tudták felvenni a versenyt - ellen nagyjából minden ellenálás nélkül játszottak Messiék. Azért ezt ne mnézed fagyott arccal, akárki is vagy.
Kép
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2015.03.19. 08:11:58

És az senkinek meg nem fordult a fejében, hogy egy potenciális ellenfél meccsét kötötte össze egy hazalátogatással, egy szurkolással és hát azért kitudja miről tárgyaltak a háttérben, akár mint magán ember, akár mint a Bayern képviselője.

A reakcióiról annyit, hogy mindig is ilyen habitusú ember volt, habár a pályán maga volt a megtestesült nyugalom.
Nem akarta leplezni az érzéseit, és sztem kicsit nosztalgiázott is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.19. 05:29:55

Sanama írta:
kristop írta:ő egy barca szurkoló ÉS a bayern edzője. előbbit, ha akarja se bírja tagadni, de nem is akarta, és miért is akarná? ameddig ezt profi módon külön tudja választani (ahogy eddig is tette, és ahogy szerintem egy barca - bayern párharcnál is tenné), addig szerintem nem lehet megszólni. nekik pihenőnapjuk volt, és mint ahogy a játékosok is, az edző is azt csinál olyankor amit akar. ő pedig élete klubjának egy sorsdöntő meccsét választotta.

nekem egyébként ez eszembe se jutott, csak mosolyogtam ugyanúgy, ahogy ő is tette minden alkalommal. jó pillanatok voltak.
Itt épp ez a lényeg, hogy most nem tudta szétválasztani. Kutyát se érdekli, hogy örül neki, ha nem látja 45 millió ember. Itt látta mindenki.
Ez szerinted a játékosaiból mit vált ki, főleg mondjuk ha következő körben összesorsolják a Barcával őket? A szurkolókról nem is beszélve...

Nem azt mondom, hogy nem szurkolhat a Barcának, de ha egy rivális edzője, akkor úgy szurkoljon, hogy azt a nyilvánosság ne lássa.
1. üljön be a vip-be, ahol fapofával végignézi
2. menjen a skybox-ba ahol senki sem látja.

Ez szerintem nem volt fair, a mostani csapatára nézve.
Hol éltek ti? Mostani vérprofi csapata tudja, hogy ha összesorsolják a két csapatot, Pep profi szinten kihasználja a Barca most felismert gyengéit és csapata hasznosíthatja ezt.
Válasz küldése