Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.05.11. 09:39:28

Ronalinho kokszolt ?!
Ezt arra alapozom, hogy már régebben is ez volt az álláspontom, amikor úgy hirtelen milyen jó alakja lett, utána pár hónappra pedig meghízott. És ennek egyik tünete is, hogy lelassult.
Másik dolog, amire alapozom, hogy R10-ről a minap megjelntek olyan hírek, miszerint rosszabb állapotban van, mint azt bárki is sejtette volna.
Harmadrészt pedig, (sajnos annyira még nem tok spanyolul) de van egy ilyen cikk a sport.es-en hogy: ¿Acudió Ronaldinho a la clínica Delfos por una ingesta de anabolizantes?
Valaki, plíz frodítsa le a címét, köszönöm!
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.05.10. 12:59:06

Szerintem szept. 1-én amikor elkezdődik a szezon és Roni nincs a csapatban akkor lesz biztos, hogy mi van vele.

Alkotnak róla egy hírt, utána azt mondják, hogy a hír kacsa volt és azon se csodálkoznék, ha jövő héten jönne egy új hír, hogy az a hír csak egy kacsa volt amiben azt írták, hogy kacsa.

("rakéta elhárítót elhárító rakéta")

thx
Barca, Ronaldinho
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.05.10. 12:50:47

dr. Mezey írta:Röviden azt hogy R 10 köreiből cáfolják azt a hírt hogy egy magánklinikán felmérték az állapotát és az katasztrofális. Állítólag csak rehabra ment oda. Mindenesetre nem csodálkoznék ha valamelyik leendő vevő ilyen kacsákkal akarná lejjebb nyomni az árát. Gondolom a következő pár hétben az is címlap lesz ha az utcán köp egyet.
Kössz szépen.

most már annyi hír közül szemezgethetünk Ronival kacsolatban, hogy egy házat is kitapétázhatnánk vele.
Barca, Ronaldinho
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.10. 12:47:38

goda06 írta:http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=690223

Aki tud angolul megkérhetném, hogy elmondaná, hogy miről van szó a cikkben?? megköszönném
Röviden: a nemrég megjelent hír h Ronnie lehet vissza kell vonuljon a fizikai kondíciója miatt egy nagy kamu, hiszen az említett kórházban csak egyszerű sérülés miatt ápolták és nem vizsgálták titokban h képes lesz-e tovább focizni.
A Fifa egy szégyen
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.05.10. 12:46:20

Röviden azt hogy R 10 köreiből cáfolják azt a hírt hogy egy magánklinikán felmérték az állapotát és az katasztrofális. Állítólag csak rehabra ment oda. Mindenesetre nem csodálkoznék ha valamelyik leendő vevő ilyen kacsákkal akarná lejjebb nyomni az árát. Gondolom a következő pár hétben az is címlap lesz ha az utcán köp egyet.
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.05.10. 12:37:08

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=690223

Aki tud angolul megkérhetném, hogy elmondaná, hogy miről van szó a cikkben?? megköszönném
Barca, Ronaldinho
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.10. 11:54:09

Igen ha én nem kapok meg mindent a klubomtól elmegyek!De nem járatom le magam és nem múlhat ezen egy ilyen látványos visszaesés!!Nem láthat be a háttérbe még az sem aki beszél spanyolul!Riijkaard többször tartotta a hátát miatta aztán már ő is besokalt!és kimosta a szennyest!
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.10. 11:50:27

Bányász!

Ott a pont!

Elképesztő, hogy 2 év alatt sem esik le sokaknak, hogy hova jutott a srác és miért az az egyetlen megoldás, hogy távozik. Lehet szeretni, de itt már semmi nem lesz belőle, sok sikert neki és éljen a csapatépítés!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.10. 11:47:03

Nem kéne mellett döngetni azzal hogy hány nyelvet beszélsz tesókám!Miért ne lehetne kritikával illetni egy olyan embert aki ebben a szezonban lesz Arta a klubot!te is kritkusan és tahó módon nyilatkozol itt olyan emberekről akiket nem is ismersz!!!
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.10. 11:42:54

Barcsay írta::D :D :D Nem látja mi van...ez jó!Bagoly mondja verébnek esete...Maradj már.
Igazad van...a többség a hülye...
De nem is erőltetem a dolgokat hisz mint alább is említetted Te egy több nyelvet beszélő illemtanár vagy kiváló neveltetéssel úgyhogy egészen biztosan igazad van.Itt mindenki hülye csak Te vagy helikopter...

Sajnálom,h egy több tíz éve a csapatnak szurkoló úriembert vesztünk el azzal,h eligazol Ronaldinho... :roll:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.10. 11:39:58

:D :D :D Nem látja mi van...ez jó!Bagoly mondja verébnek esete...Maradj már.
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.10. 11:37:32

Pontosan!Nem kell vitatkozni,sajnos már felesleges.Csak miután több tíz éve Barcelona szurkoló az ember,látja hogy kit érdemes sajnálni,ha elhagyja a csapatot!És bizony Ronaldinho ilyen ember!Csak sok szerencsét kívánhat neki az ember.De ez óriási veszteség a csapatnak.és ez már most látható!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.10. 11:37:24

gekkodan írta:Minek beszél még mindenki erről a témáról? Ezerszer elhangzott az összes érv, ezerszer leírtuk, hogy méltatlan amit 2 éve csinál, ezerszer leírták már, hogy távozik. El fog menni, szépen jó utat neki is és sikerekben gazdag jövőt és pont. Ezzel a téma nagyjából le is van zárva.
Mert valamiről beszélni kell.Mert csúnyákat mondott.Mert zavar,h mindig feltűnik valaki aki nem látja mi van.
Te nem hasonlót csináltál véletlenül a Rijkaard topicba? :roll: :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Adam04
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2007.06.27. 23:02:11
Tartózkodási hely: Eger

2008.05.10. 11:37:14

DoSzi írta:Annyit szeretnék megkérdezni, hogy a holnapi meccset közvetíti vmelyik adó?
Jó lenne ha igen, a büszkeségükért küzdeni fognak :)
Előre is köszi a segítséget
igen Sport 2 21:00
DoSzi
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.04.09. 13:39:51

2008.05.10. 11:36:17

Annyit szeretnék megkérdezni, hogy a holnapi meccset közvetíti vmelyik adó?
Jó lenne ha igen, a büszkeségükért küzdeni fognak :)
Előre is köszi a segítséget
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.10. 11:35:18

Mindig lesz valaki aki ennyire vakon imád egy egy "sztárocskát"???Kezdem azt gondolni hogy ez már sokszor nem is a klubról szól!
Kép
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.10. 11:34:23

:lol: Legtöbbször hozták magukat.ne nevettess.mindkettő árnyéka önmagának!Messze vannak a csúcsformájuktól.Messi gólképtelen hónapokig...Eto'o is ha rúg,látszik a tömény unalom az arcáról!Vááááów...Ez aztán a dícséretre méltó teljesítmény és utóbbinál hozzáállás!
Tovább voltak türelemmel... :D Nem tudom te milyen nevelést kaptál,mindenesetre elég szomoú ha ezt a báná- és viselkedésmódot te természetesnek,és normálisnak ítéled,ami Ronaldinho felé árad mind a sajtóból és mind a szurkolóktól!Türelemmel lehet hogy voltak!De TISZTELETTEL nem!Ami a legfontosabb dolog az emberi kapcsolatokban!Kis illemtant is írjak! :wink:
Nem,a klikkesedés elég régóta felütötte magát az öltözőben.Ez az előnye,ha az ember tud nyelveket!Hogy el tud olvasni küföldi honlapokat és cikkeket,fórumokat.Nem csak nagyrabecsült Z.Iván szakértő írásait. :wink: Így van bizony,egyedül Ronaldinho hívta fel.Azt hiszem ez egy kitűnő példa arra,ki mennyire szolidáris,és mennyire törődik a többiekkel.No!
A tahók beza' ti vagytok,nem csak rád értettem,hanem globálisan!Mindenkire.Kicsit át kellene gondolni a dolgokat,kihez hogy álltok,mit mondotok.Mert az mind igaz,amit leírtok.Értem ezalatt,hogy rossz formában van,ellustult.De biztosan van ennek oka,mert NEM CSAK EGYEDÜL RAJTA mutatkoznak ezek a jelek a csapatban.Akkor máshol lehet a bibi!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.10. 11:29:05

Minek beszél még mindenki erről a témáról? Ezerszer elhangzott az összes érv, ezerszer leírtuk, hogy méltatlan amit 2 éve csinál, ezerszer leírták már, hogy távozik. El fog menni, szépen jó utat neki is és sikerekben gazdag jövőt és pont. Ezzel a téma nagyjából le is van zárva.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.10. 11:13:20

Olvastad Henry topicot?
Szerintem durvábbakat kap itt mint Ronaldinho.
Eto'o és Messi pedig nem igazán érdemelnek szídást az idén.Mivel alig játszottak,amikor meg játszottak akkor legtöbbször hozták magukat...
És egyik sem szolgált erre rá.Vagy legalábbis kevésbé mint Ronaldinho!
Ronaldinho rászolgált bármire is a viselkedésével és az elmúlt kétéves teljesítményével?
Sokkal tovább voltak Vele türelemmel a szurkolók mint bárki mással lennének.
Miután Eto'o is említette
Erről nem hallottam sajnos...de biztos volt ien is ha Te mondod.

A klikkesedés meg szerintem az utóbbi időben volt jellemző amikor a csapat megunta gondolom amit művelnek egyesek.
De én nem hallottam ilyesmiről.
Szóval nem tudom Te mit tudsz a klikkesedésről mert ilyeneket álltalában nem nyilatkoznak le.
Visszakérdezek..."Naki a tahó?"
Te neveztél oknélkül tahónak....úgyh szerintem nem én vagyok az kettőnk közül.. :roll:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.10. 11:02:46

Nem úgy látszik.Előszeretettel húzzátok rá egy emberre a vizeslepedőt,és vitetitek el vele a balhét.Véditek messit,Eto'ot...még Henryt is.És egyik sem szolgált erre rá.Vagy legalábbis kevésbé mint Ronaldinho!
Kicsit olvasd vissza az elmúlt év sajtótermését,nézd meg a szurkolók reakcióját decemberben. :wink: És még hasonló szituációkat sorolhatnék.De önmagában ez pont elég.
Nem jár ki a meccsekre.Barátok?Ne nevettess!Klikkesedés...stb.Eto'o is ezt nyilatkozta!Ja,és a szolidaritással nem neki lehet problémája.Miután Eto'o is említette,Ronaldinho hívta fel EGYEDÜL a csapatból,mikor lesérült.Nagy látványosan kitették a trikóra a mez alá,hogy várunk vissza,vagy mi a faxomat...de felhívta valaki?Na erről is ennyit!

Visszakérdezek..."Naki a tahó?"
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.10. 10:56:42

Nem felejtjük el....mindenki más megkapja a magáét!

Csak mindenkit a saját szintjéhez mérten kell nézni.És így máris szembetűnőbb az Ő visszaesése mint másé.
Te kijárnál,ha egy éve folyamatosan megaláznának?
Nem emlékszem mikor alázták meg....
Amúgy igen kijárnék mert a csapattársaim,a barátaim akik még akkor is csak jót nyilatkoznak rólam amikor már mindenki tudja,h szarok a dologba,ők játszanak.
Ne légy tahó!
Tehát ki a tahó kettőnk közül??? :roll:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.10. 10:52:35

Ne légy tahó!Te kijárnál,ha egy éve folyamatosan megaláznának?Nézz magadba,elemezd ki te hogyan reagálnál.Nem ezt érdemelte,és még örülhet a klub,hogy ebben az évben megtisztelte,hogy a keretben maradt.és nem húzott már el régesrégen!
Azt senki sem kétli,hogy most rossz.De nem csak ő az a csapatban!Ezt felejtitek el! :wink:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.10. 10:50:09

A nagy nevek közül mindenki tiszteli és elismeri a tudását,csak ti "nagy szakértők" képzelitek,hogy bármit is értetek a focihoz.Tiszteletlenek vagytok egy olyan játékossal szemben,aki nem érdemli meg!
Itt senki nem kérdőjelezi meg a tudását....
A nagy nevek közül meg azt nem vitatja senki,h gödörben van...mégpedig elég mélyben...azt csak az itteni "nagy szakértők" nem látják.

Tiszteletlenség észrevenni az észrevehetőt,és leírni azt?Az nem tiszteletlenség,h pl nem jár ki a saját csapata meccseire?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.10. 10:48:36

:wink: Én mondom,hogy kancsók vagytok!Csak hogy ne fütyülje ki az autó cenzura!Érthető?Vagy fogalmazzam meg primitívebben?
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.10. 10:46:29

A nagy nevek közül mindenki tiszteli és elismeri a tudását,csak ti "nagy szakértők" képzelitek,hogy bármit is értetek a focihoz.Tiszteletlenek vagytok egy olyan játékossal szemben,aki nem érdemli meg!Nem Ronaldinho égett egész évben,hanem a szurkolok (és az én arcom,hogy ilyen bunkók az emberek),hogy ennyire korlátoltak!
Csak ismételni tudom: SZÉGYEN,SZÉGYEN,SZÉGYEN lett ez a klub!
Írja ezt egy Barcelona szurkoló,aki már akkor Barcelona szurkoló volt,mikor ti még a tejcsit szürcsöltétek! :wink: (Tisztelet a kivételnek)
Válasz küldése