Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.13. 17:41:41

Varatrix írta:
DaveN írta:ha ronnie mégis maradna akkor remélem pep majd rendesen megneveli és megtanítja neki h mi a profi viselkedés különben mehet ahova akar mert attól h jól játszik (játszott) még neki is be kell tartania a szabályokat. nagyon el van szállva magától. deco sem különb...
sajnálom h pont azokról kell most ilyeneket írni akiket régebben úgy szerettem...
Erre nem kerül sor , mert nem marad Ronee!
Én remélem eltakarodik innen, de lassan két fillér nem fognak érte adni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.13. 17:37:50

DaveN írta:ha ronnie mégis maradna akkor remélem pep majd rendesen megneveli és megtanítja neki h mi a profi viselkedés különben mehet ahova akar mert attól h jól játszik (játszott) még neki is be kell tartania a szabályokat. nagyon el van szállva magától. deco sem különb...
sajnálom h pont azokról kell most ilyeneket írni akiket régebben úgy szerettem...
Erre nem kerül sor , mert nem marad Ronee!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.13. 17:35:21

ha ronnie mégis maradna akkor remélem pep majd rendesen megneveli és megtanítja neki h mi a profi viselkedés különben mehet ahova akar mert attól h jól játszik (játszott) még neki is be kell tartania a szabályokat. nagyon el van szállva magától. deco sem különb...
sajnálom h pont azokról kell most ilyeneket írni akiket régebben úgy szerettem...
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.13. 17:09:00

A minimum egy jó vaskos büntetés. Hihetetlen, hogy mit engednek meg maguknak ezek a játékosok. Tarthatatlan. Az ilyen többet ne húzza fel a gránátvöröskék mezt. Egyre jobban utálom R10, pedig régen nagy kedvenc volt. Hova jutottunk...
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.13. 17:04:44

Valahogy ugy erzem,hogy Ronnie marad...
szerintem Rajkaardal volt baja....bár ez nem magyarázza meg a sz.r teljesitményét!
szerintem Guaridola kézbe veszi az ügyeket...és Ronninak 3x annyi edzes kell mint a többieknek!!
egyszerűen hihetetlen hogy mi folyik itt...
és engem meg a Spanyol szurkolok is felidegesitenek h mekkora p.sztok!!
szerintem ezert is akarm menni sok játékos...
a kedvenc csapatombol pillanatok alatt züllött klub lett!a haverokkal szoktunk beszélni a meccsekről egy manchaster-i egy relos es 1 palermos haverokkal beszélgetünk es szegyelem h a barcanak szurkolok!!!
nagyon elszomorit ez a helyzet
socio66

2008.05.13. 17:03:41

Ez a két játékos mit képzel magáról?? :x
Mégis hogy gondolják hogy szégyent hoznak a klubunkra??
ááá.....
Mehet mind a kettő isten hírével! Főleg ertíz.....
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.13. 16:50:33

Dinho is csak egy [auto_cenzúra] alkesz!!!

Nemtom kinek kell majd így, de a Manchaster City-ben azért hajtani is kell, nemcsak freestyle-kodni a labdával.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.13. 16:19:42

gekkodan írta:
ozsimiki írta:Nem hiszem el,miért kell ezt csinálnia :?: :? Így is millióknak okozott csalódást,és tovább fokozza...

Tisztességesen el kellene még végeznie az itteni melóját,úgyis tökegyértelmű,h nyáron továbbáll. De ezekután? :evil:

Nem szeretnék haragot érezni felé,mert nagyon nagy kedvencem volt,de ez nem méltó egy sportemberhez,szomorú vagyok.
Egyetértek. De szerinted melyik csapatnak kell egy ilyen formán kívüli, rossz kondícióban lévő és sportszerűtlenül viselkedő játékos? Már csak a képek és a videok emlékeztetnek rá. Szerintem lassan el kellene gondolkodni, hogy mégis eladni a Milannak 16 milláért. Mert ennél többet jelenleg nem hiszem, hogy bárki adna érte. Akkor pedig marad a szerződésbontás, vagy itt marad a nyakunkban mgé 2 évig, évi 8 milláért.
Lehet h a környezetváltás jót tenne neki vagy egy új edző!!!!Monnyuk az utóbbit nem tudhatjuk meg. Am ha nem kell senkinek majd elviszi a fenerbakcse :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.13. 16:19:14

danko94 írta:De épp ezt mondom h nem biztos h eljárt bulizni csak a sajtó fújta fel azután meg h eltávolították a kerettől énis eljárnék és leszarnám h ki mit mond

Ennyi erővel Eto'o-t s nyugodtan kirúghatnád mert ő is direkt a csapat kárára sárgázta be magát a real meccs előtt és ez sem a Barcához méltó...


Mert direkte nem ült ki hanem az öltözőből nézte amúgy meg pont akkor vágták ki amikor kezdte visszanyerni önmagát(atletico meccs)!!!Ezek után engem se érdekelne h mit játszik a csapat...

Sokszor leírtam már, de most is leírom, akik Ronaldinho fanok, azok ne "boldogítsanak" minket, igazi BARCA fanokat.

Szerk: Imádtam Ronaldinho-t, abban az időben lettem végérvényesen Barca drukker, többek között miatta is. A játék miatt amit játszott. Amikor felröppentek 2 évvel ezelőtt a hírek hogy vinné a Milan, majdnem elsírtam magam, mert nem akartam hogy elmenjen. De az utóbbi 1 évben leírta magát nálam. Mint ember, mint játékos. A csapat a legfontosabb. Már korántsem olyan fontos tagja a brigádnak, mint volt. Megvagyunk nélküle is. Sőt, inkább már csak rontja a hangulatot az öltözőben, ami meg köztudott hogy nincs jó hatással a csapatra, a játékra.


Tehát akkor szerinted, ha valaki nem bír menni edzésen, és szemmel láthatóan másnaposan érkezik meg, akkor az azért van, mert előtte való nap a füvet vágatta a kertésszel, és a diriglálásban elfáradt? Igazad van abban hogy a sajtó hajlamos túlkomplikálni dolgokat. De ha több szakember, köztük a Barcához elég közel álló Cruyff is azt nyilatkozza hogy nem profi a hozzáállása és nem tesz meg mindent az edzéseken, akkor én ezt el is hiszem. És a meccseken is szemmel látható volt, hogy nem bír menni.


Eto'o-t én valamilyen szinten felmenteném, mert tudjuk hogy milyen temperamentuma van,(ami persze nem feltétlenül követendő példa a profi világban) hirtelen felindulásból követ el dolgokat. Tudja mindenki hogy semmit sem gyűlöl jobban mint a Real Madridot. Azt a klubbot, amely nem becsülte meg és kis túlzással meghurcolta. Ezek után meg is tudom érteni hogy nem akart sorfalat állni nekik. Úgy meg főleg hogy ebben az egész szezonban, Ő az egyik, akit a legkevésbé lehet hibáztatni. Az a katalán újság is jól írta. A nézők ne süllyedjenek le a játékosok szintjére, egyék meg ők amit főztek, és csak 22:05-kor kapcsolják be a TV-t, amikor a sorfalas ceremónia már lezajlott. Ne éljék át azt a szégyent, mert az a játékosok "ajándéka" az egész elcseszett idény miatt.

Ez is...A csapatszellem abban is megmutatkozik, hogy valaki a csapattársaival együtt nézi a meccseket vagy tőlük elvonulva, magában, a szertárossal. Mindig van olyan játékos aki nem játszik, és így arra sem lehet fogni, hogy egyedül ülne a lelátón. Ez jelképes( bár lehet hogy mégsem) de az hogy a csapattársai a lelátón, kettesben, hármasban, négyesben szorítanak a játékostársaikért, addig R10 magában, lent az öltözőben, ami elszeparált hely a stadionban. Ez nekem egy kicsit elszigetelődés a csapattól. Bár hogy valami olyat is mondjak, amit szeretnél is hallani: lehet hogy tériszonya van, és nem bírja a VIP páholy magasságát :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2008.05.13. 16:21:47-kor.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.13. 16:17:39

ozsimiki írta:Nem hiszem el,miért kell ezt csinálnia :?: :? Így is millióknak okozott csalódást,és tovább fokozza...

Tisztességesen el kellene még végeznie az itteni melóját,úgyis tökegyértelmű,h nyáron továbbáll. De ezekután? :evil:

Nem szeretnék haragot érezni felé,mert nagyon nagy kedvencem volt,de ez nem méltó egy sportemberhez,szomorú vagyok.
Egyetértek. De szerinted melyik csapatnak kell egy ilyen formán kívüli, rossz kondícióban lévő és sportszerűtlenül viselkedő játékos? Már csak a képek és a videok emlékeztetnek rá. Szerintem lassan el kellene gondolkodni, hogy mégis eladni a Milannak 16 milláért. Mert ennél többet jelenleg nem hiszem, hogy bárki adna érte. Akkor pedig marad a szerződésbontás, vagy itt marad a nyakunkban mgé 2 évig, évi 8 milláért.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.05.13. 16:15:04

danko94 írta:Bocs rájöttem nagyon védtem(mivel még mindig a kedvenc játékosokm és úgy érzem nélküle nem barca a barca) de mostmár lassan túlteszem magam rajta és énis értetlenül állok a tények előtt h hogy lehet a világ legjobbjából 1 év alatt a világ szégyene????
Soha nem tolle volt a Barca, Barca. Nagyban hozzajarult a sikerekhez de ez a klub messze tulmutat egy jatekos nagyszerusegen. Fel kell ismerni hogy lehet egy jatekos barmekkora sztar az elso mindig a klub. En amugyis sokkal tobre tartok egy Xavit Ronaldinhonal, azok a jatekosok akik mindig huen kepviselik a klubbot szamomra sokkal ertekesebbek mint a sztarok. Es hogyha valakik nelkul nem lenne Barcelona Barcelona akkor azok ok.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.13. 16:14:01

Nem hiszem el,miért kell ezt csinálnia :?: :? Így is millióknak okozott csalódást,és tovább fokozza...

Tisztességesen el kellene még végeznie az itteni melóját,úgyis tökegyértelmű,h nyáron továbbáll. De ezekután? :evil:

Nem szeretnék haragot érezni felé,mert nagyon nagy kedvencem volt,de ez nem méltó egy sportemberhez,szomorú vagyok.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.13. 16:09:18

Saviola írta:Na,ezekután felesleges védeni.Emberileg bemutatkozott..mehet.Nem fog hiányozni. :evil:
Bocs rájöttem nagyon védtem(mivel még mindig a kedvenc játékosokm és úgy érzem nélküle nem barca a barca) de mostmár lassan túlteszem magam rajta és énis értetlenül állok a tények előtt h hogy lehet a világ legjobbjából 1 év alatt a világ szégyene????
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.05.13. 15:59:30

Na,ezekután felesleges védeni.Emberileg bemutatkozott..mehet.Nem fog hiányozni. :evil:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.05.13. 15:59:19

danko94 írta:De épp ezt mondom h nem biztos h eljárt bulizni csak a sajtó fújta fel azután meg h eltávolították a kerettől énis eljárnék és leszarnám h ki mit mond
Jaja nembiztos, akkor gondolom a víztöl másnapos az edzéseken, máramikor ott van, és a képeket is photoshoppal csinálták róla.:roll: Mindenki Dinho ellen van...:oops: :roll:
Ennyi erővel Eto'o-t s nyugodtan kirúghatnád mert ő is direkt a csapat kárára sárgázta be magát a real meccs előtt és ez sem a Barcához méltó...
Igen, de Eto'o gólátlag/meccs aránya igy is kiemelkedő. Ö ha a pályán van mindent megtesz a gólért, eljár edzésekre, küzd. Ha a fél idényben sérült vagy, te sem állnál sorfalat szívesen a Madridnak. Föleg ugyebár ismerjük Eto'o-t. :roll:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Danka00792 2008.05.13. 16:01:11-kor.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.13. 15:44:07

Xavinho írta:Ha Dinnye ezt így folytatja nemhogy a Milannak ,de még a Manchester citynek sem fog kelleni :lol: .
Öntelt bal...fék. Van pénze,azt csinál,amit akar,akinek meg a sikereit köszönheti,lesz.rja. Gratulálok neki, meg is érdemli :x
De épp ezt mondom h nem biztos h eljárt bulizni csak a sajtó fújta fel azután meg h eltávolították a kerettől énis eljárnék és leszarnám h ki mit mond
Engem mar igazan nem erdekelnek kifogasok, aki nem jelenik meg edzesen annak nincs helye a csapatban ha nem erik el akkor azt jelenti hogy keresik illetve elvarnak hogy megjelenjen edzesen ami a minimum egy jatekostol (nem beszelve egy olyan szintu klub jatekosarol mint a Barca)

Annak orulnek ha minel hamarabb tavozna Decoval (es tarsaikkal) egyetemben meg ha penzt sem kapunk erte az sem baj. Csak megtovabb romboljak a csapatszellemet, moralt. Evel a hozzaallassal a leheto legtobbet artanak a klubnak.
Ennyi erővel Eto'o-t s nyugodtan kirúghatnád mert ő is direkt a csapat kárára sárgázta be magát a real meccs előtt és ez sem a Barcához méltó...
Nekem már régen is az volt a furcsa, hogy ha etoo sérült is volt, de a hazai meccseken mindig ott ült a leláton, mutatta végig a kamera...Ronaldinhot még1x nem láttam hogy kint lenne a meccsen amikor sérült...
Mert direkte nem ült ki hanem az öltözőből nézte amúgy meg pont akkor vágták ki amikor kezdte visszanyerni önmagát(atletico meccs)!!!Ezek után engem se érdekelne h mit játszik a csapat...
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.13. 15:41:11

Nekem már régen is az volt a furcsa, hogy ha etoo sérült is volt, de a hazai meccseken mindig ott ült a leláton, mutatta végig a kamera...Ronaldinhot még1x nem láttam hogy kint lenne a meccsen amikor sérült...
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.05.13. 15:38:43

Ha Dinnye ezt így folytatja nemhogy a Milannak ,de még a Manchester citynek sem fog kelleni :lol: .
Öntelt bal...fék. Van pénze,azt csinál,amit akar,akinek meg a sikereit köszönheti,lesz.rja. Gratulálok neki, meg is érdemli :x
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2008.05.13. 15:33:00

Ezt nem akarom elhinni, amit Ronaldinho művel.
Nem is tudom, akar-e még ez az ember egyáltalán futballozni...
Példátlan az esete, hiszen egy korábban mérhetetlenül sikeres és elismert (Aranylabdás) játékosból majd 1,5 év (!) alatt egy önmagát teljesen elhagyó bulinyúl lett.
Sokkal többet köszönhet ő a klubnak annál, minthogy így viselkedjen.
(Nem vitatom, lehet, h ez fordítva is igaz. Nem látok/látunk a kulisszák mögé, ezért nem is veszem ezt a részét számításba.)
A legszomorúbb az, hogy végleg kiderült: csapattársait és a szurkolókat is ***rba veszi.
Nem akar elbúcsúzni, a buszon üldögél 1,5 órát inkább,nem akarja látni sem őket. Mi vezette erre a korábban világszerte közkedvelt Ronaldinho-t?!
Sajnálom, titkon reméltem, h marad.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.05.13. 15:25:38

Engem mar igazan nem erdekelnek kifogasok, aki nem jelenik meg edzesen annak nincs helye a csapatban ha nem erik el akkor azt jelenti hogy keresik illetve elvarnak hogy megjelenjen edzesen ami a minimum egy jatekostol (nem beszelve egy olyan szintu klub jatekosarol mint a Barca)

Annak orulnek ha minel hamarabb tavozna Decoval (es tarsaikkal) egyetemben meg ha penzt sem kapunk erte az sem baj. Csak megtovabb romboljak a csapatszellemet, moralt. Evel a hozzaallassal a leheto legtobbet artanak a klubnak.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.13. 15:13:49

Szerintem összeveszett Laportaval de Frank védte és ezért nem adtuk el télen majd 1x-2x elment bulizni és frank nél is elszakadt a cérna és ezért megmondta h nem kell edzésre járni!!!Én feltételezem h ha R10 az atletico utáni meccseken játszik akk nem a 3. helyért kéne küzdenünk hanem esetleg az 1.ért.....Én még mindig megtartanám mert amit tud azt tud egy cselt nem lehet elfelejeteni.Most h nyáron végre semmi kötelezettsége nem lenne(edzőtáborok, copa america, vb) normálisan felkészülhetne és egy másik edző keze alatt(guardiola) újra a csúcson lehetne de ehhez sajna többe ember kell(R10 (a ...) Bátyja Laporta és Guardiola).Azt nem tudnám elképzelni h ha Guardiola azt mondja h kell neki Ronnie jövőre akk Laporta eladná.

UI.:Ahogy a médiát ismerem lehet h r10 év közben 1x 2x elment buliba de az újságba ez minimum a négyzetére van emelve...

Nem tom ez az én véleményem de ahogy látom ezzel nem sokan fogtok egyetérteni :roll: :roll:
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.12. 11:01:52

Nem hiszem,hogy ne esett volna le nekem,és rajtam kívül oly sok embernek,hogy hová jutott a srác!Ez nem vita tárgya.Mindenki észreveheti,hogy sz...ar formában van!Nem erről van itt szó,hanem arról,hogy alapvető emberi gerincesség: nem kezdem el alázni,és a francba elküldeni azt a játékost,akinek annyit köszönhet a klub.És akitől x évig oly sok szépet,örömet kaptam!
Lehet ezt tisztességesen is intézni,és nem lesüllyedni más szurkolók szintjére.Lassan már Fradi szintű pocskondiázássá lehet minősíteni,amit egyesek csinálnak.
És egy valami.Ha Ronaldinho eligazol,egy Barcás akkoris az marad!
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.05.11. 23:28:00

ti komolyan azt hiszitek, hogy az összes doppingszert ki lehet mutatni? nézzétek meg csak pl az amerikai úszókat, nektek kicsit sem furcsa hogy évről évre döntik meg a rekordokat?
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2008.05.11. 23:16:57

Kokszolt? Ez egy baromság.Bizonyiték? Nulla.Akkor?
Azáldójátnéki.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.05.11. 20:26:13

Azért csak kimutatták volna a csúcsévei alatt, hogy kokszol. Nem hinném. Egyszerűen kitolt magával és a Barçával. Elvitték az eszét a sikerek.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése