Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.09. 18:02:34

chi omega írta:
Gomezinho írta:Most mindenki cseszegeti a fizikai formája miatt! 3 hónap alatt fellehet tornázni arra a szintre egy játékost hogy a régi legyen! Remélem marad mostmár imátkozom hogy ne menjen el!
3 hónap alatt nem lehet. valószínűleg soha többé nem lehet.
Ha 1958-ban Puskás Ferenc esetében sikerült, akkor a 2008-as orvostudomány fejlettségén is lehetséges.
Kép
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.09. 17:58:42

Gomezinho írta:Most mindenki cseszegeti a fizikai formája miatt! 3 hónap alatt fellehet tornázni arra a szintre egy játékost hogy a régi legyen! Remélem marad mostmár imátkozom hogy ne menjen el!
3 hónap alatt nem lehet. valószínűleg soha többé nem lehet.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2008.05.09. 17:35:00

Egyetértek, nem reménykedem benne mert ha megy akkor megy, de lehet h az lesz a végén tényleg h itt marad és lehet h sokat tud majd segiteni, de tudni kéni h R1O menni akar vagy nem?!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.09. 17:20:52

R10 megítélésével kapcsiban elég vegyesek az érzelmeim...Egyrészt írtam már,h ez a közeg (valljuk be,már nem sokan hisznek benne) már nem neki való,meg h ha előrébb való neki a buli,mint a társai,akkor menjen is.DE!Ahogy nyúlik ez a Ronaldinho saga,egyre inkább az az érzésem,h a végén még itt marad.És valahol ennek örülnék a legjobban.Mivel van egy új edzőnk (remélem új módszerekkel) ,aki ESETLEG tud hatni rá,kordában tarthatja.Fizikálisan simán rendbe lehetne hozni a nyári szünetben.Én hiszek benne,h jövőre egységesebb/ütőképesebb/mentálisan összeszedett CSAPATOT fogunk alkotni.Nos,ha ezek az összetevők találkoznának,akkor kumma jól járnánk,ha maradna és minket boldogítana továbbra is a JÁTÉKÁVAL.Lehet rámfogni,h álomvilágban élek,de én csak egy belső vágyamat tártam elő.Olyannagyonrettenetesen szeretném,ha ez összejönne,mégha perpill elég messze (MESSI :lol: ) is van a realitástól...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2008.05.09. 15:40:44

Nemhogy elküldeném inkább "szobrot"állítanék neki...:),ha már semmit nem csinálna életében akkor is megérdemelné.A szurkolók 20%-át ő hozta,"közép"csapatból a világ egyik legjobb csapata lett.....és a klub gazdaságilag is jól járt. A Barca történelmében legalább a legjobb 5 között van (szerintem a dobogón) és nem csak tudásilag........

A "sztár"jainkat jobban megkellene becsülni,...és gondolni a jövőre is.Ki fog idejönni? ha mindenkit elüldözünk......, van több nagy klub is....
Avatar
kaspeti
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.01.05. 16:56:30
Tartózkodási hely: hajdúnánás

2008.05.09. 13:22:21

Most a BARCÁBOL 1 olyan ember megy maj el, akinek én is sokat köszönhetek :) Ha nincs RONI akkor most én se lennék BARCA drukker, és mostanra már vmi ELVAKULT r.m. drukker lennék (talán)
A BARCÁBA kellenek olyan emberek akik elnyerik az emberek tecését, ét es életre a klub mellé állnak. Sajnos akárhogy is nézem MESSI most nem jáccik úgy hogy tömegeket vonzon a klubhoz. (ennél volt ő már jobb is)
Bár igaz h csak jól teljesítő emberek között jácchacc te is igazán jól.
Nah szóval csak annyit h elég furcsa vegyes kedvvel fogadom RONI távozását. :?
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.09. 13:20:53

papinho101010 írta:Na szervusztok "barca drukkerek"!!Már ha azok vagytok. Mert én annak érzem magam és nem tudom hogy hogyan süllyedhettetek idáig(tisztelet a kivételnek) hogy ronaldinhot szidjátok. Nálam a futball az ott kezdődik hogy ronaldinho. eltekintve attól, hogy ez az idény nem úgy jött össze neki mint ahogyan azt sokak remélték. De azt hiszem ebben a sérülései és az játszott nagy szerepet hogy nem kapta meg sok esetben a bizalmat frank rijkaardtól. Nem tudom hol találnátok olyan oldalt ahol a barca szóra rákeresve nem dinhot találnátok meg. A kövér , béna és sz*r ronaldinhot. Aki éveken keresztül vert meg a világot, hátán vitte a barcát, és szégyenítette meg a világ legjobb kapusait és aranylabdás védőit. Szóval arra akarok itt kilyukadni hogy ahelyett hogy a sok kis köcs*g itt oltja dinhot , nézzen már magába és gondolja át hogy kinek is köszönhetők az utóbbi nagy sikerek. Nem ezen az egy idényen kell rágódni, ezt el kell felejteni és szurkolni tovább, szorítani dinhonak h megint rátaláljon magára mert nélküle nem barca a barca. És nagyon tudom sajnálni ezt a sok hozzánemértő taplót akik beírogatnak ide. Azok nem is barcadrukkerek. Az igazi szurkolók szívében még mindig ott van ronnie az idei rossz forma ellenére. /jahh és azért nem is láttuk játszani de a 8 gól meg 1 jópár gólpassz ott van a neve mellett/ -köszönöm a lehetőséget h megmondhassam a véleményem és remélem hogy vannak még emberem akik velem 1ütt éreznek ronaldinhoval kapcsolatban!!
Egy mondatodra tudok válaszolni: A szive mélyén biztos lehetsz h minden Barca drukker szeretné látni a régi ronaldinhot, De ettöl ö jelenleg olyan távol áll mint én a lotto ötöstöl! vági? Mi drukkerek csak reagálhatunk a körülötte kialakult helyzetre, és az jelenleg az hogy nagyon rossz uton halad...(nem a milánra gondolok)...hanem arra h soha nem lesz már a régi...
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.09. 13:11:06

Most mindenki cseszegeti a fizikai formája miatt! 3 hónap alatt fellehet tornázni arra a szintre egy játékost hogy a régi legyen! Remélem marad mostmár imátkozom hogy ne menjen el!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.05.09. 12:32:54

papinho101010 írta:Na szervusztok "barca drukkerek"!!Már ha azok vagytok. Mert én annak érzem magam és nem tudom hogy hogyan süllyedhettetek idáig(tisztelet a kivételnek) hogy ronaldinhot szidjátok. Nálam a futball az ott kezdődik hogy ronaldinho. eltekintve attól, hogy ez az idény nem úgy jött össze neki mint ahogyan azt sokak remélték. De azt hiszem ebben a sérülései és az játszott nagy szerepet hogy nem kapta meg sok esetben a bizalmat frank rijkaardtól. Nem tudom hol találnátok olyan oldalt ahol a barca szóra rákeresve nem dinhot találnátok meg. A kövér , béna és sz*r ronaldinhot. Aki éveken keresztül vert meg a világot, hátán vitte a barcát, és szégyenítette meg a világ legjobb kapusait és aranylabdás védőit. Szóval arra akarok itt kilyukadni hogy ahelyett hogy a sok kis köcs*g itt oltja dinhot , nézzen már magába és gondolja át hogy kinek is köszönhetők az utóbbi nagy sikerek. Nem ezen az egy idényen kell rágódni, ezt el kell felejteni és szurkolni tovább, szorítani dinhonak h megint rátaláljon magára mert nélküle nem barca a barca. És nagyon tudom sajnálni ezt a sok hozzánemértő taplót akik beírogatnak ide. Azok nem is barcadrukkerek. Az igazi szurkolók szívében még mindig ott van ronnie az idei rossz forma ellenére. /jahh és azért nem is láttuk játszani de a 8 gól meg 1 jópár gólpassz ott van a neve mellett/ -köszönöm a lehetőséget h megmondhassam a véleményem és remélem hogy vannak még emberem akik velem 1ütt éreznek ronaldinhoval kapcsolatban!!
Köszönjük szépen,mehetsz is az igazi barca drukkereid közé. :lol:

Ronaldinho 2 éve isten volt.Tagadhatatlan.De az elmúlt két évben szánalmas amit a pályán és azon kívül nyújt.Ez főleg az idei évre igaz.Rijkaardot is elismeri mindenki.Vele nyertünk meg mindent.De két év alatt leírta magát ő is.Mehetnek.. :oops:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Brasil
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008.02.01. 14:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.05.09. 12:27:18

papinho 101010 király vagy! egyetértek veled, de azért nem kell fényezni R10-t, mert ő is nagyon sok mindenben hibás, hidd el! én sem adnám el, legalábbis télig ha akkor sem lenne önnmagához képest a régi, akkor mehetne! de azt is meg kell érteni, hogy a barca az FC BARCELONA és nem FC RONALDINHO! szerintem mindenki szeretné ha a régi lenne, de szerintem ő már nem nagyon lesz a régi, hacsak valami egetrengető változáson nem megy keresztül! :-({|= :-({|= \:D/ én szurkolok neki!!! :D :D
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.05.09. 12:09:46

hello Papinho!

én az egyik kötsög vagyok. olvasd el a 2008.05.08. 13:40:06 kommentemet. ott le van írva, hogy miért gondolom Ronnie viselkedését 'inkorrektnek'.
papinho101010
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.05.02. 21:50:10
Tartózkodási hely: szolnok
Kapcsolat:

2008.05.09. 12:02:31

Na szervusztok "barca drukkerek"!!Már ha azok vagytok. Mert én annak érzem magam és nem tudom hogy hogyan süllyedhettetek idáig(tisztelet a kivételnek) hogy ronaldinhot szidjátok. Nálam a futball az ott kezdődik hogy ronaldinho. eltekintve attól, hogy ez az idény nem úgy jött össze neki mint ahogyan azt sokak remélték. De azt hiszem ebben a sérülései és az játszott nagy szerepet hogy nem kapta meg sok esetben a bizalmat frank rijkaardtól. Nem tudom hol találnátok olyan oldalt ahol a barca szóra rákeresve nem dinhot találnátok meg. A kövér , béna és sz*r ronaldinhot. Aki éveken keresztül vert meg a világot, hátán vitte a barcát, és szégyenítette meg a világ legjobb kapusait és aranylabdás védőit. Szóval arra akarok itt kilyukadni hogy ahelyett hogy a sok kis köcs*g itt oltja dinhot , nézzen már magába és gondolja át hogy kinek is köszönhetők az utóbbi nagy sikerek. Nem ezen az egy idényen kell rágódni, ezt el kell felejteni és szurkolni tovább, szorítani dinhonak h megint rátaláljon magára mert nélküle nem barca a barca. És nagyon tudom sajnálni ezt a sok hozzánemértő taplót akik beírogatnak ide. Azok nem is barcadrukkerek. Az igazi szurkolók szívében még mindig ott van ronnie az idei rossz forma ellenére. /jahh és azért nem is láttuk játszani de a 8 gól meg 1 jópár gólpassz ott van a neve mellett/ -köszönöm a lehetőséget h megmondhassam a véleményem és remélem hogy vannak még emberem akik velem 1ütt éreznek ronaldinhoval kapcsolatban!!
szerintem ronaldinho a világ legnagyobb focustája, akárki akármit mond!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.09. 11:36:00

10 írta:elfelejtetted h akkor nem 4et kapott a barca...nem baj kicsi
:lol: :lol: Ronaldinho sokat tudott volna azért tenni hogy ne 4-et kapjunk.... Mondjuk mint középhátvéd...... :lol: :lol: Ne nevetesd már ki magad!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.05.09. 11:30:47

Égett egész évben,nem elég ? :twisted:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.09. 07:51:25

chi omega írta:
10 írta:jó hogy tegnap nem volt ott a pályán legalább ő nem égett be...
beégett már decemberben
elfelejtetted h akkor nem 4et kapott a barca...nem baj kicsi
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.09. 06:46:26

10 írta:jó hogy tegnap nem volt ott a pályán legalább ő nem égett be...
beégett már decemberben
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.08. 21:09:16

barca99 írta:És ha a pályán lenne Ronaldinho mitől lenne más?
többet tudna segitenia csapaton még igy is mint egy gudjjhonsen meg egy bojan krikics 17 évesen kezdő egy el calssicón nomrális emebr ez a rijkaard
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2008.05.08. 21:09:00

Varatrix szerintem irónikusan mondta Barcaforever! :roll:
Mióta hallottam a hírt,a fizikai állapotáról,én kétségesnek tartom,h lesz a jövőben újra klasszis formában...
Esetleg évek múlva. :roll:
Kép
Kép
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.08. 20:35:47

Sérült,bulizni tud,edzeni nem tud!De egyvalamiben olyan mint a többiek...ugyanolyan béna! :lol: :lol: :lol:
Franz Beckenbauer vélemény róla egy mai interjúból:"Uno sobre todos: Ronaldinho. Su fútbol es magia". De ugyan,ki ő,hogy tudjon valamit.Az itteni szakértőkhöz képest egy Kiszel. 8)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.05.08. 19:19:10

hitterito írta:Sok évnyi fórumozás és a több csapat magyar szurkolóiról alkotott kép alapján csak azt tudom mondani, hogy amit Ti, Barcelona szurkolók produkáltok az egyszerűen szánalom! Két-három éve mikor csúcson volt a csapatotok mindenki el lett küldve a halál [auto_cenzúra]ára, akkora arccal osztotta az észt a legtöbb barcás, csupán emiatt, ezen "szurkolók" miatt érzek most kárörvendést a kialakult helyzetetek miatt. Most hogy padlón vagytok még gyerekesebb a viselkedésetek. Bár ebben lehet közre játszik, hogy nagyrészt még valóban tizen éves gyerekekről van szó. Jó szándékból mondom, hogy minden nagy csapatnak, nagy bajnoknak, és természetesen szurkolónak is meg kell tanulnia veszíteni, sztem nektek sem ártana. Továbbá nem értem a felháborodást ami a Milan által kínált ár körül alakult ki. Néhányan ha jól láttam azért belátták már itt is, hogy inkább az áll közelebb a valósághoz, mint a Barcelona 40-50 milliója. Ennek egyébként jó eséllyel az lehet a vége, hogy Ronaldinho szépen kivásárolja magát a szerződéséből, és akkor nézhet maga körül a Barcelona. Azt hiszem az már eldöntetett h Ő a Milánt választja, így értelemetelen a City féle 40 millákról álmodozni.
Kicsit szálljatok le a földre, vegyetek nagy levegőt, és inkább a sikeres jövőt tervezzétek, mint ezt a szánalmas vagdalkózást. Minden csapat életében vannak mély pontok, melyekből előbb utóbb kikerül.
További szép napot...
a Barca 20 millióval bejelntkezett Robinhoért!!! a madridstán kitört a nyafogás!!! jajaj, mi lesz itt??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csak, h lásd milyen kaliberű az amit mondtál :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.08. 19:18:18

Z$ołtu írta:Nem értem azokat akik csak fikázni tudják. Elmegy bulizni..És?..Ti nem voltatok soha ? Ő is csak EMBER!! Azért, mert focizik üljön otthon minden nap? Jó az télleg furcsa, hogy ha le van sérülve akkor táncol meg minden..De elvileg nekem sem szabadna focizni még, de néha mégis..Ő akkor mért ne mehetne el bulizni? :?
Sérült, táncolni tud, edzeni nem tud. Kicsit fura. Hmm... :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.05.08. 19:12:07

Vito írta: neki BCN-ban befellegzett. várható volt, hogy nem itt öregszik meg, de szebbé is tehette volna a búcsúját.
Én nem vagyok benne biztos, hogy befellegzett, no és ha igen :?: Mert azért azt hozzá kell tenni, hogy Rijkaard-nak is óriási szerepe volt abban, hogy megelégelje Barcelonai karrierjét. MIkor az év elején kezdett volna talán 'belelendülni', akkor vonta meg tőle a bizalmat, arra gondolt, hogy talán így ösztönzi... Hát nem, elb*xta... Rijkaard-nak legalább annyi a felelősége R10 hanyatlásában, mint magának a játékosnak. Sztem :!: :idea: :roll:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.08. 18:56:13

És ha a pályán lenne Ronaldinho mitől lenne más?
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2008.05.08. 16:29:03

Messi-#19 írta: gratulálok! te is igazi szurkoló vagy ennek az árulónak az érdekeit tartod szem előtt :o
ez azé durva 8) 8) 8) volt idő amikor neki köszönhettünk mindent..... igaz hogy nagy szerepet játszott a hanyatlásban... de azért nem áruló mint LUIS FIGO :D :D :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.08. 16:07:44

10 írta:jó hogy tegnap nem volt ott a pályán legalább ő nem égett be...
sajnos ő már korábban beégett.
egyébként lehet hogy jól jönne neki egy kölcsönadás brazíilába. Adrianonak segített, meg ott nem lenne szem előtt annyira, és eldönthetné mit akar. Meglenne az esélye, hogy visszanyerje a formáját, vagy ha úgy van, akkor mehetne szambázni is. de akkor nem is kell visszajönnie.
Kép
Válasz küldése