Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.05.08. 16:01:46

hitterito írta:Lehet én tudom rosszul, de tudtommal azok után jött a "körbenyalás" meg a megegyezés, hogy Laportáék kinyílvánították szándékukat és engedélyt adatak a játékosnak hogy tárgylajon más klubokkal.
A bejönne az ára gondolatmenetre az tudom reagálni, hogy tudtommal nálunk a játékost illeti meg a joggokból befolyó bevételek, míg Barcelonában, ha jól tudom a klub kaszálja. Pát éve mikor még hosszabbításról ment a huzavona, R10 és Assis ezt szerették volna maguknak. + nem hinném hogy üzleti szempontok vezérelnék a leigazolását, nem szorul rá Berlusconi.
a mezeladásból nyilván kaszálna a Milan...
btw nem sok olyan "nagy transzferre" emlékszem, ahol a vevő szándéka és az eladó igénye már az első héten találkozott volna.
a vevő pofátlanul alacsony árral indít, az eladó pofátlanul magas árat kér.
általában.
most is erről van szó. ha pedig Ronnie úgy dönt, hog kivásárolja magát, akkor tegye azt. az a +16 millió is több, mint a -16 millió.
neki BCN-ban befellegzett. várható volt, hogy nem itt öregszik meg, de szebbé is tehette volna a búcsúját.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.08. 15:28:01

hitterito írta: A bejönne az ára gondolatmenetre az tudom reagálni, hogy tudtommal nálunk a játékost illeti meg a joggokból befolyó bevételek, míg Barcelonában, ha jól tudom a klub kaszálja. Pát éve mikor még hosszabbításról ment a huzavona, R10 és Assis ezt szerették volna maguknak. + nem hinném hogy üzleti szempontok vezérelnék a leigazolását, nem szorul rá Berlusconi.
Nálunk sem a Barcelonát illeti meg a Ronnie reklámjaiból befolyó összeg. Az igaz, hogy valamilyen százalékban azért kap a Barca, de éppen fordítva voltak a dolgok, pár évvel ezelőtt a hosszabításnál és a Barca akart nagyobb részt kapni ezekből az összegekből, pontosabban Ronnie saját bevételeinek a 33%-át, ennyit nem akart adni Ronnie bátyja és végül úgy tudom ki sem derült, hogy mennyit kap a Barca. Csak a tisztánlátás végett jegyeztem meg...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.05.08. 15:27:00

10 írta:jó hogy tegnap nem volt ott a pályán legalább ő nem égett be...
gratulálok! te is igazi szurkoló vagy ennek az árulónak az érdekeit tartod szem előtt :o
Kép
Més que un club
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.08. 15:13:01

jó hogy tegnap nem volt ott a pályán legalább ő nem égett be...
hitterito
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.05.08. 13:30:32

2008.05.08. 15:08:54

Lehet én tudom rosszul, de tudtommal azok után jött a "körbenyalás" meg a megegyezés, hogy Laportáék kinyílvánították szándékukat és engedélyt adatak a játékosnak hogy tárgylajon más klubokkal.
A bejönne az ára gondolatmenetre az tudom reagálni, hogy tudtommal nálunk a játékost illeti meg a joggokból befolyó bevételek, míg Barcelonában, ha jól tudom a klub kaszálja. Pát éve mikor még hosszabbításról ment a huzavona, R10 és Assis ezt szerették volna maguknak. + nem hinném hogy üzleti szempontok vezérelnék a leigazolását, nem szorul rá Berlusconi.
Titinho írta:Egyetértek Vito előző hsz-ével és csak annyival egészíteném ki, hogy szerintem ez a 40 meg 50 millió euró azért is lett "benyögve" a Milan részére, mert már egy kicsit sok volt ami Ronnie és a Milan között zajlott. Gondolok itt a naponta 2 nyilatkozatra amelyekben, egyrészről Galliani és Berlusconi illetve Ronnie bátyja nyilatkozott, úgymond annyira "körbenyalták" már egymást, hogy úgy csillogtak mint egy gyémánt, Ronnie mezt dedikált és küldött Berlusconinak meg hasonlók.

Szerintem nemcsak nekem (illetve fórumozótársaimnál), de a vezetőségnél is betelt egy kicsit a pohár ezek miatt és azért szabták ki ezt a nagy összeget, hogy elhúzzák a tárgyalásokat a szezon végéig, mivel nem egyszer kijelentették, hogy Ők csak is a szezon végesztével hajlandóak tárgyalni. De a Milan nyomult és ez lett a vége, hogy meghatároztak egy nagyobb összeget. Biztos vagyok benne, hogy 2-3 hét múlva ha vége a szezonnak és lejátszottuk az utolsó meccset is, le fognak ülni tárgyalni a Milan vezetőivel és kb. 25-30 milláért el is igazol a Milanba.

Szerintem a vezetőség is hasonlóképpen gondolkozik, mindkét részről.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.08. 14:57:43

Egyetértek Vito előző hsz-ével és csak annyival egészíteném ki, hogy szerintem ez a 40 meg 50 millió euró azért is lett "benyögve" a Milan részére, mert már egy kicsit sok volt ami Ronnie és a Milan között zajlott. Gondolok itt a naponta 2 nyilatkozatra amelyekben, egyrészről Galliani és Berlusconi illetve Ronnie bátyja nyilatkozott, úgymond annyira "körbenyalták" már egymást, hogy úgy csillogtak mint egy gyémánt, Ronnie mezt dedikált és küldött Berlusconinak meg hasonlók.

Szerintem nemcsak nekem (illetve fórumozótársaimnál), de a vezetőségnél is betelt egy kicsit a pohár ezek miatt és azért szabták ki ezt a nagy összeget, hogy elhúzzák a tárgyalásokat a szezon végéig, mivel nem egyszer kijelentették, hogy Ők csak is a szezon végesztével hajlandóak tárgyalni. De a Milan nyomult és ez lett a vége, hogy meghatároztak egy nagyobb összeget. Biztos vagyok benne, hogy 2-3 hét múlva ha vége a szezonnak és lejátszottuk az utolsó meccset is, le fognak ülni tárgyalni a Milan vezetőivel és kb. 25-30 milláért el is igazol a Milanba.

Szerintem a vezetőség is hasonlóképpen gondolkozik, mindkét részről.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.05.08. 14:40:06

hitterito írta:Sok évnyi fórumozás és a több csapat magyar szurkolóiról alkotott kép alapján csak azt tudom mondani, hogy amit Ti, Barcelona szurkolók produkáltok az egyszerűen szánalom! Két-három éve mikor csúcson volt a csapatotok mindenki el lett küldve a halál [auto_cenzúra]ára, akkora arccal osztotta az észt a legtöbb barcás, csupán emiatt, ezen "szurkolók" miatt érzek most kárörvendést a kialakult helyzetetek miatt. Most hogy padlón vagytok még gyerekesebb a viselkedésetek. Bár ebben lehet közre játszik, hogy nagyrészt még valóban tizen éves gyerekekről van szó. Jó szándékból mondom, hogy minden nagy csapatnak, nagy bajnoknak, és természetesen szurkolónak is meg kell tanulnia veszíteni, sztem nektek sem ártana. Továbbá nem értem a felháborodást ami a Milan által kínált ár körül alakult ki. Néhányan ha jól láttam azért belátták már itt is, hogy inkább az áll közelebb a valósághoz, mint a Barcelona 40-50 milliója. Ennek egyébként jó eséllyel az lehet a vége, hogy Ronaldinho szépen kivásárolja magát a szerződéséből, és akkor nézhet maga körül a Barcelona. Azt hiszem az már eldöntetett h Ő a Milánt választja, így értelemetelen a City féle 40 millákról álmodozni.
Kicsit szálljatok le a földre, vegyetek nagy levegőt, és inkább a sikeres jövőt tervezzétek, mint ezt a szánalmas vagdalkózást. Minden csapat életében vannak mély pontok, melyekből előbb utóbb kikerül.
További szép napot...
lehet, hogy nem vagy olvasója napi szinten a fórumunknak, talán ezért az általánosítás a részedről.
van alapja, annak amit írsz, de teljes mértékben nem adok igazat.
Ronaldinhora nem azért haragszunk itt jópáran, mert nem világklasszis szinten futballozik lassan ét éve, hanem azért, mert semmit nem tett azért, hogy a régi formáját megközelítse. fizikálisan magyar enbéegyes szinten van, lógott az edzésekről, a szórakozásra viszont jutott ideje. ezek tények.
mindezt úgy teszi, hogy közben éves szinten 10millió eurót markol fel.
úgy gondolod, hogy ezt egy szurkolónak sehol sem kötelező vigyorogva végignézni.
a józanabb fórumozók tisztában vannak vele, hogy a jelenlegi Ronaldinho nem ér 40 milliót, de azért az gondolom érthető, hogy mind a Klub, mind a szurkolók a lehető legtöbb lóvét akarják leakasztani R10-ből.
a 40 millió euro semmivel sem nevetségesebb ár, mint amennyit az elnökötök ajánlott Ronniért (kábé egy szezon alatt bejönne az ára a reklámokból, szponzorokból, mezekből).
Dona
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.12.05. 18:33:41
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.08. 14:04:27

Szerintem itt mindenki tud veszíteni..csak az a helyzet,hogy nehéz elfogadni a tényeket...Főleg,hogy szerintem mindenki a végsőkig hitt Dinhoban és a csapatban is... :? :cry: Mondjuk én biztos hülye vagyok,de én nem akarom,hogy eladjuk Ronaldinhot... :cry: Én még mindig bizom benne és reménykedek... :cry:
Sempre Barca!
hitterito
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.05.08. 13:30:32

2008.05.08. 13:57:28

Sok évnyi fórumozás és a több csapat magyar szurkolóiról alkotott kép alapján csak azt tudom mondani, hogy amit Ti, Barcelona szurkolók produkáltok az egyszerűen szánalom! Két-három éve mikor csúcson volt a csapatotok mindenki el lett küldve a halál [auto_cenzúra], akkora arccal osztotta az észt a legtöbb barcás, csupán emiatt, ezen "szurkolók" miatt érzek most kárörvendést a kialakult helyzetetek miatt. Most hogy padlón vagytok még gyerekesebb a viselkedésetek. Bár ebben lehet közre játszik, hogy nagyrészt még valóban tizen éves gyerekekről van szó. Jó szándékból mondom, hogy minden nagy csapatnak, nagy bajnoknak, és természetesen szurkolónak is meg kell tanulnia veszíteni, sztem nektek sem ártana. Továbbá nem értem a felháborodást ami a Milan által kínált ár körül alakult ki. Néhányan ha jól láttam azért belátták már itt is, hogy inkább az áll közelebb a valósághoz, mint a Barcelona 40-50 milliója. Ennek egyébként jó eséllyel az lehet a vége, hogy Ronaldinho szépen kivásárolja magát a szerződéséből, és akkor nézhet maga körül a Barcelona. Azt hiszem az már eldöntetett h Ő a Milánt választja, így értelemetelen a City féle 40 millákról álmodozni.
Kicsit szálljatok le a földre, vegyetek nagy levegőt, és inkább a sikeres jövőt tervezzétek, mint ezt a szánalmas vagdalkózást. Minden csapat életében vannak mély pontok, melyekből előbb utóbb kikerül.
További szép napot...
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2008.05.08. 13:40:24

Hát télleg elég lol a kép!Mintha egy gyenge másodosztályú csapatba nyomulna!Remélem azért marad és kap egy új esélyt mert szerintem mindenképp megérdemelné!Persze ha csak akarja!Az állapotáról meg annyit hogy itt ilyen "gladiátorok" küzdenek 60 meccsen egy évbe és azér ahoz ilyen izomzattal nem lehet nekiállni!De én mindenképp szurkolok neki, mert imádom és remélem, hogy egyenesbe jön!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 20:24:59

home írta:kezdjük ott, az a kép mint már mondták 15 hónappal ezelőtti...most nem tudunk csak a ,,hiteles vagy nem hiteles" (ki tudja mi az igaz) hírekből valamicske töredéket ronaldinho állapotáról...itt sem képekben...
ha valaki emlékszik vagy szokta nézni itt a videókat, vagy képeket, ezek után a képek után ronaldinho a következő bajnokin eléggé feltünően levette a pólóját a meccs után és a nadrágját is húzogatta...és mutatta, nem éppen igazak a hírek h húde túlsúlyos...
késöbb pedig egy videó is igazolta,(aminek a címe: Ronaldinho kövér?) azt hiszem ebben az évben készült egy edzésén, amikor levette a felsőjét odadobta a nézőknek, és ha jól emlékszem Varga Tamás (ha nem így van elnézést) meg is jegyezte, ,,örülnék, ha én is ilyen kövér lennék"(nem teljesen szószerint)...
nos ezzel persze nem azt szeretném mondani, hogy én bármit is tudok ronaldinho jelenlegi állapotáról, csupán azt sugallnám, hogy ebből a képből ne induljunk ki....köszönöm
Az emlékezeted kitűnő kedves Home kolléga. :wink:
Kép
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.05.07. 20:21:00

kezdjük ott, az a kép mint már mondták 15 hónappal ezelőtti...most nem tudunk csak a ,,hiteles vagy nem hiteles" (ki tudja mi az igaz) hírekből valamicske töredéket ronaldinho állapotáról...itt sem képekben...
ha valaki emlékszik vagy szokta nézni itt a videókat, vagy képeket, ezek után a képek után ronaldinho a következő bajnokin eléggé feltünően levette a pólóját a meccs után és a nadrágját is húzogatta...és mutatta, nem éppen igazak a hírek h húde túlsúlyos...
késöbb pedig egy videó is igazolta,(aminek a címe: Ronaldinho kövér?) azt hiszem ebben az évben készült egy edzésén, amikor levette a felsőjét odadobta a nézőknek, és ha jól emlékszem Varga Tamás (ha nem így van elnézést) meg is jegyezte, ,,örülnék, ha én is ilyen kövér lennék"(nem teljesen szószerint)...
nos ezzel persze nem azt szeretném mondani, hogy én bármit is tudok ronaldinho jelenlegi állapotáról, csupán azt sugallnám, hogy ebből a képből ne induljunk ki....köszönöm
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.07. 14:35:15

Rivaldo11 írta:Mindig is tudtam, hogy a milan filléreskedő, sz*rrágó csapat. Berlusconi és Galliani sztem 10 ft-ért sokmindenre képesek lennének...
26 milla a két játékosért... :lol: ehhez pofa kell.
Igy van ide jön ez a csávo és irogat h ök veszik meg tölünk Dinhot! Csak azt nem irja h már az összes bankban jártak 1 kis kölcsönért...vagy mit gondolnak h majd odaadjuk 10% befizetötöl? MAjd akkor irogassál FERKOKA ha komolyan is gondoljátok...ahoz viszont áldozni kell...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.07. 14:31:39

Mindig is tudtam, hogy a milan filléreskedő, sz*rrágó csapat. Berlusconi és Galliani sztem 10 ft-ért sokmindenre képesek lennének...
26 milla a két játékosért... :lol: ehhez pofa kell.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.07. 14:24:24

ferkoka írta:http://acmilan.hu/modules.php?name=Foru ... opic&t=520
isteni hírek,nemde:D
Akkor is fogsz remélem majd örülni, ha az egyetlen játékosokat a nyáron valaki megveszi... :D
Avatar
ferkoka
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.13. 00:50:57

2008.05.07. 14:16:32

messi1995
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.04.21. 16:59:14
Tartózkodási hely: Siófok

2008.05.07. 14:00:05

na azt a képet :( teljesen elrontja az életét :( :( szedd össze magad dinho :cry:
Hajrá Barcelona!!! Hajrá Messi !
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.07. 12:55:45

ne maradjon mert csak fizetnénk neki a gázsit6.padra meg minek egy ekkora név?
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.05.07. 12:52:25

djtrack írta:mehet isten hírével!! nekem nem fog hiányozni!! főleg ha jönne VDV vagy Diego a helyére!! de megkockáztatom h Nasri is jobban játszana !!!
A mostaninál biztos, a réginél soha az életben!
Szerintem maradni fog!
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.07. 12:47:05

mehet isten hírével!! nekem nem fog hiányozni!! főleg ha jönne VDV vagy Diego a helyére!! de megkockáztatom h Nasri is jobban játszana !!!
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.05.07. 11:47:24

torrentkiller írta:
mademan írta:Csak hogy tényleg mindig róla legyen szó:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... n-van.html

8)
Hát ez télleg nem vmi előnyös kép dinhóról. De oda van írva hogy 15 hónappal ezelőtti... Szal még minden lehet
Viszont a problémák akkoriban kezdődtek.
Nehogy a végén Madridban kössön ki.
A fizetését 4-5 klub tudná kifizetni Milan-Chelsea-Inter-MU-Madrid
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.05.07. 11:29:36

mademan írta:Csak hogy tényleg mindig róla legyen szó:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... n-van.html

8)
Hát ez télleg nem vmi előnyös kép dinhóról. De oda van írva hogy 15 hónappal ezelőtti... Szal még minden lehet
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.05.07. 10:53:18

Én sem hiszem, hogy a bulik miatt sülyedt oda ahova, mert nem tudunk róla, hogy 1-1 buli után s*ggrészegen ment volna haza, mert azért a mai felgyorsult világban az újságírók mindenhol ott vannak.
Totti is hihetetlen sokat jár bulizni, ráadásul nem is Rómában bulizik. Osztálytársam nyár végén, v. szeptember elején (nem tudom pontosan) kinnt volt Barcelonában, és a Pacha-ban bulizott, együtt Tottival. (bár Totti és haverjai a VIP-ben foglaltak helyet)
Egyszerűen elfogyott a motivációja itt Barcelonában, tovább kéne állnia, talán még idén, méltóságteljesen. Nem volt mindig teljesen korrekt úgy gondolom, ahogy a vezetőség sem, vele. Erről ennyit, Rijkaard is megy, menjen Roni is, és virágozzon fel. Mert itt már nem fog! (szerintem)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.07. 10:50:36

mademan írta:Csak hogy tényleg mindig róla legyen szó:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... n-van.html

8)
Szépen el van hizva! most már világos h soha nem lesz a régi :cry:
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2008.05.07. 10:34:58

Csak hogy tényleg mindig róla legyen szó:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... n-van.html

8)
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Válasz küldése
cron