Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.21. 18:58:35

grgly50 írta:
2023.01.21. 18:38:04
bence0330 írta:
2023.01.21. 09:46:30
Börtönbe került nemi erőszak vádjával.
Tudjátok, engem az zavar, hogy mostanában egyre több nőnek jut eszébe - divat lett -, hogy őt 30-50 évvel ezelőtt abuzálták, megerőszakolták.
Jó pénzt lehet leszakítani. Példaként a Rómeó és Júlia főszereplői, a most 71 éves Olivia Hussey és a 72 éves Leonard Whiting félmilliárd dollárért perelnek 16 éves korukban történt eset miatt.
Jó, elhiszem, hogy Alves lehet kapatosan, jókedvében belecsípet, fenekére ütött, stb, de hogy erőszakoskodott volna nyílvános helyen.....
Jó pénzes pasi, kellene egy kis zsozsó!
Szerintem
Mindezt úgy hogy pár éve még ők álltak ki hogy nem történt semmi rossz, persze azóta meghalt a rendező aki cáfolna így jó pénzt-hírnevet lehet belőle remélni.

Sajnos igen, a tényleges áldozatok mellett borzasztóan elszaporodtak a haszonleső aranyásók esetei, akik nagy pénzt remélve a semmiből csinálnak cirkuszt ezzel tönkretéve az adott illető megítélését-karrierjét.
Elég megnézni Deppné esetét, egy igazi kígyó módjára tönkretette Depp karrierjét mert kellett a zsozsó, hogy utána évek múlva a bíróságon saját magát semmisítse meg a kitalált hazudozásai lebukásakor
De ott van Ronaldo esete is, az állítólagos áldozat szerinte hatalmas kínokat élt át, aztán előkerült egy fénykép ahol úgy néz Cuncira mint egy félistenre, nagyon hihető az egész :lol: :lol: Természetesen azt is 8-9 év után jutott eszébe felhozni, mikor már az utolsó pultos se emlékszik a történtekre és cáfolhatná.


Nagyon kíváncsi leszek, szegény sráccal a klubja is szerződést bontott(ilyenkor hol van amúgy az ártatlanság védelme?), aztán nehogy a végén kiderüljön hogy csak egy Johnny Depp-féle lejáratás hogy pénzhez jusson az illető [-X
Mindenesetre elég nehezen elképzelhető helyzet, egy szórakozóhelyen eleve nem a prűdségről híres lányok gyülekezete van, majd pont egy híres, gazdag, elismert focistának jutna csak erőszakkal muff? :lol:
Cserébe sehonnai kacsaszájnak sohanemlátott hírnév és pénzszerzési lehetőség
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.21. 18:52:10

grgly50 írta:
2023.01.21. 18:38:04
Tudjátok, engem az zavar, hogy mostanában egyre több nőnek jut eszébe - divat lett -, hogy őt 30-50 évvel ezelőtt abuzálták, megerőszakolták.
Jó pénzt lehet leszakítani. Példaként a Rómeó és Júlia főszereplői, a most 71 éves Olivia Hussey és a 72 éves Leonard Whiting félmilliárd dollárért perelnek 16 éves korukban történt eset miatt.
Jó, elhiszem, hogy Alves lehet kapatosan, jókedvében belecsípet, fenekére ütött, stb, de hogy erőszakoskodott volna nyílvános helyen.....
Jó pénzes pasi, kellene egy kis zsozsó!
Szerintem
Egy sport fórumon nem tartok előadást az átélt traumák lélektanáról, széleskörben elérhetőek az erről szóló szakirodalmak. Nem voltál ott, ahogy én sem. Szerintem meg divat bagatelizálni az ilyen féreg magatartást Alvestől függetlenül. Ha megtette, tőlem mehet a sittre, bármekkora játékos is volt.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.01.21. 18:38:04

bence0330 írta:
2023.01.21. 09:46:30
Börtönbe került nemi erőszak vádjával.
Tudjátok, engem az zavar, hogy mostanában egyre több nőnek jut eszébe - divat lett -, hogy őt 30-50 évvel ezelőtt abuzálták, megerőszakolták.
Jó pénzt lehet leszakítani. Példaként a Rómeó és Júlia főszereplői, a most 71 éves Olivia Hussey és a 72 éves Leonard Whiting félmilliárd dollárért perelnek 16 éves korukban történt eset miatt.
Jó, elhiszem, hogy Alves lehet kapatosan, jókedvében belecsípet, fenekére ütött, stb, de hogy erőszakoskodott volna nyílvános helyen.....
Jó pénzes pasi, kellene egy kis zsozsó!
Szerintem
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.21. 16:11:45

mes írta:
2023.01.21. 15:57:49
bence0330 írta:
2023.01.21. 09:46:30
Börtönbe került nemi erőszak vádjával.
Letartoztattak.
Kipengeti majd a zsetont es megy dolgara, pont mint a tobbiek...
Ja lehet, a marca-n in prison-t írtak. Végül is mindegy. Szerencsére maga a vád sem olyan rettenetesen súlyos azért.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2023.01.21. 15:57:49

bence0330 írta:
2023.01.21. 09:46:30
Börtönbe került nemi erőszak vádjával.
Letartoztattak.
Kipengeti majd a zsetont es megy dolgara, pont mint a tobbiek...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.21. 09:46:30

Börtönbe került nemi erőszak vádjával.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2022.06.20. 16:15:29

Elöl nagyon jól cselez, hátul meg elég gyors és fegyelmezett, ezzel már köröket ver a másik kettőre. Nem mondom, hogy világklasszis, de vele sosem éreztem azt, hogy tátong egy hatalmas lyuk a jobboson, max annyit, hogy hm-hm, nem rossz, de lehetne jobb is. És 21 éves, alighanem lehet is. Helyezkedésben, bátorságban tuti fejlődni fog.

Elöl nagyon jól cselez? Hátul fegyelmezett? Köröket ver a másik kettőre?!?! Mintha Cafúról beszélnél, vagy legalább egy Zambrottáról, eskü ha nem tudom melyik topicba írod, nem jövök rá kiről van szó :D Na szóval, irónia nélkül.... Dest tényleg fürge, és néha beszoktak jönni a cselei is, de pont mintha a Rayo elleni 0-1 es meccsen ő helyezkedett volna rosszul és abból kaptuk azt a nagyon korai gólt. Ha az egész szezont nézem, akkor valóban a Koeman éra alatt átlag felett játszott, volt jobb szélső, jobb oldali középpályás is, de szinte nem voltak momentumai sem, legalábbis én nem emlékszem olyan meccsre ahol MOTM lett volna az én szememben, pedig a két poszt riválisnak, Robertonak is volt pár kiemelkedő meccse pl. a Getafe vagy Sociedad ellen, vagy Alvesnak az Atletico ellen (hiába a piros lap).
Ő tipikusan az a játékos akinek rendszeres játéklehetőség kellene, hogy formába lendüljön és elkapja a ritmust, de ez különböző okokból nem jön össze neki...
Pedig nem egy rossz gyerek sztem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.17. 15:28:00

drobika írta:
2022.06.17. 15:11:19
Alves rovatban nem akarok offolni Dest-tel, de milyen szintet hozott??? Szerintem elég haloványt, akkor is amikor nem volt sérült.
Egyike az elhibázott, vagy inkább be nem jött igazolásunknak, csak nem olyan horror bukta, mint Dembi ( ha elmegy ), és Coutinho.
Alves helye most lesz másodszor is betöltetlen, vagy épp továbbra is az lesz. És senki nem egy olyan TOP Alves JHV-ban gondolkodik, mint anno ő volt...
Roppant nagy gáz, hogy még mindig SR, és Dest van a képben oda.
Elöl nagyon jól cselez, hátul meg elég gyors és fegyelmezett, ezzel már köröket ver a másik kettőre. Nem mondom, hogy világklasszis, de vele sosem éreztem azt, hogy tátong egy hatalmas lyuk a jobboson, max annyit, hogy hm-hm, nem rossz, de lehetne jobb is. És 21 éves, alighanem lehet is. Helyezkedésben, bátorságban tuti fejlődni fog.

Azpilicueta azért nagyon képben van, csak anyagi okokból necces lehet, majd meglátuk, mi sül ki a most megváltozott szituból.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.17. 15:11:19

Alves rovatban nem akarok offolni Dest-tel, de milyen szintet hozott??? Szerintem elég haloványt, akkor is amikor nem volt sérült.
Egyike az elhibázott, vagy inkább be nem jött igazolásunknak, csak nem olyan horror bukta, mint Dembi ( ha elmegy ), és Coutinho.
Alves helye most lesz másodszor is betöltetlen, vagy épp továbbra is az lesz. És senki nem egy olyan TOP Alves JHV-ban gondolkodik, mint anno ő volt...
Roppant nagy gáz, hogy még mindig SR, és Dest van a képben oda.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.17. 10:06:48

Rezisto95 írta:
2022.06.17. 09:04:36
Nem én törtem pálcát felette, hanem Xavi amikor nyilvánosan kijelentette, hogy Dest nem érti a pozíciós játékot, ami elengedhetetlen egy barcába.
A sérülése pedig azután volt, hogy megjött volna Alves, aki Desttel ellentétben csukott szemmel is jobban hozza a barca stílust.
Ha nem hiszel nekem, nézd vissza abban a hónapban a híreket amikor Xavi elkezdte felmérni a gárda képességeit, és mit mondott az akkori keret kvalitásairól.
Na jó, ez egyrészt egy hír, hogy Xavi ÁLLTÓLAG ezt mondta. De tegyük fel, hogy így is volt. Ez történt kb novemberben, decemberben? Azóta simán elsajátíthatta, még ha keveset is volt egészséges. Amikor egyébként az volt, Xavi inkább kezdőként számított rá, és mikor volt több meccse egyhuzamban, akkor kifejezetten szintet is hozott.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2022.06.17. 09:04:36

Chino írta:
2022.06.16. 12:25:45
Rezisto95 írta:
2022.06.16. 10:51:51
Vicces, hogy mennyire megoszlik a fórum véleménye mennyire is volt jó/hasznos az ő szerződtetése. Én személy szerint nem bánom, hogy nem hosszabbítottunk vele, de azt sem állítom, hogy nem volt keresnivalója a Dest/Roberto páros mellett. De tény, hogy Xavi sem ragaszkodott a játékához, ezt mondjuk a tetteiből is láthattuk, hiszen tétmeccseken nem nagyon számított rá, plusz ha az ellenfél gyors szélsővel állt fel az oldalán akkor inkább Araujo volt jobbhátvéd. Mindent összevetve, egy 40 éves játékosról beszélünk, akinek nagy a respektje, de már inkább egy klub kabala mintsem valódi erőssége a csapatnak. Olyan volt az ő újra barcelonába érkezése, mint egy szakítás utáni haver társasága, aki némi vidámságot hoz egy nyomott hangulatú közegbe. Remélem teljesül a vágya, és ott lesz a világbajnokságon.
2. Szerintem Dest fölött nem kellene pálcát törni. Beesett a csapatba 19 évesen előszezon nélkül. Azóta volt kb. másfél szezonja, sokszor nem is a posztján játszott. Szinte csak 20 éves koráig játszott. Az ilyen idős játékosokra/ennyi tapasztalatal még mindenki azt mondta, hogy bőven fejlődhet, be kell építeni a csapatba stb. és voltak bőven nagyon jó meccsei.

Nem én törtem pálcát felette, hanem Xavi amikor nyilvánosan kijelentette, hogy Dest nem érti a pozíciós játékot, ami elengedhetetlen egy barcába.
A sérülése pedig azután volt, hogy megjött volna Alves, aki Desttel ellentétben csukott szemmel is jobban hozza a barca stílust.
Ha nem hiszel nekem, nézd vissza abban a hónapban a híreket amikor Xavi elkezdte felmérni a gárda képességeit, és mit mondott az akkori keret kvalitásairól.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2022.06.16. 22:23:35

vidra írta:
2022.06.16. 11:37:12
Mi értelme van, hogy elmegy? Eskü, nem értem.
Nem jószántából megy el, a szerződése eddig szólt, és most nem hosszabbítanak vele.... korrekt :(.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2022.06.16. 18:36:23

Le a kalappal előtte! 39 évesen is lelkesen segítette a csapatot és példát mutatott a fiataloknak. Élő példa arra, hogy még a futball legmagasabb szintjén is rengeteg múlik a hozzáálláson. Igazi legendaként távozik! =D> =D> =D>
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.06.16. 17:26:00

Úgy gondolom, hogy nagy köszönet illeti őt azért, mert amikor a csapat mélyrepülésben volt, akkor vállalta hogy bagóért itt játszik, és segít amiben tud.
Én sem hosszabbítanék vele, mert már egy új csapatot kell összerakni, de neki mindig szívesen látott vendégnek kellene lennie a Camp Nouban...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.06.16. 13:11:54

Mind mentálisan, mind energiában, mind felfogásban egy másik generáció egyik ha nem a legjobb alakja. Voltak nagy meccsei, de sajnos az idő vas foga egyszer mindenkit leköröz. Szerintem ő mentálisan óriási energiát hozott ebbe a csapatba, a sok kis taknyos ps-en és chipsen élő önmagát világ legjobbjának gondoló játékosnak, egy olyan felfogást, ami mögött kupák vannak. Ha kis pénzért lehetne, én marasztalnám, felfogásban talán a legjobb az egész csapatban, sajnos a gyorsasága megkopott, de ez az élet rendje, mégis csak adott a csapatnak, főként a fiataloknak.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.16. 12:25:45

Rezisto95 írta:
2022.06.16. 10:51:51
Vicces, hogy mennyire megoszlik a fórum véleménye mennyire is volt jó/hasznos az ő szerződtetése. Én személy szerint nem bánom, hogy nem hosszabbítottunk vele, de azt sem állítom, hogy nem volt keresnivalója a Dest/Roberto páros mellett. De tény, hogy Xavi sem ragaszkodott a játékához, ezt mondjuk a tetteiből is láthattuk, hiszen tétmeccseken nem nagyon számított rá, plusz ha az ellenfél gyors szélsővel állt fel az oldalán akkor inkább Araujo volt jobbhátvéd. Mindent összevetve, egy 40 éves játékosról beszélünk, akinek nagy a respektje, de már inkább egy klub kabala mintsem valódi erőssége a csapatnak. Olyan volt az ő újra barcelonába érkezése, mint egy szakítás utáni haver társasága, aki némi vidámságot hoz egy nyomott hangulatú közegbe. Remélem teljesül a vágya, és ott lesz a világbajnokságon.
1. Nagyon jól jött, mert a tavaszi szezon túlnyomó részét Dest az orvosi szobában töltötte. Amikor egészséges volt akkor ő játszott, de kellett Alves, mert ha Mingu-val toljuk ezeket a meccseket rosszabbul járhattunk volna

2. Szerintem Dest fölött nem kellene pálcát törni. Beesett a csapatba 19 évesen előszezon nélkül. Azóta volt kb. másfél szezonja, sokszor nem is a posztján játszott. Szinte csak 20 éves koráig játszott. Az ilyen idős játékosokra/ennyi tapasztalatal még mindenki azt mondta, hogy bőven fejlődhet, be kell építeni a csapatba stb. és voltak bőven nagyon jó meccsei.
Araujo például ilyen idősen, mint Dest az utóbbi másfél szezonban még a B-ben verte a blattot, volt kb 200 perce az első csapatban, de a padra sem sokszor ért fel, pedig nem volt bivaly konkurenciája.

3. Vannak itt olyan okos jósok, akik már előre látják, hogy SR lesz a kezdő jh. Azt pedig még egyértelműbben látják, hogy bukta lesz. Ha annyira számítanának rá a jövőben nem valószínű, hogy egy évre hosszabbítanának vele megtizedelve a fizetését. Azért 30 év nem matuzsálemi kor. Nyilván fanyalgás az egész, de nem értem miért kell ilyen lehangolónak lenni.

4. Jó esély van Azpilicueta érkezésére, akiben 1-2 nagyon jó év benne van. A jh poszt, ami talán a legszűkebb jelenleg. Aki megüti a szintet, azt nem engedik el. A City is, aki kb. mindenkit megszerezhet egy Cancelot tud felmutatni akit közel 70 millióért vettek. Nem azt mondom, hogy rossz játékos, de ennyiért más posztokra igazi klasszisokat vesznek, a MU is egy Dalot-al büszkélkedhet, a Bayern Pavard-al. Utóbbi is nem véletlenül akarta 30 millióért Destet, amikor velünk versenyzett, de még tavaly is bejelentkezett érte.

Elnézést az off-ért, ezt lehet nem ide kellett volna a modik majd intézkednek, ha nagyon off itt, de egy kicsit kikívánkozott belőlem így Alves távozása és SR/Dest fikázásával kapcsolatban.

Torrenak viszont örülök, bár nehezebb dolga lesz, mint anno Pedrinek volt, viszont bukni nem nagyon tudunk rajta. Az ilyen üzletekből lehetne több bár nyilvánvaló, hogy nem lehet csak tinikkel feltölteni a keretet, főleg egy csapatrészt. Ha egy ilyen minőségű, korú belső vagy szélső védőt tudtunk volna ennyiért, ilyen konstrukcióban hozni az lett volna az igazi.

Közben Koundéról egyre hangosabb a sajtó és a Sevilla is hajlandó csökkenteni az árát és Dest bevonását az üzletbe Jesus Navas távozása miatt. Maga a játékos is a Barcát részesítené előnyben, kivárja, hogy mi fog történni a klubon belül a gazdasági helyzettel, addig nem kíván foglalkozni a Chelsea és a Newcastle ajánlatával. A sevillai források szerint maga a klub is így gondolkodik és az angoloknak tett 90 milliós kivásárlás helyett 65-70 millióban lehetne megállapodni. (-Dest)
Hatalmas fogás lehetne. Minőségi játékos és legalább biztosítva lenne, hogy stabil kezdő lenne, mert Xavi legfőbb kérése. Araujo + Koundé belül már olyan duó lehetne, amin nem kellene a fogunkat szívni, hogy gyenge a belső tengely, Piquével és Christensennel a padon, pláne nagyon ók lennénk. Ha szükség van rá, onnan se Lenglet állna be.
Rendben, kicsit előreszaladtam és nagyon optimista nézőpont, de legalább mutatkozik esély rá, és látszik, hogy jó az irány, nem úgy mint mondjuk csatárposzton, ahová Lewát akarják.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.16. 11:47:15

vidra írta:
2022.06.16. 11:37:12
Mi értelme van, hogy elmegy? Eskü, nem értem.
Ott akar lenni Katarban játékosként,és ezt a célt a Barca padjáról valószínűleg nem látja biztosítottnak. Játszani akar ebben a félévben,és itt nem kapna elég játékpercet.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.06.16. 11:37:12

Mi értelme van, hogy elmegy? Eskü, nem értem.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.16. 11:03:14

enzonavas írta:
2022.06.16. 10:40:01
Én is sajnálom a távozását. Roberto szintjét simán hozta volna. Megint szenvedés lesz ezen a poszton...
Teljes mértékben egyetértek veled. Sem SR, sem Dest nem megoldás arra a posztra! Annyiszor, de annyiszor bizonyították már! A legnagyobb bizonyítás épp Alves részéről jött, akinek elmenetele óta igazi rémálom az a poszt! Visszatérve simán hozta azt a két embert, akit oda tettek!
De ha a 3 védős rendszerben gondolkodik Xavi, akkor persze nem is kell klasszikus JHv. Fent lesz megint mindenki, és gombócként kapjuk a kontra gólokat továbbra is.
Csak gratulálni tudok Alvesnek a mentalitása és a játéka miatt is!
Le a kalappal!
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2022.06.16. 10:51:51

Vicces, hogy mennyire megoszlik a fórum véleménye mennyire is volt jó/hasznos az ő szerződtetése. Én személy szerint nem bánom, hogy nem hosszabbítottunk vele, de azt sem állítom, hogy nem volt keresnivalója a Dest/Roberto páros mellett. De tény, hogy Xavi sem ragaszkodott a játékához, ezt mondjuk a tetteiből is láthattuk, hiszen tétmeccseken nem nagyon számított rá, plusz ha az ellenfél gyors szélsővel állt fel az oldalán akkor inkább Araujo volt jobbhátvéd. Mindent összevetve, egy 40 éves játékosról beszélünk, akinek nagy a respektje, de már inkább egy klub kabala mintsem valódi erőssége a csapatnak. Olyan volt az ő újra barcelonába érkezése, mint egy szakítás utáni haver társasága, aki némi vidámságot hoz egy nyomott hangulatú közegbe. Remélem teljesül a vágya, és ott lesz a világbajnokságon.
enzonavas
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.03.14. 08:59:53

2022.06.16. 10:40:01

Én is sajnálom a távozását. Roberto szintjét simán hozta volna. Megint szenvedés lesz ezen a poszton...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.06.15. 21:03:11

Remélem lesz egy komoly búcsúztatója. Minden idők legjobb Barca jobbhátvédje volt. Ez a félév már méltatlan volt hozzá.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.15. 20:50:39

Valljuk be, iden alves nagyon gyenge volt. Max a nosztalgia miatt siratjuk, de annyit amennyit o iden csinalt, azt sr is tudja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.15. 20:37:51

No igen, itt pont lehetett volna spórolni egy jelentőset. Kb ugyanaz a szint lehet de Alves legalább látszólag még csak nem is sérülékeny. 5 misi vs ligaminimum... sokat jelenthetett volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.06.15. 20:34:40

Vicc, hogy a szerencsétlen Robertoval hosszabbítanak, vele meg nem =D>
Kép
Válasz küldése