David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 11:30:34

sztem nem kell ez az utáljuk Villát dolog. igenis jó játékos, szállította a gólokat, még így a bal szélről is. a sérülése után visszatért és sokkal gólerősebb volt, mint Pedro és Alexis együtt, mégsem kapta meg a bizalmat, sőt egyre kevesebbet játszott, így végül szezon végére elvesztette az önbizalmát és formán kívűl játszott. de tette ezt pl. Cesc is! csak épp Cesc helyére nem igazoltak senkit, sőt Thiago még el is ment. Villa milyen helyzetbe került??? miért lenne boldog??? új munkaadója van, most már nekik dolgozik, ennyi! meg kell köszönni az itteni éveit és elfogadni, nem itt dolgozik már!!! én személy szerint köszönöm neki az itteni éveit és sok sikert kívánok neki!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.08.23. 11:07:34

menczel írta:
Mihu írta:
Cseszheted a helyzet pszichológiáját, amikor olyan egoista játékosok, mint CR vagy Eto'o nem örülnek a góljuknak a volt csapatuk ellen...innentől kezdve nekem ne magyarázzon senki pszichológiáról...vagy akkor ezek szerint nekik nem jelentett annyit a góljuk, amit volt csapatuk ellen rúgtak?
Tértek vissza súlyos sérülésből? Kerültek ki kezdőből? Játszottak meccset alig pár héttel azután volt csapatukkal, hogy eladták őket, mert az megvette az aktuális világlegnagyobbreménységét? Lőttek gólt döntőben volt csapat ellen? Még sorolhatnám, de érezheted mire gondolok.

(Azt h Etoo tisztességét hozod fel a volt csapattal szemben több mint mókás egy cambrónozás után, de nem ő a lényeg, tudom.)
Akárhogy is csűröd csavarod, Villa saját magának köszönheti, hogy kikerült a kezdőből. És itt nem arra gondolok, hogy lesérült, hanem hogy a sérülése után meg sem közelítette a korábbi teljesítményét. Azért került ki a kezdőből, mert 5 méterről se volt képes berúgni a helyzeteit, amiből egy meccsen akadt 3-4...Alexist meg Pedrót Villához hasonlítani elég nagy hülyeség, mert teljesen más a szerepük. Villa sose fog a saját 16osáig visszasprintelni a védőjével, ellenben a két kicsivel. Hiába Alexis se tudta megverni a védőjét és nem rúgott gólt, védekezésben sokkal hasznosabb volt mint David.

Végül is CR nem rúgott fontos gólt a MU-nak, csak éppen kiejtette őket a BL-ből...aki látta azt a meccset, az tudja hogy a szerdai hangulata babazsúr volt ahhoz képest...biztos nem volt fontos gól...


Az, hogy Eto'o esetében a Real Madridot meghatározó ex-klubként hozza fel az ember, az is elég vicces, hiszen 3 évig volt a 100%-os tulajdonuk, ezalatt 5 meccsen játszott, le merem fogadni hogy az 5 meccsből nem jönne ki 90 perc...
Kép
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2013.08.23. 09:42:19

Azért számomra kicsit visszataszító volt ez a gólöröm.
Megpróbáltam objektív maradni, hozzáteszem elég érzelmekkel teli pillanat lehetett a pályán, szóval el nem ítélem, de:

Nem igaz, hogy nem kapott bizonyítási lehetőséget. Igaz, hogy sérült volt, de én egyáltalán nem tartom kiemelkedőnek a Barcában befutott karrierjét, ezzel persze lehet vitatkozni. Ehhez képest nagyjából olyan hangvételű nyilatkozatokat adott, mintha ő találta volna fel azt a bizonyos viaszt, a Barca pedig csúnyán kihasználta és juj...

És amiért igazán "haragszom": Anno volt a lábtörése s emiatt nem játszhatott egy döntőben, amire azt nyilatkozta kb hogy: " BIZTOS VAGYOK BENNE, HOGY A CSAPATTÁRSAIM ELHOZZÁK NEKEM A KUPÁT"
Ez meg is történt. Én úgy gondolom, hogy nem lehet ennyire szelektív a memória. A csapattársai igenis hajtottak érte, stb stb.

Azt akarom ebből az egészből kihozni, ha már a klubvezetést nem, legalább a volt csapattársaidat tiszteld annyira, hogy nem ilyen gyomorforgató módon viselkedsz. Az irántuk érzett tisztelet, szerintem megkívánta volna, egy visszafogottabb gólörömöt.

A szurkolókat fel se hozom, akik azért minden egyes jó megmozdulása után tapsoltak, nem fütyörészték szénné. Velük szemben sem volt korrekt.
Nem csodálkoznék, ha a Camp Nou-ban ezek után nem fogadnák túl nagy örömmel.

MIndegy, aki érteni akarja mire gondolok,a z érti, aki nem nem. Úgy vélem ezt a szitut sokkal intelligensebben és sportemberhez méltóan kellett volna kezelni.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.08.23. 08:06:44

Rinku írta:De kár neki, egyem a szívét, hogy BL-győztes lehetett, meg többszörös spanyol bajnok, ej ebbe a mocskos, szemét, tetű, hányadék, undormány, nulla, gerinctelen semmi FC Barcelonába, hogy a szárnyai alá vette, tovább fényezhette amúgy is nívós nevét, és átélhetett megannyi sikert vele, egy egész vitrinnyi fémet vihetett haza innen, ó jaj, irgum burgum...
Na azert kicsit nem artana visszavenni. A Barca a szarnyai ala vette? Ide johetett es megnyerettek vele X cimet? Azert alljon mar meg a menet. Ide a vilagbajnok spanyol valogatott elsoszamu golfelelosekent erkezett, akit raadasul akkorra mar evek ota uldozott a Barca. Talan meg emlekszel amikor vegul egy Ogret igazolt Pep elore, meg hogy mar elotte is Villat is akartak hozni? Ennyit arrol hogy csori Villat felkarolta a Barca.
Nem azon van itt a hangsúly, hogy ünnepelt, hanem hogy hogyan ünnepelt. Ha csak fogadja a gratulációt, lepacsizik, kicsit megrázza az öklét az AtMa drukkerek felé, egyértelmű, semmi gond nincs. De hogy úgy fut a pályán, mint ez a zseléfejű, megalomániás luzitán disznó, az nekem sehogy sem fér bele a tűréshatárba. Hogy én, én most megmutattam, én most jóóól kib*síp* ezzel a *síp* csapattal, mert a padon ültem egy ideig, de nagy Jani vagyok, most igen, jól megkaptátok, úgy kell nektek, én egy igazi belevaló srác vagyok! Hányadék, amit leművelt egész meccsen, ezt nem vártam volna, tőle nem.
Szerintem eleg nyilvanvalo, hogy ha orult a goljanak, akkor az nem a szurkoloknak szolt. Es ezt vsz a kevesbe galamblelku szurkolok is eszreveszik. A klub pedig, maradjunk annyiban pl csak tavaly is, netto egesz evben padoztatta, mikozben a delegalabbhajtok amugy elesek a labdaban Alexis, meg a vallalhatatlan teljesitmenyt konstansan hozo Pedro szetjatszotta magat. Mindezt ugy, hogy kb Villa cipojet sem kotheti be egyik sem, nyilvan csak azert mert oket kesobb karolta fel a klub? Es meg igy hogy kocsogoltek vele, is megrugta a maga par goljat, tehat azt sem lehetett egy percig se mondani, hogy o megrosszabb formaban van.

Hogy ezek utan kitor belole valami amikor par hetre miutan elhajtottak betalal a Barcanak egy dontoben, hat nem tudom mi a meglepo benne. Illetve, max azoknak meglepo akik ebben elik ki magukat, hogy van kit kutyazni. Hat most van, hajra! bah. :oops:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.23. 04:55:44

nekem sem esett jól ez a gólöröm, sőt, de azért meg lehet érteni valamilyen szinten.

nyilván égett a bizonyítási vágytól, és az új csapatában, az első hazai meccsén (gondolom) telt ház előtt rúgni egy (főleg ekkora) gólt...elég nagy adrenalint tud adni.

nem volt szimpatikus sem ez, sem úgy en bloc, de megutálni közel sem utáltam azért meg.
viszont ezért minimum kettőt illene elrakni neki a real hálójába majd a madridi derbin. :wink:
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2013.08.23. 03:17:23

Gratulálok emberek! Úgy látom gyakori vendégek lehettek Barcelonában, sőt megvannak a kapcsolataitok is a klubbal, mert ti aztán minden egyes mozzanatról, történésről tudtok Villa ügyben. Az egy dolog hogy véleményt alkottok, de ez azért már komédia, sőt szánalom. Bújjatok a Mes que un club mögé, és maradjatok elfogultak. A visszavágóra kívánok még Villa gólt/gólokat és természetesen azt hogy a Barcáé legyen végül a kupa. Kellemes szitkozódást kívánok!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.08.23. 02:24:35

Mihu írta:
Cseszheted a helyzet pszichológiáját, amikor olyan egoista játékosok, mint CR vagy Eto'o nem örülnek a góljuknak a volt csapatuk ellen...innentől kezdve nekem ne magyarázzon senki pszichológiáról...vagy akkor ezek szerint nekik nem jelentett annyit a góljuk, amit volt csapatuk ellen rúgtak?
Tértek vissza súlyos sérülésből? Kerültek ki kezdőből? Játszottak meccset alig pár héttel azután volt csapatukkal, hogy eladták őket, mert az megvette az aktuális világlegnagyobbreménységét? Lőttek gólt döntőben volt csapat ellen? Még sorolhatnám, de érezheted mire gondolok.

(Azt h Etoo tisztességét hozod fel a volt csapattal szemben több mint mókás egy cambrónozás után, de nem ő a lényeg, tudom.)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.08.23. 00:36:30

Teljesen rendben van, hogy el akart menni, teljesen rendben van, hogy el akartuk adni. Csak a vak nem látta, hogy itt nálunk nincs helye, mert ugyan balszélen voltak fellángolásai és klasszisának köszönhetően kiemelkedő meccsei és periódusai, neki az igazi helye mégiscsak középen van, ahová pedig nem nagyon fog senki sem bekerülni, amíg Messi itt van és úgy futballozik ahogy. Az is teljesen rendben van, hogy kettőzött erőbedobással játszik valaki a volt csapata ellen, az is rendben van, ha reklamál a bírónak. Az viszont nagyon nincs rendben, hogy kirohan a világból, amikor megünnepli a gólját. Ez nálam egy gerinctelen tett az előző klubjával szemben és főleg azzal a temérdek szurkolóval szemben, aki minden meccsen torkaszakadtából skandálta a nevét, még ha épp csak a padot melegítette vagy kihagyta üres kapura az ajtó-ablak ziccert. Itt szerették, tisztelték, elismerték, de nem jött be neki túlzottan a játék, ezért váltott. Viszont így megünnepelni egy gólt az előzmények tükrében, háát, nálam enyhén gyomorforgató... :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.08.23. 00:22:34

sjd írta:
Sanama írta: Viszont miért ne ünnepeljen egy olyan csapat ellen, EGY DÖNTŐBEN, amelyik fekete bárányként bánt vele az utolsó évben, és elhajtotta?
Elhajtották? Biztosan nem mondott olyat, hogy ott akar lenni a vb-n, és akár még el is megy, hogy játéklehetőséghez jusson? Persze, ő simán itt maradt volna melegíteni a padot, csak hát a gonosz vezetőség elüldözte...
Pont, mint Tourét, aki szintén olyan szívesen itt maradt volna padozni Busquets és Keita mögött, feleannyi fizetésért, mint amennyit a City ajánlott neki, csak hát Pep szívtelensége nem ismert határokat... :roll:
hááát ezt a Toure dolgot nem vágom!?, hogy jön ez ide, ebben a formában?
Szerintem erősen megkoptak az emlékeid, mert ez így közelről sem fedi a valóságot.
A Villával kapcsolatosan adom a leírtakat, nálam is kiverte a biztosítékot a viselkedése, pedig kedveltem a srácot...
A kevés játéklehetőség - Neymar érkezésével még annyi sem - valahol érthetővé tette a távozási szándékát, elfogadható lett volna a részéről, DE evvel a színezettel így kiábrándító!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.08.23. 00:04:30

Sanama írta:
Mihu írta:Ahogy írtam a fb csoportba is, én hajlandó lettem volna AtMa meccseket nézni, csak Villa miatt, ugyanis hatalmas kedvencem...VOLT egészen tegnap estig...amit a góljánál művelt, az a vergődés...kb mintha élete célja teljesült volna azzal, hogy a Barcának gólt rúgott. A klubra haragudhat, a vezetőkre haragudhat, de azt nem szabadna elfelejtenie, hogy van itt pár millió szurkoló, akik kiálltak mellette. Akik ha kimentek a stadionba, akkor úgy skandálták a Villa nevet, hogy csak ott ült a padon...tegnap azzal a gólörömmel őket köpte szembe...És akkor ráadásul az egész meccsen mutatott viselkedése...

Nagyon nagy kedvencem volt, de tegnap óta csak ellenszenvvel tudok rá nézni.
Miért?

Ünnepelni olyan csapatok ellen nem szokott egy játékos, amelyiknek rengeteget köszönhet, ami felnevelte, AHONNAN Ő AKART TÁVOZNI, azért, hogy egy jobb csapatba kerülhessen, ahol címeket nyerhet.
A Valencia ellen nem is ünnepelt, és rendjén is volt.

Viszont miért ne ünnepeljen egy olyan csapat ellen, EGY DÖNTŐBEN, amelyik fekete bárányként bánt vele az utolsó évben, és elhajtotta?
1: A Valenciának soha nem rúgott gólt a Barca színeiben, ezt tegnap este én is benéztem.

2: Nekünk végül is semmit se köszönhet, csak azt, hogy klub szinten mindent megnyert, amit csak lehetett. Ez nem olyan sok minden.

3: Fekete bárányként? Kapott bőven bizonyítási lehetőséget. Arról már nem a Barca tehet, hogy a gólvonalról is képes volt fölé, mellé, kapusba, lécre rúgni a labdát, és ezeket sorozatosan.

4: Vagy nem olvastad el figyelmesen a hsz-emet, vagy nem sikerült megérteni a mondandóm lényegét...odaírtam elég egyértelműen, hogy a szurkolókkal szemben volt ez tiszteletlen...persze már aki ezt annak veszi...én speciel nagyon, mert igencsak háklis vagyok az ilyen dolgokra... Nem azt mondom, hogy 3 év múlva se örüljön egy Barcának rúgott góljának, de legalább az első 1-2-nél tehetné ezt visszafogottan. Azt se mondom, hogy úgy viselkedjen, mint CR a MU ellen, hogy még szabályosan sajnálta, hogy gólt rúgott, de ez a vergődés amit levágott...ez nekem túlment a határon.


menczel


Cseszheted a helyzet pszichológiáját, amikor olyan egoista játékosok, mint CR vagy Eto'o nem örülnek a góljuknak a volt csapatuk ellen...innentől kezdve nekem ne magyarázzon senki pszichológiáról...vagy akkor ezek szerint nekik nem jelentett annyit a góljuk, amit volt csapatuk ellen rúgtak?
Kép
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2013.08.23. 00:04:19

Rinku írta:De kár neki, egyem a szívét, hogy BL-győztes lehetett, meg többszörös spanyol bajnok, ej ebbe a mocskos, szemét, tetű, hányadék, undormány, nulla, gerinctelen semmi FC Barcelonába, hogy a szárnyai alá vette, tovább fényezhette amúgy is nívós nevét, és átélhetett megannyi sikert vele, egy egész vitrinnyi fémet vihetett haza innen, ó jaj, irgum burgum...

Nem azon van itt a hangsúly, hogy ünnepelt, hanem hogy hogyan ünnepelt. Ha csak fogadja a gratulációt, lepacsizik, kicsit megrázza az öklét az AtMa drukkerek felé, egyértelmű, semmi gond nincs. De hogy úgy fut a pályán, mint ez a zseléfejű, megalomániás luzitán disznó, az nekem sehogy sem fér bele a tűréshatárba. Hogy én, én most megmutattam, én most jóóól kib*síp* ezzel a *síp* csapattal, mert a padon ültem egy ideig, de nagy Jani vagyok, most igen, jól megkaptátok, úgy kell nektek, én egy igazi belevaló srác vagyok! Hányadék, amit leművelt egész meccsen, ezt nem vártam volna, tőle nem.
eggyet értek! amikor belotte még nagyjabol orultem is neki h leglabb villa lött golt mert megérdemelte, de az amit utana csinált az egy vicc..ugy orult kb mint amikor a bl dontobe talált be.. ugy csinál mintha nem tudta volna mikor ide igazolt h nem lesz itt hosszu évekig foleg a sérülése után.. nagyot csalodtam a kedvenc csatáromban :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricsi_K 2013.08.23. 00:05:09-kor.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2550
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.08.22. 23:43:33

De kár neki, egyem a szívét, hogy BL-győztes lehetett, meg többszörös spanyol bajnok, ej ebbe a mocskos, szemét, tetű, hányadék, undormány, nulla, gerinctelen semmi FC Barcelonába, hogy a szárnyai alá vette, tovább fényezhette amúgy is nívós nevét, és átélhetett megannyi sikert vele, egy egész vitrinnyi fémet vihetett haza innen, ó jaj, irgum burgum...

Nem azon van itt a hangsúly, hogy ünnepelt, hanem hogy hogyan ünnepelt. Ha csak fogadja a gratulációt, lepacsizik, kicsit megrázza az öklét az AtMa drukkerek felé, egyértelmű, semmi gond nincs. De hogy úgy fut a pályán, mint ez a zseléfejű, megalomániás luzitán disznó, az nekem sehogy sem fér bele a tűréshatárba. Hogy én, én most megmutattam, én most jóóól kib*síp* ezzel a *síp* csapattal, mert a padon ültem egy ideig, de nagy Jani vagyok, most igen, jól megkaptátok, úgy kell nektek, én egy igazi belevaló srác vagyok! Hányadék, amit leművelt egész meccsen, ezt nem vártam volna, tőle nem.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.08.22. 23:42:15

Sanama írta: Viszont miért ne ünnepeljen egy olyan csapat ellen, EGY DÖNTŐBEN, amelyik fekete bárányként bánt vele az utolsó évben, és elhajtotta?
Elhajtották? Biztosan nem mondott olyat, hogy ott akar lenni a vb-n, és akár még el is megy, hogy játéklehetőséghez jusson? Persze, ő simán itt maradt volna melegíteni a padot, csak hát a gonosz vezetőség elüldözte...
Pont, mint Tourét, aki szintén olyan szívesen itt maradt volna padozni Busquets és Keita mögött, feleannyi fizetésért, mint amennyit a City ajánlott neki, csak hát Pep szívtelensége nem ismert határokat... :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.22. 23:33:19

Mihu írta:Ahogy írtam a fb csoportba is, én hajlandó lettem volna AtMa meccseket nézni, csak Villa miatt, ugyanis hatalmas kedvencem...VOLT egészen tegnap estig...amit a góljánál művelt, az a vergődés...kb mintha élete célja teljesült volna azzal, hogy a Barcának gólt rúgott. A klubra haragudhat, a vezetőkre haragudhat, de azt nem szabadna elfelejtenie, hogy van itt pár millió szurkoló, akik kiálltak mellette. Akik ha kimentek a stadionba, akkor úgy skandálták a Villa nevet, hogy csak ott ült a padon...tegnap azzal a gólörömmel őket köpte szembe...És akkor ráadásul az egész meccsen mutatott viselkedése...

Nagyon nagy kedvencem volt, de tegnap óta csak ellenszenvvel tudok rá nézni.
Miért?

Ünnepelni olyan csapatok ellen nem szokott egy játékos, amelyiknek rengeteget köszönhet, ami felnevelte, AHONNAN Ő AKART TÁVOZNI, azért, hogy egy jobb csapatba kerülhessen, ahol címeket nyerhet.
A Valencia ellen nem is ünnepelt, és rendjén is volt.

Viszont miért ne ünnepeljen egy olyan csapat ellen, EGY DÖNTŐBEN, amelyik fekete bárányként bánt vele az utolsó évben, és elhajtotta?
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2013.08.22. 23:15:41

Mihu írta:Ahogy írtam a fb csoportba is, én hajlandó lettem volna AtMa meccseket nézni, csak Villa miatt, ugyanis hatalmas kedvencem...VOLT egészen tegnap estig...amit a góljánál művelt, az a vergődés...kb mintha élete célja teljesült volna azzal, hogy a Barcának gólt rúgott. A klubra haragudhat, a vezetőkre haragudhat, de azt nem szabadna elfelejtenie, hogy van itt pár millió szurkoló, akik kiálltak mellette. Akik ha kimentek a stadionba, akkor úgy skandálták a Villa nevet, hogy csak ott ült a padon...tegnap azzal a gólörömmel őket köpte szembe...És akkor ráadásul az egész meccsen mutatott viselkedése...

Nagyon nagy kedvencem volt, de tegnap óta csak ellenszenvvel tudok rá nézni.
Te nem sportoltál élvonalban, ezért fogalmad sincs a helyzet pszichológiájáról.
Egyébként is előre bemondta h ünnepelni fog. Én továbbra is imádom.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.08.22. 22:59:20

Ahogy írtam a fb csoportba is, én hajlandó lettem volna AtMa meccseket nézni, csak Villa miatt, ugyanis hatalmas kedvencem...VOLT egészen tegnap estig...amit a góljánál művelt, az a vergődés...kb mintha élete célja teljesült volna azzal, hogy a Barcának gólt rúgott. A klubra haragudhat, a vezetőkre haragudhat, de azt nem szabadna elfelejtenie, hogy van itt pár millió szurkoló, akik kiálltak mellette. Akik ha kimentek a stadionba, akkor úgy skandálták a Villa nevet, hogy csak ott ült a padon...tegnap azzal a gólörömmel őket köpte szembe...És akkor ráadásul az egész meccsen mutatott viselkedése...

Nagyon nagy kedvencem volt, de tegnap óta csak ellenszenvvel tudok rá nézni.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2550
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.08.22. 22:39:38

Eladták? Inkább elengedték. Az 5 millió jelképes összeg volt, direkt nem verték fel az árát, gondolom én, hadd menjen csak, így hálálva meg mindent. Viszont még 1-2 ilyen nyilatkozat és ilyen rokonszenves szereplés az ellen a csapat ellen, aminek mindent köszönhet, a pokolra fogom kívánni.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.08.22. 22:12:59

Gareth Tello írta:Golazo.
http://www.youtube.com/watch?v=ILNyvsfuZRs

Komment:
- Reporter: Why did you celebrate when you scored? Don't you have respect for Barcelona?
- David Villa: Respect? They sold me for 5 millions!
Zseniálisan csinálta, előtte a passz sem volt gyenge.

Szeritem egy 25 gólt rá lehet bízni a szezonban.

A komment mondjuk óriási butaság, pont azért adták el kevés pénzért, hogy olyan helyre menjen ahová akar, és ahol nagyjából megadják az itteni fizetését.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.08.22. 22:00:36

Mondjuk ez az eladási ár ez tényleg nagy vicc...annyira nem szoktam törődni azzal sem,h mennyiért veszünk, azzal sem,h mennyiért adunk el játékosokat,mert az érdekel,h a csapat milyen helyen végez,és hogy játszunk + hogy szurkoljak bármilyen körülmények között maximálisan nekik. Az annyira nem izgat,h mennyire vagyunk jó üzletemberek, viszont az utóbbi években tapasztalt ügyletelések pro és kontra,hát szörnyűek. Tényleg kezd gáz lenni.

Villának mennyi volt hátra a szerződéséből? Mert hogy még kicsit gyengébb szezon után,sérülésből visszatérve is megér simán 25öt az biztos. (mai árakat figyelembe véve).

Manapság noname senkikért, még semmit sem bizonyított, sohasem hallott (átlag drukker számára) figurákért dobálják ki a 20-30 millákat...

nah mind1
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.22. 21:50:22

Golazo.
http://www.youtube.com/watch?v=ILNyvsfuZRs

Komment:
- Reporter: Why did you celebrate when you scored? Don't you have respect for Barcelona?
- David Villa: Respect? They sold me for 5 millions!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7404
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.22. 15:20:34

A végén érdekes volt amikor Masch belemászott a képébe, azt hittem balhéznak aztán jót röhögtek. Azért akármi is történt meccsen jó volt látni a lefújás utáni képeket. A gólörömért nem ítélem el, ő dolga, nekem inkább az volt unszimpatikus, hogy egy-egy fault után reklamált a sárgákért a bírónál.
Forca Barca!!!!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.08.22. 12:32:21

Akkor nem csak nekem tűnt annak,meg is nyugodtam.De amit a gólnál művelt az már tényleg gusztustalan volt.Nagyot esett a szememben az biztos.Tisztára úgy viselkedett mintha nem is tőlünk ment volna oda.Hamar elfelejtette hogy honnan jött az biztos.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.08.22. 11:58:39

Imádtam őt, amíg itt játszott, de igazi görény módon viselkedett egész meccsen, sütött róla az ellenszenv. Lehet, hogy az utolsó szezonban nem részesült megfelelő bánásmódban, de ettől még nem érdemli meg sem a klub, sem a szurkolók azt, ahogyan viselkedett tegnap.

Az meg külön vicc, hogy nálunk középcsatárként még az ötösről is nehézségei voltak, azt sem tudta, hol van, itt meg akárhonnan beveri ismét.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.08.22. 11:52:24

Gyurinho írta:Szerintem baromi ellenszenves volt a meccsen és lehet h mondta h fog ünnepelni hogyha gólt szerez(ettől még én azér meglepődtem..) de nem gondoltam volna hogy egész meccsen úgy fog reklamálni mintha élből utálná a barcát. Mintha elfelejtette volna ,hogy az életben nem nyert volna semmit ha anno nem igazol ide.Lehet ,hogy a meccs végére megin spanja lett mindenkinek de ettől még gáz módon viselkedett.
Egyetértek. Rendkívül ellenszenves volt az egész meccsen.
A Fifa egy szégyen
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.22. 11:40:16

Szerintem baromi ellenszenves volt a meccsen és lehet h mondta h fog ünnepelni hogyha gólt szerez(ettől még én azér meglepődtem..) de nem gondoltam volna hogy egész meccsen úgy fog reklamálni mintha élből utálná a barcát. Mintha elfelejtette volna ,hogy az életben nem nyert volna semmit ha anno nem igazol ide.Lehet ,hogy a meccs végére megin spanja lett mindenkinek de ettől még gáz módon viselkedett.
Lezárt