Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.28. 16:35:17

ferninho írta:
Boixos írta:
én is az általad idézett itteni cikkből tudom az infókat, de abból az jön le, h 57,1 a vége
szerintem ezt itt zárjuk le, nem látom értelmét folytatni. :)

Perezből meg én is bőven kinézem ezt az egészet, az hogy igaz-e vagy sem az más kérdés.
okés! :wink:

amúgy túl azon, h mekkora mértékben sumákoltak rosellék (már ha egyáltalán), engem ebben az egészben az zavar, h egyáltalán szóba került perez, akinek semmi köze ehhez.
mondjuk ugyanúgy semmi köze sincs az fcb részéről senkinek sem ahhoz, h mondjuk bélért mennyit és hogyan tett le a madrid. abban a szituban a röhögésnél ki kellett (volna) merülnie a reakcióknak, bár nem emlékszem, h fűtöttek volna vkit a madrid sociók közül, h kezdje el az igazságot keresni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.28. 16:22:23

ferninho írta:ha Rosellék nem hazudoznak, hogy Neymar 57,1 volt és kiállnak, hogy biza 86,2 volt, akkor nem lett volna ez az egész, tehát lehet itt megint dobálni az ürüléket a Realra, csak először magunkba is kéne nézni ki is volt itt igazán a hunyó... de igen, ezért is a Real a hibás, meg azért is, mert 40 milliókat utalgatnak Neymarék fantomcégének...
én elhiszem, hogy jobb lett volna, ha nem lett volna ez a balhé és Neymar még mindig 57 lenne, de ez meg szimplán hazugság volt, most állítólag kiderült az igazság, ha benne volt Perez, ha nem nagyon nem érdekel, mert kiborult a bili, az hogy ezért ki a felelős nem izgat, a lényeg, hogy megtörtént..
Ha beleszámolják az aláírási pénzt, az Aranylabdához kötődő és marketing jutalékot, az elővásárlási jogokért számító pénzt stb. tényleg annyi jön ki, de hogy ez mennyire a transzfer része, azt mindenki döntse el maga.
Számomra az a 40 millió a ködös, hogy milyen jogcímen került a két céghez, de ez már lerágott csont, most nem ez van terítéken.
ferninho írta:és lehet itt jönni, hogy Pereznek ehhez semmi köze nincs (már jött is egy hivatalos közlemény a Real részéről erről a főoldali hírről), de ő pl körbe lett röhögve, amikor lenyilatkozta, hogy igazából mennyibe is került volna a Realnak Neymar úgy összességében, most meg már nem is annyira vicces ez az egész... :^o és a sok szapulás a Barca részéről, ami a Bale transzfernál volt... szóval el lehet itt játszani a szegény ártatlan bárány szerepét és lehet mérges lenni másra, de itt a Barca volt a hunyó Sandroval az élen és ezt kéne elfogadni és nem másra mutogatni.
Én jeleztem, hogy helyén kezelem a dolgot és nem veszem készpénznek ezeket, de gondolod, hogy ha tényleg sáros Perez ebben azt mondja, hogy igen igaza van mindenkinek. Az, hogy közleményben kommunikálja, hogy nem történt ilyen nem változtat semmit a dolgon. Ne legyél már naiv. Ez egy sablon dolog. Akár benne van, akár nem először mindenki ezzel nyit. Ha ez győzött meg téged, nagyon, nagyon naiv és elfogult vagy.
És én még mindig körberöhögöm Perezt a nyilatkozatáért. Ha jól emlékszem ő nem 57-et, 82-őt, 90-et, 100-at, hanem 150 milliót emlegetett. Biztos így van.
Másrészt én nem szapultam, és a többség sem a Bale transzfert. Egyszerűen nem ért ekkora vagyont, és a mai elszabadult árak mellett is még mindig tartom. Ott is eltelt jó idő, míg kiderült a valós ár. Volt ott sokáig 95, 93, 91, míg végül lekommunikálták a valósat. Teszem hozzá, Levy most előjött azzal, hogy 101 millió volt valóban.

Senki nem állítja, hogy Rosell ártatlan bárányka, mert sok vaj van a füle mögött, de ti hangsúlyozzátok minden alkalommal, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Emiatt szerintem egyesek jogosan gondolnak valamilyen simlit, főleg, hogy Perez is benne volt a Neymar-ért folytatott harcban.
Sokan persze túlzásba esnek,, én sem adok sok sanszot arra, hogy tényleg benne volt Perez keze a dologban. Egyrészt, ha így is volt, okosabb annál, hogy bármi kiderülhessen, másrészt nem hiszem, hogy bármilyen érzelmi okból belenyúlna ilyenbe, emellett túl sok vesztenivalója van, hogy akármilyen támadási felületet adjon. Ráadásul nem nyerne akkor
át ezzel.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.28. 16:10:49

Boixos írta:
én is az általad idézett itteni cikkből tudom az infókat, de abból az jön le, h 57,1 a vége
szerintem ezt itt zárjuk le, nem látom értelmét folytatni. :)

Perezből meg én is bőven kinézem ezt az egészet, az hogy igaz-e vagy sem az más kérdés.
madridista
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.28. 16:02:21

ferninho írta:
Boixos írta:ha sumákoltak rosellék, akkor okés, derüljön ki, vigye el valaki a balhét. de nem derült ki!
nem derült ki tényleg, 57.1 millió euró volt, élj ebben a hitben...
amiből mellesleg a legújabb hírek szerint 40et Neymarék fantom cégének utaltak, csak hogy kicsit színezzük a dolgokat.

én is az általad idézett itteni cikkből tudom az infókat, de abból az jön le, h 57,1 a vége, tehát 'vára nem 95, vagy nem 130, mi alapján kellene többet gondolnom? nem hiszem, h ezért kellett bannolni rosellt. és pláne nem kellett volna ehhez mozgósítania a kisbarátait pereznek (nincs okom azt gondolni, h nem tett ilyet), akinek azért az kellene, h a jelszava legyen barcelona-dolgokban, h NE UGASS BELE!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.28. 15:51:35

Federer22 írta:
jogom van elhinni bármit perezről. Látatlanban is.
Jogod van. Csak ne csinálj közben bohócot magadból. Annyit nem ér az egész. :)
Újabb érvbajnokkal gazdagodtunk :) De előbb értelmezz. Lehet hogy sokat kérek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.01.28. 15:46:14

jogom van elhinni bármit perezről. Látatlanban is.
Jogod van. Csak ne csinálj közben bohócot magadból. Annyit nem ér az egész. :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.28. 15:43:54

Ha már a madridisták előszeretettel hangoztatják mindenféle erre utaló bizonyíték nélkül, hogy ˇ"csaltunk", akkor abszolút jogom van elhinni bármit perezről. Látatlanban is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.28. 15:43:41

Federer22 írta:Ott kezdődik a probléma, hogy spekulációkat tényként kezelsz.
Boixos írta: nézd, lehet, h neked nehéz az ilyeneket olvasni, de ha nem arról (is) szólt volna perez életének elmúlt kb másfél évtizede és két elnöki megbízatása, h ott tartson be a barcelonának, ahol tud (és tök mindegy, h milyen eszközökkel), akkor az ember röhögne az ilyen híreken.
lazán belefér, h része volt ebben az ügyben is.

a kiemelt rész miatt nincsenek illúzióim perezzel kapcsolatban.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.28. 15:42:03

Boixos írta:ha sumákoltak rosellék, akkor okés, derüljön ki, vigye el valaki a balhét. de nem derült ki!
nem derült ki tényleg, 57.1 millió euró volt, élj ebben a hitben...
amiből mellesleg a legújabb hírek szerint 40et Neymarék fantom cégének utaltak, csak hogy kicsit színezzük a dolgokat.

az FC Barcelona által itt prezentált +29.1 millió eurónak meg semmi köze a Neymar bizniszhez... teszem hozzá erről még mindig nem tudna senki, ha nincs a balhé... ez még mindig a szőnyeg alá lenne söpörne...

de tényleg nem sumákoltak, csak az Elnök mondott le, mert addig érdekes módon ezeket az adatokat nem voltak hajlandóak nyilvánosságra hozni senkinek.

de lehet nekem meg neked a sumákolás más jelent, nálam már az is az, hogy még a pártolótagok előtt is titokban tartják, hogy igazából mennyibe is került és egy bírósági végzés meg egy elnök váltás kell ahhoz, hogy kiderüljenek a dolgok.


Federer22, nem kell sztem itt senkinek a teljesen felesleges flamelés, így is elég meredek a hangulat.
madridista
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.01.28. 15:37:50

Rivaldo11 írta:Nem lep meg hogy ez a hernyó van a háttérben. Mondjuk valahol megértem, én is kapálóznék, ha Neymar helyett egy béllel kell beérnem egy százasért.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.28. 15:34:03

Nem lep meg hogy ez a hernyó van a háttérben. Mondjuk valahol megértem, én is kapálóznék, ha Neymar helyett egy béllel kell beérnem egy százasért.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.01.28. 15:32:48

Ott kezdődik a probléma, hogy spekulációkat tényként kezelsz.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.28. 15:20:32

ferninho, neked madridszurkolóként illik ilyenkor felháborodnod, de igazából nem érdekel, h ez a hír milyen szinten tett be a te vagy más, hozzád hasonlóan gondolkodó gyerek lelkivilágának. ha sumákoltak rosellék, akkor okés, derüljön ki, vigye el valaki a balhét. de nem derült ki! és egyébként se a gyökér perez legyen az igazság bajnoka, aki "segít" tisztázni a dolgokat! ha szemétkedések vannak a barcelona vezetésében, akkor az intézzék el körön belül, ne a legnagyobb rivális nyúljon bele ezekbe az ügyekbe! anno, amikor az első etapja végén kiszórták perezt, abban nem volt szerepe az fcbnek, elintézte a madrid saját maga. ezt kellett volna hagyni most is, de nem bírta ki ez a gyökér, akitől sztem csak tanulhatna rosell az ilyen jellegű szitukban.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.28. 15:15:07

Azért ezeket a híreket is helyén kell kezelni. A média szereti az összeesküvés-elméleteket és most ellülni látszik a "Rosell-ügy" szóval lehet ebben jókora szenzációhajhászat, amiről aztán kiderül, hogy alaptalan és mi leszünk újra a rosszfiúk, hogy megpróbáljuk befeketíteni Perezt és a Madridot.
Ha tényleg tudják bizonyítani, akkor én leszek az első aki elküldi a k...va anyjába Perezt a bandájával együtt, de egyelőre olyan 30-70 százalékban tartom igaznak (a kevesebb javára) a vádakat. mondjuk érdekes, hogy az AS hozta le, mert még, ha a Mundo-ról lenne szó, tényleg azt mondanám hogy biztos kitaláció, de így azért elgondolkodtató...
Amúgy a madridisták jönnek folyamatosan azzal, hogy nem zörög a haraszt. Kíváncsi vagyok most mi a véleményük.

No offense és nem rosszindulatból, tényleg csak a kíváncsiság vezérel, ferninek vagy az itt lévő többi madridistának mi a véleménye erről?
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.28. 15:09:19

sőt, ez a csúnya gonosz Perez titkolta el a világ elől, hogy Neymar egy 30assal többe került... mekkora szemét alak... sztem még Casest is fekete öltönyös alakokkal kényszerítette arra, hogy adjon be egy beadványt, mert nem akarják elmondani még a pártoló tagoknak sem, hogy mennyibe is került Neymar, mint utólag kiderült nem véletlenül...

ha Rosellék nem hazudoznak, hogy Neymar 57,1 volt és kiállnak, hogy biza 86,2 volt, akkor nem lett volna ez az egész, tehát lehet itt megint dobálni az ürüléket a Realra, csak először magunkba is kéne nézni ki is volt itt igazán a hunyó... de igen, ezért is a Real a hibás, meg azért is, mert 40 milliókat utalgatnak Neymarék fantomcégének...
én elhiszem, hogy jobb lett volna, ha nem lett volna ez a balhé és Neymar még mindig 57 lenne, de ez meg szimplán hazugság volt, most állítólag kiderült az igazság, ha benne volt Perez, ha nem nagyon nem érdekel, mert kiborult a bili, az hogy ezért ki a felelős nem izgat, a lényeg, hogy megtörtént.
és lehet itt jönni, hogy Pereznek ehhez semmi köze nincs (már jött is egy hivatalos közlemény a Real részéről erről a főoldali hírről), de ő pl körbe lett röhögve, amikor lenyilatkozta, hogy igazából mennyibe is került volna a Realnak Neymar úgy összességében, most meg már nem is annyira vicces ez az egész... :^o és a sok szapulás a Barca részéről, ami a Bale transzfernál volt... szóval el lehet itt játszani a szegény ártatlan bárány szerepét és lehet mérges lenni másra, de itt a Barca volt a hunyó Sandroval az élen és ezt kéne elfogadni és nem másra mutogatni.
madridista
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.28. 15:02:48

Federer22 írta:Friss hír:
Az AS olyan dokumentumokat talált, mely bizonyítja, hogy Florentino Pérez tehet Sandro Rossel menesztéséről. Azonban eddig titok volt, hogy a dokumentumnak van egy titkos záradéka, mely azt is bizonyítja, hogy Pérez miatt csalt adót Messi, illetve kapcsolatait felhasználva ő okolható az afganisztáni és iraki háborúért is.

#-o #-o

nézd, lehet, h neked nehéz az ilyeneket olvasni, de ha nem arról (is) szólt volna perez életének elmúlt kb másfél évtizede és két elnöki megbízatása, h ott tartson be a barcelonának, ahol tud (és tök mindegy, h milyen eszközökkel), akkor az ember röhögne az ilyen híreken.
lazán belefér, h része volt ebben az ügyben is.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.01.28. 14:53:32

Friss hír:
Az AS olyan dokumentumokat talált, mely bizonyítja, hogy Florentino Pérez tehet Sandro Rossel menesztéséről. Azonban eddig titok volt, hogy a dokumentumnak van egy titkos záradéka, mely azt is bizonyítja, hogy Pérez miatt csalt adót Messi, illetve kapcsolatait felhasználva ő okolható az afganisztáni és iraki háborúért is.

#-o #-o
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.28. 14:41:34

okés, persze, igaztalan médiahack a szegénykicsipici madrid ellen, mint rendesen. MUHAHA
másrészről meg egy olyan beavatkozás az FC Barcelona életébe, amivel megbuktatták az éppen regnáló elnököt tulajdonképpen minden különösebb ok nélkül.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.28. 14:27:13

Boixos írta:http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... nyat/15631

nem védeném egy percig sem rosellt vagy bárkit a Klub vezetőségéből, akik sumákolással akarnának vmit elérni, de ez, ha igaz, akkor megint csak azt bizonyítja, h akárki akármit mond, a real madrid MINDIG a sötét oldal fog maradni egy olyan ember számára, aki valamennyire közel érzi magához az FCB-t, és ezt főleg az ilyen szartartályok érik el, mint amilyen perez.
nehogy azt gondolja valaki, hogy a kib. nagy igazságérzete indította el ezt a tetűt, arról szól a dal, hogyha már őket leszarta a brazil, akkor legalább valahogyan vissza tudjon rúgni a barcelonára egyet. ez a real madrid, az "úriemberek gyülekezete". vagy inkább ez perez, aki ennek a kuplerájnak az elnöke.
rendkívűl sajnálatos, h talált egy falloszt FCB-socio részről is, aki ebben a partnere volt.

elnézést az esetleg durvának ható kifejezésekért, a megmaradt részt is nyolcszor fogalmaztam át.
Ugyan már, mindannyian tudjuk, hogy a Madrid ellen folyó igaztalan médiahadjárat újabb lépése ez mindössze. :wink: (Legalábbis, ahogy látom, legjobban ők vannak felháborodva szurkolói részről.)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.01.28. 14:09:20

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... nyat/15631" target="_blank

nem védeném egy percig sem rosellt vagy bárkit a Klub vezetőségéből, akik sumákolással akarnának vmit elérni, de ez, ha igaz, akkor megint csak azt bizonyítja, h akárki akármit mond, a real madrid MINDIG a sötét oldal fog maradni egy olyan ember számára, aki valamennyire közel érzi magához az FCB-t, és ezt főleg az ilyen szartartályok érik el, mint amilyen perez.
nehogy azt gondolja valaki, hogy a kib. nagy igazságérzete indította el ezt a tetűt, arról szól a dal, hogyha már őket leszarta a brazil, akkor legalább valahogyan vissza tudjon rúgni a barcelonára egyet. ez a real madrid, az "úriemberek gyülekezete". vagy inkább ez perez, aki ennek a kuplerájnak az elnöke.
rendkívűl sajnálatos, h talált egy falloszt FCB-socio részről is, aki ebben a partnere volt.

elnézést az esetleg durvának ható kifejezésekért, a megmaradt részt is nyolcszor fogalmaztam át.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.26. 20:25:33

flecksd írta:Na akkor miről is beszélünk?
http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/26" target="_blank ... sell_ellen
surmó kis patkány az ilyen. őt kellene halálosan fenyegetni, nem rosellt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
flecksd
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.03.29. 19:40:18

2014.01.26. 20:11:38

Na akkor miről is beszélünk?
http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/26 ... sell_ellen" target="_blank
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.01.26. 18:09:59

az a szép az egészben, hogy a lényeget nem kommentálták és nem hozták nyilvánosságra. a nagy nyilvánosságra hozatal előtt is annyi volt a kérdés, hogy kik kapták (ez kiderült, neymar családjának a cége) és miért azt a negyven milliót? persze lehet találgatni, de pont ez lett volna a lényeg, hogy ne találgassunk, hanem mondják már meg.

ezt a képet biztos láttátok már. a real ajánlata volt neymarért. ők hatvan milliót fizettek volna neymar papa cégének, húszat a santosnak (és a többi cégnek) és huszonötöt nekünk kompenzációként. szóval nekik is megkellett egyezni ezzel a N&R céggel úgy, hogy már tudjuk ők nem birtokolták neymar játékjogát. és ahogy ezt sokan írták lentebb, ez teljesen nevetséges. az nem érdekel, hogy a santos hány felé osztotta el a játékjogát és mit csinál vele, ők megkapják a vételárat és majd elosztják azt a 17,1 milliót akár hatezer forrásba is, az már nem a mi dolgunk. de ilyen titokzatos harmadik felek ne legyenek és nem is lehetnének elvileg.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.26. 16:42:30

Kovbal88 írta:Mert gondolod, hogy az összes többi átigazolás teljesen rendben van. Például a Milan igazolások, eladják Sevát 50 millióért apróért visszaveszik, vagy Kaka-t 70 ért én ingyen visszajön... Mindenhol trükköznek, ezért nem véletlen, hogy egy két játékos nem oda igazol, ahol a legtöbbet kínálják érte, hanem ahol "szeretne" játszani
Sevcsenkonál annyira trükkösek voltak, hogy mi, földi halandók csak arról tudunk, hogy kölcsönben játszott a Milanban egy évet, és aztán a Chelseaből igazolt a Dinamoba. De köszi, hogy most lerántottad erről a leplet.

:roll:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.01.26. 16:03:59

Kovbal88 írta:Mert gondolod, hogy az összes többi átigazolás teljesen rendben van. Például a Milan igazolások, eladják Sevát 50 millióért apróért visszaveszik, vagy Kaka-t 70 ért én ingyen visszajön... Mindenhol trükköznek, ezért nem véletlen, hogy egy két játékos nem oda igazol, ahol a legtöbbet kínálják érte, hanem ahol "szeretne" játszani
Súgd már meg nekem, hogy ezeknél az igazolásoknál mi volt a turpisság... :roll: Eladták az aktuális aranylabdást csillagászati összegekért, akik az új csapataikban leégtek mint a reichstag, majd aprópénzért visszavették őket, amikor már amúgy is hasznavehetetlenek voltak...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Lezárt