Adriano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
4
15%
3
3
11%
4
10
37%
5
5
19%
6
5
19%
7
0
0 szavazat
8
0
0 szavazat
9
0
0 szavazat
10
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 27
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.29. 15:02:58

Hivatalos adatok Adrianóról: A Beşiktaş 600 ezer eurót fizet a Barçának alap vételárként, ehhez hozzájöhet még 1,7 millió euró bónusz, ha a török csapat bejut a BL-be, amire nagyon sok esélyük van, így a teljes vételár 2,3 millió euró lesz. Adriano 189 meccsen lépett pályára a Barçában, ezeken 17 gólt rúgott és 16 trófeát nyert.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.29. 13:52:15

Official: Barcelona announce the departure of Adriano (31) to Turkish club Besiktas for €600,000 & up to €1.7m in variables. [fcb]

Nem mintha eddig kerdeses lett volna.. :D
Tromort77

2016.07.25. 13:33:14

Sajnálom, hogy elmegy. De itt volt az ideje. Azt nem értem, hogy tudtuk így leépíteni az utóbbi két évben. Vagy ő építette le magát, nem tudom. De 31 évesen még közel a csúcshoz kellett volna lennie.

Azt se értem, hogy nem volt értelmes érdeklődő iránta, Egy szerencsétlen Arbeola, aki idősebb is és kevesebbet is játszott még ennél is helyet talál magának egy Milánban. Ő meg levezet egy törökben. Pedig szerintem még a Pl-ben is el lehetne egy kis csapatnál.

Mindenesetre tökéletes kiegészítő ember volt. Ahol kellett megállta a helyés és azok a gólok... =D>

Remélem törökben magára talál.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.25. 13:17:41

Már Besiktas mezben fotózkodott, úgyhogy azt hiszem nyugodtan jöhet ide. Sok sikert, remélem pár dugót elereszt a törököknél is. 8)

Ez az utolsó 2 éve elég gyengére sikeredett, de előtte szeirntem keresve se találhattunk volna jobb kiegészítőt, mezőnyben is jó volt, a bombáival meg nem egyszer húzott ki minket a kakiból. Sok sikert!
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2016.07.24. 23:27:41

Elvileg hivatalos... Az elso 3 eveben fontos lancszem volt... Koszonunk mindent
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.24. 13:31:45

Kicsit sajnálom, de teljesen logikus döntés hogy elmegy. És így Digne igazolása érthetőbb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.24. 00:18:35

palesz77 írta:Ha minden igaz, holnap Isztambulba megy, hogy átessen az orvosin a Besiktasnál. Elvileg 800.000-et kapunk érte.
Több volt benne, de így is szép volt. Sok sikert neki!

https://www.youtube.com/watch?v=kn7xTXPAoKc" target="_blank
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.23. 23:43:16

Ha minden igaz, holnap Isztambulba megy, hogy átessen az orvosin a Besiktasnál. Elvileg 800.000-et kapunk érte.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 23:54:57

recrea írta:Sokat bírok inni :)

Real-Barcán leírtad, h nem lesz annak a meccsnek hatása, akkor ott ki kinek jön sörrel? :D

Már várom, h ő is elkezdjen diktálni a klubnak, az most úgyis divat Barcelonában.
off:
Nem hiszem hogy bármi hatása lett volna nekünk még utólag sem, ki nyerte a bajnokságot? :D

Szerintem nem nagyon fog követelőzni, neki ez így nagy nyaralás. :D Pénz van, címek jönnek. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.16. 23:36:50

Sokat bírok inni :)

Real-Barcán leírtad, h nem lesz annak a meccsnek hatása, akkor ott ki kinek jön sörrel? :D

Már várom, h ő is elkezdjen diktálni a klubnak, az most úgyis divat Barcelonában.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 22:48:17

recrea írta:El lesz passzolva Adriano, van rá egy söröm, egyértelműen ez a célja a vezetőségnek. Matyinál meg nagyon nehéz jóra emlékezni, amikor a baloson játszott. Én a végtelenségig védtem, mert kiegészítőnek tökéletes játékos, pluszban még bírom is, de nem azon a poszton, a végére már eszméletlen idegesítő volt nekem is a hülyesége. Az meg, h két kupát nyertünk, egyáltalán nem rajtuk múlott.
Sok sör lesz ez már. :D Izland, Real-Barca ami hirtelen eszembe jut. :D
palesz77 írta:
Bob_Marley írta: de valahogy csak nyertünk két kupát ilyen emberekkel. :D Amit kellett azokra a kevés időre megtették és csak jött az eredmény.
Ezen gondolatmeneten tovabbmenve felesleges tamadot igazolni, Messiek helyett ott van Denis es Rafinha - meg a te meglatasod szerint Arda, SR es Ini is tud szelsot jatszani ha jol remlik -, Suarez kiesese eseten meg Munir is lehozta - kozepcsatarkent kozel 1-es golatlaga volt -, vagy beljebb kuldjuk Messit es Neymart. Hagyott mar ki meccset mindegyik az MSN-bol, es azt is lehoztuk, altalaban eleg siman is raadasul.
És ha visszaolvasod miket írtam akkor pontosan ezeket az igazolásokhoz, hogy ezért nem kell szélső támadó, mert van rá ember. Középcsatárra nincsen. Van, de Munir még nem az a szint talán.

Menjen Adriaono akkor van benne némi ráció, amúgy meg 16ért csere bhv-et luxus. Csináljunk belőle több posztosat és "megnyugszom". :D

És volt már ilyenre példánk, hogy na majd konkurencia meg hú de jó lesz Song és bukta. Kevés helyen bevethető volt ő is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.16. 22:43:12

Bob_Marley írta: de valahogy csak nyertünk két kupát ilyen emberekkel. :D Amit kellett azokra a kevés időre megtették és csak jött az eredmény.
Ezen gondolatmeneten tovabbmenve felesleges tamadot igazolni, Messiek helyett ott van Denis es Rafinha - meg a te meglatasod szerint Arda, SR es Ini is tud szelsot jatszani ha jol remlik -, Suarez kiesese eseten meg Munir is lehozta - kozepcsatarkent kozel 1-es golatlaga volt -, vagy beljebb kuldjuk Messit es Neymart. Hagyott mar ki meccset mindegyik az MSN-bol, es azt is lehoztuk, altalaban eleg siman is raadasul.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.16. 22:26:39

El lesz passzolva Adriano, van rá egy söröm, egyértelműen ez a célja a vezetőségnek. Matyinál meg nagyon nehéz jóra emlékezni, amikor a baloson játszott. Én a végtelenségig védtem, mert kiegészítőnek tökéletes játékos, pluszban még bírom is, de nem azon a poszton, a végére már eszméletlen idegesítő volt nekem is a hülyesége. Az meg, h két kupát nyertünk, egyáltalán nem rajtuk múlott.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 22:16:55

Én nem mondom hogy kimaradt LE (lejjebb írtam), s Matyi is sem tudta mindig hozni ezt írtam is (de érdekes csak a rossz marad meg D:) , de valahogy csak nyertünk két kupát ilyen emberekkel. :D Amit kellett azokra a kevés időre megtették és csak jött az eredmény. Semmi bajom nincs Dignevel csak szimplán sokallom a 16ot egy ilyen emberért, aki nem fog túl sokat játszani. De jöjjön bhv, olcsóbbat is lehetett volna szerezni, ebben biztos vagyok. Ligán belülről is lehetett volna hozni.

Ha Matyiék félmegoldások akkor Grimaldo meg pláne az, 0 kilométerrel.

Meggyőzni ezek szerint nem tudjuk egymást, ha 4 bhv nem elég akkor oké. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.16. 22:02:45

Sorban kaptuk a gólokat Matyiról Bob, amikor a baloson volt, ne csinálj úgy, mintha nem láttad volna, a fórumot kirázza a hideg, ha ott kezd. Lemaradt, belógott, fent maradt, nem is érti azt a posztot, fura, h ezt pont Te nem látod, bár inkább csak nem akarod.

Adriano dettó, sztem több rossz passza volt a szezonban, mint jó, ráadásul nem is tétmeccsen.

Azon már lehet vitázni, h volt egy tehetséges, saját nevelés bhv, eladtuk apróért, aztán vettünk ahhoz képest drágán egyet. De azt el ne kezdjük, h ezekből LE kimaradt, és nélküle döntöttek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.16. 21:31:25

Neztunk balhatvedet, a portugal gyerek ugynokevel egyeztetett is Robert. Nem olyan legbolkapott otlet volt ez, bar Umtiti erkezesevel a sajto arra tippelt, hogy a balbekk posztot is o hozza majd le.

En meg mar nyar eleje ota azt szajkozom, hogy akarok egy BALHATVEDET Alba moge. Nem Matyit beugrosnak, mert o elol megkozelitoleg sem azt hozza, elfutni el tud, de ennyi. Annal meg azert meg Alba is tobbet csinal alapbol, pedig o se a kombinativ jatek mestere - jo balhatved, de leginkabb a robbanekonysaga miatt.

Grimaldo ittlete eseten meg nyilvan nem orulnek, mert akkor lenne Alban kivul meg egy BALHATVED a keretben. Most nincs, mert Umtiti, SR es Matyi csak felmegoldasnak jok, leirtam mar miert. Adriano meg sajna mar kb annak se, azt Lucho is alatamasztotta a szezon soran.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 21:18:57

Csodálkoznék ha hozná azt, amit Alba, aki top3 a posztján. :D Megközelítőleg írtad, látom egyébként. De épp ez az, azt hozták a többiek is. Lucho szerint nem, mint írod, én ezen csodálkoznék, mert szó sem volt bhv érkezésről. Ez sokkal inkább olyan hogy rámentünk mert miért ne, de pont ezzel van nekem "bajom", felesleges. Megkérdezték tuti, elfogadta mert legyünk többen, de lehettünk volna többen olyannal is akiért feleannyit fizetünk vagy akkor kölcsönbe is vehettünk volna embert, vagy bármi.

Ebben a kérdéskörben azért nem értem az álláspontodat, mert volt mikor pont azért írtad ne hozzunk senkit, mert hát vannak fiatalok. Itt aztán még telítettebb a poszt, s veszünk ráadásul egy 22 éves embert, tehát még csak azt se hogy kész játékos lenne. Most az hogy előtte nem fiatalok vannak az meg lényegtelen, mert a játékos nyer nem potenciálok (amit egyébként páran itt nyomatnak, hogy ez meg az potenciál....).

Azt meg nem is értem ha pihentetünk és leírod Matyi lehozza nem megoldás. Hát mi a szint bakker? :D Beugrik havonta, hat hetente és nyerünk vele is, mert annyit hozzátesz, ez kell, mi kéne még több?

Soha nem tudjuk meg, de nagyon kíváncsi lennék ha Grimaldo (tegyük fel Adriano helyett) itt lenne mi lenne erről az igazolásról a vélemény, mert őt meg védték sokan hogy hú meg há, aztán még annyit se bizonyított mint amúgy Adriano vagy Matyi már megtette. Alsó hangon van négy bhv a keretben, ez két csapatra is elég. :D Egyet el kell adni, Adriano a kiszemelt, de pont ezért írtam ha hozunk előre egy második-harmadik bhv játékost és utána nem tudjuk eltenni a felesleget, akkor rosszul csináltuk a dolgokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.16. 21:05:00

Bob_Marley írta:És direkt megnéztem, Alba még csak nem is a nagyon leterhelt emberünk volt. Heten is többet voltak nála pályán. Egyre inkább nem értem Dignet. :D És nem a képességeivel van a gond vagy bármi, csak speciel leigazolásában sok logika nincsen, vagy legalábbis számomra racionális magyarázat és logikai levezetés nincsen.
Hat azon kivul tenyleg nincs, hogy Alba pihentetese/eltiltasa/kiesese eseten egy olyan ember jatsszon, aki megkozelitoleg hozni tudja azt, amit a kis spanyol. Mind tamadasban, mind vedekezesben. Ilyen ember meg kokemeny 0 volt a keretben. A versenyhelyzetrol nem is beszelve, bar az meg a jovo zeneje, hogy mennyire lesz az.

Na mindegy, nem ragozom en ezt mar tovabb, az en szememben az, hogy Matyi valahogy lehozza nem megoldas, ugyhogy en latom a logikat, sot, kifejezetten orulok is neki. Meg ha Adriano marad is, mert papiron o is megoldja, de nem veletlen, hogy inkabb betett Lucho a helyere egy gyenge Mathieut amikor kellett..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 20:10:49

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Mert leírod, hogy van több opció és ha marad Adriano akkor még több. Plusz SR is. Lenne legalább 3-4 opció Alba mögé,
Csak abból a 3-4-ből 2 kh alapból, akik nem olyan jók támadásban, mint kéne, SR nem tud balhátvédet játszani sajnos, pedig próbáltuk, Adriano meg nem szint már. Ez volt a baj eddig, hogy nem mély a keret minőségileg, ez a 3-4 opció is papíron jó csak, de Alba kiesése esetén mélyen benne lennénk a kakiban - balhátvédügyileg legalábbis. Így meg van 2 olyan ember, akik Barca profilnak megfelelően tudnak balhátvédet játszani - legalábbis amit Lucho valóban akar -, és még ennek ellenére is van 40 milliónk támadót igazolni majdnem.

Ez nekem olyan, mintha egy támadó felesleges lenne most, mert Denis és Rafinha is tud szélsőt játszani, ha meg nincs Suárez bemennek Messiék középre, vagy Munir megoldja..
De továbbra is az hogy beszélünk x kevés meccsről, amiben lehet nem első számú opciók oda, de ha nem tudják megoldani arra a kevés percre azt, akkor el kell adni vagy a másik opciókból valamelyik (vannak most már 4-5en oda, előtte 3-4 ember....). Matyit is sokan szidták, amire kellett ott néha, az elég is volt. Volt mikor nem, ezt aláírom, de vonatkoztassunk el Dignetől. Nem tudom elhinni hogy nem lett volna olcsóbb megoldás oda, arra hogy valaki ellébecoljon ott 6-700 percet (és szerintem felbecsültem) és még ez is osztódik többfelé, vagy osztódhat. Ha Adriano marad akkor meg nálam egyértelmű, hogy felesleges igazolás volt, ha megy még megemészthető, de így akkor minimum négyen vannak oda. Totál felesleges.

A sérülés meg olyan, hogy ezzel lehet "takarózni", de akkor kell egy ugyanolyan pad, ez meg lehetetlen. :D Ha sérülés van, akkor meg opció a téli vásárlás, vagy egyébként lehet kérvényeztetni is ha jól tudom, hogy átigazolási időszakon kívül igazolhasson valaki ha hosszabb sérülés van, illetve a B csapat is rendelkezésre áll.

A keret rendben volt eddig is, Bartra helyett jött más, Denis valóban szélesítés. Egyedül elől voltunk lukasak és ott is igazán csak Suarezre nincs alternatíva. Abszolút jó volt eddig is a keret, egyedüli foltozást a csatár poszt igényelt. Padon válogatott focistáink vannak, francia, brazil, török stb. Mi kéne még? :D

Ha marad Adriano semmiféle racionalitást nem látok abban, miért kellett Digne és pénztől függetlenül. Luxus ilyen ember, aki előtt ráadásul a legjobb korban lévő egyik legjobb bhv van a sorban. Mondom nálam az az igazolás volt, hogy elmentünk Tescoba kellett ez meg az, de vettünk magunknak akciósan valamit, amiről azt hisszük mert akciós volt hú de jó, közben meg semmi szükségünk nem volt rá igazán.

Akkor lenne jó egyébként ha a franciából csinálnánk más poszton is bevethető embert. Akár még szélső támadót vagy belső hátvédet vagy valamit, hogy több helyen lehessen használni. Adrianonak pl ez nagy előnye volt, s most is ha égne a ház, belehetne dobni, amire kell megtudja még oldani.

És direkt megnéztem, Alba még csak nem is a nagyon leterhelt emberünk volt. Heten is többet voltak nála pályán. Egyre inkább nem értem Dignet. :D És nem a képességeivel van a gond vagy bármi, csak speciel leigazolásában sok logika nincsen, vagy legalábbis számomra racionális magyarázat és logikai levezetés nincsen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.07.16. 19:03:48

Adriano meg nem szint már.
Sok helyen olvasom ezt, de sztem ez nagy túlzás vele kapcsolatban.
Aki nem szint, az jelenleg max Douglas és Sandro, a többiek -főleg Adriano- a csereemberek közül pedig nagy százalékban jól szállnak be a meccsekbe, én sosem értettem, miért játszatjuk ilyen keveset Adrianot, pedig volt neki rengeteg szép megmozdulása, gólpassza, még bombagóljai is.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.16. 18:46:18

Bob_Marley írta:Mert leírod, hogy van több opció és ha marad Adriano akkor még több. Plusz SR is. Lenne legalább 3-4 opció Alba mögé,
Csak abból a 3-4-ből 2 kh alapból, akik nem olyan jók támadásban, mint kéne, SR nem tud balhátvédet játszani sajnos, pedig próbáltuk, Adriano meg nem szint már. Ez volt a baj eddig, hogy nem mély a keret minőségileg, ez a 3-4 opció is papíron jó csak, de Alba kiesése esetén mélyen benne lennénk a kakiban - balhátvédügyileg legalábbis. Így meg van 2 olyan ember, akik Barca profilnak megfelelően tudnak balhátvédet játszani - legalábbis amit Lucho valóban akar -, és még ennek ellenére is van 40 milliónk támadót igazolni majdnem.

Ez nekem olyan, mintha egy támadó felesleges lenne most, mert Denis és Rafinha is tud szélsőt játszani, ha meg nincs Suárez bemennek Messiék középre, vagy Munir megoldja..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.16. 18:24:03

Mert leírod, hogy van több opció és ha marad Adriano akkor még több. Plusz SR is. Lenne legalább 3-4 opció Alba mögé, ráadásul úgy hogy Alba teljesítménye abszolút megbízható és jó. Van oda egy rakás emberünk és azokra, amikor pihentetni kell meglehet oldani akár Adrianoval akár mással a felsoroltak közül. Digne-vel is igen, de 16-ért luxusnak érzem hozni valakit, aki játszik teszem azt 600-700 percet. És ebből a pénzből lehetett volna hozni cserecsatárt aki lehet ugyanannyit játszana, de nem telített a posztja.

Jhv-ben meg nem okoz gondot Douglas ha marad, már ketten is megoldják és elakarjuk adni a brazilt, de nem tudjuk. Ha marad na bumm, ott megvagyunk, ha Adriano marad akkor meg bőven sokan vagyunk ott. Nem mindegy, hogy van az egyiken három ember a másikon meg öt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.16. 18:18:49

Bob_Marley máshol írta:Ha marad Adriano, akkor Digne érkezése teljesen érthetetlen lenne.
Mondjuk ezzel nem értek egyet, olyan mintha Vidal felesleges lenne Douglas ittléte miatt. Nyilván többet tett a klubért, és sokkal jobb focista volt, de az elmúlt majdnem 2 évben amikor Douglassal együtt szerepelt a kupában, semmivel nem nyújtott jobbat. Már csak létszámnövelőnek van itt, így legalább tényleg minőségi lesz a baloldalunk. 16 millió aprópénz manapság, van bőven pénz még másik igazolásokra, nem értem miért felesleges Digné sokak szerint. Azon felül, hogy nem kell balhátvéd, mert itt van Matyi és Umtiti..
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.15. 23:39:39

egy szóval sem gondoltam erre :)
nyilvánvalóan ez nem a Barcelona hatása, és bárhol előfordulhat ilyen.
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2016.07.15. 23:08:43

Veidt_madridista írta:Ő még nem került terítékre. Eddig Neymar, Messi, Douglas, Bravo és Masch került elő emlékeim szerint.
Biztos forrásból tudom, hogy Ronaldinho, Rivaldo, Ronaldo, Alves, Maradona, és még jó pár egykori dél amerikai légiósunk érintett adócsalási ügyben. Sőt az egyik pályagondnokunk brazil és van valami turpisság a fűmag számláival is. Valószínűleg az egész klub egy pénzmosoda és a sportot csak valami elterelésképpen végzik. Sajnálom, hogy csak nálunk van ilyen :(
Lezárt