Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.16. 11:46:20

visca el barca írta:sztem is elég cigány dolog h így télre bevágta a durcit és menni akar. kicsit tökösebb vezetőségünk lenne közölné vele, hogy haver 2019-ig van szerződésed, nyárig nem mész sehova.
Azzal baromi sokra mennénk.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.16. 11:29:21

sztem is elég cigány dolog h így télre bevágta a durcit és menni akar. kicsit tökösebb vezetőségünk lenne közölné vele, hogy haver 2019-ig van szerződésed, nyárig nem mész sehova.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.16. 10:17:48

kristop írta:
Abszolút egyetértek, nálam is az időzítés, ami kiveri a biztosítékot. Pont télen kell kitalálnia, hogy neki nem elég ez a játéklehetőség, pont amikor óriási védőhiány van a csapatnál sérülések miatt, ráadásul úgy, hogy szezon elején kvázi lenyilatkozta, hogy tudja, hogy már Umtiti előtte van a sorban, de nem nyavalyog, csinálja a dolgát... Hát nem tartott sokáig. Tisztelem és becsülöm, és tudom, hogy sokat adott a klubnak, de ez fordítva is éppúgy igaz. És azzal, hogy 34 évesen, egy olyan szezon közepén elégedetlenkedik és megy el, amikor pont hatalmas szükség lenne rá stabil csereemberként ( meg most kicsit hosszabb időre kezdő is lenne), számomra cserben hagyja a klubot. Szerintem igazán nem lenne nagy kérés, hogy egyetlen szezont töltsön itt úgy, hogy a rutinjával és tudásával kiegészítőemberként segítse a csapatot akkor és ott, amikor kell, ismétlem, 34 évesen. A VB duma meg szerintem továbbra is bullshit, Messi után a legfontosabb személy a válogatottban, és nincs az az idióta edző aki kihagyná, még egy olyan szezon után sem ahol kevesebbet játszik a megszokottnál.

De ha menni akar, menjen, csak jöjjön helyette értelmes pótlás.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.16. 05:47:11

davi10 írta:Vagy küldjük el Cilessent is? Mert ter Stegen nyilván sokáig a kezdőben marad.
Nekem nagyon megfelel, hogy Cillessen a tartalékkapus, de ha ő megelégeli ezt a szerepet, azt is méltányolni kell. Biztos lehet találni neki jó utódot. SR alighanem úgy fog hosszabbítani, hogy elfogadja, hoigy nem kezdő. Kell ilyen joly yockerjátékos is, csak nem sok. Ezen kívül Messinek,Suareznek, Businak, Ininek, Piquének kell utód, de ezt a szerepet egy fiatal klasszis is elfogadhatja. Azok nem kellenek, akik nem fogadják el a nekik jutó helyet. Szerintem Digne, Rafinha, Denis, Gomes, Paco, Deu, Arda, Vidal nem lesz soha Barca szint
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.15. 20:39:20

S.Agüero írta:
Samper írta:Én meg annak örülnék, ha a keret minden tagja, aki úgy látja, hogy belátható időn belül nem lesz itt kezdő, keresne magának csapatot és oda akarna menni. Más kérdés, hogy kit mennyiért érdemes elengedni - figyelembe véve azt is, hogy mennyit kell fizetni neki a padozásért.
Akkor elég keretben 15-16 ember? :lol:
A maradékot kipótoljuk fiatalokkal :D

Samper szerintem is sokszor vagy indokolatlanul piszkálva, de ezzel most nagyon nem értek egyet.
Nyilvánvaló, hogy csereemberek kellenek. Vagy küldjük el Cilessent is? Mert ter Stegen nyilván sokáig a kezdőben marad.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.15. 16:56:31

Samper írta:Én meg annak örülnék, ha a keret minden tagja, aki úgy látja, hogy belátható időn belül nem lesz itt kezdő, keresne magának csapatot és oda akarna menni. Más kérdés, hogy kit mennyiért érdemes elengedni - figyelembe véve azt is, hogy mennyit kell fizetni neki a padozásért.
Akkor elég keretben 15-16 ember? :lol:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.15. 16:31:44

Én meg annak örülnék, ha a keret minden tagja, aki úgy látja, hogy belátható időn belül nem lesz itt kezdő, keresne magának csapatot és oda akarna menni. Más kérdés, hogy kit mennyiért érdemes elengedni - figyelembe véve azt is, hogy mennyit kell fizetni neki a padozásért.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.15. 15:29:04

kristop írta:en azert kicsit haragszom ra, marmint ha telen tavozik. harmadik szamu kozepse vedokent eleg sok jateklehetoseget kapott, es nagyon fontos a csapat szamara. peldaul, hogy umtitinek ne keljen minden meccsen jatszani, es a legfontosabbakon elerheto legyen. vagy ha barmelyik a kezdo kettesbol kiesik, akkor ne imadkozzunk, hogy verma kibirja-e, vagy egyaltalan megfelel-e (szerencsere igen).

azt az attitudot erzem nala is, mint albanal. a spanyol tavaly nem jatszott minden meccset, mert parszor harom vedoset nyomtunk es sokszor be is jott (szoval meg csak nem is az, hogy mas jatszott a posztjan), erre beverte a hisztit es nemtom hanyszor elmondta a sajtonak, hogy nem erzi magat fontosnak. hat akkor digne, paco, denis satobbi mit erezzen. nem csak azon a jatekosok a fontosak, akik stabil kihagyhatatlanok, hanem a tobbi is.

mascheranora meg nagy szuksegunk lenne ebben az idenyben, foleg umtiti hosszabb serulese miatt, ha most nyaron ment volna, szot nem szolok, sot, en mar kicsit vartam is es szamitottam is ra akkor, de ilyenkor..
Már elnézést, de se Alba, se Masch nem Digne, Denis, vagy Paco szint a saját posztján. Nem is értem az összehasonlítást. Ők mind keten évek óta a Barca alapemberei és nem azt mondva, hogy érdemtelenül is játszanak, de azt a jogot kivívták maguknak, hogy ha valami nem tetszik nekik, akkor annak hangot is adjanak, még ha ez nem is tetszik nekünk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.12.15. 14:02:05

en azert kicsit haragszom ra, marmint ha telen tavozik. harmadik szamu kozepse vedokent eleg sok jateklehetoseget kapott, es nagyon fontos a csapat szamara. peldaul, hogy umtitinek ne keljen minden meccsen jatszani, es a legfontosabbakon elerheto legyen. vagy ha barmelyik a kezdo kettesbol kiesik, akkor ne imadkozzunk, hogy verma kibirja-e, vagy egyaltalan megfelel-e (szerencsere igen).

azt az attitudot erzem nala is, mint albanal. a spanyol tavaly nem jatszott minden meccset, mert parszor harom vedoset nyomtunk es sokszor be is jott (szoval meg csak nem is az, hogy mas jatszott a posztjan), erre beverte a hisztit es nemtom hanyszor elmondta a sajtonak, hogy nem erzi magat fontosnak. hat akkor digne, paco, denis satobbi mit erezzen. nem csak azon a jatekosok a fontosak, akik stabil kihagyhatatlanok, hanem a tobbi is.

mascheranora meg nagy szuksegunk lenne ebben az idenyben, foleg umtiti hosszabb serulese miatt, ha most nyaron ment volna, szot nem szolok, sot, en mar kicsit vartam is es szamitottam is ra akkor, de ilyenkor..
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.12.15. 07:45:28

Értem én, hogy 34 éves és már nem ér sokat, de hogy egy kínai klubot se tudunk megfejni 5 millánál jobban egy olyan játékos esetében, akit még csak nem is mi dobtunk piacra, mert felesleges, az megint egy parádés átigazolási manőver lenne.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.12.14. 22:33:29

Azt miért akar elmenni Mascherano felesleges találgatni biztos nem a pénz motiválja inkább az, hogy a gyenge Pique jatszik általában helyette
Szerintem meg van annyira intelligens, hogy tudja ezen a szinten egy-egy hiba a bajnokságba vagy a BL-be kerülhet. Inkább továbbáll, megkeresi a maga kis pénzét, és élvezi a játékot kisebb nyomás alatt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.14. 19:38:38

SPORT | A katalán sportlap címlapján Mascherano van, azzal a főcímmel, hogy: "Adios".
Ez azt jelenti, hogy a SPORT információi szerint a klubvezetés akceptálja Javier Mascherano kérését, és a januári átigazolási időszakban elengedi a kínai kérőjéhez. Ezzel párhuzamosan pedig megkezdte a munkálatokat, hogy a pótlásáról gondoskodjon.
Mascherano távozásával Piqué lesz a 4. számú csapatkapitány Iniesta, Messi és Busquets mögött.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.12. 16:11:00

Nem ismerjük a körülményeket, de hogy egy hatalmi szóval hozott döntés többet árt a csapatnak, mint használ, az biztos. Tárgyalni kell! Vele is, a lehetséges utódja csapatával is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.09. 17:35:08

Valószínűleg most van rá lehetősége, később meg nem lesz, vagy nem tudni, hogy lesz-e. Állítólag január 31-ig maradna, hogy Umtiti gyógyulhasson nyugodtan. Nyilván Mascheranonak anyagi gondjai így sincsenek valószínűleg, így én sem tudok azonosulni ezzel nagyon. De ismerve a profi focistákat, jó részük az anyját is eladná évi plusz félmillió euróért, hiába a nagy jólét, akkor képzeljük el, ha valakinek megháromszorozznák a fizetését. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.09. 17:04:20

Igen, es pont télen kell elmenni pénzt keresni, mikor a komplett védelem kidolt, es nagy gondban van a klub, aminek amúgy rengeteget köszönhet.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.09. 15:20:10

Pénzt akar még keresni a karrierje végén, ennyiről van szó. Ő is jól tudja, hogy nem fogja őt az argentin válogatottból egy River Plate-es nyikhaj sem kiszorítani. Aláír mondjuk 3 évre valami kínai klubhoz 20 millió eurós fizetéssel, akkor kb. annyi pénzt kap, mintha nálunk játszana még 10 évig.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.09. 14:22:55

Amúgy nem értem Mascheranot. Ez a VB részvételes duma nekem elég bullshit, szerintem abszolút bérelt helye van bármelyik kapitánynál, nincs is más akit be lehetne tenni a helyére kb.

Nemrég volt vele egy interjú, hogy tudja, hogy már nem ő az alapkezdő, de nem panaszkodik, elfogadja a helyzetét és dolgozik tovább keményen, kb ez volt az üzenete az interjúnak. Ehhez képest egészen decemberig tartott a nagy elköteleződés. Szóval nekem ez nem szimpatikus tőle, főleg, hogy hatalmas védőhiány van épp a csapatnál, és ezt ő is tudja.

De ha megy, és jön helyette egy megfelelő helyettes, akkor felőlem menjen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.12.09. 07:08:50

Az "ajaxos srác" semennyire nem megoldás a a jelenlegi védelembe, max. hosszú távra későbbiekben.

Valverde kérését teljesíteni kellett volna már a nyáron, Inigot idehozni. Egyrészt a Twitter huszár teljesen formán kívül van jó ideje, már nemcsak az alap tetű lassúsága tűnik fel, hanem helyezkedési hibákat is vét meccseken, amit az ellenfél gólokkal büntet, másrészt Masch elmenetele és ez az Umtiti sérülés mindenképpen egy rutinos, edzett belső védőt kíván.
Félmegoldások, mint "ajaxos srác" lábtörés utáni Mina dél-amerikai bajnokságból, azt fogják eredményezni, hogy komolyabb csapat szépen megver minket középen, koncentrálhatunk majd tavasszal a Ligára és a spanyol kupára.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.09. 06:22:24

Ha fizetnek a kínaiak, abból félig kijön az ajaxos srác. Verma marad tavaszra és nyáron kiderül, hogy Mina kell-e, vagy valami rutinos, vagy elég Costas is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.08. 21:31:40

Egyre többen hozzák le, elméletileg maradna január 31-ig, hogy Umtiti minél tovább gyógyulhasson sietség nélkül.

Inigot van egy tippem, hogy januárban kivásároljuk így.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.08. 21:27:40

palesz77 írta:Cat Radio szerint januárban távozik, megegyezett a klubbal.
Pfff, szerintem nem kéne elengednünk pedig én nem vagyok oda a játékáért.
Akkor viszont Vermaelennek maradnia kell és tilos megsérülnie.

Egyszer nagyon leoltottam itt, de egyébként sokat tett a klubért. “Ugye tudod hogy itt csak padozni fogsz?” Szerintem Enrique második szezonjának a vegeig a meccsek 80%án kezdo volt 2010tol.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.08. 21:05:44

Cat Radio szerint januárban távozik, megegyezett a klubbal.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.12.07. 14:39:59

Gyere az Arsenalhoz, öreg harcos :)
"And my heart will leave you never."
TothRol
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.12.07. 09:58:44

2017.12.07. 10:24:28

Üdv emberek,

Ez az első hozzászólásom a fórumon, már régóta tervezek regisztrálni, régóta olvasgatok itt, de
csak most vitt rá a lélek, mert tervezek egy cipőt venni edzéshez. Így az első kérdésem az lenne, hogy tudja e valaki milyen cipő van Mascherano-n ezen az edzésen? :)

https://youtu.be/xx6PC9VqD4A?t=1m48s" target="_blank
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.12.07. 06:10:39

palesz77 írta:Szerintem arra célzott, hogy ha Paula folyamatos kezdő lesz, akkor nem akkora gáz pontrúgások levédekezésénél, hogy az egyik KH alacsony. Legalábbis nekem ez az egyetlen logikus magyarázat, de az összeszokás részt nem értem, szóval lehet nem erre gondolt a költő.
Én már jó régfeladtam hogy megértsem a kolléga okossáfait.Szerintem ufo és csak félig érti a google fordítót.Vagy nem tudom...
Kép
Lezárt