Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.03.23. 00:46:14

Egyetlen igazolás volt eddig ami nem a ligaból jött az Suarez.Szinte csak itt nézelődik vagy olyan játékos kell neki akit ismer.Egyszer lenyilatkozták hogy Rakitic Kroos volt az első évében a választási lehetőség és vita nélkül Rakituc mellett döntött ami utolag jó döntés volt de akkor emlékeztek vissza a fejünket fogtuk.Most nem emlékszem hol olvastam de a pletykák szerint ugyanez volt Gündogan Turan esetében is.Marquhinos Laport eeseteben is ez lesz.De a brazilra amúgy se lesz sok esély.A PsG bem eladó csapat hanem nagy vevő.És ha kezdő lesz nem is fog akarni eljönni.50 millió meg nem hiszem hogy elég lenne a kimozdítására.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.03.22. 23:48:07

Auriert én már City mezben látom.
Pep lefog rà csapni. Alves és Lahm után nem gondolnám, hogy Zabaletaval fog dolgozni. Auriernek annyi pénzt ajánl a City amennyit nem szégyel.

Én kinézem Luchoból, hogy Vidallal meg Robertoval oldja meg a Jhv posztot.
Rosszul is leszek akkor...
Van der Wiel-re rá lehetne repülni, neki lejár a szerződése a nyáron, persze titkon remenykedem az elefántcsontpartiban.
KH-ra nem biztos, hogy szükség van, de ha 50 millió Laporte akkor maradjon Bartra.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.22. 22:56:57

roby122 írta:Auriert meg Marquinhost szerintem el lehet felejteni, sajnos.
Marquinhosra szerintem mondjuk esélyünk sincs, most kezdő lesz kb szezon végéig, csomó játékperc, nem lesz oka követelni a távozását, anélkül meg nem lehet elhozni. Auriert viszont ha nem csapjuk le, vagy meg se próbáljuk, az nálam is hiba lesz. Egyelőre nem úgy tűnik Vidal, mint aki olyan jól védekezne, persze ez javulhat még, de vannak kétségeim. Az elefántcsontpartinál jobbat meg kb lehetetlen lenne szerezni, egyedül talán fejben lehet kevés, de Suárez is elég jól viselkedik, nem volt még balhéja itt az előélete ellenére..

Abba meg van valami, hogy nagyon csak Ligából nézelődik - gondolom Bob örömére :D -, de remélhetőleg ez nem lesz "kóros", és ha nincs elég jó opció itt, vagy van máshol valamivel jobb, akkor arra rá is repülünk.. Suáreznél is így volt.

u.i.: Arda nem csak téged nem győzött meg eddig, számomra eddig hatalmas csalódás. Utoljára Ibra volt talán ilyen idegen test szemre a pályán. Mármint a nagy igazolások közül. Szerintem ő nem volt teljes befürdés amúgy, voltak jó időszakai, de a végeredményt tudjuk..
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.03.22. 22:39:44

Az a baj Luchoval, hogy csak a liga játékosaiban gondolkodik. Ez igazából tök nyilvánvaló. Ami nem rossz dolog, mert van előnye, de lemerem fogadni, hogy ebből Laporte lesz.
Ha rajta múlik MAtS most nincs itt, valamint Vermaelent is hanyagolja, Mathieu az embere.

Én azért annyira nem vagyok oda attól , hogy LE. majd tudja...
Arda sem volt egy nagyszám igazolás. Legalabbis engem nem gyozott meg, és aki most se tud futni az később se fog tudni.
Vidal jó igazolas, de bőven nem oldja meg a jobb hátvéd posztot kezdő szinten.
Auriert meg Marquinhost szerintem el lehet felejteni, sajnos.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.22. 21:38:45

Már Matyi leigazolását sem értettem, mint védőigazolás, most még értetlenebbül állok Laporte-s hírek előtt.
50M...nem hiszem el,hogy annyiért egy Marquinhost nem lehet elhozni. Esetleg még belóbálni az araboknak Alvest is, Aurier úgyis távozóban. A brazil semmiben sem rosszabb Laporte-nál,ellenben gyors.
Nem is értem mi a kérdés. Komolyan akkor inkább ne jöjjön senki,nézem Matyit is kezdőként plusz egy évet, de ne dobjunk már ki újabb 50M-t az ablakon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.22. 21:30:34

Tavaly ellenunk emlekeim szerint 2 golban is benne volt, az oszi meccsen egyben egesz biztos. Tavalyi alapjan nem er 50-et, a 2 eve mutatott alapjan igen. Remelhetoleg jo kornyezetben kihozza magabol azt a tudast, akkor nem fogunk panaszkodni. De aggaszto nekem, hogy Maschon kivul nem lesz igy furge ember hatul. Pedig az utobbi meccseken tobbszor is lathattuk mennyit jelent egy ilyen ember.. Arsenal ellen is, ha ott Piquet forgatjak ugy be, akkor nem tud menteni mar, Masch meg tudott. Meglatjuk, Lucho erti a dolgat, szoval nem aggodok kifejezettebben.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.22. 20:57:30

"Barcelona started talks on transfer of Aymeric Laporte. Willing to play close to 50M. Would sign for 5-6 years. [Radio Kanal Barcelona]"

Kemény az az 50 millió, talán a tavalyi teljesítményéért oké, de idén nagyon halovány, Espanyol ellen sem mutatott valami jót, ellenben eléggé megszivatták.

Én jobban örülnék Marquinhosnak, azonban ha helyre rázódik a srác, akkor nagyot kaszálhatunk vele, és szerintem inkább vegyük meg ha úgy adódik, minthogy ne vegyünk senkit és ne erősítsük a védelmet.
Mellesleg pofátlanul fiatal, ahhoz képest hogy hány Spanyol bajnoki meccs van a lábában
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.03.18. 07:28:28

palesz77 írta:Jaja, o tobb mint sanszos, de o tamadot is tud jatszani. Meg lenne oldva vele az MSN potlasa is poszt szerint, Neymart o, Suarezt Munir, Messit meg Rafinha tudna potolni. Legalabbis az en elkepzelesem szerint..:D Luchoek szerint gondolom nem, mert a hirek szerint jon tamado is ugye a nyar folyaman.

Amugy en se lattam Denistol meg olyat, ami miatt itt kene jatszania, de Lucho eddig annyira nem nyult meg melle soha.. Meglatjuk, ennyi penzert mindenesetre nagy bukta nem lehet.
SR óta nem merek senkire ilyet írni. :lol:
A helyzet az h nekünk jelenleg kell egy csere szélső-támadó. DS elég univerzális. Nem mondanám én se h annyira kitűnik a Villarrealból, de ügyes gyerek. 3 milliónál mindenképp többet ér. Hozzáteszem, annak idején Alba agy legutóbb épp Vidal se tűnt ki túlzottan a csapatából mégis az előbbi nagyon bevált, az utóbbi beválni látszik. Sztem úgy vannak vele: fiatal, az univerzális játékos mindig jó, 3 millióért nem bukhatunk. Max, ha nagyon nem válik be, még mindig el tudjuk adni nyereséggel.

Laporte-al kapcsolatban nekem is ez a véleményem. Ha jönne, lenne 2 lassú belső védő, de Busquets is lassú, így az, hogy visszaálljon a védelembe se mindig jönne össze. Mondjuk LE még nem nagyon hibázott ilyen téren, szóval ha neki Laporte kell, hozza, de Laporte-ot max egy 3 védős taktikában tudom elképzelni: Pique-Laporte-Mathieu felállásban, így a létszám kompenzálná a sebességhiányt. Amúgy meg LE láthatóan tanulékony, sztem ő is tisztában van vele h a védelmünk mindig akkor volt a legjobb, amikor egy magas és egy gyors játékos alkotta a párost.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.03.18. 06:49:30

Lavezzi elment kínába, nem?
Egy belső védő kell, ha van lehetőség rá olyan aki a védelemben minimum 2 posztot el tud játszani!
Azt gondolom én is hogy más nem nagyon kell! A keret annyira mély, és képlékeny, hogy a már több mint valószínű érkezőkkel, minden meg van oldva!
Még talán a kapus helyzet élesedhet, ha igaznak bizonyulnak a pletykák, és mind2 kapusunk valahol elégedetlen, mert mindketten szeretnének a másik sorozatából kicsit több meccset!
Valahogy meg kellene oldani ezt a dolgot, mert jelenleg senki nem rendelkezik ilyen kapuspárossal szvsz, és jó lenne nem elherdálni őket!

Múltkor elmaradt egy gondolat a Marquinhos vs Laporte téma kapcsán, most leírom! :mrgreen:
Laporte abból a szempontból nem a legoptimálisabb, hogy ő lassabb védők közé tartozik, úgy mint Piqué, és ha a meccseinket vesszük alapul, az ellenflek jelentős része a kontrajátékban bízik!
Alves így is sok sárgát gyűjt be azért, mert nem szabad engednie hogy Piquére lendületből vigyék a labdát! Masch azért valamivel fürgébb, ha viszont Laporte személyében szintén egy lomhább belsővédő érkezne akkor komplikálná a dolgot! a kp sornak az eddigieknél is jobban kellene szűrni!
ti mit gondoltok?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.18. 03:48:18

palesz77 írta:Jaja, o tobb mint sanszos, de o tamadot is tud jatszani. Meg lenne oldva vele az MSN potlasa is poszt szerint, Neymart o, Suarezt Munir, Messit meg Rafinha tudna potolni. Legalabbis az en elkepzelesem szerint..:D Luchoek szerint gondolom nem, mert a hirek szerint jon tamado is ugye a nyar folyaman.

Tényleg elég hektikus a játéka. Voltak kifejezetten jó időszakai, de az ellenkezőjére is volt példa.

Nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e a visszahozatala. A kp-n így is sokan vagyunk, legalábbis elegen, ahhoz pedig, hogy max 4-5. meccsen pótolja Neymart pedig fölösleges. Ha nem lenne a Rafinha-Sr-Arda trióból kettő, akkor jó ötletnek tartanám, mert szélen és középen is tud játszani, de így nem látom értelmét.
Munir pedig egyre jobb, ha a baloson vagy középen kellene beszállni. Viszont arra is gondolni kell lassan, hogy Ini helyét ki vegye át, mert ki tudja jövőre vagy azután mi lesz. Az biztos, hogy nem Arda lesz, SR is jó-jó, de nem látok benne olyan fejlődési potenciált, hogy a közelébe érhessen. Talán Rafinha lehet egy eshetőség, mert őbenne megvan az ami az előző kettőben nem, a tudás/tehetség mellett a fejlődés lehetősége. De erre sem látok komoly esélyt, legalábbis nem olyat ami Ini közelébe érhet. Lehet megkövezni, de én még Thiagot sem vetném el. Lehet jönni, hogy türelmetlen volt és elment stb., de tökéletesen megfelelni a szerepkörre. Ha LE hívná szerintem nem nagyon mondana nemet. Sokat játszott a keze alatt, a beilleszkedésével nem lenne baj, a legkevésbé zsákbamacska. Vele sok minden megoldódna.

Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy kit hoznának a nyáron cseretámadónak. Inkább a középhátvédekről megy a találgatás. Nolito kiesett, Lavezziről sincs hír.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.17. 20:49:23

Jaja, o tobb mint sanszos, de o tamadot is tud jatszani. Meg lenne oldva vele az MSN potlasa is poszt szerint, Neymart o, Suarezt Munir, Messit meg Rafinha tudna potolni. Legalabbis az en elkepzelesem szerint..:D Luchoek szerint gondolom nem, mert a hirek szerint jon tamado is ugye a nyar folyaman.

Amugy en se lattam Denistol meg olyat, ami miatt itt kene jatszania, de Lucho eddig annyira nem nyult meg melle soha.. Meglatjuk, ennyi penzert mindenesetre nagy bukta nem lehet.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.03.17. 20:23:07

palesz77 írta:Nem kell aggodni, nem jon senki a kozeppalyara, max eladunk, annyian vagyunk ott.
Mármint D. Suárezen kívül? Ő elvileg tuti jön nem? (ma elég gyengén játszik)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.17. 20:01:53

Castiel írta:Most tényleg minek? 5554386578645.ik kp-nak?
Nyilvan igaz is.. :D Nem kell aggodni, nem jon senki a kozeppalyara, max eladunk, annyian vagyunk ott.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.03.17. 19:04:57

Spanyol értesülés szerint a Barcelona érdeklődik a Bayern München középpályása iránt. A német együttes alkalmazásában lévő labdarúgónak van még hova fejlődnie, de kétség sem fér ahhoz, hogy posztján pár év múlva az egyik legjobb lehet.



A Fichajes.net szerint a Barcelona vezérigazgatója, Robert Fernandez szerdán Münchenbe utazott azért, hogy szemügyre vegye Joshua Kimmich játékát. Az ifjú német posztját tekintve védekező középpályás, de az utóbbi hetekben kényszerből a hátsó alakzat tengelyében kap szerepet Pep Guardiolától.

Joshua Kimmich a VfB Stuttgart utánpótlásában nevelkedett, de az RB Leipzig színeiben vált profi játékossá, ahol 2013-2015-ig szerepelhetett kölcsönben. Összesen 55 térmérkőzésen kapott lehetőséget az alacsonyabb ligában játszó együttesben. Tavaly nyáron csapott le rá a Bayern München, amely 7 millió eurót pengetett ki érte. A szezon első felében inkább csereként számított rá Guardiola, viszont a védelem megfogyatkozása miatt mostanra alapemberré vált a hátsó alakzat tengelyében. Minden frontot egybe véve 27 találkozón léphetett pályára.

Most tényleg minek? 5554386578645.ik kp-nak?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2016.03.15. 20:03:53

tavaly mindenki ezt a Mangala gyereket hozta volna, mi van vele mert semmit se hallani róla mióta city elvitte.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.15. 17:10:47

Chino írta:Ezen a Dembelés híren komolyan meglepődtem.
Nem kell, mert csak kamu. Ajanlatot nem tettunk erte, csak figyeljuk egyelore.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.15. 16:46:02

Castiel írta:recrea, Saf marasztalta volna Piquet ezt ő saját maga mondta el, de a védő hajthatatlan volt amikor Pep hívta, és egyből eldöntötte, hogy visszaigazol! nem 3 évre akarták leigazolni amikor elment a gyárvárosba! Ahogy akkor ő sem tudta magát beverekedni a Rio-Vidic páros mellet, úgy nem tudja magát most Marquinhos! Aztán eljött haza, s top védő! (okés más a két páros, de a lényeg az összeszokottság)
Egyébként abból a szemszögből nézitek hogy nem tudja magát beverekedni a brazil, holott a képességei alapján, a kora alapján, abszolút hatalmas játékos válhat belőle, csak folyamatosan játszania kéne!
Az a baj hogy pont abban az arab-francia csapatban játszik, akiket a pénz nem érdekel, szóval nincsenek rászorulva hogy pénzt csináljanak belőle! Jót meg miért tennének velünk? Az egyik legnagyobb riválisaik vagyunk európában, szóval megkérik az árát!

Mondjuk én annak örülnék ha nem lenne éles váltás a védelemben, azért Masch sem fiatal már, jó lenne ha most nyáron jönne az a védő, akárki is lesz, s egy tanulóév alatt még tanulhatna a kisfőnöktől, hogy lassan vegye át a helyét a kezdőben!

vezetőség biztosan alaposan körbenéz, és az mellett hogy tárgyalóasztalhoz ülnek, x-y játékossal/ügynökkel/klubbal, biztosan párhuzamosan másfele is nézelődnek!



France football szerint a Rennes elutasított egy 35 milliós ajánlatot amit Dembele játékjogáért ajánlottunk!
Man Utd megfigyelőket küldött a Lyon elleni meccsükre,de az Arsenal, West Ham és a Southampton is jelen voltak. Kapós a srác!
Illetve a sport pedig azt hozta le hogy a M.city Bravo iránt érdeklődik, mert a kapus szeretne a Bl-ben védeni!

Azt viszont nem tudjuk és nem is fogjuk megtudni, hogy Piqué mikor lett volna kezdőjátékos a MU-ban. Kb. ugyanaz a helyzet, mint most Marquinhos-szal, sőt, a spanyol még jóval kevesebbet is játszott, mint a brazil, aki már 19 évesen leginkább ő volt kezdő TS mellett.

Laporte-tot én nagyon szívesen láttam volna, sőt még most is örülnék neki, csak az egyetlen gondom, hogy már tavaly és idén is nagyon visszaesett a teljesítménye. Így elég kockázatos. Lehet, hogy csak egy hullámvölgy vagy Bilbaoban már nem érzi rendben magát és itt tovább folytatná azt a tendenciát mint korábban, mert ő is nagyon tehetséges, de könnyen lehet egy Csiga 2.0. Nem véletlen, hogy el akartuk már egyszer hozni, de akkor azt a 36 milliót sokalltuk érte (ami érthető is volt). Az utóbbi időben viszont ahány meccsét néztem egyszer sem tudott meggyőzni. Ha idén láttam volna először Laporte-ot és azt hallom, hogy meg akarjuk venni, számomra ő lenne az utolsó opció. Főleg 40-50 millióért. Viszont, ha jönne és egy évig Masch-kal felváltva játszanának, megszokná a közeget, lehet, hogy nagyot akasztanánk, mert a tehetség megvan benne, csak kérdés, hogy ki tudja-e hozni magából. Ami mellette szól, hogy ballábas, ami láthatólag fontos Lucho-nak, és komoly rutinja van a korához képest, ráadásul a spanyol ligában.

Ezen a Dembelés híren komolyan meglepődtem. Egy 18 éves játékosért, aki azért még közel sem váltotta meg a világot (értsd, a Rennes-ben sem stabil kezdő, a válogatottban is egyelőre az u18-ig jutott) 35 millió elég durva. Még 8-10 is sokallanék piaci árak ide vagy oda, főleg annak fényében, hogy mennyit játszhatna itt. A B-be komoly segítség lenne, de ilyen összeget nem hiszem hogy költenénk arra. A franciák pedig szerintem ott helyben aláírtak volna egy 35 millás szerződést érdeklődés ide vagy oda.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.03.14. 23:52:07

Nagyon jó, hogy új moderátorok is vannak, gyakrabban cserélődnek a szavazások, ez jó :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.03.14. 17:01:08

Azért változott még 2 év alatt is a helyzet. Amikor LE lett az edző, akkor a Barca nem volt annyira vonzó, mint most. 2 év instabilitás, illetve némileg homályos volt a jövőkép. Emellé híresen nehéz beilleszkedni. Most van egy edzőnk, aki a peremembereket is bátran használja, a csapat pedig olyan, hogy évekre biztosított a siker. nem véletlen h Arda, aki nem akart Spanyolországban maradni, azonnal jött, ahogy hívtuk. Emellé ráadásul sok igazából nincs is a keretben, főleg cserepadra akarunk igazolni, akkor sincs világvége, ha nem jön középső védő, így a csapat nyugodtan megteheti h sok pénzt adjon valakiért, aki kell. Simán megtehetjük azt is, hogy csak veszünk egy vagyonért egy középső védőt és senki mást, még így is ott lesz csere balhátvédnek Adriano, előre pedig Munir és Denis Suarez.
Leginkább sztem Mascherano döntése lesz ez majd. Mostanra feljavult, mióta lezáródtak a bírósági ügyei, sztem LE kerek perec megkérdi tőle: Masch, szted van még benned egy év kezdőként. Masch pedig az a fajta ember, aki megmondja őszintén azt is ha nem.

Aggódtam eddig valamelyest a csere támadó poszt miatt, de Munir kimondottan jó, ahogy DS is a Villarrealban, igazából kiegyeznék velük simán jövőre.

Laporte...hát nem tudom. Lehet én nem nézek elég Bilbao meccset, de nekem lassúnak tűnik. Nem hiszem h Piquevel jó páros lennének.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.14. 16:37:12

Castiel írta:Illetve a sport pedig azt hozta le hogy a M.city Bravo iránt érdeklődik, mert a kapus szeretne a Bl-ben védeni!
ha jövőre is folytatjuk ezt a felváltva védős bohóckodást, sztem vmelyik kapus elmegy. én még mindig annak örülnék - ha az egyiknek mennie kell - ha a kurtoá féle utat választanánk és TS elmenne 2-3 évre valahova kölcsönbe
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.03.14. 15:41:36

recrea, Saf marasztalta volna Piquet ezt ő saját maga mondta el, de a védő hajthatatlan volt amikor Pep hívta, és egyből eldöntötte, hogy visszaigazol! nem 3 évre akarták leigazolni amikor elment a gyárvárosba! Ahogy akkor ő sem tudta magát beverekedni a Rio-Vidic páros mellet, úgy nem tudja magát most Marquinhos! Aztán eljött haza, s top védő! (okés más a két páros, de a lényeg az összeszokottság)
Egyébként abból a szemszögből nézitek hogy nem tudja magát beverekedni a brazil, holott a képességei alapján, a kora alapján, abszolút hatalmas játékos válhat belőle, csak folyamatosan játszania kéne!
Az a baj hogy pont abban az arab-francia csapatban játszik, akiket a pénz nem érdekel, szóval nincsenek rászorulva hogy pénzt csináljanak belőle! Jót meg miért tennének velünk? Az egyik legnagyobb riválisaik vagyunk európában, szóval megkérik az árát!

Mondjuk én annak örülnék ha nem lenne éles váltás a védelemben, azért Masch sem fiatal már, jó lenne ha most nyáron jönne az a védő, akárki is lesz, s egy tanulóév alatt még tanulhatna a kisfőnöktől, hogy lassan vegye át a helyét a kezdőben!

vezetőség biztosan alaposan körbenéz, és az mellett hogy tárgyalóasztalhoz ülnek, x-y játékossal/ügynökkel/klubbal, biztosan párhuzamosan másfele is nézelődnek!



France football szerint a Rennes elutasított egy 35 milliós ajánlatot amit Dembele játékjogáért ajánlottunk!
Man Utd megfigyelőket küldött a Lyon elleni meccsükre,de az Arsenal, West Ham és a Southampton is jelen voltak. Kapós a srác!
Illetve a sport pedig azt hozta le hogy a M.city Bravo iránt érdeklődik, mert a kapus szeretne a Bl-ben védeni!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.03.14. 15:23:12

palesz77 írta: Én mondjuk nem élném anniyra bele magam a dologba a helyetekben, emlékszem 2 éve is már csak az aláírás hiányzott elvileg a leigazolásához, aztán mégse jött.. Laportera a kevesebb pletyka ellenére nagyobb esélyt látok, de ez csak megérzés.
egyébként szerintem logikusabb is lenne, nagyon adja magát a laporte - piqué páros. olyan luchos lenne ez a magas, ballabás játékos a bal oldali középső védő poszton, aki jól is hozza ki a labdákat. plusz az eddigi vásárlási modellbe jobban is illik egy spanyol csapatban már ~150 meccset letoló játékos. akkor viszont tényleg az általad említett sergi roberto, vidal duó maradna a jobbhátvéd posztra. (ami abból a szempontból jó, hogy jobban elférünk a középpályán is)

laporténak 50 milliós kivásárlási ára van, ennyiért fogják odaadni és a brazilért is ilyen összegek repkednek. mindkettő 21 éves, a legígéretesebb fiatal hátvédek. mindketten elég sokat játszottak már ilyen idős korukra, de egyik alapkezdő egy spanyol középcsapatban a másik meg nem alapkezdő, viszont egy nemzetközi gigaklubban. szóval tök hasonlóak, azon múlik szerintem, hogy melyikük stílusát preferálja enrique és ebből a szempontból én is laportet érzem (viszont a szívem a brazilt mondja).
TripleH írta:Igazából lehet a franciáknál kéne bugázni valami védőt, lehet ott még 1-2 rejtett kincs, nem is tudom, ki fog kimaradni a francia keretből (vagyis a sérülése miatt Zouma) de ha nem sérül le, ott lenne Laporte/Varane/Zouma meg még tuti van olyan aki nem ugrik be, de a szintet akár megütheti. Nem gondoltam, hogy ennyi jó képességű védőt fognak a franciák kitermelni. :D
varane, sakho, koscielny, mangala lesz szerintem a francia keret. legalábbis deschamps eddig így válogatott.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.14. 15:18:56

Igazából lehet a franciáknál kéne bugázni valami védőt, lehet ott még 1-2 rejtett kincs, nem is tudom, ki fog kimaradni a francia keretből (vagyis a sérülése miatt Zouma) de ha nem sérül le, ott lenne Laporte/Varane/Zouma meg még tuti van olyan aki nem ugrik be, de a szintet akár megütheti. Nem gondoltam, hogy ennyi jó képességű védőt fognak a franciák kitermelni. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.14. 14:36:51

kristop írta:annak pedig, hogy ennyi hír van marquinhossal kapcsolatban hihetetlenül örülök. azóta a kedvenc fiatal védőm, mióta a romában tolta. azért se sírnék, ha ötvenért jönne, de én azért elfogult vagyok vele kapcsolatban.

védőkérdésben bartra (visszavásárlási), douglas, vermaelen és adrianora nyomtam. ha marquinhos jön, akkor igazából alvesre se lesz már szükség, viszont a nyilatkozatokból úgy tűnik maradni fog.
Én mondjuk nem élném anniyra bele magam a dologba a helyetekben, emlékszem 2 éve is már csak az aláírás hiányzott elvileg a leigazolásához, aztán mégse jött.. Laportera a kevesebb pletyka ellenére nagyobb esélyt látok, de ez csak megérzés.

A szavazásnál meg én is ezekre nyomtam, plusz Alvesre. Ha nem jön Marquinhos, szerintem akkor sem létszükség már Dani, én ha úgy van megválnék tőle is. SR és Vidal megoldják a posztot.
TripleH írta:Másrészt igen 90 körül lenne a 2, de ki másra kell még költeni?
Miért lenne muszáj elverni minden pénzt amúgy? Stadionra is félre lehet rakni például, kell is majd szerintem. 90-100milliót - Laporte se jön 50 alatt, ne mtudom mennyi a kivásárlási ára, de az alatt a Bilbao nem fogja elengedni - most nyáron kiadni, amikor nem is szükségszerű, szerintem pazarlás. Főleg hogy van még egy Matyink, aki cserének tökéletes lehet még 1-2 évig, addig meg ki tudja mi lesz - akár Tarín is feljöhet, akár felbukkanhat egy új ügyes gyerek akit le tudunk bagóért igazolni, bármi. Jelenleg szeirntem nagyon pazarló lenne ez az üzlet, főleg hogy Piqué még legalább 4-5 évig simán lehet kezdő.. Mellé elhozni két huszonévest 50 milliókért számomra nem logikus, még ha hangzásra nyilván nem rossz.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.03.14. 14:01:15

TripleH írta:Bartrát én úgy jelöltem, hogy visszavásárlással, de ha belegondolok, igazából sose vennénk vissza. Pláne ha tegyük fel 4-5 évig még Lucho lesz az edző, ha eddig sem számolt vele, ezután sem fog.
hát akkor maximum nem vesszük vissza, de azzal semmit se vesztünk, hogy dobunk rá egy visszavásárlási opciót. deulofeut se vesszük vissza sose, de azért benne volt a srácban, hogy nagy játékos lesz. ezekkel a visszavásárlási opciókkal pedig lényegében bebiztosítjuk magunkat, hogy ha tévednénk egy játékossal kapcsolatban, akkor legyen lehetőség korrigálni.

annak pedig, hogy ennyi hír van marquinhossal kapcsolatban hihetetlenül örülök. azóta a kedvenc fiatal védőm, mióta a romában tolta. azért se sírnék, ha ötvenért jönne, de én azért elfogult vagyok vele kapcsolatban.

védőkérdésben bartra (visszavásárlási), douglas, vermaelen és adrianora nyomtam. ha marquinhos jön, akkor igazából alvesre se lesz már szükség, viszont a nyilatkozatokból úgy tűnik maradni fog.

alba, balhátvédcsere, mascherano, mathieu, marquinhos, piqué, vidal, (sergi roberto)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése