Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.05.02. 17:31:27

Sajnos a teve......kkal nem tudjuk felvenni anyagilag a versenyt.
Ha jó tudom 60+az eladásokból befolyó összeg áll majd rendelkezésünkre igazolni.ők meg csak érte röhögve kifizetik az 50 milcsit.
Nekünk szerintem a lepattanó fog maradni,úgy meg pláne ha nem lesz szponzorunk. :evil: :evil: :evil: Szomorú ez hogy a világ egyik legnagyobb csapata nem tudja felvenni a versenyt anyagilag az újgazdag csapatokkal.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.05.02. 17:17:46

Több játékos is kellene, de egy energikus 24-25 éves középső védő nagyon. És sajnos talán legfontossabb egy kreativ középpáyás, mert sajnos Iniesta egyre gyengébb, pedig azt hittem átveszi Xavi szerepét. A többiek nem rosszak, de Rakitics is inkább darál. A jelenlegi védelem és középpálya eléggé középszerü - Barca szinten. Nem véletlen Messi visszalépése középen. Vidál, de főleg Arda nagy melléfogás - még kispadra is.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.05.02. 17:16:24

palesz77 írta:Christensen
Remélem csak a neve hasonlít Christanval-éhoz, a játéktudása nem :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.02. 17:04:30

Laporte (Athletic), who seems close to Man City, Marquinhos (PSG) and Javi Martinez (Bayern) are Barcelona's main centre back options. [tv3]

Remélem akkor Vermát tartjuk meg 4. védőnek, Javi Martinezzel elbratyiznának az orvosi szobában.. :lol: Viccesek ezek a hírek.
Gareth Tello írta:Marquinhos gyorsan hosszabbít, Umtiti aláír a Tottenhamhez, aztán hozhatunk még egy 29-30 éves középhátvédet valahonnan. :mrgreen:
Van amúgy sok jelöltünk a hírek szerint, talán nem kell Demichelis félékre vetemednünk.. :D De komolyra fordítva a szót, fiatalok közül volt már szó Baillyről és Christensenről is - rájuk emlékszem, volt még más is biztos -, szerintem most tényleg fiatalítani akarunk oda kicsit. Ott van az LG által is írt, hogy Bartra is lehetne - lehetett volna - ez, de az a hajó már láthatóan elment, Lucho valamiért nem számol vele, el kell fogadni. Kétlem, hogy miután nagyjából fele annyit játszatta, majd következő szezonban meg hirtelen elkezd bízni benne..

Engem még az érdekel, hogy milyen balhátvédet igazolunk majd. Remélem konkurenciát hozunk Alba mellé, nem csak mögé egy olyat, akit muszáj esetén be lehet dobni. Rá is ráférne már egy kis versenyhelyzet..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.02. 15:40:02

Marquinhos gyorsan hosszabbít, Umtiti aláír a Tottenhamhez, aztán hozhatunk még egy 29-30 éves középhátvédet valahonnan
Vagy megtartjuk Bartrát -viszonylag fiatal, nem zsákbamacsak, mi kell még? - és meg van olva a kérdés.
Az utóbbi meccseken mintha Lucho is jobban bizna benne, a Betis ellen is elküldte melegiteni, aztán mégsem állt be, persze nem is lett volna indokolt egy védőcsere.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.02. 15:22:30

Úgy néz ki, Laporte tényleg egyre közelebb van a City-hez: most a baszk ETB-nél (akik elvileg igen megbízhatónak számítanak az Athletic ügyeivel kapcsolatban) írják azt, hogy az angolok kifizetik az 50 millió eurós kivásárlási árat. Laporte kifejezetten Pep kérésére érkezne, Txiki már járt is Bilbaóban az elmúlt hetekben.

Marquinhos gyorsan hosszabbít, Umtiti aláír a Tottenhamhez, aztán hozhatunk még egy 29-30 éves középhátvédet valahonnan. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.02. 10:47:36

kérdés, hogy kell-e pellegrininek... (99%-ig biztos vagyok benne, hogy ő lesz az edző)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.02. 00:09:54

Valencia want to pay around 10M for Alen Halilovic (19). Barcelona would get 14M buy-back option for two years, then first option. [sport]

Siman alairnam, jo uzlet lenne szerintem. Itt tartani meg felesleges, kell neki a jatekperc es a rutin, hogy fejlodjon. A Valencia egy nivosabb csapat, nem bekkelos focit tolnak, de voltak mar erosebbek is, siman beferhet most a kezdobe is akar. Meg nem mondtam le rola, de nekem csalodas osszessegeben kicsit ez a szezonja. Amilyen jol indult, ugy vitte el a nagy arc, pedig akkora dolgokat nem tett, lehet ki is esnek.. A Valenciaban remelhetoleg kicsit osszekapja magat - mar ha odamegy -, ha meg nem, akkor kaptunk 10 milliot egy rossz hozzaallasu csodagyedekert..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.30. 18:22:22

Chino írta: Ezzel csak azt akarom, hogy a tavalyi szezonban sem volt túl sokkal többször rotálva az MSN mégsem volt ilyen gond.
De volt gond, csak nem Áprilisban, hanem tavaly Januárban. Nyilván elfáradnak agyban és kell egy pár meccs, hogy visszataláljanak a pályára. Akkor is már temették a csapatot, aztán egyik meccsről a másikra dobták le magukról a rossz szériát a srácok. Szóval ahogy emlékszem minden év elején voltak hullámvölgyeink, csak most valamiért ez Áprilisra jött ki. Amennyiben nyerjük a mai meccset, szerintem bajnokok leszünk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2016.04.30. 13:18:33

palesz77 írta:Barcelona don't plan to pay 40M buyout fee of kevin Gameiro (28). They could offer 20M plus loan Halilovic or sale Bartra or Vidal. [md]

:lol: Ev vicce lenne. Nem akarunk 40-et adni erte, ugyhogy odaadjuk a 20 millio melle azt a Vidalt, akit 20 millioert vettunk fel eve.. :lol:
Enriquét ismerve elképzelhető. Láthatuk korábban matyiőnél is hogy mennyire görcsösen ragaszkodott a francia tehetséghez, aki úgye szintén apró pénzért jött a valenciából.:mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.30. 08:50:01

Mascherano írta:Ez a Totti leigazolása téma honnan jött?(főoldalon van egy cikk)
Neki jo volt a kapcsolata LEvel? Mennyi a valosag alapja az igazolasanak?
Én vhogy nem látok semmi ilyen cikket a főoldalon, de ez maximum vmi tréfa lehet. Semmi valóságalapja nincs. :wink:

Szerk: már megtaláltam azt részt, ahol szó esett róla. De továbbra sem gondolom komolynak, szerintem Lucho csak az olasz iránti tiszteletből mondta.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2016.04.30. 08:38:00

Ez a Totti leigazolása téma honnan jött?(főoldalon van egy cikk)
Neki jo volt a kapcsolata LEvel? Mennyi a valosag alapja az igazolasanak?
Més que un club !
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.29. 21:16:33

Barcelona don't plan to pay 40M buyout fee of kevin Gameiro (28). They could offer 20M plus loan Halilovic or sale Bartra or Vidal. [md]

:lol: Ev vicce lenne. Nem akarunk 40-et adni erte, ugyhogy odaadjuk a 20 millio melle azt a Vidalt, akit 20 millioert vettunk fel eve.. :lol: Nyilvan koltsegvetes szempontjabol mas a dolog, tisztaban vagyok vele, de rohej lenne. Amugy elore latom, hogy ez megint egy olyan Lucho fele igazolas lesz, hogy alkudozunk alkudozunk, aztan jon annyi penzert amennyiert eredetileg kinaltak. De hat egy 29 eves jatekosert apropenz ez a 40 millio, nem gaz. :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.29. 16:32:20

De mondom, lehet véletlen egybeesés, de akkor meg felesleges támadót hozni, mert Denis, Rafinha és Munir megoldják azt a 10 meccset.
Ez a lényeg! Mindegy, hogy ki van a padon, sokkal többet biztos nem fogja őket pihentetni LE, akkor meg minek egy cseretámadóért 25-35 milliókat kiadni, mikor házon belül is megoldható a dolog.

Lehetne az az érv, hogy Gameiro többet játszana, mert Enrique kérésére jönne, de pl. Vidal esetében látszik, hogy ez nem jelent semmit.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.29. 15:02:13

Chino írta:Ezzel csak azt akarom, hogy a tavalyi szezonban sem volt túl sokkal többször rotálva az MSN mégsem volt ilyen gond. Ha azt vesszük, hogy amikor a hullámvölgy kezdődött nagyon távol álltak játékpercekkel a tavalyi szezontól, szóval ez nem hiszem, hogy szempont lenne. Csak ha nem néz az ember utána első blikkre jónak tűnik.
Az MSN-ből az S és az N február környékéktől már elég gyenge volt, pont mikor is elkezdtünk kőkeményen heti 2 meccset játszani. Igazából előtte is volt már ilyen, de akkor tornyosodott ki, asszem márciusban volt olyan csak, hogy nem 2 meccsünk volt 1 héten, előtte 2-3 hónapig végig ez ment, ők meg végig a pályán voltak. Bob is erről beszélt, nem feltétlen fizikai fáradtság ez, rossz döntéseket hoztak folyamatosan, ez nem azért van, mert végigfutnak 90 percet. És nekem speciel úgy tűnik, hogy tavalyhoz képest kevésbé tudták újra elkapni a fonalat a srácok, én ezt ennek tudom be, de lehet tök más az oka. Rotáláshoz még annyit, hogy Neymar tavaly talán 14 meccsen lett lehozva emlékeim szerint - vagy nem kezdett -, Suárez szintén, élesek is voltak a végjátékra. De mondom, lehet véletlen egybeesés, de akkor meg felesleges támadót hozni, mert Denis, Rafinha és Munir megoldják azt a 10 meccset.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.29. 14:31:48

Ezt az MSN rotálást is kicsit túlzásba viszik egyesek.
Tavaly Neymar 4043 percet játszott, idén most tart 4093-nál. Idén Messi 3839-nél, tavaly 5059-el fejezte be. Suarez pedig lehet, hogy csak 3528-at játszott, de ne felejtsük el a 3-hónapos eltiltását. Ráadásul rajta látszik legkevésbé a fáradtság.
És tavaly azért volt egy Pedro, aki nem világelit, de azért nem kutyaütő. Most van egy Sandro meg egy Munir helyette.
Ezzel csak azt akarom, hogy a tavalyi szezonban sem volt túl sokkal többször rotálva az MSN mégsem volt ilyen gond. Ha azt vesszük, hogy amikor a hullámvölgy kezdődött nagyon távol álltak játékpercekkel a tavalyi szezontól, szóval ez nem hiszem, hogy szempont lenne. Csak ha nem néz az ember utána első blikkre jónak tűnik.
Szemmel láthatóan a válogatott szünetből is nagyon rosszul jöttek ki, pont a Clásicó elútt.

Szerintem Nolito lehetne az, aki leginkább megfelelne erre a feladatra. Ő is lenyilatkozta, hogy jönne, tehát tisztában van, hogy a játékpercei radikálisan redukálódnának, LE is jól ismeri és az MSN bármely tagját lehetne rotálni. Szerintem 20-25 körül el is lehetne hozni, télen azért a költségvetés is más, lehet, hogy ezért nem jött létre a biznisz. Feghouli is megoldás lehet, főleg ingyen, bár ő inkább zsákbamacska. De lehet, hogy pont Denist akarják erre a feladatra, de nem tudom mennyire jó ötlet. Neki is jobb lenne, ha a Villarrealban maradna. Erős csapat, ott stabil játékos, nemzetközi kupában is indulhat, betehetnénk rendesen a karrierjének.

Valakit biztos igazolnak, de nem hiszem, hogy 35 millát kiadnának egy cseretámadóra, mikor kell még egy balbekk és nagy összeg egy kh-ra.
Akiket legbiztosabban el tudok képzelni távozóként az Adriano, Vermaelen, Bartra. Utóbbi kérdés, hogy kölcsön vagy végleg, de amilyen szíve van azért a pár játékpercért is maradna. Ha Denis jön és személy szerint megszabadulnék Ardatól. Lehet mondani, hogy időt meg lehetőséget kell adni, de még az igazi küzdést sem lehet rajta látni, kicsit azt érzem, hogy ő is csalódott, nagyobb szerepet várt. Személy szerint nem érzem, hogy megtenne mindent azért, hogy több szerepet kapjon és LE sem teszi igazán a két fiatal elé, ami szintén egy tüske lehet. Azt nem tudom az öltözőben vagy az edzéseken mi a helyzet, de a pályán nagyon távol van attól, hogy komolyabb szerepet kapjon. Abból a kb. 12 meccsből, amin elég szerepet kapott lehozott kb. 3, max. 4 jó mérkőzést. Le kell nyelni a békát, nem vált be volt már ilyen bőven Pep alatt is. Így Rafinha meg Sergi Robi is nagyobb teret kaphat, plusz ha kell ott lesz Denis is. Előbbi ha megkapja a lehetőséget fokozatosan akár kezdő játékos is lehet belőle, míg a törökről ez nem mondható el. Ráadásul felszabadulna magasabb fizetés és kapnánk érte egy jó kis summát is (még ha nem is a japánokhoz megy 25-30-at kaphatunk érte), amiből már bátran lehetne igazolni is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.29. 14:08:39

Most azért hogy már nem heti két meccs van, nyilván más a felkészülés is. Fejbeli fáradtságról van szó két meccs esetén, de van akinél még fizikailag is gondok voltak, legalábbis Businál ezt is fellehetett fedezni.

Gameiro meg ennyi pénzért luxus, hiába remek játékos. Ekörül adtuk el Pedrot is egyébként.
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.04.29. 13:31:55

én az MSN valódi erejét abban látom, hogy három különböző alkatú, korú és játék -intelligenciájú emberből áll. ha most azt mondom Neymar sohasem volt egy igazi gólzsák, lehet, hogy statisztikával megfogható leszek de én inkább azt tartottam különleges, kirívó esetnek, amikor Messi hiányában meglódult góllövésben. Neymar ereje abban van, hogy lendületet, átütő erőt ad a csapatnak, Suarez robusztus-gólerős, Messi robbanékony, gólerős és jól is irányít. ennyi általában elég is a győzelmeinkhez, baj akkor van, ha (akarva, akaratlanul) nem azt játsszák amiben a legjobbak, (pl.Ney rágörcsöl a góllövésre..), vagy a háromból kettő gyenge, vagy egyszerűen egy bivalyerős védelem elveszi a kedvüket...
a hullámvölgyünk okairól én még meggyőző érveket nem olvastam, abban biztos vagyok hogy a vereségeink közül csak egy a Real elleni tükrözte a valódi erőviszonyokat, a matracosokat a Barcának le kellett volna győzni, a többi pedig teljesen váratlan ( érthetetlen?!) vereség volt.a fáradtság? engem nem győz meg. 3-5 meccsen (amit amúgy végig güriznek)fáradtak aztán hirtelen már nem fáradtak?
hogy a topikhoz is hű legyek, már ugyan leírtam, én egyértelműen a védelmünket látom erősítésre váró állapotban, feltéve persze, ha Neymar szerződéshosszabbítási ügye nem lesz elszúrva...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.29. 13:05:24

Barcelona's transfer priorities for the summer transfer window are, in that order, a centre back, a forward, and a left back. [tv3]
visca el barca írta:ó ne már. szerinted ha a szezonban 3 meccsen lehozza neymart a 60. percben, meg 3x más kezd helyette, akkor most beveri a kapu előtti helyzeteit?
Hát nem tudom, tavalyi évből kiindulva, amikor jobban voltak forgatva szezon közben, Neymar élesebb maradt a végére.. Lehet csak véletlen, és most az adóügyei miatt lett ilyen, passz. Nekem mindenesetre gyanús, hogy idén látványosan nem cserélt elöl Lucho, és szépen ki is eresztettek a srácok a szezon legfontosabb részére.

De lehet tényleg semmi haszna egy normális cseretámadóknak az MSN mögé, akkor viszont nem tudom miért akar igazolni Lucho bárkit is. Ott van Munir, 20 meccs jegelés után egy Gameiro se fogja megváltani a világot, és 35 millió spórolnánk is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.29. 12:44:54

ó ne már. szerinted ha a szezonban 3 meccsen lehozza neymart a 60. percben, meg 3x más kezd helyette, akkor most beveri a kapu előtti helyzeteit?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.29. 12:40:12

Neymar 2-3 hónapja kapu előtt értékelhetetlen, Suáreznek is volt egy 1-1,5 hónapja amikor meccsek mentek el a helyzetkihasználásán, fejben egyáltalán nem frissek a srácok.

De persze lehet ugyanúgy őket tolni jövőre is, csak akkor meg az ég világon semmi szükség cseretámadóra, főleg nem 35 millióért. Széleket Denis megoldja azon a max 10 meccsen, Munir meg Suárezt pótolja a kupa első meccsein, aztán kész.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.29. 12:30:14

palesz77 írta:
LG írta:Más csapatoknál azért rendszeresen be is cserélik a fiatalokat, az MSN mögött megcsak tétnélküli meccseken, vagy sérüléseknél kapnának lehetőséget, és ez nem mindegy.
Mondjuk ha az idei év után se fogja jobban forgatni Lucho az MSN-t, akkor szívesen kimennék megveregetni a vállát..
mégis minek cserélné őket? ki az a hülye aki beáldoz egy 60 meccsen 120-130 gól+60-70 assist triót? én a fáradtságot annyira nem látom rajtuk, suarez úgy tolja, mintha most kezdődött volna a szezon, messin se látom h nagyon fáradt lenne, ráadásul róla tudjuk jól, bármikor képes ellazsálni egy fél meccset, neymar míg inkább fejben fáradt nem fizikálisan. attól hogy a szezonban 5x lehozzák őket a 60. percben nem lesznek májusban fittebbek. a koca kupa meccseken, meg amugy is az ifik játszanak (többnyire).

elől jövőre sem lesz rotáció, ezt már most felejtsétek el. nincs olyan hülye edző a világon aki padoztatna világ top 5 játékosából 3-at
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.29. 12:21:11

LG írta:Más csapatoknál azért rendszeresen be is cserélik a fiatalokat, az MSN mögött megcsak tétnélküli meccseken, vagy sérüléseknél kapnának lehetőséget, és ez nem mindegy.
Mondjuk ha az idei év után se fogja jobban forgatni Lucho az MSN-t, akkor szívesen kimennék megveregetni a vállát..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.29. 12:11:45

roby122 írta:
La Pulga írta: Úgy bírom az ilyeneket :D Nincs olyan játékos, aki fiatal, közepesnél jobb szintet képvisel és idejönne padozni Neymar mögé. Itt volt Pedro, aki nem volt egy kutyaütő szint mégis kb. az esetek nagy százalékában használhatatlan volt kevés játék miatt
Minden nagycsapatnál vannak fiatal támadók/szélsők a padon, de az MSN mögé, csak 30 hoz közeli játékosok jöhetnek padozni sok pénzért...értem.
.
Tudom, hogy iróniának szántad, de pont ez a helyzet. Más csapatoknál azért rendszeresen be is cserélik a fiatalokat, az MSN mögött megcsak tétnélküli meccseken, vagy sérüléseknél kapnának lehetőséget, és ez nem mindegy.

Persze biztos van olyan, aki igy is idejönne a fiatal tehetségek közül, de valószínűleg 1 év csalódás után tovább is állna. A meglévő fiatal tehetségeinkkel sem tudunk mit kezdeni, kár hozni újakat. Igy marad a rutinos középszer.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2016.04.29. 11:43:00

roby122 írta:Tello visszahozatala, vagy Denis kipróbálása Neymar helyén.
Denist minden bizonnyal visszahozzuk, ő lesz az elsőszámú opció Neymar rotálását illetően. Tellot szerintem már elkaszáltuk.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése