Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.01. 15:09:46

palesz77 írta:
Tobias88 írta:Kizártnak tartom hogy 40et elkérjen az Arsenal érte, bőven le lehet alkudni.
Tök őszintén kérdezem, hogy mi okuk lenne olcsóbban elengedni? Az egyik legnagyobb tehetség a posztján Európa szerte - mondjuk engem még mindig nem nyűgözött le, de attól még így van számontartva -, nekik sincs jobb megoldásuk a posztra, és igazolni se egyszerű oda manapság.. Mitől játszanának szeretetszolgálatot, mint ahogy mi szoktuk? Szerintem 40-nél még többet is képesek elkérni..
Sőt szerintem ő egy jó 50-60 millió közötti üzlet lenne!Hianyposzt világszinten is!
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.01. 14:55:09

palesz77 írta:
MessiNeymarSuarez írta:A SPORT katalán lap szerint bejelentkeztünk Marquinhosért, első menetben 40 milliós árral, elvileg a játékos menni szeretne Franciaországból.
Ennyiért elküldik a mezét, meg egy pár stoplisát. Nem mintha nem lenne reális érte, de a PSG nem adja el ennyiért, ebbe szinte biztos vagyok. Max ha az asztalra csap erélyesen, de azt meg úgyse fog.
Szerintem is. Ott is kb olyan az anyagi helyzet, hogy a klubtulaj sejk pár nap alatt összekeresi az árát, nincs okuk elengedni, csak akkor ha tényleg lépni akar, akkor viszont nem tudnak mit tenni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.01. 14:50:57

MessiNeymarSuarez írta:A SPORT katalán lap szerint bejelentkeztünk Marquinhosért, első menetben 40 milliós árral, elvileg a játékos menni szeretne Franciaországból.
Ennyiért elküldik a mezét, meg egy pár stoplisát. Nem mintha nem lenne reális érte, de a PSG nem adja el ennyiért, ebbe szinte biztos vagyok. Max ha az asztalra csap erélyesen, de azt meg úgyse fog.
csababarca írta:Szerintem Bartran kívül senki nem fog elmenni, és nem is nagyon jön ember.
Mindig be van harangozva a nagy jövésmenés, aztán még a sallangtól sem tudunk megszabadulni.
Szerintem még Adriano és Verma is távozik, de Alveséket én se hinnék - Douglas még nyilván, de ő meg nem is kerettag kb. :D Max Vidal, ha tényleg valami olyat csinált év közbe, de akkor is megvan a jobbhátvéd poszt.
Tobias88 írta:Kizártnak tartom hogy 40et elkérjen az Arsenal érte, bőven le lehet alkudni.
Tök őszintén kérdezem, hogy mi okuk lenne olcsóbban elengedni? Az egyik legnagyobb tehetség a posztján Európa szerte - mondjuk engem még mindig nem nyűgözött le, de attól még így van számontartva -, nekik sincs jobb megoldásuk a posztra, és igazolni se egyszerű oda manapság.. Mitől játszanának szeretetszolgálatot, mint ahogy mi szoktuk? Szerintem 40-nél még többet is képesek elkérni..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.01. 14:50:17

A SPORT katalán lap szerint bejelentkeztünk Marquinhosért, első menetben 40 milliós árral, elvileg a játékos menni szeretne Franciaországból.

Nem bízok benne, szerintem max kényszermegoldást hozunk a ligából, de nagyon jó lenne ha tévednék, ha beválik mindenképp megérné az a 40-50 millió euro, cserébe minimum 10 évre meglenne oldva az egyik KH post, nem is akármilyen kaliberrel.

Emellett ha jól tudom, jobbhátvédet is elég jól tud játszani, szóval ha Alves el megy, addig valószínű jól le tudná hozni a posztot, amíg nem találjuk meg az ideális játékost a JHV posztra.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.01. 14:11:50

Szerintem Bartran kívül senki nem fog elmenni, és nem is nagyon jön ember.
Mindig be van harangozva a nagy jövésmenés, aztán még a sallangtól sem tudunk megszabadulni.

Hozzátenném, nem is nagyon igazolnék, max cserecsatárt ha van olyan, meg védőt, de azt elkönyveltem 4 éve hogy nem veszünk értelmeset.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.01. 14:08:22

Tobias88 írta: Inigo meg évek óta ugyan azon a viszonylag magas szinten játszik, de szerintem nem Barcelona szint
Figyelemmel arra hogy milyen embereket vettünk az evek alatt simán az.De szóba sincs sajnos.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.06.01. 13:54:05

Marad egyáltalán védő játékos a keretben?
Le vagyok maradva a hírekkel, most akkor ami a védelmet illeti Adriano, Bartra, Verma, Mas, Alves, Vidal, Douglas rúdja áll kifelé a csapatból?
Kemény, főleg ha belegondolunk mekkora problémát szokott okozni nekünk ez a csapatrész, már ami a normális játékosok leigazolását illeti. Ki tudja hány éve volt az utolsó jó védő igazolásunk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.01. 13:44:23

Subinho írta:És akkor számoljunk csak: Joao Cancelo 20M, Rami 7M, Nolito 20M, Inigo elvileg 15... transfermarkt szerint... Összesen: 62M és ebben nincs benne Bartra, Adriano, Vermalen, Vidal ára (Alves ugye nulla), ami nehogy már ne legyen legalább 25M akciósan... Abból még jöhet egy csere jobbhátvéd...
A lényeg nem ilyen euro csilliárdos Marquinhosokkal kell foglalkozni!!!
Ha elmegy Mascherano és Alves, akkor ők a kezdőcsapatból mennek el. Akiket itt említesz, egyik sem olyan játékos akire egy Barcelonában rábíznék egy kezdő pozíciót. A végén még az Alba - Mathieu - Pique - SR négyessel mennénk a szezonban, ami azért nem annyira acélos valljuk be.

Cancelo-nak volt 1 jó szezonja, igaz Bellerinnek is csak másfél. Viszont utóbbit én jobb játékosnak tartom és előre játékban is erősebb. Még ha drágább is Bellerin sokkal, ő legalább megüti a Barcelona szintjét ami Cancelora még nem igaz. Kizártnak tartom hogy 40et elkérjen az Arsenal érte, bőven le lehet alkudni.

A középhátvéd poszt ugyan ez, viszont nekem oda még jelöltem sincs épeszű áron. Viszont klasszis szintű játékost kell igazolni oda és nem ilyen pót emberkéket. Rami, akármikor is láttam valamit mindig összehozott idén. Inigo meg évek óta ugyan azon a viszonylag magas szinten játszik, de szerintem nem Barcelona szint
94:39 6 - 1
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.01. 13:32:15

palesz77 írta: Inigoról sem. Vele amúgy mi van? Pár éve szupertehetségnek volt kikiáltva.. Sérült volt, megállt a fejlődésben, vagy mi történt? Csak mert azóta se lépett előrébb, a válogatottba se igen hívják be...
Szerintem semmi csak valami miatt nincs olyan nagy resoektje mint kéne.Eleve nem értem mit keres még mindig ott.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.01. 13:12:42

Subinho írta:Egyébként Masch állítólag azért menne el, mert többet szeretne játszani vkp-t. Nos, idén láthattuk, hogy Busikára nagyon ráférne a pihentetés néha, mert csak ténfereg a pályán... Ilyenkor jönne jól egy Rami és Masch meg mehetne feljebb... :)
SR.. Vagy Samper, ha marad, de szerintem kölcsönbe megy. Matyit szeretettel dobta be Lucho védőnek, ha akarta volna, akkor idén is játszathatta vonla Maschot vkp-ként, de nem tette. Talán egyszer volt ott kezdő, kaptunk is 4-et a Bilbaotól. Nyilván nem az ő hibája volt a vereség, de a labdakihozatalok pocsékul mentek aznap, valami köze csak volt hozzá.

Ramit amúgy nem egészen értem, nem rossz gyerek, de bennem valamiért az van meg, hogy rengeteget hibázik - El döntőn 2 tizit hozott össze emlékeim szerint, csak a bíró kegyes volt. Mondjuk nem is volt róla szó, ahogy Inigoról sem. Vele amúgy mi van? Pár éve szupertehetségnek volt kikiáltva.. Sérült volt, megállt a fejlődésben, vagy mi történt? Csak mert azóta se lépett előrébb, a válogatottba se igen hívják be..

Valenciás srác meg nekem nem maradt meg, tudnátok róla kicsit írni? Erősségek, gyengeségek, ilyesmi. Mondjuk a főoldali cikken én csodálkoztam kicsit, pont olvastam olyat tegnap, hogy nem megy Vidal, és kap még egy esélyt.. :-k Szerintem megérdemelné, védekezésben voltak gondok vele, de amúgy ígéretesnek tűnt. De Lucho tudja, ha valamivel nagyon elvágta magát, akkor nyilván inkább küldjük el, minthogy jegeljük 1 évig.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.01. 12:26:20

roby122 írta:
Subinho írta:Adriano, Vermalen, Bartra, Douglas - kell pótolni, akik úgyis alig játszanak... Azt meg nem nehéz... Vermalen, Bartra >> Rami, Inigo,
Nagyjából egyetértek, de ennek sok értelmét nem látom.
Adriano már elvileg a Lazio-é. Douglas egyértelmű, hogy megy.
Viszont ez a Vermaelen - Bartra :arrow: Rami és Inigo Martinez csere nem nagyon értem minek.
Bartra szvsz jobb, mint Inigo, de ha nem is jobb, kb. 1 szinten vannak.
Vermaelen meg amikor játszott, mindig jól játszott, csak Luchonak szokása, hogy sz..ik a cserékre.
Na most ha maradna Mascherano akkor mivel játszana többet ez a Rami meg Inigo? Szerintem semmivel.
Inkább el kéne kezdeni beépíteni Bartrat, mert drága védőt úgysem fogunk hozni. Max ilyen Blind meg ilyen félmegoldásokat megint.

Joa Cancelo játéka nekem is tetszik, elég sokat játszott idén, voltak gólpasszai is, gólja is volt, inkább 15-20 milláért ő, mint Bellerín 40-ért + a jó Eb szereplés mindjárt 50 millió lenne. :D

Csere támadónak meg teljesen mindegy, hogy miről ,s kiről beszélünk, mert úgyis Nolito lesz. :D
Nos a minek kérdésre egyszerű a válasz: Bartra lehet, hogy jobb, mint Inigo, DE kinyilvánította, hogy elmegy és sztem Vermalent sem fogjuk tartóztatni, mert többet van az orvosi szobában, mint a gyepen, 2 év alatt lenyomott vagy 5 meccset??? Rami 30 körül van, vagyis ha elfogadja a csere szerepkört jó lenne és nem drága, asszem 7 misi körüli az ára... Inigo fiatal, ő lenne az "új Bartra". Persze én is Bartrát építeném be, de Lucho NEM fogja!!!
Egyébként Masch állítólag azért menne el, mert többet szeretne játszani vkp-t. Nos, idén láthattuk, hogy Busikára nagyon ráférne a pihentetés néha, mert csak ténfereg a pályán... Ilyenkor jönne jól egy Rami és Masch meg mehetne feljebb... :)

És akkor számoljunk csak: Joao Cancelo 20M, Rami 7M, Nolito 20M, Inigo elvileg 15... transfermarkt szerint... Összesen: 62M és ebben nincs benne Bartra, Adriano, Vermalen, Vidal ára (Alves ugye nulla), ami nehogy már ne legyen legalább 25M akciósan... Abból még jöhet egy csere jobbhátvéd...
A lényeg nem ilyen euro csilliárdos Marquinhosokkal kell foglalkozni!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.01. 11:51:57

Tromort77 írta:
Barcaforever írta:
Ezt a Blid ügyet nem is értem komolyan. :shock: :?

Bellerín hatalmas spíler, nem értem miért nem ruházunk be rá, hosszú évekre megoldott lenne a jhv poszt, gyors technikás, Alves ára is bőven megtérült.
Blind bal bunkós.
Bellerin-t én bírom, de még nagyon fiatal. Szerintem még korai lenne hozni. Pár év múlva viszont fő opció lehet.
Játszott ő jobb oldalt is Hollandiában de minek?Vagy én kaptam el nagyon rossz meccseit de ahogy látom nem csak a nevében vak.Egy közepes támadósor is megeszi.Ha egy sz egyben rá vezetik a labdát már kb. vége is.A holland szurkolók nagy része nem hajlandó bevállalni de hosszú évtizedek óta a leggyengébb eresztésük van.A nagy része azért került top csapatba mert holland aztán padra is szorultak.Na ennek a generációnak a része ő.Ingyen se nemhogy ennyi pénzért.

Amúgy is sz MU játékosok 70%-a nem egy MU szintű játékos.Majd pont nálunk lesznek jók.

Bellerin szerintem ugyanazért nem fog jönni ami miatt évek óta nincs egy jó védő vételünk.A vezetőség nem hajlandó belátni hogy nem csak a támadók ára van már az egekben hanem a minőségi jó vedőké is.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.01. 11:36:09

Subinho írta:Adriano, Vermalen, Bartra, Douglas - kell pótolni, akik úgyis alig játszanak... Azt meg nem nehéz... Vermalen, Bartra >> Rami, Inigo,
Nagyjából egyetértek, de ennek sok értelmét nem látom.
Adriano már elvileg a Lazio-é. Douglas egyértelmű, hogy megy.
Viszont ez a Vermaelen - Bartra :arrow: Rami és Inigo Martinez csere nem nagyon értem minek.
Bartra szvsz jobb, mint Inigo, de ha nem is jobb, kb. 1 szinten vannak.
Vermaelen meg amikor játszott, mindig jól játszott, csak Luchonak szokása, hogy sz..ik a cserékre.
Na most ha maradna Mascherano akkor mivel játszana többet ez a Rami meg Inigo? Szerintem semmivel.
Inkább el kéne kezdeni beépíteni Bartrat, mert drága védőt úgysem fogunk hozni. Max ilyen Blind meg ilyen félmegoldásokat megint.

Joa Cancelo játéka nekem is tetszik, elég sokat játszott idén, voltak gólpasszai is, gólja is volt, inkább 15-20 milláért ő, mint Bellerín 40-ért + a jó Eb szereplés mindjárt 50 millió lenne. :D

Csere támadónak meg teljesen mindegy, hogy miről ,s kiről beszélünk, mert úgyis Nolito lesz. :D
Tromort77

2016.06.01. 10:25:47

Barcaforever írta:
Ezt a Blid ügyet nem is értem komolyan. :shock: :?

Bellerín hatalmas spíler, nem értem miért nem ruházunk be rá, hosszú évekre megoldott lenne a jhv poszt, gyors technikás, Alves ára is bőven megtérült.
Blind bal bunkós.
Bellerin-t én bírom, de még nagyon fiatal. Szerintem még korai lenne hozni. Pár év múlva viszont fő opció lehet.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.01. 10:21:56

Nekem ez a Bellerin gyerek nem nagyon volt meggyőző, bár nem sok Arsenal meccset láttam idén, bajnokit egyáltalán, BL-t néhányat, de nem tűnt akkora nagy spílernek, főleg 40 misiért! Azonban - és lehet, hogy azért mert többet láttam játszani - ez a Joao Cancelo gyerek elég jónak tűnik!!! Vidallal nem igazán értem, hogy mi a szitu, de ha ennyire összerúgták a port, hogy még így sem maradna, hogy Alves elmegy onnan, akkor mielőbb menjen!!!
Masch nagyon remélem, hogy marad és akkor csak a "tölteléket" - Adriano, Vermalen, Bartra, Douglas - kell pótolni, akik úgyis alig játszanak... Azt meg nem nehéz... Vermalen, Bartra >> Rami, Inigo, balra ott van Matyi (tudom nem jó ott, de Lucho úgyis őt teszi be), jobbra kell csak vmi csere szélső védő... azt csak ki tudjuk kukázni... :) kp megvan, előre meg úgyis jön Nolito és kb. ennyi lesz idén nyáron...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.06.01. 10:06:26

Zozzy 5 írta:
MichaaBee írta:Blind-ről szólnak a legújabb pletykák a sporton. Nem tűnik rossz gondolatnak egyébként, 18 millió euróról írnak, egyben csere középhátvéd és minőségi ember Alba mögé és vkp-t is tud játszani. Korábban volt felmerült már a neve, aztán az MU-ba került, talán passzolna is ide. Tudna írni róla valaki, aki látta játszani relatíve többet a Unitedben?
hát, azon a pár United meccsen, amin láttam, elég vakon volt a csávó. bár az tény, hogy minden meccsét nem követtem, de a unitedes barátaim se nagyon voltak elájulva tőle. csere balhátvédnek talán elmenne, de középen már nem szívesen látnám, Smallinggal elég komolytalan párost alkottak, ahogy rémlik.
Ezt a Blid ügyet nem is értem komolyan. :shock: :?

Bellerín hatalmas spíler, nem értem miért nem ruházunk be rá, hosszú évekre megoldott lenne a jhv poszt, gyors technikás, Alves ára is bőven megtérült.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.01. 09:45:38

MichaaBee írta:Blind-ről szólnak a legújabb pletykák a sporton. Nem tűnik rossz gondolatnak egyébként, 18 millió euróról írnak, egyben csere középhátvéd és minőségi ember Alba mögé és vkp-t is tud játszani. Korábban volt felmerült már a neve, aztán az MU-ba került, talán passzolna is ide. Tudna írni róla valaki, aki látta játszani relatíve többet a Unitedben?
hát, azon a pár United meccsen, amin láttam, elég vakon volt a csávó. bár az tény, hogy minden meccsét nem követtem, de a unitedes barátaim se nagyon voltak elájulva tőle. csere balhátvédnek talán elmenne, de középen már nem szívesen látnám, Smallinggal elég komolytalan párost alkottak, ahogy rémlik.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.01. 09:32:55

Deus írta:Istenem... Elég durván fogyatkozik a védősorunk. Alves, Mascherano, Vidal, Bartra, Adriano, Vermaelen....
Mondjuk ebből 4 felesleges is volt oda. Kiváncsi lennék a játékpercekre. Amit ők lehoztak tavasszal, azt kb bármelyik ifista megcsinálja.
A másik, talán végre nem hunyunk szemet védő igazolásán.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.01. 08:40:43

MichaaBee írta:Blind-ről szólnak a legújabb pletykák a sporton. Nem tűnik rossz gondolatnak egyébként, 18 millió euróról írnak, egyben csere középhátvéd és minőségi ember Alba mögé és vkp-t is tud játszani. Korábban volt felmerült már a neve, aztán az MU-ba került, talán passzolna is ide. Tudna írni róla valaki, aki látta játszani relatíve többet a Unitedben?
Értékelhetetlenül gyenge, mint a jelenlegi holland generáció.Rengeteget hibázik sokszor lassú és körülményes.Az MU túl nagy lépés volt oda.Egy Holland topcsaoat oké de ennyi.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.06.01. 08:33:47

Istenem... Elég durván fogyatkozik a védősorunk. Alves, Mascherano, Vidal, Bartra, Adriano, Vermaelen....
KépKép
Tromort77

2016.06.01. 01:12:35

MichaaBee írta:Blind-ről szólnak a legújabb pletykák a sporton. Nem tűnik rossz gondolatnak egyébként, 18 millió euróról írnak, egyben csere középhátvéd és minőségi ember Alba mögé és vkp-t is tud játszani. Korábban volt felmerült már a neve, aztán az MU-ba került, talán passzolna is ide. Tudna írni róla valaki, aki látta játszani relatíve többet a Unitedben?
Pont akartam hozni a hírt. Én nagyon örülnék neki. Több posztra is jó lenne, tehetséges és az Ajax iskola tagja volt plussz LVG is jó hatással volt rá. Hazudnék ha azt mondanám, hogy sok Mu meccset láttam idén, nem igazán kínoztam velük magam. De amikor láttam megbízható volt. Védelemben nagyon jó, támadásban nem egy nagy spíler, de nem jön zavarba a labdától. Olyan Abidal típusú ember. Én örülnék neki és egy okos igazolás lenne. De megint az van, hogy Mou-tól játékost igazolni biztos nem lenne könnyű.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.06.01. 01:04:57

Blind-ről szólnak a legújabb pletykák a sporton. Nem tűnik rossz gondolatnak egyébként, 18 millió euróról írnak, egyben csere középhátvéd és minőségi ember Alba mögé és vkp-t is tud játszani. Korábban volt felmerült már a neve, aztán az MU-ba került, talán passzolna is ide. Tudna írni róla valaki, aki látta játszani relatíve többet a Unitedben?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.31. 19:19:05

S.Agüero írta:És szerinted azzal jobban járnánk, ha Masch átvetté Busi helyét?
Ezt egy szóval se mondtam.Ő klasszikus erő kp. nem a passzkátek hanem az ütközés az erőssége.De az teny hogy vkpnak jött szóval megérteném ha a posztján szeretné befejezni a karrierjét.

Meggyőződésem amúgy ha a klub nem ilyen töketlen dilettáns védő kérdésben az életben nem került volna hátra a padon a végtelenségig nem ücsörgött volna szóval ma már nem lenne itt. Egyébbként nem baj hogy így lett nagyon fontos láncszem lett az évek alatt és meg merem kockáztatni hogy nem is biztos hogy ennyi trófea itt lenne nélküle.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.31. 18:43:38

Meg azért se játszott vkp-t, mert itt sose ment neki úgy, ahogy előtte a Poolban, meg a válogatottban. A labdakihozatalunk döcögős vele, ő is és a csapat is jobban jár, ha védőt játszik a Barcában.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.05.31. 18:13:54

És szerinted azzal jobban járnánk, ha Masch átvetté Busi helyét?
Válasz küldése