Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.02. 13:40:53

Szomorú hogy elmegy, de legalább egy évet még ráhúzott, úgyvolt hogy már tavaly nyáron lelép.

Köszönünk mindent Dani =D>

Amúgy furcsa, de véleményem szerint pont nála nem látszik a kor...Szinte minden meccsen, jelentős rotáció nélkül fel-alá futkározik padlógázzal, és mégis bírta nálunk, márpedig nem kis intenzitással tette ezt, és azért mégha nem mindig nyújtott kiváló teljesítményt, de szerintem összességében elégedettek lehetünk vele az elmúlt 1-1.5 évben, pláne a 2014 őszi, és azelőtti mélypontja után.

Kíváncsi vagyok ki fog helyére lépni, Aleix Vidalnak itt a lehetőség, Sevillában jól tolta, hátha...

Aztán ha Bartra esetleg valami csoda okán nem lép, akkor mindenképp érdemes lenne megpróbálni beépíteni, én még mindig látok potenciált benne, mellesleg nem kevés kitartás van benne.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.02. 13:38:48

Tromort77 írta:Na Robert nyilatkozott pár ügyben:

nah ezekre számítottam, várható volt.
Alves megy, Masch marad, kicsit áltatják a jónépet Bartraval, Vidal-Robi jobbszél szeptembertől, max ha igazolunk khv-t,akkor olyat aki ki tud oda segíteni.
Adriano meg senkit nem érdekel már.

Az utolsó,amit LEről ír, az tök jó lenne ha tényleg így működne majd.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.06.02. 13:29:46

Na Robert nyilatkozott pár ügyben:

Robert (sports director): "Alves? Dani has decided to leave, he has informed us about that." #fcblive

Robert (sports director): "We don't want Alves to leave, but it's a personal decision and we have to respect that." #fcblive

Robert (sports director): "Signing right back? We believe in Aleix Vidal, that's why we signed him. And we have the option of Sergi Roberto"

Robert (sports director): "Bellerin could return one day? He's a great player, but that's not an option we're considering now." #fcblive


Robert (sports director): "Mascherano? I talked with him, he knows our opinion. For me it's clear he'll stay." #fcblive

Robert (sports director): "Bartra? It's true buyout fee has dropped, but we want him to stay linked to the club." #fcblive

Robert (sports director): "Adriano? He has an ongoing contract and no one told me he'll leave, that's all I can say now." #fcblive

Robert (sports director): "Douglas? We want him to play, here or elsewhere. If it's not possible here, we'll find a solution." #fcblive

Robert (sports director): "Nolito? You all know why we didn't sign him in January. He has a contact at Celta, so won't coment further."

+
Luis Enrique doesn't want the club to sell any player before they have signed a new player for his position. Only exception is Adriano. [md]

Balinho,

Alves helyett ott lesz a Vidal és SR. Védő fog kelleni, az még kérdéses ki lesz, de biztosan dolgoznak az ügyön. Alapból Pique, Masche és Mathieu megvan. Egy ember kell még középre és egy a balosra. Balosra elég csere ember. Nem értem Alba-val mi a probléma, persze kell a konkurencia, de szerintem semmi okunk nem lehet a panaszra vele szembe. Pont láttam még a kupa döntő után egy posztot fb-n, hogy a szezon legrosszabb játékosa döntötte el. Nem is értettem. Teljesen megbízható. Csek egy jó csere kell mögé.
Kp-n Arda és Rafinha is ott van végre, illetve Denis Suarez is. Kell egy csatár még és kész a keret.

Szerk:

Robert (sports director): "Arda? We believe in him. It's not always easy to adapt, to this club but we expect a lot from him." #fcblive

Robert (sports director): "Goalkeepers? We have two fantastic keepers and they'll both continue." #fcblive

Robert (sports director): "Marquinhos? Everyone likes a player like him. But I didn't talk with the player or with PSG." #fcblive
Remélem ez így is marad. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tromort77 2016.06.02. 13:42:02-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.06.02. 13:28:10

Tromort77 írta:Adriano (31) has three-year deal with Lazio. Wants to leave on a free transfer and get salary of one year he has left at Barcelona. [catr] Ez nagyon tetszik. Nem, hogy nem keresünk rajta hanem még a fizuja is járna. :D Nagyon remélem, hogy ebbe nem megyünk bele.
Hát szerintem egyszerű a szitu. Ha menni akar ingyen a Lazioba, akkor lemond a pénzéről, különben csücsülhet egy évet a lelátón, aztán próbálhatja eladni magát egy év üresjárat után.

Azért ennyire nem lehetnek hülyék a vezetőink, hogy ebbe belemenjenek... :?
Tromort77 írta:Amúgy meg közel sem annyira kaotikus a helyzet. A keménymagból csak Alves fog távozni valószínűleg. Mascherano szerintem biztos kap egy kis fizetésemelést és marad. A többiek nem osztanak nem szoroznak. Olyanok mennek el akik amúgy sem játszottak. Helyettük jön 3-4 új ember és kész.
Ez meg azért nem igaz, mert eleve kellene egy hosszú távon elsőszámú középhátvéddé felépíthető játékos, egy minőségi cserecsatár, akit bármikor bátran lehet bedobni az MSN helyett, hátha nem fújnak ki, egy csere balhátvéd, aki tényleges konkurenciája Albának, és azért szerintem kéne egy minőségi játékos a középpályára is, mert a Busi-Ini-Rakéta hármason túl igazából mindenki egy szinttel alacsonyabbat képvisel. És akkor itt még csak arról beszélünk, hogy ki az aki a mostani csapatba kellene erősítésnek.

Mert ugye, ha elmegy Alves, akkor kelleni fog egy elsőszámú jobbhátvéd, lehetőleg fiatal, mert rohadtul kezdünk belefulladni abba, hogy 28-30 éves játékosokat veszünk, akik aztán amikor hanyatlani kezdenek fillérekért vagy ingyen mennek el, hogy aztán őket megint 28-30 éves 20-40 milliós játékosokkal pótoljuk 2-3 évre. Elmegy gondolom bagóért Verma, a piaci árhoz képest bagóért Bartra, a vételárhoz képest bagóért Vidal, a semmit sem érő Douglas, ugye valszeg ingyen Adriano és Alves, és akkor nézzünk már rá arra a védelemre.

Pique-Masch-Matyi-Alba-SR. Ide kell minimum 3 ember, ami az árakat látva nagy valószínűség szerint a többi hiányposzt rovására fog menni. Aztán meg csodálkozhatunk, ha az MSN nem bír egy teljes évet végig, vagy hogy a középpályán Rakitic 60 percnél kifullad, Busi is marad ilyen hullámzó.

Azért nagyon nem mindegy, ha 3-4-5 kiegészítő ember kiesik és csak filléreket kapunk érte.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.02. 13:21:49

LG írta:olaszok hülyék lennének egy kiöregedő védőnek a legnagyobb sztárjaik fizetésének dupláját kifizetni.
Ezt mondom azóta hogy ez az ügy kibukott.Alves klubhűség ide oda lóvéért csinál mindent.A felét ha kifizetne a Juventus és nem azért mert nem tudnák nem akarják.Ha meg mégis és ugyanezért a pénzért menne oda akkor az olasz adótörvények miatt elképesztő bruttót kell adni neki.Na ilyen nem lesz.

Még ha egy angol csapattal lenne hírbe hozva de egy olasz...Meg pont a Juventus.Nem azért emelkedtek fel újra a balhé után és van egyedül neki saját stadionjuk és európai szinten is top keretük mert boldog boldogtalannak kifizettek mindent amit kért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2016.06.02. 13:28:34-kor.
Kép
Tromort77

2016.06.02. 11:51:57

Adriano (31) has three-year deal with Lazio. Wants to leave on a free transfer and get salary of one year he has left at Barcelona. [catr] Ez nagyon tetszik. Nem, hogy nem keresünk rajta hanem még a fizuja is járna. :D Nagyon remélem, hogy ebbe nem megyünk bele.

Amúgy meg közel sem annyira kaotikus a helyzet. A keménymagból csak Alves fog távozni valószínűleg. Mascherano szerintem biztos kap egy kis fizetésemelést és marad. A többiek nem osztanak nem szoroznak. Olyanok mennek el akik amúgy sem játszottak. Helyettük jön 3-4 új ember és kész.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.02. 11:45:46

visca el barca írta:egyelőre még embert sem adtunk el, de már kezditek a jövőre így úgysem nyerünk semmit dalt... :D
A nem nyerünk semmit hozzáállást én nem tapasztalom, de az igaz, hogy többen Mascherano és Alves eladását már tényként kezelik, holott még semmi sem biztos, főleg nem az argentinnál, hisz ha őt nem engedjük, akkor nem megy, ilyen egyszerű. Biztos vagyok benne, hogy csak akkor engednénk el, ha előtte találnánk megfelelő helyettest számára.

Alves esetében más a helyzet, ott a szerződése miatt elsősorban rajta múlik a dolog, abban viszont nem vagyok biztos, hogy Juventus ki tudná elégíteni a nem kis anyagi ígéreteit. Még ha az ingyenes távozás miatt kapna jelentősebb aláírási pénzt, még akkor sem, többszörösét keresi nálunk, mint a Juveból bárki, és az olaszok hülyék lennének egy kiöregedő védőnek a legnagyobb sztárjaik fizetésének dupláját kifizetni.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.02. 11:38:35

Sziasztok!
Valóban kaotikus az utóbbi évek átigazolási politikája a klubnál. Azt persze senki ne várja, hogy a Barca majd játékosok eladásából generál tőkét. Nem vagyunk egy Ajax, Porto, vagy Sevilla, akik olcsón vesznek és drágán adnak. Itt ez fordítva van!
Esetleges távozók:
1.) JHV - Alves teljesítménye még mindig elfogadható, a társak is szeretik, csak a bértömege miatt lehet reális esély a távozására.
Vidal személyében egy Alves kaliberű játékos van a keretben, de L. Enrique nem bízik benne. Ez ellen nincs mit tenni, ha az edzőnek nem kell.
Douglas az egyik nagy melléfogás volt, szerintem már az is csoda, hogy eddig kihúzta a klubnál.
2.) KH - Bartra engem Puyol és Piqué kombinációjára emlékeztet, mert intelligens, nyugodt, jól fejel, hasznos az előre játékban, ha nincs más opció, akár a jobbhátvéd posztját is le tudja hozni egy kisebb csapat ellen, csak a rutin hiányzik belőle. De a helyzete pont olyan, mint Vidalé.
Vermaelen nem sokat tudott hozzátenni, és vele szemben is érezhető a bizalmatlanság.
Mathieu, az a drága jó Mathieu. Már attól feláll a szőr a hátamon, mikor meglátom a nevét a tartalékok közt, nemhogy mikor a pályán van. Nem tudom neki milyen szerepet szán a szakmai stáb, de az biztos, hogy ő sem oldotta meg a védelem problémáit.
végül szó kell ejteni még Mascheranoról is, akit a hírek szerint a Juve vinne Alvessel együtt. Az argentinnek, többekhez hasonlóan, van némi adózási gondja, emiatt lehetséges, hogy tényleg inkább elhagyja Spanyolországot.
3.) BHV - Adriano távozása évek óta téma. Semmi meglepő nem lenne benne, ha tényleg menne. Alba mellett amúgy is nagyon kevés a szabad meccs.
4.) CS - szinte biztosra vehető Sandro távozása. A teljesítménye és a játékpercei alapján nem véletlenül.
Munir helyzete már nem ennyire egyértelmű, őt jobban kedveli a stáb. Szerintem az ő és Sanadro teljesítménye között nem igazán van különbség. Egyikük sem megoldás a poszton.
Akkor nézzük a várható erősítéseket:
1.) Szinte biztosan kell egy JHV. Legtöbb helyen Bellerín neve olvasható, aki ugye saját nevelésű játékos, fiatal, nagy potenciállal. Csak ugye ezt az Arsenal is tudja. A másik esélyes a valenciai Joao Cancelo, aki szintén fiatal és tehetséges. Emellett a ligában játszik és a Barca jó kapcsolatot ápol a Valenciával, akik a hírek szerint igényt tartanának Halilovicra és/vagy Tellora! Ezzel lehetne csökkenteni az árat is.
2.) Évek óta kardinális, visszatérő kérdés a KH posztja. Azt tudjuk, hogy ebbe a csapatba különösen nehéz megfelelő belső védőt találni, mert nem elég csak a jó védőmunka. Már római időszaka óta terítéken van a brazil Marquinhos, aki talán tényleg beillene ide, de ugye a PSG igen magas árat kér érte. A 'B' verzió erre a posztra a bilbaoi Laporte lehet, akit fél Európa körbetáncol. A képességei adottak, plusz ismeri a spanyol bajnokságot. A sérülése miatt talán még a magas árából is lehetne lefaragni egy kicsit.
3.) BHV csak csak tartaléknak kell, így akár a B csapatnál is körül lehetne nézni.
4.) a középpályán most rendben vagyunk. S. Roberto igazi jolly joker, Rafinha kreatív, mellette pedig fegyelmezett is. Melléjük érkezhet még D. Suárez, aki bagóért kerülhet vissza a Barcához. Mascherano esetleges távozásával viszont Busquets mögött nem lenne igazi szűrő. Roberto meg tudja oldani ezt is, vagy ott van S. Samper, de mi van, ha hosszabb időre, nagy meccseken kellene pótolni Busit. Erre lenne szerintem alkalmas Song, aki még mindig a klubhoz tartozik, de őt sem igazán kedveli L. Enrique.
5.) Végül a támadósor, ahol az 'MSN' mögé kellenének kiegészítő emberek. L. Enrique nagy kedvence Nolito, aki igazán jól játszik, saját nevelés volt, ehhez képest most őt, korához képest is drágán kellene visszavenni. Az idén berobbant, friss angol bajnok R. Mahrez is benne van abban a bizonyos kalapban. Ő fiatalabb, viszont talán éppen ezért ő több játékpercet szeretne és nem szívesen padozna Messiék mögött. Számomra a legideálisabb választásnak Lavezzi tűnt, de ő ugye inkább kötött egy zsíros szerződést még januárban.

Nagyjából ennyit tudunk most. Kicsit hosszabb lett ez a hozzászólás, mint terveztem, azért remélem nem untattam senkit, aki végigolvasta.
Eseménydús, eredményes átigazolási időszakot kívánok! !Visca el Barca!
Üdv: Tóth Attila
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.02. 11:26:23

Ronaldinho&Barca írta:Ennyit arról, hogy itt-ott megerősítjük a csapatot a nyáron. :D Piqué és Alba-n kívül a komplett védelmünk elhúzza a csíkot, azért ez elég komoly. Vidalt ennyire benézte a vezetőség? Érdekes kérdések tudnak ilyenkor felmerülni. Remélem a vezetőség már alápecsételte a papírokat és hamarosan erősítéseket fognak bejelenteni. Nagy mákunk van, előbb említett két kollégán kívül nem tudtunk védőt vásárolni, szűk a piac és kevés az igazán jó védő. Izgalmas nyár elé nézünk. Marquinho szappanopera újratöltve. :D
60 milliókat nem hiszem, hogy kiadunk középső védőért. Ha Mascherano marad, akkor marad ugyanez lesz a felállás, bár én elkezdeném Bartrat most már beépíteni, de ha képesek leszünk eladni az MU-nak, Spurs-nek 8 millióért, akkor mi leszünk a világ barmai (Mourinho meg egy jót röhög rajtunk).
Viszont ha lécel Bartra, Mascherano meg Vermaelen is, akkor kénytelenek leszünk igazolni 60 milla körül a védelembe, ha nem akarjuk, hogy a Piqué-Mathieu páros nyomassa. :D
Ha csak Vermaelen megy akkor meg teljesen érthető az ilyen Sidnei féle igazolás.

Az meg azért nem semmi, hogy Vidalt 17 millióért vettük, és 10 ért távozik. A törökről már egy szót sem ejtenek, pedig ő még nagyobb bukta szerintem, mint a spanyol, mert őt legalább cserének lehetne alkalmazni. A török még erre sem érdemes.
Marketing miatt sem fogják eladni még 1-2 évig. Turan azért nagy sztár Törökországba, mezei is mehetnek dögivel, még 1 évet tuti fognak neki adni, de nem azért, mert itt meg fogja váltani a világot. Aztán majd jó Barcelona módra távozik 1-2 év múlva 15 millióért...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.02. 11:16:20

visca el barca írta:egyelőre még embert sem adtunk el, de már kezditek a jövőre így úgysem nyerünk semmit dalt... :D
Mármint ki? :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.02. 11:13:28

egyelőre még embert sem adtunk el, de már kezditek a jövőre így úgysem nyerünk semmit dalt... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.02. 11:01:34

LG írta:
Subinho írta:Bellerin is és Marquinhos is legalább 60 lesz, miért is adnák oolcsóbban, elvileg egyiket sem akarják eladni, terveznek velük... Szal nem mindegy hogy pl Vidalt akarnák tőlünk elvinni, vagy mindjuk Piquét... Nem ugyana.... Pont ezért nem értük kéne hadakozni, mert mi van ha sikerül lealkudni mondjuk 50-re? Van 100 misi 2 emberre??? Nincs... Akkkor?
Bellerin 13 millió eurót ér a transfermarkt szerint. Persze nyilván az Arsenal annyit kérhet érte, amennyit akar, de a világ barmai lennénk, ha ennyit kifizetnék érte. Értem én, hogy aki fiatal, és a PL-ben bele tud rúgni egy egyeneset a labdába, az már is gigamegaszuperthetség, sőt, elvetemültebbeknél máris a legjobb a poszton ( :lol: ), de ne vicceljük már, felejtsük el gyorsan a srácot. Ő is ugyanúgy beégne, mint a többi Arseanalos szupersztár az elmúlt években, aztán a fejünket verhetnénk a falba. Sokkal inkább SR!
Pont ez a bajom nekem is.Nem is az ára hanem hogy egy Arsenal játékosara ennyit.Azok rendre besülnek minden poszton.Persze lehet ő lenne az üdítő kivételével de 10 Arsenal játékosból 9 bárhova megy kijön hogy semmire se jó!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.02. 10:52:28

Subinho írta:Bellerin is és Marquinhos is legalább 60 lesz, miért is adnák oolcsóbban, elvileg egyiket sem akarják eladni, terveznek velük... Szal nem mindegy hogy pl Vidalt akarnák tőlünk elvinni, vagy mindjuk Piquét... Nem ugyana.... Pont ezért nem értük kéne hadakozni, mert mi van ha sikerül lealkudni mondjuk 50-re? Van 100 misi 2 emberre??? Nincs... Akkkor?
Bellerin 13 millió eurót ér a transfermarkt szerint. Persze nyilván az Arsenal annyit kérhet érte, amennyit akar, de a világ barmai lennénk, ha ennyit kifizetnék érte. Értem én, hogy aki fiatal, és a PL-ben bele tud rúgni egy egyeneset a labdába, az már is gigamegaszuperthetség, sőt, elvetemültebbeknél máris a legjobb a poszton ( :lol: ), de ne vicceljük már, felejtsük el gyorsan a srácot. Ő is ugyanúgy beégne, mint a többi Arseanalos szupersztár az elmúlt években, aztán a fejünket verhetnénk a falba. Sokkal inkább SR!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.02. 09:08:39

Kovbal88 írta: A Barca az utóbbi években Top 3-as klub, ami a nyert trófeákat illeti. Szóval a legtöbb játékosnak mindent meg kellene tenni, hogy a Barcában játszahasson, és mégis City, PSG, Chelsea szinten igazolgatunk. Magasan ár felett. Eladást nem is mondanám, mert az elajándékozás inkább. Aztán meg jönnek, hogy nincs pénz igazolásra.
Nem nehéz rájönni, hogy miért!
Ezzel két okból nem értek egyet.Egyrészt a Top klubbok laikus szinten nekünk nyilván vonzóak, de fiatal játékosként látható hogy nem leszel kezdő mert a bevált 11-től nem férsz be!Ráadásul pénzt se úgy kapsz mert nincs neved.De ha hív egy feltörekvő milliárdos klubb középes kezdővel hatalmas pénzért nyilván oda megyek mert degeszre keresem magam másrészt meg ha egy top klub újból megkeres már nem a padon mozizásért hiv és nem apróert!A Top klubból kezdője feltörekvő játékos előtt nincs nyitva ezért nem is annyira vonzó.Ebből jön a másik ellenérvem sz igazolásokkal árára.Top klub sikeres nyilván van pénze számomra fontos játékost akar elvinni akivel évekig számoltam volna.Meg kell oldani a pótlását és pénzt is kell keresni rajta.Hát akkor fog a tollam.

És most itt ne jöjjön senki azzal hogy nem kész játékost kell akkor venni hanem egy fiatalt aki összerakja magát az evek alatt mert nincs időnk felépíteni valakit.Top klub vagyunk abból élünk hogy eredményeket szállítunk.Egy fiatal játékos aki kezdő szinten áll nem 30 hanem 60-70 millió.Egy feltörekvő tehetseg meg ide se jön, mert padozni fog!Ha szinten akarunk maradni muszáj a milliárdos csapatok szintjén igazolni mert az eredmények és s hagyomány stb. ma már nem elég egy 21-23 éves kezdő színtű játékos idehozatalahoz.Ez amúgy így rendben is van.

A gond inkább az hogy nem csinálunk hosszú távú igazolást.Aki meg bevállik az a végelgyengülésig itt van.Na most én nagyon nem vagyok a pártján annak hogy az idősebbeket el kell adni de azt ne is gondolja senki hogy egy Adrianoért aki 30 múlt és 30 percet játszott valaki pénzt fog adni.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.02. 08:26:08

Subinho írta:Bellerin is és Marquinhos is legalább 60 lesz, miért is adnák oolcsóbban, elvileg egyiket sem akarják eladni, terveznek velük... Szal nem mindegy hogy pl Vidalt akarnák tőlünk elvinni, vagy mindjuk Piquét... Nem ugyana.... Pont ezért nem értük kéne hadakozni, mert mi van ha sikerül lealkudni mondjuk 50-re? Van 100 misi 2 emberre??? Nincs... Akkkor?
Szerintem a Barcelonának mindegy, mert ez igazolás része nagyon nem megy a csapatnak!
Utóbbi 10 évben nem nagyon tudnék, olyan játékost mondani akin kerestünk volna.
Casares 17 ért jött ment
Ibra 80 körül ment 24 ért egy év múlva úgy hogy még most is ér vagy 15 öt simán
Csiga is valami 20 körüliért
Suarez 80 úgy hogy három hónapig nem is játszhatott
Neymar ki tudja mennyiért egy év volt a szerződéséből a Santosnál + a játékjoga fele a családjánál
Villa 40 ért jött ment 5 millióért
Tourén se nagyon kerestül
Pedron se
Sanchezen
Douglast már nem is említem
Marquez, Helb, Maxi Lopez,
Ronaldinho, Deco, Henry, Eto'o, Xavi
nem tudok olyan játékost hirtelen akin kerestünk volna igaz ezek már a múlt, de a jelen
Sandro, , Vidal fiatal játékosok és ingyen mennek.

A Barca az utóbbi években Top 3-as klub, ami a nyert trófeákat illeti. Szóval a legtöbb játékosnak mindent meg kellene tenni, hogy a Barcában játszahasson, és mégis City, PSG, Chelsea szinten igazolgatunk. Magasan ár felett. Eladást nem is mondanám, mert az elajándékozás inkább. Aztán meg jönnek, hogy nincs pénz igazolásra.
Nem nehéz rájönni, hogy miért!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.06.02. 08:23:43

Múltkor írtam egy kicsit csípős hozzászólást az átigazolási politikánkról. Törölve lett. Akkor most csak ennyi: :evil: =D> :twisted: :mrgreen: [-X

Arda és Vidal nélkül hoztuk volna ugyanezt a szezont, Vidal már megy is, Arda egyenlőre (sajnos) nem. Míg minket mindenki simán lehúz, mi ingyen engedjük el a játékosainkat. Lehet veszekedni a saját neveléseken, de most sokkal jobb pozícióban lennénk, ha 1-2 ember kapott volna lehetőséget.

Persze nem látjuk a jövőt, de benne van a pakliban, hogy jövőre a csapat alapból nem lesz elég jó, az meg még jobban, hogy mondjuk 2 meghatározó játékos komolyabb sérülése megpecsételi az egész szezonunkat. Nem mondom, hogy így lesz, ne is legyen, de valamit már csinálni kell az igazolásokkal, és a csapatépítéssel.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.02. 07:06:45

Bellerin is és Marquinhos is legalább 60 lesz, miért is adnák oolcsóbban, elvileg egyiket sem akarják eladni, terveznek velük... Szal nem mindegy hogy pl Vidalt akarnák tőlünk elvinni, vagy mindjuk Piquét... Nem ugyana.... Pont ezért nem értük kéne hadakozni, mert mi van ha sikerül lealkudni mondjuk 50-re? Van 100 misi 2 emberre??? Nincs... Akkkor?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2016.06.02. 01:36:33

Nagyon tartok ettől az átigazolási időszaktól, a vezetőségünket ismerve lesz gond rendesen. Amikor 1 posztot kellett volna megoldani, akkor is ment a szerencsétlenkedés ezerrel, vajon mi lesz most?

Minimum 3 posztra kellene játékos (jh, kh, támadó), egyáltalán nem vagyok nyugodt, főleg hogy ilyen nevek röppennek fel hogy Sidnei, Blind, és társai. Atya ég. Persze, nem kell világsztárokat igazolni, de azért ne másodvonalas emberkékkel akarjuk már feltölteni a keretet. Egy nyomorult kezdőbe való középső védőt nem tudunk hozni 3-4 éve. Marquinhosért tavaly le kellett volna rakni 40 milliót, nem tettük. Idén már 60, remélem most jön. Agyrém.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.01. 23:39:16

Bellerín még nem kész játékos (majd pár év múlva), de ha 40 millióért el lehetne őt hozni, akkor azonnal utalni kell a pénzt. Hatalmas potenciál van a gyerekben, plusz 10 évre megoldaná a jobbhátvéd posztot.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.06.01. 23:33:35

Ennyit arról, hogy itt-ott megerősítjük a csapatot a nyáron. :D Piqué és Alba-n kívül a komplett védelmünk elhúzza a csíkot, azért ez elég komoly. Vidalt ennyire benézte a vezetőség? Érdekes kérdések tudnak ilyenkor felmerülni. Remélem a vezetőség már alápecsételte a papírokat és hamarosan erősítéseket fognak bejelenteni. Nagy mákunk van, előbb említett két kollégán kívül nem tudtunk védőt vásárolni, szűk a piac és kevés az igazán jó védő. Izgalmas nyár elé nézünk. Marquinho szappanopera újratöltve. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.06.01. 23:27:20

Mivel ez a topic jobban pörög ide rakom. Egy kis csámcsogni való, mert valóságalapja úgy sincs sok. :D

Real Madrid have been offered Neymar by one of the representatives for €192M transfer fee and €30M-a-year. [Cadena COPE]
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.01. 22:51:04

Tromort77 írta: Párszor olyan teljesítményt rakott le bizonyos rangadókon, hogy én is ámultam tőle. Felszántotta a pályát elől és hátul is. Szerintem az ilyen teljesítményeiért nagyra tartják. De jelenleg az a helyzet vele, hogy ezt még nem tudja rendszeresen hozni. Ami teljesen érthető, mivel még mindig csak 21 éves. Én ezért mondom, hogy később el tudom itt képzelni, de érnie kell még sokat. Erre az Arsenalban tökéletes lehetősége lesz. Pár év és esélyes, hogy die kerül, de most még korai lenne.

Vidal meg SR megoldja a jobbhátvéd posztot. Alves szerintem mnidenképp menni fog. Nagyon zörög a haraszt.
Ja, sejtettem hogy hasonlo a helyzet, mert az olyan meccsekre, amiket en lattam tole, meg angliaban sincs ekkora hype.. Meglatjuk, de en is inkabb az SR-Vidal sorral mennek neki a kovetkezo szezonnak.

Feast4: Aha, ra. O baloson jatszik, azt tudom, de oda is kene ember, azert emlitettem csak meg. Elment mar, ugyhogy felesleges utana sirankozni, csak azok alapjan, amiket en lattam, Bellerin nem er 20-szor tobbet. De mindegy is, max ha akkorat robbant, akkor visszavesszuk, csak addig is hozzunk vetelytarsat Albanak a balosra. Ennyit kerek csak, remelem olvassak Barcelonaban.. :D
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.06.01. 21:30:13

Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.01. 19:38:30

palesz77 írta: Bellerínt most néztem megint. Hááát, nem tudom. Ránézésre egy tehetségesebb szélsőt engedtünk el télen 1,5 millióért- ne kezdjétek a miért kell sírni szövegeket légyszi, nem mondtam, hogy vegyük vissza, szimpla szubjektív megállapítás részemről -, ezek a 40-50 milliók nekem soknak tűnnek. Gyorsnak gyors, de úgy amúgy nem olyan feltűnően jó szerintem. Nyilván barátságos meccs volt, és senki nem erőltette halálra magát, de sokadik meccsét nézem - 5-10 között, szóval nem olyan hű de sok azért -, és nem értem a nagy hypeot még mindig. Vannak jó megmozdulásai, nem azt mondom, most is volt szép csele, meg a gólpasszánál is nagyot ment, de hiábája is legalább annyi volt. De simán lehet, hogy én vagyok túl szkeptikus, és túl sokat várnék tőle.
Kire is gondolsz?Grimaldo?

Amúgy meg jó jó Bellerin Bellerin de engem a hideg ráz ha veszünk valakit az Arsenalból.Azok a játékosok nem csak nálunk de máshol is rendre besűlnek.
Kép
Tromort77

2016.06.01. 19:02:12

palesz77 írta:
Bellerínt most néztem megint. Hááát, nem tudom. Ránézésre egy tehetségesebb szélsőt engedtünk el télen 1,5 millióért- ne kezdjétek a miért kell sírni szövegeket légyszi, nem mondtam, hogy vegyük vissza, szimpla szubjektív megállapítás részemről -, ezek a 40-50 milliók nekem soknak tűnnek. Gyorsnak gyors, de úgy amúgy nem olyan feltűnően jó szerintem. Nyilván barátságos meccs volt, és senki nem erőltette halálra magát, de sokadik meccsét nézem - 5-10 között, szóval nem olyan hű de sok azért -, és nem értem a nagy hypeot még mindig. Vannak jó megmozdulásai, nem azt mondom, most is volt szép csele, meg a gólpasszánál is nagyot ment, de hiábája is legalább annyi volt. De simán lehet, hogy én vagyok túl szkeptikus, és túl sokat várnék tőle.
Párszor olyan teljesítményt rakott le bizonyos rangadókon, hogy én is ámultam tőle. Felszántotta a pályát elől és hátul is. Szerintem az ilyen teljesítményeiért nagyra tartják. De jelenleg az a helyzet vele, hogy ezt még nem tudja rendszeresen hozni. Ami teljesen érthető, mivel még mindig csak 21 éves. Én ezért mondom, hogy később el tudom itt képzelni, de érnie kell még sokat. Erre az Arsenalban tökéletes lehetősége lesz. Pár év és esélyes, hogy die kerül, de most még korai lenne.

Vidal meg SR megoldja a jobbhátvéd posztot. Alves szerintem mnidenképp menni fog. Nagyon zörög a haraszt.
Válasz küldése