Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.08. 13:29:52

Barcelona plan new bid of 8M plus 4M incentives for Las Palmas defender Mauricio Lemos (20). A player could join Las Palmas on loan. [sport]

Hát remélem az árával arányosan jobb is lesz Bartránál, ha már 1,5-szeres összeget adnánk érte.. :D
Barcaforever írta:Én nem értem Bellerín szerintetek miért lenne túlhypeolva 40 millióért.
Amúgy ez a 40 millió honnan jött? Mert mindenki ennyit ír nála, szerintem simán elkérne többet az Arsenal. Hülyék lennének nem..
Barcaforever írta: csak jön egy Bl negyeddöntő-elődöntő, Espanol, Atletico,RM meccs és pont akkor fog majd beülni a hintába, amikor a legnagyobb szükség lenne rá.
Nem mintha Bellerín nem hintázott volna eleget a szezonban.. :D
Barcaforever írta:SR egy nagyon jó kp, nem is értem ezt a megoldja a jh posztot. :shock: Persze Pepe is megoldotta jól a vkp posztot Madridban csak senki se értette. Egy harapós meccs volt, amikor a már esélytelen Valencia jött hozzánk és támadtak, minden mindegy alapon és SR-ről kaptunk 2 gólt. Ő középpályás mikor értjük meg!?
Még mindig az őszi meccseket tudom felhozni. Akkor jobb formában volt, mint Alves, kegyetlen nagyot ment. Aztán visszakerült a középpályára, még kicsit tartott a lendület, aztán beszürkült ismét. Szezon végén megint volt 1 jó meccse jobbhátvédként, aztán volt pár gyengébb, de szerintem egyáltalán nem veszett ügy. A hírek szerint Lucho szerint se, úgyhogy én reménykedek, hogy neki lesz igaza, és beválik ott Robi. Középpályára kevés lenne szerintem kezdőbe, jobbhátvédként viszont kezdő is lehet akár, ha az őszi formája nem csak fellángolás volt.
Tromort77

2016.06.08. 13:24:12

Ki mondta, hogy Bellerin 40 milla lenne? Símán körberöhögnének ha ennyivel próbálkoznánk érte.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.06.08. 13:20:46

Én nem értem Bellerín szerintetek miért lenne túlhypeolva 40 millióért.

Egyszerűen megváltozott a piac, a sejkek, az oroszok és a keleti üzletemberek felverték az árakat. Egy valamire való hátvéd 35-40 millió. Ez van. Ennyi erővel minek vettük meg Suarezt, miért inkább Giroud-ra alkudtunk...

Bellerín fiatal, Barca nevelés, ismeri a közeget, a csapatot a várost. Ellenne az a 30 éves srác a jobb oldalon 90 %-nak a meccseknek, csak jön egy Bl negyeddöntő-elődöntő, Espanol, Atletico,RM meccs és pont akkor fog majd beülni a hintába, amikor a legnagyobb szükség lenne rá.

SR egy nagyon jó kp, nem is értem ezt a megoldja a jh posztot. :shock: Persze Pepe is megoldotta jól a vkp posztot Madridban csak senki se értette. Egy harapós meccs volt, amikor a már esélytelen Valencia jött hozzánk és támadtak, minden mindegy alapon és SR-ről kaptunk 2 gólt. Ő középpályás mikor értjük meg!?

Mi meg az FCBarcelona vagyunk, ahol minőségi játékosok vannak posztról posztra és nem középpályásokat állítunk be hátvéd sorba.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.08. 13:17:27

Nero. írta:A Villarrealból ismert Bailey, aki szinte az összes Real és Barca elleni meccsen hibázott 40 millióért igazol át a Unitedbe. Csak hogy képbe legyünk arról hogy a mai világba mennyi a sok és a reális ár valakiért.
Nem akarom elhinni, h ezt nyélbe fogják ütni, én körbeszaladom a fickót, mire megfordul.

Annyira lutri bárkit is igazolni nálunk, nem igazán tudom hibáztatni a vezetőséget, ha mellényúlnak. Alibizni senki nem tud, mert ordít, ha valaki nem illik a csapatba. Mondjuk ezen a ponton megértem valamilyen szinten azokat, akik ragaszkodnak a saját nevelésű játékosokhoz, mert mégiscsak ebben nevelkednek.

Nehéz a helyzetük, pl itt volt a balhátvéd srác, optimális esetben Albanak még van 5-6 éve magas szinten, márpedig ő nagyon bejött, magyarul egy 20 éves srác azt látja, h reálisan még ennyit kell várnia a kezdőtagsághoz. Ugyan ki vállalja ezt be?!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 13:05:33

Nero. írta:A Villarrealból ismert Bailey, aki szinte az összes Real és Barca elleni meccsen hibázott 40 millióért igazol át a Unitedbe. Csak hogy képbe legyünk arról hogy a mai világba mennyi a sok és a reális ár valakiért.
A transfermarkt szerint 8 milliót ér, és a Villarreal tavaly 5,7M-ért vette. Kicsit kerestek rajta. :lol:

Ennek fényében Umtitiért a 25M, vagy Marquinhosért 50-60 millió sem sok. Sajnos ilyen napokat élünk, fiatal, tehetséges védő, akinek még évek vannak hátra szerződéséből, mostanában ennyibe kerülnek. :(
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.08. 12:47:07

A Villarrealból ismert Bailey, aki szinte az összes Real és Barca elleni meccsen hibázott 40 millióért igazol át a Unitedbe. Csak hogy képbe legyünk arról hogy a mai világba mennyi a sok és a reális ár valakiért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.08. 12:42:34

Marianonak én egyedül akkor látnám értelmét, ha Vidallal nem számolna Lucho. Akkor viszont szerintem nem lenne olyan rossz igazolás, mint amilyennek be van itt állítva. A jelenlegi piacon nincs olyan ember szerintem, akire azt lehetne mondani, hogy "igen, ő érte tuti megéri kiadni 20-40 milliót". Lehet mondani Bellerínt, de neki is bőven fejlődnie kell még, a Valencia portugáls védőjét se hiszem, hogy vétek lenne elszalasztani - vagy akár csak 1-2 évvel később elhozni -, Fabinho szóba se került, és megy is az Atmába úgy néz ki, Aurier magát ütötte ki a nyeregből.. Ilyen felhozatal mellett szerintem bőven belefér, hogy SR-nek adunk 1-2 évet arra, hogy kiderüljön mi is rejlik benne azon a poszton. Ha az őszi formáját állandósítani tudná jobbhátvédként, akkor igazolni se kéne konkrétan. Erre meg Mariano tökéletes lehet, 30 éves, bagóért jönne, a meccsek felén ha játszana, szerintem elégedett lenne, egy ilyen ember mellett simán be lehet építeni valakit. Ha meg nagyon nem válik be Robi, akkor lehet komolyabban a pénztárcába nyúlni jövőre, és hozni mellé valakit. Megmondom őszintén én csak az EL döntőn emlékszem rá, de ott nagyon komoly meccset hozott le, ha hasonlóan játszik szezon közben, akkor nem féltelén itt se.

Mindez persze borul, ha Vidal is marad, de akkor szerintem nem is igazolunk senkit a jobbosra most nyáron. Kérdés csak az, hogy Lucho mennyire rágott be rá, menthető-e még a helyzet, vagy sem.
BarcafanTomee írta:A másik meg, ami furán fog hangzani, de még Douglast sem néztük meg, hogy mire lenne képes. Ha már Monchiék szeretnék meg az igazolási politikánkat figyelve simán el tudnám képzelni, hogy Sevillában meg robbantana. :mrgreen:
Ez meg nekem is átfutott az agyamon.. :D Amúgy amikor játszott, szerintem nem volt vészes egyáltalán. Nyilván nem véletlen, hogy Luco nem dobta be, de a srác alapjai nem rosszak azért. Egy Sevillába simán lehet, hogy fontos tagjává növi ki magát a keretnek, még ha nem is a gálakezdő részeként.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2016.06.08. 12:38:42

Én azért nem látom ilyen borúsnak a helyzetet.
Egyrészt a legutóbbi hírek szerint LE és a klub számol még Vidallal, és mellé hoznánk még Douglas helyére Mariano-t, valószínűleg aprópénzért. Nekem ez korrekt üzletnek tűnne. Anyagilag nem buknánk nagyon, meg pénzünk sincs túl sok, szóval ez a megoldás most egy darabig helyre tenné a jobb bekk kérdést.
Ami fontosabb, és ez szerintem látszik is a klub törekvésein, hogy egy fiatal, lehetőleg kezdő színtű középhátvédre költsünk most inkább, na meg csatárposztra az MSN mögé.

Egy 40 milliós Bellerín most nem igazán realitás. Viszont ha sikerülne a védelem közepét helyre tenni, egy-két év múlva valószínűleg úgyis terítéken lesz egy drágább szélsővédő igazolás. Már csak a fiatalitás miatt is, plusz ha Vidal továbbra sem jön majd be Lajosnak.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.08. 12:25:20

Petr írta:
Léfe írta:Pont erre gondoltam. A közel 34 éves D.Alvest feválltjuk egy fiatal, feltörekvő 30 éves Marianóra.
Ez igen, ez kell.
Még semmi sem biztos, de nem sok elérhető és minőségi szélső van a piacon.
Mariano lehet, hogy elérhető 4 millióért, de minőséginek azért nem mondanám. Vagyis Barcelona szintűnek.
Bár a Danilo üzletnél lehet jobb lesz, de most nehogy már egy 30 éves jobbhátvéddel akarjuk pótolni Alvest, akit most fedezett fel a Sevilla. Így akár Douglas is maradhatna.
Azzal meg vannak fenntartásaim, hogy Vidal lesz jövőre az 1. számú Jhv, főleg, hogy idén sem játszatta.
Persze ez még csak egy pletyka, de most komolyan így gondolkozik a vezetőség...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.08. 12:24:04

Még semmi sem biztos, de nem sok elérhető és minőségi szélső van a piacon
Ha Fiola leveszi az EB-n Cét, már meg is van oldva a poszt egy jó időre. :twisted:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.06.08. 12:13:49

edermatyi írta:jó a milános hasonlat erős túlzás volt csak szomorú látni, hogy mostanában állandóan kölcsönadjuk a tehetségeket és érdekes módon egyik sem jön vissza. Vajon Messi nem tűnt volna el anno ha elmegy kölcsönbe a celtichez? Érdekes módon a saját nevelésű alapcsapat tagjai nem voltak kölcsönben. (Piqué és Alba eladva volt és jó pénzért visszahozva az nem ugyanaz) Kicsit off de pl én Grimaldót sem herdáltam volna el és még volt pár fiatal akik szerintem ha maradnak egy két évet mostanra már fontosak lennének a csapatnak. Ott van erre példa SR aki várt nem ment kölcsönbe pedig mindenki leszólta és elküldte volna most meg ő a joker játékos.
Ezzel a gondolat menettel csak egy baj van: a kölcsönadott tehetségek olyan húú de nagyot sehol nem robbantanak. Minek jönnének vissza? Az meg, hogy SR-t hozod fel nem nagyon állja meg a helyét, ugyanis az egy dolog, hogy itt Magyarországon, a fórumon elküldtük volna, de az nem azonos azzal, hogy mi a klub gondolkodása.
Őt a klub rendszeresen fontosnak találta, még ha mi nevettünk is rajta.

Kíváncsi lennék, mit szólnának itt emberek, ha az MSN helyett a Jeffren, Krkic, Tello hármas lenne az alapkezdő elől.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.08. 11:46:13

Léfe írta:Pont erre gondoltam. A közel 34 éves D.Alvest feválltjuk egy fiatal, feltörekvő 30 éves Marianóra.
Ez igen, ez kell.
Még semmi sem biztos, de nem sok elérhető és minőségi szélső van a piacon.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.06.08. 11:41:17

Pont erre gondoltam. A közel 34 éves D.Alvest feválltjuk egy fiatal, feltörekvő 30 éves Marianóra.
Ez igen, ez kell.
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2016.06.08. 11:24:04

Yannick Umtiti, a Barca középhátvéd kiszemeltje, Samuel Umtiti testvére és ügynöke újra megszólalt az átigazolással kapcsolatban: "Még nincs konkrét egyezség, de azt elmondhatom, hogy a Lyon és a Barcelona tárgyalnak. Nem tudom, hogy a klubja hajlandó-e eladni, de biztos meg tudnak egyezni a felek egy olyan szerződésben ami mindenkinek megfelel." [eurosport]
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.06.08. 10:56:19

A Douglas - Mariano cseréről:

Érdekes, hogy minden évben le akarjuk nyúlni a Sevilla aktuális jobb bekkjét. A legnagyobb pozitívum az lenne benne, hogy akkor Vidal megkapná az esélyt a bizonyításra. Mert én mindenképp megnézném mire képes valójában. Potenciál van benne. És most megint ne Álveshez hasonlítsuk, nincs két egyforma játékos. A másik meg, ami furán fog hangzani, de még Douglast sem néztük meg, hogy mire lenne képes. Ha már Monchiék szeretnék meg az igazolási politikánkat figyelve simán el tudnám képzelni, hogy Sevillában meg robbantana. :mrgreen:
Nyílván túlzok, de annyira ügyetlen csak nem lehet a srác, a Sevilla meg jól tud bánni az ilyen noname játékosokkal.
Marianoról meg nem sok mindent tudok, csak, hogy 30 éves cserének megfelelne ha Douglasban nem bízunk. Adriano 2 lehet belőle, habár ő szintekkel jobb volt mikor jött.

Tömören, Vidalé a poszt, néha besegít Roberto, Mariano meg jöhet cserének ha meg akarunk szabadulni Douglastől.

Szerk:

A West Ham nem hosszabbítja meg Song kölcsönszerződését, ezért visszakerül a Barcához. Meg van a nyár első erősítése. :mrgreen:
2017-ig van szerződése, az ő jövöjét is meg kell oldani, sajnálom mert jobb játékos sokkal, mint ami az ide igazolását követte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BarcafanTomee 2016.06.08. 11:36:28-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.08. 10:13:36

PCsabi írta:
edermatyi írta:sajnos én is úgy érzem hogy a következő edzőnek nagyon nehéz dolga lesz.... egyre jobban kezd hasonlítani a csapat helyzete a Milanéhoz annyi különbséggel hogy itt egyenlőre még van egy kis pénz...
VEB, hol vagy? :mrgreen:

hú ne is mond :D éjszaka néztem telóról de inkább csendbe maradok. van elég más amivel fel az agyam :mrgreen:

Barcelona centre back Thomas Vermaelen (30) is expected to leave this summer. Has been linked to Liverpool, West Ham and Besiktas. [sport]

ennek kiváltképp örülnék, semmi keresnivalója itt, sérült is, öreg is :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.06.08. 09:19:14

Samper írta:LE már csak egy évig akar maradni és nem kockáztat.
Forrást csatolj légy szíves, elolvasnám a cikket. :^o
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.06.08. 09:01:39

Idén jön védő én nem aggódok.

Az eltiltás előtt meg azt kellene mérlegelnetek ha veszünk 50 ért egy védőt akkor most nincs itt Suárez. :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.08. 08:53:17

mess2009 írta:sehol nem jön ki jobban az edző egyik súlyos felelősége mint a játékos állomány összeállítása. hiába ábrándozik egy csóró szurkoló egy egy poszt ideális játékosáról, ha az aktuális edzőnél mások a prioritások. mindnyájan a védelmen görcsölünk itt évek óta miközben LE. mintha nem is érzékelné hogy van ilyen gondja :?: a Douglas- Vidal-Vermalen-Bartra gubanc még per pillanat is erre utal.
el lehet poénkodni azon, hogy mit is akartok LE.-vel?! hány kupát is nyert?! ok. nem vitatom ez az egyik és nyilván nem oktalan álláspont.
de tegyük fel azt a (ugyanígy nem oktalan) másik kérdést, miért is estünk ki a BL. ből ?!
nos az én válaszom az, hogy nem volt megfelelő az elmúlt idényben a Barca játékos állománya, konkrétan éppen a védelemben. csak remélni tudom, hogy LE. és csapata él a lehetőséggel és felnő végre a feladathoz az átigazolási piacon is.
Azért estünk ki amiért a nagyon erős Bayern is, és amiért a Real is csak mákkal nyert ellenük a döntőbe. Nagyon nagy szívás osszekerulni az Atleticoval bárkinek az utóbbi 3 évben. Amúgy meg ha a végén a bíró megadja a tizit továbbmegyünk de könyörgöm júniusba már ne a BL kiesés miatt sírjunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.06.08. 08:37:34

sehol nem jön ki jobban az edző egyik súlyos felelősége mint a játékos állomány összeállítása. hiába ábrándozik egy csóró szurkoló egy egy poszt ideális játékosáról, ha az aktuális edzőnél mások a prioritások. mindnyájan a védelmen görcsölünk itt évek óta miközben LE. mintha nem is érzékelné hogy van ilyen gondja :?: a Douglas- Vidal-Vermalen-Bartra gubanc még per pillanat is erre utal.
el lehet poénkodni azon, hogy mit is akartok LE.-vel?! hány kupát is nyert?! ok. nem vitatom ez az egyik és nyilván nem oktalan álláspont.
de tegyük fel azt a (ugyanígy nem oktalan) másik kérdést, miért is estünk ki a BL. ből ?!
nos az én válaszom az, hogy nem volt megfelelő az elmúlt idényben a Barca játékos állománya, konkrétan éppen a védelemben. csak remélni tudom, hogy LE. és csapata él a lehetőséggel és felnő végre a feladathoz az átigazolási piacon is.
Avatar
edermatyi
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010.11.24. 14:48:03
Tartózkodási hely: Győr

2016.06.08. 08:07:45

jó a milános hasonlat erős túlzás volt csak szomorú látni, hogy mostanában állandóan kölcsönadjuk a tehetségeket és érdekes módon egyik sem jön vissza. Vajon Messi nem tűnt volna el anno ha elmegy kölcsönbe a celtichez? Érdekes módon a saját nevelésű alapcsapat tagjai nem voltak kölcsönben. (Piqué és Alba eladva volt és jó pénzért visszahozva az nem ugyanaz) Kicsit off de pl én Grimaldót sem herdáltam volna el és még volt pár fiatal akik szerintem ha maradnak egy két évet mostanra már fontosak lennének a csapatnak. Ott van erre példa SR aki várt nem ment kölcsönbe pedig mindenki leszólta és elküldte volna most meg ő a joker játékos.
"Xavi is more important than the coach"
Vicente Del Bosque
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.08. 06:30:55

edermatyi írta:
Samper írta:LE már csak egy évig akar maradni és nem kockáztat.
sajnos én is úgy érzem hogy a következő edzőnek nagyon nehéz dolga lesz.... egyre jobban kezd hasonlítani a csapat helyzete a Milanéhoz annyi különbséggel hogy itt egyenlőre még van egy kis pénz...
Csak kellene karácsonykor egy "év hozzászólása" szavazás.

Emlékszem, a lecsúszás előtti években a Milan általában 11 játékossal kezdett, aggasztó, h az utóbbi időkben LE csapata is ugyanennyivel kezdi a meccseket.

Azt is bírom, amikor 15-20 éves gyerekek öregeznek le 29-30 éves játékosokat. Több dolgot is tudnék tőlük kérdezni, pl, h hol vannak a hozzájuk hasonló korú brazil, argentin, holland, stb szupertehetségek...a tükör vagy az iPhone előtt. Sajnos már nem úgy van, h lemész a partra, füttyentesz egyet, aztán 10 Kakat vagy Batistutat beültetsz a Transporterbe.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.08. 01:11:37

edermatyi írta:sajnos én is úgy érzem hogy a következő edzőnek nagyon nehéz dolga lesz.... egyre jobban kezd hasonlítani a csapat helyzete a Milanéhoz annyi különbséggel hogy itt egyenlőre még van egy kis pénz...
VEB, hol vagy? :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.08. 01:03:42

edermatyi írta:
Samper írta:LE már csak egy évig akar maradni és nem kockáztat.
sajnos én is úgy érzem hogy a következő edzőnek nagyon nehéz dolga lesz.... egyre jobban kezd hasonlítani a csapat helyzete a Milanéhoz annyi különbséggel hogy itt egyenlőre még van egy kis pénz...
Egy kis pénz, jó foci, sztárjátékosok, meg 6 bajnoki cím, meg három BL 8 év alatt, de ezeket leszámítva tényleg tiszta Milan vagyunk. :mrgreen:
Avatar
edermatyi
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010.11.24. 14:48:03
Tartózkodási hely: Győr

2016.06.08. 00:33:35

Samper írta:LE már csak egy évig akar maradni és nem kockáztat.
sajnos én is úgy érzem hogy a következő edzőnek nagyon nehéz dolga lesz.... egyre jobban kezd hasonlítani a csapat helyzete a Milanéhoz annyi különbséggel hogy itt egyenlőre még van egy kis pénz...
"Xavi is more important than the coach"
Vicente Del Bosque
Válasz küldése