Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.17. 10:56:07

Kár Bravo-ért, de Ter Stegen alkalmas a kapus posztra hosszú távon. A folyamatos játék nagyon sokat számít, lást Valdes. Az elején borzalmas volt (igen, az volt), aztán az évek során világklasszis kapus lett belőle. Ter Stegen hozzá képest sokkal magasabb szintről indul és technikailag is képzett, én nem aggódok 8)

Alcacer nagy igazolás lenne, de őt egyértelműen Munir elé igazolnánk. Viszont az ahogy az utóbbi fél évben játszott, engem meggyőzött arról, hogy lehetne ő a 4. számú csatár. Így viszont megy kölcsönbe / eladjuk visszavásárlásival :|

Tudom, hogy már más a csapat mint mondjuk amikor Xaviék jöttek fel a B-ből, de ha őket is folyamatosan kölcsön vagy eladjuk, ma balra a profilképem is más lenne valószínűleg :|
94:39 6 - 1
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.17. 10:48:20

ld. Arda :D
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.17. 10:29:57

Nero. írta:Micsoda? Az hogy zavar hogy egy klubnak nincs saját identitása és máshol bevállt koncepciókat akar átültetni, megvásárolni magának néhány félbünöző olaj sejk? Főleg ha ezt a kedvenc csapatomból kívánja megtenni. Amúgy Pruna klublegenda, már 97 óta az első csapat orvosa és 9 edzővel dolgozott együtt.
A foci az színtiszta biznisz, azt hiszed meghatódnak, hogy jaj hát őt nem szabad? Ugyan már sikerekre vágynak, így megvesznek/leszerződtetnek akit tudnak, ennyi erővel köpd le a saját szeretett klubbod is mikor olyan játékosokat vesz meg, akik máshol a legnagyobb kedvencek.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2016.08.17. 07:58:16

Nero. írta:Micsoda? Az hogy zavar hogy egy klubnak nincs saját identitása és máshol bevállt koncepciókat akar átültetni, megvásárolni magának néhány félbünöző olaj sejk? Főleg ha ezt a kedvenc csapatomból kívánja megtenni. Amúgy Pruna klublegenda, már 97 óta az első csapat orvosa és 9 edzővel dolgozott együtt.
1. Ha klublegenda, nincs miért aggódnod.
2. A Cityt lehet szeretne, nem szeretni azért, hogyan is lett ilyen tőkeerős klub, de a saját identitás kialakításához pontosan az kell, hogy kipróbáljanak másokat. Cruyff sem a semmiből hozta létre a Barça stílusát, hanem erősen támaszkodott a holland játékfilozófiára.

Guardiola természetes, hogy megkeres tehetséges embereket, de aki fontosnak érzi magát, és jól érzi magát Barcelonában, például Busquets, Iniesta vagy Messi, az nem megy el úgysem.
.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.17. 01:32:27

Micsoda? Az hogy zavar hogy egy klubnak nincs saját identitása és máshol bevállt koncepciókat akar átültetni, megvásárolni magának néhány félbünöző olaj sejk? Főleg ha ezt a kedvenc csapatomból kívánja megtenni. Amúgy Pruna klublegenda, már 97 óta az első csapat orvosa és 9 edzővel dolgozott együtt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.17. 01:28:46

Nero. írta:
randomguy írta:Manchester City are now going after Barca's doctor Richard Pruna.[Cadena Ser]
még hogy nem akarnak lerabolni :mrgreen: :mrgreen:
Remélem soha nem nyer BL-t ez a szerencsétlen, múlt nélküli, arab maffiózók pénzéből hirtelen felpumpált brigád. Txiki, Soriano, Guardiola, mindegy csak valamelyik Barca-kapus, most meg már a csapatorvos is kéne? A címer nem kell esetleg? :roll: Ez a City undorítóbb mint a Real vagy a PSG. :evil:
Amúgy őt aztán pláne nem fogja elengedni Enrique az 100%, de szerintem nem is menne.

Volt idő amikor Guardiola volt a szemembe az Isten, de most nagyon remélem hogy a bajokságban is befürdik nem csak nemzetközi szinten.
Bakker nem kéne felnőni? (Bocsi ha ez off de ez már dühítő! )
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.17. 00:52:14

randomguy írta:Manchester City are now going after Barca's doctor Richard Pruna.[Cadena Ser]
még hogy nem akarnak lerabolni :mrgreen: :mrgreen:
Remélem soha nem nyer BL-t ez a szerencsétlen, múlt nélküli, arab maffiózók pénzéből hirtelen felpumpált brigád. Txiki, Soriano, Guardiola, mindegy csak valamelyik Barca-kapus, most meg már a csapatorvos is kéne? A címer nem kell esetleg? :roll: Ez a City undorítóbb mint a Real vagy a PSG. :evil:
Amúgy őt aztán pláne nem fogja elengedni Enrique az 100%, de szerintem nem is menne.

Volt idő amikor Guardiola volt a szemembe az Isten, de most nagyon remélem hogy a bajokságban is befürdik nem csak nemzetközi szinten.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2016.08.17. 00:17:04

Kovbal88 írta:
Ter Stegennek tavaly volt kb 4 gyenge meccse, egyik a Vigo ellen amikor az egész csapat aludt, a másik a Roma ellen bekapott gól meg egy szuperkupa ami így beugrik. Bőven alkalmas rá, hogy védjen.

Ha hozzászólásod egy vicc, elvileg profi klub vagyunk és azt kell nézni, ami a csapatnak a legjobb, és nem azt, hogy mit akar XY. De nem vitatkozom. Csak nem értem
Én egy szóval sem mondtam, hogy nem alkalmas rá, sőt. Szerintem elérkezett az idő. Hiába tartom jobb kapusnak Bravot, Ter Stegennel sem lesz gond.

Nem azt mondom, hogy én így csinálnám, de ez a tendencia. Csakhogy nagyobbakat említsek Villa és Henry is bagóért mentek el, pedig lehetett volna kérni értük egy rakat pénzt de nem akarta a klub megakadályozni őket attól, hogy ott szerepeljenek ahol akarnak. Henry-t is akarta pár csapat Európából, mégsem kényszerítették bele. Pedig ők fizettek volna rendesen.

A Barca jól bánik a játékosaival, ha valaki menni akar akkor elengedi, hiába bukik rajta pár milliót. Ennél vannak a klubnak fontosabb dolgai is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.16. 23:55:28

ntibi67 írta: Pontrugásoknál meg elég magabiztosnak érzem Stegent és amióta a szögleteknél Suarez fogja a rövid sarkot ritka a szögletből kapott gólunk.
Talán Busquetsnél érzek az utóbbi időben egy kis forma romlást,de hát ha nem kapja össze magát,ott van Roberto és Gomes a sarkában.
Pontrúgás, magabiztosság, Suarez és Stegen. :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=hINwj7BH-eY
Kép
Kép
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.08.16. 22:40:55

Manchester City are now going after Barca's doctor Richard Pruna.[Cadena Ser]
még hogy nem akarnak lerabolni :mrgreen: :mrgreen:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.16. 22:29:50

Tromort77 írta:Nem igazán értem mit is akarsz ezzel mondani. A Valencia-t nem érdekli, hogy Matyi, mit szól hozzá, ha nem engedik el. Ezért megteheti, hogy azt mnodja, ha kell akkor kivásárlási árért vihetitek, alatta nem. Míg a Barcelonánál alap dolog, hogy olyan ne legyen a csapatban aki nem akar itt lenni. Ergo mi nem fogjuk kényszeríteni Bravo-t, hogy maradjon és vigye a bajnokságot, ez nem a Barca stílusa. Mindig is fair volt a játékosaival szemben és tett annyit Bravo a csapatért, hogy nem fognak keresztbe tenni neki. City meg símán megvesz mást ha húzzák a szájukat. Így ez egy jó üzlet lehet mind a 3 félnek. Nem értem mi a probléma ebben.

Ahogy abban sem, hogy eddig fél fórum Ter Stegenért imádkozott, amikor meg kiderül, hogy ő lesz az elsőszámú akkor meg mindenki be van csokizva. Bravo 33 évesen a meglévő pár évét nem fogja elvesztegetni a padon amikor top csapatban még szükség van rá. Én nagyon kedveltem, meg kell neki köszönni mindent és viszlát. Jön Ter Stegen akié a jövő és meglehet benne bízni,
Ter Stegennek tavaly volt kb 4 gyenge meccse, egyik a Vigo ellen amikor az egész csapat aludt, a másik a Roma ellen bekapott gól meg egy szuperkupa ami így beugrik. Bőven alkalmas rá, hogy védjen.

Ha hozzászólásod egy vicc, elvileg profi klub vagyunk és azt kell nézni, ami a csapatnak a legjobb, és nem azt, hogy mit akar XY. De nem vitatkozom. Csak nem értem
Tromort77

2016.08.16. 22:05:16

Nem igazán értem mit is akarsz ezzel mondani. A Valencia-t nem érdekli, hogy Matyi, mit szól hozzá, ha nem engedik el. Ezért megteheti, hogy azt mnodja, ha kell akkor kivásárlási árért vihetitek, alatta nem. Míg a Barcelonánál alap dolog, hogy olyan ne legyen a csapatban aki nem akar itt lenni. Ergo mi nem fogjuk kényszeríteni Bravo-t, hogy maradjon és vigye a bajnokságot, ez nem a Barca stílusa. Mindig is fair volt a játékosaival szemben és tett annyit Bravo a csapatért, hogy nem fognak keresztbe tenni neki. City meg símán megvesz mást ha húzzák a szájukat. Így ez egy jó üzlet lehet mind a 3 félnek. Nem értem mi a probléma ebben.

Ahogy abban sem, hogy eddig fél fórum Ter Stegenért imádkozott, amikor meg kiderül, hogy ő lesz az elsőszámú akkor meg mindenki be van csokizva. Bravo 33 évesen a meglévő pár évét nem fogja elvesztegetni a padon amikor top csapatban még szükség van rá. Én nagyon kedveltem, meg kell neki köszönni mindent és viszlát. Jön Ter Stegen akié a jövő és meglehet benne bízni,
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.16. 21:54:50

Tromort77 írta:33 éves kapusért soha nem fogsz 40-t kapni. A kivásárlási ár semmit nem jelent, az csak támpont.
Egyeseknek soha semmi nem jó. 25-30 az teljesen korrekt ár. Meg azt is elfelejtitek, hogy, ha egy játékos menni akar akkor az is elvesz az árából.

Guardiola-s rész meg parádés. Nem ő tehet róla, hogy a kapusunk BL-ben akar védeni.
Érdekes, alig hét évvel ezelőtt Matthieu kivásárlási ára 20 milliló volt, egy akkor is már 30 éves nevezzük átlagos játékosnak. A Valencia azt mondta, hogy ennyi az ára vagy kifizetjük vagy marad. Ő jönni akart és mégis kifizettük pedig max 12 ért.

Itt meg mindenki meg vagy róla győzödve, hogy Bravo világklasszis top3 simán, véd 40 éves koráig és akkor nem akarjuk eladni, de kell a Citynek egy olyan csapatnak, ahol kolbászból van a kerítés, és sok érte a 40. Mi meg majd veszünk valakit helyette 15 körül? Nem nagyon értem.
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2016.08.16. 21:20:46

Primitive írta:Agüero neve nem merült fel?

Szerintem tökéletesen illene a csapatba.

Most hagyott ki két tizit 15 percen belül a Steaua ellen. :lol: :lol: :lol:
Mert ő tudja, hogy büntetőböl nem illik. :mrgreen:
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.16. 21:08:26

Agüero neve nem merült fel?

Szerintem tökéletesen illene a csapatba.

Most hagyott ki két tizit 15 percen belül a Steaua ellen. :lol: :lol: :lol:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.16. 20:41:14

Feast4 írta:
Kupamérkőzésen egy Sergi Roberto,Pique,Umtiti,Dinnye-Gomes,Rakitic,Denis/Arda-Messi,Munir,Neymar felállást éppen el tudok képzelni egy gyengébb ellenfél ellen, első vagy második körünkben.
Oké de azért ez kicsit racionálisabb mint amit lentebb olvashatsz, am egy gyenge kupameccseken amikor nincs tét úgyis vagy 4 db b keretes játékos játszik. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.16. 19:11:29

TripleH írta:
ntibi67 írta:
Köszönöm a spontán vastapsot
Amugy amit felsoroltam annak mi köze a B csapathoz?
De ha ez csak kötekedés volt,akkor vedd tárgytalannak a kérdésem.
Az h gyanítom a büdös életbe nem fogunk igy felállni tét meccsen, es ez nem egy kezdő csapat amit felsoroltál, ha ténylegesen azt veszed alapul, akkor kicsit racionálisabb lenne a dolog.
Kupamérkőzésen egy Sergi Roberto,Pique,Umtiti,Dinnye-Gomes,Rakitic,Denis/Arda-Messi,Munir,Neymar felállást éppen el tudok képzelni egy gyengébb ellenfél ellen, első vagy második körünkben.
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.16. 19:11:14

Nem érzek én sem gondot azért ha Bravo megy és Stegen marad.
Csak a középpályás védekezésünket kell rendbe tenni.
Hiszen ha megvan a szokott labdabirtoklási fölényünk akkor jó ha meccsenként 2-3 lövés megy a kapunkra.
Pontrugásoknál meg elég magabiztosnak érzem Stegent és amióta a szögleteknél Suarez fogja a rövid sarkot ritka a szögletből kapott gólunk.
Talán Busquetsnél érzek az utóbbi időben egy kis forma romlást,de hát ha nem kapja össze magát,ott van Roberto és Gomes a sarkában.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.16. 19:02:56

ntibi67 írta:
Köszönöm a spontán vastapsot
Amugy amit felsoroltam annak mi köze a B csapathoz?
De ha ez csak kötekedés volt,akkor vedd tárgytalannak a kérdésem.
Az h gyanítom a büdös életbe nem fogunk igy felállni tét meccsen, es ez nem egy kezdő csapat amit felsoroltál, ha ténylegesen azt veszed alapul, akkor kicsit racionálisabb lenne a dolog.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.16. 18:57:50

TripleH írta:
ntibi67 írta:Az egyik legidősebb átlagéletkorú csapatból,lassan mi leszünk a legfiatalabb!
Stegen
Vidal, Marlon, Umtiti, Digne
Gomes, Sergi Roberto, Denis Suarez
Rafinha, Munir, Neymar
22,8 év
Ennyi erővel a B keretet is felsorolhattad volna a kezdobe. =D> :mrgreen: :mrgreen:
Köszönöm a spontán vastapsot
Amugy amit felsoroltam annak mi köze a B csapathoz?
De ha ez csak kötekedés volt,akkor vedd tárgytalannak a kérdésem.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.16. 18:38:14

Tromort77 írta:33 éves kapusért soha nem fogsz 40-t kapni. A kivásárlási ár semmit nem jelent, az csak támpont.
Egyeseknek soha semmi nem jó. 25-30 az teljesen korrekt ár. Meg azt is elfelejtitek, hogy, ha egy játékos menni akar akkor az is elvesz az árából.

Guardiola-s rész meg parádés. Nem ő tehet róla, hogy a kapusunk BL-ben akar védeni.
.

Ez pontosan így van.Az utóbbi években De Geara emlékszem akiért kapusként 20 fölött adtak.Kiko Navas Cech Bravo Stegen azt hiszem egyik se haladta meg a 20 milliót.

Egyetlen kapus volt aki valaha is meghaladta az 50 millió eurót.

Amúgy meg azt se értem mi ez a tömeghisztéria.Alves sen egy rossz kapus Stegen marad és ha esetleg gáz lenne amit nem hiszek olcsón jó kapusok vannak.De figyelembe véve Valdest hogyan tűrtük évekig azokkal a barbatrükkokkel és potyákkak amiket évekig csinált nem hinném hogy pont TS lesz az aki rosszabbul fog állni a kapuban mint ő.

Amúgy ez a rész Pepről nekem is tetszik.Elvitte a 33 éves kapusunkat.Oks jó kapus de nem Messir meg Neymart vette meg.Akkor már lehet szó lerablasról. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2016.08.16. 19:00:37-kor.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.16. 18:07:10

ntibi67 írta:Az egyik legidősebb átlagéletkorú csapatból,lassan mi leszünk a legfiatalabb!
Stegen
Vidal, Marlon, Umtiti, Digne
Gomes, Sergi Roberto, Denis Suarez
Rafinha, Munir, Neymar
22,8 év
Ennyi erővel a B keretet is felsorolhattad volna a kezdobe. =D> :mrgreen: :mrgreen:
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.16. 18:00:30

Az egyik legidősebb átlagéletkorú csapatból,lassan mi leszünk a legfiatalabb!
Stegen
Vidal, Marlon, Umtiti, Digne
Gomes, Sergi Roberto, Denis Suarez
Rafinha, Munir, Neymar
22,8 év
Tromort77

2016.08.16. 17:28:19

Cech szintén 33 évesen tavaly 14 millió euro volt. Akkor a 25-30 az több mint jó.

De miért várjuk el Guardiola-tól, hogy ne nyúljon a Barcához? Profi edző, majd jófejségből maga ellen dolgozik és nem csap le egy Bravora vagy Thiagora, hagyjuk már. Amúgy meg ha a klubb megakarta volna tartani Thiago-t vagy épp most Bravot akkor megtudták volni. Bravo a BL-ben akart védeni. Erre a klub azt mondta, hogy nem. Bravo meg akkor köszöni szépen és megy tovább. Senki nem hibás itt. Senkit nem kell mocskolni ezért. Meg kell oldani, hozni kell a helyére valakit és ennyi. Nem szidni a bandát.

Ilyenekért Guardiola-t hibáztatni az egyik legröhejesebb dolog amit mostanában olvastam itt. Pedig eléggé toppon van mostanában a fórum. :roll:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.16. 17:18:10

Rinku írta:
palesz77 írta:Egy kapusert meg sose fognak annyit adni, mint egy +15 golt lovo es ugynanennyi golpasszt ado jatekosert..
Fognak. Csak nem nekünk. De lesz még ilyen.
Fognak csak nem egy 33eves kapusert.
Válasz küldése