Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.09. 10:46:04

40 milla nyílván sok érte, a feléért simán elnézném nálunk, tipikusan olyan játékos, aki a rotációban sokat jelenthet. Nem egy Verratti-remélem nem is a kiváltására hoznánk-de semmiképp nem állítanám be botlábú kutyaütőnek, olyan casemiro szint kb.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.09. 10:42:34

Én nem ismerem, de előre ne ítélkezzünk már, aki nem látta játszani. Volt már olyan a világtörténelemben, hogy valaki később érik be, vagy akár hetedosztályból lesz PL gólkirály, vagy Oroszországból a világ egyik legjobb védője, de mondhatnám Kantét is, aki pár éve a harmadosztályban játszott.

40 milliót nyilván nem szabad kifizetni érte, ezzel maximálisan egyetértek, de leírni anélkül, hogy láttam volna tuti nem fogom.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.09. 10:41:06

Nézzük mindennek a jó oldalát, mégha nagyon nehéz is ebben az esetben...

A kínai átigazolási szezon július közepefele zár, szóval legkésőbb úgy 1-1.5 héten belül mindenképp kiderül..

Az meg már más kérdés hogy mi értelme hozni egy 25-26 évesen kínai ligába szerződött játékost...Mennyire lehet nagy játékszeretete és alázata, ha ilyen idősen inkább hiki-hokizik 2-szer több delláért?
Vagy esetleg azért ment el, mert nincsenek meg a képességei hogy egy valamire való európai csapatba sem fér el? Akkor szintén mi értelme?
Ráadásul kemény 2 évet volt Európában, Tottenham tovább adta...2 éve a mézes-szezámmagos csirke ligában tolja, biztos könnyen visszajönne a Barca tempójába...Akarom mondani, belejönne, mert szerintem életében nem volt hasonló szinten még próbajátékon sem, nem hogy rendesen...


Amúgy valahol azt olvastam (lehet kamu), hogy Messi inkább azt ajánlotta, hogy ilyen Paulinho-féle kutyaütők helyett inkább adjanak több lehetőséget a fiataloknak...
Lehet egy jelenlegi viszonylat tapasztalatlan Alenaval előrébb lennénk, mint Paulinhoval, és Alena meg még fejlődhet is, és ismeri a Barcát...

Robiról nem is beszélve...Inkább elnézem őt Iniesta helyén, mint ilyen Paulinho-féléket...
Komolyan mit gondolnak ilyenkor Bartoék ? Hogy mindenki barom, inkompetens az összes európai klubban, és bezzeg ők megtalálják az elrejtett tehetséget, a tuti üzletet?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.09. 10:12:09

visca el barca írta:nem nagyon olvastam vissza, bocs ha már volt, de megegyeztünk paulinhoval. remélem a kínaiak kötik az ebet a karóhoz és legombolnak rólunk 40 millát ezért az újabb töltelékért.
Azt mondta, hogy beszél az elnökkely hogy még a héten hivatalos legyen.. Lehet jövő hétre értette, de az se sokkal jobb. Komolyan mondom nem hiszem el ezt már.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.09. 09:53:59

Ha a kínai ligából "erősít" a Barcelona kb. a legfontosabb (szervező nelkul az MSN is halott) ès legégetőbb (Iniesta valószínűleg mar annyit se fog tudni mint tavaly) posztra, akkor azzal sok minden beigazolódik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.09. 09:28:30

nem nagyon olvastam vissza, bocs ha már volt, de megegyeztünk paulinhoval. remélem a kínaiak kötik az ebet a karóhoz és legombolnak rólunk 40 millát ezért az újabb töltelékért.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2017.07.08. 23:37:15

Nem értem ezt a rengeteg pesszimizmust a következő szezonnal kapcsolatban. Elől az MSN... nem is részletezem :D cserének amennyit bele van nyúlva az MSN-be bőven elég Duli meg Paco. A kapus poszt is rendben van. A védelem amennyiben Marlon beválik és bevethető lesz komolyabb meccseken is az is rendben van. Csupán jobbra kell valaki attól függően mennyire számítanak itt Vidalra/SR-re.
A középpálya kicsit kényesebb téma de itt sem esek kétségbe. Busit már láthattuk mire képes... ha összeszedi magát és beleillik a játékba akkor kiemelkedő. Rakitic is nagyon hasznos tagja a csapatnak és a kezdőben lehet vele számolni. Iniesta sajnos idén már szerintem Xavi utolsó éves szerepét veszi át és beugró lesz ezért ide DS megoldás lehet amennyiben felnő a feladathoz. AG is szerintem még kiköthet a kezdőben... egyszerűen nem hiszem el hogy benne csak ennyi legyen amennyit tavaly mutatott. Önbizalmat kell bele verni meg beilleszteni a csapatba és szerintem nagyon nagy meglepetést okozhat. Rafinha-val és Turannal távozóként számolok őket nem számolom bele. Alena feljöhetne kiegészítő embernek. Szóval ide kell egy kezdő szint játékos aki eddig Verratti volt de amit lenyilatkozott nem szivesen hoznám ezentúl szóba a klubbal. Coutinho megoldás lehet és még néhány felvetett név(Eriksen stb) de ezt az igazolást a fiatalok fogják megsínyleni.
Akkor sem fogok kétségbe esni ha nem fog érkezni a középpályára top játékos mivel ezzel az eltemetett csapattal is sikerült a Realt legyőzni(& éppen csak 3 ponttal lemaradni) és egy 6-1et összehozni a PSG ellen. Nem tagadom voltak gondok de láthattuk mire képes a csapat megfelelő motivációval. Remélem ezt Valverde rendbe rakja.
Azt pedig mindenki magában rendezze le hogy mennyire elvárás a tripilázás és az ifik beépítése is. (A triplázáshoz annyira erős csapat kell amibe az ifik nem férnek bele szóval elmennek és csak a leghűségesebbek maradnak(SR)). Lehet mondani hogy a ~2009-es éra mennyire saját nevelés volt. Egyrész tegyük össze a kezünket volt olyan. Másrészt látjuk hogy állunk jelenleg a saját nevelésekkel(vagy elvesztegetük őket vagy nem volt meg az a mentalitás/tehetség) ezt pedig nem lehet helyrerakni egy szezon alatt elvárva a "megszokott" teljesítményt.


Lehet nem egyetérteni ez csak az én véleményem.
Valamint a szokásos "nem szoktam kommentelni de most úgy döntöttem fogok :D "
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.08. 23:09:52

Coutinhoról nem tudnám elképzelni hogy idegenül mozogjon nálunk,annyira mint Arda vagy Gomes, meg biztosan nem. Alapból technikásabb, gyorsabb, jobb mindkettejüknél. Abban egyetértek hogy nem feltétlenül oldja meg a gondjainkat, de egy lépéssel előrébb leszünk vele.
Herrera pedig szintén erősítést jelenthetne, őt meg ismeri is Valverde, illetve ha a Manchester tényleg leigazolja Diert, akkor talán lesz is esélyünk rá.
Nálam egy Coutinho-Herrera duó kiváltaná Verrattit. Persze ehhez tényleg pénzt és helyet kell csinálni Gomesből, Ardából meg még valakiből.
Emellett egy jó jobbhátvéd érkezése Rakitic játékát is vissza erősíthetné akár, ami szintén nem mindegy. (kár hogy nincs jó jobbhátvéd :? )
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.08. 23:06:49

https://www.facebook.com/goal/videos/10 ... f=NEWSFEED" target="_blank

Remek, hogy nem csak igazolni nem tudunk rendesen egy ideje, de még az ilyen tehetségek helyzetét sem tudjuk megoldani, akik inkább lelécelnek...

Persze lehet hogy ez csak egy mázlis gól és botlábú a srác, de kevésbé valószínű...
Jelenleg különösen igaz ránk, hogy a saját házunk táján (IS!) kéne rendet raknunk..
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.07.08. 22:56:16

palesz77 írta: Amúgy jelenleg szinte biztos vagyok benne, hogy hozunk 1-2 héten belül a középpályára valakit eszméletlen csindadrattával és baromi drágán, meg mellé Bellerínt is, mert Benedito bizalmatlansági indítványt - vote of no confidence, nem tudom hogy van magyarul - fog benyújtani Bartoék ellen. Elméletileg megvan a támogatottsága, jövő héten tart sajtótájékoztatót róla.
Talán jól sül el ez a bizalmatlansági indítvány dolog, a nyár (és hosszú távon) legnagyobb és legfontosabb igazolása lenne, ha sikerülne leváltani ezt a vezetőséget. Remélem rajtam kívül még több ezer culé bizalmát elvesztették már.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.08. 22:14:06

visca el barca írta:ezen a mélységi ember dolgon amit állandóan sulykolsz, lassan túl kellene lépned. eriksen, kutinnyó, tökmind1, gomesnél meg ds-nél mindegyik jobb. már az is erősítés lenne ha ezek a kutyaütők kevesebbet játszanának mint tavaly.
Az utolsó mondatod igaz, de attól még az se lenne jó, ha hoznánk 100 millióért valakit, és Ardához hasonlóan idegenül mozogna a középpályán. Szerintem mondjuk legyűrnék a kihívást, mindketten elég pöpec játékosok, de náluk azért tényleg nagyobb lenne a kockázat. Ha nem tudnak úgy beleszokni a posztba, akkor az elég nagy cumi lenne. Még úgy is, hogyha Gomeséknél jobbak lennének, mert 100 milliós játékostól azért elvár az ember egy szintet.. :D

Nyilván ha választanom kéne, bármelyiküket előbb játszatnám Ini posztján mint Gomest, de ha ők jönnek, attól még ugyanúgy nem lesz fullos a középpálya. Valverédre nagy feladatok várnak az biztos, remélem az öreg kitalál valami okosat. Én valamiért bízok benne, pedig nagyon nem volt a favoritom. Lehet csak önnyugtatás mondjuk, majd kiderül. :D

Amúgy jelenleg szinte biztos vagyok benne, hogy hozunk 1-2 héten belül a középpályára valakit eszméletlen csindadrattával és baromi drágán, meg mellé Bellerínt is, mert Benedito bizalmatlansági indítványt - vote of no confidence, nem tudom hogy van magyarul - fog benyújtani Bartoék ellen. Elméletileg megvan a támogatottsága, jövő héten tart sajtótájékoztatót róla.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.08. 22:12:52

Nero. írta:Ezt a mesét meg továbbra se hiszem el, hogy Verratti fogolyként lenne ott tartva. Egy 25 éves gyerek, aki ennyi idősen már milliárdos, világhírű,népszerű és posztján a világ egyik legjobbja, nincs benne annyi karakter vagy önbizalom hogy azt mondja hogy gyerekek én a Barcába akarok játszani ha törik ha szakad. Miert ha ellenkezik a PSGnek akkor mi lesz bezárják a szobájàba vagy lelövik? Ugyanmár... Nem adtunk megfelelő ajánlatot egyik félnek sem, ez a 100 millio euros sztori is pont akkora fantázia sztori a Sporttol, mint amit az elmúlt 2 hétben le műveltek azzal hogy ok biztosan tudják hogy az olasz mindenáron ide akar jonni.
Talán még pont a PSG meccs elott mondta, hogy lehet hogy Messi a világ legjobbja, de ő a PSGvel tervez. Az hivatalos UEFA sajtótájékoztató volt nem a katalán média értesulései.
Amikor meg kirakta az instás posztot az meg nem csak a PSGs nyilatkozat cáfolására volt hanem addigra már a Sport is túllőtt minden célon, utana csendben is voltak pár napig.

Én azt mondtam hogy nincs olyan jatekos a földön aki nemet mondana nekünk vagy a Realnak, ezek szerint mègis és ezt most le kell nyelni. Vagy komolyabb ajánlatot adni de ez a sztori már eldőlni látszik.
leszögezem, egyetértek a hozzászólásod második felével, az eleéhez azonban hozzáfűznék valamit: szerinted ez annyin múlik, hogy ő kijelenti, hogy itt akar játszani veri az asztalt és akkor elengedik? plána egy olyan helyen, ahol korlátlanok az anyagi források? Profi szerződés köti a játékosokat, rengeteg módon szankcionálhatják, ha ő pl megtagadja az edzést, stb, pont úgy - sőt, sokkal jobban -, mintha mi átlagemberek hisztiznénk a munkahelyünkön. nagyon bobosan hangzik, de nem a klub van a játékosokért, hanem fordítva, ők a munkaadók, ők diktálnak, az már csak a munkaadón múlik, hogy mennyire emberséges, ez esetben nyilván nem az, és nincs is rá oka, hogy az legyen, verhetné az asztalt verratti, végső soron ő jönne ki rosszul belőle, nem a psg.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.08. 22:11:44

Nero. írta:Ezt a mesét meg továbbra se hiszem el, hogy Verratti fogolyként lenne ott tartva. Egy 25 éves gyerek, aki ennyi idősen már milliárdos, világhírű,népszerű és posztján a világ egyik legjobbja, nincs benne annyi karakter vagy önbizalom hogy azt mondja hogy gyerekek én a Barcába akarok játszani ha törik ha szakad. Miert ha ellenkezik a PSGnek akkor mi lesz bezárják a szobájàba vagy lelövik? Ugyanmár... Nem adtunk megfelelő ajánlatot egyik félnek sem, ez a 100 millio euros sztori is pont akkora fantázia sztori a Sporttol, mint amit az elmúlt 2 hétben le műveltek azzal hogy ok biztosan tudják hogy az olasz mindenáron ide akar jonni.
Talán még pont a PSG meccs elott mondta, hogy lehet hogy Messi a világ legjobbja, de ő a PSGvel tervez. Az hivatalos UEFA sajtótájékoztató volt nem a katalán média értesulései.
Amikor meg kirakta az instás posztot az meg nem csak a PSGs nyilatkozat cáfolására volt hanem addigra már a Sport is túllőtt minden célon, utana csendben is voltak pár napig.

Én azt mondtam hogy nincs olyan jatekos a földön aki nemet mondana nekünk vagy a Realnak, ezek szerint mègis és ezt most le kell nyelni. Vagy komolyabb ajánlatot adni de ez a sztori már eldőlni látszik.
Elvileg a RM is bejelentkezett pár éve hozzá, és mégsem engedték el..

Azért egy PSG nem szokta elengedni csakúgy a játékosait akikre számít.
Elég megnézni Marquinhost hány évig hajkurásztuk PSG-sként...

Még egy Real Madrid/Barca sem engedheti meg magának hogy valakit ne engedjen el ha menni akar, ezzel elértékteleníteni, viszont ott, ahol dől a lé megengedhető...

Valószínű úgy van vele a tevés srác, hogy jobban megéri neki nem odaadni és ezzel erősíteni a közvetlen riválist, inkább ha szükséges padoztatja egész szezonban...

Mint ahogy mi sem hallgatunk meg ajánlatokat sem Neymarért, Messiért, mert hiába kapnánk értük csillagászati összeget, hajunkra kenhetnénk ha épp minket szivatnának halálra egy BL meccsen...Az már más kérdés, hogy mi azért jó eséllyel elengednénk ha menni akarnának.

De azt sem zárom ki hogy a vezetőség is nyakig benne van, elég megnézni az Asensio ügyet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.07.08. 22:13:58-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.08. 22:00:21

Ezt a mesét meg továbbra se hiszem el, hogy Verratti fogolyként lenne ott tartva. Egy 25 éves gyerek, aki ennyi idősen már milliárdos, világhírű,népszerű és posztján a világ egyik legjobbja, nincs benne annyi karakter vagy önbizalom hogy azt mondja hogy gyerekek én a Barcába akarok játszani ha törik ha szakad. Miert ha ellenkezik a PSGnek akkor mi lesz bezárják a szobájàba vagy lelövik? Ugyanmár... Nem adtunk megfelelő ajánlatot egyik félnek sem, ez a 100 millio euros sztori is pont akkora fantázia sztori a Sporttol, mint amit az elmúlt 2 hétben le műveltek azzal hogy ok biztosan tudják hogy az olasz mindenáron ide akar jonni.
Talán még pont a PSG meccs elott mondta, hogy lehet hogy Messi a világ legjobbja, de ő a PSGvel tervez. Az hivatalos UEFA sajtótájékoztató volt nem a katalán média értesulései.
Amikor meg kirakta az instás posztot az meg nem csak a PSGs nyilatkozat cáfolására volt hanem addigra már a Sport is túllőtt minden célon, utana csendben is voltak pár napig.

Én azt mondtam hogy nincs olyan jatekos a földön aki nemet mondana nekünk vagy a Realnak, ezek szerint mègis és ezt most le kell nyelni. Vagy komolyabb ajánlatot adni de ez a sztori már eldőlni látszik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.08. 21:49:25

Verratti ügyről hosszu vélemény:

https://facebook.com/LaLigaHU/photos/a. ... 60/?type=3" target="_blank


Ha nem jön, rá kell repülni Thiagora, Coutinhora....

Ha egyikük sem megszerezhető akkor szerezzük meg a Monaco fél KP-ját, valakibe csak lesz valami potenciál...
Szomoru
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.08. 21:25:00

Kivancsi vagyok hogy a jelenlegi felállàs szerint is a többség elküldte e volna Enriquét. Csak mert a várt erősítésekből úgy néz ki semmi nem lesz (Verratti-Thiago off, jobbhátvéd nincs a piacon). Lucho nagyjából garancia lett volna arra hogy ebből a garnitúrából továbbra is kihoz valamit, Valverde hatalmas kérdőjel. És türelem nem lesz mert a culék idegei már az egekben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.08. 21:08:01

palesz77 írta:Ráadásul nem is egy mélységi ember, egyáltalán nem biztos, hogy Ini posztján is így tudna játszani.
ezen a mélységi ember dolgon amit állandóan sulykolsz, lassan túl kellene lépned. eriksen, kutinnyó, tökmind1, gomesnél meg ds-nél mindegyik jobb. már az is erősítés lenne ha ezek a kutyaütők kevesebbet játszanának mint tavaly.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.08. 20:57:34

S.Agüero írta: A Nice új edzője, Lucian Favre nyilatkozott: "Seri? Biztos, hogy maradni fog. Négy játékost már elveszítettünk a kezdőcsapatból, elég volt, nem könnyű ezeket a játékosokat pótolni."

Ez viszont tényleg pénzkérdés.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.08. 20:33:33

Paulinho (Guangzhou) "Nyitott személyiségű ember vagyok, nem vagyok képmutató, teljesen egyértelmű, hogy sokat gondolok a Barcelona ajánlatára."
"Hatalmas lehetőség lenne a Barcelonában játszani, rengeteg klasszis játékossal együtt. Fantasztikus érzés lenne egy ilyen csapatnak a tagja lenni."
"A Guangzhou elnöke mondta nekem, hogy ajánlatot tett értem a Barcelona, azonban nem sikerült velük megegyezni."
"A kivásárlási áram 40 millió euró, az ügynököm állítása szerint a Barcelona 20 millió eurót ajánlott értem, amit a Guangzhou nem fogadott el."

Jajj... :D

A Nice új edzője, Lucian Favre nyilatkozott: "Seri? Biztos, hogy maradni fog. Négy játékost már elveszítettünk a kezdőcsapatból, elég volt, nem könnyű ezeket a játékosokat pótolni."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.07.08. 19:20:19

Na most ha megnézzük nem sok ember van a kalapban.De ha rámegyünk a egy Kinába menekült brazilra kiugrok az ablakon.Nagyon körbe kéne most nézni.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.07.08. 18:20:05

Egyetértek azokkal, akik szerint nem feltétlenül kell sztárt igazolni. Nyilván jó lett volna Verratti, de, ha nem jön, akkor nem jön, azért ennyire nem vészes a piac a középpályásokat tekintve. Van három világklasszis támadónk, stabilitás kell "csak", ahhoz meg nem kell feltétlenül sztár.

De a hírek hallatán egyébként is érdekelne, miért nem lehet a német vagy francia bajnokságból "csemegézni"? Az egy dolog, hogy Umtiti bejött, egyébként is brutálisan pörög az utánpótlásképzésük, tucatjával bukkannak fel a 19-21 éves korukra már érett játékot mutató tehetségek.

Barcelonai hívószóra is egyszerűbb lenne onnan (nyilván nem Münchenből, vagy Párizsból) embereket hozni, plusz, ha szakmailag még nem is feltétlenül éreznék a legjobb megoldásnak a spanyol ligát, akkor még mindig ott lenne a pénzügyi oldal, amiben sajnos, vagy szerencsére, kifejezetten bőkezű a vezetőség.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.08. 17:00:18

Paulinho arról nyilatkozott, hogy a Barcáról álmodik. 40 millió a kivásárlási ára. Juppí.. :roll:
nagyatyesz írta:Én biztos vagyok benne, hogy Fabinho vagy Sidibe jobb opcio lenne, mint Bellerin. De fel sem merült a nevük. Mint ahogy Eriksené sem.
Felmerült mindegyikük neve pletyka szinten már többször is. Fabinho viszont szerintem nem fog már jobbhátvédet játszani, ő alapból kiesett. Eriksent pont annyira lenne egyszerű elhozni mint Verrattit, Balet is edzésmegtagadás után tudta csak elvinni a Madrid, és azóta anyagilag stabilabbak lettek csak. Ráadásul nem is egy mélységi ember, egyáltalán nem biztos, hogy Ini posztján is így tudna játszani.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.08. 16:59:04

Állítólag Ceballos a Realt választotta. Függetlenül attól, hogy ő kellett volna, vagy sem, tovább fokozza azt a képet, hogy aki menő, arról a Barca lecsúszik.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.08. 16:25:52

Nem azt mondtam, hogy a "másodvonalas" csapatból igazoltak nem válnak be, hanem hogy onnan van esély igazolni, hiszen ezen csapatokban játszók is álma a szűk elitbe tartozó csapatokhoz igazolni (eal, Barca, München, Mu...). Ezeken felül egy PSG nehéz ügy, mint ahogy egy City is, mert ott van pénz bőven. Én biztos vagyok benne, hogy Fabinho vagy Sidibe jobb opcio lenne, mint Bellerin. De fel sem merült a nevük. Mint ahogy Eriksené sem. Verratti meg amilyen szerencsések vagyunk idejött volna és kidőlt volna pár hónapra...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.08. 16:10:07

IscoDisco írta:
Bob_Marley írta:A brazil nagyon inkonzisztens és rohadt drága.
Vagy más vagy Herrera az én opcióm. A Más továbbra is egy francia robusztus emberke. :D
Melyik Herrera? Az Unitedes? Mert ő Mourinho kiskedvence, őt sem lenne egyszerű kivásárolni
onnan.
Attol fugg, Zidanenek vagy Guardiolanak mar szalitva lett volna.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése