Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.06. 20:33:54

visca el barca írta: ez is hiteles oldal lehet.

lassan egy hete minden nap felfedezünk egy "espn israelt" akik megírják, hogy pár óra és vége a transzfernek. ez kb az 56. ilyen """"hír""" a héten :D
Jó, mondjuk Te semmit se veszel komolyan.
Amikor az első Neymaros pletykákat lehozták, akkor is csak nevettél. Aztán láttuk, mi történt...

Bárkivel fogadok bármiben, hogy Cou idén nyáron jönni fog.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 20:25:59

Messias2 írta:ESPN BRAZIL:
Philipe Coutinho will be a Barcelona player in the next few HOURS or days. Barça will pay 100M euros to Liverpool.
ez is hiteles oldal lehet.

lassan egy hete minden nap felfedezünk egy "espn israelt" akik megírják, hogy pár óra és vége a transzfernek. ez kb az 56. ilyen """"hír""" a héten :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.06. 20:19:29

Elmegy egy brazil, jöhet egy másik, ráadásul egy elég alacsony játékos. Ők tudják, Iniesta tehermentesítésére SR-ék véleményem szerinte megoldották volna, de majd kiderül. Szépen százat eltapsolunk, mikor a Seri gyerek feléből tudta volna hozni. Nem tartom jó megoldásnak, főleg ennyiért.
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.06. 20:06:44

Az angol és francia bajnoksághoz annyit írnék, hogy inkább a csigásoktól hozzunk ehy tehetséget, mint a "világ legjobb bajnokságából".

Nem nevek miatt írtam, csak tények alapján.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.06. 19:59:28

Messias2 írta:ESPN BRAZIL:
Philipe Coutinho will be a Barcelona player in the next few HOURS or days. Barça will pay 100M euros to Liverpool.
The boat has already closed the agreement with Liverpool by Coutinho and pay 100 M (via @espn). @albert_roge

[-o<
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.06. 19:55:33

ESPN BRAZIL:
Philipe Coutinho will be a Barcelona player in the next few HOURS or days. Barça will pay 100M euros to Liverpool.


Lassan bontom a pezsgőt.

Barça don't want to pay Iñigo Martínez' €32m release clause and are trying to negotiate a lower price with Sociedad. [sport]

Ennek meg örülök, nagyon borsos ár lenne ez érte.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.06. 19:47:53

Rivaldo11 írta:
nemespatro írta:A Daily Express közben bedobta Dele Alli nevét is. Én már többször irtam jogy személy szerint neki örülnék a legjobban. Az angol foci legnagyobb tehetsége aki már bizonyított a Premier league-be. Az más kérdés hogy nálunk nem feltétlenül lenne posztja :/
Minden bántás nélkül: Ez ér valamit a spanyol bajnokságban? Meg úgy a világ labdarúgásában egyáltalán?
Kevés ide a gyerek nagyon, köze nem lenne a focinkhoz.
Komolyan mondom, már csak azért is le kéne zavarni gyorsan pár igazolást-Dembélé, Draxler, Coutinho, Inigo, Seri, Mbappé hatosból válogatva,-hogy az ilyen viccnevek ne merüljenek fel legalább.
Azért ennyire nem rossz játékos. 18 gól és 7 assziszt az utolso idényben. Ráadásul az év fiatal játékosának is megválasztották. És ne feledjük a Premier League-ről beszélünk. Nem a Francia bajnokságról...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.06. 19:16:20

Rivaldo11 írta: Minden bántás nélkül: Ez ér valamit a spanyol bajnokságban? Meg úgy a világ labdarúgásában egyáltalán?
Kevés ide a gyerek nagyon, köze nem lenne a focinkhoz.
Komolyan mondom, már csak azért is le kéne zavarni gyorsan pár igazolást-Dembélé, Draxler, Coutinho, Inigo, Seri, Mbappé hatosból válogatva,-hogy az ilyen viccnevek ne merüljenek fel legalább.
Hát azért ilyen Seriknél, Mbappéknál többet tett le az asztalra. Ettől fügetlenül szerintem se ide való stílusában,de ez olyan mintha azt mondanám hogy Kanté középszer, csak mert nem illik a játékunkban.

Több mint kiváló angol játékos, maradjunk ennyiben.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
hdavid

2017.08.06. 19:10:49

Már előre látom, hogy nagy nehezen 100 millióért megszerezzük Coutinhot és első pár meccsen lesérül fél évre :twisted: :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 19:08:51

nemespatro írta:A Daily Express közben bedobta Dele Alli nevét is. Én már többször irtam jogy személy szerint neki örülnék a legjobban. Az angol foci legnagyobb tehetsége aki már bizonyított a Premier league-be. Az más kérdés hogy nálunk nem feltétlenül lenne posztja :/
Szerintem tipikusan túlfújt angol lufi. Majd a City megveszi vmikor 100 millióért, aztán égnek vele is nagyot. 8)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.06. 19:05:44

nemespatro írta:A Daily Express közben bedobta Dele Alli nevét is. Én már többször irtam jogy személy szerint neki örülnék a legjobban. Az angol foci legnagyobb tehetsége aki már bizonyított a Premier league-be. Az más kérdés hogy nálunk nem feltétlenül lenne posztja :/
Minden bántás nélkül: Ez ér valamit a spanyol bajnokságban? Meg úgy a világ labdarúgásában egyáltalán?
Kevés ide a gyerek nagyon, köze nem lenne a focinkhoz.
Komolyan mondom, már csak azért is le kéne zavarni gyorsan pár igazolást-Dembélé, Draxler, Coutinho, Inigo, Seri, Mbappé hatosból válogatva,-hogy az ilyen viccnevek ne merüljenek fel legalább.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.06. 19:05:23

S.Agüero írta:Liverpool gave the "OK" for Coutinho to join Barcelona. Second round of negotiations will start tomorrow. [Diario Sport]
reggel óta ezt beszéljük :mrgreen: neked is elmondom, az angol lapok cáfolják, coutinho továbbra sem eladó
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.06. 18:59:37

A Daily Express közben bedobta Dele Alli nevét is. Én már többször irtam jogy személy szerint neki örülnék a legjobban. Az angol foci legnagyobb tehetsége aki már bizonyított a Premier league-be. Az más kérdés hogy nálunk nem feltétlenül lenne posztja :/
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.06. 18:47:54

Coutinho elférne mindenképp. Kreatív, azokban a játékelemekben, amik számunkra fontosak elég erős, ráadásul távolról is jól lő.
Viszont aki ide Dybalát szeretné, fejtse már ki, miért. Mi olyan extra skillje van, ami miatt megérné idehozni. Sokszor nem láttam, de nekem egyáltalán nem tűnt sem gyorsnak, sem elég kombinatívnak. Ellenünk persze beverte kétszer, mert 20 méterről fogtuk, de ennyi.
Dembélé szerintem sokkal jobban kellene nekünk. Nem kis mértékben azért, mert neki meglenne a helye a csapatban...
Rivaldo-A Legnagyobb.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2017.08.06. 18:47:19

S.Agüero írta:Liverpool gave the "OK" for Coutinho to join Barcelona. Second round of negotiations will start tomorrow. [Diario Sport]
Hát adja a jó Isten h mostmár tényleg így legyen de én meg pont ma olvastam, h G. Balague szerint a Pool megint mutatta a fukkot. Egy 80 ajrós ajánlatot toltak vissza.Már nem tudom melyik oldal osztotta meg sajnos..
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.06. 18:40:13

Liverpool gave the "OK" for Coutinho to join Barcelona. Second round of negotiations will start tomorrow. [Diario Sport]
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.06. 18:31:43

Coutinho-nak örülnék, mert egy kreatív középpályásra már nagyon szüksége volt a csapatnak. El tudom azt is képzelni, hogy idén még kb 50-50%-ban lesznek kezdők Iniesta-val, aki egyre kifelé megy, jövőre pedig, ha a brazil 100%-ban beválik, akkor Iniesta elé kerülhet. Nagyon bírom az öreget, nem tudom meddig fogja bírni, én elnézném még jövőre is, mint kiegészítő ember, ha idén úgy néz ki, hogy bírja még.

Dembelé-vel kapcsolatban viszont nem vagyok ennyire magabiztos. Ügyes a srác, ezt tegnap is megmutatta, de azt kétségesnek tartom, hogy megérne-e ő 100+ milliót, amikor 100 millió + Gomes-ért már Dybala-t is el tudnánk hozni a Juve-ból. Annyira nem tartom jónak a franciát, mint amilyen jó Neymar vagy Dybala, vagy akár Hazard vagy Griezmann. Kétségtelen, hogy Dembelé piszok gyors, de én nem látom, nem láttam tegnap ill. az előző szezonban sem, élőben sem az Allianz-ban, hogy meglenne benne az a kombinációs készség, ami miatt hozzánk olyan borzasztóan passzolna. Inkább illene ő a Real Madrid kontrákra épülő, ill. jobban kontrákra épülő játékába. Neymar sem azért volt kiemelkedően jó nálunk, mert gyors volt vagy képes volt 1 az 1ben megverni az emberét, hanem, mert nagyon érezte az összjátékot a csapat többi tagjával. Ha már ennyi pénzt kiszórunk akkor igazoljunk olyat, aki minden szempontból passzolna a csapatba. Én így biztosan nem Dembelé-t hoznám.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.08.06. 17:29:30

Egyre több források olvasom, hogy a Liverpool is zöld utat adott Coutinhora. Akár már holnap megszülethet a megállapodás. Személy szerint örülnék neki. ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 17:26:33

Enrique rezsim is hasonló védelmi számokat hozott. Én számomra az a nagy kérdés hogy, tényleg reális félelem e hogy a brazil még annyit sem fog védekezni mint Iniesta.
De a Pep-érában nem voltak 3-4 gólos vereségeink, azóta szezononként becsúszik több ilyen. Coutinho védekezésétől én sem tartok annyira, helyre lehet rakni a dolgokat, de olyan mértékű stabilitásra, ami a Pep éra legszebb éveit jellemezte, nem nagyon számíthatunk.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.06. 17:19:17

daffy írta: Szerintem azért ha ilyen hosszú ideig nincs meg a forma(hetekig,hónapokig),akkor ott nem formáról kell beszélni,hanem rossz rendszerről. Ha hozzátok Dembelét,Coutinhot,akkor elől marad a 3 ember biztosan és még Coutinhonak is játszania kell,azaz kész a kezdő. Jó ez?
A rendszer, de nem a keret minőség.
Egyetértek hogy az utolsó szezonra lett pronléma, de így is arról beszélünk hogy a játék stílus volt olyan, nem arról hogy több volt a visszavont középpályás. Legalábbis szerintem csapatszinten könyebb ezt megoldani. Coutinho szerintem semmivel sem kevésbé védekező játékos mint Iniesta. Meg azért attól hogy a Liverpoolba nem volt feladata, attól itt még lehet, nyílván azért nézték ki mert tudják alkalmazni a jelegi koncepcióba. Verrattival lehet stabilabbak lennénk, sajnos nem opció. Más elérhető játékosba meg kevesebb a potenciál mint a jelenlegi kezdőnkbe.
LG írta: Ja, csak mivel 80 százalékban nálunk volt a labda, sok lehetőségük nem volt rá. Meg a védelmünk is nagyon brutál volt a Pep korszakban, itt volt még ugye Puyol, Abidal, a fénykorát élő Alves, a padon Márquez, Milito, majd helyettük Masch.
Enrique rezsim is hasonló védelmi számokat hozott. Én számomra az a nagy kérdés hogy, tényleg reális félelem e hogy a brazil még annyit sem fog védekezni mint Iniesta.
palesz77 írta:
Varatrix írta:A másik ötletemet le sem merem írni mert 8 oldalon keresztül halgatnám hogy, mekkora hülyeség... :mrgreen:
Na halljuk! :mrgreen:
Én ha mindenáron meg akarját tartani, akkor Gomes-t kipróbánám ezen a poszton. Talán kevésbé jönne ki a lassúsága, viszont azért elég labdabiztos tud lenni. Persze neki a helyezkedést akkor sokat kéne gyakarololnia ezen a poszton, de talán testhezállóbb lenne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 17:16:27

baas11 írta: Higy majd Busi es foleg Rakitic formába jon es megoldódik?? Ugyan mar ... Rakiticnek az első eve volt jo amikor megleptuk a világot az MSNel , azota varom a stabil jo formáját!( legtöbbször csereltek le) Iniesta 34 eves lesz...Itt nincs mire varni láttuk h Ds es Rafinha kevés!
Szerintem a második éve is rendben volt Rakiticnak, és idei gyengébb szezonját is sokan túldramatizálják, + ahogy daffy is mondta, rendszerszintű problémák voltak, emlékezzünk csak néhány zakó utáni hőtérképre. Sokszor nem azért volt lecserélve, mert gyengén játszott, hanem mert kidolgozta magát, illetve sokszor LE indokolatlanul kapta le, vagy erőltette helyette Gomest, szegény Lucho utolsó szezonjában nagyon nem állt a helyzet magaslatán. =;
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.06. 17:12:00

csababarca írta:A Coutinho, Dembelé, Seri pakk jóindulattal egy százasba kéne hogy kerüljön, de 250ért sem tudnánk elhozni mindhármat.
2 éve talán, de ezen a piacon már esélytelen lenne 200 alatt Neymar nélkül is elhozni őket szerintem. Coutinho mint a PL egyik legjobbja, marketing szempontból mindenképp, Dembélé mint a világ talán legígéretesebb támadójaként számontartott szélső.. Ez a kettős nagyonnagyon alsóhangon lenne 170 körül Neymar nélkül, de szerintem még úgy is több.
Varatrix írta:A másik ötletemet le sem merem írni mert 8 oldalon keresztül halgatnám hogy, mekkora hülyeség... :mrgreen:
Na halljuk! :mrgreen:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.06. 17:05:53

Teljsen adom daffy véleményét...Neymar pótlása csak egy váratlan plussz feladat, de ezzel még semmi nem oldódik meg ami miatt elhasaltunk iden is a BL ben ( Psg elleni kpalyas átjáró ház, a Juve elleni 0 találat 180 perc alatt viszont legalabb kaptunk 3 at) es a bajnokságban a teljes forma ingadozás !
-
Higy majd Busi es foleg Rakitic formába jon es megoldódik?? Ugyan mar ... Rakiticnek az első eve volt jo amikor megleptuk a világot az MSNel , azota varom a stabil jo formáját!( legtöbbször csereltek le) Iniesta 34 eves lesz...Itt nincs mire varni láttuk h Ds es Rafinha kevés!
-
Neymar távozásának a legnagyobb pozitívuma lehet hogy megszüntetjük a csapat gyengeseget azborrnehezseget!!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.06. 16:46:34

daffy írta:Csak aztán nehogy (a ti szempontotokból) az legyen,hogy megveszitek Dembelét és Coutinhot,aztán mindenki elégedetten hátradől,holott két full támadó játékos nem fogja meghozni a várt stabilitást,nálam maximum Neymar pótlását hozza,talán valamivel többet. De a betömni kívánt lyuk még mindig ott lesz,akárcsak a Neymar ügy előtt. Egy Pjaniccsal még mindig rövidebbek lesztek így is.
Igaz, de a stabilitáshoz szerintem nem feltétlenül kellenek igazolások. Egy jó Busquets és Rakitic kell nagyon, és visszatérni a 15/16-os szerkezethez. Sergi Robertótól további fejlődést várok (ezért is ellenzem Paulinhot v. Serit, nem kellenek, Rakitic és SR ketten megoldják a kp. jobb oldalát) Na meg fontos, hogy újra legyen jobbszélünk, Semedo és Vidal támadásban elég jók lehetnek, védekezés necces lehet, de az most is az volt, szóval itt szvsz összességében erősödünk. De jó lenne, ha Messi is többet lenne a jobbszélen, és nem Suarez nyakán lógna, az nem nagyon jött be. Bár attól tartok, ezt Valverde, hanem maga Messi fogja eldönteni.
Én nem gondolom hogy annó Xavi védmunkája miatt stabilabb lett volna a KP, akkoriban is átjártak rajtunk.
Ja, csak mivel 80 százalékban nálunk volt a labda, sok lehetőségük nem volt rá. Meg a védelmünk is nagyon brutál volt a Pep korszakban, itt volt még ugye Puyol, Abidal, a fénykorát élő Alves, a padon Márquez, Milito, majd helyettük Masch.
azért valljuk be, eddig nagyon ritkán fizettek játékosért 100 millió pénzt, a top árak ugye neymar (annyi biztos volt anno), ronaldo, suarez, pogba meg a nulla bale. ennyi. sztem senki nem gondolta komolyan, hogy valaki kifizet neymarért 222 millió eurót...
Valószínűtlen volt tényleg, de egy minimális esélyt hagytak neki, 500 milliónál vagy 1 milliárdnál ennyi sincs Egyébként igy utólag átgondolva tényleg nem akkora pénz érte, ha megnézzük pl Stones, Higuain, Morata, Lukaku, Mendy árát, vagy azt, hogy most mennyiről szólnak a hírek Coutinhoért, Dembeléért, Mbappéért, akkor arányaiban nézve nem is sok a világ egyik legjobb játékosáért, aki ráadásul marketingbomba.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.08.06. 16:39:27

Varatrix írta: Lényeg ami lényeg ha Busi, és Rakitic formába jön emg kell lennie a stabilitásnak.
Szerintem azért ha ilyen hosszú ideig nincs meg a forma(hetekig,hónapokig),akkor ott nem formáról kell beszélni,hanem rossz rendszerről. Ha hozzátok Dembelét,Coutinhot,akkor elől marad a 3 ember biztosan és még Coutinhonak is játszania kell,azaz kész a kezdő. Jó ez?
Válasz küldése