Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.07. 20:20:03

visca el barca írta:
Nero. írta:Bartomeu közben kijelentette hogy a Neymarért kapott 220 nem lesz mind elköltve mert kell pénz más Barca-projektekre is.

Rafinha, Denis és Arda is a nyakunkon marad szinte 100%
egyre sanszosabb h nem fog jön senki és nem egy el senki. sztem kb ue. marad a keret. coutinhoért meg dembeléért nem fogják kifizeti a pénz különben már megtették volna.

idei nyár:
- neymar
+ deulofeu

egy ferrarit lecseréltünk egy skodára. legalább nem eszik sokat :mrgreen:
Szerintem sem jön már senki, vezetőség büszke kehet magára, ezen a nyáron is sokat tettek hozza:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.07. 20:18:59

Mondjuk Deulofeuban nagyon bízok de az teljesen egyértelmű hogy a negyedét se tudja annak amit Neymar.
Én is simán eltudom képzelni hogy nem igazolunk, de amint elhúz a Madrid 4-5 ponttal kint boszorkányégetés lesz és kalapkabát mindenkinek.
A kérdés hogy Laporta veszi-e át a klubot vagy Benedito.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.07. 20:20:20-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.07. 20:17:21

Nero. írta:Bartomeu közben kijelentette hogy a Neymarért kapott 220 nem lesz mind elköltve mert kell pénz más Barca-projektekre is.

Rafinha, Denis és Arda is a nyakunkon marad szinte 100%

Képzelem milyen projektek azok.. Neymar előtt is dobálgattunk 80-100 milliós ajánlatokat, legalábbis ment a sajtóba ezerrel. Most van 300 durván, azért ebből kellene pótlásról gondoskodni vagy a jövő évünk célja: top 3 a bajnokságban, bl-ben a csoportkörből való továbbjutás. :D Egészen nevetséges amit Barto féle banda művel.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.07. 20:10:25

Nero. írta:Bartomeu közben kijelentette hogy a Neymarért kapott 220 nem lesz mind elköltve mert kell pénz más Barca-projektekre is.

Rafinha, Denis és Arda is a nyakunkon marad szinte 100%
egyre sanszosabb h nem fog jön senki és nem egy el senki. sztem kb ue. marad a keret. coutinhoért meg dembeléért nem fogják kifizeti a pénz különben már megtették volna.

idei nyár:
- neymar
+ deulofeu

egy ferrarit lecseréltünk egy skodára. legalább nem eszik sokat :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.07. 20:05:30

Bartomeu közben kijelentette hogy a Neymarért kapott 220 nem lesz mind elköltve mert kell pénz más Barca-projektekre is.

Rafinha, Denis és Arda is a nyakunkon marad szinte 100%
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.07. 20:03:24

5 játékos nem kapott mezszámot jövőre: marlon, douglas, vermaelen, munir és samper.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.07. 19:34:26

tibor1158 írta:Sky Sports | A Barcelona nem kereste fel a Liverpoolt azóta mióta visszautasították a 80 millió eurós ajánlatukat, ez egy hónapja volt nagyjából.

Coutinho ugyan jönne a katalánokhoz, de nem mindenáron, hiszen jól érzi magát a Liverpoolban. A szurkolók szeretik, az edző maximálisan bízik benne, ám ha hívnák a katalán fővárosból nem mondana rá nemet.

Mindösszesen egyetlen kérése van: oldják meg az üzletet békés körülmények között, nem akar balhé közepette távozni Angliából.

A Barcelona gondolkodik egy 100 millió eurós ajánlaton. A Liverpool álláspontja azonban továbbra is ismert: nem akarnak megválni a brazil klasszistól.

Az egyik katalán újságíró, Albert Rogé szerint a hír valós volt, miszerint Bartomeu egy klasszis játékos bejelentésével akarta csitítani a kedélyeket, őt pedig a Gamperen mutatták volna be. Ám végül ez a terve is kudarcot vallott. #BlaugranaTRANSFERS
PS: Azt gondolom, hogy egyre inkább rohan a vezetés a saját maga által ásott gödör felé. Bármi is lesz, vagy történik a maradék 3 hétben, egy dologban biztos vagyok: Roberto Fernándeznek ajtót kellene mutatni. Még ma este. Tele van a csapat lével, annyi a pénz, mint a pelyva. és akkor röhejes ajánlatokkal hülyítik a szurkolókat. Szép mutatvány a rekordbevétel, de azzal kezdeni is kellene valamit.
Nem olyan biztos, hogy annyi pénz van...lassan indulnia kéne az Espai Barça projektnek, ami 2021-ig 700 millióba kerülne, azért az nem kevés és sokak szerint kérdéses a pénzügyi megvalósíthatósága. Ez itt a főaldali cikk-ben van.
Szerintem nem fogják elkölteni az egész Neymar-ért kapott pénzt, egyrészt az Espai projekt miatt(azért oda is jól jönne ennek a pénznek a fele), a másik, pedig, hogy most mindenki magasasn áron felül akar eladni...
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2017.08.07. 19:22:57

Sky Sports | A Barcelona nem kereste fel a Liverpoolt azóta mióta visszautasították a 80 millió eurós ajánlatukat, ez egy hónapja volt nagyjából.

Coutinho ugyan jönne a katalánokhoz, de nem mindenáron, hiszen jól érzi magát a Liverpoolban. A szurkolók szeretik, az edző maximálisan bízik benne, ám ha hívnák a katalán fővárosból nem mondana rá nemet.

Mindösszesen egyetlen kérése van: oldják meg az üzletet békés körülmények között, nem akar balhé közepette távozni Angliából.

A Barcelona gondolkodik egy 100 millió eurós ajánlaton. A Liverpool álláspontja azonban továbbra is ismert: nem akarnak megválni a brazil klasszistól.

Az egyik katalán újságíró, Albert Rogé szerint a hír valós volt, miszerint Bartomeu egy klasszis játékos bejelentésével akarta csitítani a kedélyeket, őt pedig a Gamperen mutatták volna be. Ám végül ez a terve is kudarcot vallott. #BlaugranaTRANSFERS
PS: Azt gondolom, hogy egyre inkább rohan a vezetés a saját maga által ásott gödör felé. Bármi is lesz, vagy történik a maradék 3 hétben, egy dologban biztos vagyok: Roberto Fernándeznek ajtót kellene mutatni. Még ma este. Tele van a csapat lével, annyi a pénz, mint a pelyva. és akkor röhejes ajánlatokkal hülyítik a szurkolókat. Szép mutatvány a rekordbevétel, de azzal kezdeni is kellene valamit.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.07. 19:20:45

Persze, hogy nehéz igazolnunk, kb egy ötös listából akarunk venni 2 játékost úgy, hogy ezt az eladó klubok is tudják. Másrészt, a foci fejlődésének köszönhetően, a kisebb csapatok is megengedhetik maguknak,hogy nem adják el mindenáron az aktuális sztárjaikat, mivel a sikerességért sokkal nagyobb lóvét zsebelhetnek be, + a szponzorok is szivesebben támogatnak egy sikeres csapatot.
Most olyan érzésem van, hogy nem tudjuk mi sem, hogy melyik oldalra álljunk, látszik, hogy szeretnénk támogatni az ificsapatot is, de vennénk is sztár, viszont nem olyan sokért, csak úgy vagyunk a világban. Véleményem szerint vagy elkezdünk csapatot épiteni, vagy beszállunk a City-PSG-MU-stb pénzvonatba, és egymás fölé licitálunk, aminek a végén egy arab tulajdonos lesz, mert ebben a játékban csak úgy maradhatunk hosszútávon a viz felett, ha felvesszük velük a versenyt. Nekünk van egy kis előnyünk, az utánpótlás, de csak ennyi.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.07. 19:10:32

recrea írta:A fizetések meg az átigazolási pénzek elszállása, ezáltal a foci koncentrációja elsősorban a Bosman-szabálynak köszönhető, legnagyobb része a belga úriembernek van a dologban. Irtó nagy marhaság volt.
A fair play szempontkából igen, marketing szempontból viszont nagy dobás volt, és a sport fejlődését is segítette. Épp ezért nem is fognak ellene tenni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.07. 19:08:35

Nero. írta: Az szép lesz ha egy Semedo-Martinez-noname középpályás pakkot tudunk majd felmutatni. :D Én mar csak nevetni tudok, annyira siralmas

Mindjart augusztus közepe, az idő is fogy.
Neymar lelépése miatt klasszisok szívesebben jönnének ide, viszont a klubjaik vérszemet kaptak a 220-tól. Meglátjuk, hogy a Dembelé - Dybala, Mbappe - Dele Alli - Coutinho - Lamar - Hazard körből lehet-e megcsípni valakit.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.07. 19:03:34

Nero. írta:
Samper írta:Barto mai nyilatkozata mutatja, hogy még ők se tudják, hogy kiket tudnak igazolni. Ezért a hóttbiztos értesülések helye a szemétkosár.
Az szép lesz ha egy Semedo-Martinez-noname középpályás pakkot tudunk majd felmutatni. :D Én mar csak nevetni tudok, annyira siralmas

Ezért is bánom hogy nem tartottuk itt bármilyen módszerrel Neymart...Nemhogy Neymar helyére, de még KP-ra sem fog jönni épkézláb ember megérzéseim szerint, és ahogy halad az idő, egyre inkább így tűnik...

Mi leszünk a legnagyobb lúzerek ha nem tudunk épkézláb embert igazolni ennyiből...
Most is épp azzal vagyunk elfoglalva a hírek szerint hogy a Sociedaddal alkudozunk mert sokalljuk a 32 milliós kivásárlási árat...

Ilyen nem létezik hogy az elmúlt évtized legsikeresebb klubja ekkora pénzből nem képes 2 fontos posztra normális játékost hozni úgy, hogy fix kiadó kezdő hely van...
Ha Coutinhoért 120-at és Dembeléért is 120-at kérnek akkor annyit adjunk is, más lehetőségünk nincs ha sikeresek akarunk lenni. Márpedig ez egy focicsapat még mindig, szerintem akik nem a számokba szerelmesek, azokat nem vigasztal egy újabb sikertelen szezon azzal hogy 220 millió van a zsebben...

Miközben a Real Madrid igazol egy 7-edik tehetséges középpályást, mikor így is több mint elegen vannak...

Ha ez így folytatódik akkor repülnek ősszel remélhetőleg, de remélem megváltozik ez még augusztusban és visszavonom amit írtam, és hoznak embereket, különben az aranygeneráció maradék tagjainak az utolsó szezonjaiból egyet elpazarolunk, miközben a rivális szénné nyeri magát...

Messi sem lesz örökké itt, és Iniesta sem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.07. 18:36:05

Samper írta:Barto mai nyilatkozata mutatja, hogy még ők se tudják, hogy kiket tudnak igazolni. Ezért a hóttbiztos értesülések helye a szemétkosár.
Az szép lesz ha egy Semedo-Martinez-noname középpályás pakkot tudunk majd felmutatni. :D Én mar csak nevetni tudok, annyira siralmas

Mindjart augusztus közepe, az idő is fogy.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.07. 18:29:55

recrea írta:A fizetések meg az átigazolási pénzek elszállása, ezáltal a foci koncentrációja elsősorban a Bosman-szabálynak köszönhető, legnagyobb része a belga úriembernek van a dologban. Irtó nagy marhaság volt.
Lehet rosszul emlékszem, de az a szabad igazolásról azólt a szerződés lejárta után. Valami olyan volt, hogy lejárt a szerződése, de nem igazolhatott el szabadon, mert klubja eladólistára tette és valami pénzt szabtak meg az elviteléért, de lehet hogy ez másik ügy volt, már nem tudom.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.07. 18:22:03

Barto mai nyilatkozata mutatja, hogy még ők se tudják, hogy kiket tudnak igazolni. Ezért a hóttbiztos értesülések helye a szemétkosár.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.07. 16:46:33

A fizetések meg az átigazolási pénzek elszállása, ezáltal a foci koncentrációja elsősorban a Bosman-szabálynak köszönhető, legnagyobb része a belga úriembernek van a dologban. Irtó nagy marhaság volt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.07. 16:39:40

Normandia írta: Akkor valamit nagyon félreolvastál. Pontosan azt mondtam, hogy korábban sem volt fairplay, de ezek után meg depláne és nem csak a PSG tulaját köpködöm. Hol lesz egy Zvezda, Dinamo, Fradi, Slovan stb? Tudom ezek a nevek itt már sokaknak nem is mondanak semmit, de Bob tudja miről beszélek. Sehol. Esélyük sincsen. Belterjes az egész úgy ahogy van, velünk együtt. Fel tudok sorolni a következő 32 csapatól 24-et, aki biztosan ott lesz a csoportkörben most is meg jövőre is. A többinek esélye sincsen, nem beszélve a 16-ba jutottakról az meg szinte borítékolható. Meg kell csinálni a valódi bl-t s liga módra bonyolítani 24 fővel oszt jónapot. A többi csóró meg harcoljon a feljutásért a jelenlegi formában. Nyilván ez sem oldaná meg a problémát, de talán izgalmasabb lenne.:-D

Ugyanakkor ezeknek a "kiscsapatoknak" a Bl egy nagyon jó pénzforrás. Nyilván nem lesznek emiatt komoly tényezők, de a 32 csapatos lebonyolítás miatt nekik is hatványozottabb tétje van a szezonban.
Attól, hogy borítékolható egy párharc végkimenetele, vagy hogy ki a potenciális továbbjutó és számodra nem olyan érdekes nem elvetendő a bővebb Bl. Arról nem is beszélve, hogy a harmadik helyen meglepetések is lehetnek, ami EL-t jelent.

Értem, hogy alapvetően mire akartál kilyukadni, de amíg lesznek olyan csapatok amikbe ölik a pénzt és kiskapuk nem fog tágulni ez aa kör. Sőt merem kockáztatni ez a tendencia folytatódni fog. Anno kezdődött a Chelsea-vel, aztán City, PSG, alakul a Milannal is valami.
És ezzel már nem csak a kiscsapatok nem tudnak majd versenyezni, hanem lassan a top csapatok sem, akiknél hiába nagy a csábítás sportszakmai szempontból, inkább a pénz lesz a csábító.

Mondjuk én inkább el tudom képzelni, hogy mondjuk Mbappé elmegy a PSG-be egy 4 éves szerződéssel, jól megszedi magát, aztán még csak 22 évesen vált egy erősebb csapatra. De vonatkozik ez a többi fiatal tehetségre, mint Dembelé vagy ahogy tette Gabriel Jesus is. Utóbbi sztem a jövő legjobb támadója lehet, akár Mbappét megelőzve (kb. másfél év van csak közöttük). Már most letett nem keveset az asztalra, pedig ő is iszonyat fiatal. Én pl. inkább látnám őt itt, mint a franciát, csak inkább előbbiről voltak pletykák.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.07. 15:53:10

LG írta: Bobnak viszont abban igaza van, hogy ha nem lennének ezek a jöttmentek, akkor 4 csapat uralná az európai focit: Real, Barca, Bayern, Juventus - az Atleticot az elmúlt évek eredményei alapján bőven ide lehetne sorolni, de ha anyagilag nem fogják bírni tartani a lépést, akkor idővel eredményekben sem, a Siemone utáni éveik igencsak kérdőjelesek. Igy meg idővel felzárkózhatnak az angolok, PSG és talán a Milan is. Más esélyük nincs is. Abban is igazad adok Bobnak, hogy az sem fair, ahogy a Real és Barca elnyomja a Liga többi csapatát, a Bayern ugyanez Németországban, de ott is inkább az RBL-t köpködik sokan. :roll:

Aki köpködi a PSG-t, az legyen szíves ugyanezt megtenni a Reallal, hisz 2009 nyarán ők robbantották fel a piacot, de Perez munkásságát korábban és később is megalomán igazolások kísérték. Tegye meg ezt a MU-val és a Cityvel is, akik középszerű emberekért fizetik ki a horror összegeket, utóbbiaknál az itt egykor néhányan által szentként tisztelt Pep Guardiola asszisztálásával. :roll: Végül pedig, de nem utolsósorban tegyék ezt meg a Barcával, mert bizony mi is ott vagyunk a legtöbbet költekező csapatok között az elmúlt években, Neymart tudjuk milyen körülmények között hoztuk ide, a fizetéseink magasan a legnagyobbak.

Nekem sem tetszik, ami a labdarúgásban megy, de ne PSG-t meg a katari tulaját tegyük meg bűnbaknak. Mert ez az alkoholista, aki ugyanannyit iszik mint mi, csak őt nem szeretjük kategória.
Akkor valamit nagyon félreolvastál. Pontosan azt mondtam, hogy korábban sem volt fairplay, de ezek után meg depláne és nem csak a PSG tulaját köpködöm. Hol lesz egy Zvezda, Dinamo, Fradi, Slovan stb? Tudom ezek a nevek itt már sokaknak nem is mondanak semmit, de Bob tudja miről beszélek. Sehol. Esélyük sincsen. Belterjes az egész úgy ahogy van, velünk együtt. Fel tudok sorolni a következő 32 csapatól 24-et, aki biztosan ott lesz a csoportkörben most is meg jövőre is. A többinek esélye sincsen, nem beszélve a 16-ba jutottakról az meg szinte borítékolható. Meg kell csinálni a valódi bl-t s liga módra bonyolítani 24 fővel oszt jónapot. A többi csóró meg harcoljon a feljutásért a jelenlegi formában. Nyilván ez sem oldaná meg a problémát, de talán izgalmasabb lenne.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.07. 15:51:15

pedig tegnap este már beírták, hogy pár óra múlva hivatalosan bejelentik :D

messias2 ne vedd a lelkedre, amugy meg én is szoktam néha ilyen espn brazil szintű ürülékekről híreket bedobni
:D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2017.08.07. 15:30:57

Cestus írta:Neymar leigazolása azért is jó nekik, mert a jó játékosok ezután számolni fognak a PSG-vel, mint opcióval. Eddig gyakran csak kiégett játékosok mentek oda levezetni nagy pénzekért, innentől viszont elkezdhetik komolyan venni a klubbot.
ez simán benne van. Madridban is úgy kezdődött a Cé korszak, hogy első körben, több évi vergődés után, sikerült elcsábítani Kakát. Akkor épp senki nem akart hozzánk jönni, aki számít, de valahogy Kaká leigazolása biztosíték volt arra, hogy valami komoly dologról van szó.. Kaká szerepe a RM történelmében leginkább az volt, hogy elcsábult CR is.

Most függetlenül attól, hogy a két klub szerepét a focitörténelemben nem lehet egy lapon emlegetni...
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.07. 15:23:11

Varatrix írta:
vinszentvega írta:Most olvasom, hogy Vermaelen megkezdte a szezonját, ma este nem játszik a csapokóenze ellen, mert fájdalamat érez a lábában. És Gomes sem...(remélem azért, mert tárgyalnak velük egy másik klubnál :D )
Az Everton hamarosan ajánlatot tesz Vermalenért, [Mundo Deportivo]
tipp: Kölcsön veszik egy évre úgy, hogy a fizetésének egy részét mi álljuk
94:39 6 - 1
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.07. 14:32:33

Samper írta:Az a konteo tűnik leginkább valószínűnek, hogy nem Neymar volt a főszereplő, hanem az arabok berégtak, hogy lekerült a Kathar a mezről és hogy szórakoztunk Verrattival. Erre megmutatták...
Ez nekem is eszembe jutott amugy.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.07. 14:27:33

vinszentvega írta:Most olvasom, hogy Vermaelen megkezdte a szezonját, ma este nem játszik a csapokóenze ellen, mert fájdalamat érez a lábában. És Gomes sem...(remélem azért, mert tárgyalnak velük egy másik klubnál :D )
Az Everton hamarosan ajánlatot tesz Vermalenért, [Mundo Deportivo]
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.07. 14:24:02

zola8787 írta:
Aki pedig a City-t hozza fel, hogy sok pénz, stb, nézzem meg milyen játékoskerete van, ilyen Fernandinho félék, könyörgöm :D
Azért a City játékoskeretét lenézni...
Fernandinho. Kiemelsz egy embert.

Szinte minden poszton legalább olyan erősek, ha nem erősebbek, mint a PSG. Stones-Otamendi-Kompany kh-sort nem nézném le. Amellett azért DeBruyne, Silva, Gündogan, lehet, hogy Yaya nem két éves, de azért Mottat magasan veri. Amellett Sterling, Sané, Aguero, Gabriel Jesus.

És rengeteg fiatal tehetség van, akik már kiváló játékosok. G. Jesus, Sané, Sterling, Bernardo Silva, mind 20-22 évesek, de még Stones-t is ide lehet venni. A többi húzóember is jó korban van, egyedül Yaya és talán-talán Silva számít idősebbnek, a maga 31 évével.

Csak éppen csapatként nem tudnak összeállni. Mondjuk megnézném őket a francia bajnokságban. Nem venném biztosra azt a PSG egyeduralmat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2017.08.07. 14:30:58-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.07. 13:36:48

Most olvasom, hogy Vermaelen megkezdte a szezonját, ma este nem játszik a csapokóenze ellen, mert fájdalamat érez a lábában. És Gomes sem...(remélem azért, mert tárgyalnak velük egy másik klubnál :D )
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Válasz küldése