Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.10. 21:39:04

A Liverpool BL-selejtezős meccse vízválasztó lehet. Ha ott pályára lép Coutinho, akkor már nagyon halvány esélyt látok az érkezésére, mivel a BL-ben nem tudnánk regisztrálni.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.10. 21:31:18

Néhány fórumozó szépen prezentálja most azt a viselkedést, melynek a negatív sztereotípiák köszönhetőek a Barca szurkolókkal szemben, sugárzik a pökhendiség és elvakultság a hsz-eikből. :(
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.08.10. 21:29:21

MessiNeymarSuarez írta: Ráadásul tavaly EB-n is elég jol nyomta már.
Melyik meccsen fogott meg ennyire Dembele teljesítménye az EB-n?
madridista
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.10. 21:24:49

Nero. írta:Az meg a masik hogyha nem adjak el Dembelet akkor mi lesz? Megnyerik a BLt? Vagy a bajnoksagot a Bayern ellen? :D Nevetseges, a Liverpool a masik.
Ket klasszikus masodvonalas klub (minden tiszteletem az oveke), de hogy olyan indokkal visszatartsak a jo jatekosaikat hogy ok is erosodni akarnak ez vicc. Se veluk, se nelkuluk megint nem lesz sehol ez a ket csapat.
Miért ha mi megvesszük Dembelét,mi tuti bl-t nyerünk?? Azért az oké hogy tehetséges a francia,de azért még a top 10-től is nagyon messze van!!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.08.10. 21:22:18

Nero, ezt honnan veszed, hogy megy hozzajuk megy Bappe, s Oblak ? Nem egyebert, csak erdekel, mert ha ezt a PSG megcsinalja, es megussza bunti nelkul, akkor eret vagok magamon, vagy fejest szokok egy ket meteres arokba...

Hogy csinalhatjak ezt, en mar a Neymarost sem ertettem, hogy tudtak kicsalni az FFPt, de ha meg ezek melle eltapsolnak 300 millat, s semmi kovetkezmeny nelkul, akkor itt hatalmas bajok vannak mar.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 21:15:16

Kovbal88 írta:
szerintem Verratti nem pattogott


Neki nem lehetett pattogni, mert a PSG-t-nek nem tétel a fizetése. Tudják pótolni, ha vergődik.
De egy Dembele-t, aki a csapatod legjobbja és nem akar játszani, vele nem tudsz mit kezdeni, bár ez sincs még lezongorázva. De nem is értem a Dortmundot még a Bayernek is eladják a legjobbjaikat, vagy ingyen mennek oda. Itt meg végre egy kis pénz áll a házhoz és túltolják. Egy 80 millás ajánlat bőven jó egy Dembele-ért. És azért már 60-65 nél is el lehet kezdeni gondolkodni.

Bár jönne!


Remélem odaadják, és csak az van a háttérben hogy minél több pénzt akarnak kicsikarni, ami azért érthető is, aztán igazán jó lenne ha megegyeznének..
Hülyék lennének 80-ért rögtön ide passzolni, mikor tudják hogy tele vagyunk lével.


Kapjanak 120-at, és még 30-at bónusznak, ha vele az elkövetkezendő 2 szezonban BL-t nyerünk, akkor senkit sem fog érdekelni hogy mennyi volt, mint ahogy Neymar sem érdekelt senkit hogy mennyibe került igazából, amikor épp Bayernék ellen lőtte a gólokat.

Őszintén én úgy vagyok vele hogy csak hozzuk már, kicsit vigasztal a tudat, hogy egy olyan klubhoz kerülne az a pénz, akik tényleg csapatot építenek belőle, és a fociba lesz fektetve az a pénz.

Amúgy szerintem nem olyan éretlen, tavaly fillérekért jöhetett volna, és akkor is a Barca volt már az álma, de inkább a játékidőt választotta.


Rengeteg az a 100+ millió, és tény hogy tavaly megvehettük volna 15-ért, de ebbe benne van már az, hogy így már részben bizonyított, és jóval nagyobb eséllyel válik be, nem pedig egy 100+1-edik ígéret, amelyik lehet 2 hónap múlva sehol sincs.

Ráadásul tavaly EB-n is elég jol nyomta már.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.10. 21:14:13

Bob_Marley írta:Ebben igazad van, de úgy emlékszem már akkor jöttek ilyen hangok, amikor ezt a záradékot nem lehetett tudni. De ez hogy nem megy edzésre Dembele és nem lehet utolérni, ez mi?
Fogalmunk nincs, hogy előzőleg mik zajlottak le a játékos és a csapata között. Csak ítélkezünk bele a levegőbe.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.10. 21:12:43

Inkább az a szomorú, h egy 20 éves gyereket - aki vélhetően nem túl eszes - rángatnak ügynökök meg klubvezetők, nyilván nem magától találta ki, h nem jelenik meg edzésen. Meg is büntette a klub, a héten nem mehet edzésre és a hétvégi kupameccsen sem játszhat, bár lehet ott amúgy sem játszott volna. Pedig gyanítom, h ő csak focizni akar, és egyelőre édes mindegy neki, h Dortmund vagy Barcelona.
Tromort77

2017.08.10. 21:08:30

Hülye lenne a Dortmund könnyen megválni tőle. A jövő nagy sztárja. Amíg Mbappe-ról 150 milliós hírek jönnek addig Dembélé sem lesz olcsóbb. Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni. Oda köti a szerződése, azt kérnek érte amit akarnak. Dembélé-nek akkor kellett volna erre gondolnia amikor aláírta azt.

Milyen érzelmi oldalról beszélünk? Ez üzlet :!:

Csak azért mert a Barca egy sikeres klub, még nem kellene ennyire lenézni más csapatokat. Liverpool nyilván címeket akar újra és ezért nem fognak megválni a legjobbjuktól csak úgy.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.10. 21:08:11

Kovbal amit írsz nagy igazság, tényleg a nagy riválusoknak dobálják át bagóért a játékosaikat, velünk meg leállnak szívózni.
80 és csókolom, még így is bőven jól járnának, a szintjükhöz mérve tudnának 3 játékost hozni az árából, úgy hogy tarthatnák a szintjüket. Fejlődni ha meg is tartják Dembelét nem fognak tudni, a bm mindig elnyomja majd őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.10. 21:04:28

Az meg a masik hogyha nem adjak el Dembelet akkor mi lesz? Megnyerik a BLt? Vagy a bajnoksagot a Bayern ellen? :D Nevetseges, a Liverpool a masik.
Ket klasszikus masodvonalas klub (minden tiszteletem az oveke), de hogy olyan indokkal visszatartsak a jo jatekosaikat hogy ok is erosodni akarnak ez vicc. Se veluk, se nelkuluk megint nem lesz sehol ez a ket csapat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.10. 20:58:40

szerintem Verratti nem pattogott
Neki nem lehetett pattogni, mert a PSG-t-nek nem tétel a fizetése. Tudják pótolni, ha vergődik.
De egy Dembele-t, aki a csapatod legjobbja és nem akar játszani, vele nem tudsz mit kezdeni, bár ez sincs még lezongorázva. De nem is értem a Dortmundot még a Bayernek is eladják a legjobbjaikat, vagy ingyen mennek oda. Itt meg végre egy kis pénz áll a házhoz és túltolják. Egy 80 millás ajánlat bőven jó egy Dembele-ért. És azért már 60-65 nél is el lehet kezdeni gondolkodni.

Bár jönne!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.10. 20:47:51

Eligazolni a Messi-fele Barcaba ugy hogy gyakorlatilag kiado a kezdotagsag, mi az ha nem elete lehetosege egy 18 evesnek? 2021ig szerzodese van, es? Akkor addig azt csinal vele amit a Dortmund amit akar?
Ha en lennek egy kozepcsapat elnoke es lenne egy fiatal jo jatekosom akkor jo penzert en is eladnam, mert megertenem az erzelmi oldalat hogy ez neki mit jelenthet.
Az ararol meg semmit nem tudunk, de ugy nem mehetunk neki a szezonnak hogy 3 tamados focit jatszunk es van 4 tamadonk, abbol Alcacer semmit nem er, Deulofeu kerdojel, Suarez es Messi barmikor megserulhetnek.

Szepek a Liverpool multbeli eredmenyei, de ok itt a 21. szazadban mar edeskevesek.

Iniesta helyere is kene igazolni mert a szezon vegen szerintem visszavonul. Mondjuk en Robertoban bizom.
A Dortmund érezte, hogy zsaroló helyzetben van, de túlfeszítette a húrt, ami elpattant. Nyilván jön hozzánk Dembele és olcsóbban, mint amit tisztességes tárgyaláson elérhettünk volna, viszont csúnyábban és talán később. Dembelé meglépte, amit a jövetele érdekben vártak tőle, Verratti és Coutinho nem, ezért ők nem jönnek.
Roviden osszefoglalva ennyi. Annyi meg hogy szerintem Verratti nem pattogott (csak a degeneralt katalan media hazudozott), szerintem o mar tudta hogy jonni fog Neymar+Mbappe+Oblak es ugy erdemes meg varni egy kicsit a PSGbe.
Coutinho meg egyelore meg nem eroskodik, de szerintem ahogy jon az atigazolasi idoszak vege o is megtagad majd 1-2 parancsot ha nem akarjak elengedni hozzank.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2017.08.10. 20:46:37

MQuCsabi írta:Mert Cou már 100%, hogy nem jön? :(
Jelenleg a Dembélé ügy van előtérben, szóval létezhet, hogy komoly offenzívát indít a vezetőség amint megvan Dembélé. De nagyon eltökélt a Liverpool. A hozzájuk köthető összes megbízható forrás lehozta, hogy nem akarják eladni. Coutinho-t nem tudják csapaton belül pótolni. De senkivel nem hozták eddig szóba őket. Ez is eléggé árulkodó. Jövőhéten BL selejtezőt játszanak és van aki szerint legalább addig meg akarják tartani, de ez szerintem hülyeség. Jelenleg azt látom egyetlen esélynek ha netán elbukják a BL selejtezőt. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 20:34:11

Mert Cou már 100%, hogy nem jön? :(
Kép
Tromort77

2017.08.10. 20:25:38

Akkor ne kössön ilyen szerződést az adott játékos. Most tapsolhatunk neki, hogy milyen elszánt, de ha pár év múlva ugyanezt megteszi velünk, hogy csatlakozhasson a PSG-be akkor nem lenne ilyen a mosoly. Ez pont olyan éretlen dolog a részéről mint amilyen éretlen még a játéka.

Coutinho nekem tök szimpatikus ez ügyben is. Nyilván jönne, régen is kacsingatott a Barca fele, de tudja hány kiló és nem fog pattogni az a csapat ellen aki megadta neki a bizalmat és sztárt csinált belőle.

Nagyon remélem, hogy a Dortmund tökös és nem enged a követeléseknek. Le lehet ülni a csapaton belül és átigazolást kérni, de nem megjelenni az edzéseken és a szociális médián kereztül "üzengetni" végtelenül gyerekes.

Inkább adjunk egy évet a Deulofeu/Denis párosnak, jövőre meg jöjjön Griezmann. Bár a Coutinho bukta után semmi sem lesz drága Dembelé-ért. Szóval így vagy úgy de itt fog kikötni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 20:10:16

Bob_Marley írta:Tehát ha Neymar elmegy és kussol, de egyébként edzésre jár az gerinctelen, de ha Dembele NEM MEGY EDZÉSRE az milyen fain hozzáállás meg kierőszakolja, hogy mehessen? Utóbbi a totál gáz, lejjebb jól írta valaki, ő írt alá szerződést, kuss a neve.
Meg mi az hogy szinte térdeljen be a Liverpool, mert mi a Barcelona vagyunk (nem ez volt szó szerint írva, bocsánat)??? Ez mi???Múltkor hagyományokról volt szó, hát pont egy angol csapattal szemben ilyet mondani elég érdekes. Angolok már szinte akkor fociztak mikor a spanyolok még rakodtak fel Kolumbusz hajójára....Ez a ki ha én nem hozzáállás nagyon fura, semmivel nem vagyunk többek mint bárki más.

Én is azt mondom elhozzák, mert ez a terv, de felháborítónak tartom. És nem a játéktudásával van gond, már akkor beszélgettünk róla a francia topikban, hogy jó lehet mikor nyomott kb 2 meccset a Rennesben. De pont hogy aki látta, meg látja az tudhatja milyen nyers még, az ára viszont baromi borsos, én meg ebből a húsból nem kérnék.
Ez sem szép, sőt kimondottan gonosz húzás volt, szerintem ezt senki sem vitatja.

DE azért ő legalább egyértelműen jelezte hogy mi a szándéka, nem pedig egyik nap menni akar, másik nap meg maradni.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.10. 20:09:02

Cestus írta:
Bob_Marley írta:Tehát ha Neymar elmegy és kussol, de egyébként edzésre jár az gerinctelen, de ha Dembele NEM MEGY EDZÉSRE az milyen fain hozzáállás meg kierőszakolja, hogy mehessen? Utóbbi a totál gáz, lejjebb jól írta valaki, ő írt alá szerződést, kuss a neve.
Nekem sem szimpatikus, hogy Dembélé ennyire ficánkol. Viszont Neymar meg csak azért járt edzésre kötelességtudóan, mert még utoljára meg akarta fejni a klubbot, és nem akart semmi fennakadást ennek érdekében.
Nekem meg nagyon is szimpi, legyen tökös és jelezze a szándekát hogy mit szeretne, pl: Bale ha jol emlekszem szinte az egész felkeszülest kihagyta mert fix volt hogy a madridba akar es fog menni, amire aug 31. Kerult sor..
egy jatekos mashogy nem tudja nyomatekositani az akaratat, sztrajkolni kezd, ez azert jo mert minnel elobb le kell zarni a transzfert, hogy ne legyen kellemetlen a szitu senkinek..normalis helyzetekben meg árcsökkenéssel vagy legalabb is jo alkupoziciot nyujt az ilyenfajta viselkedes, de ez a nyar nem mondhato normalisnak..
Neymart meg hagyjuk, tudja mindenki mit miert csinalt, ez a munkahőse :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csabimo 2017.08.10. 20:10:30-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.10. 20:03:32

Ebben igazad van, de úgy emlékszem már akkor jöttek ilyen hangok, amikor ezt a záradékot nem lehetett tudni. De ez hogy nem megy edzésre Dembele és nem lehet utolérni, ez mi?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 19:44:45

Bob_Marley írta:Tehát ha Neymar elmegy és kussol, de egyébként edzésre jár az gerinctelen, de ha Dembele NEM MEGY EDZÉSRE az milyen fain hozzáállás meg kierőszakolja, hogy mehessen? Utóbbi a totál gáz, lejjebb jól írta valaki, ő írt alá szerződést, kuss a neve.
Nekem sem szimpatikus, hogy Dembélé ennyire ficánkol. Viszont Neymar meg csak azért járt edzésre kötelességtudóan, mert még utoljára meg akarta fejni a klubbot, és nem akart semmi fennakadást ennek érdekében.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.10. 19:27:30

Tehát ha Neymar elmegy és kussol, de egyébként edzésre jár az gerinctelen, de ha Dembele NEM MEGY EDZÉSRE az milyen fain hozzáállás meg kierőszakolja, hogy mehessen? Utóbbi a totál gáz, lejjebb jól írta valaki, ő írt alá szerződést, kuss a neve.
Meg mi az hogy szinte térdeljen be a Liverpool, mert mi a Barcelona vagyunk (nem ez volt szó szerint írva, bocsánat)??? Ez mi???Múltkor hagyományokról volt szó, hát pont egy angol csapattal szemben ilyet mondani elég érdekes. Angolok már szinte akkor fociztak mikor a spanyolok még rakodtak fel Kolumbusz hajójára....Ez a ki ha én nem hozzáállás nagyon fura, semmivel nem vagyunk többek mint bárki más.

Én is azt mondom elhozzák, mert ez a terv, de felháborítónak tartom. És nem a játéktudásával van gond, már akkor beszélgettünk róla a francia topikban, hogy jó lehet mikor nyomott kb 2 meccset a Rennesben. De pont hogy aki látta, meg látja az tudhatja milyen nyers még, az ára viszont baromi borsos, én meg ebből a húsból nem kérnék.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.10. 18:27:03

DavidBarca írta:Tudom, fel se merült az ő neve, de aki követi az olasz bajnokságot tudna róla mondani valamit? Csak azért érdekel, mert fifa-ban mindig feldobja megfigyelő :) Keita Baldé? Elvileg 18-ig van szerződése, talán olyan drága se lenne.
távozni készül, a egyszer a Juve egyszer az Inter van képben vele kapcsolatban. Nem rossz játékos, csak kicsit nehéz eset. Amúgy Barca nevelés. Ügyes, de mondjuk miatta nem raknám ki Deulofeut.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 18:23:45

MyStiQ írta:Egyébként itt mi az általános vélekedés? Neymart szeretné a többség pótolni valakivel vagy szerkezetváltást preferálnátok mondjuk egy stabilabb kp-val, elöl pedig a Suarez-Messi duóval?
Nálam egyértelműen az utóbbi. Csak valószínűleg Messi lenne nálunk a tkp, Suárez mellé meg menne valaki más.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2017.08.10. 18:21:45

MessiNeymarSuarez írta:Csak egy PSG megteheti hogy egy 100+ milliós játékost teljesen elértéktelenít, nem nagy érvágás nekik pénzügyileg, ezek az olajosok konkrétan olyan mintha egy videojátékban cheatelnének és beírták volna a végtelen pénz kódot..

Míg egy Dortmund azért megérezné, hogy most eladja és fontos dolgokra fordítja a pénzt, vagy padra száműzi és elértékteleníti, így bukik egy 140 milliót.
Ebben igazad van. Ettől függetlenül a Dortmund is keménykedhet most egy sort. Beijesztik a srácot a korábban vázolt dologgal, aki ha mindezek ellenére is kitart amellett, hogy távozni akar, akkor elpasszolják augusztus legvégén. De még ekkor is bizakodhatnának abban, hogy addig a Barcelona nem akar kivárni és vesz valaki mást. :)


Egyébként itt mi az általános vélekedés? Neymart szeretné a többség pótolni valakivel vagy szerkezetváltást preferálnátok mondjuk egy stabilabb kp-val, elöl pedig a Suarez-Messi duóval?
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.10. 18:19:08

Biztos jo srac ez a Dembele, kar hogy Mbappe jobb ugy meg plane h nem marad Monacóban!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése