Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.11. 10:44:46

Kubla9 írta:Természetesen most Dembele srác lesz órákon belül a játékosunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hihetetlen, hogy múlthét szombat óta nincs olyan nap, hogy ne lenne ilyen hír :D

Vajon mikor hozza le valamelyik Dortmundhoz közeli hiperszuper megbízható igazmondó újságíró, hogy nem eladó és egy éve nem volt megkeresés a Barcától valójában? :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.08.11. 10:45:48-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.11. 10:43:31

Természetesen most Dembele srác lesz órákon belül a játékosunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kezd egyre szánalmasabb lenni ez is,de a sok like vadász oldal is nagyon dühít.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kubla9 2017.08.11. 10:45:17-kor.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.11. 10:41:18

Ardáért 10 millát kínál a Galata, mi 30at kérünk érte. Szerintem kölcsön lesz a vége. El kellett volna passzolni még az előző szezonban, vagy januárban, amikor kínáltak érte. Gólokban nem állt rosszul, de leginkább a töltelék csapatok ellen tolta+ a kupában. Egyszer nem lehetett látni rajta, hogy meg szakadna a pályán. És ez a legnagyobb bajom vele, mert az Atleticóban ő volt az egyik legnagyobb harcos. Nálunk ebből semmit nem mutatott. Mintha, megnyugtatta volna a rengeteg zsé, a pad meg elkényelmesítette. Nagyon betunyult sajna.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.11. 10:40:08

ericco írta:Miért temetitek a saját csapatotokat? Én, mint madridista sem teszem. Bizony tartani kell a Barcától, amíg Messi nálatok van, mindenképp. Tavasszal egyedül vert meg minket. Hihetetlen volt. Ha van kedve focizni, megállíthatatlan. El kell ismerni.
Lehet Valverde összerak tavaszra egy olyan rendszert, hogy végigveritek a világot. Attól nem kell félni, hogy nem lesz aki gólt lőjön, a védelmet pedig egy jó edző meg tudja szervezni közepes játékosokból is. Mentalitás és stílus kérdése.
Szerintem pont, hogy nálunk számolhatja el magát durván a vezetőség, mert ősszel kb a Kroos, Ramos páros hozta a pontokat, majd tavaszra Ronaldo kapcsolt god mode-ba. Nem kellett volna így lennie, és akkor lehet most teljesen más lenne a hangulat mindkét félen.
Ezzel nagyjából egyet tudok érteni. Tavaly is meglehetett volna bőven a bajnokság csak a végén kiscsapatok ellen elbohóckodtuk az egészet.
A védelemmel igazán nem volt gond, nem tudom miért van elővéve, az ívelésekkel volt gond, de azért a két kh (Umtiti-Piqué) ezeket rendre nyerte. Igazából érthetetlen mert az első két szezonban (de főleg a másodikban) Unzué nagyon jól megszervezte, tavaly valami nagyon elszállt.. Fel lehet hozni a PSG meg Juve elleni két meccset, de ott a komplett csapat befürdött az MSN-nel együtt. Amiben gyengék voltunk az a kp szervezetlensége. Ezt, ha Valverdenek sikerül megszerveznie sokat fejlődhetünk Coutinho ide vagy oda. Amikor Ini egészséges volt az a csapatrész is elég jól muzsikált. Csak sokszor Rakiticnek is olyan szisztémában kellett játszani, ami nem az erőssége és egyénileg sem álltunk a helyzet magaslatán. Most ráadásul van jobbhátvédünk így a széljátékunk sem kell, hogy eltűnjön. Így ráadásul Robi is felléphet kp-ra, aki, ha klasszisokkal nem is, de bőven jobb Gonesnél. Ezért sem értem miért kellene Seri. SR szerintem semmivel sem rosszabb, úgy ismeri a játékunkat, mint a tenyerét.
Neymar távozása érzékenyen érintett minket, itt komolyat gyengültünk, de ha Dembelét megszerezzük könnyen lehet, hogy csak rövidtávon és a francia ugyan nem ér fele jelenleg Neymarhoz, de hosszútávon lehet, hogy nem vesztettünk akkorát.

Azért a Realnál se kolbászból van a kerítés. Ha lemaradnak Mbappéról (már pedig úgy tűnik) nagy gázban lehetnek. A Bale-Benzema páros már a tavalyi szezon óta impotens, Cr sem biztos, hogy hozza amit az utolsó pár meccsén, kevesebbet is bír. Arra alapozni, hogy majd Ramos kihúzza őket a bajból elég merész. Ráadásul eladták Moratát, akire csereként mindig lehetett számítani. Most igazi csatárcserékük sincs. Egy Mayorallal nem sokra mennek. Modric, ha nem is öreg, de erőnlétileg, ő se fénykorát éli.
Nem azt mondom, hogy rosszul állnak, legalábbis nálunk jobban, mert egyben van a csapat, de nem felhőtlen ott sem az élet.
teljesen indokolatlan, hogy 100 milliós ajánlatokat dobálnak vissza, mikor folyamatosan 20-30-40 milliókért szórják el a Dembelénél meghatározóbb játékosaikat.
Lehet épp most unták meg, és bekeményítettek. Mindenki ezt teszi. Amíg van esély, hogy jön egy ajánlat a Citytől, PSG-től, MU-tól, stb, addig nem fognak rábólintani sem az első, sem a második ajánlatra.[/quote]

Lehet sorolgatni Hazardot, meg Gündogant stb., de pont ezek a csapatok, akiktől lehetetlen igazolni. A MU is most akar erősíteni, PSG még az utolsó cserejátékosát se adná el nekünk. A Monacot is elfelejthetjük egy időre, mert ha minden igaz a PSG bejelenentkezett 180 millióval érte.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.11. 10:34:30

pep71 írta:A lényeg csak annyi, amit már többen leírtak, hogy a Gomes, Turan féle töltelék játékosoktól miért nem lehet megszabadulni??
Valószínűleg egyszerűen nincs értük ajánlat, csak az ügynökeik vetítenek, hogy ez meg az a topcsapat vinné őket 30-40-50 milliókért.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.11. 10:32:17

Engem az se zavarna, ha nem igazolna a Barca senkit idén, de ezt a Gomes még jó lehet egy új edzőnél, ez valami nevetséges...tavaly azon ment el a bajnokság, hogy LE állandóan játszatni akarta ezt a szerencsétlen portugált, aki a labdát nem tudja átvenni normálisan, helyezkedni sem tud, egész meccsen olyan feje van, mint aki azt sem tudja, hogy focipályán van. Képtelen megnyerni egy párharcot, pedig elég magas, gyors, de labdát sem tud szerezni...egyszerűen semmiben sem jó..elég sok focit nézek, főleg spanyolt, angolt, németet, de amikor kiderült, hogy ideigazol, fogalmam sem volt, hogy ki is ő, sőt, azt hittem, hogy Dani Parejo az, mert abból a Valenciából ő tűnt ki nekem egyedül, ez a Gomes fel sem tűnt, hogy létezik.
A lényeg csak annyi, amit már többen leírtak, hogy a Gomes, Turan féle töltelék játékosoktól miért nem lehet megszabadulni??
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.11. 10:21:01

Lehet egyedül leszek a véleményemmel, de sebaj. Én a Coutinho féle vonalat hagynám és nem is erőltetném ezt a középpályás igazolást, láthatjuk mennyire nincs elképzelés az öltönyösöknél. Ott van SR, végre lesz egy éve újra, hogy nem a száműzött jhv pozícióban kell "szenvedjen". Mielőtt azt a pozíciót kellett megoldja, jolly joker-ként emlegették mennyire jó a középpályán, nem véletlenül fizetné ki 3-4 csapat azt a 40 miskát. Szóval én lezavarnám Dembelét, mert a támadó sorba kell egy ember, már csak azért is hogy Messi-Suarez tehermentesítve legyen, oda egyértelműen kell erősíteni, középpályát pedig megoldja a társaság. Szerintem SR jó lehet, én azt érzem vele kapcsolatban, de Gomest se írjuk le, új edző, mindenki tiszta lappal indul.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2017.08.11. 10:16:09

Ne vegyünk senkit, Deulofeu-nak ez lesz élete szezonja, rúg 20 gólt, és jövőre bejelentkezik érte a PSG 350 m€-ért,amit majd mosolyogva visszautasítunk [-X
Neymar pedig év végén szól a PSG elnökének miután nem nyertek BL-t, hogy nem érzi jól magát itt, szeretne távozni.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.11. 10:13:42

Maxi írta:Ha kiadunk 100+ milliót Dembelere én köszönöm szépen többet nem jövök.

Ez nem állapot, komolyan mondom. Vicc, óriási nagy vicc az egész. Coutinho ára is az, de Ő azért bizonyított már, bár 100(60) felett semmiképp nem adnék érte!

Inkább menjünk neki ezzel a kerettel a szezonnak de úristen, nehogy ilyen fejetlenségbe szaladjunk bele, mert megőrülök komolyan. [-X [-o<

Ja és kedves forumtársaim, nagyonnagyon vissza kell fogjam magam, hogy ne küldjek el néhányatokat a jó büdös...ba. Kb a kezdetek óra olvasom a forumot, de eljutottunk oda nektek köszönhetően, hogy lassan a hányinger kerülget és azon kapom magam, hogy megszokásból olvasom csak. És sajnos a régi motorosokban is csalódok, tisztelet a kivételnek.

Hálátlan banda.
Azert ne kuldjél el mindenkit mert más véleményen vannak emberek mint te! Mindenki szerint horror árrol beszélünk, de erröl nem te vagy én tehetünk, hanem ez a pancser vezetöség..
Ha valasztani kell én is Cout preferálom csak letolt már szezont komomyt szinten, nagyon gólerös, és nincsenek felesleges flikk flakkok mint Neynel..
Dembele érthetetlen hogy miert ennyi mikor 1 szezonja van, a rennes nem szint, viszont ilyen hulye helyzetbe kerültünk, hogy Verratti kapufa, szerintem Coutinho volt az alternativa, ott is befürdeni láccunk, elvileg ma bejelentik :D, igy maradt Dembele meg a nagyzsak pénz!
Hogy miert kell ennyiert? Mert a vezetőség menteni akarja a kis popoját, hogy Ney helyett hoznak vakakit..most pedig itt tartunk hogy annyi amennyi csak jöjjön inkabb drágán azt majd mi szurkolok könyebben megemésztjük, minthogy nem vettek senkit..
Sokkal jobban idegesit pl: engem higy mit keres még Arda Munir Gomes a keretben..
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.08.11. 10:08:57

Ezt most tényleg megkérdezted?

Ha elhozzuk 100+ -ért Dembelet kb meg is pecsételődött szerencsétlen GYEREK! sorsa...aki most a legnagyobb szájú, hogy bármibe kerül hozzuk, az lesz az első aki ugrani fog, ha lesz pár rossz meccse. PEDIG LESZ.[/quote]

Csak észre kéne venni ,hogy megváltozott a piac,100 millió alatt nem fog senki elhozni minőségi játékost több éves élő szerződéssel és ehhez hozzá kell szokni,mert nem lehet mit tenni.
Az meg ,hogy lesz rossz meccse az borítékolható ,ahogy bárkinek lenne akit igazolnánk összegtől és szinttől függetlenül.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2017.08.11. 09:53:01

Grimaldo írta:
Maxi írta:Ha kiadunk 100+ milliót Dembelere én köszönöm szépen többet nem jövök.

Ez nem állapot, komolyan mondom. Vicc, óriási nagy vicc az egész. Coutinho ára is az, de Ő azért bizonyított már, bár 100(60) felett semmiképp nem adnék érte!

Inkább menjünk neki ezzel a kerettel a szezonnak de úristen, nehogy ilyen fejetlenségbe szaladjunk bele, mert megőrülök komolyan. [-X [-o<

Ja és kedves forumtársaim, nagyonnagyon vissza kell fogjam magam, hogy ne küldjek el néhányatokat a jó büdös...ba. Kb a kezdetek óra olvasom a forumot, de eljutottunk oda nektek köszönhetően, hogy lassan a hányinger kerülget és azon kapom magam, hogy megszokásból olvasom csak. És sajnos a régi motorosokban is csalódok, tisztelet a kivételnek.

Hálátlan banda.
Átlag szurkolónak miért nem mindegy mennyiért vesz a csapata játékost ?
Meg mi a cél minél olcsóbban hozni egy közepes játékost vagy inkább kiadni egy nagyobb összeget és minőségileg pótolni ?
Ezt most tényleg megkérdezted?

Ha elhozzuk 100+ -ért Dembelet kb meg is pecsételődött szerencsétlen GYEREK! sorsa...aki most a legnagyobb szájú, hogy bármibe kerül hozzuk, az lesz az első aki ugrani fog, ha lesz pár rossz meccse. PEDIG LESZ.
Forca Barca
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.08.11. 09:50:01

Maxi írta:Ha kiadunk 100+ milliót Dembelere én köszönöm szépen többet nem jövök.

Ez nem állapot, komolyan mondom. Vicc, óriási nagy vicc az egész. Coutinho ára is az, de Ő azért bizonyított már, bár 100(60) felett semmiképp nem adnék érte!

Inkább menjünk neki ezzel a kerettel a szezonnak de úristen, nehogy ilyen fejetlenségbe szaladjunk bele, mert megőrülök komolyan. [-X [-o<

Ja és kedves forumtársaim, nagyonnagyon vissza kell fogjam magam, hogy ne küldjek el néhányatokat a jó büdös...ba. Kb a kezdetek óra olvasom a forumot, de eljutottunk oda nektek köszönhetően, hogy lassan a hányinger kerülget és azon kapom magam, hogy megszokásból olvasom csak. És sajnos a régi motorosokban is csalódok, tisztelet a kivételnek.

Hálátlan banda.
Átlag szurkolónak miért nem mindegy mennyiért vesz a csapata játékost ?
Meg mi a cél minél olcsóbban hozni egy közepes játékost vagy inkább kiadni egy nagyobb összeget és minőségileg pótolni ?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.11. 09:39:12

MyStiQ írta:...
Igen, amikor a top20-ba tartozó klubbok sztárjátékosaira megyünk rá, egyből bemondanak nekünk egy 150 milliót. De nem biztos, hogy Coutinho vagy Dembélé megszerzése nekünk élet-halál kérdése.

Lehetne a 320 millióból okosan igazolni: olyan játékosokat hajkurászni, akiknek 1 év múlva lejár a szerződésük (pl. Goretzka, Sánchez, Herrera), vagy akiknél van viszonylag alacsony kivásárlási ár, amihez jó minőség párosul (pl. nálatok Kovacic 50 milliója. Ez nem jelenti azt, hogy őt kell elhalásznunk tőletek). Utóbbiból ott van N'Zonzi, Seri 40 millióért pl. Simán vehetnénk akár 4-5 ilyen minőségi játékost is a kezdőbe/padra/akárhova, és egyik sem lenne valószínűleg André Gomes. Emellett azért van pár tényleg ígéretes fiatal (Sergi Robi, Samper, Marlon), akiknek juthatna több szerep.

Az sem mindegy, hogy Coutinho vagy Dembélé is simán lehet flop, még a 150 ellenére is. Coutinhot lehet, hogy az első bajnokin agyonrúgják, fél évre kiesik. Sérülékeny a srác elméletileg. Ott van Vermaelen, aki lehetett volna egy elég jó belső védő nálunk, de a sérülékenysége miatt flopnak számít. Dembélé meg 20 éves, néhány szezonos srác, ő se 100%-os befektetés még most sem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.11. 09:33:08

JimmyJump írta:Én megértem, hogy a Dortmund a legtöbbet akarja kihozni a helyzetből, de nézzük már meg a tényeket. Az utóbbi 6-7 évben szinte kivétel nélkül minden nyáron eladják a legjobbjaikat, sokszor a rivális Bayernt erősítve, és minden esetben aprópénzért. Az anno Bundesliga legjobbja Sahin 10 millió euró, Kagawa 16, Götze 37, Lewandowski ingyen ment, tavaly pedig a Hummels, Gündogan, Mkhitaryan trióért összesen 104 milliót kaptak. Nincs azzal semmi baj, ha egy csapat az elitbe vágyik, vagy nem adja könnyen a legjobbjait, de a Dortmundnál erről láthatóan szó nincs, és teljesen indokolatlan, hogy 100 milliós ajánlatokat dobálnak vissza, mikor folyamatosan 20-30-40 milliókért szórják el a Dembelénél meghatározóbb játékosaikat.
A Dortmundnak sztem meg teljesen igaza van:
1., Megnézik mit ad a piac, gyakorlatilag azt, hogy 100+ -ért dobálják a neveket a piacon
2., Látják, hogy a Barcának most nagyon-nagyon kell játékos Neymar pótlására
3., Tudják, hogy van pénz, Ney eladásából jó sok
4., Igazából nem akarják elengedni Dembelét.

Mi mit csináltunk volna, ha nincs kivásárlási ár? Ha nem akarjuk elengedni Neymart, de ha ő menni akar és tudjuk, hogy a másik félnek rengeteg pénze van és égetően szükségük van játékosra? Kb. dobunk egy 250 misis ajánlatot... ami így gyakorlatilag majdnem meg is lett.
Abban mindenki biztos lehet, hogy bárkit akarunk megvenni, az közelebb lesz a 150-hez, mint a 100-hoz, mert ez a Neymar transzfer nagyon felverte a piacot.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2017.08.11. 09:28:27

Ha kiadunk 100+ milliót Dembelere én köszönöm szépen többet nem jövök.

Ez nem állapot, komolyan mondom. Vicc, óriási nagy vicc az egész. Coutinho ára is az, de Ő azért bizonyított már, bár 100(60) felett semmiképp nem adnék érte!

Inkább menjünk neki ezzel a kerettel a szezonnak de úristen, nehogy ilyen fejetlenségbe szaladjunk bele, mert megőrülök komolyan. [-X [-o<

Ja és kedves forumtársaim, nagyonnagyon vissza kell fogjam magam, hogy ne küldjek el néhányatokat a jó büdös...ba. Kb a kezdetek óra olvasom a forumot, de eljutottunk oda nektek köszönhetően, hogy lassan a hányinger kerülget és azon kapom magam, hogy megszokásból olvasom csak. És sajnos a régi motorosokban is csalódok, tisztelet a kivételnek.

Hálátlan banda.
Forca Barca
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.11. 09:24:23

ericco írta:Miért temetitek a saját csapatotokat? Én, mint madridista sem teszem. Bizony tartani kell a Barcától, amíg Messi nálatok van, mindenképp. Tavasszal egyedül vert meg minket. Hihetetlen volt. Ha van kedve focizni, megállíthatatlan. El kell ismerni.
Lehet Valverde összerak tavaszra egy olyan rendszert, hogy végigveritek a világot. Attól nem kell félni, hogy nem lesz aki gólt lőjön, a védelmet pedig egy jó edző meg tudja szervezni közepes játékosokból is. Mentalitás és stílus kérdése.
Szerintem pont, hogy nálunk számolhatja el magát durván a vezetőség, mert ősszel kb a Kroos, Ramos páros hozta a pontokat, majd tavaszra Ronaldo kapcsolt god mode-ba. Nem kellett volna így lennie, és akkor lehet most teljesen más lenne a hangulat mindkét félen.
teljesen indokolatlan, hogy 100 milliós ajánlatokat dobálnak vissza, mikor folyamatosan 20-30-40 milliókért szórják el a Dembelénél meghatározóbb játékosaikat.
Lehet épp most unták meg, és bekeményítettek. Mindenki ezt teszi. Amíg van esély, hogy jön egy ajánlat a Citytől, PSG-től, MU-tól, stb, addig nem fognak rábólintani sem az első, sem a második ajánlatra.
A védelemmel szerintem tavaly sem volt különösebben nagy probléma. Én nem temetem a csapatot, de szerintem nem az a legnagyobb gond, hogy Neymar elment, hanem az, hogy a középpályára nem érkezett senki, sőt André Gomest még meg is akarják tartani és komolyan számolnak vele :D :D :D Nekem meggyőződésem, hogy a tavalyi bajnokság Gomesen ment el. Amikor kezdett, akkor a meccseink 60%-át nyertük meg, nélküle viszont a 88%-át. Az összes statisztikával foglalkozó oldal szerint is messze ő a leggyengébb játékosunk. Szerintem még az nb1-ben sem lenne kiemelkedő :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kz86 2017.08.11. 09:33:01-kor.
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2017.08.11. 09:24:02

Cestus írta:Sokat elmond a Fernándezékről, hogy itt vagyunk legalább 320 millióval a zsebünkben, mégis a rajongók már azt vizionálják, hogy Deulofeu lesz a kezdő balszélső, a középpályán meg majd valami fiatalokat erőltetünk és hátha szintet lépnek. Más csapat 320 millióból BL-esélyes csapatot épít :D

Pont ezért nehéz most a Barcelona helyzete. Elment Neymar, brutálisan sok pénze lett a klubnak, amit természetesen mindenki ki akar használni, mert tudják, hogy igazolnia KELL a Barcelonának. És ahogy telik az idő, ahogy egyre közelebb kerül augusztus 31., úgy lesz egyre sürgetőbb és úgy adhat egyre több pénzt a vezetőségetek egy-egy játékosért.

Ennyi pénzből - fű alatt, nem pedig ekkora nyilvánosságot kapva - más csapat lehet BL esélyes csapatot építene, de a Barcelona helyzete azért nem ilyen egyszerű most. Ezért érdekel, hogy mit fog lépni a vezetőségetek, hogy mivel próbálja meg helyrehozni a keretet.

Mert Neymar elment, oké, de ettől még ugyanúgy esélyes a Barcelona minden fronton. Elöl megvan a minőség Messi és Suarez személyében, a középpálya sem néz ki rosszul, ha Rakitic-Iniesta-Busquets rendelkezésre áll. Én pont azt látom, hogy a gálakezdő még mindig brutálisan erős, de a cseréktől nem dobok hátast.

Én legalábbis ezért olvasom most a fórumotokat (és szólok hozzá), mert kíváncsi vagyok, hogy ha Ti lennétek a vezetőség helyében, akkor kiket próbálnátok meg elhozni, elherdálnátok-e a pénzt, hogy valakit durván áron felül elhozzatok, vagy megpróbálnátok ismeretlenebb játékosokat megszerezni, hátha beválnak.

Valaki azt hiszem írta is már, hogy sokkal könnyebb lenne ez az egész átigazolási időszak, ha van 1-2 hete a klubnak, amikor házon belül már tudják, hogy Neymar lelép, de a nyilvánosság még nem.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.11. 09:22:43

Én megértem hogy izgultok.
Azért ha Messinek nem megy,most Neymar sincs,lesznek olyan meccsek idegenben hogy kellene a villanás akár más játékostól.
Mondjuk Dembelé szerintem parádés lenne nektek.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.08.11. 09:03:21

Miért temetitek a saját csapatotokat? Én, mint madridista sem teszem. Bizony tartani kell a Barcától, amíg Messi nálatok van, mindenképp. Tavasszal egyedül vert meg minket. Hihetetlen volt. Ha van kedve focizni, megállíthatatlan. El kell ismerni.
Lehet Valverde összerak tavaszra egy olyan rendszert, hogy végigveritek a világot. Attól nem kell félni, hogy nem lesz aki gólt lőjön, a védelmet pedig egy jó edző meg tudja szervezni közepes játékosokból is. Mentalitás és stílus kérdése.
Szerintem pont, hogy nálunk számolhatja el magát durván a vezetőség, mert ősszel kb a Kroos, Ramos páros hozta a pontokat, majd tavaszra Ronaldo kapcsolt god mode-ba. Nem kellett volna így lennie, és akkor lehet most teljesen más lenne a hangulat mindkét félen.
teljesen indokolatlan, hogy 100 milliós ajánlatokat dobálnak vissza, mikor folyamatosan 20-30-40 milliókért szórják el a Dembelénél meghatározóbb játékosaikat.
Lehet épp most unták meg, és bekeményítettek. Mindenki ezt teszi. Amíg van esély, hogy jön egy ajánlat a Citytől, PSG-től, MU-tól, stb, addig nem fognak rábólintani sem az első, sem a második ajánlatra.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.08.11. 08:58:11

Én megértem, hogy a Dortmund a legtöbbet akarja kihozni a helyzetből, de nézzük már meg a tényeket. Az utóbbi 6-7 évben szinte kivétel nélkül minden nyáron eladják a legjobbjaikat, sokszor a rivális Bayernt erősítve, és minden esetben aprópénzért. Az anno Bundesliga legjobbja Sahin 10 millió euró, Kagawa 16, Götze 37, Lewandowski ingyen ment, tavaly pedig a Hummels, Gündogan, Mkhitaryan trióért összesen 104 milliót kaptak. Nincs azzal semmi baj, ha egy csapat az elitbe vágyik, vagy nem adja könnyen a legjobbjait, de a Dortmundnál erről láthatóan szó nincs, és teljesen indokolatlan, hogy 100 milliós ajánlatokat dobálnak vissza, mikor folyamatosan 20-30-40 milliókért szórják el a Dembelénél meghatározóbb játékosaikat.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.11. 08:55:24

Melyik csapat?

Úgy beszélsz, mintha nem lennénk minden fronton továbbra is esályesek.
Kép
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2017.08.11. 08:55:04

Azt nem értem, hogy amikor ennyire nehéz a helyzet, látjuk, hogy mindenhol ránkcsapják az ajtót, miért nem nézünk egyéb, tehetséges játékosok után, pl. a francia ligából. Ott van Seri, akit emlegettek már néha a Barcával kapcsolatban, de konkrétum sehol. Az érdekesség kedvéért visszanéztem, hogy az eddig francia bajnokságból igazolt játékosok közül ki nem vált be 2000 óta. Arra jutottam, hogy szinte mindenki hozta azt, amiért igazolták.
2001: Kezdjük a sor Philippe Christanval-al, hogy öszinte legyek, rá nem igazán emlékszem, így érdemben nem tudok mit hozzátenni, de valószinűleg nem hiába, két év 31 meccs majd ingyen elengedtük, nem épp a legjobb stat.
2003: Jött a megváltó Ronaldinho és Rafa Marquez csomag. Szerintem ide nem kell magyarázat.
2004: Jött Guily + Edmilson pakk, nekik sem kell szégyelniük a bizonyitványt. S ezek után tértünk vissza 2005-06-os szezon végén a trónra. De folytassuk.
2007: Jött Abidal és Yaya Touré. Két újabb meghatározó játékos.
És itt elérkezünk a tavalyi évhez, amikor ismét nagyot húztunk Umtiti-vel. (Na meg persze jött Digne, akit akkor sem értettem, hogy miért és most sem).

Szóval visszanézve nem mondhatni, hogy sok francia ligából érkező játékossal befürödtünk volna, így adódik a kérdés, hogy miért nem figyelünk eléggé a francia piacra is? Sporton olvastam egy cikket, miszerint ha és amennyiben a Barcelona mégis leigazolja Dembelet a Dortmundtól (persze csillagászati összegért) akkor a Lyon játékosával pótolnák, Maxwell Cornet-el, kb. 25 millióért. (ami Dortmunt szinten nem számít kis összegnek, nem dobálóznak ők milliárdokkal). Kérdem én, ha ez így fog történni, van valakinek kétsége afellől, hogy be fog vállni a srác Dortmundban? Már látom, amint pár év múlva őt is milliárdokért akarják megvenni (vagy a Bayern elviszi ingyen, mert nem hosszabbít). Nem mondom, hogy a világ legjobb játékosa, de nagyon sok érv szól(na) mellette. Mivel kedvelem a Lyont, az a néhány meccs amit megnéztem a francia ligából, az Lyon meccs volt, így láttam néhányszor játszani. Bár Depay érkezésével nagyobb a konkurenciája, de így is rendszeresen játszik, igaz sokszor csereként. De ő is 20 éves, nagyon tehetséges srác, gyors, egésszen jól cselez, jól passzol, nekem tetszik a játéka. És főleg 25 millióért, szinte ajándék lenne. Persze, igazán akkor lehetne jó fogás, ha érkezne mellé Countinho, aki ha nem válna be a kis francia, ott is eljátszhatna.
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.11. 08:30:48

Sokat elmond a Fernándezékről, hogy itt vagyunk legalább 320 millióval a zsebünkben, mégis a rajongók már azt vizionálják, hogy Deulofeu lesz a kezdő balszélső, a középpályán meg majd valami fiatalokat erőltetünk és hátha szintet lépnek. Más csapat 320 millióból BL-esélyes csapatot épít :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2017.08.11. 08:20:36

MessiNeymarSuarez írta: Most mi vagyunk a toppon
ez mindent visz

ha ma rossz kedvem lesz, erre fogok csak visszagondolni és hangosan felröhögni
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.11. 08:19:45

Hát ez az! Tudtuk már tavasszal, hogy kell egy kp Iniesta tehermentesítésére. Tudtuk, hogy a Turan/Gomes/Rafinha hármas felesleges. Volt érdeklődés. El kellett volna adni őket, hogy legyen pénz igazolásokra. Akkor még Ney nem volt képben. Most csak Ney pótlásán kéne gondolkodni. A 220 akár teljesen, vagy nagyrészben megmaradhatna... Nem most kéne kapkodni, mert most a legutolsó senki is 150 misibe fájna.
Ha látjuk, hogy nem megy Dembelé, mert 150€ remélem nem fogunk adni érte, akkor miért nem nézünk más felé? Nemtom, Firmino, Hazard, Alexis, stb...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2017.08.11. 08:22:34-kor.
Válasz küldése