Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.13. 16:30:12

Cestus írta:
Bestbarca írta:...
Igaz, aprópénz ez egy ilyen páratlan kvalitású játékosgyöngyért. Egy-két trófea/aranylabda záradékkal még kedveskedhetne Bartomeu kínai pajtásainak.
Hát sajna 30-40már ez a szint is. Amúgy annyira nem hulladék mint itt beállítják sokan. Véletlen nem hívnak be senkit a brazilok. És igen ő is ott volt a Vbn a német 7esnél,de az egy abszurd eredmény volt, a bunker németeknek ott minden összejött...

Totenhamben összeveszett anno az edzővel, utánna meg vagy elment volna kevesebb lóvéért vhova vagy volt Kína. Nem tartóm jó igazolásnak, inkább egy fiatal saját/igazolt tehetséget részesítenék előnyben, de nem Epelt hoztuk azért...Rutinja van,rombolni passzolni tud. Egy jó Mou féle Mu ellen Maticot kell ki mellbe rúgja. Na ezt ő tudja... :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2017.08.13. 16:31:46-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.13. 16:28:05

Egy pénzéhes brazil gyökér ez is, mint a többi, aki sohasem muatott semmit. Van itt középre Roberto, Samper, Alana, a jó francnak kell ezt a kiöregedő botlábú senkit idehozni. A lényeg, hogy anyagilag megint bartoék zsebében a haszon, hogy a franc essen beléjük.
Football, bloody hell. /SAF/
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.13. 16:22:41

:
Cestus írta:
Bestbarca írta:...
Igaz, aprópénz ez egy ilyen páratlan kvalitású játékosgyöngyért. Egy-két trófea/aranylabda záradékkal még kedveskedhetne Bartomeu kínai pajtásainak.
:P :P :P :P :P Még az is lehet,ezekből a kreténekből mindent kinézek.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 16:20:25

Bestbarca írta:...
Igaz, aprópénz ez egy ilyen páratlan kvalitású játékosgyöngyért. Egy-két trófea/aranylabda záradékkal még kedveskedhetne Bartomeu kínai pajtásainak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.13. 16:10:05

Rivaldo11 írta:Továbbra is azt gondolom, hogy csak az ár a gond Paulinhonál. A Gomes, Denis kettősnél mindenképp jobb, ráadásul ilyesmi típusú játékos nincs most a keretben.
milyen típus ő, ami annyira kell ide? de most komolyan..
29éves kínában levezető brazil, aki nem fért be a tottenham-be :D :D :D..ilyen tényleg nincs a keretben, de nagyon kell!!! :mrgreen: #-o
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.13. 15:59:53

csababarca írta:
Sanama írta: Dembelé viselkedés vérlázító számodra. Coutinho ára kiakaszt.

De ez a hitvány nyerészkedés, pénzmosás, stb. nem és ilyenekkel magyarázod? Eldobom az agyam.
A vezetőség csinálhat bármit, akármit, mindig védhető Bob szerint.
Ha mist felszámolnák a klubot, vagy eladnák Messit 10millióért, abból is kihozná hogy Barto a kiràly, és a klub érdeke ez volt.

Bezzeg ha egy játékos húzza picit a száját....

Amit Coutinho és Dembelé tesz (állítólag ugye, nem tudni pontosan), azzal semmi baj. Pont hogy ilyen játékosok kellenek akik itt akarnak játszani. Verrattiban minimális akarat sem volt, neki mindegy volt, ott is maradt ahol van.
Igenis a játékosoknak is vannak jogaik, ha nem tetszik a klubnak a viselkedés bontsák fel a szerződését aztán jónapot.
Pénzkidobást rohadtul nem védem, se fizetésekben se vételárakban. Én is osztom, hogy ennyiért mást kéne hozni, de a mögöttes tartalomra reagáltam. 1 milliárd euró bevétel a cél pár éven belül, kínai kapcsolatok nem jönnek ehhez rosszul.
Azzal meg nincs baj, hogy a játékos nem tesz eleget a szerződésének? Hát szerintem rohadtul nagy baj van, vannak jogai, akkor kell érvényesíteni mikor leülnek az asztalhoz, lsd Neymar. Ha aláírta onnantól kezdve nincs miről beszélni. LG jól írta, kivágják Dembelét a padra aztán gondolkozhat, 3 kezdőt ki tud állítani Franciaország és majd pisloghat, ha a válogatottból is kimarad.
Kép
Kép
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.13. 15:58:10

MessiFan írta:Én nekem abszolút nincs problémám Paulinhoval, sőt jó megérzésem van vele kapcsolatban. Ára a mai árakhoz képest átlagos, főleg hogy a Barcától mindenki 2x annyit kér és kap akárkiről is legyen szó. Jó játékosnak tartottam a tottenhamben, kínában nem láttam de ahogy elnézem a góllövés ment ott is. Jó teherbírású eszes játékos.
Az a legnagyobb baj hogy ilyen kutyaütő játékosokkal teli van (volt) a keret.
Matyi,Arda,D,Suarez Gomes....most meg megveszünk egy zs kategóriás játékost erősítés címén. =D> =D> =D> =D> A f..sz Bartó így mossa tisztára a pénzt. Ennek azért had ne örüljenek a drukkerek.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 15:50:49

Továbbra is azt gondolom, hogy csak az ár a gond Paulinhonál. A Gomes, Denis kettősnél mindenképp jobb, ráadásul ilyesmi típusú játékos nincs most a keretben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 15:45:56

Tomsa írta:
Bestbarca írta:Mit kell kiakadni a Paulinhon annyira. Mintha Neymar potlására hozták volna...Pont lényegtelen. Pénz ettöl még maradt,fizut tudunk adni még a továbbiaknak is. És senkit nem fog érdekelni ha hozunk 1-2sztárt, pláne ha nyerünk címeket.

Hozzunk már valami 100+osat azt nyugodjon már meg mindenki...
Itt a baj, kevesebb, mint 3 héttel az átigazolási időszak vége előtt ezt sikerült(?) felmutatni. :D
Ha legalább az egyik nagy nevet elhoztuk volna, talán más lenne a helyzet/közvélemény, de egyelőre csak a cirkusz van és teljesen jogosan.
Azt se felejtsük el, hogy ez a Paulinnyó nem olcsó. A 4. rekordigazolásunk Villával és Overmars-szal holtversenyben. Csak Neymar, Suárez és Ibrahimovics került többe.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2017.08.13. 15:44:52

Én nekem abszolút nincs problémám Paulinhoval, sőt jó megérzésem van vele kapcsolatban. Ára a mai árakhoz képest átlagos, főleg hogy a Barcától mindenki 2x annyit kér és kap akárkiről is legyen szó. Jó játékosnak tartottam a tottenhamben, kínában nem láttam de ahogy elnézem a góllövés ment ott is. Jó teherbírású eszes játékos.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.08.13. 15:41:30

Bestbarca írta:Mit kell kiakadni a Paulinhon annyira. Mintha Neymar potlására hozták volna...Pont lényegtelen. Pénz ettöl még maradt,fizut tudunk adni még a továbbiaknak is. És senkit nem fog érdekelni ha hozunk 1-2sztárt, pláne ha nyerünk címeket.

Hozzunk már valami 100+osat azt nyugodjon már meg mindenki...
Itt a baj, kevesebb, mint 3 héttel az átigazolási időszak vége előtt ezt sikerült(?) felmutatni. :D
Ha legalább az egyik nagy nevet elhoztuk volna, talán más lenne a helyzet/közvélemény, de egyelőre csak a cirkusz van és teljesen jogosan.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.13. 15:40:28

Sanama írta:
Bob_Marley írta:A személyes nyerészkedés nem jó, de a klub is profitálhat belőle, adott esetben. Gyakorlatilag a világgazdaságot ma már Kína határozza meg, s nem árt jóban lenni velük.
Dembelé viselkedés vérlázító számodra. Coutinho ára kiakaszt.

De ez a hitvány nyerészkedés, pénzmosás, stb. nem és ilyenekkel magyarázod? Eldobom az agyam.
A vezetőség csinálhat bármit, akármit, mindig védhető Bob szerint.
Ha mist felszámolnák a klubot, vagy eladnák Messit 10millióért, abból is kihozná hogy Barto a kiràly, és a klub érdeke ez volt.

Bezzeg ha egy játékos húzza picit a száját....

Amit Coutinho és Dembelé tesz (állítólag ugye, nem tudni pontosan), azzal semmi baj. Pont hogy ilyen játékosok kellenek akik itt akarnak játszani. Verrattiban minimális akarat sem volt, neki mindegy volt, ott is maradt ahol van.
Igenis a játékosoknak is vannak jogaik, ha nem tetszik a klubnak a viselkedés bontsák fel a szerződését aztán jónapot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.13. 15:35:47

Mit kell kiakadni a Paulinhon annyira. Mintha Neymar potlására hozták volna...Pont lényegtelen. Pénz ettöl még maradt,fizut tudunk adni még a továbbiaknak is. És senkit nem fog érdekelni ha hozunk 1-2sztárt, pláne ha nyerünk címeket.

Tőlem tömje a zsebét Barto halálra. Ha nyerünk senkit nem érdekel. Nem erről kéne szolnia a focinak...Mindenkinek forr a vére mert egy nagy név elment,sajnos sztem nézve a netet jo résznek azért is mert nem lehet vagizni Neymarral. Ha jó az edző még jobbak is lejetünk nélküle, showt nyomott a hasznosságban viszont pl. Pedro anno többet hozott.

Coutinho és vagy Dembele ha jön minden adott lesz itt. Paulinho megha beáll kupa/sör meccsen kiljebb nem leszünk sokkal. Dembele és/vagy Coutinho meg bőven jó jövöképnek.

Hozzunk már valami 100+osat azt nyugodjon már meg mindenki...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2017.08.13. 15:27:29

Szerintem elég jó spílereket is írtam. Mondjuk Ardánál hasznosabb egynéhány. :)
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.08.13. 15:26:37

Bob_Marley írta:A személyes nyerészkedés nem jó, de a klub is profitálhat belőle, adott esetben. Gyakorlatilag a világgazdaságot ma már Kína határozza meg, s nem árt jóban lenni velük.
Így, így... Milyen király lenne már, leigazolni egy full átlag kínai középpályást is Ini helyére 150ért... Attól tuti jóban lennének velünk, meg ugye milyen király lehetőség lenne már... a Sok kici kínai csak úgy rohamozná a mezekért a klubot!

De az is király lenne, ha a Camp Nou-t átkeresztelnénk Ying Huang-ra! Attól tuti a szívükbe zárnának minket! Milyen királyság lenne már...

Komolyan Bob, sok okos dolgot szoktál írni, és sok dologban egyet is értek, de mostanában szerintem átmentél mazochistába...

Valverde lenyilatkozta, hogy neki NEM kell Paulinho, semmit nem is tud róla, erre épp azért is idehoznak egy full fogalmatlan középpályást (igen, tudom csak dobálom a divatszavakat)... Ennek SEMMI, 0 értelme van! Ha Valverde kért volna egy ilyen típusú (nem fogalmatlan, teljesen homály, hanem romboló és ütköző típusú) játékost, akkor lehetett volna keresni egy értelmes játékost is, aki kb a felébe került volna, aztán neadj isten még a labdát is képes lenne eltalálni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Legendinho 2017.08.13. 15:29:37-kor.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.08.13. 15:21:55

kristop írta: minden oke haver? ket nap alatt letoltal ide huszonket kulonbozo jatekost.
Csak újságírósat játszik. Kik azok a középszerek akik jöhetnének :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 15:20:21

kristop írta:...
Bartomeu biztos jegyzetelt is végig, idehozzák jövő péntekre az összes középszert :D. Aki nem fér be az első csapatba, azt majd berakják a B-be, Alenáék meg mehetnek kölcsönbe a Sporting Gijonba.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.13. 15:17:07

BarcaMo írta:Paulinhonál még Kondogbia is jobb. Perisic mondjuk nem olyan rossz, bár őt szerintem elviszi a MU. A Dortmundból én még Pulisicre tennék egy ajánlatot. Vagy az Ajaxos Kasper Dolberg.
BarcaMo írta:Most látom, hogy Jackson Martinez is ott van. Akkor már hozzuk őt is meg Scolarit másodedzőnek.:D
BarcaMo írta:Akkor már inkább Arturo Vidal kéne és Cuadrado.
BarcaMo írta:Lehet hogy nálunk beválik Paulinho. Én mondjuk jobban örültem volna Wiliam Carvalhonak vagy Serinek, esetleg André Silvának.
BarcaMo írta:Amúgy még Gelson vagy Wiliam Carvalho jutott eszembe a Sportingból.
BarcaMo írta:Azért Evander Ferreira vagy Luan is hozható. Brazíliában mindig feltűnik valaki vagy az argentin Maxi Romero.
BarcaMo írta:Welbeck és Özil sem lenne rossz. Meg Saúl Niguez. 8)
BarcaMo írta:Gabriel Jesus, Kasper Dolberg, Ruben Neves meg Timo Werner sem lenne rossz. :-k
BarcaMo írta:Ha én lennék a vezetők helyében, akkor én Emre Mort és Mahrezt hoznám. Ők nem vészesek árban és egész korrekt kis focisták.
minden oke haver? ket nap alatt letoltal ide huszonket kulonbozo jatekost.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 15:09:52

Tivadar6: attól nem kell félni, megmondtam ha hoznának egy Coutinho-Dembelé kalibert, akkor 1 évre Bartomeus profilképem lesz..
De ettől nem kell félni, mert egy ilyen embernél garasaskodnak, de egy világvégi kiégett, levezető játékost meg kell venni 40 millioért.
Ha emellé jönnének Coutinhoék még azt mondanám hogy csak-csak, de nem fog egyikük sem, és majd Paulát fogják világmegváltó erősítésnek beállítani...


Komolyan ennyi erővel megvehettük volna a lábtörő huszár Nainggolan-t...Értelmesebb lett volna..

JANEM, mert ő nem pont BARTOMEU cégének a nyereségébe segítene bele...


Az hogy Bartomeu más cég elnökeként mit intéz a saját cégének, annak semmi köze a Barcelonának az igazoláson kívül...
Vagy majd az abból kapott pénzt visszaemeli ide, véletlenül sem tartja meg a saját cégének?! :lol:

Mellesleg mivel indokolná?" Ja amúgy egész véletlen itt van 20 millió euró profit, amit egész véletlen pont kínából sikerült, pont annak a csapatnak a közrejárásáról akiktől az évezred igazolását végrehajtottuk és jófejségből felajánlom a klubnak "? :lol:
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2017.08.13. 15:07:25

Nem akarok senkit megsérteni, de kicsit túltoljátok ezt szerintem.
Vicces lesz, ha leigazol hozzánk Coutinho és Dembelé is, ti meg itt fejtegetitek a semmit, mintha az életetek múlna rajta...
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.13. 15:06:26

Takarodjon már el ez a Bartemou, ez a Paulihno komolyan már hihetetlen kategória...
Gomes-ben én nem értem, hogy bízhat még bárki is, az az ember egy szerencsétlen, semmiben nem jó, egyszerűen nincs olyan tulajdonsága ami arra adna okot, hogy ő valami pluszt tud adni a csapatnak, még Gumbau is jobb nála...
full retard-ba nyomja a vezetőség..
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2017.08.13. 15:03:50

Paulinhonál még Kondogbia is jobb. Perisic mondjuk nem olyan rossz, bár őt szerintem elviszi a MU. A Dortmundból én még Pulisicre tennék egy ajánlatot. Vagy az Ajaxos Kasper Dolberg.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.13. 15:03:15

Bob_Marley írta:nyerünk a kínai kapcsolattal később
mit? ócób lesz a májki cipő a játékosoknak? vagy mit?
Cestus írta:http://www.livescore.com/soccer/china/p ... 1-2460271/

Paulinnyó csapata éppen játszik, a csávó nincs a keretben.
nehéz lenne keretben lennie mikor épp egy repülőn ül :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.13. 15:03:57-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 15:02:31

http://www.livescore.com/soccer/china/p ... 1-2460271/" target="_blank

Paulinnyó csapata éppen játszik, a csávó nincs a keretben.

Még lehet, hogy a PSG veszi meg, vagy az Espanyol miatt jön Barcelónába :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.13. 15:01:14

Sanama írta:
Bob_Marley írta:A személyes nyerészkedés nem jó, de a klub is profitálhat belőle, adott esetben. Gyakorlatilag a világgazdaságot ma már Kína határozza meg, s nem árt jóban lenni velük.
Dembelé viselkedés vérlázító számodra. Coutinho ára kiakaszt.

De ez a hitvány nyerészkedés, pénzmosás, stb. nem és ilyenekkel magyarázod? Eldobom az agyam.
Bízok benne, hogy a klub profitálhat később, mást lehet tenni? Ennyi pénzt nem szabad kiadni Paulinhoért, tiszta sor, csak bízni tudok benne, hogy nyerünk a kínai kapcsolattal később.

Egy alkalmazott meg más kávéház.
egyesevel mindegyik vedheto volt, sot, ugye rakitic be is valt, de szo sincs arrol, amit bob mond, hogy melosabb, daralosabb jatekos elkellene a csapatba. eddig pont, hogy ilyenek jottek, mostmar ideje lenne, ha jonne kicsit mas tipusu is, mondjuk olyasmi, ami korabban jellemezte a csapatot?o
És mégis elmaradunk, hogy lehet ez?
Arda hozzáállása nem megfelelő, mert mikor tolta nem volt vele túlzott gond. Song besült, Gomest nem írnám le.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése