Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.01.10. 03:49:00

Ha Griezmann Suárez kárára érkezne, akkor inkább maradjon ott ahol van. Szerintem butaság két játékos közül a gyengébbet választani, azért mert fiatalabb pár évvel. Griezmann jó játékos, 100 millió euróért nagyon jó vétel is lenne, de Ő egyáltalán nem az a játékos, aki képes eldönteni egy igazán fontos meccset, sőt. A döntőkben kifejezetten gyengén játszik.

Számomra Suárez abszolút jobb játékos. Így, hogy rosszabb szezonja van a megszokottnál is többet lőtt, mint a francia. Tudom, hogy nem feltétlenül csak a gólok számítanak, de egy csatár esetében ez a szám azért elég mértékadó. Egyébként is, mi a garancia arra, hogy a francia fel fogja venni a csapat stílusát? Lesz egyáltalán mit felvennie, ha egy év leforgása alatt Messit leszámítva lecseréljük az összes játékost, aki a támadásokért volt felelős? Én amellett lennék, hogy amíg bírja Suárez, maradjon. Ha pedig már nem lesz a jelenlegi szintjén, azaz 2020 nyarán jöhet Dybala (ha már úgyse vérbeli csatárt akarunk igazolni, mert Griezmann nem egy kimondott középcsatár), vagy a francia, Dolberg, Mbappé, Cutrone, Gabriel Jesus vagy aki aktuálisan fel lesz hypeolva.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.10. 03:05:31

Tivadar6 írta:
recrea írta:Nekem sem tiszta, mi a túrónak jönne Griezmann, Suarez úgy fog kihalni a kezdőből, másrészt a francia sem garancia semmire.

Azt a 100 milliót inkább költeném mélységi irányítóra.
Ezt a Suarezes dolgot, nem értem, hogy honnan veszitek.
Szerintem, teljesen benne van a pakliban, hogy Valverde nincs megelégedve vele, és helyette kérte Griezmannt, mitől lenne ez olyan elképzelhetetlen?
Csak azt ne írjátok, hogy mert Messi barátja... :lol:
Ezt csak az a csoport reméli, akik a nullás meccsei után megjegyzik hogy igazából nem is volt rossz meccse mert sokat birkózott a védőkkel. :D
Ha ugyanolyan félévet fog hozni mint amilyet eddig hozott akkor mennie kell ez nem lehet kérdés.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.01.10. 02:28:08

recrea írta:Nekem sem tiszta, mi a túrónak jönne Griezmann, Suarez úgy fog kihalni a kezdőből, másrészt a francia sem garancia semmire.

Azt a 100 milliót inkább költeném mélységi irányítóra.
Ezt a Suarezes dolgot, nem értem, hogy honnan veszitek.
Szerintem, teljesen benne van a pakliban, hogy Valverde nincs megelégedve vele, és helyette kérte Griezmannt, mitől lenne ez olyan elképzelhetetlen?
Csak azt ne írjátok, hogy mert Messi barátja... :lol:
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2018.01.10. 00:51:29

Griezmann elvileg Valverde kérésére (is) érkezik... Ernőbá nem tünik olyan embernek aki azért hoz ide valakit hogy legyen. Biztos van már erre terve.
Másrészt amellett hogy mi erősödnénk vele azon is lehet a hangsúly hogy akkor már más nem erősödik vele.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.10. 00:36:40

Nekem sem tiszta, mi a túrónak jönne Griezmann, Suarez úgy fog kihalni a kezdőből, másrészt a francia sem garancia semmire.

Azt a 100 milliót inkább költeném mélységi irányítóra.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.01.10. 00:24:19

Messithebest írta:Hosszútávon jobban járnánk Grizivel mint Lajossal, ez tény. Viszont valszeg később nem fogjuk tudni ennyiért hozni, mint most. Lajos meg Messi legjobb haverja, és elég jól beilleszkedett már, szóval az a kérdés, hogy érdemes e megbontani a jelenlegi csapategységet a jövőért, mert az biztos, hogy Coutinho érkezésével ketten együtt nem férnek el a kezdőben, ha csak Rakiticet nem dobjuk ki. (ebben az esetben Coutinho a kp-n játszana, csak úgy mint Messi amolyan tkp-ként, Grizi meg mehetne a balosra, Lajos meg maradna középen) Nehéz kérdés, én egyébként nem hoznám, Lajosnak lehet még pár jó éve itt, addig meg hátha összeszedünk annyit amennyibe pár év múlva kerülne Grizi :D
És ebben az esetben milyen kezdőt képzelsz el?
Az én matekom szerint ezek alapján valami ilyen jönne ki, ami enyhén szólva... Hogyan mondjam? Nem éppen megfelelő bizonyos nyilvánvaló okok miatt:

Suárez
Griezmann Dembélé
Coutinho Messi
Busi

(szerk.: Valamiért nem szereti a szóközt a fórum, úgy néz ki. Mindenki képzelje oda nagyjából, ahova kell. Klesszik Busi - vkp, Cou és Messi - mint a szép időkben Ini és Xavi, a három jómadár meg Tridentében)

Egyébként én sem hoznám Griezmannt. Szerintem a csávó bebizonyította már, hogy tétmeccseken súlytalan, mint én lennék. Suárez "elbohóckodik" még két-három évig ezen a szinten, nem fontos támadót igazolni szerintem, ott áll a legjobban a csapat.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.10. 00:13:07

Messithebest írta:Hosszútávon jobban járnánk Grizivel mint Lajossal, ez tény. Viszont valszeg később nem fogjuk tudni ennyiért hozni, mint most. Lajos meg Messi legjobb haverja, és elég jól beilleszkedett már, szóval az a kérdés, hogy érdemes e megbontani a jelenlegi csapategységet a jövőért, mert az biztos, hogy Coutinho érkezésével ketten együtt nem férnek el a kezdőben, ha csak Rakiticet nem dobjuk ki. (ebben az esetben Coutinho a kp-n játszana, csak úgy mint Messi amolyan tkp-ként, Grizi meg mehetne a balosra, Lajos meg maradna középen) Nehéz kérdés, én egyébként nem hoznám, Lajosnak lehet még pár jó éve itt, addig meg hátha összeszedünk annyit amennyibe pár év múlva kerülne Grizi :D
Coutinho szerintem amúgy is elsődlegesen Iniesta pótlására jött, ez a legégetőbb.

Mindegy, ha nem hozzuk, akkor remélem majd a Kluivert gyerek robbant. :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.10. 00:07:41

Írták a többiek is,hogy lehetne rotálni,de nem fogunk. Suarez/Griezmann közül valaki mindig a padon,Messi sem csak a kupa elejét hagyná ki,hanem többször kerülne rotációba. Suareznek még szerintem van 2 éve ezen kívül. Plusz ide lehet venni azt is,hogy Iniesta is itt van,tehát Cou fog előrébb is játszani,úgy meg pláne sok a támadónk. 100m tényleg nem sok érte elismerem,ha 2 év múlva vennénk valszeg minimum kétszer ennyi lenne. De 2 év elég sok idő,Mbappé se volt még sehol,legalább is nem rugdosta a gólokat a Bl-ben. Hátha lesz valami berobbanó fiatal addig,akit elhozhatunk. Ha meg még is jön nyáron,szidni biztosan nem fogom,csak akkor EV-nek elég nehéz dolga lesz rotáció szempontjából,így is be kell építeni 2 embert már. Nyáron szerintem inkább a keretszűkítés lesz előtérben,bár már 1 éve mondjuk :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2018.01.09. 23:54:18

Hosszútávon jobban járnánk Grizivel mint Lajossal, ez tény. Viszont valszeg később nem fogjuk tudni ennyiért hozni, mint most. Lajos meg Messi legjobb haverja, és elég jól beilleszkedett már, szóval az a kérdés, hogy érdemes e megbontani a jelenlegi csapategységet a jövőért, mert az biztos, hogy Coutinho érkezésével ketten együtt nem férnek el a kezdőben, ha csak Rakiticet nem dobjuk ki. (ebben az esetben Coutinho a kp-n játszana, csak úgy mint Messi amolyan tkp-ként, Grizi meg mehetne a balosra, Lajos meg maradna középen) Nehéz kérdés, én egyébként nem hoznám, Lajosnak lehet még pár jó éve itt, addig meg hátha összeszedünk annyit amennyibe pár év múlva kerülne Grizi :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2018.01.09. 23:48:46

mvik írta: Griezmannért, tény hogy rohad jó játékos, de kérdem én minek ide?
Ezzel nagyon egyetértek, nem látom szükségét a csapatba. Suarez bár néha suta, mégis világklasszis középcsatár, Messi alap, Dembele meg most jött.
Més que un club !
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.09. 23:41:45

Cat Radio szerint Gomes nem fog menni télen. Szintén szerintük Rafinha viszont menni fog.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.01.09. 23:36:05

üdv. igazság szerint nem tudom mit vagytok úgy oda Griezmannért, tény hogy rohad jó játékos, de kérdem én minek ide? Lajos lődözi a gólokat meg harcol bent középen a húsdarálóban a benga középhátvédek között, ezt Griezi sose csinálná, mert nem olyan alkat aki ezt bírná csinálni, ő ha középen is játszik akkor visszavontan teszi és mellette mindig van egy olyan ember aki bemegy helyette a húsdarálóba és neki nyit ezzel teret, namár most ha Lajost lecseréljük Griezire akkor egyrészt egymás nyakán lennének Messivel, másrészt ugyan ki a fene menne be középre a húsdarálóba helyette, hogy neki helyet csináljon, mert Messi tuti nem fog. így hogy jött Coutinho is (hála a jó istennek [-o< ) a bal oldalra is tök fölösleges lenne. Pacot is mindig szidjátok meg elküldenétek pedig neki fele annyi helyzet se kell hogy gólt rúgjon mint Lajosnak (lásd 613 percet játszott idén és van 5 gólja meg 3 gólpassza), iszonyú jól használja ki a helyzeteit, nagy hülyeség lenne őt elküldeni. én még Rafinhat is megtartanám, mert nagyon ügyes csak kerüljék el a sérülések és akkor még nagyon hasznos lehet. Arda, Gomes, Deulofeu, Vidal, Denis (bár őt nem muszáj) pakktól kéne végre megszabadulni és kész is a csapat, nem is nagyon kéne ide igazolni senkit, max még egy jó jobbhátvédet, hogy Robi felmehessen a középpályára és kész is.
mvik
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2018.01.09. 23:32:30

zola8787 írta:- Dembelé felépült
- a Real továbbra is botladozik
- Coutinho-t leigazoltuk
- új fiatal védőt igazoltunk
- Deulofeu a Napoli-al tárgyal
- Arda-val tárgyal egy török klub
- Gomes a sport szerint távozna

Melyik isten fifázik és tette át amatőr szintre a játékot? :)
-Valószinűleg Griezmannal erősítjük meg nyáron az így is erős támadósorunk
-Zidane nem tervez támadót igazolni bízik a jelenlegiekben

csak fel ne ébredjek
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.01.09. 23:24:46

- Dembelé felépült
- a Real továbbra is botladozik
- Coutinho-t leigazoltuk
- új fiatal védőt igazoltunk
- Deulofeu a Napoli-al tárgyal
- Arda-val tárgyal egy török klub
- Gomes a sport szerint távozna

Melyik isten fifázik és tette át amatőr szintre a játékot? :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.09. 22:01:17

Pacót mondjuk én nem adnám el, pont megfelel arra a feladatra, amiért itt van, tűri a padot, de ha lehetőséget kap, mostanában rendre él is vele, nem könnyű ilyen embert sem találni a piacon.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.09. 21:52:14

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Poénból pózolt Barca mezben a vezetőséggel magánemberként, vagy megállapodhattak csak kiszivárgott a fotó?
Szegény gyereket jól beöltöztette Robert Barca mezbe, hogy összevesszen a munkáltatóival, aztán meg otthagyja. :mrgreen:


Lehet :lol:

Amúgy ha eladnánk a Gomes-Dulifuli-Arda hármast, akkor abból már simán kijönne 40-50 millió euro, az már egy fél tányérnyi Grízestészta, plusz a fizu is felszabadulna neki.

Sőt, ha Grizi jönne, akkor Paco mehet(de csak abban az esetben), belőle is becsoroghatna egy 15-20 millió.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.01.09. 21:46:30

Tobias88 írta:Arda távozásával mi van, mennyire 100? A főoldal elég lassú szokott lenni ebben az ügyben, de nagyon várom hogy elhúzzon a p*cs*ba =D>

Dulifuli és Rafinha simán mehetne, akarnak is. Ha valamelyik itt marad akkor inkompetens az egész vezetőség az biztos
Annyira inkompetens a vezetőség, hogy a Barcelona keretét ma a világon szinte az összes csapat irigyli és elcserélné a sajátjára. Ter Stegen, Umtiti, Suarez, Semedo, Paulinho, Dembelé és most Coutinho(TS,Umtiti,Semedo,Dembelé és Coutinho még fiatalnak is mondhatóak a mai fociban, tehát jó pár évre meg lesz a csapat magja és még fejlődhetnek is...ha még érkezne Griezmann is, az már csak a hab lenne a tortán. Brutálisan erős a keret, igaz, hogy van 1-2 játékos aki nem igazán ide való, de melyik csapatban nincs ilyen??
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.01.09. 20:12:44

Arra leszek kíváncsi hogy ilyen Arda féle játékosokat el tudunk e nyomni valahova.Azért Gomes, Denis,Sr, Iniesta, Rafhina,Arda,Busquets,Paulhino,Mach,Rakitic, középpályára most meg a brazil már kicsit sok.Ha most Mach megy(aki nálunk főként védő) még akkor is el kéne adni legalább 2 embert...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.09. 19:05:34

Deulofeu is one step away from joining Napoli.

gondolom kölcsön. lassan tényleg elkezdhetnénk kiszórni a selejtet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.01.09. 18:57:44

"Alap esetben a Barcelona számára már az is siker lenne, ha Arda fizetésétől végleg megszabadulhatna, de egyes források azt sem zárták ki, hogy a török klub fizetne átigazolási díjat is Turanért."

Haha. Ezt komolyan gondolta a cikk író? Kb úgy veszik meg Ardát hogy mi fizetünk még valamennyit
94:39 6 - 1
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.09. 17:56:48

18Barca99 írta:Én nem vagyok ellene Griezmann leigazolásának, de már így is elvertünk 300 milliót (ha szigorúan csak a fix összeget számolom akkor "csak" 230 körül), nem lenne gáz még egy 100-as erre? Vagy mikortól szól a Fifa, hogy most már stop?
Alapból ez elég necces lenne, de mivel befolyt 222 millió Neymar árából, így lényegében "csak" kb 70-80 milliót költöttünk, úgy hogy tavaly nyáron is volt alapból 80-100 milliónk transzferekre, és feltehetőleg ezen a nyáron is lesz legalább ennyi.

Bővebben akikért pénz ment/jött:
nyáron:

Eligazolt:
Neymar: 222millió €
Tello: 4 millió €
Összesen: 226 millió €

Jött:
Dembele: 105 millió €
Paula: 40 millió €
Semedo: 30.5 millió €
Dulifuli: 12 millió €
Marlon: 5 millió €
Összesen: 192.5 millió €

Szóval a nyarat 33.5 millió eurós profittal zártuk úgy, hogy amúgy is be volt tervezve 80-100 millió költekezés igazolásokra.

Ebből még lejött most Coutinho 120 millió €-ért, szóval összesen 86 millió eurót fizettünk rá összesen, ha még Dembeléék bónuszának egy részét beleszámoljuk, akkor is 100 millió € maximum amit pluszba költöttünk.

Ebből következik, hogy a nagy költekezés után sem lőttük túl az előre betervezett keretet, így simán kell hogy jusson Grízestésztára is pénz, szóval nem a pénzen fog múlni.

Amúgy a Nike 90-120 millió között fizet, és a Rakuten pedig 55 millió fixen, +1.5 millió liga nyerése esetén, és 5 millió BL nyerése esetén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.01.09. 17:59:31-kor.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.01.09. 17:53:15

18Barca99 írta:Én nem vagyok ellene Griezmann leigazolásának, de már így is elvertünk 300 milliót (ha szigorúan csak a fix összeget számolom akkor "csak" 230 körül), nem lenne gáz még egy 100-as erre? Vagy mikortól szól a Fifa, hogy most már stop?
miért szólna?, ha azonos értékben eladjuk Ardát és Deulofeut. :mrgreen:

Neymar (222M) eladásából befolyt összeg nagyságrendileg fedi a két új (Demb + Cou) igazolást!

A jövő nyár az már egy külön pénzügyi év szerintem, egyébként nem zörögne a haraszt, ha a matek eleve nem jönne ki a Fifa-nál, illetve gondolom a klubnál is mindenki eladásban gondolkozik már csak + szponzori pénzekkel + közvetítési jogdíjjakkal együtt nem elérhetetlen nyárra az a 100 Milla.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.09. 17:50:31

Stalkyard írta:Gondolom a klubnál dolgozó pénzügyi szakemberek jobban tudják, mint mi innen...
Ahogy, azt is jobban tudták, hogy ne igazoljunk le fiatalokat szabálytalanul. :D

Szerk.: meggyőztetek, van pénzünk 8)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.01.09. 17:48:04

Szerintem simán van rá pénz, viszont ezt nem azért írom, mert azt akarom h leigazoljuk. Dembelé és Coutinho ugye a Neymar pénzből jött, ami 220 millió, tehát 80 (+-10) millióval túlmentünk (ha beleszámolom az opciókat, viszont fölösleges, mert azokat úgy is évekre leosztva fogjuk kifizetni), de annyi mindig szokott lenni a kasszánkban, minden nyáron, hogy ezt fedezze. Grízes meg ugye csak jövő nyáron jön, tehát a következő évi büdzsét terhelné + az esetleges eladások még mindig ott vannak, mint lehetséges bevételek, amivel tovább növelnénk a kassza méretét.
Fizetésekben viszont ez már sok lenne, szóval nem hiszem, hogy jönne, meg amúgy sem lenne helye míg Suárez itt van. Lajos meg Messi viszont világi nagy cimborák lettek, szóval már ezért sem hiszem, hogy 3 éven belül távozna. Gólokban viszont nem biztos, hogy tudná hozni Suárez mutatóit, ő nem az a nagy gólvágó.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.09. 17:47:39

Meg kötöttünk jól tejelő Rakuten és Nike-díleket. Úgy emlékszem, VEB eléggé képben van azzal, hogy mikortól meg mekkora pénzeket hoznak ezek a konyhára, emlékeim szerint elég komolyan növelik a klub bevételét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.01.09. 17:48:05-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése