Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.31. 14:54:04

Középhátvéd kell mindenképp, mert Masch távozásával és Verma sérülékenységével csak 2 megfelelő szintű emberünk van. Mina engem nem győzött meg. Tudom keveset játszott, de kb mint Gomes csak egyel hátrébb. Olyan bénán helyezkedik, hogy az már fáj.
Középpályása is kéne egy ember. Tudom Ini helyén ott van Cou, de nincs pad. Gomes remélem elmegy, a helyére kell olyan beugrós, akit használni is lehet.
Elől megvagyunk, főleg ha jön Griez!
Dembelé sorsa lesz inkább érdekes... Sanszos, hogy ha jön egy 100 misis ajánlat, el fogják fogadni...
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.05.31. 12:22:44

Cestus írta:A Sport Bild (német forrás, Bayern-nel kapcsolatban megbízható) szerint Arturo Vidal, Boateng, Bernat és Thiago kerültek "eladólistára" a münchenieknél.
Bernat ennyire visszaesett volna? Néhány éve még elég jó szintet hozott, Pepnél alapkezdő volt, idén meg csak alig több, mint 900 percet játszott. Nálam egyébként a felsorolt nevek közül ő lenne a legérdekesebb, ha elfogadná, hogy Alba mögé hozzuk, akkor a korábbi teljesítménye alapján, és az alapján, hogy Pep focijába elég jól illett, nálunk is jó lehetne. Ha versenyhelyzetet nem is teremtene Albával, de Digne-nél biztosan többet adna a csapatnak. Persze ez mind csak spekuláció.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.31. 11:48:27

Nervo írta:A Le 10 Sport információi szerint a Olasz alakulat hiába folytat előrehaladott tárgyalásokat mind a Justint foglakoztató AFC Ajax együttesével, és magával a játékossal - a Barcelona azt tervezi, hogy egy bombaajánlattal elhappolják a "farkasok" elől az ifjú tehetséget.
Bomba ajánlat...:mrgreen:
Azt meg mibül?, mert a beharangozott játékosokra sem látom, hogy miből telne a pénzügyi FP meg nem sértve igazolni, nem hogy a kis Kluivert-re.
Amúgy nagy szükségünk lenne az elkövetkező 1 -2 évben támadóra, mert úgy sincs elég a jelenlegi keretben + Grizi, szóval csak jöjjön. :lol:
Ettől függetlenül, elismerem a tehetségét, benne van a lehetőség, de jelen esetben egy keserves euro milliót is butaság kipengetni mikor égetőbb problémák vannak a kp-n és a belső védelmünk sem túl acélos. Ja és mint ahogy az elmúlt hetekben olvastuk, Rodrygo (50M) is beszerzés alatt...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 11:14:24

Nervo írta:A Le 10 Sport információi szerint a Olasz alakulat hiába folytat előrehaladott tárgyalásokat mind a Justint foglakoztató AFC Ajax együttesével, és magával a játékossal - a Barcelona azt tervezi, hogy egy bombaajánlattal elhappolják a "farkasok" elől az ifjú tehetséget.
A legjobb az lenne, amivel mindenki jól járna, ha megvennénk, aztán 1 évre kölcsönadnánk Rómába. Az olaszok pont jó lépcsőfok az Ajax és a Barca között.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 11:10:38

A Sport Bild (német forrás, Bayern-nel kapcsolatban megbízható) szerint Arturo Vidal, Boateng, Bernat és Thiago kerültek "eladólistára" a münchenieknél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.05.31. 11:14:46-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.05.31. 11:00:38

A Le 10 Sport információi szerint a Olasz alakulat hiába folytat előrehaladott tárgyalásokat mind a Justint foglakoztató AFC Ajax együttesével, és magával a játékossal - a Barcelona azt tervezi, hogy egy bombaajánlattal elhappolják a "farkasok" elől az ifjú tehetséget.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 10:59:22

Samper írta:Látva a mostani licit-áradatot, nagyom sajnálom, hogy a Barca idejében nem csapott le a lejáró szerződésű Goretzkára és másokra - ingyen. Ha formátlanná vált volna ettől a keret, korrigálni bőven lehetett volna augusztusban. Amí meg a mi játékosainkról szóló híreket illeti, akiknek elég magas a kivásárlási ára, azokra oda se kellene figyelni. Ha valaki ki akarja vásárolni és a játékosunk menni akar - vigye. A többi meg üres duma-
Én is sajnálom, de hát német terepen a Bayern-nel nem lehet felvenni a versenyt ilyen téren.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.31. 10:44:31

Látva a mostani licit-áradatot, nagyom sajnálom, hogy a Barca idejében nem csapott le a lejáró szerződésű Goretzkára és másokra - ingyen. Ha formátlanná vált volna ettől a keret, korrigálni bőven lehetett volna augusztusban. Amí meg a mi játékosainkról szóló híreket illeti, akiknek elég magas a kivásárlási ára, azokra oda se kellene figyelni. Ha valaki ki akarja vásárolni és a játékosunk menni akar - vigye. A többi meg üres duma-
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.30. 20:35:46

westerngom írta:
Cestus írta:Fernándeznek ugye lejár a szerződése, el is akarják engedni. Aguilar (MD) szerint Monchit hívnák a helyére. Nagy fogás lenne, a Sevillába rengeteg kincset odavitt.
sajnos Monchi nem valószínű, hogy egy év után lépne Rómából, annál komolyabb (szak)ember szerintem. Pár hónapja volt egy cikk itt az Eurobarcan arról, hogy Bartonak lett volna tavaly lehetősége a Sevillaból elvágyódó Monchit szerződtetni, de ő kitartott Fernandez mellett. :cry:
Én is nagyon örültem volna, ha Monchi nálunk folytatta volna, kiváló szakembernek tartom.
Jogos. Ráadásul komoly név nem fog idejönni, hogy ilyen kókler Segurák által megkötött kézzel dolgozzon.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.30. 18:11:44

Cestus írta:a MD szerint a PSG (élén Tuchellel) vinné Dembélét adott esetben. Én nem adnám, de cserébe egy Rabiot+Mbappéval már lehet, hogy kiegyeznék. :mrgreen:
vagy leteszik érte a kivásárlási árát (400M EUR) és vihetik... :mrgreen:
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.30. 18:05:45

Cestus írta:Fernándeznek ugye lejár a szerződése, el is akarják engedni. Aguilar (MD) szerint Monchit hívnák a helyére. Nagy fogás lenne, a Sevillába rengeteg kincset odavitt.
sajnos Monchi nem valószínű, hogy egy év után lépne Rómából, annál komolyabb (szak)ember szerintem. Pár hónapja volt egy cikk itt az Eurobarcan arról, hogy Bartonak lett volna tavaly lehetősége a Sevillaból elvágyódó Monchit szerződtetni, de ő kitartott Fernandez mellett. :cry:
Én is nagyon örültem volna, ha Monchi nálunk folytatta volna, kiváló szakembernek tartom.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.30. 18:01:38

a MD szerint a PSG (élén Tuchellel) vinné Dembélét adott esetben. Én nem adnám, de cserébe egy Rabiot+Mbappéval már lehet, hogy kiegyeznék. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.05.30. 17:27:53

Hát ha el viszik Cilessent 60 milláért akkor berasálok az tuti. Annyira szükségünk van állítólag pénzre, és őt adnánk el, az meglepetés lenne számomra. Nem másért, csak ez ilyen amolyan meglepetés, hogy felsoroltunk xy nevet, árakat, hogy kb ennyi meg annyi és minden oké, erre fel egy úgymond ajándék 60 millió jönne. Ami persze nem ajándék, ha nem szerzünk helyette valaki jót. Egyébként az én észjárásom lehet nem az igazi, de egy Fekir, Seri, Griezmann, meg egy jó védőt el tudnék fogadni igazolásokba nyáron. Eladni Gomes,Vidal,Rafinha ez tuti de jó ajánlat esetén Suarezt. Vermalen jó volt, de nagyon sérülékeny ugyhogy tőle is megválnék adott esetben.Denisnek 1 évet még adnék, Paco meg eldöntheti, hogy akare menni vagy sem, meg az edző mit gondol róla, mert cserének szerintem jó. Minat meg kölcsönbe adnám 2 évre. És nem tudom kit hagytam ki vagy felejtettem el, ez így hirtelen jött.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.30. 17:22:52

Samper írta:
Kizárt, hogy ha megveszik Cillessent, ne igazoljunk vagy nagy kapusígéretet, vagy kiöregedő klasszis-kapust.
pedig járható út lenne, minek tStegen mögé igazolni is?
kupában tök mindegy ki véd, nem azon múlik, ha olyan akkor meg védhet ő is, csak mi csinálunk ebből presztizskérdést, hogy a második számú védjen. (rá is ment két döntőnk)
jo nyilván nem egy Káriuszféle debil kell második számúnak, de ilyen szintű gyenge kapust nehéz is találni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.30. 16:39:01

Cestus írta: Ez az Ortolá gyerek mennyire jó kapus amúgy? Ha mondjuk eladnánk Cilessent, és ő kerülne be. Az ICC-n nyáron emlékeim szerint ügyesen védett, de amúgy nem tudok róla semmit.
Kizárt, hogy ha megveszik Cillessent, ne igazoljunk vagy nagy kapusígéretet, vagy kiöregedő klasszis-kapust.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.30. 15:05:46

Fernándeznek ugye lejár a szerződése, el is akarják engedni. Aguilar (MD) szerint Monchit hívnák a helyére. Nagy fogás lenne, a Sevillába rengeteg kincset odavitt.

Ez az Ortolá gyerek mennyire jó kapus amúgy? Ha mondjuk eladnánk Cilessent, és ő kerülne be. Az ICC-n nyáron emlékeim szerint ügyesen védett, de amúgy nem tudok róla semmit.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.30. 14:04:43

Én is szorgalmas vagyok, mégsem vagyok ott az A csapat kapujában.... Sem :/
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.05.30. 13:51:34

S.Agüero írta:
Balazsis írta:A Sport azt írja, mind a Barca mind a Reál élénken érdeklődik Pjanic iránt, akinek eladását a Juventus 65 millió körül már megfontolná.

Én spec nem látom, hogy ide mi értelme lenne elhozni, főleg nem ennyi pénzért, de a Reált megértem, egy Modric utódnak közel tökéletes lehet.
Rakitic helyén elnézegetném =P~
Inkább Busquets helyén :P

Nem ééééér Ivánt szidniiiii
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2018.05.30. 16:13:37-kor.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.30. 13:45:25

Samper írta:Akik úgy odavannak Thiagoért (és apukájáért), miért nem az öcsikéje itt tartása ügyében buzgólkodnak. Ő lagalább nem kerülne pénzbe és szorgalmasabb.
aha..nem
te miért nem végzel vmi konstruktív munkát ezek helyett a beböfögések helyett?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.30. 13:37:17

Akik úgy odavannak Thiagoért (és apukájáért), miért nem az öcsikéje itt tartása ügyében buzgólkodnak. Ő lagalább nem kerülne pénzbe és szorgalmasabb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.30. 12:42:24

Grimaldo írta:Nem annyira követem Rabiot játékát ,de omlett du fromage-on nem írnak róla valami jókat ,elvileg eléggé megállt a fejlődésben és gyenge szezonja volt ,nem biztos ,hogy ő lenne a legjobb választás ezek alapján.Plusz ahogy vergődik ,mert kimaradt a vb keretből az kicsit szánalmas.
Bocsi, de biztosan nagy szakértők, ha a saját blogjuk választott nevét nem tudják helyesen leírni (lehet akár direkt magyarosan is persze). :mrgreen:

De amúgy lehet ebben valami. Mindenesetre nekem a Real ellen tetszett, amit nyújtott, emellett úgy emlékszem, a L1 legtöbb sikeres passzát adta meccsenként (oké, a PSG-ben könnyebb villogni), meg szerintem passzjátékra, sebességre, játékintelligenciára, fizikumra is jó választás lenne (emellett úgy láttam, tud küzdeni a pályán). A vergődése meg tényleg gáz, állítólag nem is játszott jól a válogatottban, amikor megkapta a lehetőséget. De igazoltunk már le tőle problémásabb játékosokat is, Suárez pl. embert evett közvetlenül az ide hozatala előtt.

A profil viszont biztosan kell a klubvezetőknek, szerintem Rabiot kb. az a játékos lehetne nálunk, akinek Gomest akartuk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.05.30. 12:33:46

Cestus írta:Pjanic komoly játékos, kb. ő a Juve Kroosa. Viszont hülyeség lenne eladniuk, rajta kívül nincs klasszis középpályásuk szerintem. Akkor már inkább Thiagot vagy Rabiot-t hoznám el, ők - ha hihetünk a pletykáknak - fél lábbal kint vannak a klubjukból, így könnyebben ki lehetne bulizni a leigazolásukat.
Nem annyira követem Rabiot játékát ,de omlett du fromage-on nem írnak róla valami jókat ,elvileg eléggé megállt a fejlődésben és gyenge szezonja volt ,nem biztos ,hogy ő lenne a legjobb választás ezek alapján.Plusz ahogy vergődik ,mert kimaradt a vb keretből az kicsit szánalmas.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.30. 12:02:37

Pjanic komoly játékos, kb. ő a Juve Kroosa. Viszont hülyeség lenne eladniuk, rajta kívül nincs klasszis középpályásuk szerintem. Akkor már inkább Thiagot vagy Rabiot-t hoznám el, ők - ha hihetünk a pletykáknak - fél lábbal kint vannak a klubjukból, így könnyebben ki lehetne bulizni a leigazolásukat.

A Griezmann-transzfer is döcög, bár szerintem mindössze arról van szó, hogy messze még a júli 1., és addig Grizi próbál belőlünk több pénzt kihúzni azáltal, hogy feldobja azt a lehetőséget, hogy marad.

Mindenesetre ha nem jönne össze valahogy mégsem, én a rá félretett összeghez hozzácsapnám a Marlonból befolyó pénzt, és simán elhoznám Thiago-t meg Rabiot-t, Coutinho-t meg feltolnám a bal szélre. Mindjárt ott lenne egy Rabiot-Busquets-Thiago kp., padon meg Paula, Rakéta (ha megdumálnánk, hogy maradjon), téltől Arthur. De ez már persze egy abszolút valóságtól elrugaszkodott elképzelés, mert szerintem Valverde Rakiticet és Busquets-t akarja kezdőnek jövőre is, meg ha a Alena (meg még talán kis Busquets) feljön, az tovább bonyolítja a történetet.

Szerk.:

Albert Roge (viszonylag megbízható): az a terv, hogy Lenglet és Griezmann július elsején jön, Arthur nyáron, valamint még egy középpályás (Rabiot az elsődleges jelölt). Ha Griezmann nem jön össze, Eriksent néztük ki helyette.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.05.30. 11:51:53

Balazsis írta:Bár nem igazán értem, hogy a Juventus is miért akarná ilyen "olcsón" elpasszolni az egyetlen normális középpályását, főleg úgy, hogy Khedira is a PL-be szerződhet a nyáron. #-o
Megveszik Gomest meg Wilsheret és meg is vannak :mrgreen:
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2018.05.30. 11:25:41

S.Agüero írta:
Balazsis írta:A Sport azt írja, mind a Barca mind a Reál élénken érdeklődik Pjanic iránt, akinek eladását a Juventus 65 millió körül már megfontolná.

Én spec nem látom, hogy ide mi értelme lenne elhozni, főleg nem ennyi pénzért, de a Reált megértem, egy Modric utódnak közel tökéletes lehet.
Rakitic helyén elnézegetném =P~
Olyan szempontból örülnék neki, hogy a csávó kb olyan életveszélyes a 16oson kívülről meg szabadrugásból, mint Coutinho és Messi.

Bár nem igazán értem, hogy a Juventus is miért akarná ilyen "olcsón" elpasszolni az egyetlen normális középpályását, főleg úgy, hogy Khedira is a PL-be szerződhet a nyáron. #-o
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Válasz küldése