Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.09. 22:51:45

Ha jönne Griezmann, már be lenne jelentve. Nem véletlenül húzza eddig, gondolom itt is az van, mint Verrattinál, hogy csak a nagyobb fizu kiharcolására voltunk jók. Egyébként jó nagy lúzer, ha marad az Atletinél, dehát ő tudja. :D

Mondjuk én nem sírok, ha nem jön, annyira nem nagy szám a csávó. Inkább egy klasszis középpályás jöjjön, aztán majd jövőre lehet valami csatárt nézni, ha Suárez már a 32-őt tapossa majd.

De Jong-os hírnek örülök, inkább európai tehetségeket igazoljunk, mint brazilokat sorozatban. De azért egy Thiago kaliber nagyon elférne, ha nem jön Grízes.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.09. 22:01:36

Nem okolom a vezetőséget igazából amiatt, ha Griezmann nem jön össze. Az Atlético elé tolta a komoly pénzt, ő meg inkább ott marad(na) klublegendává válni és közben jól megszedni magát. Arról nem tehetnek, ha a játékos meggondolja magát, Messi fizuját meg mégsem adhatják neki (is) oda.

Csak akkor tessék leigazolni egy másik - már bevált - játékost a lehetőségek közül.

De Jongot én is hoznám, nagyon jó statokat produkál az Ajaxban (kb. csak Xavinál láttam ilyen jó radart eddig, persze ez önmagában még semmit sem jelent). Kölcsönben ott kell hagyni a klubjával, aztán egy év múlva jöhetne, amikor is lejár Vermaelen szerződése.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.09. 21:46:38

Ha ez így van, remélem tényleg aláírattunk vele egy egyezséget, hogy ha megszegi az üzletet és mégsem jön, akkor perkálhat rendesen. :lol:
Ez esetben kívánom hogy nyerje meg az UEfa szuperkupát augusztusban, és utána játsszon védőt az egész szezonban az Atletinél :D

Ha nem jön, remélem Thiagot hozzuk jó áron, aztán majd elválik hogy melyik a legjobb megoldás.

Azt viszont erősen remélem, hogy ha nem jön Griezmann, jövőre nem az lesz a felállás hogy Lajos a baloldalon bénázgat, mert azzal semmit sem érünk.Menjen ki Dembele a balosra, vagy Coutinho(amennyiben Thiago is itt lesz), és sokkal jobban járnánk, lenne elől kreativitás és nem csak az lenne hogy 1 támadóval vagyunk elől a meccs 90%-ában.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.09. 21:38:58

Szerintem Cou+Dembelé duóval meglesz jövőre a csapat,főleg ha még érkezik Thiago,vagy más minőségi ember. De azért vicc,hogy nincs egy nyugis átigazolási időszak,amikor eladjuk akiket kell,és megvesszük akiket kell,nekünk kell mindig egy saga :D Most az a szerencse,hogy jön a VB,különben húzódna ez is augusztusig. Bár ha jobban belegondolok Január óta mennek a hírek,hogy le van fixálva,mez elrakva,ház kinézve..aztán hirtelen ott tartunk hogy nem jön. Nem értem én ezt.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.09. 21:31:24

Cestus írta:Esti hírek:

Moises Llorens (AS): jövőhéten a Barca le akarja igazolni Frenkie de Jongot az Ajaxból.
Jó ideje téma nálunk a srác. Megvennénk idén és 1 évre kölcsönadnánk az Ajaxnak.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.09. 21:26:25

Cestus írta: Ha Griezmannt fél év tökölés után nem hozzák össze, aztán meg Thiago-t is valahogy elbénázzák, akkor tényleg gyökerek ezek a Seguráék.
Azért ha nem sikerül a Griezmann deal nem feltétlenül őket kéne okolni. a Hónapokkal ezelőtt kezet ráztak, a klub második legjobban fizetett játékosa lenne, megkapná a 7-es mezt és hiszem, hogy a közös vacsorákon tisztázták azt is, hol lenne a helye (nem a kispadon). A vezetőség így is nagyon a határon táncolt, ugyebár az Atleti még fel is jelentette őket. Egyedüli a júliusi "akció" miatt nem jelenthették be. Ha valakit itt okolni kell az Griezmann, hónapok álltak a rendelkezésére hogy eldöntse akar-e a Barcelona játékosa lenni-e vagy sem. Ehelyett meglovagolta a témát és minden meccs után után kiírni Twitterre, hogy ekkor meg akkor eldöntöm, hol folytatom.

Ha nem érkezne, remélem Dembelé kapja meg a perceit. Akár a baloldalon, ahol legutóbb is lenyűgöző teljesítményt nyújtott a válogatottjában. Vagy esetleg tényleg lehetne az, amit már itt jó páran említettek, hogy Coutinho maradhatna feljebb és Iniesta posztjára érkezhetne Thiago (és Arthur/De Jong).

Én továbbra is örülnék a francia érkezésének és az ő karrierjében is előrelépés lenne ez az átigazolás. Egy szezon alatt több és értékesebb trófeát gyűjthetne itt be, mint a Madridban eltöltött évek alatt összesen.

SZERK: Gyakorlatilag semmi esélye sincsen és _csak eljátszom a gondolattal_ (bár az legutolsó ilyen kijelentésem tavaly tavasz/nyár elején volt, miszerint Paulinhot elnézném újra Európában és simán elférne egy Unitedben) milyen érdekes koncepció lenne, ha vásárolna a klub még egy szélsőt és Suárez pihenhetne a nagyobb mérkőzésekre. Így lehetne egy 4-3-3 hamis 9-esben szélen pedig két támadó, mint régen Pedro és Alexis. Az egyik nyilván Dembele lenne a másik pedig mondjuk Bailey/Pavón/Kluivert/David Neres :D Sok volt az FM... Majd ott megvalósítom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára El Pistolero 2018.06.09. 21:45:33-kor.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.09. 21:04:05

Cestus írta:Esti hírek:

LLuís Canut (Cat Radio): Griezmann 99%, hogy marad az Atléticonál. :evil:

Moises Llorens (AS): jövőhéten a Barca le akarja igazolni Frenkie de Jongot az Ajaxból.

Ha Griezmannt fél év tökölés után nem hozzák össze, aztán meg Thiago-t is valahogy elbénázzák, akkor tényleg gyökerek ezek a Seguráék.
Griezmann szerintem se jön,Thiago üzletbe meg belevehetnénk Digne gyereket,állítólag érdekli a németeket.
Mondjuk Abidalba lehet esetleg bízni hogy megtudja győzni az érkezésről.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.09. 20:39:35

Esti hírek:

LLuís Canut (Cat Radio): Griezmann 99%, hogy marad az Atléticonál. :evil:

Moises Llorens (AS): jövőhéten a Barca le akarja igazolni Frenkie de Jongot az Ajaxból.

Ha Griezmannt fél év tökölés után nem hozzák össze, aztán meg Thiago-t is valahogy elbénázzák, akkor tényleg gyökerek ezek a Seguráék.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.06.09. 18:09:48

Stalkyard írta:Cilessenért ki adna 60-at, mikor De Gea és Oblak szintű kapusok kerülnek jelenleg kb 100-ba? A klubnak meg kell a pénz, és 45 baromi jó ár egy cserekapusért. Meg igazából mindkét félnek luxus egy ilyen kapus csak arra, hogy a kupában védjen. Mindkét fél jól járna szerintem, erre a beugró szerepre egy rutinos olcsóbb kapus is megfelelne. Annak ellenére, hogy nagyon bírom a hollandot. De 45-ért nem is gondolkoznék.
üdv. azzal én is egyet értek, hogy Cilessent csak a kupában védetni tényleg nagy luxus, de azért szerintem nem baj az hogy ilyen cserekapusunk van mert ne adj isten úgy járunk mint idén a Bayern, hogy hónapokra kidől az első számú kapusunk a tartalék meg egy gyenge f.... és bakizik nagyokat fontos tétmeccseken (pl. BL kieséses szakasz) és már megyünk is a lecsóba. tehát nem baj az ha van egy jó cserekapus csak többet kéne játszatni kicsit, a BL csoportkörébe a 6 meccsből mondjuk 2-3 gyengébb meccset megkaphatna meg a bajnokságba is kisebb csapatok ellen egy 4-5 meccset és már nem is lenne annyira rossz a cserekapus helyzete se.
mvik
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.09. 15:56:01

visca el barca írta:griezmann egyébként állítólag a 7végén jelenti be, hogy megy vagy marad, szóval nemsokára okosabbak leszünk. sőt, dösamp is kiadta ukázba a játékosoknak, hogy aki menni akar, az a vb előtt zárja le az ügyét, mert a vb-n tilos átigazolásokról beszélni
Jól megfontolja a döntését az biztos.
Azt nem tudom hogy jelent e ő tényleges erősítést a csapat számára.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.09. 11:57:20

griezmann egyébként állítólag a 7végén jelenti be, hogy megy vagy marad, szóval nemsokára okosabbak leszünk. sőt, dösamp is kiadta ukázba a játékosoknak, hogy aki menni akar, az a vb előtt zárja le az ügyét, mert a vb-n tilos átigazolásokról beszélni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.09. 11:51:11

MichaaBee írta: 50 millió körül megszerezni. Sőt, még Digne is bevonható az üzletbe. Nem is értem mire várunk. :D
Inkább hozunk egy Arthurt 30-ért, tudod... #-o
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.06.09. 11:49:13

Lenglet szerintem rendben van, hiába "egyszezonos", sokkal inkább látni benne a potenciált, mint Minában vagy Vermaelenben. Sajnos ők ketten nem megbízható harmadik számú hátvédek, így indokolt, hogy hozzunk valakit. És Lenglet-nél olcsóbban nem nagyon fogunk tudni minőséget hozni. Minát amúgy elküldeném 1-2 évre kölcsönbe, hogy vegye fel az európai foci ritmusát, mert idén borzasztó idegenül mozgott a csapatunkban. Érthető, hogy Valverde nem számol vele. Vermaelen szerintem maradhatna, negyedik opciónak még mindig tökéletes, 5-10 milliónál többet nem rakna le érte senki, annyit pedig bármelyik negyedik számú hátvédért le kéne szurkolni.

Cillessent pedig én is elengedném egy 40-50 millió euró körüli ajánlatért. Mégiscsak a cserekapusunkról van szó, 10 millióért hozunk valakit bármelyik spanyol középcsapattól, aki lehozza gond nélkül a kupát. Nagyon szimpatikus a holland, de tényleg többet érdemel évi 10 meccsnél, ekkora alternatívaköltséggel padoztatni pedig hiba lenne.

Griezmann érkezése továbbra is hidegenhagy. A pozitívumokat Messi mind elmondta már, gyengébbek nem leszünk tőle, de engem zavar, hogy nem lenne helye. Akár Dembélé, akár Suárez ül a kárára, óriási pazarlás szerintem. Sokkal nagyobb szükség lenne Thiagóra. Nem értem, hogy miért követeli bárki Eriksent helyette, abszolút nem ugyanazon a poszton játszanak. Eriksennel vennénk még egy Coutinhót, arra pedig semmi szükségünk, ha elöl még a Messi-Dembélé-Griezmann-Suárez négyesnek kell helyet találni, de ha csak 3 játszik közülük (ami több, mint valószníű), akkor is felesleges ide még egy támadó középpályás... Xavi távozása óta egy Thiago/Verratti típusú játékosra lenne szükségünk, most pedig reális esélyünk van olcsón, 50 millió körül megszerezni. Sőt, még Digne is bevonható az üzletbe. Nem is értem mire várunk. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.09. 11:44:46

Cilessenért ki adna 60-at, mikor De Gea és Oblak szintű kapusok kerülnek jelenleg kb 100-ba? A klubnak meg kell a pénz, és 45 baromi jó ár egy cserekapusért. Meg igazából mindkét félnek luxus egy ilyen kapus csak arra, hogy a kupában védjen. Mindkét fél jól járna szerintem, erre a beugró szerepre egy rutinos olcsóbb kapus is megfelelne. Annak ellenére, hogy nagyon bírom a hollandot. De 45-ért nem is gondolkoznék.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.09. 11:41:55

Subinho írta:Nés persze a csodagyerek Ridrygo-t.
őt állítólag megvette(megveszi) a real madrid 60-ért.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.09. 11:37:25

Subinho írta: "cillessent vinné a pool, arsenal, napoli trio vmelyike, 60 millió a kivásárlási ára, de 45-ért vihető"
Ha 60 az ára, miért is adnánk oda 45-ért??? Igazolni kell a helyére! Nem mi akarjuk eladni, tőlünk akarják elvinni!!!
Azért, mert 60-at már nem adna valószínűleg senki érte. Jó kapus, de 29 éves már (így is lehet még azért benne 5-6 év mondjuk). A világ legdrágább kapusa még mindig Buffon, akiért bő 17 éve 53 milliót adott a Juve.

Lövésem sincs már amúgy, hogy ki lesz a fő igazolás nyáron. Lenglet elég tutinak tűnik, Arthur is jön fixen vagy télen vagy nyáron, viszont szerintem Griezmann és Thiago közül csak az egyiket fogjuk tudni hozni. Szerintem számszakilag elő lehetne teremteni a pénzt mindkettőjükre, de árnyalja a képet bőven, hogy Griezmannt és Lenglet-t kivásároljuk, és lehet még, hogy Arthurt is. Ezeket a pénzeket elvileg mind egy összegben kell majd letennünk, míg az eladásokért részletekben kapnánk a pénzeket.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.06.09. 11:47:53-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.09. 11:35:37

Griezmannak egyre kevésbé örülnék.

Egyrészt akkor lenne értelme, ha Suárez távozna, ami nyilvánvalóan nem fog megtörténni. Így viszont ha jön Grízes, Coutinho gondolom Ini posztján lesz, és nem igazolunk másik nagy nevet a kp-ra. Egyrészt ez azért sem tetszene, mert Cou szerintem balszélen a támadósorban lenne a legjobb, másrészt egy Grízes-Messi-Suárez támadósor hihetetlenül statikus lenne... Dembélé, akiben lenne lendület, képesség a védelmek megbontására, meg ülne a fenekén a padon.

Annyira örülnék, ha hagynánk inkább Griezmannt a francba, elhoznánk Thiagot/Eriksent, Coutinho meg menne fel a támadósorba. Így is Dembélé sínylené meg, de kevésbé lenne statikus az egész támadóharmad.

Viszont Eriksen közel lehetetlen kategória, Thiago meg talán hozható lenne, de ő meg többet sérült mint egészséges...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.09. 11:27:17

Nem értem én ezeket az átigazolásokat. Az elmúlt években Vidal, Turan, Denis, Gomes, aztán Dembelé, akit nem játszatunk, utána Mina (nem is értem), most Thiagot visszavennénk, mert már nem kell a BM-nek, hoznánk 100 milláért Griez-t, mert "ennyiért szinte ingyen van", meg az egy szezonos Lenglet-et és persze a csodagyerek Ridrygo-t. Biztos én vagyok a hulye, mert odaát szakemberek ülnek.
Ez meg hab a tortán:
"cillessent vinné a pool, arsenal, napoli trio vmelyike, 60 millió a kivásárlási ára, de 45-ért vihető"
Ha 60 az ára, miért is adnánk oda 45-ért??? Igazolni kell a helyére! Nem mi akarjuk eladni, tőlünk akarják elvinni!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.09. 11:25:56

reggeli hírmorzsák:

- ha vmit akarunk eriksennel, gyorsan kell cselekedni mert kane után ő lesz a következő, akivel a spörsz hosszabbítani fog

- alena sérülése miatt mindenképp nyáron akarják arthurt. még mindig a pénzen megy a vita, mi 3 milliót, a gremio 10-et akar

- abidalnál fókuszban van a sálke védője thilo kehrer, akiért a real meg a valencia is hajt

- valverdének nem kell mina, mindenképpen meg akar szabadulni tőle vmi módon.

- abidal 3 feladatra koncetrál nyáron: griezmann, arthur nyáron, lenglet. a francia védőnek egyébként júl 1-én aktiválódik a kivásárlási ára

- cillessent vinné a pool, arsenal, napoli trio vmelyike, 60 millió a kivásárlási ára, de 45-ért vihető
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.09. 08:10:23

Cestus írta:
Nero. írta:
Cestus írta:Xavi Campos (Cat Radio): vasárnap Valverde Segurával és Roberttel vacsorázott, és azt mondták neki, hogy megkapja Griezmannt és Lenglet-t, Yerry Mina pedig megy.
Xavi Campos volt a pincer vagy o ezt honnan tudja?
Nem tudom, honnan tudnak az újságírók dolgokat?
A cat radio nem szokott kamukat írni.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.09. 08:09:24

davi10 írta:
Cestus írta:Yerry Mina pedig megy.
Renélem ez azt is jelenti, hogy Marlon marad (már ha összrfügg a kettő).

Komolyan nem értem, hogy nem találtunk jobb megoldást Mina-nál. Ha jól tudom, Lenglet-t kivásároljuk, 35 milla az ára. Télen nem lehetett volna?

És akkor nem kell Mina, nincs a szórakozás az EU-s helyekkel, nem kell izgulni, hogy el tudjuk-e passzolni stb...
Mina-t csak kölcsönbe adjuk valakinek. Szoknia kell az európai focit.
Lenglet nem biztos, hogy télen jött volna. A biztos kezdőcsapatságát nem biztos hogy feláldozta volna a cserepadért a vb előtt.
Marlont gondolom egy év francia légioskodás alapján felmérték mennyit tud.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.09. 07:35:58

Robertnek már csak napjai vannak a Barcanál. Lehet örülni, lehet aggódni, de végre felállt az "új" stáb. Most aztán már tényleg folyhat az eladás és a vétel.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.08. 22:41:26

Nero. írta:
Cestus írta:Xavi Campos (Cat Radio): vasárnap Valverde Segurával és Roberttel vacsorázott, és azt mondták neki, hogy megkapja Griezmannt és Lenglet-t, Yerry Mina pedig megy.
Xavi Campos volt a pincer vagy o ezt honnan tudja?
Nem tudom, honnan tudnak az újságírók dolgokat?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.08. 22:39:28

Cestus írta:Xavi Campos (Cat Radio): vasárnap Valverde Segurával és Roberttel vacsorázott, és azt mondták neki, hogy megkapja Griezmannt és Lenglet-t, Yerry Mina pedig megy.
Xavi Campos volt a pincer vagy o ezt honnan tudja? Robert mar nem is dolgozik itt, wtf?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.08. 21:06:03

Cestus írta:Yerry Mina pedig megy.
Renélem ez azt is jelenti, hogy Marlon marad (már ha összrfügg a kettő).

Komolyan nem értem, hogy nem találtunk jobb megoldást Mina-nál. Ha jól tudom, Lenglet-t kivásároljuk, 35 milla az ára. Télen nem lehetett volna?

És akkor nem kell Mina, nincs a szórakozás az EU-s helyekkel, nem kell izgulni, hogy el tudjuk-e passzolni stb...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése