Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2018.06.12. 15:01:55

visca el barca írta:“I know there’s a lot of wait and expectation, but today is not the day to talk about my future.”

ahogy várható volt, griezmann ma sem mondott semmit az átigazolásáról. szánalmas kis pojáca, remélem marad ahol van, legyen boldog az örök vesztes szerepével
Én ha csak a játéktudását nézem, örülnék neki/örültem volna neki, de ezzel kezd átlépni egy határt. Bohóckodik itt...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.06.12. 15:00:08

visca el barca írta:“I know there’s a lot of wait and expectation, but today is not the day to talk about my future.”

ahogy várható volt, griezmann ma sem mondott semmit az átigazolásáról. szánalmas kis pojáca, remélem marad ahol van, legyen boldog az örök vesztes szerepével
Sajtótájékoztató arról, hogy nem mond semmit... cuncitól tanulta tuti... :D
Kész vicc, ilyen egyáltalán hogy történhet? :D

Ez egy normális világban max úgy történik, hogy rövidhírben bejelentik, hogy elmarad a Press conference, "decision delayed" stb... De neeeem, ezek megtartják a sajtótájékoztatót :D
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.06.12. 14:58:32

Nem értek Franciául de az angol kommentek alapján Griezmann nem ma dönt még se. Akkor mi az istennek nyilatkozik? Nem értem
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.12. 14:55:07

“I know there’s a lot of wait and expectation, but today is not the day to talk about my future.”

ahogy várható volt, griezmann ma sem mondott semmit az átigazolásáról. szánalmas kis pojáca, remélem marad ahol van, legyen boldog az örök vesztes szerepével
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.06.12. 14:46:23

Nem tudom, ez honnan jött, hogy Thiago nem tud védekezni, Pep alatt játszott közvetlenül a védelem előtt is, és egyáltalán nem volt elveszve. Nem mondom, hogy Rakitic szintjét hozza, de nem is mínusz egy ember...

Nálam 4-2-3-1-ben is lenne helye, Rakiticcsel rotálva, ellenféltől függően. Más kérdés, hogy ez ugye luxus.
Varatrix írta:Csak nála és Griezmannél is ugyanaz az érzésem, hogy keresni kell a helyét, nem ők a korty víz a sivatagban.
Mivel egy dupla után nem is vagyunk a sivatagban se az eredményesség, se a keretösszetétel alapján, én nem így fognám fel. Finomhangolnak. Mindkét játékos dobna a csapaton, szerintem ez egyértelmű. Persze, az is igaz, hogy engem továbbra is hidegen hagynak a financiális viszonyok és a kiadott összegek egészen addig, amíg a mérleg egyensúlyban van, és nincsenek likviditási gondok a klubnál. Ha pedig szigorúan szurkolói, sportszakmai szempontból nézzük, mindkét játékos elférne.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.12. 14:28:13

Tobias88 írta:Sportingból távozó játékosokra is rá lehetne csapni, ingyen mindig jó igazolni kiváló játékosokat :D
http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... ol-2640827" target="_blank igen énis az előbb olvastam. Szoktam nézni Sporting meccseket neten, van pár jó kis fotballistájuk. Kérdés, hogy nálunk is jók lennének-e. De pl: Bruno Fernandes, Gelson Martins mind két játékost kipróbálnám. Fiatalok valószínűleg olcsók vagy ingyen vannak a balhé miatt, bár nem tudom mi a teljes igazság.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.12. 13:55:45

Chino írta:Kicsit sztereotipizálták sokan Thiagot.
Igen, ezt én is nehezen küzdöm le, a fejemben nagyon nem az él, hogy rá lenne szükségünk... Mondjuk mentségemre szóljon, hogy én nem engedtem volna, el, és nem hoztam volna Fabrét.

Amúgy eléggé koherensnek tűnik a véleményed.
Ha ennyire jó, miért engedik el?
A sérülései nem aggasztóak? Ez a tesónál is gond...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.06.12. 13:38:24

Sportingból távozó játékosokra is rá lehetne csapni, ingyen mindig jó igazolni kiváló játékosokat :D
94:39 6 - 1
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.12. 13:02:51

mess2009 írta:meggyőződésem, ha Valverdének lenne türelme és akarná D. Suarez jobb választás lehetne.(és itt van!!)
Nem vagyok Thiago fan én sem, de adott esetben én hoznám. Viszont azt le kell szögezni, Hogy Thiago spanyol válogatott, a VB-n valószínűleg kezdő lesz. Denis a válogatottságnak a közelébe sem jut. A két játékos között van 2-3 év korkülönbség mindössze.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.12. 13:02:08

noname írta: Thiago-val szemben pedig az ellenszenv az eligazolása miatt van. Nem akartuk eladni, de ő elvárta volna h kezdő legyen az akkor még csúcsformában játszó Iniesta kárára. Várt volna max 2 évet és simán kezdő...
A másik h Thiago sose volt túl jó védekezésben. Countinho jobb nála támadásban Verratti pedig védekezésben lenne az.

Nem tudom mennyit láttad Thiagot játszani, de abszolut nem rossz védekezésben, a Bayernben is rendre visszavontabban játszott4-3-3-ban pont ott ahol Verratti szokott a 4-4-2-féle felállásban pedig Javi Martinezzel/Vidallal, kb. mint nálunk a Busi-Rakitic páros.
Elől általában Lewa-Robben-Müller-Coman-Ribery sorból voltak hárman, de sokszor négyen is, amikor pedig James is ott volt a kp-n még többet kellett melózni védekezésben. Verratti pedig már inkább ilyen Xavi-féle pozícióban játszik.

Kicsit sztereotipizálták sokan Thiagot. Mellesleg van most kp-ra Cou-Busi-Rakitic-Dembéle-Paulinho plusz Denis, Gomes. Így is a horvátot rendre Paulinho vagy Gomes váltotta.
Lassan 31 évesen, hogy bír el egy egész szezont. Robi se vkp mégis tökéletesen tudta helyettesíteni Rakiticet. Az már más kérdés, hogy ha kell tud előrébb is játszani.
Másrészt sokkal nagyobb gondunk volt az, hogy nem tudtuk felhozni a labdát, Thiago pedig tökéletes lenne erre.

Az pedig, hogy elment teljesen érthető döntés volt. Amikor több játékpercet kaphatott volna a nyakára hozták Cesc-t, Pep személyében pedig az az edző, akivel évekig dolgozott hívta egy elit csapatba, ahol többet játszhatott. Ki az a hülye aki ezt visszautasította volna. Az már Tito "hibája" volt hogy nem játszatta kicsit többet és akkor drágábban is eladhattuik volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.12. 13:00:58

:D Mitől nagyképű? Volt ilyen nyilatkozata?

Ennyi erővel Xavi is passzolt és jó volt.

A kis Denist meg bírom, de sosem lesz az a szint.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.06.12. 12:57:45

csakhogy legyen még egy vélemény:(Thiago)
én nem kedvelem a srácot elsősorban, mert egy nagyképű alak. az volt mielőtt elment és az most is.
természetesen látom, hogy nem alakult rosszul a karrierje de nem dobom magam hanyatt a "passzolok és jó vagyok" játéktól amit képvisel. meggyőződésem, ha Valverdének lenne türelme és akarná D. Suarez jobb választás lehetne.(és itt van!!)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.12. 12:42:43

Nem tudhatjuk, hogy mi EV tervei jövőre, remélhetőleg nem ezt a 442-t fogjuk nyomni, mint az előző szezonban.

Thiagót meg nem képviselem, szimplán cáfoltam a kolléga állítását.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.12. 12:26:08

S.Agüero írta:Nem kell zsebkendő, ezek tények.
Igazából aranyos, hogy képviseled. Nem a rosszindulat vezérelt.

Nem logikátlan igazolás, ha az ára valóban annyi amennyit írtak, de egyáltalán nem érzem szükségesnek. Ha 50+ Digne létező opció, akkor betudom annak hogy, "piac diktálta lehetőség."

Csak nála és Griezmannél is ugyanaz az érzésem, hogy keresni kell a helyét, nem ők a korty víz a sivatagban.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.12. 12:21:54

Nem kell zsebkendő, ezek tények.

Canal+ szerint is marad Griezmann.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.12. 12:12:09

S.Agüero írta:Nem akartuk eladni, de mégis tettünk a szerződésébe olyat, hogy xy játékperc alatt 25 millióért vihető (és nem is lett meg az a játékperc). Nem kezdő akart lenni (főleg nem Ini kárára), csak többet játszani, hiszen utána jött a vb. Legnagyobb baj az volt, hogy idehoztuk Cesc-et a nyakára. Így nem tudhatta, hogy 2015 őszétől már akár kezdő is lehetett volna, mert időközben Cesc is elment. Nem beszélve arról, hogy a 2011/12-es szezonban még ötödik számú középpályás volt Keita miatt.
Jézus, zsebkendő részvényekbe fektetem minden megtakarításom, ha visszaigazol hozzánk... :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.12. 11:57:34

Thiago-val szemben pedig az ellenszenv az eligazolása miatt van. Nem akartuk eladni, de ő elvárta volna h kezdő legyen az akkor még csúcsformában játszó Iniesta kárára. Várt volna max 2 évet és simán kezdő...
Nem akartuk eladni, de mégis tettünk a szerződésébe olyat, hogy xy játékperc alatt 25 millióért vihető (és nem is lett meg az a játékperc). Nem kezdő akart lenni (főleg nem Ini kárára), csak többet játszani, hiszen utána jött a vb. Legnagyobb baj az volt, hogy idehoztuk Cesc-et a nyakára. Így nem tudhatta, hogy 2015 őszétől már akár kezdő is lehetett volna, mert időközben Cesc is elment. Nem beszélve arról, hogy a 2011/12-es szezonban még ötödik számú középpályás volt Keita miatt.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.06.12. 11:36:36

Tippre szerintem megvárja a VB-t és csak utána dönt Griezmann. Ez a Spanyolországban marad még simán jelentheti azt is hogy Madridba megy, ki tudja. Amúgy világklasszis játékos és sokat segitene, de már igy is itt van Coutinho és Dembelé és azt a 100 misi + adót (kivásárlási árnál ugye plusz adó van ha jól emlékszem) máshogy is el lehetne költeni
94:39 6 - 1
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.12. 10:56:05

Nekem amúgy valamiért inkább az a félelmem, hogy nem lesz érdemleges válasz. Nem tudom miért, pedig nagyon be van harangozva, hogy ez ma eldől, de én attól tartok, hogy jön valami ökör válasz, hogy "maradok Spanyolországba", és elhúzódik a VB utánig a saga.

Engem annyira nem érdekel hogyan dönt amúgy, de kapjunk választ, mert melózni kell tovább a lényegesebb dolgokra kell koncentrálni. Ez pedig a kezdőt tehermentesítő épkézláb játékosok.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.06.12. 10:54:48

Chino írta:
noname írta:Kluivert többször is mondta h szeretne a Barcában játszani. Láttam pár videót róla. Tehetséges, de nagyon kiforratlan. A labdát rendszerint annyira megtolja h a spanyol védők röhögve szerelnék. A Roma tökéletes lépcsőfok neki. 2-3 év alatt kiderül mire képes. Ha tényleg olyan tehetséges, mint itt egyesek, illetve ő maga is gondolják, akkor megéri majd azt az 50 milliót, amit majd kiadunk pár év múlva érte.

Justint szerintem azért lett volna hülyeség elhozni, mert az ő posztja nálunk nem létezik, ha lenne is oda van Dembéle, de akár Cou is. Idehozni egy ilyen fiatal tipikus szélsőt nem látnám értelmét.

Deulofeu helyzete nekem elég érthetetlen, mert 19-20 évesen még talán jobb is volt. Nem tudom, hogy Anglia volt ilyen rossz "hatással" rá, de tény hogy totál megállt a fejlődésben. Nem véletlenül volt akkoriban a legnagyobb spanyol ígéret. 19-20 évesen már az U21 stabil tagja volt, a nagyválogatottban is bemutatkozott, nem egy futóbolond volt, megcsinálta a cseleket. Sztem Anglia nem az ő közege, ahogy a Milanba került egyből megugrott a teljesítménye.

Azt viszont nem értem, hogy Verrattit például olyan szívesen látná mindenki, Thiago pedig nem illik a játékunkba. Gyakorlatilag egy poszton játszanak, a különbség, hogy a spanyol tud előrébb, kb. Ini helyén is játszani.
Az az algoritmus, ahogy a fiatalokat fejlesztjük eredményezi, hogy egyesek ténylegesen megállnak a fejlődésben kb 20 évesen vagy akár vissza is esnek. A Masia irányelve, hogy kb 18 éves korig kizárólag a technikát fejlesztik, agyis sovány, de nagyon mozgékony és labdabiztos játkosokat eredményez ebben a korben. Ezt követően gyorsan próbálnak meg minél több izmot rakni a játékosokra. Egyesek erre jól reagálnak (Messi, Pedro, stb.), mások viszont a hirtelen jött nagy izomtömegnek köszönhetően lelassulnak és egyszerűen szétesik a játékuk, mert nem tudnak alkalmazkodni a megnőtt izomtömeghez. Ezért van az, hogy a saját neveléseink sokszor 20 évesen kevésbé tűnnek technikásnak, mint előtte.

Thiago-val szemben pedig az ellenszenv az eligazolása miatt van. Nem akartuk eladni, de ő elvárta volna h kezdő legyen az akkor még csúcsformában játszó Iniesta kárára. Várt volna max 2 évet és simán kezdő...
A másik h Thiago sose volt túl jó védekezésben. Countinho jobb nála támadásban Verratti pedig védekezésben lenne az.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.12. 10:47:49

egyébként ha marad az atletinél, egyértelműen a pénz miatt, tőlük megkapja, az évi 23-25 milliót, itt meg max 15-öt keresne. ez az azért elég nagy különbség...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.12. 10:43:33

Egyébként Lemart állítólag éppen hogy az Atlético fogja leigazolni. Griezmann elvileg úgy egyezett meg az Atléticoval, hogy a maradásáért cserébe nagyobb fizut kap (ki hitte volna, hogy erre vágyik), és mellé erősítenek a csapaton. Így leigazolják a világverő Lemart.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.12. 10:27:42

Cestus írta:Holnap 14:30-kor Griezmann sajtótájékoztatót tart
múltkor még azt mondta, majd az első vb meccs előtt jelenti be, hogy mi lesz vele... gondolom sz*rházi módjára az utolsó pillanatig sajtolja mindkét klubot ezerrel...nem túl szimpatikus, mit ne mondjak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.12. 10:22:48

Varatrix írta:Szerintem nem kell csalódnod majd, én csak abban reménykedem, hogy nem kezdünk el ész nélkül kapkodni egy "nagy név" után, és tényleg jön egy Lemar 120 milláért.
Aztán majd padoztatja Ernő. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.12. 10:21:42

Stalkyard írta:Csak jelentse már be hogy marad aztán lehet nézni valami értelmes kp-s és középhátvéd után.
Szerintem nem kell csalódnod majd, én csak abban reménykedem, hogy nem kezdünk el ész nélkül kapkodni egy "nagy név" után, és tényleg jön egy Lemar 120 milláért.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése