Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.08. 22:32:50

Kovbal88 írta:
Na majd megoldják valahogy.
Ettől tartunk szerintem a legtöbben. :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.07.08. 22:23:34

Érdekes az átigazolási politikánk. Mert akivel nem számolunk még itt van. Paulinho viszont nincs, igazából nem sajnálom, de előbb pótolni kellett volna, ahogy Ini-t is.

Na majd megoldják valahogy.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.08. 22:18:00

Kölcsön adtuk Pált egy idényre...ezt nem értem. Kínában most féltávnál jár a bajnokság, nem? Azt sem tudni, hogy kötelező opció v nem. Imádom, ahogy Bartoék üzletelnek. Drágán veszünk, olcsón adunk. Szórjuk csak a pénzt, mindjárt stadion project úgyis.

Gomes, Paco mehetnek még, Denis-t én nem tudom eldönteni. Talán ahol kisebb a nyomás jobb lehetne.
Vermi egy klassz belső védő de ugye üveglábú.
Közel sincs kész a keretünk, még elöl sem. Akkor sem, ha Coutinho-t támadónak akarjuk használni. Bár a Don távozása után olyan űr lesz ott, hogy Valverde pillanatok alatt vissza vezényli majd a középpályára sztem. Akkor meg egy támadó is kellene.
Rafinha nem opció, de vele is megettük mert az Inter-nek csak addig kellett míg a BL-t kiharcolták. Thiago-t meg majd viszi Lopi Madridba....
Rettentő rosszul menedzselik a klubot.

...legalább szerezzünk egy jobbhátvédet és Roberto-val nyerünk egy jolly joker középpályást...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.07.08. 22:15:15

Én egyáltalán nem értem a vezetőséget.
Idehoztunk hatalmas kockázattal egy játékost a kinai bajnokságból, valami csoda folytán be is vált itt, majd eladjuk 10milla haszonnal, mint valami kis költségvetésü csapat. Az eszem megáll.
A vicc az, hogy ezzel egyáltalán nem oldódik meg a gondunk, ő valószinüleg nem volt azon a listán amit mindenképpen el akart küldeni a vezetőség.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.08. 22:12:59

MatyiG írta:És kit hozzunk a középpályára cserének? A Thiago-hírek elcsendesedtek.
Szerintem Rafinha és Denis maradnak, de ez méltatlan “erősítés” egy ekkora klubtól.
Arthurba kell bízni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.08. 22:09:22

És kit hozzunk a középpályára cserének? A Thiago-hírek elcsendesedtek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 22:03:50

brazilfan írta: Én viszont azt nem értem, hogy miért kell minden évben nagy nevet igazolni. Illetve értem, hogy kell a felhajtás, meg a mezeladás, de szerintem a jelenlegi keret egyáltalán nem szorul rá „hatalmas erősítésre”. Esetleg egy kis finomhangolásra.
Nem feltétlen nagy név kell, hanem érdembeli igazolás. Hogy az most egy sztár, vagy Umtiti-féle surranó emberke akiről kiderül hogy klasszis a csapatban, az teljesen mindegy, de az a lényeg hogy kell!

Nem szabad abba a hamis nyugodtságba esni hogy minden a rendben van, nyertünk 2 trófeát, miközben egész szezonban tudni lehetett hogy erősen foghíjas a keret, és nagyrészt Valverde okos taktikájának hála nyertünk trófeákat, még ha nézhetetlen játékot is produkált.
Ráadásul még fokozódott úgy hogy Iniesta és most már Paulinho is elment.

Van egy Coutinho-Busquets-Rakitic középpályánk, és érdembeli csere konkrétan 0, ismétlem 0.
Ebből még az se biztos hogy Coutinho középpályás lesz amúgy.

Felküldhetjük Gomest meg Denist de akkor ne csodálkozzunk ha pár meccs után Valverdének attól is elmegy a kedve hogy a keretbe nevezze őket, és nyomhatjuk a kezdőt és majd nézhetünk ha végelgyengülésben mozdulni sem tudnak márciusra, vagy jól lesérültek.

Közben meg érdemes átnézni hogy a riválisoknál milyen cserepad van.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1067
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.07.08. 21:51:24

MessiNeymarSuarez írta:
MatyiG írta:Azért ne Arthuron múljon már a BL-győzelmünk. :D
Nem konkrétan rajta, hanem azon hogy ő lesz a "hatalmas " erősítés
Én viszont azt nem értem, hogy miért kell minden évben nagy nevet igazolni. Illetve értem, hogy kell a felhajtás, meg a mezeladás, de szerintem a jelenlegi keret egyáltalán nem szorul rá „hatalmas erősítésre”. Esetleg egy kis finomhangolásra.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.08. 21:51:10

Lenglet szerintem Vermát váltja, legalábbis remélem. :)
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.08. 21:48:51

Lenglet könnyen lehet, hogy érdektelenné vált így, mert Mina mér nem látszám feletti. Talán ezért van csend róla.
Paulinho-tól én nem tartottam, mégiscsak válogatott kezdő, Arthur meg Dél-Amerikából jön. Szép az a 10 perces video, de nézzük már meg, ott hogyan védekeznek. A klub vbn a Libertadores győzteseket leverik simán, így kell egyelőre nézni. 21 éves, fél év mire beilleszkedik. Közben Dembelét is pátyolgatnunk kell.
Aztán Rakitic meg Busi tavaszra már szét lesznek hajtva, a BL-re pedig ők kellenének.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.08. 21:46:01

Nero. írta: Remelem a VB utan elkezd dolgozni is a vezetőség, mert eddig lóxart se csináltak és ez egyre bicskanyitogatobb.
Mai napra ki is nyílt, az any***** p****** mostmár :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.08. 21:16:14

Minden évben megy a sírás, aztán valahogy mégis majdnem mindig mi húzzuk be a Ligát.

Arthur is már meg van pecsételve, mint tavaly volt Paulinho, pedig még egy percet nem játszott nálunk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 21:09:39

MatyiG írta:Azért ne Arthuron múljon már a BL-győzelmünk. :D
Nem konkrétan rajta, hanem azon hogy ő lesz a "hatalmas " erősítés, legalábbis a jelenlegi állás szerint ezt vették a fejükbe Bartoék.

De azért mélyen reménykedem hogy meglepnek minket és érdemben erősítenek, de erre nem mernék nagy összegben fogadni.

Azért kíváncsi lennék hogy Valverde szavai mennyire találnak értő fülekre, és hogy mennyi beleszólása van a keret alakításába.
Azért az továbbra is furcsa hogy még mindig nem hivatalos Lenglet, pedig már rég el lehetett volna intézni és fókuszálni a további igazolásokra, de így hogy július végéig húznak egy kivásárlási áron elhozható játékossal való szenvedést úgy ne várjunk sokat, aztán majd augusztus közepén jöhet a kapkodás.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.08. 20:56:16

Azért ne Arthuron múljon már a BL-győzelmünk. :D
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.08. 20:54:52

Ezek szerint Pál lett az "áldozat" az EU-n kívüli listán. Mina így maradhat. Fene tudja melyik a jobb. Kérdés, hogyan alakítjuk a keretet, de azt már most látni, hogy Arthur-nak azonnal domborítani kell vmit, különben a következő idényben sem nyerünk BL-t.
Ott volt Odriozola, elvitte a Real. Roberto-t felpakolhattuk volna középre, az eredeti helyére.
Nem bízom Bartoékban, így tartok a továbbiaktól.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 20:41:55

geridoss írta: 7 napja tart az átigazolási szezon.
Igen ezzel tisztában vagyok, de megint nem hallani távozókról, illetve megint csak az ész nélküli dobálózás megy, legalábbis a sajtóban ez jön.

Mindenesetre nincs olyan szabály, hogy az első 7 napban nem szabad igazolni, főleg ha ennyire "zsebben volt" a Griezmann-Lenglet-Arthur pakk.
Tavaly is kérte Valverde, hogy Augusztusra legyen meg a keret, nem sikerült, most is csak a tökölés megy.

De mondom, én lennék a legboldogabb, ha rámcáfolnának és az Arthur - Alena duóval szétaláznánk mindenkit, vagy jönne egy tényleg jó név de ilyen vezetőséggel nem nagyon tudom elhinni, hogy tudják mit csinálnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.07.08. 20:24:07

davi10 írta:
Ne legyen igazam, de eddig ez a nyár sem segít az elnökség megítélésében.

7 napja tart az átigazolási szezon.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.08. 20:18:10

Vajon mi miért nem veszünk senkit sem kölcsön? Szinte minden topcsapatnál is előfordul, ehhez képest talán mi utoljára Davidsot vettük kölcsönbe(és milyen jó is volt)
Azért, mert nem rövidtávra tervezünk. A RM sem szokott például kölcsönvenni játékosokat.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2018.07.08. 20:16:21

ez év elején tényleg jól érkezett a kapu elé Pauolinho de ennyi volt benne, értelmes labdát passzolni, de még átvenni sem tudott... de sokaknak az idő minden megszépít csak "bartoékat" lehessen szidni? de miért is? mert itt a fórumozók nagy része klubtulajdonos és tudja, hogyan mennek a dolgok? áhá
A kiöregedők között sorolt Busquets -nos már rég el kellett volna adni és egy dolgozni bíró játékost venni helyette mert az alibipasszok mesterévé vált, Piqué-nek jövőre el kellene kezdenie padozni, mert Puyol 2x ennyit ment egy meccsen ennyi idős korában és kiköpte a tüdejét ha kellett, Messi, nos Ő még maradjon de azt hiszem ez már megoldódott :)

Remélem a többnyire ellentétes vélemény (aki nem lát bele az elnökség munkájába) nem ér kitiltást...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 20:15:03

thiagoalcantara írta:Elképesztően megszerettem Palit, de!

Gondoljatok bele, mi lenne jobb? Eladni még most és pénzt is keresni rajta(még ha nagy részét jövőre látjuk), vagy mondjuk eladni jövőre két marék szotyiért+3 liter szörpért? David Villa után is ment a sírás, hogy milyen olcsón lett eladva, akkor most mi a probléma?

Felszabadul egy nem eu-s hely, és viszonylag jó áron ment el, a fizuja sem volt kevés, Gomeséket el kell még passzolni valahogy, jön Arthur(aki szerintem flop lesz, de ez most más tészta) és lehetőséget lehetne adni a fiataloknak.
Kérdés hogy tényleg látunk-e ebből a pénzből normális pótlást, vagy csak még egy számmal csökkentettük az értékes középpályás állományunkat amiben amúgy is nagyon szűkölködünk.

Ha ebből a pénzből(+ kipótlás) hoznánk például Rabiot-ot, Thiagot, vagy hasonló szintet képviselő játékost akkor azt mondanám hogy teljesen megérte, de addig amíg nem látjuk egyiket sem a szentélyben dekázgatni addig erősen szkeptikus vagyok, mert simán lehet hogy csak Arthur miatt passzoltuk el, és nem jön senki más a helyére.


Amúgy sokszor eszembe jutott már,de :
Vajon mi miért nem veszünk senkit sem kölcsön? Szinte minden topcsapatnál is előfordul, ehhez képest talán mi utoljára Davidsot vettük kölcsönbe(és milyen jó is volt)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.07.08. 20:16:30-kor.
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2018.07.08. 20:04:08

Elképesztően megszerettem Palit, de!

Gondoljatok bele, mi lenne jobb? Eladni még most és pénzt is keresni rajta(még ha nagy részét jövőre látjuk), vagy mondjuk eladni jövőre két marék szotyiért+3 liter szörpért? David Villa után is ment a sírás, hogy milyen olcsón lett eladva, akkor most mi a probléma?

Felszabadul egy nem eu-s hely, és viszonylag jó áron ment el, a fizuja sem volt kevés, Gomeséket el kell még passzolni valahogy, jön Arthur(aki szerintem flop lesz, de ez most más tészta) és lehetőséget lehetne adni a fiataloknak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.08. 20:01:04

Várjuk még meg azért a nyár végét. Ha tényleg 50 milliót kapunk érte, akkor szerintem ez egy jó üzlet. Túl lett értékelve picit Paulinho szerintem az őszi teljesítménye után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 19:55:34

Ez tényleg hivatalosnak tűnik (Matyi thesun, mirror, nso is mind a hivatalos honlapot emlegeti).

Le a kalappal Bartoék előtt =D> =D> =D>

Ezzel megnyílt az esély Mina maradása vagy Willian leigazolása előtt, mindenki döntse el, hogy melyik a jobb :)
Komolyan eszem megáll, hogy mit le tudnak ezek művelni. Nem hinném, hogy Paula annyira szenvedett volna itt, hogy egy év után elengedjék az egyetlen játékost, akire a tavalyi évből tiszta szívvel mondanánk, hogy bevált és beilleszkedett.

Arról nem is beszélve, hogy pont a vállalható középpályásaink közül kellett egyet elpasszolni, szaros 10 milla profitért. Eddig viccelődtünk, hogy milyen jó lesz Denissel, Gomessel, Vidallal nekimenni, hogy most aztán visszahódítjuk Európát, de úgy néz ki, ez a cél, és odafent komolyan gondolják.

3 szezont húzzunk ki valahogy nagy beégés nélkül, és 2018-ban takarodjanak ezek el innen végre a klub éléről [-o<
Bár addigra pont kiöregszik Messi, Busi, Pique, és akkora romhalmazt fognak ezek itt hagyni, hogy örülhetünk majd mi is a BL-helyeknek.

Ne legyen igazam, de eddig ez a nyár sem segít az elnökség megítélésében.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 19:51:58

randomguy írta:
Vissza is ment, már hivatalos.
De csak 1 év kölcsönbe, kötelező vételi opcióval, szóval az árát is majd 1 év múlva fogjuk látni.


Nagyon nem örülök. Akkor meg pláne nem fogok hogy ha ezt a pénzt nem értelmesen költjük majd el.
Én úgy láttam, hogy nem kötelező az az opció.
Nekem ez a Paulinho üzlet már az elejétől bűzlött, így meg pláne.
Irgalmatlanul rossz üzlet ez már megint, elveszítjük az egyik használható kpnkat a kevés közül, és még pénzt sem kapunk. Ki tudja mikben sántikálnak Bartoék.
Igen sáros, valaki itt jól leírta:
-Paulinho 20 millió, érdekel?
Barto: legyen 40, és akkor az én cégem kapja a kiírást

Eléggé pénzmosás gyanús amúgy is.
Csak Bartoék pechére pont bevált, pedig ők lehettek volna a zsenik akik egy megbukott játékost vissza sóznak annyiért amennyiért idehozták.
Ennél jobb üzletet nem is köthettek volna. Amúgy is szűkölködünk értelmes középpályásokban, most elsózzák Paulát is de persze úgy hogy még pénzt sem látunk 1 évig belőle [-X

Mi meg reménykedtünk hogy majd abból a pénzből Rabiot vagy valami más normális tagot hoznak :lol: :lol:
Eltakaríthatnák már ezt a bandát mielőtt végleg tönkreteszik a klubot.

Cseri: én is utálnám a helyükben, ha a szeretett csapatomat folyton beáraznák eléggé idegesítő lenne egy idő után, szerintem teljesen megérthető hogy nem örömkönnyes szemmel nézik.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.07.08. 19:48:25

Bocs az offért. Korábban követtem a Milant,ezért benéztem a magyar rajongói oldalra,meglepően sokan utálják ott a Barcát és Messit. Van ennek valami előzménye,amiből kimaradtam?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése