Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 18:44:29

MatyiG írta:Egyelőre a RM pont eggyel kevesebbet igazolt eddig, mint mi.

Jön még Lenglet és egy középpályás és/vagy támadó, nem kell aggódni.
Nem is olyan sürgős, ha van egy Kovacic, Isco tengely a padon :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.10. 18:40:53

Egyelőre a RM pont eggyel kevesebbet igazolt eddig, mint mi.

Jön még Lenglet és egy középpályás és/vagy támadó, nem kell aggódni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.10. 18:39:01

Eddig úgy néz ki, hogy a Barca csak gyengült. Én ezt látom.
"And my heart will leave you never."
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.10. 18:32:17

MatyiG írta:Már csak ~50 nap van hátra az átigazolási szezonból. :? :D
Ez igaz, de jó lenne egyszer már úgy letolni az előszezon nagy részét, hogy az újaknak legyen idejük beilleszkedni egy kicsit, akik meg feleslegesek, ne rabolják a perceket a fiatalok elől.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.10. 18:21:09

Már csak ~50 nap van hátra az átigazolási szezonból. :? :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 18:19:34

barca0417 írta:Remélem Bartoék teszik a dolgukat a háttérben rendesen, mert a Real Ronaldo eladásával, azzal hogy "szabadon" hozhat sztárokat előre, pénz is van hely is van, plusz a új edző hatásával szerintem pokoli erős lesz. Illetve az Atletico is Griezmannal , Lemarral, Sidibével és ha jól tudom Gelson Martinsal, nagyon veszélyes lehet.
Oda kell lépnünk egy kicsit a gázra mert jönnek a madridiak, a mi keretünk meg egyelőre elég hiányos.

Hatalmas +1. Nagyon remélem én is.
Átnéztem a PL topicba...City is milyen kerettel rendelkezik, tejóisten, és még ők is erősítenek.
Hiába van a legjobbak között a kezdőnk(bár Iniesta távozásával 1 poszt hibádzik egyenlőre), ha a padon nincs értelmes játékos, és az a kérdés hogy a sorsdöntő meccsen Gomest vagy Denist rakjuk be.

Reméljük a legjobbakat, de Bartoékat ismerve nem lesz sima menet.
Remélem nem játsszák el azt mint tavaly hogy beleszerelmesednek egy elérhetetlen játékosba és 2.5 hónapig őt hajtják, hogy utána a maradék 2 hétben ráeszméljenek és kapkodjanak hogy akkor most ki jöjjön.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.10. 18:14:14

Remélem Bartoék teszik a dolgukat a háttérben rendesen, mert a Real Ronaldo eladásával, azzal hogy "szabadon" hozhat sztárokat előre, pénz is van hely is van, plusz a új edző hatásával szerintem pokoli erős lesz. Illetve az Atletico is Griezmannal , Lemarral, Sidibével és ha jól tudom Gelson Martinsal, nagyon veszélyes lehet.
Oda kell lépnünk egy kicsit a gázra mert jönnek a madridiak, a mi keretünk meg egyelőre elég hiányos.
Kép
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.10. 15:50:55

mkori94 írta:Nem tudom, ki hogy látja, de James Rodríguez játéka nagyon tetszett anno a Real Madridban. Jobban is fekszik neki a spanyol bajnokság, mint a német véleményem szerint. Kiemelkedő teljesítményt mutatott a VB-n is, akar, küzd és egyre rutinosabban kezeli a labdát. Személy szerint neki jobban örülnék, mint Thiagonak, valamiért Thiagot túl bizonytalannak érzem. James a vállára vette a válogatottat most is, látszott is a hiánya az utolsó meccsen. Ez is csak egy vélemény, lehet máshogy látják sokan, szerintem illene a Barca-ba :?: :?: :?:
James egy nagyon jó játékos ellenben lassú, sokszor körülményes és a Barcában is az lenne a baja mint Madridban volt. egyszerűen nincs helye. Iniesta helyére lassú és túl mélyen van, a szélső támadó helyén meg egyszerűen borzasztóan lassú. neki az a legjobb ha kötetlenül mehet amerre akar a 16 előterében és tud osztogatni és lövöldözni. iszonyat bal lába van de elég sok negatív dolga is.
MessiNeymarSuarez írta: Homeszt(jajj melyik kommentátor is mondta így? :lol: ) én is elfogadnám, de ő a Real játékosa és kizárt hogy odaadják nekünk. Emellett jövő nyárig fixen a Bayernnél van kölcsön, így duplán felejtős
azt csiripelik hogy Kovacnak nem kell szóval lehet hogy nem lesz ott. amúgy meg mindenre van az a pénz.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.10. 15:37:03

Jelenlegi "kintlévőségeink":
Marlon, Douglas, Samper, Rafinha, és Munir ("csak")
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 15:27:45

mkori94 írta:Nem tudom, ki hogy látja, de James Rodríguez játéka nagyon tetszett anno a Real Madridban. Jobban is fekszik neki a spanyol bajnokság, mint a német véleményem szerint. Kiemelkedő teljesítményt mutatott a VB-n is, akar, küzd és egyre rutinosabban kezeli a labdát. Személy szerint neki jobban örülnék, mint Thiagonak, valamiért Thiagot túl bizonytalannak érzem. James a vállára vette a válogatottat most is, látszott is a hiánya az utolsó meccsen. Ez is csak egy vélemény, lehet máshogy látják sokan, szerintem illene a Barca-ba :?: :?: :?:
Homeszt(jajj melyik kommentátor is mondta így? :lol: ) én is elfogadnám, de ő a Real játékosa és kizárt hogy odaadják nekünk. Emellett jövő nyárig fixen a Bayernnél van kölcsön, így duplán felejtős
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.10. 14:48:43

Ronaldinho&Barca írta:
messideco írta:Végre egy jó hír is, Douglast elvinnék végre :) =D>

Én teljesen abban a tudatban voltam, hogy rég kidobtuk a súlyt a hajóról, erre jön ez a hír. Biztos álmodtam ezek szerint. :D Gomest nem akarja valaki elvinni?! Jó lenne kipucolni a keretet.
Gai Assulin, Hleb, Song meg a hasonlók ugye már nem a mieink? Én sem tudom követni ki Barcás és ki nem :lol: Lassan jön a hír, hogy sikerült eladnunk Keirrison-t :D
Avatar
mkori94
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.07.10. 12:00:04

2018.07.10. 14:37:57

Nem tudom, ki hogy látja, de James Rodríguez játéka nagyon tetszett anno a Real Madridban. Jobban is fekszik neki a spanyol bajnokság, mint a német véleményem szerint. Kiemelkedő teljesítményt mutatott a VB-n is, akar, küzd és egyre rutinosabban kezeli a labdát. Személy szerint neki jobban örülnék, mint Thiagonak, valamiért Thiagot túl bizonytalannak érzem. James a vállára vette a válogatottat most is, látszott is a hiánya az utolsó meccsen. Ez is csak egy vélemény, lehet máshogy látják sokan, szerintem illene a Barca-ba :?: :?: :?:
"When I got home, I said to my wife: 'Caramba! I have been eating with Messi!', and we both laughed our heads off, it was really funny." - P. Coutinho
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.10. 13:38:35

senkialfonz40 írta:Nem tudom mennyi a realitása, de Willian nagyon patent játékos, örülnék neki!
Gyors, erős, technikás...
Most azonnal aláírnám! :-({|=
Erre tökéletes lenne Dembelé és inkább őt kellene minél többet játszatni. Mert hiába 4-4-2 meg mindenféle fiktív felállás, az, hogy fent legyen Willian, Cou, Messi, Dembelé valahogy nem tudom és nem is igen szeretném elképzeéni. Az meg hogy padozzon neki sem hiszem hogy pálya, ugyanakkor ha ez Dembelé kiszorítását jelentené a kezdőből még inkább gáz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.10. 13:15:26

A mundo szerint Kanté esetleges párizsi szerződtetése, megnyitná az utat a Barca számára Rabiot leigazolás felé.

Én személy szerint rettenetesen örülnék Rabiot-nak, jobban mint Thiago-nak, viszont emlékeim szerint N'golo eléggé szereti Angliát, és a Chelseat is. Mintha nyilatkozta volna egyszer, hogy Angilára otthonként tekint, a Chelsere pedig a családjaként, és esze ágában sincs távozni, de ez még madridi pletykák kapcsán olvastam.

Reméljük a nemzetét is otthonként szereti, és jöhet hozzánk a másik francia.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.07.10. 11:56:54

messideco írta:Végre egy jó hír is, Douglast elvinnék végre :) =D>

Én teljesen abban a tudatban voltam, hogy rég kidobtuk a súlyt a hajóról, erre jön ez a hír. Biztos álmodtam ezek szerint. :D Gomest nem akarja valaki elvinni?! Jó lenne kipucolni a keretet.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.10. 11:38:35

messideco írta:Végre egy jó hír is, Douglast elvinnék végre :) =D>
Minek? A márka reklámarcának? :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.10. 11:17:49

Végre egy jó hír is, Douglast elvinnék végre :) =D>
"And my heart will leave you never."
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.10. 10:49:42

Milyen szép látni mások megítélését az eladni való játékosok tekintetében :D az én véleményem, Gomes teljesen használhatatlan, Vidal szimpatikus de semmire nem megyünk vele igaz, futni nagyon tud, Denisbe én látok fantáziát egész jól szált be a meccsekbe tavasszal, kupa vagy bajnoki meccsen, gyengébb ellenfél ellen megállná a helyét szerintem, de lehet ha több lehetőséget kapna, akkor komolyabb meccseken is. Minat mindenképpen kölcsön adnám 1-2évre. Kolumbiai válogatottba egész meggyőző és bennt van a gol, fejeseknél biztos, de ez a szint még sok neki. Lozano fiút ha hozzuk akkor van még egy 'jó' játékosunk szélre, ez akkor derül ki ha játszik természetesen. Lenglet elvileg jön... Nem is tudom kire lenne még szükségünk, kezdőnk elméletileg erős, de mint itt sokan írták és énis tartom, hogy a pad ez elég halvány. Kiváncsi leszek Valverde hozza fel a fiatalokat és játszatja vagy sem.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 07:51:29

Samper írta:Játszassák Minát Paula helyén és akkor végképp nincs szükség Gomesre.
Miért? Mert Mina jól fejel? Ott biztos sok előnye származna belőle! Ö tipikus betömörülő védelemben érzi jól magát, ahol minden labdát kivág, kifejel. Az hogy néha felviszi a labdát, az csak tipikus dél-amerikai, attól még ő nem középpályás! Annyira nem érzi jól magát a Barca védekezésében, hogy fájdalom nézni ahogy azt sem tudja merre menjen. Egy Atletiben, vagy Juvéban biztos nagyon hasznos lenne, de nálunk gyakorlatilag emberhátrány.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.10. 03:43:24

Játszassák Minát Paula helyén és akkor végképp nincs szükség Gomesre.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.09. 23:18:08

Gomesre még mindig van ember a Földön, aki azt mondja maradjon mert használható valamire??? Ez a hét vicce. Gomest passzoljuk már el a lehető leggyorsabban, akár úgy mint Paulát, kölcsönbe. Denis biztos marad, nem akar elmenni. Paco is maradni fog sztem, bár őt sem marasztalnám. Vidal meg nem volt rossz, akart nagyon, de jobb lenne neki keresni egy jó csapatot. Rafinha érdekes, mert cserének jó lenne, de sérülékeny nagyon. Artur pedig a videók alapján jónak tűnik. Bár, senki ne temesse, ha nem lő annyi gólt mint Paula. Teljesen különböznek. Minát meg nem tudom hova tenni, Kolumbiával nagyon jó volt, nálunk meg tiszta Gomes, azt sem tudta néha merre van előre... Sztem neki jót tenne egy év kölcsön, aztán meglátjuk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.09. 22:46:05

Arthur pipa.

Valamiért úgy érzem, hogy be fog válni, sok sikert neki!

Akkor EU-s helyekkel megint megvagyunk, mehet a sakkozás a Lenglet-Mina-Willian trióval augusztus végéig.
Kovbal88 írta: Vidal nem rossz játékos, de nekünk pluszt nem ad simán mehet máshol jó lesz.
Gomes egy középcsapatban sztár lehet ez neki nagy falat, volt pár jó meccse, de ezt nem szabad erőltetni.
Paco na ha valakit őt nem szabad eladni, cserének tökéletes több játéklehetőség és hasznos csapattag lesz...
Vidal nálam a legalján van a rangsornak, teljesen használhatatlan mind védekezésben, mint támadásban, ha csak egyvalakit tudnánk eladni, őt választanám.
Gomesre én még mindig tartom, hogy vkp-nak teljesen használható, de kirakni szélső támadónak semmi értelme.
Paco cserének maradhat.

Denist hiányolom a névsorból, neki is ajtót kéne mutatni, az Ő játékperceit simán megkaphatná Alena vagy akár Rafinha.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davi10 2018.07.09. 23:20:50-kor.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.07.09. 21:53:44

Na, Arthur hivatalos. 6 év, 400 milliós kivásárlási ár.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.07.09. 21:01:01

lesliejr12 írta:Én megértem ha mindenki szkeptikus a vezetéssel szemben és már belelátunk oda is vmit, ahol nincs semmi. Ezt Bartomeu és csapata maguknak köszönhetik.
Viszont tényleg ne essünk át a másik oldalra.
Willian 50-ért pompás igazolás lenne, de annyiért tuti nem adja a Chelsea.
Az igazolásoknál engem jobban érdekel, hogy akiket nem használtunk v nem ütötték meg a szintet, azoktól szabaduljunk.
Vidal, Gomes, Paco 3as a fő trió, bár nekem Paco-val semmi bajom, de Valverde nem rotálja Suarez-zel még akkor sem, ha Lalyos hónapokig esik-kel.
Denis ügyes, de benne se bízik.
Csak itt jön az, hogy elég Alena-nak v Arthur-nak is pár rosszabb meccs és utána a lelátóról fognak szurkolni egész évben. Legalábbis az előző idény ezt mondatja velem.
Igazából Valverde, arra képes, hogy összerak egy masszív csapatot, de valami igazán különlegeset tőle nem fogunk látni.
Vidal nem rossz játékos, de nekünk pluszt nem ad simán mehet máshol jó lesz.
Gomes egy középcsapatban sztár lehet ez neki nagy falat, volt pár jó meccse, de ezt nem szabad erőltetni.
Paco na ha valakit őt nem szabad eladni, cserének tökéletes több játéklehetőség és hasznos csapattag lesz...
Amúgy ideje lenne Bl-t nyerni oda, stabilitás kell, és idegenben lőtt gólt. Eddig semmivel se vagyunk erősebbek, mint tavaly. Előre és középre is kell ember, van még idő igazolni, de olyan kell aki ér is valamit.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.09. 18:57:37

Én megértem ha mindenki szkeptikus a vezetéssel szemben és már belelátunk oda is vmit, ahol nincs semmi. Ezt Bartomeu és csapata maguknak köszönhetik.
Viszont tényleg ne essünk át a másik oldalra.
Willian 50-ért pompás igazolás lenne, de annyiért tuti nem adja a Chelsea.
Az igazolásoknál engem jobban érdekel, hogy akiket nem használtunk v nem ütötték meg a szintet, azoktól szabaduljunk.
Vidal, Gomes, Paco 3as a fő trió, bár nekem Paco-val semmi bajom, de Valverde nem rotálja Suarez-zel még akkor sem, ha Lalyos hónapokig esik-kel.
Denis ügyes, de benne se bízik.
Csak itt jön az, hogy elég Alena-nak v Arthur-nak is pár rosszabb meccs és utána a lelátóról fognak szurkolni egész évben. Legalábbis az előző idény ezt mondatja velem.
Válasz küldése