Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.26. 10:22:42

visca el barca írta:
Cestus írta:A Catalunya Radio szerint az Everton képviselői Barcelonában voltak, vinnék Minát és Digne-t.
30+20 és mehet mind2.
Szerintem is egy angol klubnak illik ennyit adni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.07.26. 10:20:03

Digne eladása csak akkor lenne ésszerű, ha EV bízik annyira valamelyik fiatalban, hogy számoljon vele az első keretben csereként. Alba fontos játékosunk mind védekezésben, mind támadásban. Viszont nem bír fullba nyomni egy szezont, kell neki a pihenő. Ha erre alkalmas valamelyik fiatal, akkor én ennek örülök, és hajrá. De ha eladjuk a vételi árához képest néhány millió haszonnal és hozunk a helyére valakit kb ugyanannyiért...na annak aztán semmi értelme nem lenne.

Mina nagyon nehéz ügy. Nem tudjuk ,hogy mit tud produkálni Európában. Nekem lassúnak és lomhának tűnik, de ezeket jó helyezkedéssel lehet pótolni (lásd Piqué). Ez megint EV döntése kell legyen...Lenglet lesz a harmadik számú opció. A 4. számú védő kis túlzással tök mindegy ki: Verma, Mina vagy Marlon. Csak ugye azok a fránya eu-s helyek...szóval ha megy is, akkor én végleg adnám, mert mpst magas áron eladható, és kötnék rá visszavásárlásit, hiszen ki tudja mi lesz vele Európában. Lehet berobban, lehet hazakullog. Inkább most járjunk jól, mint soha.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.26. 10:03:24

visca el barca írta:
Cestus írta:A Catalunya Radio szerint az Everton képviselői Barcelonában voltak, vinnék Minát és Digne-t.
30+20 és mehet mind2.
Jobban örülnék, ha Minát 15-20 millióért inkább a Lyonnak adnánk, visszavásárlásival. Hát, hogy ha faragnak belőle egy majdnem Umtiti 2-t.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.26. 10:02:50

barca0417 írta:
Cestus írta:A Catalunya Radio szerint az Everton képviselői Barcelonában voltam, vinnék Minát és Digne-t.
Minat remélem csak kölcsönbe adjuk. Nem kene elsietni azt a lemondást róla.
Szerintem találunk olyan európai védőt, akinek nem merülnek ki abban az erősségei, hogy magas és ezért tud fejelni. Ha lennének papírjai, akkor szerintem a vezetőség se erőltetné ennyire az elpasszolását.

Arthur, Malcom (és Marlon) is elég fiatalok, szóval náluk szerintem nem lehet azzal számolni, hogy fél éven belül elvesznek egy portugál csajszit és megkapják az állampolgárságot, bár nem vagyok otthon a magánéletükbe.

Digne eladása meg szerintem Valverdén múlik. Ha úgy ítéli meg, hogy tudja a B-ből pótolni, akkor mehet, de cserének szerintem simán jó volt a gyerek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.26. 08:21:48

Cestus írta:A Catalunya Radio szerint az Everton képviselői Barcelonában voltak, vinnék Minát és Digne-t.
30+20 és mehet mind2.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.25. 23:34:53

Cestus írta:A Catalunya Radio szerint az Everton képviselői Barcelonában voltam, vinnék Minát és Digne-t.
Minat remélem csak kölcsönbe adjuk. Nem kene elsietni azt a lemondást róla.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.25. 23:32:40

A Catalunya Radio szerint az Everton képviselői Barcelonában voltak, vinnék Minát és Digne-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.07.25. 23:38:07-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.25. 23:28:31

Nervo írta:EPSN | Nem csak Malcom volt a titkos átigazolás - ugyanis a Barcelona még egy meglepetésjátékost szeretne igazolni a nyárra.
én azt érzem hogy ez Pogba lesz. Az megint olyan lenne hogy nem tudnám hogy örüljek e neki, mert amugy bírom, vagy ne mert drága, nagy fizetéssel, és nem feltétlen illik ide. Bár Valverde alatt kérdéses már hogy ki illik es ki nem.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.25. 22:24:27

PCsabi írta:Sokáig tartott a szavazásom, köszönöm... :mrgreen:
Nervo írta:EPSN | Nem csak Malcom volt a titkos átigazolás - ugyanis a Barcelona még egy meglepetésjátékost szeretne igazolni a nyárra.
Dzsudzsák? Ingyen igazolható, araboknál meg már ismert.
Mióta Rossi kijelentette, hogy klub nélküli játékost nem válogat be a keretbe, szerintem eljön ide Dzsudzsi bohóckodni :mrgreen:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.25. 22:15:17

Mes que un club
"And my heart will leave you never."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.25. 20:08:22

430ért igazoltunk az elmúlt egy évben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.07.25. 19:10:56

Sokáig tartott a szavazásom, köszönöm... :mrgreen:
Nervo írta:EPSN | Nem csak Malcom volt a titkos átigazolás - ugyanis a Barcelona még egy meglepetésjátékost szeretne igazolni a nyárra.
Dzsudzsák? Ingyen igazolható, araboknál meg már ismert.

Vagy esetleg Masi?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.25. 19:00:41

Nervo írta:EPSN | Nem csak Malcom volt a titkos átigazolás - ugyanis a Barcelona még egy meglepetésjátékost szeretne igazolni a nyárra.
andré gomest végre beépítjük és ő lesz új igazolásunk, a titkos fegyver.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.25. 18:34:19

Nervo írta:EPSN | Nem csak Malcom volt a titkos átigazolás - ugyanis a Barcelona még egy meglepetésjátékost szeretne igazolni a nyárra.
Az lesz meglepcsi, hogy most már mindenki azt hiszi, hogy nem jön Willian, de megvesszük vagy 80 milliáért. :lol:
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.07.25. 18:30:03

EPSN | Nem csak Malcom volt a titkos átigazolás - ugyanis a Barcelona még egy meglepetésjátékost szeretne igazolni a nyárra.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2018.07.25. 15:21:49

MessiNeymarSuarez írta:
Cestus írta: A Sport szerint Nasser kimondta, hogy Rabiot nem igazolhat el, mindenképp hosszabbítanának vele. Én a mostani szavazáson rá nyomtam, hogy őt hoznám. De szerintem elfogynak az opciók, és a végén Thiago jön, aki azért lenne más eset a többi célponthoz képest, mert őt eladnák alapvetően.
Szomorú ha Rabiot így sem eladó, kenjék a hajukra az arab szemetek, pedig örültem volna neki.
Amúgy ők miért is utálnak minket annyira? Azon kívül hogy mi nem egy újgazdag, olajos klub vagyunk hanem elég régóta felépítette már a saját történelmét a klub önerőből.
Hát hosszú éveken és több átigazolási időszakon keresztül üldöztük előbb Thiago Silvát, aztán Marquinhost végül Verrattit, holott kifejezetten megmondták, hogy egyikük sem eladó semmi áron.

Ehhez képest fűztük a játékost, hogy gyakoroljon nyomást rájuk, erősködtünk velük, aztán egyszer csak elegük lett és a Neymar-transzferrel bemutatták, hogy kinek is nagyobb a khm... pénzügyi potenciálja.

Ha valakit nem akarnak eladni, inkább hagyják elrohadni a lelátón. Ez nyilván minden piaci alapon működő csapatnál elképzelhetetlen, de a sejk szemével ezek fillérek, szóval megteheti.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.25. 14:57:03

Chino írta:Pjanicról volt valami komolyabb hír is vagy csak ő is be lett ide lökve?
Volt komolyabb hír róla.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.25. 14:49:56

MessiNeymarSuarez írta: Megoldás: Hozzuk ide Moncsit is :mrgreen:

Szomorú ha Rabiot így sem eladó, kenjék a hajukra az arab szemetek, pedig örültem volna neki.
Amúgy ők miért is utálnak minket annyira? Azon kívül hogy mi nem egy újgazdag, olajos klub vagyunk hanem elég régóta felépítette már a saját történelmét a klub önerőből.


Marad Pjanic meg Thiago, bár Pjanicnál is maximum az új ügynöke túlbuzgásában bízhatunk, alapvetően nem hiszem hogy váltani akarna mikor Ronaldokat igazolnak.

Maradt Thiago, csak aztán nehogy ő is eligazoljon máshová, vagy megelégelje hogy 560. opció nálunk és hosszabbítson.
Vagy egy ismeretlen, Malcom-féle semmiből előbukkanó igazolás.
Pjanicról volt valami komolyabb hír is vagy csak ő is be lett ide lökve?
Mondjuk nem tudom mennyire szeretne ide jönni, mikor most egy CR-el megerősödött Juve alapembere, nálunk meg még a kezdőtagsága sem biztos, hogy borítékolva lenne. Az ára megint jó kérdés, a Juve úgy néz ki komoly projektbe kezdett, a pénz nem kell nekik és nem is egy lejáró szerződésű játékosról beszélünk.

Kíváncsi vagyok, hogy van-e a vezetőségnek valami B-terve, mint az Malcommal volt, mert gyakorlatilag kifújtak az eddigi célpontok. De Jongról kijelentették, hogy idén felejtsük el, ha minden igaz az olajosok is beintettek, Thiagot meg Segura a múltja miatt nem akarja.

Kezdek tartani tőle, hogy marad is Gomes helyettük.
Forca Barca!!!!
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.07.25. 14:32:07

Én Thiagot hozznám kp-ra. De Jong sem eladó , bár őszintén erre a posztra már nem tehetséges fiatalban gondolkodnék, hanem tapasztaltabb játékost hoznék. Kp-ra nekünk is van több tehetségünk és ha igazán merész Ernőbá R.Puigra is rápróbálhat pl. Nem tudom mennyire érné meg a klubnak , de a sallangot én már 2 milkóért is elengedném csak ne foglalják a helyet. Biztos rajtunk röhögnének , hogy mekkora biznisz volt pl Gomes, de szerintem többet árt azzal ha itt van és viszi a pénzt minthogy elmegy 1 zacskó szotyiért.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.25. 12:36:09

Cestus írta:
fanbarca írta:Csak Monchi lett a sportigazgatónk. Vártunk, hogy kit akar megvenni, ráígértünk, s megvettük! :mrgreen: =D>
Sajnálom kicsit a palit, kikaparta a gesztenyét, majd elhoztuk a brazilt az orra elől. Álmatlan éjszakákat persze ez nem fog okozni nekem, de Monchi szimpatikus, hozzáértő és intelligens arcnak tűnik, ezért némileg rokonszenvezek vele.

A Sport szerint Nasser kimondta, hogy Rabiot nem igazolhat el, mindenképp hosszabbítanának vele. Én a mostani szavazáson rá nyomtam, hogy őt hoznám. De szerintem elfogynak az opciók, és a végén Thiago jön, aki azért lenne más eset a többi célponthoz képest, mert őt eladnák alapvetően.
Megoldás: Hozzuk ide Moncsit is :mrgreen:

Szomorú ha Rabiot így sem eladó, kenjék a hajukra az arab szemetek, pedig örültem volna neki.
Amúgy ők miért is utálnak minket annyira? Azon kívül hogy mi nem egy újgazdag, olajos klub vagyunk hanem elég régóta felépítette már a saját történelmét a klub önerőből.


Marad Pjanic meg Thiago, bár Pjanicnál is maximum az új ügynöke túlbuzgásában bízhatunk, alapvetően nem hiszem hogy váltani akarna mikor Ronaldokat igazolnak.

Maradt Thiago, csak aztán nehogy ő is eligazoljon máshová, vagy megelégelje hogy 560. opció nálunk és hosszabbítson.
Vagy egy ismeretlen, Malcom-féle semmiből előbukkanó igazolás.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.25. 12:20:12

fanbarca írta:Csak Monchi lett a sportigazgatónk. Vártunk, hogy kit akar megvenni, ráígértünk, s megvettük! :mrgreen: =D>
Sajnálom kicsit a palit, kikaparta a gesztenyét, majd elhoztuk a brazilt az orra elől. Álmatlan éjszakákat persze ez nem fog okozni nekem, de Monchi szimpatikus, hozzáértő és intelligens arcnak tűnik, ezért némileg rokonszenvezek vele.

A Sport szerint Nasser kimondta, hogy Rabiot nem igazolhat el, mindenképp hosszabbítanának vele. Én a mostani szavazáson rá nyomtam, hogy őt hoznám. De szerintem elfogynak az opciók, és a végén Thiago jön, aki azért lenne más eset a többi célponthoz képest, mert őt eladnák alapvetően.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.25. 12:03:21

fanbarca írta:Csak Monchi lett a sportigazgatónk. Vártunk, hogy kit akar megvenni, ráígértünk, s megvettük! :mrgreen: =D>
De akár az is lehet hogy taktikát váltottak, és kinéznek egy játékost, aztán ha másnak rábólint a klub, akkor betámadják hogy hajlandóak kicsit nagyobb összegért megvenni, akkor viszont nem jöhetnek azzal hogy "jólvan 80 millió", ha épp 30-ért adtak volna el valakit :lol:

Annak kifejezetten örülök, hogy sikerült most megoldani a védő és támadókérdést, nem pedig augusztus utolsó hetében, már csak egy jó középpályást kellene minél hamarabb szerezni és mehet az integrálódás a csapatba.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.07.25. 11:54:53

fanbarca írta:Csak Monchi lett a sportigazgatónk. Vártunk, hogy kit akar megvenni, ráígértünk, s megvettük! :mrgreen: =D>
Van benne valami ,közvetetten Lengletet is neki köszönhetjük :D
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.25. 11:53:52

fanbarca írta:Csak Monchi lett a sportigazgatónk. Vártunk, hogy kit akar megvenni, ráígértünk, s megvettük! :mrgreen: =D>
Ez nekem is eszembe jutott! =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2018.07.25. 11:07:15

Csak Monchi lett a sportigazgatónk. Vártunk, hogy kit akar megvenni, ráígértünk, s megvettük! :mrgreen: =D>
més que un club
Válasz küldése